Kuna mul jälle jäid vannitoas mingid pudelid näppu, siis tuli mul meelde, et võin ju teilegi teada anda, mis head mul otsa saanud on. Allolev Kevin Murphy sinine šampoon (ja tegelikult ka palsam) on maailma parima lõhnaga. Okei, ma isegi ei tea, kumb minu meelest on parem, kas see riisipiima šampoon või see, aga no ma viimaste jäänustega pesin ükspäev pead ja Kardo nuusutas mind nagu lilleõit ja küsis, et ohhooo, mis uus parfüüm mul peal on. Ma nõustun, lihtsalt… mega hea. Ja otsas ta ongi. Tegelikult on sinises sarjas mingi juuksekreem ka, mis ka hästi lõhnab, aga kahjuks minu juustele liiga raske on ja need mega rasuseks teeb. Kes seda proovida tahab, siis mul vedeleb niisama üle. Vb sobiks kellelegi paksema juuksega?

Ma eelmine kord rääkisin nendest riisipiima asjadest ja et ma neid tellisin, miskipärast ma unustasin palsami tellida, võtsin hoopis kolm juuksemaski, šampooni ja kehakreemi. Noh, ütleme nii, et seda šampooni enam ei telliks. Lõhnab hästi, aga juba ebamugav välja raputada (pigistada ei saa) ja ei vahuta ka väga hästi. Kehakreemi saab sama kehvasti kätte, aga no see lõhn… Ma muidu väga ei kreemita ennast, aga sellega olen küll ennast kokku plätserdanud. Need küll ei kuulu asjade hulka, mis otsa saanud on, aga kuna juttu tegin nendest, siis rääkisin välja, kuidas kraam on ka.

Rääkides nüüd veel ühest asjast, mis otsas pole, aga noh, ma lihtsalt pidin imestama tulema. Nimelt mul peale silmaoppi aeg-ajalt tõmbab silmad kuivaks ja tahaks midagi silma tilgutada. Tavaliselt olen visiini pannud, see maksab mingi 5-6 euri. Nägin telkust reklaami, et oo uus silmavärk, lausa silma ei pea isegi viitsima lahti teha (kes viitsiks, eks :D). Mõtlesi apteegis, et okei, proovin siis ära, et eks ta raudselt on kallim, aga noh, proovin ära. Saate aru, palju see maksis?! Ma siiani shokis. 27 euri!!! See on vanas rahas VIISSADA KROONI silmatilkade eest. Hesus neitsi maarja. Never again.

Ja see on mu see vihavaenlane, mis otsa ei saa. Ma oleks nagu totaalne suuhügieenivastane, sest eelmine kord oli mu vihavaenlaseks see liivaga hambapasta. Muuseas sellega juhtus see ka, et peale seda posti ma mõtlesin, et mida ma piinan ennast, et mul on ju normaalne hambapasta ka olemas ja lihtsalt viskan selle ära. Õhtul hambaid pestes avastasin, et ma viskasin selle normaalse ära ja pidin ikka selle kuradi liivasodiga hambaid pesema. Aga see suuloputusvahend maitseb nagu mingi imelik odav viin :D

Jaga: