Mul on nüüd Bonuswayga jupp aega hea diil käimas ja nad palusid, et ma teiega natukene laupäevase allahindluse tagamaid jagaksin. Kuna Tenerife on ajast kaks tundi maas (kell on hetkel kohaliku aja järgi 7.00 kui ma seda trükin) ja kõik põõnavad rahulikult, suutsin mina köögi eilsest ära koristada, veidi hommikust süüa ja oleks hakanud juba siia trippimise videot üles laadima, aga ma mõistsin, et selle jaoks pole meil siin ever piisavalt netti. No KUST saada normaalset netti siin ilmas?? Igatahes, siis mõtlesin, et fain, teen veits tööasja ka.

11.11 ehk see laupäeval toimub ka Bonusways Singles’ Day. Ühesõnaga, ma polnud kuulnudki sellisest asjast, et on olemas vallaliste päev, nagu.. mida? Igatahes see on täitsa olemas ja mingil põhjusel on kujunenud sellest välja ülemaailmselt üks suurim shoppamise päevadest. Ma ei kujuta tõesti ette miks… Äkki kõik vallalised mõtlevad, et ah, keegi meile nagunii kingitusi ei tee, teen siis endale kord aastas ise. 
Eriti levinud on see Hiinas ja seetõttu on ka osadel suurtel Hiina poodidel Bonusways suurem protsent raha tagasi saamiseks. Gearbestist pole ma kuulnudki, aga Zafulist ja Rosegalist sain ka vist kunagi paar asja, seega need olid tuttavamad nimed.  Lisaks on Bonusway osade hiina poodide 11.11 alede kohta ka teinud ülevaate oma pakkumiste lehel ning lisanud ka sooduskoode.
Igatahes ainult seda tahtsingi öelda, et kui kellelgi on jäänud kuskilt Hiina hilbulehelt midagi silma, siis nüüd on mõtet Bonusway kaudu ära tellida. Mina olen juba üle 150€ Bonusway kaudu puhtalt kätte saanud, niiet süsteem töötab. Ainult pead oma alustamiskoodi sheerima ja noh, või suur netis shoppaja olema. 
Tahaks südamele panna ka seda, et kuigi Hiina lehtedel on mega odava hinnaga asju, siis ärge lähtuge kunagi suurusenumbrist, vaid vaadake ikka ümbermõõte. Kindlasti valige tooted, millel on ka reaalseid pilte, sest nii palju kui mina meie Shein’iga koostööst mäletasin, siis aeg-ajalt sattus ikka eriti naeruväärselt räbalat kraami sekka. Kindlasti ärge hakake Hiinast tellima piduriideid mingi spets ürituse jaoks, sest suure tõenäosusega ei jõua see teieni õigel ajal ja ei pruugi olla teile ka sobiv. Kuigi kunagi ei tea – vahepeal võib ka õnneks minna. Aga selliseid suvalisi t-särke ja kampsuneid võib hea hinnaga saada küll, kui otsida ja vaadata viitsid. 
Kindlasti on nendel poodidel mingi vahe sees, mõni parem, mõni kehvem ja kahjuks, ega enne ei teagi, kui oled kraami ära tellinud. Üldse mulle tundub, et Hiinast tellimiseks pead sa väga sale olema, sest kõhnal ajal telliatud kleidid olid kõik mu seljas nii ilusad ja pärast ei mahtunud enam essugi selga :D Kui aga need riidepoed niiväga huvi ei paku, siis ma tean, et Aliexpressis  on ka samal ajal hullud aled. 11.11 on AliExpressi Must reede ja see tähendab, et kõik, kes vähegi teevad Ali oste, siis see on see päev selleks, sest noh, odavamalt ikka hea saada ju. Ja kes pole veel Bonusway’ga liitunud ei ole, siis tehke seda heaga SIIN!
Lõpetuseks jagan teile kaht kunagist SheIn’i tellimust.

Kampsun, mis nägi välja nagu vaip :D

Ma ei suuda seda pilti vaadata, millal ma, jumala eest, nii kõhna olin???? Aga see komplekt meeldis mulle täiega. Kuni ma oma pekkidega selle arvatavasti ribadeks rebisin :D

Jaga: