Täitsa lõpp. Elutoas haiseb midagi ja ma ei suuda leida, misasi ja kus seda imelikku haisu tekitab. See ajab mind lihtsalt vaikselt hüsteeriasse, sest ma olen käpuli kõik võimalikud ja mittevõimalikud kohad läbi roomanud ja nuusutanud, aga ei. Lihtsalt ei leia seda kohta, kust see kuradi hais tuleb.

Elu lastega. Ükspäev hakkasin saabast jalga panema ja leidsin selle seest pooliku näritud kurgi. Teine kord leidsin Mari taskust hallitava tomati. Mingi hetk hakkas Kardo arvuti taga istudes kurtma, et räige kusehais käib üle pea. Ma soovitasin ennast siis mitte täis lasta *hehe, sest ma nii humoorikas* kui paari päeva pärast ei suutnud ta enam seda haisu taluda. Ta oli enne ka muudkui otsinud, aga tulutult. Aeg oli drastilisemaks sammuks ja nii lükkaski ta mööbli eemale, et avastada kapi alt tagasihoidlik loik, mis seal oma elu elas. Vähemalt sai sellest haisust lahti.

Paistab, et peame samasuguse dramaatilise sammu tänagi ette võtma ja kõik mööbli mai tea kuhu ära nihutama, sest see hais ajab mind juba hulluks. MISASI see olla võiks? Toit? Mingi mähe? Laip? Misasi?!

Üldse tundub mulle, et mu kodul on kaks olekut – täiesti korras ja puhas vs totaalne kaos. Mõnikord on nende kahe oleku vahe tundide küsimus. Minu meelest alles üleeile oli terve maja täiesti korras. Nüüd on igal pool mingid pestud riiete kuhjad, mu organiseeritud kapp ja riiulid on KAUGEL korras olekust ja üldse mingi… porno toimub siin :D See hais on lihtsalt viimane piisk karikas. Peaks vist koristama hakkama….Aga telekast tuleb How I Met Your Mother ja ma ei viiiiitsi liigutada. Lastetoas oleks nagu pomm plahvatanud, meie magamistuba on nagu riidekuhi, ülemise korruse esik on riideid täis, köök on nagu mingi õuduste allee ja…

Huvitav, millal Mari nii suureks saab, et ma saaks teda delegeerida korralikult koristama :D

Jaga: