Koristasin täna Lende kapikest ja no JÄLLE hunnik riideid pidi kolima väikeste asjade kotti. Mina ei saa aru, kas mul on kodus inimlaps või sinivaalapoeg, ma ei oska muud moodi seda meeletut kasvutempot seletada. Igatahes täiesti randomilt tuli mul mõte, et kui enne beebi sündi näitasid blogijad, et mida vastsündinule soetatud on, siis miks mitte lasta kiigata ka Lentsu garderoobi. Silmas tuleb pidada siiski ka seda, et meil on mingi 5-6 masinatäit pesemata pesu + raudselt on midagi veel kuskil maja peal laiali, mis kohe silma ei hakanud. Aga no enamik on siis teie ees:

Lende POP’i ujumisrüü ja päikseprillid. Nagu näha, siis Tenerifeks oleme valmis! 

Lentsu kleidivalik. Vasakpoolne kollane sai kunagi kuskilt kingituseks (see oli veel Mari oma), järgmise roosa ostsin kunagi kuskilt laadalt ka Marile, aga ma ei mäleta enam, mis firma see oli ja seest on ära kulunud nimetus, helesinine Gugguu asi oli tegelt Mari pluus, aga ma olen seda rohkem Lendu kleidina kasutanud. Siis HM väike kleit ja veel mingi suvaline kollane HM suvekas. 

Gomerakids ja Grisete’s collectioni õhukesed õuerüüd. Nüüd on nende jaoks juba liiga külm, aga Tenekale hea kaasa võtta. 

Pudipõlled, kolmest on enam kui küll. 

Kaks hädist paari sokke ja ühed põlvekaitsmed. Neid kaitsmeid peaks veel kaks paari kuskil olema, aga no krt teps ei leia hetkel. Sokke peaks ka juurde ostma, kahest on nagu natsa vähe :D 

Õuevarustus. Gugguu kombekas, Geggamoja tuuletõkkekombe, Gugguu jumpsuit ja tegelikult on mul KUSKIL (vist pesus) ka üks paksem Gomerakids‘i imegailus jumpsuit. Näete, selline:

Kolm paari pikkade varrukatega bodysid, Dadamoralt ja Gomerakidsilt. Siis 7 paari lühikese varrukaga isendeid Georgest ja Bredenkidsist

Kolm pusa. Jälle Dadamora. George ja Rasberry Republicult

Seitse paari pükse, igaks nädalapäevaks :D Jälle George, Gomerakids, HM, Bredenkids ja Dadamora

Tudukad. Üks Lindexist, teised kunagi ammu Aliexpressist tellitud. 

Ühed papud. Kunagi enne Lentsu sündi tellitud netist. 

Kolmed sukad, millest parimad on keskmised GoBabyGo sukad (parimad roomamiseks!)

Sallikesed. Neid ei kasuta peaaegu kunagi. Ma ei teagi, miks ma neid alles hoian :D

Mõned pikkade varrukadega pluusid, Dadamora ja George. 

Kampsunid Johalt ja Vilde&Voldermar

Ühesõnaga, nagu näha, siis asju on küll ja veel. Ainult sokke, sukki, mõnda t-särki ja normaalseid kapukaid on talle tarvis. Saapad ma tegelikult tellisin juba ära Liliputi lehelt, peaks varsti kätte saama. Näete, sellised

Mulle tundub, et riideid on selles mõttes parasjagu, et isegi kui sada aastat pesu ei pese, siis ikka on midagi võtta :D Võiks muidugi ka vähem olla ja rohkem kvaliteetseid asju, aga tead, ei raatsi lihtsalt alati osta neid disainerite ja ökotex asju, sest no pilgutad ainult silma ja kohe asjad väiksed ka. Marile on nagu kergem osta kallimaid asju, sest siis ma saan vähemalt mõelda, et need asjad on nn kahele – pärast saab ju Lents ka kanda.

Jaga: