LASTEASJAD LENDE MARI JOHANNA

valmistun reisiks

2. august 2017

Paar päeva tagasi tuulasin niisama netis ja otsisin kergkäru, mida reisil hea kasutada oleks. Bee ajas Kreekas asja kenasti ära, aga ma tegin eile väikse vahetuse – Bee vahetasin Buffalo vastu. Keda väga huvitab, võin mõni päev seda Buffalot ka tutvustada. Igatahes mõtlesin ma kohe, et nüüd on kaks varianti – võtan Buffalo reisile kaasa ja olen eluga rahul, või ostan midagi väiksemat, mida reisile mugav kaasa võtta on. Kärusõltlaste grupis on korduvalt jutuks tulnud Babyzen Yoyo+ käru (LINK) ja seda ma nüüd vaatama jäingi.

Tema plussid on siis see, et on mega kerge, käib ühe käega kokku, kerge kanda ja saab lennukisse ka kaasa võtta. Keda huvitab, siis leidsin ühe toreda tutvustava video ka mingilt vlogerit ja minu meelest tundub päris äge värk. Ma oleks isegi äärepealt ära tellinud, aga siis mõtlesin, et olen ikka ratsionaalne ja otsin enne kellegi, kellel see on, et ma seda enne ostu katsuda/proovida ka saaks. Ja päris ausalt ei suutnud ma otsustada, kas tahan roosat või halli…Kumb teile rohkem meeldib?

Küll aga meenus mulle seal lehel olles, et juba Kreekasse sõites oli mul plaanis Marile kohver osta, aga aeg läks nii kiiresti ja lõpuks jäigi ta ilma. Seal oli üks väga nunnu kohver (LINK) sortimendis olemas ja muuhulgas mõne paari teise vidinaga ostsin ma selle ära. Teiste vidinate seas oli ka pudipõll Lendele (LINK), et kui ta endale kahe käega sööki sisse lahmib, et siis inimene ise natukene puhtamaks jääks. Sellised varrukatega põlled on jumala õnnistus :D

Kui ma oma tavaari kätte sain, siis näitasin Marile kohvrit, et vaata kui äge, saad sellega asju kaasa võtta, aga esialgne reaktsioon oli kergelt öeldes leige. Ei tahtnud ta seda üldse näppida, ega lohistada. Mis seal ikka, mulle igatahes meeldib. Hästi kerge kaaluga ja mõnus järgi vedada, rattad vuravad mõnusalt all.

Kohver pole katki, vaid seal on mu halvasti nokitud kaitsekile näha :D

Alles eile mängisime Mariga kohvri pakkimise mängu ja siis oli ta lõpuks nõus valima välja asjad, mida ta tahab “kotti panna”. Mitte, et tal oleks vist õrna aimugi, mida tähendab reisiks pakkimine ja noh… mitte, et neli kuud enne reisi pakkima peaks, aga tema valik on teie ees :D

Ta on viimasel ajal suur “mimi” ehk siis minionide fänn, nagu näha, siis kaasa tuleks võtta mitte üks, vaid kaks mimit. Lisaks poolenesti mädanenud õun, kõrrejook, natukene komme ja üks raamat. Hea valik!

Miskipärast ostsin ma ühe asja veel, mille kohta ma alles pakki kätte saades mõistsin, et tegelikult ei ole mul sellega eriti midagi teha. Jah, ma ostsin jälle lastetuppa öölambi, kuigi neil on neid lausa sada tükki. Seega mõtlesin, et loosin selle teile välja. Vot selline, pandaga (link).

Kui keegi tunneb, et tahab seda endale, siis jätke mulle kommentaariumisse kommentaar, et mis teile sealt lehelt peale ägeda öölambi veel silma jäi. Ma ise kavatsen järgmise laksuga endale käru tellida Marile selle nüüdisaegse matriooška tellida (siit midagi). Ma tegelt ühe tellisin talle alist ka, aga see käib nii raskelt kinni-lahti, et ei jõua isegi sellega mängida. Päris ausalt on see äge e-pood (ok, vb on tavaline pood ka, ma ei tea :D), kust leiab ilusaid mänguasju, kodusisustust ja lastetarbeid. Näiteks vaadake seda söögitooli! Nii ilus :)

Muuseas, nad ise loosivad praegu oma fbis ühe ägeda tipivoodi välja, kui Maril juba nari poleks, siis tahaks küll sellist, tsekkige ise SIIT.

 

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

73 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Kaisa 6. august 2017 at 21:15

  Need legoklotsi kotid on nii ägedad :) aga lamp on ka vist kõigile vajalik!

 • Reply Sirle S 6. august 2017 at 15:16

  Need kohvrid on nii nunnukad, et tee või lapsele sellest voodi :D

 • Reply Ents 5. august 2017 at 14:52

  Telliks ka oma lapsele mingi nunnu kohvri :) (muidu pean teda ja ta asju koguaeg ise seljas vedama)

 • Reply Ere 4. august 2017 at 11:23

  Ma Olen sealt lehelt ikka paar asja juba tellinud aga nüüd jäi silma see kott mid on lihtsalt praktiline ja armas.https://all4kids.ee/tooted/aktiivne-laps/mommy-suur-tarvikute-kott-must/

 • Reply Anette 4. august 2017 at 10:31

  Tipi stange ja voodi :)

 • Reply Lisete 3. august 2017 at 19:43

  Ma olen mega pandahull.. Seega I NEEEEDZ THIS!!!!! ???

  • Reply Lisete 3. august 2017 at 19:44

   Ahjaaa, samuti jäid need kohvrid silma!

 • Reply Nele Kõli 3. august 2017 at 18:53

  Silma jäid need nunnud kohvrid ? Uut öölampi oleks küll vaja

 • Reply B 3. august 2017 at 18:39

  Silma jäid need leopardi mustrilised kummikud,nii moodsad,sellised teistsugused.
  Aga loosis osalen sellepärast,et meil pole kodus ausõna mitte ühtegi öölampi,kuigi vahest oleks tõesti seda väägaaa vaja.
  Hoiame pöidlaid pihus :)

 • Reply Elis 3. august 2017 at 14:22

  Meil just ühest öölambist puudus niiet võtaks selle panda lambi suurima hea meelega :)

 • Reply Käti 3. august 2017 at 12:58

  Reisikohvrit oleks meil ka vaja. Nii nunnud ?

 • Reply Tatjana 3. august 2017 at 08:35

  Nii nii palju armsaid asju et polegi midagi mida valida. Aga kohver ja lambike on küll miskit mis meile sibiks ;)

 • Reply Kadi lohu-mikk 3. august 2017 at 02:21

  Meil oleks peale kohvri veel vaja seal olevat tipitelki(kõik olid ägedad)

 • Reply Marili 3. august 2017 at 00:14

  Ja need papud on imelised! https://all4kids.ee/tooted/jalanoud/glitter-girl-nahast-beebipapud/

 • Reply Marili 3. august 2017 at 00:11

  Beebikiiku oleks ju nii vaja!

 • Reply Marili 3. august 2017 at 00:06

  Selle yoyo rattad teevad palju häält sõites.

 • Reply Liis 2. august 2017 at 22:19

  Silma jäid armsad tipitelgid ja mängumatid. Öölambike kuluks tutikale õe pojale ära :)

 • Reply Stina 2. august 2017 at 21:20

  Byeli beebi kiik on juba ammu südamesse pugenud. Lambi vastu pole ka teps mitte midagi. ? Olen juba mõnda aega (8kuud) mõelnud, et selline lamp võiks kodus olla. ?

 • Reply Carry 2. august 2017 at 21:08

  Ma ise olin ka Tenerifele minemas ja vaatasin neid kergkärusid. Mulle hakkas silma hoopis BJ City Tour, alguses vahtisin neid Yoyosid ka..on olemas muide mingid analoogkärud, aga eks kvaliteet pole sama vast. Kui selle babyzeni ära ostad, tee pliis ülevaade, kui viitsid.

 • Reply Kätlin 2. august 2017 at 21:01

  Oi mulle hakkasid ka need matrioošad meeldima :) aga panda lampi oleks küll mu mõmmidest armastajast pisitütrele vaja, et oleks julgem olla :)

 • Reply Merelle 2. august 2017 at 21:01

  Jäi silma vabaaja bambusest püksid.
  See panda lamp ka väga väga armas ☺

 • Reply Caro 2. august 2017 at 20:52

  Tipitelk jäi silma. Aga lambike kuluks ära küll. Härra Lapsevanem sõimab mind sonides iga öö, kui tema pea kohal tulekese põlema panen, et kutiga toimetada. Ehk jäävad need öised sõnavõtud selle lambi saatel siis ära :D

 • Reply Marii 2. august 2017 at 20:26

  Tipivoodi??

  • Reply Kätlin 2. august 2017 at 21:01

   Oi mulle hakkasid ka need matrioošad meeldima :) aga panda lampi oleks küll mu mõmmidest armastajast pisitütrele vaja, et oleks julgem olla :)

 • Reply Siret 2. august 2017 at 17:55

  Tipitelk meeldib ja muidugi meriinovillane pesu. Osalen lambi loosis ka :)

 • Reply Kristiina L 2. august 2017 at 17:06

  Ûks öölambike kuluks ãra kúll. Muidu jäid silma veel ägedad kiiged ja otseloomulikult need kohvrid ???

 • Reply Anneli 2. august 2017 at 16:24

  Tõesti ägedad asjad! Telgid on lahedad, kiiged meeldisid ja reisikohvrid röövivad lausa südame!

 • Reply Kätlin 2. august 2017 at 15:55

  Öölamp kuluks ära, pole jõudnud beebsule osta veel, seega ohverdasin enda öökapi lambi ja panin selle ruloo taha, et mahe valgus oleks. Lehelt jäi silma äge pesukaru jonnipunn, mehega alles arutasime, et huvitav kas tänapäeval ka kuskil jonnipunne müüakse veel ja no see on megavinge!

 • Reply K 2. august 2017 at 15:49

  Väikeste ratastega käru saab Tenerifel ikka väga suur pettumus olema :/ seal ei ole meile Eestis tuttavaid häid mugavad kõnniteid. Seal plaaditud, kõrged servad, puud keset kõnniteed kasvama pandud(??) jne..

  • Reply K 2. august 2017 at 15:52

   Aa, ja lennukis sul ju käru vaja pole :D käru saad lennukiukseni kaasa võtta ja pärast sealt ka kätte(kui sa oled seda pagasis enne öelnud ja nad sinna selle sildi kylge panevad) et vahepeatuses vajadusel kasutada. Väiksed rattad on saatanast Tenerifel, tõsiselt!

  • Reply Mallukas 2. august 2017 at 16:18

   Ma olen ju käinud Tenerifel :) Muidugi ma käisin seal siis kui mul lapsi polnud :D

   • Reply K 2. august 2017 at 20:49

    :D

  • Reply Stina 2. august 2017 at 21:16

   No kui puu keset kõnniteed kasvab, siis pole ka suurtest ratastest abi ?

 • Reply Aidi 2. august 2017 at 15:39

  Sa võiksid mu võidetud lego komplektid ka enne reisima minekut posti panna :D Sellelt lehelt jäi silma veel see pilvelamp https://all4kids.ee/tooted/sugu/mr-maria-miffy-pilvelamp/, muidugi oleks väga lahe võitja ka selline panda öölamp :D

 • Reply Lote 2. august 2017 at 15:18

  Väga lahe, mulle meeldib sealt play and go mängumatt, vuntsidega :D

 • Reply Mumm 2. august 2017 at 15:05

  Need kaubad on juba vähemalt 3 aastat http://www.4kids.ee poes saadaval, siis ostsime endale sealt selle söögitooli. Seal hetkel hea soodukas ka http://www.4kids.ee/childhome-tooted

 • Reply Jaanika P 2. august 2017 at 14:38

  Oiiii see lamp meeldiks mu tirtsule väga? Kuna ma mõnusa jumpsuiti otsingul, siis jäi silma ka see https://all4kids.ee/tooted/riided/laste-soe-pesu/vill-siid-kombinesoon-kirju/
  Muideks väga äge e-pood, polegi veel selle otsa sattunud. Nägin veel nii mõndagi, mida soetada võiks?

 • Reply Kristina 2. august 2017 at 14:01

  Meil on seda vaja! Sest see on PANDA lamp :D Meil on kõik asjad pandadega: bassein, papud, talvekombe, sööginõud, voodipesu, mänguasjad, mänguasjakott, riided jne. Aga lampi veel ei olegi :)

 • Reply Evelin 2. august 2017 at 13:58

  Kindlasti kohver.

 • Reply B 2. august 2017 at 13:57

  Kergkärudest rääkides, siis kui kerget, lihtsalt kokku käivat ja ilusat tahad, siis mutsy nexo. Megakerge, mugav, ilus, käib väikseks kokku. Tõsta ühe sõrmega.

 • Reply Ingrid M 2. august 2017 at 13:43

  Oiii, kohvrid on megaaa ägedad ,??

 • Reply Ülle 2. august 2017 at 13:30

  Olete nii ühel lainel, juhuslikult ma eeldan: https://estonianwithabackpack.com/2017/07/14/mis-saab-siis-kui-laps-ise-oma-kohvrit-pakib/

  • Reply Mallu 2. august 2017 at 13:50

   Tänan selle kasuliku info eest :D

 • Reply Liisi 2. august 2017 at 13:13

  kohvrid ongi täiega ägedad mõlemad seal, peaks oma lastele ka ostma :)

 • Reply Marily 2. august 2017 at 13:12

  Kui vaatama hakata, siis tahaks palju asju sellelt lehelt. Siiski kõige vajalikum on just öölamp, kuna paari päeva eest lõhkus põnn meie vana öölambi ära. Viimased ööd on nüüd meil liiga pimedad olnud ja seega olengi uue otsingul. :)

 • Reply Agnes K 2. august 2017 at 13:10

  Söögitool ???

 • Reply Kerstin 2. august 2017 at 13:08

  See käru on ikka julmalt lahe ??
  Viska ainult õlale ja minek ????
  Oi seda öölampu oleks meie 2.5aastasele Lidandrale väga vaja.Eelmine lamp,mis käis ainult pistikusse,on maa alla vajunud ?
  Preili ei jää ilma lambi valuseta magama ja nii me siis juba pool kuud istume kaheni öösel ùleval,et ta lõpuks jääks sùgavalt magama.Ja hommikul siis oleme ramp väsinud magamattusest ??

 • Reply Kristina 2. august 2017 at 13:06

  Ostaksin BB lamamistooli :)

 • Reply Helina 2. august 2017 at 13:05

  Mul oleks seda lampi vaja küll. Olen proovinud erinevaid, aga liiga erksad. Mul polegi seda niiväga väikse neiu jaoks vaja aga mu suurem kardab paaniliselt pimedust :/ boonuseks ei murra ma enda jalgu igasugu laiali unustatud vidinate pärast kui öisel ajal sinna tuppa asja :)

 • Reply Reilika 2. august 2017 at 12:57

  https://all4kids.ee/tooted/aktiivne-laps/byel-basic-valge-beebikiik/ Vinge ja lisaks veel Eesti toode :)

 • Reply Angeelika 2. august 2017 at 12:45

  Beebikiigud jäid silma hetkel sealt :)

 • Reply Helina Spiegel 2. august 2017 at 12:43

  Mallukas! Ilma pullita – meie majja on seda öölampi vaja! Tnx, mees!

 • Reply mairit 2. august 2017 at 12:40

  kuna varsti on meie pesamunal sünnipäev kus saab 1 siis lamp oleks talle kohe eriti hea kink,meil sünnist saati eriti suur lambi fänn,kõikjal kus on mingid lambid seal on ka tema pilk.juba mõtlesin et kas on keegi kes teeks lambi kujuga tordi lapsele.teiseks meeldib talle klotsid ja laduda,seega tuleb vist ka ära tellida puidust avatavad nukud “metsas”kuna mul on 2 väiksemat ja eri soost siis metsas oleks meie perele nagu rusikas silma auku eriti argipäev nendega kodus ongi nagu elaks metsas….ja õhtul ei tea mis loom oled sa ise või lapsed.Ühe vahva asja leidsin veel jonnipunni aga pesukaruga,ma ei tea mis hullus peale viimase lapse sündi on aga kõik peab olema pesukaruga,alates riietest kuni mänguasjadeni aga sellist meil veel ei ole.Hästi vahva pood,nii et on mida enda lastele ka tellida.

 • Reply Marit Uusväli 2. august 2017 at 12:39

  kust ma selle voodi loosis osaleda saan,ma ei leia

 • Reply Karmen 2. august 2017 at 12:38

  Poisile valiks lasteaia jaoks vast mõne seljakoti. Aga öölamp oleks praegu nagu hingeõnnistus. 3 nädalase beebiga peab mul koguaeg mingi Valgus toas olema ja vanal lambil läks kuppel katki, nüüd särab ainult pirn nagu majakas akna peal :D

 • Reply Ivi 2. august 2017 at 12:27

  issand kui lahedad asjad :D läksin kohe vaatama :D
  Meil oleks tegelikult väga öölampi vaja, lapsed hetkel jätavad laualambid põlema ja tahaks just öölampi asemele :)

 • Reply Evelin merisalu 2. august 2017 at 12:19

  Mulle jäi kohe suur elevandi lamp silma,no nii ilus! Kuna mänguasju meil terve elamine täis ja pool õuet ka takkapihta,siis.neile.ma väga tähelepanu ei põõranud.
  ?

 • Reply Alla 2. august 2017 at 12:14

  Meil tuleb novembris USA reis, väiksem on siis 7-kuune ja kuskil jäi mulle ka see käru silma, et oh, hea kerge ja väike, mõnus oleks seda reisile võtta. Aga pole veel jõudnud seda abikaasaga arutada :D ma arvan ta poleks sellest eriti vaimustuses, ma niigi nagu mingi šopagoolik :D

 • Reply Kelly 2. august 2017 at 12:14

  Seda kohvrit piilusin juba varem seal, tütar lihtsalt soovis ka kohvrikest endale ;)
  Aga öölamp kuluks praegu täiega ära, sest meie natuke üle ühene tõmbas meie tavalise lauaka kildudeks(hea,et pähe ei kukkunud). Öölamp selline turvaline variant :)

 • Reply Karolin 2. august 2017 at 12:13

  Minu arust on ülivinged need laste einekarbid. ? https://all4kids.ee/tooted/sugu/einekarp-pr-panda-ornroosa/

 • Reply Liis 2. august 2017 at 12:13

  Minule jäi silma üks seljakott https://all4kids.ee/tooted/aktiivne-laps/seljakott-sober-lovi/.

 • Reply Merle 2. august 2017 at 12:10

  Nende lehel on alati olnud häid pakkumisi. Kingiks õe pisikesele ikka midagi praktilist – Lambda söögitool. ?

 • Reply Helena 2. august 2017 at 12:10

  Ripptool näeb megailus välja

 • Reply Kr6bin 2. august 2017 at 12:09

  Nii äge oleks see https://all4kids.ee/tooted/aktiivne-laps/mr-maria-miffy-kott-tool/ aga öölampi olen juba pikka aega plaaninud lapse tuppa osta ja see konkreetne isend sobiks plika tuppa ideaalselt!

 • Reply Leelia 2. august 2017 at 12:08

  https://all4kids.ee/tooted/aktiivne-laps/puidust-kiik-roller-pinkblack/ Selline lahe asi hakkas silma :)

 • Reply Kristina 2. august 2017 at 12:06

  BYEL EASY NATURAALNE, RIPPTOOL tundub nii mõnus ja äge,sellise võtaks küll kahe käega vastu.

 • Reply Geity 2. august 2017 at 12:02

  Meil oleks ka vaja sellist pudipõlle. Beebi õpib hetkel sööma ja see laga mis sellega kaasas käib on meeletu :D Ja öölampi on meil ka vaja just praegu. Meie kortermaja renoveeritakse hetkel seega meil on rulood 24/7 ees ning kui lapse magama panen siis tuba on nii kottpime, et ei näe mitte midagi.

 • Reply Kaie 2. august 2017 at 12:00

  Mulle jài silma kohe soodukas pakkumine sinisele termo komplektile- novembris uus põnn tulemas ja kõige suurem suurus sobib just parasjagu suuremale poisile?
  Shopahoolik hakkab vist mòllama?

 • Reply Laura 2. august 2017 at 11:58

  Ma ausalt puhtast huvist nüüd – aga mille kuradi pärast sellist hunnikut kärusid vaja on? :D

  • Reply Mallu 2. august 2017 at 15:19

   Kaks pole hunnik ju :D

 • Reply Kristi 2. august 2017 at 11:57

  Olen ise ka just seda kohvrit ja must-valgeid matrjoška-nukke vaadanud :) Väga vahva oleks öölamp võita, meie lastel veel polegi sellist ja õhtuti uinudes tunneme puudust mahedast valgusest.

 • Reply Kätrin 2. august 2017 at 11:56

  Uuuh, kuna parasjagu ehitame lastetuba täiesti otsast lõpuni,siis oleks väga uhked selle öölambi üle laste tuppa! Olen ammu jälginud midagi sellist!

  Seega oleks võit nagu kirss tordil :)