Ma olen kunagi solaariumis päris tihti käinud, aga no see oli nooruses. Okei, mis mutt ma ka praegu olen, aga no enam ei taha seal oma nahka kiiritamas käia. On ka lihtsamaid lahendusi. Näiteks kiire spreipäevitus, kui on mingi konkreetne üritus, mille jaoks pruun olema peab, või siis isepruunistav kreem. Neid viimaseid olen ma ikka omajagu proovinud ja no 90% ajast on tulemuseks laiguline ja oranž tulemus.

Ometi ei tahtnud ma Tenerifel ainukene laibavalge olla ja kuna seal tuleb jume raudselt üsna kiiresti peale, siis olin nõus veel ühe isepruunistuse katsetuse tegema. Eriti kuna tegu on sellise isepruunistuva tootesarjaga, mis on öko, vegan, toksiinide vaba ja mida kõike veel. Ma olen kindel, et enamik isepruunistajad seda enda kohta öelda ei saa.

Minu komplekt on pärit sellisest e-poest nagu wisecare.ee ja tegu on Austraalia firma, Eco By Sonja Driveriga. Kleepsud tootel väidavad, et tegu on mitmeid ja mitmeid auhinda võitnud tootega. Aga enne kui saab minna isepruunistamise kallale, tuleb keha väga põhjalikult ära koorida ja selle jaoks olid mu komplektis koorimiskinnas (link) ja koorimiskreem (link).

See roosa himaalaja soolaga koorimiskreem lõhnab tõesti väga hästi ja tundub alguses väga “leebe”. Ühtegi terakest näha pole, kui seda tuubist välja pigistad. Läksin mina duši alla, hõõrusin ennast kokku ja vaatasin, et ikka eriti mõttetu kraam. Üldse ei koorinud! Hakkasin juba pettuma, kui taipasin pakendilt lugeda, et seda koorijat tuleb kasutada KUIVAL nahal, enne pesemist. Proovisin siis nii pidi ja no tõesti kooris nagu vana mees. Ikka kõvasti!

Kodukal näitab, et see koorimiskreem pole mitte vaid ideaalne enne isepruunistava kasutamist, vaid aitab pikemaajalisel kasutamisel ka venitusarmide, akne, tselluliidi ja muude nahaprobleemide vastu. Seda, kas see ka paika peab, ma ei tea, sest ma alles sain selle ja pole veel nii kaua kasutanud, lisaks mul pole ka eriti neid arme ja värke. Aga kui kellelgi on sellega probleem, siis proovida ju võib. Ma googeldasin ja vaatasin, et seda kiidetakse ikka üle maailma päris korralikult.

Lisaks on selle koorijaga see äge asi, et sa saad sellega isegi nägu koorida. Lihtsalt määri väike kiht nii kauaks õrnalt näole nagu mask, kuni ülejäänud keha koorid ja siis pese see hellalt maha. Ongi ka nägu kooritud ja värske. Ma proovisin ära, täitsa mõnus oli, kuigi kartsin, et äkki on kuidagi liiga intensiivne.

Samas, kui keegi ainult isepruunistaja pärast selle kaasa ostab, siis ma ütlen nii, et kui raha on ja huvi katsetada, siis andke tuld, aga TEGELIKULT saab selle kinda ja kreemi asemel samamoodi hakkama 20 sendine kareda poolega nuustik Rimist ja korralik tassitäis kohvipaksu. Kuigi seda ma võin garanteerida, et kohvipaksuga on teil kõvasti rohkem mäkerdamist, kui selle kooriva kreemiga.

Lõpetuseks siis kurikuulus ihupiim ise. Kas ma sain enne Tenerifet väikese jume peale? Sain jah! Aga… See nõudis natukene jeblamist. Esiteks peab ennast KORRALIKULT koorima ja eelnevalt kõik karedamad kohad niisutava kreemiga üle käima. Lisaks rõhutan kindlasti, et kasutage kummikindaid või peske käed pärast väga korralikult ära, muidu ei pruugi te tulemusega rahule jääda. Veel tegin ma selle vea, et esimene kord ronisin otse peale kreemitamist voodisse ja tegin lina päris mustaks. Järgmisel katsel ootasin kaks tundi ja lina jäi puhtaks.

Mis juhtub, kui käsi korralikult ei pese…

Esimene lõhn on hästi magus ja ei meenuta üldse isepruunistajat, peale määrides on natukene sellist spetsiifilist kreemikat tunda küll. Väga hullu pole, seega ei häiri. Lisaks rõhutan, et määrige seda õhukene kiht, siis on väiksem tõenäosus, et te kuskile mõne inetu laigu tekitate. See kreem ei ole mingi imevahend, et muudkui plätserda peale ja naudi jume, aga kui viitsid natukene vaeva näha, siis saad tõesti mõnusalt loomuliku ja pruunika  jume, mitte oranži! Ma ei tea, kas ma pildile seda päris õigesti sain, lampide all on raske normaalset tooni kuidagi välja tuua, aga päris elus on ausalt ilus.

Tegin teile väikse võrdluse ka. Tahtsin jalgadel näidata, aga mu jalad on miskipärast imelikke sinikaid täis ja nägid nii imelikud välja, et peate käega leppima :D! Ja no minu meelest on lihtsalt äge see, et toode on orgaaniline ja vegan :) Megalt pakub mulle huvi ka isepruunistav näovesi, peaks seda ka kunagi proovima.

Ma loodan, et te saate aru, et ülemine käsi on ikka pruunim, eks :D

Kui sa tahaksid endale ka sellist kolmest komplekti, siis noh, ikka saab! Et seda endale võita, siis ei pea sa tegema muud, kui hakkama Wisecare sõbraks Facebookis (siin) ja jäta mulle kommentaar, et soovid osa võtta. Muud pole vaja teha. Auhinna loosin välja juba neljapäeval :) Ega see, et siin november on, ei tähenda, et teiegi kahvatud olema peaks, eks :D

Jaga: