AVALDAN ARVAMUST

stringidest

18. oktoober 2017

Hoiatus: läbi lugedes avastasin, et sisaldab ebanormaalselt sõna “perse”. Kellele antud sõna ei meeldi, siis ärge edasi lugege 😀

Ma ausalt vihkan stringe. Ma ei tea, kas mul on liiga suur ja pekine taguots nende jaoks, aga no lihtsalt ei suuda mina normaalselt neid kanda. Eks ma mõnda paari ikka omasin, kui tundsin, et tahan jube seksikas olla, aga siis mulle koitis, et trussikupael mu tagumise augu vastu hõõrdumas ei ole just eriliselt seksikas. Kardole ka ei meeldi stringid, aga no see on teine asi, sest ma tema pärast neid kandmata ei jätaks või kandma ka ei hakkaks, aga no hea teada, et inimene nõustub minuga. Ma just küsisin Kardo käest, et miks talle ei meeldi, ta vastas: “Stringid on lambid, ole siis juba paljas. Need tunduvad niiiiii ebamugavad!”.

Ma olen isegi mõelnud, et äkki kannan mina stringe valesti? Äkki ainult MUL on ebamugav ja miljonitel naistel üle maailma ei lähe see pael kahe kannika vahele ja ei tekita ebamugavust? Mulle tundub see stringide mõte sama absurdne, kui keegi teeks tagurpidi alukad. Et kann on kenasti sees, aga ees jookseb mokkade vahele mingi paelanärakas. Sina muudkui kanna ja ole seksikas… (Rauuuudselt on sellised ka olemas, aga ma kahtlen, et sama laialt levinud, kui stringid).

No vaadake neid truspareid. Need on ju OTSE ta perse vahele pressitud. Ma saan aru, et see ongi stringide mõte, aga selle peale tekibki küsimus, et miks ometi?

Ma ei tea miks, aga ma googeldasin stringe, lootsin vist leida mingi artikli pealkirjaga: “10 põhjust, miks naised otsustasid endal hakata perse vahel paelajuppi hoidma ja arvasid, et see on seksikas”, aga ma ei leidnud. Ma leidsin midagi veel imelikumat. Esiteks artikli “Miks võib stringide kandmine ohtlik olla“. Üks lõik on sellest, kuidas stringide nöör võib baktereid kergemini edasi kanda, okei, sellest saan veel aru. Lisaks manitseb artikkel, et võivad tekkida lausa põletikulised villid. Okei, mul on vist siis hästi läinud, et olin vaid kogenud ebamugavustunnet, kui ma üritan seltskonnas märkamatult oma allareid perse vahelt välja vingerdada, mõni läheb lausa villidesse ja põletikku, kae perra.

Ülejäänud artikli oleks nagu kokku pannud mingi inimene, kellele öeldi, et tavai, sul on kaks minutit. Otsi midagi aluspükstest! Siis suutis ta veel artiklisse copida:

*Päris ilma ka käia ei tasu.
*Ära kanna liiga väikseid alukaid.
* Väldi odavaid alukaid.
* Pese ennast peale trenni.

Ma ei taha öelda, et need kehvad soovitused oleks, aga ükski nendest ei ole vastus küsimusele, miks siis stringid ohtlikud on? Peale selle, et su perse villi minna võib. Miks need teised punktid seal artiklid vajalikud olid üldse :D?

Siis oli veel artikkel: http://naisele.ohtuleht.ee/607164/12-asja-mida-iga-naine-moistis-parast-stringide-esmakordset-kandmist-kas-oled-nous

Selle pealkiri peaks küll olema, et “mu ülemus ütles, et mul peab 10 mintsaga uus lugu üleval olema, tavai, kirjutan 12 suvalist lauset ja seostan nad kuidagi aluspesuga”. No aga vaatame, kas ma olen iga naine, kes just neid 12 asja peale stringide kandmist mõistis?

1. Mehed märkavad stringide kandmist ka siis, kui neid tegelikult kuskilt ei paista – ja neile meeldib see. Mind huvitab, et kui mu stringid KUSKILT ei paista, siis kuidas saab üks mees teada, mis mul jalas on? Kas see on mingi #TaaviRõivase värk jälle või?

2. Nad on küllaltki ebamugavad. No shit, Sherlock!

3. Ehkki materjali on vähem, on nad palju kallimad kui tavalised aluspüksid. Vot ma ei oska kommenteerida, ma ei ole endale tõesti iidamast-aadamast stringe ostnud, seega ei teagi hinnavõrdlust tavaliste inimeste allaritega.

4. Tegelikult ei ole nad kuigi ilusad. No nad on paeltest kolmnurk, ilu olla vaataja silmades 😀

5. Pärast seda, kui oled nad jalast võtnud ja pannud oma tavalised aluspüksid jalga, tahad sa need kohe tagasi jalga panna. Ma ei tea, mida siin mõeldud on, aga kui ma panen stringid jalga, siis jah, ma tahan kohe oma tavalised aluspüksid jalga panna.

6. Hügieenile tuleb rohkem tähelepanu pöörata, sest seda on kohe näha. Vabandust, ma ei mõista. Mida on kohe näha? Et kui tavaliste alukatega pesemata oled, siis saad need … täis kusta? Rahus pesemata olla? Uhh, hirmutav 😀

7. Päevade ajal on neid pea võimatu kanda. Kui sidemeid kasutada, siis võib keeruliseks minna vast jah.

8. Kui pead teiste naiste ees riideid vahetama, siis tekitavad stringid palju rohkem ebamugavust kui tavalised püksikud. Tõsi, ma kardan, et mu sõbrannad küsiksid ka, et Mallu, miks sul pael persevahel on. Ja siis ma peaks ütlema, et need olid mu ainukesed puhtad allarid, muud varianti ei ole 😀

9. Lühikeste kleitidega neid kanda ei tasu. Sesttttt…Ikka naised ju kummardavad ja siis kõik näeksid ta peput, ihihi.

10. Nad toovad su armusangad veel paremini esile kui tavalised aluspüksid. Kui paar numbrit väiksemaid jalga ei kisu, siis ma ei usu, et mingisugused sangad paarist nöörist esile tulema hakkaksid? Või hakkavad? Thank god, et ma neid siis ei kanna :D!

11. Kui kannad neid teksade all, siis näeb tagumik jumalik välja. Aga kohe kui ära võtad, siis on su tagumik nagu paaviani perse. Kanna ikka stringe!

12. Nad panevad su end seksikana tundma.

 754-6403583

Siinkohal palun andestust kõikide stringifännide käest, teie meelest olen ma nagunii üks vanaema trussikuid kandev elukas, nii et ma luban ka vastu mitte solvuda. Mul tegelikult on suva, mis teised kannavad, ma pigem niisama arutlen siin kell üks öösel selliste tähtsate asjade üle, et miks mõni kannab stringe ja miks nad mul lihtsalt perse vahele jäävad.

By: Filosoof Mallu

Loe ka neid postitusi!

94 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Marko 24. oktoober 2017 at 20:50

  Naiselt kuulsin, viimane kuu aega muust kui sellest jopest ei räägigi 😀
  Jutt käib siis sellest jopest 😀
  https://www.gugguu.com/talvitakki.html

 • Avatar
  Vasta Kaija 21. oktoober 2017 at 21:43

  Mina lugesin kusagilt kunagi, et stringid tuleb osta alati number suuremad, kui tavalised alukad. Ning minu puhul on see toiminud! Suurem number ei sooni nii kõvasti kanni vahele kinni ja just suvel kannan stringe hea meelega.
  Teine asi veel, et materjal on ka hästi oluline. See nn. nööri osa peab olema pehmest materjalist. Pits-stringid on näiteks ühed kõige hullemad kanda!

 • Avatar
  Vasta S 20. oktoober 2017 at 14:49

  Arvasin mingit aega sama, et jube ebamugatad, samas arvasin kunagi sama ka tapoonide kohta. Nüüd võin kanda mõlemaid, kui lõige ja suurus õiged ning kvaliteetne pesu, siis ei ole nad ebamugavad midagi. Enamasti kannan siiski nn “tavalisi” alukaid või boksereid, mehele meeldivad need rohkem. Stringid ostan tavaliselt siis, kui pesukomplekt meeldib ja rinahoidja istub hästi, aga tavalisi pole kas numbrit alles või on imeliku lõikega.

 • Avatar
  Vasta Remi 20. oktoober 2017 at 12:53

  Minule meeldisid stringid kuid kasutan nüüd juba aastaid tavalisi alukaid kuna maadlesin ülitihti tupeseenega. Kui naistearst mainis,et stringid seda soodustavad (just nende bakterite tõttu,mis nööri mööda allapoole ronivad+see,et üritad tihedama pesemisega asja parandada kuid teed hullemaks) siis loobusin.
  Isiklik hügieen ei olnud puudulik kuid kui nt 8 tundi järjest tööl või koolis olla siis sellest juba piisas. Ei pidanud mõistlikuks avalikes vetsudes enda pesemist (ning stringide vahetamist) kuna see teeb lisakahju tupe mikrofloorale.

 • Avatar
  Vasta Tyy 19. oktoober 2017 at 23:29

  Kuulun samasse string heiterite klubisse. Ja absoluutselt ei mõista nende vajalikkust ega olematut “seksikust.” Mulle ajab see mood naeru peale nagu laste muinasjutt Alasti Kuningast, kus kõik näevad tema “imelisi riideid”

 • Avatar
  Vasta Kadi 19. oktoober 2017 at 20:58

  Stringid on tõesti ühed jubedad asjandused. Minu riidekapis neil kohta ei leidu.

 • Avatar
  Vasta S 19. oktoober 2017 at 17:06

  Mina olen alati imestanud, kui öeldakse, et stringid on head liibuva kleidi all. Mina olen täheldanud, et tavalised aluspüksid ei paista praktiliselt üldse välja ja kui isegi paistavad natuke jooned, siis pilke küll ei tõmba. Liibuva kleidi all stringid on aga nii hästi näha, iga stringi joon paistab välja ja ülihästi paistab iga kumerus välja. Ja seda olen näinud erinevatel inimestel.

 • Avatar
  Vasta Pisi 19. oktoober 2017 at 14:20

  Mina kannan stringe. See nädal, kui pean alukaid kasutama on jube. Stringidel ja stringisel on vahe. Kuna mulle ei meeldinud, et alukad aina kanni vahele ronivad ja kannivahe hakkas ka higistama, siis sai kord ostetud katsetamiseks ühed stringid ja nüüd ma neid ainult ostangi. Ei tunnegi neid jalas 🙂 Pealegi trenni tehes on stringidega palju mugavam.

 • Avatar
  Vasta Yutulind 19. oktoober 2017 at 13:22

  See mustuse asi ongi et see nöör on sul vastu sitaauku ja kui sa liigud liigub ka vastav kakane osa koos bakteritega puhtama osa ehk tupe suunas…brrrr.

 • Avatar
  Vasta Kallis Proua 19. oktoober 2017 at 09:52

  Ma skinny teksadega kannan alati stringe. Vihkan alukate jooni skinnyde pükste all.
  Ja jooksmas käies on mul ka spordi-stringid jalas.
  Aa, ja suvel kannan ka stringe, sest muidu hakkab kanni vahelt higistama 😛

  Mulle meeldivad tavalistest stringidest rohkem mingid mikrofiibrist püksid, mis on veits kanni vahel, aga nats kanni peal ka. No ma ei oska normaalselt seletada, sellised näevad välja: https://www.ebay.com/itm/Dim-Womens-Body-Touch-Seamfree-Hipster-Briefs-/122640400080

  Ma ütleks, et täitsa maitseasi.

 • Avatar
  Vasta Morgie 19. oktoober 2017 at 09:21

  A stringid KÄIVADKI kahe kanni vahel, sa ei teand vä?

 • Avatar
  Vasta kkkkk 19. oktoober 2017 at 08:17

  Ma kannan ka üldiselt ”vanaema” trussikuid ja kui needki vahepeal kannikate vahele hakkavad kiskuma siis kaasa tirib need nö sirgeks . Ükspäev kandsin stringe ja ta muudkui tõmbas ja tõmbas neid nö kannipeale ja ei saanud aru mis toimub. 😀 Mul ühed ekstravanaematrulled , mida kodus kannan aeg-ajalt, need on kõige lemmikumad.

 • Avatar
  Vasta Merilyn 19. oktoober 2017 at 07:32

  Minu arust on stringid väga mugavad, aga kleidiga on neid ka minu arust ebamugav kanda, mitte selle pärast, et keegi mu kanni võiks näha, vaid sellepärast, et kleit jääb pidevalt kanni vahele kinni. Alguses tundusid stringid minu jaoks ka ebamugavad, kuid nüüd olen suur fänn. Ka stringil ja stringil on vahe, need on nagu jalanõud – osad on ebamugavad, kisuvad ning hõõruvad. Aga ega ta nii ongi, et ühele meeldivad bokserid, teisele stringid, mõni armastab tavalisi püksikuid. Kes peale oma mehe ikka sinna püksi vaatama tuleb 😀

  • Avatar
   Vasta Liisu 19. oktoober 2017 at 15:58

   Täitsa nõus, endalgi oli nii et algul mõtlesin et never ei hakka stringe kandma et rõve, aga hakkasin vaikselt kandma ja nüüd on minujaoks mugavamad kui tavalised. Vahet pole siis kas bokserid vms iganes. Ära pole veel hõõrutud ja ville tekkinud :).Tõesti eks see maitse asi, kellele meeldib ja kellele mitte.

 • Avatar
  Vasta Kilbu 19. oktoober 2017 at 05:58

  Ma kannan just stringe. Ostan ainult, puuvillaseid mis on pehmed ja venivad. Need just ongi mugavad, vale materjal ja siis ei olegi head. Tavalisi kannan ka mingil määral.
  Päevade ajal, saab ka neid kanda, kui just mugavad leiad.
  Hinna poolest nõustun, need on tõesti kallimad kui “tavalised”
  Nt. Viimane kord kui ostsin nii, 3x stringe oli 24,95 ja 3x “tavalised” olid samal ajal kõik 14,99-19,99

 • Avatar
  Vasta nimi 18. oktoober 2017 at 22:06

  Mul on elus üks paar stringe olnud ja minu jaoks oli see nii ebamugav, koguaeg tahtsin seda tagumiku vahelt välja kiskuda. Lõpuks jäi see aastateks sahtlisse seisma, kuni ära viskasin. Eelistan tavalisi vanaema stiilis aluspükse ja mind ei huvita, kas mingid alukate randid paistavad kuskilt või mitte või kas kedagi häirib. Ei huvita ka see, kas mu mees neid seksikaks peab või mitte (lisaks sellele, ma tundsin end oma ühte paari stringe kandes alati just ebaseksikalt, sest see ei olnud ~mina~, ma oleksin nagu kandnud kellegi teise aluspükse ja üritanud olla keegi, kes ma ei ole). Minu jaoks on kõige tähtsam mugavus. Ja muidugi see, et mu alukad oleksid puhtad ja terved ja mitte väljaveninud.

 • Avatar
  Vasta Mia 18. oktoober 2017 at 19:40

  Ma proovisin teismelisena stringe kanda, sest siis tundus et noh peab nagu 😀 Aga minu jaoks olid need ka mingid jubedused, ainult nihelesin et kanni vahelt paela ära saada. Ma olen oma vanaema trullaritega jumala rahul 😀

 • Avatar
  Vasta Tupsulotu 18. oktoober 2017 at 19:36

  Mulle meeldivad. Tavalised alukad roomavad salaja kanni vahele kinni, stringidest oskan seda oodata. Olen juba nö ette hoiatatud.

  • Avatar
   Vasta Tyy 19. oktoober 2017 at 23:34

   Kuidas tavaline saab üldse kannivahele roomata, aru ma ei saa tõesti ???
   Aaaaa nad on sul 7 numbrit suuremad, siis küll !!!! 🙂

 • Avatar
  Vasta Maarja 18. oktoober 2017 at 19:20

  Stringid on ainsad mida kannan, sest need on kõige mugavamad ? alkarid on nii ebamugavad, täiega häirib see püksikute äär keset kanni jooksmas ?

 • Avatar
  Vasta Relika 18. oktoober 2017 at 19:03

  Kunagi kui veel koolis käisin, siis õpetaja rääkis, et tema mees minetas stringe junni poolitajaks 😀 😀 😀

 • Avatar
  Vasta Tsei 18. oktoober 2017 at 18:57

  Ma tunnistan täiesti ausalt, et ma ei kanna üldse aluspükse ? jah, mul on mõned seksikad pesukomplekti ostetud, et Härra abikaasale veelgi enam silmailu pakkuda, aga igapäevaselt käin ringi nagu anu saagim – püksikutevabalt!

 • Avatar
  Vasta Tiina 18. oktoober 2017 at 17:17

  Kusjuures. Ma vihkasin stringe. Kõige suurem miinus oli ebamugavus. Aga siis ostsin korra Calvin Kleini strigid ja no super. Midagi ei häiri prigu vahel, mugavad, pehmed, ei pressi pekki jne. Kasutan küll harva neid, aga need kindla peale minek mul. ?

  • Avatar
   Vasta Teele 18. oktoober 2017 at 20:44

   Nõus!!! Kannan viimasel ajal ka ainult cK pesu ja no mugavamat annab otsida! Ka stringid on mugavad!!

   Minu arvates seisneb mugavate stringide võti suuruses: never ever ei tohi osta väiksemaid, pigem isegi tuleks võtta number suuremad!! Jaa, need roosad pisikesed pitsistringid on mega hotid, aga kui suurus on ikkagi M, siis tõesti, need roosad pitsivahused XS nöörid soonivadki nii tagant, külgedelt (love handles) ja mis seal salata, ka eest!! Jah, liiga väikesed stringid soonivad ka eest sisse!!

 • Avatar
  Vasta Kk 18. oktoober 2017 at 17:03

  Jap jap jap, ei salli ka nende kandmist. Lisaks näevad need jalas ilusad välja vaid mõnel yksikul modelli kehaga naisel.

 • Avatar
  Vasta L 18. oktoober 2017 at 17:01

  Stringidest saan veel aru, AGA aru ei saa naistest, kes väidavad et nad ei kanna aluspesu. Nagu tegelt? Naistel eritub ju siiski teatud kehavedelikku ja mina ei saa aru kuidas saab mitte aluspesu kanda…Seletage palun.

  • Avatar
   Vasta Kallis Proua 19. oktoober 2017 at 09:57

   Ma mõtlen sama. Aga no võib-olla siis kõigil ei eritu? Ma kujutan juba ette, kuidas istudes pärast mingi plekk pükste või kleidi peal on.

   Teiseks ei saaks ma ilma alukateta, sest kannan enamasti teksaseid ja õmblus hakkaks hõõruma. Õhtuks ei saaks ilmselt ei istu ega astu.

   Ma korra jooksmas käies mõtlesin, et ei viitsi jooksu-alukaid otsida ja tõmban retuusid niisama jalga. Esimene ja viimane kord ka sellist nalja teha. Häiris kogu jooksmise aja.

 • Avatar
  Vasta Mari 18. oktoober 2017 at 15:01

  Oleneb täitsa stringidest. Mõnedega hakkab hõõruma, aga mõnda ei tunnegi. Mul lähevad tavalised alukad ka perse vahele ja see veel ebamugavam…..

 • Avatar
  Vasta Ann 18. oktoober 2017 at 14:57

  Kui mõni ütleb, et stringid on nii mugavad nagu poleks midagi jalas, siis mina julgen väita, et inimeste persevahedel on väga erinev tundlikkuse aste. Mina ei saa kanda seda persevahenööri, nii ebamugav, koguaeg tahaks ära tõmmata 🙁

 • Avatar
  Vasta Sammi 18. oktoober 2017 at 14:49

  Mina kannan ka ainult stringe, ainult päevade ajal kannan tavalisi aluspükse ja niiii ebamugav on 😀 ja ma ei saa ka aru sellest miks peaks ebamugav olema teiste ees riideid vahetada kui stringid jalas, minumeelest stringid teevad tagumiku seksikaks. Ma ei arva et stringid on ainult xs/s suurusele, ise kannan m suurust, aga naise keha on ju ilus, mis seal häbeneda. Minu mehele küll ei meeldi kui ma vanaema aluspükse kannaks 😀

  • Avatar
   Vasta Kelly 18. oktoober 2017 at 17:19

   Ma kannan ka ainult stringe ja päevade ajal allareid/boksereid(viimased mugavamad,aga sidemetega vga ei fiti). Retuusidega hea kanda pole alukate joont, talvel teksadega kannan aint boksereid(nii harva kui mulle need jalga satuvad) ?

 • Avatar
  Vasta Kertu 18. oktoober 2017 at 14:46

  Stringide ainuke eelis minu meelest ongi see, et kui on liibuvad püksid või kleit, siis pole aluspesu piirjooned nii hästi näha.

 • Avatar
  Vasta G. 18. oktoober 2017 at 14:28

  Olen sinuga samas paadis ja mu abikaasa ka 😀

 • Avatar
  Vasta E. 18. oktoober 2017 at 14:06

  Mul näiteks oli kunagi nii, et esimest korda kandsin oli niiiiniii ebamugav. Koguaeg mõtlesin et mis seal mugavat saab olla. Aga siis järgenvatel kordadel ikka kandsin edasi. Ja kusjuures vist ära harjusin või ma ei tea ka. Igatahes nüüd need on nii mugavad. 😀 Vb sa liiga vähe proovinud neid siis. 😀 Sama oli mul nt õlle joomisega:D:D:D:D. Alguses no üldse ei läinud alla. Rõve maitse jne, aga oli ikka vaja edasi proovida iga korraga. ja lõpuks hakkas meeldima, ja see nüüd mu üks lemmikutest alkoholi jookidest. :D:D:D. Nii imelik et nii on, aga näed on:D.

 • Avatar
  Vasta Liis 18. oktoober 2017 at 13:41

  Ma ka ei saa aru, kuidas saavad stringid mugavad olla??? Või ma pole lihtsalt õigete otsa sattunud. Ühed ainsad on olnud ja rohkem pole tahtnud osta ka, nagunii ei kanna. Ja lihtsalt ei kanna liibuvaid riideid ja kui kedagi mingi rant häirib on see tema probleem, mitte minu. Aga ka tavaliste alukate puhul on õmblusi ja lõikeid, mis kanni vahele kipuvad minema ja hõõruvad ja on vastikud, aga üldiselt ikka on mugavad ja ei tunnegi, et midagi jalas oleks.

 • Avatar
  Vasta C 18. oktoober 2017 at 13:39

  Stringid on kõige mugavamad asjad üldse 😀 nagu ilma pesuta käiks, tavalisi ja boksereid on tunda jalas, aga stringe ei ole ja pealegi näevad nad head välja ka, endalgi ilus siledat pepsi vaadata 😀

  • Avatar
   Vasta Liisa 18. oktoober 2017 at 14:08

   Ma tunnen tavalist pesu jalas ikka oluliselt, kordades vähem kui stringe. Mingil põhjusel kandsin neid minevikus mitu aastat, õnneks sain üle sellest. Mugavad polnud need kunagi miskipärast kujutasin ette, et on kenad. Tavalise pesuga ei ole mingit nööri kannivahel, mida seal tunda on siis 😀

 • Avatar
  Vasta A4 18. oktoober 2017 at 13:38

  Noorena ka tahtsin siis popp olla ja kandsin..aga mkm..ei meeldi ka mulle see pael perse vahel..no niii ebamugav on et ei kannata kõndida ja olla..olen ka vanade heade trusaadega rahul. Mees ka õnneks samal arvamusel nagu Kardogi..need on ebamugavad ja ei näe mis seal ilusat on..mugavus loeb ja truupadega on mul megamugav olla

 • Avatar
  Vasta Keegi kusagilt 18. oktoober 2017 at 13:09

  Stringid on ebamugavad mu suure taguotsaga. Tahaks nagu tavslisi aluspükse hakata pepu vahelt ära kiskuma siis tuleb meelde et ma kannan ju stringe täna. Kõige lemmikumad on ,,kõrged jalad,, stiilis püksid, meeldivad ka tavalised brasiilia stiilis. Brasiilid tehakse osad nii madalad et katab vaid kolmnurga eest ära ja tahaks neid kõrgemalt kiskuda seega , kõrged jalad,, stiilis on just mulle. Ikka puuvillased kõige paremad ja kindlasti tumedad kas mustad,tumesinised,bordoo vms kõik tume sobib kuna enamusajast kannan tumedaid pükse ja mul on selline kiiks et heledad püksid määrivad tumedad püksid ära ja pesus on kõik heledad trussikud hallika varjundiga . Kas te olete ka tähele pannud et heledad püksid lähevad pesus halliks ja teksade all kandes siniseid topikesi täis kah veel 😀
  Sotsid satsid on küll ilusad aga seisavad kõik kapis ja ootavad nn pidu päeva,ikka haaran oma puuvillased vanaemakad pesus hallika varjundi võtnud 😉

 • Avatar
  Vasta Lilli 18. oktoober 2017 at 13:03

  Mai tea, mis seal seksikat on ja mehed ka neid väga ei fänna, aga ma olen stringidest sõltuvuses! Välimus endale ka ei meeldi, kusjuures, aga niiiii mugavad! 😀 Ma ei salli absoluutselt kanni peale jäävaid rante või kui kanni vahele tavalised püksid kisuvad ja kui panen tavapüksid, on mingi imelik mähkmetunne :d see vist harjumuse asi. Äkki su kann on just liiga väike stringide jaoks 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 18. oktoober 2017 at 13:09

   haha, mu persevahe on liiga kitsas :D:D:D

   • Avatar
    Vasta Lilli 18. oktoober 2017 at 14:18

    Ei, nagu kann on väike, seega kannivahe pole nii suur ja sügav, et stringe kinni hoiaks 😀 ja hõõrubki ja sada häda 😀 ma ei tunnegi stringe enda jalas 😀
    A mul hiidlasest isa ütles stringide kohta alati, et mis krdi asjad need on, kuidas saavad need mingid püksid üldse olla – üks lönnng on kaniga vahele veetud

  • Avatar
   Vasta Jane 18. oktoober 2017 at 13:18

   Pluss üks. Mul polegi tavalisi nö. alukaid.

   • Avatar
    Vasta Triinu 18. oktoober 2017 at 20:37

    Sama! Ma ei tea mis stringe siin inimesed kandnud on mis ebamugavust tekitavad. Ma kannan neid iga jumala pàev. Ja samamoodi tavalised tekitavad màhkmete tunnet ? mul vist tavalisi “trussikuid” polegi. On mingid sellised pitsist pool bokserid, ei tulegi hetkel meelde kuidas neid nimetatakse, aga neid kannan nàiteks magades vahel. Aga teksade vôi teiste pûkste all on nii ebamugavad ?

 • Avatar
  Vasta kersty 18. oktoober 2017 at 12:57

  Stringid jah 🙂
  Ise neid ei kanna. Ei meeldi ja pole kuigivõrd mugavad ka.
  Ja mul on kama kaheksa, kellele meeldib, kellele ei meeldi AGA vastuvõetamatu on, kui oled seltskonnas, ja siis kellegil on stringid vaata et kaela auguni välja tõmmatud ( olgu, mitte nii hullusti kohe, aga üsna palju nähtavalt) pükste alt paistma. Teine variant on see, kui oled trennis. Ja sinu ees on õhukeste retuusidega keegi, kes on stringid jalga tõmmanud ja siis tuleb neid kummardusi teha 😀 ja sina seal seljataga. Õhesõnaga pole meeldiv 😀

  • Avatar
   Vasta Jane 18. oktoober 2017 at 13:23

   Käime mehega koos trennis. Ta võtabki koha minu seja taha, kuna naudib seda vaatepilti 😀 😀 Ega suhteliselt kummaline oleks ka, kui sa naudiksid võõra naise kanni või mis. Ma ei teagi. Ise käin tavaliselt ikka trenni enda pärast kohal, mitte teisi vahtimas 😛

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 18. oktoober 2017 at 13:24

    Kui me Kardoga jõukas käisime siis ta ka pidevalt oli minu taga nagu pervert 😀

 • Avatar
  Vasta Kaidi 18. oktoober 2017 at 12:23

  Täiesti ausalt, ma kannan stringe ainult seetôttu, et rante näha ei oleks pükste alt. Meeldib retuuse kanda ja tavaliste trussikute randid siis paistaks ja see on ülirõve!
  Kui teksaseid kannan siis eelistan alati pigem tavalisu aluspükse!

  • Avatar
   Vasta Kats 18. oktoober 2017 at 13:49

   Tuleb osta siis alukad, millega pole näha 😀 Lihtne 😀 Ma kannan kogu aeg nii ja midagi pole näha 🙂

 • Avatar
  Vasta Kärt 18. oktoober 2017 at 11:50

  Pubekana, 12a tagasi, oli väga popp stringe kanda ja neid isegi nähtavalt kanda ja siis ikka sai kantud pidevalt. Kodus vedeledes ja öösiti vb olid tavakad aga muidu ikka string. Ja ei olnud ebamugav, kuisiis teatud kujuga mudelid või äkki liiga väiksed/suured aga enamasti oli just mugav ja nagu poleksgi midagi jalas. Nyyd paar aastat tagasi raseduse ajal tundus aga nii ebamugab jällegi (vb lihtsalt olid väiksed ja sp). Sellest ajast kannan pigem boksereid või siis tavalisi aga muidugi ka vahel stringe. Mind ka häirivad randid..kui ikka mingi liibuv püks või kleit vms on jalas siis on lihtsalt kole ja endalgi ebamugav kui mingi alukarant jookseb..ja bokserid ka pigem liibuva asjaga ei sobi lihtsalt. Seega eks oleneb ka kogu outfitist, et mis pesu kanda. Aga seksikuse poolest on minu arust mingid naiselikud (pitsist v lihtsalt kenad) bokserid palju seksikamad ja ka tavalised aluspüksid, mis jalas ilusti istuvad on seksikad..aga stringid võivad ka kenad olla. Muidugi kui suht suur perse või ikka tsellukat palju siis pigem ei ole (õnneks mul asi nii hull pole) 😀
  Meestel just mulle tundub et on suva (vähemalt minu omal) sest kõige parem/seksikam on yldae püksata 😀
  aga mingeid vanaema alukaid ma kyll ei kannaks, ikkagi endal hea tunne kui tead et pesu ka hãsti jalga istub, mis siis et keegi ei näegi seda 😀
  Aga väga lõbus jutt kokkuvõttes, tõmbas naeru näole ikka (Y) 😀

 • Avatar
  Vasta Inksu 18. oktoober 2017 at 11:44

  hahahaa hea teema. Aga kui rääkida stringidest siis kunagi sai kantud kui noor olin nuh 18 või nii aga kuna nad on ebamugavad siis ostsin ikka ilusad pits pesu endale. ja ühes seltskonnas ütles naine et tõelised naised ei kanna stringe! milleks on mul vaja neid nööre perse vahele? ja ma ei tea pesupoes on ikka ilusat pesu ka peale stringide. ei pea siis kohe turupealt mingit vanaema alukaid ostma.

 • Avatar
  Vasta ML 18. oktoober 2017 at 11:42

  Mina ka stringide kandja teismelisest ajast saati…just need pitsilised meeldivad (või on need hoopis tangad?).. ainult paelad on ebamugav jah. On ka tavalisi alukaid ja nö hipstereid ja boksereid jms..Vahel kui need jalga panen, siis just pean neid koguaeg kohendama, sest need lähevad kuidagi halvasti kanni vahele ja tekitavad ebamugavust. Aga stringe ei tunnegi jalas..

 • Avatar
  Vasta Gea 18. oktoober 2017 at 11:35

  Stringid on mugavad! ? Kui ma trenni teen on alati mugavam stringidega, kui see materjal tagumiku vahel on siis ei aitab see nahk-naha vastu niisket kannikate hõõrumist, ehk see pael imab selle higi nö sisse. Siis kui mõnel naisel on rohkem karvu seal näiteks siis jällegi ei hõõru valusaks kui on selline aktiivsem päev ja liikumist/higistamist rohkem, minu meelest aitab väga hästi just kannikate hõõrumise vastu? Aga see stringi esimene osa peab ikka laiem olema et ei sooniks kuskil ja tagumine pael ka laiem natuke, mitte mingi nöör. Siis on veel sellised poole tagumikuni tangad olemas mis on väga ilusad ja mugavad. Peab natuke kvaliteetsemat stringi ostma ja siis on ok. HM stringid pole kõige mugavamad(venivad välja ja ei püsi koha peal), samas Lindexis on juba parem valik

 • Avatar
  Vasta K. 18. oktoober 2017 at 11:34

  Minul just täiesti vastupidi! Kannan ainult stringe, sest need on minu jaoks palju mugavamad kui tavalised aluspüksid. Tavalistega koguaeg see probleem, et materjal ei taha kannika peal püsida normaalselt (eks ilmselt oleneb ka täpsest mudelist) ja siis peab pidevalt kohendama. Trennis on stringid ka seetõttu palju mugavamad, nii väljanägemiselt kui ka mugavuselt.

 • Avatar
  Vasta Eneli 18. oktoober 2017 at 11:27

  Minu stringisaaga sai läbi esimese raseduse ajal, kui läksin ämmaka kontrolli ja ta hakkas pahandama minuga, et miks neid nööre kannan ja seletas pikalt ja laialt, kuidas ja kuhu mu pärakust võivad bakterid minna. ??
  Siis hirmuga ostsin trussareid, et kindlasti järgmine visiit jalas oleks. Hiljem juba oli mugavuse teema ,miks kandsin. Teatud riietega ikka kannan stringe, et trussari jooned ei paistaks välja. ?
  Tütar on vahel küsinud, et miks mul pepu vahel nöör on, et kas valus pole? Lubas, et tema never ei kanna selliseid.??

 • Avatar
  Vasta K. 18. oktoober 2017 at 11:20

  Kunagi oli mul samamoodi, ei saanud üldse aru, miks neid kanda.
  Viiimastel aastatel ainult stringe kannangi, muud kannan vaid 1-2x kuus päevade alguses.
  Minul küll mitte midagi kuskilt ei häiri, kõik on paigas ja ei tunnegi, et need jalas on.
  String peab hästi istuma ja mugav olema ja võin kinnitada, et need nööridega stringid ongi väga rämedad.
  Ja ma ei tea, kuidas saab olla mitte õige kann stringide jaoks 😀 Mul siis pole õige kann tavaliste püksikute jaoks? 😀

 • Avatar
  Vasta Mina 18. oktoober 2017 at 11:15

  No mai tea, mis perse minul siis on aga minu arust on stringid palju mugavamad 😀 Kui ma päevade ajal tavalisi pean kandma, siis ootan juba kannatamatult, et saaksin taas stringe kanda 😀

 • Avatar
  Vasta Liisa 18. oktoober 2017 at 11:13

  100% nõus su arvamusega. Kannan Xs/S suurust, aga no vanaema trullad on ikka ülekõige ?. Ühed bokseri moodi trullad ostsin ka, krt needki vajusid perse vahele, viskasin minema? Mu meelest teevad stringid perse suuremaks ka, v laiemaks kui neid kanda. Täielik out mu jaoks.

 • Avatar
  Vasta T. 18. oktoober 2017 at 11:09

  Jesss! Mallu. Kohe kirjutakse kahe käega sellele postitusele alla. Mul on vist ainult 2 paari stringe – ühed mustad ja ühed valged, in case, et kui kunagi on vaja mingi piduliku liibuva kleidi alla panna vms. Muidu nad lihtsalt hõõruvad tagumiku vahel (või am ei tea, äkki mul on valed stringid? peaks mingid ultraõhukesed ja liibuvad ja ilma õmblusteta olema?), ei ole mõnus ja minumeelest ei näe ilus välja ka. Kahjuks mu noormehele just meeldivad stringid, vahel harva panen tema rõõmuks neid jalga. Kuigi ma püüdsin talle puust ja punaseks selgeks teha, et minuarust see ei tee kanni ilusaks ja on ko-hu-ta-valt ebamugav ka, aga mis sa teed – ilu on vaataja silmades.

 • Avatar
  Vasta A 18. oktoober 2017 at 11:08

  Mul käib hooti see stringiperiood..
  Aga häid ja tõsiselt mugavaid stringe ongi raske leida.. neid erinevaid lõikeid on ka ikka seinast seina. Môni on väga mugav ja ei tunnegi, et midagi seal kanni vahel oleks aga mõne stringipaari puhul on kohe jalga pannes “oh, hell nooo”

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 18. oktoober 2017 at 11:09

   ehk ma siis tõesti pole nende mugavate otsa koperdanud veel 😀

 • Avatar
  Vasta M 18. oktoober 2017 at 11:06

  Minu aru järgi on stringid ebahügieenilisemad ja kannan neid haruharva ja kindlasti mitte terve päev. Ilma õmblusteta trussad ei paista mul ka riiete alt välja.

 • Avatar
  Vasta Ansa 18. oktoober 2017 at 11:00

  Mina ei fänna, kannan nii stringe kui tavalisi, aga stringe eelistan kindlasti nt retuuside ja ümber olevate kleitide all.. sest ma jälestan alukarante, mis läbi riiete välja paistavad 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 18. oktoober 2017 at 11:06

   Ma ei tea, kas ma tõesti olen terve elu õnnestunud elada niii, et pole kunagi kellelgi mingisuguseid jäledaid alukarante näinud, või mind lihtsalt ei huvita sellised asjad. Hull asi, mis siis saab kui rant on, keegi saab aru, et sul on alukad? 😀

   • Avatar
    Vasta Heli 18. oktoober 2017 at 11:19

    Alukarant on reaalne probleem :D. Sama siin, mul on ühed väljaskäigu retuusid ja aaah, kui imelik on neid alukarante läbi pükste tunda. Arvan, et ilusam on ikka ilma rantideta kanni vaadata. Muidu eelistan ka ikka klassikat aga just kleidid ja retuusid on erandiks.

    • Avatar
     Vasta LAURA 18. oktoober 2017 at 13:34

     For real Heli – First world problem. Keda peaks kottima kas need randid paistavad v ei??? Kui su tuttav juhuslikult peaks nii tegema, tahad sa öelda, et vahid terve õhtu tema tagumikku isekeskis mõeldes, et fui kui rõve, peaks ta maha raputama, sest omg kui rõce, RANDID PAISTAVAD.
     Kui tore oleks elu, kui inimestel on vaid sellised probleemid.

     • Avatar
      Triin 19. oktoober 2017 at 14:34

      See on pigem second world problem, sest selliste asjade pärast muretsevad rohkem idaeurooplased 😀 Ja retuusid ei ole püksid ju, kui kleit peal on, pole mingeid rante niikuinii näha. Ma kandsin kah teismelisena stringe, praegu küll jään vastuse võlgu, miks-küsimusele.

 • Avatar
  Vasta Jansa 18. oktoober 2017 at 10:25

  Mul pole vist päris õige kann stringide jaoks – mumeelest need saavad teoreetiliselt mugavad olla kui inimene on XS suuruses ja väga prink – siis nagu.. Äkki hoiavad kuidagi mugavamalt? Mõnel paaril äkki parem paelalõige? Minu kann näeb nendega tobe välja, nagu sumomaadlejal. Mul eee.. Sydamekujuline suur pikk lai kann mida gravitatsioon tahab veidi alla tõmmata, mulle sobivad väga hästi need noh naiste bokseri lõikega allarid, neid tehakse päris kenasid ka.

  Muidugi ma ostsin yhed kenad bikiinid mis on tegelikult stringid musta satsilise valgetäpilise seelikuga, ujuma lähen eks siis näis kuis tundub 😀

 • Avatar
  Vasta Mannu 18. oktoober 2017 at 10:18

  Sringide point on ikka see, et koledaid aluspesu rante poleks läbi teksade või muude pükste näha 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 18. oktoober 2017 at 10:44

   No aga kui kanda sama värvi pesu, siis pole ju lugu väga? Või on see surmapatt, kui midagigi paistab 😀

  • Avatar
   Vasta E4 18. oktoober 2017 at 10:52

   Mul sellisest libedast,õhukesest materjalist ilma ühegi õmbluseta alukad ja mitte midagi pole näha.Minu meelest stringe isegi rohkem näha,eriti puusade juurest need paelakesed kumavad ju läbi.

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 18. oktoober 2017 at 10:53

    Jah, ma mõtlen ka, et mul on mõned sellised hääästi õhukesest materjalist, õmblusteta isendid ja ka midagi pole näha. Aga ega ma ei kanna ka nii ümber asju, et peaksin muret tundma 😀

  • Avatar
   Vasta Merilin 18. oktoober 2017 at 11:01

   On olemas ju normaalseid aluspükse ka millel ei ole neid nn rante. Minul paar paari selliseid ja need on väga mugavad ja isegi retuuse kandes pole aluspûkste rante näha

 • Avatar
  Vasta MP 18. oktoober 2017 at 10:12

  😀 😀 Hea teema püstitus! Ma ka aru ei saa, miks neid kantakse? Mulle ka ei meeldi stringid. Jube ebamugav on neid kanda. Nii et jagan täiega sinu arvamust.

 • Avatar
  Vasta Vaike 18. oktoober 2017 at 10:12

  Mina olen üks neist, kelle jaoks on stringid mugavad. Teised kipuvad kanni vahele minema, aga et mitte korralikult, siis segavad. 😀 Nööd seal vahel ei sega, ei tunne üldse.

  • Avatar
   Vasta Siku 18. oktoober 2017 at 11:05

   Jaa sama siin 😀

 • Avatar
  Vasta Mari 18. oktoober 2017 at 09:26

  Minu jaoks on mugavad ainult mingid kõige tavalisemad HM puuvillased stringid, kus tagumike vahele jääb nöör on peenika ja mitte pitsiline. Alukatriibud mulle retuuside all ei meeldi, sellepärast kannan trennis alati neid.

  Pitsilisi seksikaid stringe on mul ka, aga need on nii ebamugavad, et põhimõtteliselt lähevad selga ainult sellleks, et partneril oleks mind vahel vahva lahti riietada.

  Et veits rõvekaks ka minna, siis mul on pigem suured sisemised mokad, mis välimiste seest välja ulatavad ja vat nemad on kurja juur, mis osad trusparid megalt ebamugavaks teevad (ja miks osade stringidega on tahtmine kummi kohandada). Mitte mu tagumikul, vaid mokkadel on halb. Ja ilma alukateta käimine ei tule (minu puhul) ka kõne alla, sest näiteks teksad hakkavad insta hõõruma. Juhhei, naiseks olemise rõõmud.

  • Avatar
   Vasta S 18. oktoober 2017 at 11:13

   ?? nagu oleks ise selle jutu kirjutanud

 • Avatar
  Vasta Karmen 18. oktoober 2017 at 09:26

  Sa ei ole ainus. Ma pigem jookseks palja praoga ringi, kui selle nööri endale perse vahele torkaks. Pidavat küll harjumise asi olema, aga ma ei leia ühtegi head põhjust selleks, et ennast harjutama hakata pael kannide vahel kinni olemisega.

 • Avatar
  Vasta Tikker 18. oktoober 2017 at 08:14

  No minu noorusajal jagati sellist tarkust, et stringe kantakse liibuvate riiete all, kus tavalised aluspüksid koledasti läbi paistaks 😛 Kui ma 20 kandis olin, siis kandsin ka… Aga viimased 10a pole kandnud, sest jah, midagi ebamugavamat annab välja mõelda 😀 Minu lemmikud on bokserite madalama värvliga versioon ehk vist hipsterid, aga no andke andeks, minul seostub sõnaga hipster eelkõige teatud inimtüüp 😛 Ja muideks, bokserid peaks selle liibuvuse koha pealt stringidega samaväärne variant olema. Ju siis keegi kuskil otsustas, et aluspükste rant keset kannikat, mis liibuvatest riietest läbi paistab, on kole – kui on veidi allpool, siis ok 😀

  Mul on kusjuures endiselt alles kaks paari stringe sellest 10a tagusest ajast ja kannan neid kord kuus, kui kosmeetikus vahatamas käin. Seal on nendega lihtsam 😛

  • Avatar
   Vasta Kats 18. oktoober 2017 at 13:54

   what, lihtsam? ära võtad ju alukad nkn või ei? 😀

   • Avatar
    Vasta Tikker 18. oktoober 2017 at 15:18

    Ei võta, ta lihtsalt tõmbab veits kõrvale. Igal kosmeetikul on ilmselt oma töövõtted 😀

 • Avatar
  Vasta Gellu 18. oktoober 2017 at 08:01

  Hahaaaha,hea jutt!!!mulle samuti ei meeldi stringid,kohutavalt ebamugavad!!

 • Avatar
  Vasta Inx 18. oktoober 2017 at 07:38

  JAh nõus! Nooruses ära proovitud, aga ikka tavalised on palju paremad.

 • Avatar
  Vasta Sandra 18. oktoober 2017 at 07:37

  Kannan ainult stringe, enamasti laia-laiema pitsäärega. Need kolmnurk ja 3 paela variant on rõve. 😀 Mulle meeldib ja mehele meeldib, tunnen ennast hästi. Ei hõõru ega kisu kuskilt kunagi. 😀

  • Avatar
   Vasta n33 18. oktoober 2017 at 11:09

   +1 Pitsist stringid ilusad . Ja laiem pits, mitte see nöör, mis on jube ebamugav,

   • Avatar
    Vasta Sandra 18. oktoober 2017 at 12:09

    Just. Ebamugav ma ei tea, ilmselt vb oleks, aga kole on. Pitspesu on seksikas. ?

 • Avatar
  Vasta H 18. oktoober 2017 at 07:21

  Vägagi minu mõtted. Ei ole ma kuskilt kandist kogukas aga stringid on niiiiiii ebamugavad. Kusjuures tiinekana kandsin probleemideta.
  Ja kui päris 100% aus olla, siis lemmikud trussarid on vanaematrussarilõikelised meriinovillast alukad – ehk siis matkadel või suusatamas olen ma üks eriti õnnelik alukate kandja.

 • Avatar
  Vasta Mima 18. oktoober 2017 at 07:17

  Sellepärast tiinekatel koguaeg paha tuju ongi…neil on stringid perse vahel :)?????

  • Avatar
   Vasta Sirly 18. oktoober 2017 at 13:48

   ???

 • Avatar
  Vasta Liise 18. oktoober 2017 at 06:35

  Bwaaah, täpselt vastupidi: ei saa aru inimestest, kes suudavad muud aluspesu peale stringide kanda! Ma muidugi teen kuuel kuni seitsmel päeval nädalas retuusides trenni ja mulle ei meeldi läbikumavad aluspesurandid (kuigi muidugi – kelle asi see on!?). Selline ebasümmeetriline tunne jääb, nagu et ei ole kannide peal võrdselt riiet. Ja mõned on jäänud tagumiku pealt veel kotti ka – hoidku jumal selle eest! Selle tunde peale võin end keset kaubanduskeskust alasti kiskuda, et neist aluspükstest vabaneda!

  • Avatar
   Vasta W 18. oktoober 2017 at 11:05

   Jap, sama 😀 Paar paari tavalisi allareid on mul, neid kannan vaid päevade ajal.. 😀

 • Avatar
  Vasta M 18. oktoober 2017 at 05:43

  Stringid on vist harjumuse asi. Ma tunnen just vastupidi et tavalised aluspüksid on väga ebamugavad pükste all . Väljanägemiselt kõige enam meeldivad need vahepealsed variandid (hipster või hot pants vist nimi) ,need mis poole kanni pealt lõppevad ja alt on string . Vau milline kena kirjeldus ,mõni aluspesu teadur teeb mu maatasa vist kohe .Kõlab haiglaselt vist aga ma ei suuda mõelda sellele et mu pükstelt paistaks välja aluspesu . No randid . Esiteks räigelt ebamugav kuidagi ja selline “busted!” Tunne on ? Mul tütre trenni kaudu peab aastas korra müüma suht suure laari aluspesu ,( elame rootsis ) ja ma ei viitsi neid tuttavate vahel laiali parseldada ja ostame endile ja seal stringe pole olnud kunagi ,seega olen ostnud neid tavalisi ,mis peaks olema ülimugavad ,ala veidi sportlikumad aga ei suuda kanda ,tõmbaks kohe selle tavalise trussiku sinna kanni vahele ja siis saaks “hingata ” ? Mees ei salli stringe ja ikka vahel üllatab mingi kena pesuga aga ei suuda kanda kui alumine osa ei ole string noh ? Ma salaja need sõbrannadele laiali jaotanud?

 • Avatar
  Vasta Biku 18. oktoober 2017 at 05:10

  See kaheksas punkt tekitas minus küsimuse, et miks see tekitab rohkem ebamugavust. Mida mul häbeneda? 😀 võib olla mõnel ujedamal tegelasel jah on piinlik naistele oma kanni näidata.
  Ma ise kannan stringe väga harva ja ainult sellistel juhtudel kus ma tõesti ei taha et nt tavalise aluspüksi ääred paistaksid läbi, mingi liibuv kleit või seelik. Kuid ma ei arva, et nad nii ebamugavad on kui sina kirjeldad. Minu arvates enamvähem okeid või noh elab üle. Ja see enda hügieeni hoidmise punkt oli ka väga ajuvaba jah 😀