Lapsed, sindrinahad, kasvavad mühinal. Lendele pean soetama 80 suuruses asju, Marile juba 110! Jumala eest, alles nad sündisid! Enamasti ostan sellised “tavalised” asjad nagu bodyd ja särgid George lehelt, aga sedapuhku sealt tellimust tehes ei leidnud ma peaaegu midagi, mis meeldiks. Kuna meil oli plaan Rakverre minna (ja läksime ju ka), siis lootsin, et saan Dadamora poest läbi käia, mis Balti Jaama turul on. Kahjuks me sinna ei jõudnudki, aga jumalale tänu, on olemas ka e-pood! Kuna ma olen asju kohapeal näppimas käinud, siis ei olnud lugu ka niiöelda “siga kotis” tellida.

Ma ei tea, kuidas mul niimoodi läks, et Lendele tellisin kõik need värvilised asjad, aga Marile kõik hallikad toonid. Samas Lendel ei olnud ka eriti selliseid värvilisi. Kunagi kui Dadamora poodi sattusime, siis läks vastupidi, et Lende sai halle asju ja Mari roosa kleidi ja seeliku, okei, ühe valge kiisudega särgi ka. Issand, nii mõeldes on meil juba päris palju Dadamora asju.

Ega nad kõige soodsamad pole, aga samas on nad sellised, et saab jube kaua kanda. Mari kandis näiteks ühte hobusega kleiti pea poolteist aastat. Nüüd on see talle küll väike, aga paari kuu pärast juba Lendele paras ja kleit ise ei ilmuta mingisuguseid kulumise märke. Seega kõik, mis ma Marile ostan, saab varsti Lende omaks ja kõik, mis ma Lendele ostan, saan ma julgelt edasi pärandada. Vahepeal mõtlesin, et hakkan asju kõrvale panema, noh… kolmanda jaoks. Siis mõtlesin, et ok-ok, saan ehk elada paar aastat ilma konstantselt sigimata ka :D

Igatahes, käisime ükskord külas grillimas ja Kardo pani mõlemad lapsed täitsa Dadamorasse. Mis pildile ei jäänud, oli see, et Maril oli pusa all veel kassiga t-särk ja Lendele oli kaasa võetud roheline öökulliga pusa.

Lendel seljas Dadamora kiisubody (mis on talle veel viimase vinna peal selga surutud, no ei saa see vaene laps enam 74 kanda :D  Te vaid vaadake neid võimsaid volte! Jalas on poolenesti ära kistud sokid ja Mari titepõlvest alles jäänud püksid. Või no mis titepõlvest, Mari oli mingi poolteist, kui neid kandis :D

No ei ole paremat lapsehoidjat kui minu vend!

“Tereee! Vabandage, kas teil midagi süüa ka on?”

Peaks Mari vist juuksurisse kaasa võtma, selline pahmakas peas :D

Korralik jalkamäng

Mari ei jõudnud ära oodata, millal tema lemmik valmis grillitakse, seega läks väike orvuke nurka oma külma keedumaisi nosima.

Mis mulle Dadamora asjade juures veel meeldib, on see, et neil pole kuskil nööpe. JEERUM, kuidas ma vihkan nööpidega riideid. Maril veel, aga titele nööpidega asja selga panna on enam kui naeruväärne. Lende kehakuju arvestades pean tänuväärseks ka seda, et püksikumm ei ole nii pingul, et sisikonna segi keerab. Osad on sellised hästi kitsad ja minu paksukesele ei sobi. Seevastu osad kleit-bodyd Dadamora valikust on jälle kitsama lõikega ja seetõttu Lentsule neid osta ei saanud. Seega soovitangi ikka ise kohapeale vaatama minna, sest lõikest oleneb nii palju.

Mul on hea meel ka teile üks mõnus 30€ kinkekaart välja loosida. Selle jaoks ei peagi tegema muud, kui hakkama Dadamora sõbraks FBis (SIIN) ja jätma kommentaari, et mida sina oma kinkeka eest valiksid. Ahjaaa, kõik blogilugejad saavad kasutades sooduskoodi “mallukas” veel lausa 20% allahindlust! :)

Jaga: