Kui te nüüd loodate siit mingit meigi tutoriali leida, siis pean suure pettumuse valmistama. Ma tahtsin hoopis rääkida kahest uuest meigitootest. Okei, ma tahtsin juba ammu rääkida, aga no tuleks mulle see siis meelde, et kui ma neid kasutanud olen, et teeks pilti ka? Oh eiiiii. Aaa, tegelikult Maigret kasutas küll seda head lainerit, kui ta mulle meiki tegi, seega alustamegi lainerijutuga. Tegemist on Blinc laineriga ja nagu ta nimigi ütleb, on ta ultrathin. Mulle see meeldib, sest ma olen tegelikult laineri käsitlemisel üsna koba ja sellega on hea joont maalida. Saab kauem pusserdada, ilma, et pool nägu lainerit täis oleks. Ma pean tunnistama, et mul enam seda lainerit pole, sest Maril on meikimiseperiood ja ta jättis mu hea laineri korgita ja see kuivas ära, RIP :( Aga vaaaadake, kui peenike ots.

Kuigi ta maksab üsna palju, siis tõesõna on see üks parimatest laineritest, mida ma omanud olen. Maigret on ju meikar ja isegi tema kiitis seda täiega, nii et vot siis. Koduleht ise väidab, et uuenduslik silmalainer omab kõige peenemat ja täpsemat pintslit kosmeetika tööstuses, kõigest 0.00876mm. Ahjaa, seda pole loomadel ka testitud, mis on minu jaoks alati hea boonus.

Kui ma tahan loomulikumat silmameiki teha, kasutan ma ka ka Blinc ripsmetušši (LINK). Minu meelest lisab ta tohutult pikkust, aga jätab ripsmed täitsa naturaalseks. Sellega oli täna naljakas asi, et ma mõtlesin, et okei, teen pilti täna enne-pärast selle tuši kasutamist, aga Kardo ju ei oska normaalselt pilti teha ja enda silmast on ka raske teha, seega palusin Kardot endale silmamodelliks. Minu suureks üllatuseks oli ta nõus. Ma siiani naeran…Kahjuks ta lubas ainult ühe silma ära värvida, lubaduse peale, et seda on ülilihtne maha võtta.

Blinc ripsmetušši eemaldamine on tõesti imelihtne! Selleks pole vaja isegi mitte meigieemaldusvahendit. Kasutades kõigest sõrmi ja kerget survet, eemaldub blinc ripsmetušš väikeste torukestena sinu ripsmetelt, nagu alloleval pildil näha. Blinc ripsmetušš on kliiniliselt testitud, mistõttu sobib ta ka allergilistele ja tundlikutele silmadele. Mitte, et mul seda muret oleks, aga vast on hea teada.

Tahate ka neid tooteid proovida? Egas’ muud, kui mine klikka neile FBis LIKE (siit saab) ja jäta kommentaar, kumba sina võita tahaksid, kas lainerit või ripsmekat. Juba kolmapäeval loosin kaks võitjat, kes saavad mõlemad enda soovitud toote :)

Ps! Koodiga Mallukas on kõik Blinc tooted teile -15%!

Jaga: