No ja nagu nalja saigi jälle tehtud, loomulikult ainult tänu teile! Jep, ma räägin Reinost ja temale vajalikust invaliftist. Uskumatu, et projekt, mida on NELI AASTAT aetud, võib ära korraldada kuu ajaga. Saate ju ise ka aru, kui naeruväärne see on, eks? Ma tahan ausalt tänada siiralt ja südamest kõiki teid, kes ei pidanud paljuks Reinot ja tema ema aidata, ka nemad ise on teile pisarateni tänulikud.

Ma ütlen päris ausalt, et selle projekti ajamine on mulle pannud endale pähe mõte minna poliitkasse. Kuidas saab olla, et me elame nii, et kui ISE ei tee, siis ei tehtagi. Et kui kedagi ei tea ega tunne, siis ei kuula su palvet keegi? Jah, mina saan tänu blogile inimesi aidata, aga tegelikult on kõik need aitamised ju TEIE rahadest, inimeste enda headusest. Aga miks? Kurat, ma hea meelega kasutaks selleks riigi/linna/linnaosa rahasid, et ajada neid asju, mis mulle südamelähedased on, mitte ei taha siin teile muudkui hädaldada, et vaadake, tema vajab abi ja tema vajab abi ja… Võeh, eks ma selle üle veel mõtlen, sest nagu te teate, olen ma universumi poliitikakaugem inimene. Ometi näitas Reino juhtum mulle, et tasub vaid kedagigi teada, kui juba uksed avanevad.

Vaadake, ma rääkisin, et küsisin ka firmadelt Reino jaoks toetusi (IF, Yummikommid ja Fotoraat lõid ka kampa!) ja nõnda, sama laksuga, kirjutasin ma ka erakondadesse, et ehk kellelgi on huvi raha köhida. Seda huvi ei olnud, aga küll kirjutas mulle Kristen Michal, kes lubas natukene vestelda Keila linnapea Enno Felsiga. Peale seda kõnet kutsutigi Reino ema linnavalitsusse, kus pandi kokku viimased otsad ja anti põhimõtteliselt roheline tuli ehituse sebima hakkamisele, kui raha kokku saab.

Täna hommikuks oli Reino kontol selline seis:

Võtsin uuesti ühendust Ennoga (hehe, nagu me vanad bestikad, et ah, vana hea Enno), rääkisin talle, et raha on nüüd peaaegu koos ja kas on nüüd kindlalt võimalik öelda, et lift 100% tuleb? Keila linnapea kinnitas, et nii kiiresti kui võimalik hakkatakse lifti ehitama ja puuduolevad 800€ paneb Keila linn ise juurde.

Mul tuleb ausalt seda kirjutades klomp kurku, aga … TEHTUD! OLEMAS! WE FUCKING DID IT! Ma loodan, et kõik, kes aitasid, jagasid ja häid soove mõtlesid, saavad aru, et see on äge asi, mida me üheskoos teinud oleme. Me oleme aidanud kahe inimese elukvaliteeti oluliselt parandada. Üks laps ja üks ema –  nende elu muutub sellest väikesest panusest meie kõigi poolt igaveseks ja ainult paremuse suunas.

Mida oli veel eriti armas näha, et kui mõni kuu tagasi aitasime me koos perekond Veidemanne, siis nüüd Reinole raha korjates panustas sama perekond edasi, et teisi aidata. SEE ON LIHTSALT NII ÄGE!

Minul igatahes on selline tunne, nagu ma oleks ise lotoga võitnud. Lihtsalt niiiiii äge, kui midagi saab tehtud. Mul on väga tihti juhtunud, et ma alustan midagi suure hurraaga ja see vajub kuidagi ära, seega ma olen lihtsalt NIII ÕNNELIK, et ma alustasin ja lõpetasin ja varsti saab see lausa päris valmis, sain isegi tulevasest liftist pilti:

Reino ema lubas mind lifti valmis saamisel külla ka kutsuda, siis saangi uue liftiga sõita ja neist ägedaid perepilte teha!

Muuseas, kuigi liftiraha on nüüd koos, siis ega raha kulub alati marjaks ära ja seetõttu aitab ka MyChef Reinot ja tema ema. Tellides MyChefist süüa ja kasutades koodi “Mallukas”, saate teie 2€ allahindlust ja MyChef omalt poolt paneb iga selle koodiga tehtud tellimusest 2€ Reinole kõrvale. Seega, kui mõnikord on laiskus kontides, kokata ei viitsi, siis tellige selle koodiga süüa ja saate head teha ja kõhu ka täis!!!

Aitäh kõikidele. Ausalt! Kui karma on olemas, siis juhtuvad teiega edaspidi ainult head asjad ja imelised seiklused. I promise! LAAV JUUUUU ja uute edukate projektideni!

Jaga: