Uncategorized

fml

2. september 2017

Täitsa lõpp. Elutoas haiseb midagi ja ma ei suuda leida, misasi ja kus seda imelikku haisu tekitab. See ajab mind lihtsalt vaikselt hüsteeriasse, sest ma olen käpuli kõik võimalikud ja mittevõimalikud kohad läbi roomanud ja nuusutanud, aga ei. Lihtsalt ei leia seda kohta, kust see kuradi hais tuleb.

Elu lastega. Ükspäev hakkasin saabast jalga panema ja leidsin selle seest pooliku näritud kurgi. Teine kord leidsin Mari taskust hallitava tomati. Mingi hetk hakkas Kardo arvuti taga istudes kurtma, et räige kusehais käib üle pea. Ma soovitasin ennast siis mitte täis lasta *hehe, sest ma nii humoorikas* kui paari päeva pärast ei suutnud ta enam seda haisu taluda. Ta oli enne ka muudkui otsinud, aga tulutult. Aeg oli drastilisemaks sammuks ja nii lükkaski ta mööbli eemale, et avastada kapi alt tagasihoidlik loik, mis seal oma elu elas. Vähemalt sai sellest haisust lahti.

Paistab, et peame samasuguse dramaatilise sammu tänagi ette võtma ja kõik mööbli mai tea kuhu ära nihutama, sest see hais ajab mind juba hulluks. MISASI see olla võiks? Toit? Mingi mähe? Laip? Misasi?!

Üldse tundub mulle, et mu kodul on kaks olekut – täiesti korras ja puhas vs totaalne kaos. Mõnikord on nende kahe oleku vahe tundide küsimus. Minu meelest alles üleeile oli terve maja täiesti korras. Nüüd on igal pool mingid pestud riiete kuhjad, mu organiseeritud kapp ja riiulid on KAUGEL korras olekust ja üldse mingi… porno toimub siin 😀 See hais on lihtsalt viimane piisk karikas. Peaks vist koristama hakkama….Aga telekast tuleb How I Met Your Mother ja ma ei viiiiitsi liigutada. Lastetoas oleks nagu pomm plahvatanud, meie magamistuba on nagu riidekuhi, ülemise korruse esik on riideid täis, köök on nagu mingi õuduste allee ja…

Huvitav, millal Mari nii suureks saab, et ma saaks teda delegeerida korralikult koristama 😀

Loe ka neid postitusi!

22 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Tyy 3. september 2017 at 22:00

  Aastaid tagasi meil ka elutoas ÕUDNE roiskuv hais. Kus juures elutoas polnud rohkem mööblit kui diivan ja teler – no kust otsida ? tõmbasin ninaga kus kõige tugevamalt haiseb ja tegin kindlaks et maani akna kohal aga seal pole ju MITTE MIDAGI! Laskusin maha, et kas põranda all siis miskit, EI seal läks lõhn veidi lahjamaks. No jeerum kas läbi lae immitseb või ? imestasin ja tõin tooli. Kui sellele astusin pidin käpakile kukkuma sest roiskumise hais oli õõvastav ja kohe taipasin ka. Kas teie oskate aimata mis see oli.
  Kaedinapuu küljes oli ripp-pott lillega ja selles oli kastmisvesi roiskuma läinud.

 • Avatar
  Vasta M 3. september 2017 at 09:07

  Põranda alla pole mõni rott või hiir ära surnud?
  Meil üks aasta kooles mingi näriline seina vahele ära.. kätte ka laipa ei saa..
  see aasta võtsin kassi kes hakkab pööningul ennast lõbustamas käima ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. september 2017 at 09:36

   Ma juba vastasin, et tegu oli vaibale aetud piimakohviga 😀

 • Avatar
  Vasta Elo 3. september 2017 at 07:58

  Kallikene, see on elu kahe väikese lapsega…. Ei ole mõtet veel väga mitu aastat loota, et su toad korras püsivad peale koristamist. Varsti saab Lende ka jalad alla ja siis on kaos veel kiirem tekkima. Võta vabalt, las olla. Siis kui lapsed suured ja kodust läinud, siis koristad. 🙂

 • Avatar
  Vasta eve 3. september 2017 at 00:09

  meil suri hiir või rott põranda all ära.1,5 kuud haises.

 • Avatar
  Vasta Mari 2. september 2017 at 22:33

  Sellega meenub üks lugu. Lühidalt: mees leidis uue noore naise ja lahkuminek oli inetu. Lisaks jäi naine ilma oma elukohast ja pidi sealt välja kolima. Üksi seal asju pakkides tekkis naisel tohutu kättemaksuhimu. Ta võttis ümara kardinapuu, mis oli seest tühi ja toppis selle krevette täis. Lahkus rõõmsalt. Mees ja tema uus naine hakkasid mingil hetkel elutoas talumatut haisu tundma: pesti, küüriti, reonditi ja vahetati mööblit. Lõpuks ostsid nad endale uue kodu aga sinna kolides võtsid nad vanad kardinapuud kaas:)

  • Avatar
   Vasta Lote 4. september 2017 at 10:18

   Phahahha 😀

 • Avatar
  Vasta L 2. september 2017 at 19:52

  Mina otsustasin väiksena maamaja soojustada selle ‘svammiga’ mis puravikel kübara all on. Võttis ka päris tükk aega, et avastada kust see räme hais tuleb 😀

 • Avatar
  Vasta Maria 2. september 2017 at 18:25

  Minu tütrel on esimesed tõsised märgid koristamise ja kraamimise vajadusest tekkinud 10+a.
  Enam pole palju sul jäänud?

  Enne seda oli kaos. Aga nüüd pakib oma sokid, aluspesu ja lõik muu nagu joonlauaga kokku. Endal hakkab piinlik…

 • Avatar
  Vasta E 2. september 2017 at 16:48

  Ma praex mõtlen , et kas sa unustasid selle postituse parooli alla panna?

 • Avatar
  Vasta Kadri 2. september 2017 at 12:58

  Eelmisel aastal oli meie elamine ka sellist imalat haisu täis, mees pidi lõpuks terve seina lahti lõhkuma: üks pooletoobine rott oli osanud end seina sees üles puua ning muidugi mädanes seal vaikselt. Jess! Maal elamise rõõmud. Ja minu rotifoobiale andis oma jao veel üks tore vahejuhtum: suvel, kui veel suure kõhuga olin, läksin ühel ööl pissile. Kuulsin, et vetsupotis mingi mulin, tegin kaane lahti ja pidin otsad andma – seal ujus rott, ilmselgelt üritas välja pääseda. Appi, praegugi tulevad külmavärinad peale! Virutasin kaane peale tagasi, tabureti ka raskuseks peale, ja jooksin meest äratama. Too mind muidugi ei uskunud ning kui lõpuks vaatama läks, oli rott kadunud! Ta arvab siiani, et nägin und või mingit rasedate hallukat. Aga tõsiselt, ma tean, mida ma nägin. Nii et võib öelda, et rotte ma ei fänna 🙂

 • Mallukas
  Vasta Mallukas 2. september 2017 at 11:12

  Haises mu enda pooolt vaibale aetud piimakohvi, õuuudne 😀

  • Avatar
   Vasta K 2. september 2017 at 18:00

   Ooomaigaad, mul on samamoodi old. Selline okse lebra tekib. Ma ei tea. Ma ei mäletagi kas ma ajasin selle ümber voodis või voodi kõrvale aga see hais oli mega ja tükk aega ei saanud aru mis see olla võib. Greit saksess!

 • Avatar
  Vasta Kogemustega 2. september 2017 at 11:07

  Meil haises ka elamine tükk aega, kuniks lükkasime külmkapi paigast ja avastasime selle alt hiire laiba. Kass, va kurinahk, oli maha murdnud ja siis mõrvajäljed osavalt likvideerinud.

 • Avatar
  Vasta L 2. september 2017 at 11:01

  Võibolla on seina sisse rott ära surnud?!

 • Avatar
  Vasta A 2. september 2017 at 10:42

  Kas kuskilt pistikust/lülitist ei tule see hais? Meil oli kunagi sama teema ja tegu oli mingi kärssama läinud juhtmega vms.

 • Avatar
  Vasta väga väga naine 2. september 2017 at 10:31

  Ma ei ole siiamaani nii suureks saanud.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 2. september 2017 at 10:33

   Ilmselt vist ma ka mitte, kui ma kogu aeg ennast kaosest leian 😀

   • Avatar
    Vasta Vaike 2. september 2017 at 12:37

    Ma olen, aga kurat, mitte keegi ei suuda minuga koos ka elada. 😀

  • Avatar
   Vasta Katrin 2. september 2017 at 12:27

   Haha ? Samaaa ?