0
Uncategorized

suured uudised

22. oktoober 2017

Jälle on pühapäev. Ma ei tea, miks ma üldse tegelikult siin heietan, kas on pühapäev või reede või neljapäev. Mulle on kõik päevad suht samasugused, seega on mul laias laastus jumala suva, mis nädalapäev parasjagu on. Ühesõnaga, ma tegelikult tulin suurt uudist jagama.

Paljude arust ei oleks seda kindlastu vaja olnud, kuid minul on see mõte juba ammu peas mõlkunud. Vaatan kogu aeg teiste pisikesi mõtteid ja lõpuks otsustasin, et ma tahan ka. Jah, ma tegin endale Twitteri.

*sisesta aeglane trummipõrin*

Sellega on tegelikult selline naljakas lugu, et ma scrollisin nädal tagasi telefonis, panin last magama, kui mulle jäi ette kuulutus, kus müüdi midagi sõnadega “kasutatud aasta, kaasa annan toote karbi”. Jumala eest, kes hoiavad nii kaua karpe alles? Aasta aega? Ma ei kujuta ette, miks ma üldse millegi karpi peaksin alles hoidma, okei, puslekarbi ikka hoian, aga üldiselt. Ostad rösteri, paned karbi kappi, et äkki… müün kunagi maha, siis hea karbiga anda? Majapidamises on ju tohhuijaa asju, kas tõesti hoiab keegi iga asja karbi alles? Ja kus neid karpe üldse hoida?

Ma võib-olla lähtun enda vaatenurgast, et ma saan suht iga päev midagi, mis on karbi sees ja kui ma kõik need karbid alles hoiaks, siis ma võiks endale karpidest uue maja ehitada või miskit. Arvata on, et teised nii tihti asju ei osta/saa, aga no ikkagi. Miks neid karpe alles hoitakse?! Miks?!

Sellise tagasihoidliku mõtte peale juurdlesin ma, et see on hea küsimus, aga no blogima ma sellest mõttetust teemast küll ei hakka 😀 (mida ma just tegin, eksole). Igatahes tulin ma ideele teha endale twitter. Ma nagu mäletasin, et ma olen kunagi mingi konto teinud, aga leida ma seda ei suutnud, seega tõmbasin ma selle äpi ja tegin uue konto. Smsiga tuli regamiskood, panin selle sisse ja…”sisselogimine ebaõnnestus” ütles mu telefon mulle nii mitu korda, et ma mõistsin, et see karbijutt NII oluline ka pole, et ma nüüd nii tohutult vaeva nägema peaks. Nõnda see õhtu mööda läkski. Twitteritult.

Kolm päeva hiljem kargas mulle fbis ette kuulutus. “Müün 10 aastat vana telekat, kaasa ostutsekid, paberid ja loomulikult karp”. Okei, ma liialdan, päris selline näide tegelikult ei olnud, aga no midagi sellist. Siis mulle meenus, et nähhh, ma tahtsin ju Twitterit teha. Katse kaks. Saatsin uuesti kinnituskoodi ja….”sisselogimine ebaõnnestus”.

FAIN. Käi siis persse, Twitter. Ma ei tahagi sind. Ma ei oskagi 160 tähemärgiga midagi öelda! (Nagu näha, sest ma oleks võinud selle postituse teha ka ühe lausega: tegin omale twitteri”.)

Kuni täna. Jälle müüdi vaarvanaisa kombaini, karbiga! Ja ma ei suutnud enam. Võtsin siis arvuti, nagu mõni LOOM ja regasin uue konto. Positiivne külg on see, et nüüd on mul arvutis töötav Twitter ja puha, aga telefonis on see eelmine nüüd maagiliselt sisse loginud ja ma ei oska sealt välja logida. Seega jääb Twitter mu arvutilõbuks.

Lisaks ei oska ma seal kedagi jälgida, sest ma tean ainult kaht sõpra, kes twiidivad. Seega jälgin ma Dakit, Evat ja Mihkel Rauda, kes küll pole mu sõber, aga… KEDAGI pean ju mina ka jälgima, mida ma muidu niisama seal verbaalselt ropsin. Ma ei ole ausalt Twitteri poindile pihta saanud ja tõesti on raske 160 tähemärgiga midagi öelda, aga no… nagu noored ütlevad, siis YOLO. Lisaks ei oska ma ka oma twiite muuta, või kas seda üldse saabki? Enivei. SIIT leiate mu Twitteri, aga seda ma võin kohe öelda, et midagi tarka ma seal arvatavasti ei ütle.

Vähemalt sain selle karbivärgi südamelt ära.

Ps! Kellel teist twitter on? Millest te seal räägite? Ja veel tähtsam küsimus: KES HOIAB OMA KARPE ALLES JA MIKS?!

Loe ka neid postitusi!

54 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Kerli 31. oktoober 2017 at 14:20

  Mina hoian ka mõningaid karpe alles. Näiteks on olemas fööni, telefoni, iPadi, arvuti, kohvimasina ja panini-grilli karbid. Kindlasti on mõningaid veel. 🙂 Peamiseks põhjuseks on see, et elan üürikorteris(tes) ja ühest kohast teise kolimisel on hea kõik asjad oma karpidesse visata ja neid nii kolida kui hakata muud moodi nuputama, kuidas ja kuhu ma need kõik panen. Väiksemad karbid praeguses korteris mahuvad esiku sisseehitatud kappi, mis on laeni välja ja ülemise kolme riiuli peale nagunii muidu ei ulata ja siis sinna need karbid ma kõik löön kah koos muude asjadega, mida üle ühe korra aastas nagu vaja ei ole sest ega ma tooliga seal ukerdada ei viitsi kogu aeg. Suuremad kastid, nt lauaarvuti korpuse kast jms, neid hoian all keldriboksis.

 • Avatar
  Vasta Ty 24. oktoober 2017 at 22:09

  Kas Twitter juba veidi bygone ei ole? Mul oli 2007ish kandis, kuid tundus pointless juba siis… praegu haibitakse seda ainult snkt ja kolmeraudse saate raames. Leian siiski, et Twitter is dead ja oleks tore tal rahulikult puhata lasta ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 24. oktoober 2017 at 22:19

   ma olen vanakool 😀

   • Avatar
    Vasta Ty 24. oktoober 2017 at 22:28

    Hipster!

 • Avatar
  Vasta Pille 23. oktoober 2017 at 22:05

  Minu laste lemmikmänguasjad on just kastid ja karbid. Eks nad seal oma otsa leiavadki. Eriti neid ei hoiusta. A mõningaid erinevat sorti kolade jaoks jätan alles küll.

 • Avatar
  Vasta Pille 23. oktoober 2017 at 21:54

  Haha. Naljakas, et sa just nüüd Twitterist räägid. Ka mulle meenus hiljaaegu, et ahjaa, mul on ka ju see twitteri konto. Ja mida mina tegin? Muukisin sinna üle saja aja sisse ja deaktiveeriisin oma konto (kustutada väidetavalt ei saagi). Reaalselt ei ole sellist aega, et kuskile toksida, mida ma just ütlesin, hammustasin, nägin, mõtlesin jne. Kuidas inimesed üldse kogu seda sotsiaalmeediat hallata suudavad? FB, Insta, snap, Twitter, blogger…. Igal pool vaja oma elust aru anda ja piltidega illustreerida…. Pakun, et sul jääb see õigepea unarusse, sest sul on FB Malluka leht ka piisavalt hästi toimiv. St saad sealt ka oma kiire tagasiside ja täiesti lambikate võõrastega arvamusi vahetatud.

 • Avatar
  Vasta Lauren 23. oktoober 2017 at 10:03

  Ma hoian tehnika karpe alles garantiiaja lõpuni, sest nendega hea vajadusel remonti saata. Mõtleks küll, et no palju neid asju ikka garantiisse läheb, aga mul millegipärast viimased ostud ikka käivad muudkui. Kaste hoian keldris, seal ruumi küll.

 • Avatar
  Vasta E4 23. oktoober 2017 at 07:45

  Ma ka vist mingi karbifoob? Õnneks mees ka seda meelt ja nii need meil prügikasti lendavadki!:)
  Ainsad karbid,mis alles hoian,on lóhna kinkepakendite omad,need suuremad karbid,kus lóhn,dussigeel vói stick jms. Need head kóvad karbid,lapsed panevad legojuppe,üllatusmuna tegelasi jms sinna sisse.
  Ja pulsikella ja telefoni omad hoian seni alles,kui näen,et ilusti töötavad ning mingeid viperusi pole.Mul mehel ükskord läks Ihpone kohe “lolliks” ja vahetati ümber,aga olevat kohe küsitud,kas karp on ikka alles?!

 • Avatar
  Vasta N. 23. oktoober 2017 at 07:08

  Mul on alles teleka karp ja uuemate telefonide karbid ? Teleka karp on sellepärast alles,et kui kolima peaks,siis on ohutum loksuda seda pikka maad (Soomest Eestisse) näiteks,aga telefonidel lihtsalt sellepärast,et on sellised ilusamad ??

 • Avatar
  Vasta Kaidi 22. oktoober 2017 at 22:38

  Mina hoian ainult jalanõu karpe alles kuna sinna on hea pudipadi hoiustada( mees nt paneb sinna mingeid auto jubinaid jms)
  Muid pakendeid ma ei hoiusta kuna mul enda asjade mahutamisegagi probleeme.
  Twitter mul môni aasta tagasi oli aga ei käinud seal ja siiani ei käi.

 • Avatar
  Vasta burgundlane 22. oktoober 2017 at 22:21

  Twitter pidavat novembrist minema 160 pealt 240 peale. Kuskilt lugesin.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. oktoober 2017 at 23:08

   ohhoo, saab vähe rohkem siis räääkida 😀

   • Avatar
    Vasta k 23. oktoober 2017 at 14:15

    140 ja 280.

    140 on klassika, üksikutele inimestele on antud 280 prooviks, et vaadata, kuidas inimesed vastu võtavad seda muutust. ma eelistaks 140 peale jäämist, sest 280 on juba piisavalt pikad tekstid, et kaob ära see lühikese mõttevälgatuse twitter, mis just mõnus on

 • Avatar
  Vasta Binx 22. oktoober 2017 at 21:54

  Kas Melu TV suri välja? 🙁

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. oktoober 2017 at 21:58

   ei

  • Avatar
   Vasta Kadi 23. oktoober 2017 at 08:35

   Haha täitsa uskumatu, et keegi ikka veel küsib selle teema kohta.

 • Avatar
  Vasta L. 22. oktoober 2017 at 21:04

  Mina olen alles hoidnud telefoni, kõrvaklappide ja graafikalaua karbid, ehk siis sellise kallima stuffi omad 😀

 • Avatar
  Vasta Anni 22. oktoober 2017 at 20:53

  Mul ikka on karpe alles.. Aga tavaliselt seal midagi muud sees ja kingasid on mugav karbis hoida, neid siis mida igapäevaselt ei kasuta.. suuremad karbid on keldris kui kolimiseks peaks minema (üürikas elamise rõõmud).

 • Avatar
  Vasta Ave 22. oktoober 2017 at 20:47

  Telefonil, läpakal, kaasaskantaval kõlaril ja pulsikellal on karbid alles. Lahedad karbid on, vist sellepärast :p

 • Avatar
  Vasta Wiiu 22. oktoober 2017 at 20:20

  Mina olen see loll, kes karpe alles hoiab. Kõik kodutehnika karbid alles, lapse voodi, kummuti, kiigu, mängukaare..kõik karbid alles. Esiteks..garantiiremont (tehnika jaoks nt), teiseks..jah..müün originaalkarpides maha ka 😀 ausalt. Karpe kodus ei hoida, selleks on suur keldriboks 😀

 • Avatar
  Vasta Maiks 22. oktoober 2017 at 20:18

  Sellega on see asi et kui peab kolima palju siis vaja karpe hoida 🙁

 • Avatar
  Vasta M 22. oktoober 2017 at 19:39

  Mis melu tv st saab või saanud on ? Rohkem ei tee videosid ?
  Võiksid sellest teemast rääkida ise , siis ei pea inimesed kogu aeg sind sellega tüütama , et kui melu TV aeg sai otsa siis nii võiksid öeldagi 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. oktoober 2017 at 21:46

   melu olemus natukene muutub, aga otsa ei saa 🙂 tuleb natsa kannatada 😀

 • Avatar
  Vasta Tiina 22. oktoober 2017 at 19:36

  Mõned karbid on, sest nt e-vesipiipu ei ole mujal hoida kui originaalkarbis. Aga ei saa ise ka nendest aru kes koguvad karpe vms. Kui kolida, siis saab alati kuskilt kauplusest kaste võtta.

  Twitter on mul ka olemas, vahepeal juhtunud sinna rohkem, vahepeal sureb välja mu konto. : https://twitter.com/Tiivtiiv_?s=09

 • Avatar
  Vasta Kristi 22. oktoober 2017 at 19:36

  Mina hoian karpe alles 😀 Ma ei ole kunagi selle üle juurelnud, et miks, nii et ühtegi head põhjust öelda ei oska. Olen viimaste aastate jooksul mitmeid kordi kolinud ja nt klaase on mega hea originaalkarpides transportida. Aga jah, mina olen see imelik.

 • Avatar
  Vasta Sirly 22. oktoober 2017 at 19:22

  Müüakse vaarvanaisa kombaini ja karbiga ???? Ma vist hakkan luksuma suurest naerust…johhaidii, sa ikka oskad ?

 • Avatar
  Vasta Maris 22. oktoober 2017 at 19:12

  Meie hoiame mehega kallimate asjade karpe alles. Kolime suhteliselt tihti ja näiteks telekas on jube hea kolides oma karpi panna.. no ja kuna kolime palju, siis meil asju väga minimaalselt, karbid mahuvad keldrisse 😀

 • Avatar
  Vasta Rrrr 22. oktoober 2017 at 19:09

  Minul alles telefoni karbid, teleka karp, läpaka ja teleka karp, kindlasti midagi veel. Ja põhjus miks need alles hoian on see et elan võõral pinnal ja oma 21 elu aasta jooksul kolinud 17 korda. Siis hea panna näiteks telekas karpi, süda rahul et peaks kolimise üle elama. Muidu mässi teki sisse vms. Tolmuimeja maksis pea 2000€ nii et selle karp on ka alles et ka välimus säiliks kolimisel jne. Õnneks 3 aastat nüüd samas kohas elanud ja loodan et ei pea varsti kolima, aga alles hoian neid karpe kuni isikliku elamise saan 🙂

 • Avatar
  Vasta Mia 22. oktoober 2017 at 19:04

  Ma loobin ka karbid minema. Ainult telefonil ja pulsikellal jätsin alles 😀

 • Avatar
  Vasta Liis 22. oktoober 2017 at 19:03

  Ma hoian ka kingakarpe alles, sest mul pole neid mujal hoida kui karbis (üksteise otsas hunnikus ei tundu väga mõistlik) ka tehnikavidinate karbid, eriti need , millel juhtmed ja muu pahn kaasas on ja selleks, et ma asjad ja tsekid üles leiaks, sest mul lähevad vist kõik asjad alati katki kui seda minna saab ja siis on hea garantiisse viia kui kõik alles on.

 • Avatar
  Vasta Ralf 22. oktoober 2017 at 19:02

  Mina hoian oma karpe alles enamus asjade jaoks. Enamjaolt tehnika asjade omi. Põhi põhjus on, kuna seal on sees lisa juhtmed jne mida võib vaja minna või kui müüa siis läheb äkki teistel.

 • Avatar
  Vasta Kaisa 22. oktoober 2017 at 18:54

  Ei ole Twitterit, instagrami ka pole 😀 Alles see aasta ostsin üldse nutitelefonui, sest vana sai omadega otsa. Me hoiame karpe alles.. Ma müün meile kasutuid asju ning siis hea karbiga saata. Elukaaslane jätab alles tehnika karbid- koos tsekkide ja garantii asjadega.. Ja kui ma spetsiifiliselt vanemale pojale ei ütle, et see on minu karp ja seda ei tohi võtta, saavad kõigist “omanikuta” karpidest transformerid või siis nende tiivad 😀

 • Avatar
  Vasta Merilyn 22. oktoober 2017 at 18:47

  Mu meew hoiab ka tehnikavidinate karpe alles. Hullumaja, ausalt.
  “Äkki müün maha ja siis on hea sinna karpi panna ja ära saata.” Kahe ja poole aasta jooksul pole ta midagi müünud minuteada.
  Hoidsin oma käsitööträna korteris laiali nii kaua kuni ta mulle ühe kapi vabastas ja karpe ära viskas. 😀 😀 (ma kolisin tema juurde, tema asjad olid siin enne)

 • Avatar
  Vasta Kaisa 22. oktoober 2017 at 18:46

  Ma hoian mõned mähkme karbid alles. Hea mänguasju hoida neis(ja osad vahel eest ära viia), lasteraamatuid (mida meil on väga palju ajaga kogunenud) ja lastele väikseks jäänud riided panen ka suuruste järgi kasti. Siis hea kohe ära anda kui kuuled et kuskil keegi tahab seda suurust riideid?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. oktoober 2017 at 19:01

   meil tegelt ühes mähkmekastis valmimist ootavad tomatid 😀

 • Avatar
  Vasta Kerli 22. oktoober 2017 at 18:40

  Mina hoian kōik karbid praegu alles, isegi veekeetja oma nt. Väga lihtsal põhjusel – elame üürikas ja oleme kaks korda kolin ja kui beebi peaks saabuma siis kolime kindlasti veel, et suuremat saada. Ja kuna nt klaasist veekeetjat on palju kindlam karbis tranaportida siis lihtsalt hoiangi need alles.
  Muidugi kui oleks oma kodu, siis kohe kindlasti ei hoiaks neid alles.

 • Avatar
  Vasta Kristel 22. oktoober 2017 at 18:31

  Ma ise seda ei tee, aga mu vend hoiab küll absoluutselt kõikide asjade karbid alles (põhiliselt tehnika vidinad), hoiustab neid minuteada voodi all ja seda kõike just nimelt selle mõttega, et äääkkkiii müün kunagi maha, siis on hea originaalkarpi panna 😀

 • Avatar
  Vasta Elina 22. oktoober 2017 at 18:30

  Kuna elan üürikorteris ja varsti on plaan kolida, siis karbid on alles selleks, et oleks asjad hea karpi paigutada. 🙂 Ülearu mul neid muidugi ei ole 😀

 • Avatar
  Vasta Astra 22. oktoober 2017 at 18:27

  Hoian alles nt telefonikarbi, samuti ka kallimate kingade ja saabaste karbid. Sest kuna mul kappi pole, siis tolmuksid mul need ara. Nt eriti tuutu on seemisnahast jalavarje puhastada tolmust, seetottu hoian neid karbis ?

 • Avatar
  Vasta lillll 22. oktoober 2017 at 18:25

  Mul käsib mees asjade karbid alles hoida kuni garantii lõpuni. Nt telekal saab meil garantii kuu aja pärast läbi, nii et kriipsutan juba mõttes päevi maha, et saaks selle hirmsa suure karbi keldrist prügikasti viia. Oma peaga ma vist ei hoiaks kunagi ühtegi karpi ega tšekki alles. iPhonedega on ka täitsa mõistlik karpe jne alles hoida, millegipärast saab vana toodet müües kohe 10-20eurtsi rohkem küsida, kui karp ka kaasa anda on. Ja kuna meil mehega on komme apple tooteid ikka aasta-kahe tagant uuendada, siis on järelturul müümine oluline 🙂 Röstrikarpi vms ei hoiaks vist never alles.. kui just võib-olla hiiglaslikku keldrit ei oleks?! Jumal teab.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. oktoober 2017 at 18:27

   no siis me jõuamegi sinna, kuhu koer on maetud – ma ei viitsi enivei midagi eriti müüa ja KUI müün, siis annan nagunii mega odavalt ära, et lihtsalt lahti saaks 😀

 • Avatar
  Vasta Merka 22. oktoober 2017 at 18:21

  Twitteri follow’ soovitused: Keiti Vilms, Sander Õigus jt Estonian Comedy poisid, Stewart Johnson (@stewarteestis).

 • Avatar
  Vasta Ren 22. oktoober 2017 at 18:19

  Ma olen kallimate asjade karpe alles hoidnud. Garaažis hoian. Garantii pärast nt. Alati on nad mult karpi ka tahtnud.
  Kui ma saaks pidevalt tasuta, siis vo ka ei hoiaks. Aga ma ostan kõik ise.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. oktoober 2017 at 18:21

   No ma olen hakanud asju saama tasuta viimastel aastatel, aga enne ka ei hoidnud. Ja nendel asjadel ka ei hoia, mis ise ostan.. Issand, äkki ma olen karbifoob 😀

   • Avatar
    Vasta Ren 22. oktoober 2017 at 18:45

    Ilmselt küll 😀

    Kuna ruumi meil on siis jah, ma hoian, et garantii osas lihtsam tegutseda oleks. Kui saab läbi, siis läheb karp ahju.
    Muideks mõne vanema kodumasinaga(nt vahvlimasin) hoian ka karpi alles, et kui hetkel ei kasuta, siis istub kenasti karbis, hiljem leiab lihtsalt ja mugavalt üles. Korda hoiab ka sahvris.
    Ma pigem ise see friik, kes tahab jubedalt korda ja süsteemi, et kergelt leiaks ja tolmu ei koguks.

   • Avatar
    Vasta Vaike 22. oktoober 2017 at 18:49

    Ma palun sageli juba poes karbi minema visata. 😀 Vähemalt jalanõudel kindlasti.

 • Avatar
  Vasta Katre 22. oktoober 2017 at 18:15

  Ma just ostsin uue kaalu ja poes oli märge, et karp defektiga. Ütlesin müüjale et ma karpi tegelikult ei tahagi. Müüja ikka jauras et karp peab alles olema, no et kui tagasi toote garantiiajal. Ütlesin, et see pole ju normaalne kõiki maailma pakendeid alles hoida. Teine müüja tuli ka ja ütles, et karpi ei pea alles hoidma.

 • Avatar
  Vasta Marge 22. oktoober 2017 at 18:14

  Mina hoian nii mõnedki karbid alles. Tapeediga katan üle, et ilusad välja näeks ja kasutan õmblustoas kangaste ja muude vahendite hoidmiseks või näiteks elutoas ja lapse toas riiulitel asjade hoidmiseks ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. oktoober 2017 at 18:18

   No mõnest ma saan aru, aga mingi müügi jaoks hoida… 😀

   • Avatar
    Vasta M 23. oktoober 2017 at 08:54

    Imelik et sa aru ei saa . sa kirjutad et saad iga päev asju tasuta . Loogiline ju et sul pole vaja midagi tagastada /müüa /garantiiga jamada . aga “mitte tuntud” inimene ikka ostab /müüb /tagastab oma asjad ,mis katki on läinud Ja karpides seda kergem teha . Mina ei tea kuidas reeglid eesti kaubanduses ette näevad aga kui ese on tagastades või müüki pandes kenasti karbi sees siis läheb lihtsamalt lihtsalt . Karpides onnju tavaliselt kasutusjuhend ka ja kui sa ikka mõne tehnika vidina maha müüd (vauu,vana arvuti saab maha müüa vä?) ,siis oleks kena kui ostja saaks kasutusjuhendi ,vb ka kehtiv garantii kaasa. ja üldiselt “tavainimese” majapidamises ei ole 50 uut masinat ,mis on sel aastal soetatud . enamus vidinaid ei osteta kõike samal aastal ,lihtsalt tark on uuemate asjade karbid alles hoida ja vanemad karbid võib ju peale mingit aastat ära visata.mingi karbi koguja ma ei ole aga no tütar on see aasta näiteks 2 korda telefoni puruks pillanud ,kombain lakkas töötamast jne . Viisakam on ikka poodi minna ese karbi sees .mina ei tea ,mul lihtsalt tekib vahel tunne et blogijad on oma tasuta asjade hulluses kergelt juhmad blondiinid ,kes ei saa tavalise inimese elustiilist aru . Madal kuidagi . Meie pere sissetulek on ka keskmisest suurem aga ma ei saa aru miks ma peaks täiesti töötava eseme lihtsalt minema viskama ? Ma kas annan ära või müün maha ,igaljuhul on ju kergem uuel omanikul ,kui esemega on kaasas karp ja kasutusjuhend .

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 23. oktoober 2017 at 10:41

     Kus ma olen öelnud, et ma töötavaid esemeid ära viskan? Ma ju mainisin ka, et ma olen asju saanud paar aastat, karpe olen aga terve elu ära visanud. Ja ega ma nüüd kõike ka tasuta ei saa, ikka ostan ka asju, aga IKKA viskan karbid ära. Garantii jaoks tänapäeval karpi vaja pole, kasutusjuhendid leiab netist ka üldiselt ma asju müüa ei viitsi. Kui müün, siis annan nagunii poolmuidu ära, et vast andestatakse karbi puudumine. Aga kui madal siis madal 😀 Loodan, et suudad mulle oma karbihunniku otsast andestada.

 • Avatar
  Vasta Marju 22. oktoober 2017 at 18:10

  Mu elukaaslane hoiab kõiki kuradima karpe alles. Tema sõnutsi pidavat siis olema lihtsam igast jama müüa. Noooo ma ei tea. Siiani pole nagu midagi eriti müünud/tahtnud müüa, aga mina pean nende paganama karpide pealt tolmu pühkima, sest need seisavad lihtsalt igal pool kappide otsas.
  Ahjaaaa, osasid karpe hoiab ta lihtsalt sellepärast alles, et need on “ilusad”. No naera puruks 😀 😀 😀

 • Avatar
  Vasta Tomka 22. oktoober 2017 at 18:09

  Donald Trumpi peaks kindlasti foloma.