Mõni aeg tagasi sain ma Curaproxi käest suure kingikoti, kus sees olid suuhügieenitooted. Selles suhtes, et ma päris nii kivi all ka elanud ei ole, et ma ei teaks, mis hambaharjad ja hambapastad on, aga kaks toodet kotist tekitasid minus küll elevust. Esiteks must näts! Olete te enne musta nätsu näinud? Ma ka ei olnud, aga noh, nüüd olen ja tõesti hea näts. Suud mustaks ta ei tee, ja närides läheb helehalliks, aga maitse poolest nii hea piparmündine, aga mitte üldse jube kange, nagu mõned nätsud olema kipuvad. Ainukene miinus on see, et ta on päris kallis kraam, neli millegagi on üks pakk. Aga ega ma kade polnud, jagasin kõigile proovimiseks ja kõik kiitsid. Muuseas, see sobib ka veganitele.

Mis aga täiesti mu maailma muutis, on lõpuks aru saamine, mis kuradi asjad on HAMBAVAHEHARJAD. Ma tõepoolest ei olnud neid enne kasutanud ja isegi kui ma neid apteegis näinud olin, siis ma alati mõtlesin, et jeesus küll, mis üüratu hambavahega inimesi eksisteerib, kellel oma hambavahedele eraldi harja tarvis läheb. Seda, et need kõigile mõeldud on, ma küll ei arvanud. Nüüd aga tuli see pakk mulle kohale ja need harjad olid seal sees. Okei, mõtlesin, et proovin siis ka. Pesin hambad ära, ja proovisin ühte harja hammaste vahele toppida. Läks koheselt, kuigi seal pole üldse mingit nähtavat hambavahet, lihtsalt see hari tundis palju laiem, kui ta tegelikult on. Ja no holy shit, mis kogus jama selle harja külge jäi, kuigi ma olin JUST hambad ära pesnud. Ma päriselt imestan, et mul ühtegi hammast suust on, kui ma terve elu sellise sitakihiga hammaste vahel ringi jooksnud olen.

Neid on pakis 5 tk ja hinnaks on tsutt alla kaheksa euro. Ühe harja elueaks loetakse paar nädalat, seega pole see 8 euri sugugi suur väljaminek umbes kolme kuu peale. Ausalt, proovige ja imestate ise ka. Või siis kõik ammuilma kasutavad neid ja ma olen ainukene loll, kellele nendest harjadest enne räägitud ei ole? Vähemalt nüüd tean… Mul on alumised hambad natukene viltu ja nende vahelt on natsa kehvem pesta ka, seega on need harjad ikka igati tänuväärsed. Kahju, et ma 27 aastat ilma nendeta hakkama saama pidin.

Üldse on siiani kõik asjad, mis seal pakis olid, marjaks ära kulunud. Hambapasta on hea maitsega ja mis kõige olulisem, hambaharjad on SUPER pehmed. Kindlasti ma soovitan katsetada nende lastehambaharju – need on lihtsalt nagu pilve puudutus. Mõnikord lapsed nutavad, kui nende hambaid pestakse, sest hambaharjad on nagu pagana traadist tehtud. Need on päriselt super pehmed ja meil on nüüd korralik varu olemas.

Meie Jurmala reisil kaasas olnud värgendused!

Kui kellelgi on nende toodete vastu huvi, siis kiigake nende kodukale ja kes suured Insta kalad on, siis võite neid ka Instas followima hakata – neile on meil väike auhind kah.

Kingiloosi tingimuseks Curaprox Instagram’i jälgimine:  https://www.instagram.com/curaproxeesti/
Lisaks andke siin kommentaarides teada, et võtate loosist osa, siis tean ma, kellele reedel see kingikott posti pannakse :)
Jaga: