Kingiloos PILDID SÖÖK TESTIN JA ARVUSTAN

restoran Kadriorg

6. oktoober 2017

Ükspäev sain ma hea kutse – minna proovima Kadrioru restorani uut fine dining menüüd. Olgem ausad, iga kutse, mis sisaldab võimalust head sööki saada, on ju imeline. Ning seda, et söök seal hea on, teadsin ma küll, sest me käisime seal kevadel Triinu sünnat tähistamas. Tõsi, Triinu sünnat tähistasime me teisel korrusel, millel on natukene teine menüü kolmandaga võrreldes. Kolmas ongi siis ainult peakoka Mihkli “pesamuna”, kus saab proovida natukene uhkemaid roogasid kui teisel korrusel, kus on natukene casualim stiil.

Ma hoiatan kohe ette ära, et kes miskil põhjusel arvab, et blogijad ainult kiidavad kõike, siis teie arvamus täna jääb küll kõigutamatuks, sest toit oli nii hea, et me konkreetselt ainult mõmisesime söömise ajal, et kui hea kõik on. Ja kuigi ka mulle ei ole selle arvustuse eest sentigi makstud, olid kaasa tulnud Kerli ja Maigret veelgi erapooletumad “kohtunikud”, kes kinnitavad minu sõnu – toit on i-me-li-ne.

Kuna olime kolmekesti, siis otsustasime, et iga käigu ajal proovime kõik erinevaid asju, et saaksime teineteise taldrikutest teiste palasid ka mekkida. See oli üli hea idee, sest nii saime me kokku proovida lausa kümmet erinevat rooga! Konkreetselt roomasime sealt lõpuks välja, sest kõhud olid niiiiiii täis.

Ühesõnaga, mina tegin otsa lahti austritega. Ma lihtsalt armastan mereande ja austrid on mul viimasel ajal eriliseks lemmikuks kujunenud. Üllatav oli see, et tavaliselt on austrid igal pool olnud sellise tavalise punaveiniäädikas+sibul “kastmega”, siis Kadriorus oli lisaks veel mingisugune ingverivärk ja õunasiidrivedelik, mis maitses super hea. Austrid olid värsked ja järelmaitse oli selline tunne, nagu mul oleks suus merepidu olnud. Ühed parimad austrid, mis ma maitsnud üldse olen!

Teisteks eelroogadeks võtsime suitsupardi tartari, mis oli Kerli ja Maigreti lemmik. Tõepoolest mulle maitses see ka, aga minu jaoks oli veel üllatavam peedi tartar. Ma tavaliselt ei “riski” kunagi restoranis väga taimetoite tellida, sest ma alati natukene pelgan, et äkki siis ei olegi hea ja saan maitseelamuse asemel pettumuse. Oleks aeg vist ennast sellest kombest võõrutada, sest just see taimetoit (mitte vegan, sest noh, juust), oli mu lemmikeelroog. Eriti hea oli see kinoakrõps seal! Ausalt, seda soovitan ka kindlasti proovida!

Pearoogadeks tulid meie lauda veisefilee, lestafilee suitsulestakastmes ja tuvi. Mina olin siis uhke tuviomanik ja kuigi tuvi mekkis hea, siis mind häiris natukene see, et seal sees oli mingi “luu” või asi, niimoodi, et noaga oli seda tuvi väga raske saagida. Lõpuks pidin lausa steiginoa küsima, et tuvist jagu saada. Aga no, hea oli siiski, aga mitte just mu lemmik. Lisaks meenutas tuvi kõrval olev polenta kreem mulle pigem soolast mannaputru 😀

Samas ei saa salata, et teised kaks pearooga maitsesid mulle väga palju rohkem ja minu lemmikuks jäi lestafilee. Nii mõnus, ei pea seal luid nokkima, vaid vitsutad rahus puhast lesta. Imelise lisandina oli taldrikus ka kalasoomustest tehtud krõpsud, mis olid väää-ääga maitsvad.  Veis oli muidugi ka hea, aga minu meelest veisefilee on 99% ajast kindla peale minek, see ongi hea ja selline kindel valik. Kuigi natukene erilisemaks tegi selle veise see, et seda serveeriti särisevana laavakivil. Ja selle veise kaste…mmm! Ning veisega kaasa tulnud köögiviljad… Oeh, miks ma nii hästi süüa teha ei oska? Ah?!

Ma küll arvasin, et mitte iial ei suuda ma endale veel magustoitu sisse pressida, aga kui menüüs vaatas vastu avokaado kreembrülee, siis ma ei saanud seda proovimata jätta. Ma pean ütlema, et see oli selline…huvitav. Väga avokaadone värk, aga kindlasti palju tervislikum, kui klassikaline versioon. Seda julgen ma soovitada neile, kes pole erilised magusasõbrad. Kerli pošeeritud pirn oli hirmus hea ja Maigreti kook, mille kohta teenindaja ütles “nagu vanaema tehtud”, pani mind kurvastama, et minu vanaema küll elusees midagi nii head teinud ei olnud. Minu lemmik oligi vist see põldmarja ja õunakook, mille kirsiks tordil oli jäätisepallike. Samas kui ma nüüd meenutan, siis see pirn maitses ise ka nagu kook, sest teda serveeriti kaneelijäätisega.

Jeesus, ma pole vist kuigi hea toidukriitik 😀 Aga no mis ma teha saan, kui iga roog oli parem kui teine ja tõesti ei ole halbu sõnu öeldagi.

Köök tõi meile veel mekkida tatrajäätist, kondentspiimajäätist ja macha tee jäätist. Kõik ausalt proovimist väärt, aga Maigret oli nii innovaatne, et pani lusikale igaühest natuke ja kokku oli see lihtsalt nagu pidu minu suus. Woohhooo! Kahju, et ma seda praegu kirjutades kõiki neid pilte vaatan ja sellele toidule mõtlen, sest mul hakkab lihtsalt suu vett jooksma,

Ühesõnaga, mina isiklikult soovitan kindlasti peedi eelrooga, pearoaks lesta ja magustoiduks kooki. Mitte, et teised ei oleks head söögid olnud, aga need olid konkreetselt minu enda lemmikud. Teistel olid jälle omad, me vaidlesime seal laua taga ikka päris pikalt, et mis siis ikka kõige parem oli 😀

Mina lähen Kadrioru restorani kindlasti õige pea tagasi ja seekord juba ühe enda lugejaga! Kui sulle tundub, et sa tahaksid võita õhusöögi Mallukaga Kadrioru restoranis, siis esiteks hakka FBis Kadrioru restorani sõbraks (SIIN) ja jäta siia postituse alla kommmetaariks, et mida sina nende menüüst kindlasti mekkida tahaks. Juba esmaspäeval valin ma võitja välja, kellega lähinädalatel sööma lähme (niipea kui leiame ühise vaba aja!).

Mõelda vaid kui mõnus võiks olla seda imelist molu terve õhtusöögi vahtida!

Loe ka neid postitusi!

185 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Rita 10. oktoober 2017 at 14:56

  Prooviksin lesta ? Ja võibolla austreid, ma pole neid kunagi söönud ?

 • Avatar
  Vasta Maris 10. oktoober 2017 at 14:45

  Sheeriks Alaska krabi? 😛

 • Avatar
  Vasta meow 9. oktoober 2017 at 22:35

  Ühes Tartu söögikohas pakutav avokaadobrülee oli hirmushalb, niiet ma annaks Kadriorus uue võimaluse ja tegelikult ei ütleks ma iial ära lestast!

 • Avatar
  Vasta Kadi 9. oktoober 2017 at 22:01

  Mina tahaks avokaado magustoitu proovida!

 • Avatar
  Vasta Kristiina 9. oktoober 2017 at 20:57

  Mmm..veise sisefilee kõlab vaesele tudengile imeliselt! 😀

 • Avatar
  Vasta Jkk 9. oktoober 2017 at 20:44

  Austreid prooviks!!!

 • Avatar
  Vasta HOIA 9. oktoober 2017 at 19:40

  Austreid ja vahukat for sure!!!

 • Avatar
  Vasta Jane 9. oktoober 2017 at 16:30

  tahaks kaaaa

 • Avatar
  Vasta britta 9. oktoober 2017 at 16:23

  pole kunagi söönud austreid, seega maitseks neid kindlasti

 • Avatar
  Vasta Maria 9. oktoober 2017 at 14:25

  Sinuga koos sööks hea meelega mereande ja peale jooks veini 😀

 • Avatar
  Vasta Carmen 9. oktoober 2017 at 14:19

  Ma koguaeg vaatan ja imestan kuidas Sa neid austreid nii suure mõnuga luristad ja ma ei suuda uskuda, et need maitsvad võivad olla 😀 Seega prooviksin hea meelega ära austrid!

 • Avatar
  Vasta Kristiine 9. oktoober 2017 at 14:03

  Veise sisefilee kuumal laavakivil kõlab suht nomilt.
  PS! Veini saab ka v?

 • Avatar
  Vasta Katrin Ljudvig 9. oktoober 2017 at 13:39

  Külastasin seda kohta umbes just ajal kui see imeline restoran avati. Aasta võis olla 2002 või 2003! Ohh kuidas see aeg ikka lendab! Oleks nii soov uuesti taaskäia seal ja no veel koos sinuga saaks titejutte lobiseda ja sinu seiklusrikkast elust. Proovida soovin austreid ja kala aga pigem lähtun sellest, mis hetkeseisuga mu soov võiks olla maitsta.

 • Avatar
  Vasta Marju 9. oktoober 2017 at 13:10

  Hiidlest suitsulesta kastmes ja Belgia šokolaadi souffle

 • Avatar
  Vasta Elise 9. oktoober 2017 at 12:46

  Eelraoks võiks kindlasti proovida austreid, pearoaks imelist lesta, sest olen nii suur kalasõber ja magustoiduks souffle. 🙂

 • Avatar
  Vasta Anna 9. oktoober 2017 at 12:40

  Ma sooviks austreid proovida. Pole kunagi võimalust olnud ja ausalt öeldes polnud ka seda isu. Aga sa kiidad neid koguaeg taevani niiet olekski super võimalus koos sinuga neid nautida 😀

 • Avatar
  Vasta Marta 9. oktoober 2017 at 12:10

  Pole kunagi austreid proovinud, pole lihtsalt kunagi olnud võimalust sellisesse kohta sattuda – seega esimene valik oleks kohe olemas.
  Pearoa valikud tunduvad kõik väga head, seal tuleks lihtsalt pimedat panna…
  Ja kindlasti tahaks proovida veel Belgia šokolaadi souffled, sest ma armastan KOHUTAVALT šokolaaaaaaadi! 🙂

 • Avatar
  Vasta Elerin 9. oktoober 2017 at 11:44

  Alustan magusast sest see on toidu juures kõige parem ja saan täiesti aru miks see on kõige viimane toidukord ?
  Minu menüü:
  Belgia šokolaadi souffle
  Eelroaks: suitsupardi tartar juhul kui sina võtad austrif, sest ei suuda otdustada kumba ?
  Pearoaks: veise sisefilee ? siis saan võrrelda seda rootsi laeval pakutavaga ?
  Njomnjom

 • Avatar
  Vasta Erle 9. oktoober 2017 at 11:40

  Eheeee, see selgub mis Erik sellel päeval süüa lubab 🙂

 • Avatar
  Vasta Eeva 9. oktoober 2017 at 11:23

  Tuvi oleks kindlasti huvitav kogemus, sest pole varem tuvi söönud. Aaaaga ma armastan lesta ning kui see juba eriti heaks kuulutatud on, siis prooviks vist siiski seda.

 • Avatar
  Vasta Veronika 9. oktoober 2017 at 11:03

  Ma polegi laste kõrvalt välja sööma jõudnud. Ei oska seetõttu kohe öeldagi mida sööks.

 • Avatar
  Vasta Liis-Marie Pihus 9. oktoober 2017 at 11:01

  Eelroaks võtaks krevette (ja loodaks, et sa võtaks austreid, et saaks mereande jagada), pearoaks lest ning magustoiduks suflee (maailma suurim šokolaadi fänn).

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. oktoober 2017 at 11:27

   seal eelroogade valikus pole krevette

 • Avatar
  Vasta Marian 9. oktoober 2017 at 10:36

  Peeditartar, veis ja pirn ??

 • Avatar
  Vasta Mariliis 9. oktoober 2017 at 09:34

  Mina olen suur toore liha ja tartari fänn, tahaks seda parditartari proovida. Kusjuures peeditartariga oleme ühe korra välismaal tünga saanud… Sõbrannaga tellisime menüüst mõlemad enda arust ‘beef’ tartari, olime juba mõttes tooreks veiselihaks valmis ja pettumus oli suur, kui meile toodi lauda peeditartar ja me saime aru, et see oli ‘beet’ tartar. Vot sulle fonti.

 • Avatar
  Vasta Nele 9. oktoober 2017 at 09:14

  Aus olles siis polegi ammu korralikus restos söömas káinud ..nii et ei teagi kohe mida proovida ..koike votaks mida pakutakse 😀 no ja sina oled kui kirss tordil ??

 • Avatar
  Vasta Liis T 9. oktoober 2017 at 09:06

  Ma pole mitte kunagi austreid julgenud proovida, kuigi ma jumaldan mereande. Seega läheks sinna austritesüütust võtma.

 • Avatar
  Vasta Anneli 9. oktoober 2017 at 08:45

  Mina tahaksin kindlasti magustoite proovida olen suur magusa fänn.
  Ja parti olen korra elus saanud aga tahaks taaselustada seda maitset.!

 • Avatar
  Vasta Keidy 9. oktoober 2017 at 03:10

  Minu esimene kindel valik on kohe kindlasti austrid, mis ma loodan, et on ka nii imelised, nagu sa kiitsid 😀 Ja ega heast seltskonnast ka kunagi ära ei ütleks 😉

 • Avatar
  Vasta Elsa 8. oktoober 2017 at 22:50

  Avokaado creme bruleè on see, mida tahaks proovida. Avokaado on minu lemmmmmmmik 😀

 • Avatar
  Vasta Raili 8. oktoober 2017 at 22:13

  Piinlik, aga pole oma 31 elatud aasta jooksul veel kordagi restoranis käinud ? ja kuna olen maailma suurim mereandide fänn, siis valik oleks lihtne. Eelroaks kamtśatka krabi, pearoaks hiidlest suitsulesta kastmes, magustoiduks põldmarja ja õunakook ning loomulikult oleks kirsiks tordil Sinuga kohtumine ? Oii, see oleks lihtsalt super ?

 • Avatar
  Vasta Janet 8. oktoober 2017 at 21:29

  S*tta sest, et sina kellegi sööma viid. Ma parem viin hoopis sinu sööma(ilma loosita ?) Vahime üksteise ilusaid molusi ja teene nalja.
  Ps! Pakkumisest keelduda ei ole vōimalik.

 • Avatar
  Vasta Kaits 8. oktoober 2017 at 20:47

  Kõige raskem küsimus.. mida valiksin menüüst? nr 1 tüli peiksiga, mida süüa tahan? aga maalaps, kõik söön ära?

 • Avatar
  Vasta Irina R 8. oktoober 2017 at 19:35

  Veise sisefilee ja sinu reklaamitud austrid kõlavad hästi. Kuna olen kolm korda proovinud ja pole vaimustusse sattunud ja magustoiduks võtaks avokaado creme brulee. Vahiks seda viimase pildi vaatepilti ja pommitaks küsimustega millega on sind nagunii 1000 korda pommitatud, et saaksid kabuhirmus minema joosta. Muide polegi väga kaua aega “PÄÄLINNAS” käinud. =)
  Loodan päriselt, et õnn itsitab minule!

 • Avatar
  Vasta KB 8. oktoober 2017 at 17:41

  Prooviks lestafileed

 • Avatar
  Vasta Õnne 8. oktoober 2017 at 16:50

  Hei 🙂
  Kuna olen hull nö mere toidu armastaja siis valikust kindlasti ei puuduks austrid ning hiidlest ja magustoiduks šokolaadi souffle 😉

 • Avatar
  Vasta Mari 8. oktoober 2017 at 13:34

  Mina telliksin peedieelroa, pearoaks kuldmerikoger ja magustoiduks tort tšilli ja sidrunheinaga. Seda restorani tahaks proovida küll!

 • Avatar
  Vasta Eneli 8. oktoober 2017 at 07:52

  Hei, hei Mallukas! Ma usun, et meil igav ei hakkaks koos, naudin sinu mõnusat huumorisoont ja teeksin heameelega mõnele enda sõbrannale (kõik ei ole sinu fännid ?)korraliku šhoki ja tuleks Sinuga õhtustama. Menüüst läheks käiku: Austrid, Hiidlest ja põldmarja kook….mmmm??

 • Avatar
  Vasta Merje 8. oktoober 2017 at 07:22

  Kõige rohkem tahaks proovida Belgia šokolaadi souffled

 • Avatar
  Vasta Kristiina 8. oktoober 2017 at 06:44

  Ainuüksi avokaado creme brulee juba tõmbab 😀

 • Avatar
  Vasta P 8. oktoober 2017 at 05:58

  Ükskõik mida kus on peet!!! 😀 ja austreid pole kunagi proovinud.

 • Avatar
  Vasta Vanessa-Victoria 8. oktoober 2017 at 01:24

  Huvi oleks proovida, kas tuvi või austreid ja belgia šokolaadi sufleed.

 • Avatar
  Vasta Mia 7. oktoober 2017 at 22:35

  Mul hakkas suu vett jooksma selle jutu peale. Kõike oleks nõus proovima! Ma teen kodus üsna tavalisi toite, nii siis austrid ja lestafilee oleks mõnusaks vahelduseks. Ja jäätiseid tahaks ka degusteerida! 🙂

  • Avatar
   Vasta Kelly 9. oktoober 2017 at 10:05

   Lestafilee, ma täielik kala-ja lihaarmastaja. ?

 • Avatar
  Vasta Raily 7. oktoober 2017 at 22:01

  Austreid ja tuvi tahaks väga proovida

 • Avatar
  Vasta Eva 7. oktoober 2017 at 21:09

  Ma tahaks jubedalt austreid proovida!

 • Avatar
  Vasta K. 7. oktoober 2017 at 20:58

  Ma pole ka never austreid proovinud, prooviks ära.
  Pearoaks valiks ilmselt samuti lesta.
  Ja avokaadod mu lemmikud ja magusasõber suur ei ole niiet, magustoit on otsustatud. Lugedes avokaado creme brülee mul hakkas juba suu vesistama 🙂

 • Avatar
  Vasta Aigi 7. oktoober 2017 at 20:50

  Ma olen alati olnud see, kes võtab menüüst “Kodused kotletid.” Ikka kindlapeale välja, et kõht saaks täis ja toit maitseks. Pole julgenud katsedada toiduga. Pärast äkki ongi kõht tühi ja rahakot ka tühi 😀 Kõige suurem eelarvamus on mul mereandide vastu, seega ilmselt katsetaks neid 🙂

  • Avatar
   Vasta Aigi 7. oktoober 2017 at 20:56

   Pisi poja kõrvalt korra välja tulla ja ennast üles lüüa on ka põhjus, miks tulla seda molu terveks õhtuks vaatama 😀

 • Avatar
  Vasta birgit 7. oktoober 2017 at 20:24

  Nammnamm 😀 Hetkel kohe ei teagi mida valiks aga valiks just selle hetke emotsioonil 😉 Ahvatlevad tunduvad kõik.

 • Avatar
  Vasta Janely 7. oktoober 2017 at 19:14

  No austrid tahaks küll lõpuks ära proovida! 😀

 • Avatar
  Vasta Kaisa 7. oktoober 2017 at 19:11

  Õhtust Malluka ja imelise söögiga ei ütleks küll mingi hinna eest ära. 😀

  Suitsupardi tar-tar
  Hiidlest või veisefilee
  Belgia shokolaadi souffle… mmmmmmmmmm-mm-mm!

 • Avatar
  Vasta Krets 7. oktoober 2017 at 19:05

  Peedi tartari ja lesta prooviks küll. Lähme?

 • Avatar
  Vasta Anette-Mare 7. oktoober 2017 at 18:45

  Asutreid tahaks hullupööra proovida ja pearoogadest sooviks maitsta kas lesta või tuvi. 🙂

 • Avatar
  Vasta Berit 7. oktoober 2017 at 13:49

  Mina valiksin kas hiidlest või veise sisefilee
  Magustoiduks pošeeritud pirn jäätisega

 • Avatar
  Vasta Riina 7. oktoober 2017 at 13:32

  Pirtsutan toidu osas korralikult (mustmiljon asja mida ma ei söö?), aga no siit sain küll paljulubava trio kokku:
  1. Peedi tartar
  2. Hiidlest
  3. Põldmara ja õuna kook

 • Avatar
  Vasta Liisi 7. oktoober 2017 at 13:31

  Maitseks lesta ja souffled 🙂 vajaks küll ühte vaba õhtut, et kodust välja saada 😛

 • Avatar
  Vasta Juul 7. oktoober 2017 at 12:51

  Austrid ?

 • Avatar
  Vasta Kats P. 7. oktoober 2017 at 12:01

  Asutreid tahaks hullupööra proovida. Tuvi kõlab ka huvitavalt, tuviselt nagu. 😀
  Magustoidu jätaks vist vahele, kuna pole eriline magusasõber ja võtaks pokaali veini hoopis..või paar.

 • Avatar
  Vasta Ebe 7. oktoober 2017 at 10:59

  Toitu kiideti taevani, siis tšekkaks ka interjööri ja teenindust – mis on ühe naudingu lahutamatu osa. . . selle kohta infot ei saanud.
  Telliks seda, mis rooga teenindaja kõige isuäratavamalt soovitab ???

 • Avatar
  Vasta Merlyn 7. oktoober 2017 at 09:30

  Sama mis Mallukas soovitas☺

 • Avatar
  Vasta Astra 7. oktoober 2017 at 08:41

  Austrid kindlasti! Pole ealeski proovinud, sest need tunduvad limased peletised välja ? Ja omades eelarvamust, et pärast söömist võid end tualetti sulgeda kergelt paariks tunniks- igatahes kui seda eearvamust suudaks muuta, oleks väga timm ????

  • Avatar
   Vasta Astra 8. oktoober 2017 at 08:52

   Omg, kui vigane tekst ? Kirjuta veel telefoniga

 • Avatar
  Vasta evelin 7. oktoober 2017 at 08:27

  Tallinna tuleks heameelega sinuga kohtuma ja maitsma tuvi fileed ja avokaado kreembrüleed (;

 • Avatar
  Vasta Agnes Kirsbaum 7. oktoober 2017 at 08:11

  Ma sooviks kindlasti peedi tartari maitsta. Peet on kuidagi minu lemmik igal kujul.
  Pearoogadest sooviks maitsta kas lesta või tuvi.
  Magustoit – kõike tahaks proovida ?, aga kui peab valima, siis šokolaadi suflee. There’s never too much chocolate ?!!!!

 • Avatar
  Vasta Regina 7. oktoober 2017 at 07:57

  ilmselt austreid 😉

 • Avatar
  Vasta Kristi K 7. oktoober 2017 at 07:54

  Austreid, tuvi, kooki v souffle.

 • Avatar
  Vasta Angela 7. oktoober 2017 at 07:52

  Austreid ikka 😀 või siis lesta, mis sa kiitsid siin, 😀

 • Avatar
  Vasta Jansa 7. oktoober 2017 at 07:32

  Vat austreid läheks sööma kindlasti, taimetoit kaa kindlasti. Ja miks ma hetkel loosis osalen ?. Sest me kaasaga sellisesse restorani ei satuks, lähels siis kellegi teisega mekkima. Ja miks ei satuks? Ta konkteetselt kartul – liha – kaste inimene 🙂

 • Avatar
  Vasta Reelika 7. oktoober 2017 at 00:20

  Prooviksin kindlasti austreid ja avokaado kreembrüleed. ?☺️?

 • Avatar
  Vasta Dagmar 6. oktoober 2017 at 23:48

  Kuldmerikoger yas!
  Mallukas yas!
  Veintsi ka yas! ?

 • Avatar
  Vasta Eliache 6. oktoober 2017 at 23:47

  Kui õnn naeratab, siis muidugi tuleks einestama. Kui praegu menüüd vaadata siis eelroast ei oskaks praegu midagi võtta, aga pearoast valiks lesta ja magustoidust souffle.

 • Avatar
  Vasta Getu 6. oktoober 2017 at 23:35

  Austreid? Olen neid kunagi alakana Prantsusmaal maitsnud, aga tookord nagu ei olnud head. Äkki oli asi väljakujunemata maitses või hoopis veini puudumises, ei tea.?

 • Avatar
  Vasta Maarja 6. oktoober 2017 at 23:27

  Sooviks ka seda lesta proovida mida väga kiitsid ja seda head “vanaema” kooki?.

 • Avatar
  Vasta Kristi 6. oktoober 2017 at 23:21

  Prooviks esimest korda kindlasti austreid koos Sinuga ja kõike muud maitsvat. 🙂

 • Avatar
  Vasta Marjanna 6. oktoober 2017 at 22:56

  Nii meeldivas seltskonnas ja parima meister kokka teoseid prooviks iga hetk. Lemmikut ei osanud menüüst valida, ila juba jookseb ?

 • Avatar
  Vasta Chris 6. oktoober 2017 at 22:43

  Mulle kuluks ikka väga õhtusöök Mallukaga ära-saaks ühe vahva ja laheda persooniga tuttavaks. Süüa meeldib mulle ka, ilmselt arvab minu vöökoht seda sama.
  Tead ma prooviks kõigepealt ka need austrid ära, edasi liiguks kogra juurde. Seda serveeritakse suvikõrvitsa-merevetika salatiga. Tundub põnev!
  Lõpetuseks mõnuleksin šokolaadi-tarti süües.
  Kuidas nüüd ikka isu tekkis! Äkki õnnestuks ennast kuidagi kaasa pressida, kui ma ei võida?! :D’

 • Avatar
  Vasta Efka 6. oktoober 2017 at 22:27

  Suitsupardi tatarri tahaks küll proovida!!! ?

 • Avatar
  Vasta Brigitte 6. oktoober 2017 at 22:23

  Sooviks proovida macha tee jäätist;))
  Ja sinuga sooviks väga kohtuda..!

 • Avatar
  Vasta Lisett 6. oktoober 2017 at 21:50

  Prooviksin peedi eelrooga 🙂

 • Avatar
  Vasta Eliise 6. oktoober 2017 at 21:41

  Kõige rohkem isutab praegu see veisefilee aga eelroast ja magustoidust ka kindlasti ära ei ütleks 🙂

 • Avatar
  Vasta Mirjam 6. oktoober 2017 at 21:41

  Kuna olen väga vähe restorane külastanud siis Kadrioru menüüst leidsin päris mitmeid asju mida sööksin. Mulle pakkus huvi kohe peedi eelroog ja pearoaks lest. Magustoidu osas otsustaks kohapeal sest sellega on see, et kas veel üldse mahub 🙂

 • Avatar
  Vasta L 6. oktoober 2017 at 21:37

  Prooviksin austreid.
  Ma pole kunagi neid söönud. Õigemini pole julgend. Nüüd olen lõpuks julguse kokku võtnud ja tahaks teada, mis krdi imeloomad need austrid ikkagi on. Kusjuures ma kardan, et hakkavad meeldima kah 😀 Nii et austrid for the WIN!

 • Avatar
  Vasta Iris 6. oktoober 2017 at 21:26

  Mmm ikka veisefileed prooviks heameelega ära 😉 mmm ajab küll suu vett jooksma kui pilte vaadata 😉 mmm nämma 😉 hea meelega läheks koos sööma 😉

 • Avatar
  Vasta Reely 6. oktoober 2017 at 20:52

  Ma pole eriline kalasõber aga austreid prooviks küll !

 • Avatar
  Vasta Noomi 6. oktoober 2017 at 20:49

  peedivärk hakkas isutama küll ?

 • Avatar
  Vasta Kristi 6. oktoober 2017 at 20:27

  Nii hea ettekääne oleks Tallinna tulla. Vaadates menüüd siis sobiks peaaegu kõik. Olen ka suur mereandide fänn!

 • Avatar
  Vasta Reelika 6. oktoober 2017 at 19:57

  Mina läheks küll sinuga kohtingule ?
  Prooviks heameelega veiseliha ☺

 • Avatar
  Vasta triinuke 6. oktoober 2017 at 19:55

  Ilmselt valiks suitsupardi tattari. Tundub eksootiline, nimest tuleb meelde eriti kallis ja hea restoran
  Tuvi filee…eksootilised maitse mõlemad. jääks raudselt meelde…oh no õnnele voib lootma jäädagi…voi pigem et igayks on oma õnne sepp….

 • Avatar
  Vasta Tiina 6. oktoober 2017 at 19:48

  Ma annaks sulle oma tütre kaasa (18), kes saaks ka siis austreid proovida. Minust pole kahjuks sellisel puhul eriti abi 🙂

 • Avatar
  Vasta kati 6. oktoober 2017 at 19:44

  Tavaliselt olen ma nii pirts restoranitaja et väga raske on miskit meelepärast leida ? Kadriorg üllatas aga põneva menüüga ja see kuidas sa toite kommenteerisid tekitas isu ka näiteks austrite vastu ?( pole kunagi proovinud )

 • Avatar
  Vasta Kristina Janchauskas 6. oktoober 2017 at 19:07

  Prooviks veisefilee. Võib olla kolmanda korruse menüü on huvitavam, kui teisel. Nende pigem kohviku moodi road head muljet siiamaani ei jätnud. Ning jah, olen restoranikriitik 😉

 • Avatar
  Vasta Triinu 6. oktoober 2017 at 18:31

  1. Kamtšatka krabi 2le (ma armastan wakame salatit ja krabi on ka reeglina kindlapeale minek)
  2. Grillitud kuldmeri koger (olen suur kalasõber ja igaljuhul prooviks seda)
  3. Shokolaadi tort tšilli ja sidrunheinaga tundub olevat huvitav kooslus.

  Sellised oleksid minu valikud:)

  Laigi viskasin ka nende lehel niiet jään kutset ootama ja siis saan kingad läikima lüüa ja restorani sinuga deidile tulla:D

 • Avatar
  Vasta Julia 6. oktoober 2017 at 18:04

  Kuna pole kunagi austreid julgend proovida siis kindlasti maitseks need koos sinuga ?? ja oi kuidas tahaks minna vàlja ?sest aasta onnjuba kodus istutud ja pisipreli kôrval on ikka krdima raske kuskile minna ??

 • Avatar
  Vasta Riin 6. oktoober 2017 at 18:02

  Aaahhh, söök auhinnaks, parim. Viskaks ilmselt kulli ja kirja laua ääres, sest tundub et sellest ahvatlevast menüüst on keeruline midagi konkreetset valida.

 • Avatar
  Vasta Maarja 6. oktoober 2017 at 17:40

  Ma siis prooviks selle peedi tar tari ära. Endal on sama asi, et tavaliselt ma pigem taimetoitu ei telli, kuidagi kardan, et pettun. Tartus restoranis Umbroht oli kunagi üks kõrvitsaga eelroog, millele mõeldes mul hakkavad ilanäärmed lihtsalt tulistama

 • Avatar
  Vasta Merilin Cherry 6. oktoober 2017 at 17:30

  Austrid=karbid ?

 • Avatar
  Vasta Merilin Cherry 6. oktoober 2017 at 17:29

  Ma jumaldan igasuguseid mereande, aga vot karpe pole enne söönud. Sinu kui ägeda “karbispetsiga” oleks kihvt proovida neid ?

 • Avatar
  Vasta Kaisa 6. oktoober 2017 at 17:23

  Olen Kadriorust palju head kuulnud. Seega ükskõik, mida söön. Mina tahaks eelkõige mallukaga sööma minna. 😛

 • Avatar
  Vasta Karin 6. oktoober 2017 at 17:22

  Krabi ja veise juurde jääks 🙂

 • Avatar
  Vasta Sille 6. oktoober 2017 at 17:13

  Austreid prooviks küll? veise sisefilee tundub ka kindlapeale minek ja ühest heast koogist ka ära ei ütleks 🙂

 • Avatar
  Vasta Kärt 6. oktoober 2017 at 17:09

  Õhtusöök Mallukaga kõlaks hästi, eriti kuna mul pole viimasel ajal üldse kellegagi käiagi sellistes kohtades 🙁
  Proovida tahaks kõike aga pean mainima et pole veel kunagi saanud head veiseliha proovida seega oleks see üks valikutest ning magustoiduks peaks sobima mulle just see avokaadobrüleee. Niiet ootan kutset 😉

 • Avatar
  Vasta A 6. oktoober 2017 at 16:52

  Ma prooviks veist või lesta, magustoiduks creme bruled..:) Ei ole ammu (kui üldse) head veist saanud:)

 • Avatar
  Vasta Hetty 6. oktoober 2017 at 16:51

  Kuna olen üles kasvanud tavalise maatoidu peal ja nüüd iseseisvat elu elades pole võimalust olnud selliseid fancymaid toite proovida, siis austrid oleksid kindel valik. Ka veiseliha pole sellisel kujul olnud võimalust proovida.

 • Avatar
  Vasta Kristina 6. oktoober 2017 at 16:48

  Mina prooviksin austreid ja part on alati maitsenud.?

 • Avatar
  Vasta Nella 6. oktoober 2017 at 16:47

  Huh, kuidas mulle meeldib restoranitada. Pole seda ainult miljon aastat teinud. Olen oma pisikese 8kuusega praegu kodune ja pole temast tahtnud eemal olla, aga varsti vist terve mõistuse huvides oleks viisakas? Sina oled ka mu meelest äge inimene, nii et vabalt saaks sinuga koos nalja head sööki süües! Nii, fine dine menüüst tahaks samuti austrit, olen siiani ainult imelikke saanud, aga ei ole veel alla andnud! Samuti tiigerkrevetid ahvatlevad, need on suured lemmikud. Kuna ma liha(va mereannid) ei tarbi, siis pearoog oleks üks kaladest, ilmselt latikas. Magustoiduks vbla tuleks pistaatsia kook, aga seda veel mõtleks. Tavamenüüst tahaks kitsejuustusalatit, olen ka selle suur fänn. Pearoaks tuunikala või tursk ja magusaga samuti ilmselt tahaks mõelda, mille tuju on. I like my sweets, aga see on selline tuju järgi otsustamine. Niiet, davaiks, üks pokaal head veini kuluks ka marjaks ära, ilmselt oleks kohe laua all ka vist. Pole kaua veini näinud ? ??

 • Avatar
  Vasta Jane 6. oktoober 2017 at 16:43

  Ma võtaks vist selle muda sa soovitad

 • Avatar
  Vasta Siret 6. oktoober 2017 at 16:35

  Veise sisefilee ja pošeeritud pirn kaneeli jäätisega tunduvad väga isuäratavad. 😀

 • Avatar
  Vasta Laura 6. oktoober 2017 at 16:28

  Magustoite prooviks muidugi!! 🙂

 • Avatar
  Vasta J 6. oktoober 2017 at 16:26

  Mind meelitavad laksa supp, veisefilee ja see šokolaadi souffle.. mmmmm

 • Avatar
  Vasta Mari 6. oktoober 2017 at 15:33

  Ma võtaks kõik magustoidud 😀

 • Avatar
  Vasta Annika 6. oktoober 2017 at 14:48

  Austrid ja tuvi maitseks küll ära 😛
  Samas tunduvad krabid ka ahvatlevad.. eem, raske on kaalud olla! 😀

 • Avatar
  Vasta Kerstin 6. oktoober 2017 at 14:44

  Megamõnus menüü, siit kohe raske valida! Aga Peedi tartari vastu tekkis kindlasti huvi, mõte veise sisefileest paneb alati midagi sees rõõmust hüppama ja pošeeritud pirni tahaks ka.

 • Avatar
  Vasta Liza 6. oktoober 2017 at 14:41

  Kindlasti austreid, ma olen tohutu mereandide sõber aga siiani pole neid söönud, õudne. Just ükspäev mõtlesin, et peaks minema koos sinuga, siis sa saad näidata kuidas neid süüakse 😀

 • Avatar
  Vasta Lnda 6. oktoober 2017 at 14:36

  Kuna ma olen igalpool pigem veiselihas pidanud pettuma,siis prooviksin seda kindlasti…nii igav kui see ka pole ?

 • Avatar
  Vasta Jaanika 6. oktoober 2017 at 14:31

  Polegi kunagi kuskil kolmekäigulist lõunat/õhtusööki söömas käinud ? Aga minu väljavalitud toitudeks oleks: Kamtšatka krabi,Hiidlest suitsulesta kastmes ja magustoiuks võtaks Põldmarja ja õunakoogi ☕?? ?

 • Avatar
  Vasta Karin 6. oktoober 2017 at 14:28

  Tahaks nii lesta süüa, pole kunagi restoranis lesta söönd 😀

 • Avatar
  Vasta Evelintš 6. oktoober 2017 at 14:24

  Mina pole vist oma lühikese elu jooksul kordagi tellinud veiseliha,… võiiiiiibolla võiks ju 😀

 • Avatar
  Vasta Raina Jüris 6. oktoober 2017 at 14:21

  Hei, olen fänn ja kolmandale tahaks kangesti sööma minna ?
  Mina valiksin menüüst:suitsupardi,pearoaks veise ja magustoiduks šokolaadi.
  Selline klassikaline ja kindlasti ääretult maitsev. Kuid juba peas on mõtted,et nii kui ma kohale jõuaks Kadriorgu oleks valikuks ehk just sellised road mis oleksid huvitavamad ja mida pole elus kõige rohkem saanud….nagu austrid,tuvi ja avakaado creme brúleee…
  Ja peaks ära mainima,et oleks äge uusi molusid kohata ?

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 6. oktoober 2017 at 14:15

  Sooviksin nautida häid gurmeetoite ning pidada head vestlust toreda inimesega. 🙂

 • Avatar
  Vasta Merilin 6. oktoober 2017 at 14:10

  Kindlasti prooviks lestafileed ja belgia šokolaadi sufleed ?

 • Avatar
  Vasta Diana Tiirats 6. oktoober 2017 at 14:09

  Sooviksin kindlasti proovida Hiidlesta suitsulesta kastmes, ning Belgia šokolaadi souffle’d.

 • Avatar
  Vasta Laura 6. oktoober 2017 at 14:04

  Peedi tartar ja pošeeritud pirn äratasid eriti huvi 😛

 • Avatar
  Vasta Triin 6. oktoober 2017 at 13:56

  Mina prooviksin kindlasti austreid, sest pole neid kunagi söönud.
  Lisaks kuna ma kala väga armastan, aga elukaaslasele jälle üldse ei maitse, ei saa ma kodus kalaroogasi teha. Mistõttu tahaks väga seda hiidlesta mekkida 🙂
  Magustoitudest tundus isuäratav see belgia shokolaadi souffle 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristina 6. oktoober 2017 at 13:51

  Appi, täiega tahaks Sinuga sööma minna. Loodan, et mul veab. 😀
  Minu valikud oleksid:
  eelroog – suitsupardi tar-tar
  pearoog – veise sisefilee kuumal lavakivil
  magustoit – šokolaadi tart tšilli ja sidrunheinaga

 • Avatar
  Vasta Kessu 6. oktoober 2017 at 13:17

  Ma ka armastan igasuguseid mollukaid ja mallukaid nii, et kindlasti austreid!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

 • Avatar
  Vasta Kadri 6. oktoober 2017 at 13:15

  Mekiksin suitsupardi tartari. 🙂

 • Avatar
  Vasta Annemai 6. oktoober 2017 at 13:04

  Krabi ?

 • Avatar
  Vasta Riina 6. oktoober 2017 at 12:57

  Minu menüü oleks:
  1. KamtšatkaKrabi ?
  2. Hiidlest suitsulesta kastmes
  3. Belgia šokolaadi souffle
  Ja loomulikult mõni klaas head veintsi!!! See nagu kohustus! ??

 • Avatar
  Vasta Riina 6. oktoober 2017 at 12:54

  Minu menüü oleks:
  1. KamtšatkaKrabi ?
  2. Hiidlest suitsulesta kastmes
  3. Belgia šokolaadi souffle
  Ja loomulikult mõni klaas head veintsi!!! See nagu kohustus! ??

 • Avatar
  Vasta Kristina Lehtmets 6. oktoober 2017 at 12:49

  Grillitud merikoger tundub huvitava valikuna.. ilmselt valiksin pearoaks just selle ?

 • Avatar
  Vasta Birgit 6. oktoober 2017 at 12:44

  Lesta tahaks väga süüa, sest head lesta on raske leida, sellist kus liha ka ikka küljes oleks. See tundub seal menüüs täielik unelm. Restoranis pole ammu olnud aega õhtustada ka, et see oleks ka suht unelm.

 • Avatar
  Vasta Kelli 6. oktoober 2017 at 12:42

  Ei suudaks ilmselt jätta tellimata lesta, sest ma olen alati arvanud, et kala ei meeldi mulle, aga ma pole lasknud muidugi restoranis endale teha ka seda ( sest arvan et ei medldi ), aga ilmselt kui hästi tehtud, siis on jumalik 🙂

 • Avatar
  Vasta LiiviK 6. oktoober 2017 at 12:37

  Olen väga vähe saanud oma elujooksul väljas söömas käia. Sooviks väga gurmee toite maitsta. Vahelduseks kodu toidule.

  • Avatar
   Vasta Teele 6. oktoober 2017 at 13:28

   Mallu, vali keegi, kes tõesti pole eriti restodes käinud. Siis võiksid pärast postituse ka teha, kuidas läks ja kuidas võitjale õhtusöök meeldis (mis meeldis, mis ei meeldinud, mis üllatas jne).

   PAljudele on restoranides söömine igapäevane, aga oi kui palju on inimesi, kes tõesti elus restorani sööma ei jõuagi. Fine diningust rääkimata…. Nii tahaks, et võidaks mõni selline tore inimene. 🙂

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 6. oktoober 2017 at 13:48

    kuna tegemist on loosiga, siis mina ei vali võitjat 🙂

 • Avatar
  Vasta E 6. oktoober 2017 at 12:35

  Veiseliha ?

 • Avatar
  Vasta Kristi Pime 6. oktoober 2017 at 12:31

  Sooviksin väga tulla austreid ja krabi pugima! Ja loomulikult sinuga kohtuma!

 • Avatar
  Vasta kairit 6. oktoober 2017 at 12:29

  austreid prooviks esimest korda elus 🙂

 • Avatar
  Vasta Anna 6. oktoober 2017 at 12:27

  Tuvi või krabi 🙂 ja avokaado magustoit.. Mmmmm…

 • Avatar
  Vasta Triinu 6. oktoober 2017 at 12:24

  Peedi tartar, Hiidlest ja magustoiduks No ilmselt seda Belgia shokolaadi värki. Mmm

 • Avatar
  Vasta Heleri 6. oktoober 2017 at 12:23

  Ma prooviks KINDLASTI veiseliha, sest mulle nii maitseb see? ja ülejäänud asjad valiks kohapeal ?

 • Avatar
  Vasta Gerli 6. oktoober 2017 at 12:15

  Austreid prooviks 🙂

 • Avatar
  Vasta Margot 6. oktoober 2017 at 12:13

  Ma alustaks veinikaardiga tutvumisest ?
  Töötan ise ka peakokana ja minu huvi äratas tuvi ja avokaadobrulee.

 • Avatar
  Vasta Liina S. 6. oktoober 2017 at 12:13

  Kuna olen restoranide võhik, kui nii võib öelda ?, siis võidu puhul ma laseks Sul, Mallukas valida endale söögid. Seda põhjusel, kui seda ise teeks, siis valiks “turvalised” valikud, et mitte proovida uusi maitseid.
  Nii lihtne see ongi! ?
  Loodan nüüd varbad-näpud ristis, et saaks ühe ägeda väljasõidu Pärnust Tallinna teha, et Sinuga koos aega veeta. (Kõlab kahtlaselt, aga mis salata, see ju auhinnaks ongi ?).

 • Avatar
  Vasta Britta 6. oktoober 2017 at 12:11

  Tahaks proovida ühte head Belgia šokolaadi souffled..mmmm ?

 • Avatar
  Vasta Maarja 6. oktoober 2017 at 12:04

  Mina prooviksin kindlasti järgi, austrid, lesta ja avokaado kreembrülee 🙂

 • Avatar
  Vasta Marit Uusväli 6. oktoober 2017 at 11:52

  ma prooviks austrid, lesta, tuvi ja avokaado magustoitu

 • Avatar
  Vasta J 6. oktoober 2017 at 11:51

  Prooviks veisefileed ja seda õunakooki 😉

 • Avatar
  Vasta Kätlin 6. oktoober 2017 at 11:49

  Austreid, sest pole neid kunagi söönud.

 • Avatar
  Vasta Hela 6. oktoober 2017 at 11:48

  Hirmsasti tahaks proovida lesta ja peedi tartari 🙂 Austreid võiks ka proovida, aga ei tea kas julgeks.

 • Avatar
  Vasta Kadri 6. oktoober 2017 at 11:43

  Ma olen Kadrioru restos käinud aga mitte seal kolmandal korrusel. Ma võtaks sinu kiidulaulu peale austreid, sest pole kunagi julgenud neid proovidagi. Ja veisefilee ooo njom-njom. Vali mind pliiiis…

 • Avatar
  Vasta Liisi 6. oktoober 2017 at 11:40

  Toidugurmaanina prooviksin kogu menüü ära, aga esimesed kolm, mis igas käigus ahvatlevad tundusid oleksid Peedi tartar, Veise sisefilee ja Šokolaadi tart.

 • Avatar
  Vasta Svea 6. oktoober 2017 at 11:39

  Pošeeritud pirn, yes please!!!!!

 • Avatar
  Vasta Annela 6. oktoober 2017 at 11:38

  Ma olen alati jälestanud austreid, aga ehk oleks nüüd aeg järgi proovida ? Ja loomulikult lest – mu üks lemmik kala.

 • Avatar
  Vasta M-M 6. oktoober 2017 at 11:36

  Lesta ja austreid sooviks Sinuga mekida:)

 • Avatar
  Vasta Elina 6. oktoober 2017 at 11:26

  Hiidlest suitsulesta kastmes tundub huvitav 😀

 • Avatar
  Vasta Dinsy 6. oktoober 2017 at 11:26

  Austreid!!!!! Omgg, igalpool eestis, kus julgenud proovida neid, saan … Jama. Kus olid head, oli mereandide restoranis itaalias. Parti tahaks ka proovida, tundub üli põnev maitsete elamus :))

 • Avatar
  Vasta IRINA KRAFT 6. oktoober 2017 at 11:19

  Prooviks samuti austreid, näiteks sinimerkarpe olen proovinud ja need on nii maitsvad, seega tuleb uuele tasemele minna 😉
  Ning mis saaks üldse, parem olla kui DATE MALLUKAGA.

 • Avatar
  Vasta Piret 6. oktoober 2017 at 11:16

  Ma sooviks proovida austreid. Veisefileed ja avokaado kreembrüleed

 • Avatar
  Vasta Karin Gerassimov 6. oktoober 2017 at 11:11

  Pole veel proovinud austreid,see oleks tore küll koos Mallukaga teha.

 • Avatar
  Vasta andra 6. oktoober 2017 at 11:10

  Uh, peedi tartar viib keele alla kindlasti. Hiidlesta võiks ka proovida ja šokolaadi soufflee on ka kindlapealeminek ma arvan. 🙂

 • Avatar
  Vasta liis 6. oktoober 2017 at 11:07

  Omg, belgia šokolaadi souffle <3
  Tahan süüa:(

 • Avatar
  Vasta A 6. oktoober 2017 at 11:05

  Austrid, grillitud kuldmerikoger ja avokaado kreembrülee! Ausalt, suu hakkas praegugi vett jooksma, kuigi ma toda kohta veel külastanud pole 😀
  Ja noh, suur soov oleks sinuga juttu puhuda ja head-paremat süüa ?

 • Avatar
  Vasta Birgit 6. oktoober 2017 at 11:04

  Lihasõber nagu ma olen – veisesisefilee kuumal lavakivil.

 • Avatar
  Vasta Helle 6. oktoober 2017 at 11:03

  Kamtšatka krabi 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 6. oktoober 2017 at 10:58

  Mina tahaks austreid proovida, sest pole neid kunagi söönud

 • Avatar
  Vasta Boffin 6. oktoober 2017 at 10:58

  Ma ei tea mitu korda ma ila alla neelasin mis suhu kogunes seda teksti lugedes ja pilte vaadates.
  Suitsupardi tartari (autocorrect tahab hirmsasti suitsupääsukese tartari) ajal oleksin peaegu lapse kaelast ilarätti vajanud ?
  Niiet, minu valik oleks kindlasti suitsupardi tartar.

  Vali mind. ?

 • Avatar
  Vasta Else 6. oktoober 2017 at 10:50

  Mina soovin Mallukaga juttu vesta ja süüa ka 😀 Aga peamiselt juttu vesta. 😀

 • Avatar
  Vasta K 6. oktoober 2017 at 10:47

  Prooviks hiidlesta kindlasti ?

 • Avatar
  Vasta Marilyn 6. oktoober 2017 at 10:47

  Kamtšatka krabi, hiidlest ja pošeeritud pirn. Tundub mõnus 🙂

 • Avatar
  Vasta Mariann 6. oktoober 2017 at 10:46

  Ma tahaks proovida austreid, sest ma ei ole neid kunagi veel proovinud. Ma ei tea, kuidas neid täpselt sööma peab ja seetõttu pole julgenud kuskil proovida. Ah, mis ma ajan. Viimased viis korda “väljas” söömist (ehk koju kaasa võtmist) on olnud Tommi grillis, seega pole eriti võimalustki olnud 😀
  Pearoaks tahaks lesta, sest see on asi, mida ma ise kodus teha ei viitsi.
  Ja magusroaks võtaksin brüleekreemi, sest seda võtan ma alati kui on võimalus. Avokaadomaitselisega on mul isegi võrdlus olemas ühest Tartu söögikohast 🙂

  Nii et, Mallukas, võta nimekaim kaasa ja lähme nautima! 😉

 • Avatar
  Vasta Triin Kõrve 6. oktoober 2017 at 10:43

  Mina prooviks ka elus
  Esimest korda austreid ☺️

 • Avatar
  Vasta Marie 6. oktoober 2017 at 10:38

  Eelroogadest sooviksin kindlasti proovida suitsupardi tar-tari, pearoogadest veise sisefileed ja kindlasti sooviksin proovida magustoitudest avokaado creme bruleed.

 • Avatar
  Vasta Kätlin 6. oktoober 2017 at 10:36

  Nääh.. tule Rakvere sööma, siis võtan kindlasti loosist osa 😀

 • Avatar
  Vasta Krista 6. oktoober 2017 at 10:36

  Suitsupardi tartar tundub maru hea ning veise sisefilee mõte viib juba keele alla. Aga kuna ma olen ilmselt üks suurimaid magusa armastajaid, siis sokolaaditort kõlab eriti hästi ?

 • Avatar
  Vasta Svea 6. oktoober 2017 at 10:33

  Enne lõunat on jube hea sellist postitust lugeda ja siis menüü peale ilastada 😀 Aga prooviksin kamtšatka krabi/peedi tartari, hiidlesta suitsulesta kastmes, šokolaadi tarti tšilli ja sidrunheinaga/põldmarja ja õuna kooki. Aga nagu naiste puhul ikka peab kohapeal võtma seda, mille järgi just siis isu on.

 • Avatar
  Vasta Pirjo 6. oktoober 2017 at 10:33

  Mmm.. krabi ja veisefileed tahaks proovida

 • Avatar
  Vasta Kati 6. oktoober 2017 at 10:33

  Prooviksin sinimerekarpe. Kuna ma olen tähele pannud, et oled nende suur fänn, aga mina jällegi pole üldse nendega kokku puutunud, siis prooviksin järgi, mis imeloomad need on 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 6. oktoober 2017 at 10:35

   Sa vist ei ole menüüd vaadanud, seal pole sinimerekarpe 😉

 • Avatar
  Vasta Laura 6. oktoober 2017 at 10:31

  Ühe tuvi prooviks küll hea meelega ära, tundub kõige põnevam valik.

 • Avatar
  Vasta Helen 6. oktoober 2017 at 10:30

  Avokaado creme brulee kõlab väga innovaatiliselt, tervislikult ning miskit mida ilmselt paljudes kohtades ei ole võimalik kunagi menüüs näha 🙂

 • Avatar
  Vasta Helina 6. oktoober 2017 at 10:30

  Minu valitud söökideks oleksid peedi tartar, hiidlest ja pošeeritud pirn! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kärt 6. oktoober 2017 at 10:26

  Kuna ma loomi ja linde ei söö, siis oleks minu valikuks peedi tartar, hiidlest ja šokolaadi souffle.

 • Avatar
  Vasta Kristi 6. oktoober 2017 at 10:26

  Minu valik oleks krabi, lest ja õunakook. Tunduvad väga mõnusad!