0
Uncategorized

e-esmaspäeva soovitused

12. november 2017

Kas te teate, et täna on e-esmaspäev? Ma ei tea, miks kõik mingid alepäevad riburadapidi peale tulevad, aga mõneti ju hea ka. Miks maksta täishinda, kui saab ka vähem maksta. Kiikasin ise sinna kodukale, et mida pakutakse ja ma arvan, et kui ma Eestis oleks, siis ma raudselt telliks midagi. Ma lihtsalt ei viitsiks nii kaua oodata, et alles kojutulles neid asju saada ja noh, eks see ostutuhin läheb niimoodi kiiremini üle ka, eriti kui midagi VAJA ei ole. Aga mis mulle siis silma jäi:

Jyskis on kogu kaup e-poes lausa -25% (LINK). Ma tean, et paljude meelest on see tobe, et kaunistad kodu kevadel ja talvel ja jõuludel ja suvel erinevate kardinate ja asjadega, aga kui ma kodus olen, siis ostaks küll mõne jõulusema padjakese jõulutekstiilidest.

Kellel aga mänguasjademaailmast midagi vaja, siis Juku ja Lelunurk.ee pakuvad mõlemad e-esmaspäeva raames -20% soodukat. Lelunurgas saavad püsikliendid veel lisa 5% ale. Just Lelunurgast ostsin ma Marile reisile kaasa viimase aja hitid: kleepsuraamatud! Neid on merineitsidega, haldjatega ja lihtsalt tüdrukutega. Lennukis sai hea mitu tundi sellega pusserdatud.

Kes aga koju süüa netist tellivad, siis neile on ka paar head diili. COOP (kellel on muuseas kojuvedu alati tasuta!) annab iga tellimusega kaasa üllatuse. Ka Selver pakub üllatust, aga seal pead sa 100€ eest kaupa tellima, et kingitus saada. Üllatus see tegelikult ei ole, kenasti on kirjas, et kaasa saab kvaliteetse villapadja. Minule üllatuseks saab isegi Balti Jaama turult koju süüa ja värke tellida, polnud enne kuulnudki. See mingi uus asi? Kodus raudselt proovin, Balta turg on minust niiii kaugel 🙁 Tallinna piires on ka seal transport tasuta.

Kui nüüd niisama “tahaks” asjade pakkumisi vaadata, siis oskan välja tuua kaks. Esiteks see, et Apollos on tasuta transport ja allahindlused lausa kuni -85%! Kellel lastele raamatuid või jõulukinke vaja, siis ma vaataks sinnapoole. Ma keeldun täishinnaga raamatuid ostmast ja õnneks on pea alati KUSKIL mingi ale. Muuseas, Tenerifele tuleb pakk kaks nädalat ja üks raamatukuhi Apollost läheb täna minu poole teele ka. Ma ostsin küll mõned e-raamatud, aga midagi ägedat on PÄRIS raamatu peos hoidmisel, eks!

Teine asi, mille ostu ma olen pikalt mõelnud, on mingi kvaliteetne ja ilus ehe. Goldtime’is on -25% see on päris hea. Ma midagi megakallist ei tahaks, aga no midagi sädelevat ja ilusat. Kõrvakad ma kaotaks ära, aga sõrmus oleks küll ilus kingitus. Ma muidui ei tea, kas ma kunagi osta ka raatsin, aga vaadata ju võib 🙂

Ühesõnaga, eks te vaadake ise e-esmaspäeva kõiki pakkumisi SIIT ja ehk saate millegi vajaliku pealt natukene kokku hoida 🙂 Kavatsete ka täna miskit osta? 

*Postitus sündis koostöös Eesti E-kaubanduse liiduga 

Loe ka neid postitusi!

8 Kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta K 13. november 2017 at 23:11

  Coopis on novembris tasuta tarne, muidu saab tasuta tarne alates 40 eurosest ostukorvist.
  Kena puhkust! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kiivi 13. november 2017 at 15:00

  Ohhjahh, Bredenis möllasin… nüüd on lastel talvel kõrvad-kaelad soojas!

 • Avatar
  Vasta Karin 13. november 2017 at 11:25

  Varem ei ole e-smaspäevast osa võtnud ja eriti huvigi tundnud aga seekord on tõesti palju häid pakkumisi silma jäänud. Jyskist rändab kindlasti paar jõuluasja minu koju ja üks kapp sai isegi välja valitud, hea selliseid suuremaid oste teha, allahindlus on korralik 🙂 doktorstern e-poest varusin kassile lemmikuid kvartsteemanteid ja lapsele jäi ka Jukust paar asja silma. Ühesõnaga täna tuleb korralik ostupäev 😀

 • Avatar
  Vasta m 13. november 2017 at 11:12

  Ma ei saa midagi aru, hakkasin jyskist tellima kosmeetikalauda ja mingit allahindlust küll ei tulnud?! Kunas või kuidas see allahindlus rakendub?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. november 2017 at 11:13

   mmmmmm, ma ausalt ei tea, äkki mingi sooduskoodiga?

   • Avatar
    Vasta Anni 13. november 2017 at 11:19

    Soodukas juba väljas seal.. igal askad 25% all.

 • Avatar
  Vasta Marie 13. november 2017 at 10:55

  Ma ostan photopointist fotograafia kursuste komplekte soodukaga. Muidu komplektid niigi soodsamad aga täna veel lisa ale niiet tasub ära 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. november 2017 at 11:00

   ooo, millise? algajatele?