Hoiatus: läbi lugedes avastasin, et sisaldab ebanormaalselt sõna “perse”. Kellele antud sõna ei meeldi, siis ärge edasi lugege :D

Ma ausalt vihkan stringe. Ma ei tea, kas mul on liiga suur ja pekine taguots nende jaoks, aga no lihtsalt ei suuda mina normaalselt neid kanda. Eks ma mõnda paari ikka omasin, kui tundsin, et tahan jube seksikas olla, aga siis mulle koitis, et trussikupael mu tagumise augu vastu hõõrdumas ei ole just eriliselt seksikas. Kardole ka ei meeldi stringid, aga no see on teine asi, sest ma tema pärast neid kandmata ei jätaks või kandma ka ei hakkaks, aga no hea teada, et inimene nõustub minuga. Ma just küsisin Kardo käest, et miks talle ei meeldi, ta vastas: “Stringid on lambid, ole siis juba paljas. Need tunduvad niiiiii ebamugavad!”.

Ma olen isegi mõelnud, et äkki kannan mina stringe valesti? Äkki ainult MUL on ebamugav ja miljonitel naistel üle maailma ei lähe see pael kahe kannika vahele ja ei tekita ebamugavust? Mulle tundub see stringide mõte sama absurdne, kui keegi teeks tagurpidi alukad. Et kann on kenasti sees, aga ees jookseb mokkade vahele mingi paelanärakas. Sina muudkui kanna ja ole seksikas… (Rauuuudselt on sellised ka olemas, aga ma kahtlen, et sama laialt levinud, kui stringid).

No vaadake neid truspareid. Need on ju OTSE ta perse vahele pressitud. Ma saan aru, et see ongi stringide mõte, aga selle peale tekibki küsimus, et miks ometi?

Ma ei tea miks, aga ma googeldasin stringe, lootsin vist leida mingi artikli pealkirjaga: “10 põhjust, miks naised otsustasid endal hakata perse vahel paelajuppi hoidma ja arvasid, et see on seksikas”, aga ma ei leidnud. Ma leidsin midagi veel imelikumat. Esiteks artikli “Miks võib stringide kandmine ohtlik olla“. Üks lõik on sellest, kuidas stringide nöör võib baktereid kergemini edasi kanda, okei, sellest saan veel aru. Lisaks manitseb artikkel, et võivad tekkida lausa põletikulised villid. Okei, mul on vist siis hästi läinud, et olin vaid kogenud ebamugavustunnet, kui ma üritan seltskonnas märkamatult oma allareid perse vahelt välja vingerdada, mõni läheb lausa villidesse ja põletikku, kae perra.

Ülejäänud artikli oleks nagu kokku pannud mingi inimene, kellele öeldi, et tavai, sul on kaks minutit. Otsi midagi aluspükstest! Siis suutis ta veel artiklisse copida:

*Päris ilma ka käia ei tasu.
*Ära kanna liiga väikseid alukaid.
* Väldi odavaid alukaid.
* Pese ennast peale trenni.

Ma ei taha öelda, et need kehvad soovitused oleks, aga ükski nendest ei ole vastus küsimusele, miks siis stringid ohtlikud on? Peale selle, et su perse villi minna võib. Miks need teised punktid seal artiklid vajalikud olid üldse :D?

Siis oli veel artikkel: http://naisele.ohtuleht.ee/607164/12-asja-mida-iga-naine-moistis-parast-stringide-esmakordset-kandmist-kas-oled-nous

Selle pealkiri peaks küll olema, et “mu ülemus ütles, et mul peab 10 mintsaga uus lugu üleval olema, tavai, kirjutan 12 suvalist lauset ja seostan nad kuidagi aluspesuga”. No aga vaatame, kas ma olen iga naine, kes just neid 12 asja peale stringide kandmist mõistis?

1. Mehed märkavad stringide kandmist ka siis, kui neid tegelikult kuskilt ei paista – ja neile meeldib see. Mind huvitab, et kui mu stringid KUSKILT ei paista, siis kuidas saab üks mees teada, mis mul jalas on? Kas see on mingi #TaaviRõivase värk jälle või?

2. Nad on küllaltki ebamugavad. No shit, Sherlock!

3. Ehkki materjali on vähem, on nad palju kallimad kui tavalised aluspüksid. Vot ma ei oska kommenteerida, ma ei ole endale tõesti iidamast-aadamast stringe ostnud, seega ei teagi hinnavõrdlust tavaliste inimeste allaritega.

4. Tegelikult ei ole nad kuigi ilusad. No nad on paeltest kolmnurk, ilu olla vaataja silmades :D

5. Pärast seda, kui oled nad jalast võtnud ja pannud oma tavalised aluspüksid jalga, tahad sa need kohe tagasi jalga panna. Ma ei tea, mida siin mõeldud on, aga kui ma panen stringid jalga, siis jah, ma tahan kohe oma tavalised aluspüksid jalga panna.

6. Hügieenile tuleb rohkem tähelepanu pöörata, sest seda on kohe näha. Vabandust, ma ei mõista. Mida on kohe näha? Et kui tavaliste alukatega pesemata oled, siis saad need … täis kusta? Rahus pesemata olla? Uhh, hirmutav :D

7. Päevade ajal on neid pea võimatu kanda. Kui sidemeid kasutada, siis võib keeruliseks minna vast jah.

8. Kui pead teiste naiste ees riideid vahetama, siis tekitavad stringid palju rohkem ebamugavust kui tavalised püksikud. Tõsi, ma kardan, et mu sõbrannad küsiksid ka, et Mallu, miks sul pael persevahel on. Ja siis ma peaks ütlema, et need olid mu ainukesed puhtad allarid, muud varianti ei ole :D

9. Lühikeste kleitidega neid kanda ei tasu. Sesttttt…Ikka naised ju kummardavad ja siis kõik näeksid ta peput, ihihi.

10. Nad toovad su armusangad veel paremini esile kui tavalised aluspüksid. Kui paar numbrit väiksemaid jalga ei kisu, siis ma ei usu, et mingisugused sangad paarist nöörist esile tulema hakkaksid? Või hakkavad? Thank god, et ma neid siis ei kanna :D!

11. Kui kannad neid teksade all, siis näeb tagumik jumalik välja. Aga kohe kui ära võtad, siis on su tagumik nagu paaviani perse. Kanna ikka stringe!

12. Nad panevad su end seksikana tundma.

 

Siinkohal palun andestust kõikide stringifännide käest, teie meelest olen ma nagunii üks vanaema trussikuid kandev elukas, nii et ma luban ka vastu mitte solvuda. Mul tegelikult on suva, mis teised kannavad, ma pigem niisama arutlen siin kell üks öösel selliste tähtsate asjade üle, et miks mõni kannab stringe ja miks nad mul lihtsalt perse vahele jäävad.

By: Filosoof Mallu

Jaga: