Ega niimoodi reisu ajal eriti aega blogida ei olegi, aga no paar sõna võiks ju ikka kirja panna. Kolmapäeva õhtul panime lapsed magama ja istusime Kardoga miskipärast kella kaheni öösel üleval. Et ärgata kell kuus…Nimelt tulime me lennukiga Saarde ja pidime juba pool kaheksa lennujaamas olema. Kuigi väga mugav oli 30 minutiga kohale jõuda ja lastel oli lendamisest suva, ei arvestanud me sellega, et hotelli check-in on alles kell kolm, mistõttu oli meil kuus tundi vaba aega. Kõik kohad olid ju kinni, aga õnneks pakkus meile ulualust “see naine, kes su habemeõli teeb” nagu ma Kardole seletasin. Jep, käisime tutvusime lõpuks näost-näkku Hoia toodete loojaga ja ta lastega. Nii vahva perekond! Tänud kohvi eest!

Mingi hetk uurisin GOSPA vastuvõtust, et ehk on läbi ime meie tuba varem valmis ja oli ka, seega saime siia tulla ja oma kotid kuskile maha panna. Laual ootas meid merepäevade tiimi poolt helde kinkekorv igasuguste saaremaiste asjadega, nii vahva. Isegi merepäevade fidget spinnereid oli korvi pandud :D

Kuna Mari nägi, et siin on bassein, siis oli tal kohe vaja issiga ujuma minna, mina käisin samal ajal Lendega söömas. Seejärel pidingi ma kohe lippama mingisugusele merepäevade pressikale, kus olid ka Igor Mang ja Kerli Kõiv. Kerliga saime kohe jutule, aga Igoriga oli see naljakas asi, et ta tuli oma koeraga koos ja siis see koer uitas seal mööda restot ringi ja mingid lapsed hakkasid temaga mängima.

“Lõpetage ära, see on IGOR MANGI KOER!” sisistas isa lastele läbi hammaste ja laste silmis peegeldus arusaamatus. Et noh, so what, kes see Mang on :D

Hiljem tegid kõik väikese une ja me jalutasime kesklinna, Chamelioni sööma. Kuigi see näeb välja nagu mingi kokteililounge, siis tegelikult oli seal korralik mängutuba ja Mari pani seal mingite teiste lastega täiega hullu. Kõhud täis, käis Mari veel issiga uuesti ujumas ja siis oligi juba uneaeg, sest noh eelmine õhtu polnud väga magatud ka.

Imekombel sai Mari kenasti magama, aga Lendel oli vist midagi pahasti, sest nutt kippus aina peale. Meeldetuletus endale – osta igemegeeli! Laias laastus on kõik mõnus. Ilm on ilus, lapsed käituvad nagu väiksed (saatana poolt üles kasvatatud) kukununnukesed ja väga mõnus on terve perega nii koos olla.

Läheb muidugi paremaks, sest täna tulevad saarde veel hunnik sõpru, nii et seltsis ikka segasem! Ok, ma pean nüüd minema, mul väike fotoshuut täna soolas, be cool! Lõpetuseks pilt Marist, kuidas ta eile oma silmad ära värvis ja magama vajus, nagu hommmikul klubist koju koperdanud piduline.

Jaga: