LAPSED LENDE MARI JOHANNA

segasummasünnipäev

9. oktoober 2017

Eilne päev oli ikka korralik kaos, või midagi sinnakanti. Lendel oli kohutavalt paha tuju, mille põhjuseks oli järjekordne hammas, mis ennast välja pressib. Ei Lentsu, ega hammast huvitanud, et inimesel parasjagu esimene sünnipäev on. Ja ega minu tujugi kiita ei olnud, vastik näriv tunne sees, mille tagamaad ma eelmises postituses vist kenasti selgeks tegin. Küll aga olime me sünnipäevale kutsutud ja kuna Mari üldiselt ei ütle kunagi ei ühele korralikule mängutoa külastusele, siis läksimegi kohale.

Täna on tegelikult kahe pudina sünnipäevade vaheline päev, seega täna ma just nende sünnat pean. Loodan ise, et ma sinna üldse jõuan, sest ma olen iga sekund minekuvalmis – mind on kutsutud üht sünnitust pildistama, mille TA oli juba mitu päeva tagasi. Seega olen ma kogu aeg olnud teadmatuses, kas ma üldse oma laste sünnale minnagi saan. Vahepeal siin just oli tunne, et kohe-kohe läheb sünnitamiseks, aga praegu tundub vist, et saan ikka sünnad kenasti ära peetud.

Nagu te vist teate, siis ma pole just sajandi orgunnija, seega kirjutasin ma täna peokohta, et … eeeee… panin ma üldse aja kirja v? Selgus, et panin. Wohhoo! Siis kirjutasin koogimeistrile, kes oli nagu “eee, sa pole mulle vahepeal kirjutanud, ma pole mingit torti teinud…”. Õnneks oli tal süda sees ja täna aega ka, niiet lapsed ikka saavad oma minionikoogi.

Söögid ja kaunistamised, nendega ei pea mina tegelema, sellega sahmerdab Ideelia stuudio, kellele ma ka täna hirmuga kirjutasin, et ma ei tea, olete ikka tulemas või. Aga selgus, et on ikka ja nad juba kõik kenasti ära ka orgunninud. Mis seal siis ikka, kui tellisin viimasel hetkel natukene õhupalle. Mingi aeg tagasi tellisin ma peole ka naise, kes lastele õhupalliloomi teeb ja lisaks teevad Ideelia inimesed ise lastele näomaalinguid ka. Mis veel, aaa, Kuulid Muuvid tulevad Lentsu ja Mari sünnipäevast videoklippi ka tegema.

Kuigi ma mõtlesin, et ma neile midagi ei kingi, siis noh, tegelikult nad pallimere said ja Molami stuudiost on neile tellitud üks suurem värgendus ka. Kahjuks ma tulin sellele mõttele nii hilja, et päris sünnaks kätte ei saa, aga pole vast hullu miskit. Usun, et lapsed täna peol paar kinki ikka saavad, et peotunne sees oleks. Sest tegelikult VAJA ei ole neil küll mitte kui miskit.

Kuna homme on Mari päris päev, siis tema viime sellel puhul H2O veekeskusesse ujuma, sest noh “sulla-sulla” on inimese lemmik ja oma sünnipäeval võiks ju see õnn ja rõõm talle osaks saada. Ma isegi vaatasin, et tegelikult saab seal sünnipäevasid ka pidada, aga seal peab olema vähemalt 10 last ja ma ei tea, kui ruttu suudaks ma leida 10 last, kes homme ujuma lohistada :D

Igatahes on mul hea meel, et ma ise kuskil kaunistama ja mässama ei pea, ainult postkontorisse ja poodi pean veel jõudma, siis olengi omadega mäel. Hea meel on ka selle üle, et kaks pidu korraga peetud saab, kes teab, kui kaua nad nende ühiste sünnadega üldse nõus on :)

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

11 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Carry 10. oktoober 2017 at 15:16

  Kas te Lendet Liisiks ka kunagi kutsute? Niisama küsin :D

  • Reply Mallukas 10. oktoober 2017 at 15:19

   never :D

   • Reply Leili :) 12. oktoober 2017 at 00:45

    Hmm sellepeale tekkis asult selline küsimus et miks nii pika nime panite siis ? :D Ma vaatasin kõik need osad ära , kui näitas tv3mes me saime lapse

    • Reply Mallukas 12. oktoober 2017 at 10:38

     Pole väga pikk nimi ju :D

 • Reply Helis 9. oktoober 2017 at 22:08

  Minu nunnu kiilakas laua ääres ?

 • Reply Pômm 9. oktoober 2017 at 15:27

  Esiteks palju ônne môlemale! Mul lastel 2 nàdalat sûnnadel vahet ja pean ka neil koos. Nad veel vàikesed ja ei oska eraldi pidu soovida. Olen lausa nii hull ema, et olen enda sûnna ka nende omadega kokku pressinud ? Mul lapsega 2 pàeva vahet ka tüütu oleks sugulasi kahel erineval pàeval kokku kutsuda. Kui lapsed suuremaks saavad ja oma sôbrad tekivad, siis sellist luksust koos pidada enam pole…

 • Reply K. 9. oktoober 2017 at 13:00

  Püha jumal, kui nunnud need Mari ja Lende on!
  Palju õnne ka! :)

 • Reply kati 9. oktoober 2017 at 12:20

  Topelt õnne pisikestele piigadele ???????

 • Reply M 9. oktoober 2017 at 12:13

  Ägedat pidu teile! ? ? ? ?

 • Reply Carry 9. oktoober 2017 at 11:47

  Palju Palju Õnnneeee!!!

 • Reply Kristhel 9. oktoober 2017 at 11:44

  Mari naeratused on alati nii nii imearmsad, tekitab endale ka naeratamise tuju kohe :) Palju õnne ette ja taha piigadele! Kui Pärnusse tulete, siis ma hea meelega kiusaks teid oma kaameraga :)