Nonii, tegin kohe jutti teise arvustuse ka ära, sest noh, ega kauaks tal minu juures ikka asja pole ja seega tuleb video enne ära teha, kui ma seda veel oman :D Kuna ma alles üleeile selle sain, siis ma polnud jah kahjuks väga kursis, mismoodi see kinni-lahti käib (olin tegelt korra proovinud ainult), et sealkohal pole asi kärus, vaid siiski minu enda oskuste taga. Osavamad saavad isegi ühe käega seda kinni panna, eks see ole harjutamise asi.

Kaalub umbes 11 kg, mitte rohkem. Kannatab 17 kilost last, ehk siis väidetavalt kuni neljaaastast saab selles ringi sõidutada. Ma oleks teinud pilti siis ka, kui Mari sees on, aga ta tol hetkel ei olnud eriti huvitatud, vaid jooksis siin niisama naerdes ringi.

Ühesõnaga, käru juures on väga palju, mis meeldib, aga ütleme nii, et päris 100% ma rahul ei ole ja seetõttu peab ta endale uue kodu leidma. 2017 aasta mudelit saab osta Beebicentrist (link) hinnaga 449€, aga vanemaid on ka netist võimalik tellida ja muidugi ka parema hinnaga. Punase suhtes, seda ma ei tea, kust saaks, aga näiteks khaki tooni on 260€ eest võimalik siit saada (link), no sinna läheb muidugi saatmiskulu ka veel juurde.

See käru sobib ideaalselt inimesele, kes liikleb linnatänavatel ja kuskile võssi vahele väga palju asja ei tee. Mitte, et käru hakkama ei saaks, aga nagiseb teine. Samas kui sul sellest suva, siis on see ilus ja hea käru küll!

 

Jaga: