Uncategorized

väiksed feilid igas päevas

13. november 2017

Ostsin koju uue diivani. Vana oli 310 cm lai, uus pidi olema 330 cm. Mõtlesin, et okei, vb on jah natukene suur, aga pole hullu. Ongi hea kõigil laiutada, eksole. Toodi diivan kohale, Andre isegi sõitis oma isadepäeva ajast meile, et aidata diivan sisse tassida ja kokkugi panna. Kerli saatis pildid ka, et milline siis välja näeb. Vaatan mina pilte ja mõtlen, et kuidagi naljakas, et vana diivan, 310cm laiusega on selline:

Ja uus diivan, laiusega siis 330 cm, on selline:

Et midagi ei tundu ju nagu õige olevat, või mis, onju 😀 Küsisin naise käest, kelle käest diivani ostsin, et kuule sa ise ütlesid, et on 330 ja koduleht, mis sa andsid, seal on ka 330, aga vaata neid kahte pilti ja ütle, mis sa arvad sellest värgist. Kerli mõõtis ära, diivan on hoopis 280 cm lai. Ehk siis nagu jah, pool meetrit siia-sinna, mis ma üldse virisen, eks 😀

Olukord on ise aga nõme, sest müüja on tegelikult hästi tore ja tuli mulle täiega vastu, tõi selle isegi ise kohale. Kerli passis kodus, et eelmine maha müütada ja uus vastu võtta ja nagu öeldud, Andre ka sõitis spets selle jaoks kohale ja…Noh, värv mulle meeldib, selline rohekas-sinakas sobib kenasti meile tuppa. Ja olla Kerli sõnul mugav ka. Ja müüja sõnul kvaliteetne ka. Aga no 1000€ eest saada midagi, mis on POOL MEETRIT vales mõõdus, juhtub vist küll ainult minuga. Müüja oli nõus selle apsaka peale diivani tagasi võtma või mulle soti alla tegema. No ma ei teaa-aa-aaa-a-aaaaa. Siis peaks hakkama jälle uut diivanit otsima ja kõiki solgutama, et kuule mine pliis tassi mu diivanit. Aga noh, tahaks ikka suuremat diivanit, kui see väike diivanibeebi.

Miks sellised asjad minuga juhtuvad 😀 ?! Ja mida nüüd teha?

Teine feil on vähemalt naljakas. Nimelt kirjutas mulle fbi üks kohalik inimene siitkandist, kus me asume. Tegi juttu ja rääkisime natukene söögikohtadest jne, tundus, et ta tahab meiega sõprust teha. Ma võtsin kohe sõnasabast kinni ja ütlesin, et mingi õhtu võiks ju siis kahekesti veinile minna.

Vaatan, et kurat, puikleb, et õhtuti tööl jne, aga ütles, et ta teine pool on õhtuti vaba. Ma kostsin kohe, et no väga hea, Kardo saab ka siis kellegagi õlle jooma minna, kui su mees üldse nõus on.

Palun arvake, mis ta nüüd vastas…

“Eee, mul on ikka naine. Ma olen ise mees.”

Nagu, nime ma ei vaadanud (ja ei olnud mingi Mati või Kaspar ka, et kohe aru saaks, et mees) ja profiilikal oli nii mees kui naine, aga naine ees ja mees kuskil 35 km tagapool, seega ma EELDASIN, et mulle kirjutab naine. Mulle kirjutavad mehed ainult tavaliselt selleks, et öelda, et ma persse käiks või midagi, seega ma kohe laksust arvasin, et see on naine.

Muidugi tore, et ma kohe võõraid mehi KAHEKESTI veinile kutsun. Ei, see pole üldse imelik, mkmm… Ma kujutan ette, kuidas ta oma naisele rääkis, et kle ärme ikka selle Mallukaga kokku saa, see on mingi imelik, hakkas kohe esimese asjana sebima.

Loe ka neid postitusi!

49 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Ellen 24. märts 2021 at 09:39

  Diivan ja eks näeb välja suurepärane. On suur ja lai mööbel mulle väga meeldib. Kunagi ma unistan, et saaksin osta midagi sellist: https://yourroom.ee/products/divan-krovat-rucheek-lamino

 • Avatar
  Vasta Remondihull 16. november 2017 at 16:28

  Juhuslikult nägin seda postitust ja mõtlesin, et jagan oma kogemust: meie ostsime suure diivani (üle 1000 euro) Ravest, aga selle katteriie oli selline narts, et juba paari kuuga nägi diivan välja, nagu oleks prügikasti juurest leitud. Jant diivani ja tootjaga kestis aasta, kuni väsisime, lõime käega ja pöördusime sellise Tartu firma nagu Rest Polster poole. Nemad ehitasid praktiliselt uue diivani ja et seda ettevõttet juhib tõeline (vana)meister, soovitas ta katteriide, mis näeb ka pärast aastast kasutamist välja kui uus. Diivan siin: https://ktdecohome.com/2017/03/04/6-kodu-meie-imekaunis-elutuba6th-home-our-gorgeous-livingroom/

 • Avatar
  Vasta Inku 14. november 2017 at 09:29

  diivan diivaniks, aga kas veini teeme? võtan pruudi ka kaasa 🙂

 • Avatar
  Vasta Tr 13. november 2017 at 20:33

  Tonniga saab väga ägeda diivani, see antud isend paistab nagu need 399€ diivanid Mööblimajas vms. Vaata nt Rave mööbel, Sohvaott jms. Diivanit otsides istusin tohutu koguse diivanid läbi sest tahtsin mugavat lebodiivanit, enamus olid pigem kangemat sorti.
  Mul oli ka eelarve 1000 aga sain hoopis 599€ eest Järve keskusest.

 • Avatar
  Vasta Nujah 13. november 2017 at 17:18

  Nõustun teiste kommenteerijatega, et selle raha eest ikka väga niru diivan..

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. november 2017 at 17:19

   diivan juba tagasi äritud ja uuus tellitud, no worries 😀

   • Avatar
    Vasta lurjus 13. november 2017 at 21:40

    Miks sa nii kiirustad – ise nägemata-proovimata ja juba tellitud? Need ongi ju need juhuostud, millele siin kommentaariumis ka vihjati.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 14. november 2017 at 23:20

     Eelmine ju maha müüdud, mai saa lasta kerlil seal 2 kuuud maas istuda ju

 • Avatar
  Vasta Liisu 13. november 2017 at 16:37

  Mina saadaks ka kindlasti tagasi! Võrreldes eelmisega on see tõesti kehvake. https://www.moobel1.ee/pehme-moobel/nurgadiivanid/nurgadiivan-mt21.html mulle kiirelt sirvides meeldis see ja hind 1000 euro kõrval kõvasti parem. ; ) aga eks maitse asi .

 • Avatar
  Vasta lurjus 13. november 2017 at 16:24

  Minu meelest on see uus diivan küll kehva olekuga, nagu oleks kangas lohku istutud, igatahes tonnise diivani mõõtu ta küll välja ei anna!
  Oled küll kiire otsustaja, aga seekord panid puusse.

 • Avatar
  Vasta K 13. november 2017 at 16:11

  Eelmine diivan oli ikka mega ilus vōrreldes selle uuega, aga no kui raha on, siis miks mitte diivaneid vahetada iga poole aasta tagant ja tonne pilduda ?

 • Avatar
  Vasta Andra 13. november 2017 at 15:14

  Mina saadaksin tagasi. Välimus on ka 400€,mitte 1000€. Värv ilus muidu.

 • Avatar
  Vasta Liid 13. november 2017 at 14:45

  Soovitan nurgadiivan Juliat Askost. Diivan on suur (laius 315, kõrgus 94, sügavus 247), väga mugav, istme- ja seljatoepatjade katted on eemaldatavad. “Musta müügi” ajal maksab diivan 1300 eurot (ise ostsin sellel ajal). Toodang on kodumaine ja aastaid Asko tootevalikus olnud. Ise valisin KAT 3 kanga, nn kõige vastupidavama kanga. KAT 1 ja KAT 2 kanga värvivalik on väiksem kui KAT 3 puhul aga mulle meeldiv värv oli seal olemas (hõbehall). Sõbrannal on samuti selline diivan ja temagi on diivaniga väga rahul.

  https://asko.ee/est/tooted/elutuba/diivanid.p/julia-nurgadiivan-1687

  • Avatar
   Vasta Liis 13. november 2017 at 14:49

   Liis siiski! Kas ma tõesti ei saa seda parandada?

  • Avatar
   Vasta Kk 13. november 2017 at 15:16

   Meil sama diivan. Ausalt- mugavamat diivanit pole olemas!

  • Avatar
   Vasta Tr 13. november 2017 at 20:35

   Mul sama,sain soodusmüügi ajal 599ga, tumepruuni. Super diivan!!!Ülimugav.

 • Avatar
  Vasta T. 13. november 2017 at 14:42

  Vahet pole, kas jätad selle diivani või ei, poole aasta pärast tahad ikka UUT! 😀

  • Avatar
   Vasta Mari 13. november 2017 at 14:45

   Kunagi kui majja kolisite, oli su kodu nii kena, nüüd on nagu suvaliste asjade ladu ja aina maitselagedamaks läheb, kahjuks. Kurb kui raha tekkega mõistus kadus ja niisama asju kokku ostad, mõtlemata. Olen eelkommijaga nõus, et vahet pole. Maksimaalselt poole aastat pärast tahad uut.

   • Avatar
    Vasta K 13. november 2017 at 16:07

    ????õige

   • Avatar
    Vasta Katrin 13. november 2017 at 16:58

    See “raha tulekuga kaob mõistus” lause kõlab veits kibestunult. 😀 mind küll ei koti kui palju raha keegi millegi peale kulutab.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 13. november 2017 at 17:08

     See on tõesti jube minust, et ma uue diivani osta julgesin. Sellline miljokas 😀

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 13. november 2017 at 17:21

    Naljakas, et kui kunagi majja kolisime, siis mu maja OLIGI suvaliste asjade ladu 😀 natuke minu juurest, natuke kardo ema asju, natukene sõprde vanu asju 😀 Ma võin pea panti panna, et see “Mari” pole minu juures käinudki, aga rahakotis sobrama on meister. Mis see üldse kellegi asi on, kui tihti ma uut diivanit tahan? Ega ma sinu oma minema tassi, et korda minema peaks.

    • Avatar
     Vasta lurjus 13. november 2017 at 21:46

     Kui sa paned siia oma diivaniprobleemi üles , siis kannata ära kõik kommentaarid, ka need, mis pole sulle just meeltmööda.Muidu pole ju mõtet nõu küsida, kui sa iga mitte meeldiva kommi peale kohe vastu hammustad.

     • Avatar
      Inks 13. november 2017 at 22:55

      +10 lihtsalt kõik võiks tasakaalus-ise, maja väljaspoolt, aed, maja ja sisemus. Veaks kihla, et 90% blogilugejaid valivad, mõtlevad PEREGA, KÄIVAD VAATAMAS, huvituvad milline mööbliese koju valida, saabub. Ja teevad seda kord 10 a jooksul, sest siis saab ka muid asju mõistliku aja sobitada ja kui valida kvaliteetne-meeldiv asi siis on see ka päriselt kallis (mitte vaid rahapoolest).

     • Avatar
      Ahaa 13. november 2017 at 22:56

      Mittemeeldivad kommentaarid tulebki ära kustutada, sest neist pole mingit kasu. Konstruktiivne kriitika see ju pole… see on järjekordne madalalaubaline püüd Mallukale
      ära panna… Milleks??!

    • Avatar
     Vasta Inks 13. november 2017 at 22:57

     Oligi suvaliselt aga maitsekas ja rahanumbriteta. Täna hele maja väljast roheline kui …sry Männiku rõõmud ja ka mured ja hoolimised.

     • Avatar
      Vaike 14. november 2017 at 22:15

      Ma käisin täna naabrinaise juures. Kohutav oli, eluisu kadus ära, sest tal ei ole minuga sama maitse! Kuidas ma elan temaga samas majas edasi, KUIDAS????? Mõned mu naabrid peavad teda veel terve PEREGA taluma!

   • Avatar
    Vasta Tyy 14. november 2017 at 18:41

    Nõus, et maitsekust napib aga sellest siin kuulutada ja ostu tiheduse üle ilkuda tekitab hoopis pildi sinust enesest !!? No tegelikult annad sellega ise teada, et sul napib päris kõvasti taktitundest ja see ei ole asi millega esineda.
    Kodu on koht kus peaks mugav ja mõnus olema. Mis selle tunde loob , on igal oma soov ja see tõttu teiste kodusid ei kritiseerita. Me näeme ja tajume värve ja valgust erinevalt. Isegi eripäevadel on sama värv erinev. Samuti on meil erinevad kuhu ja kui palju oma raha ja aega investeerime.
    Näiteks mulle on kodu eespool mind ennast. Mind ei huvita kosmeetika ja ilu protseduurid aga see ei tähenda et kõik teised peaks samamoodi oma valikuid tegema.
    Välja arvatud juhul kui kodu ongi hindamiseks välja pandud. Sellegi poolest EI PEA kriitika olema salvav/solvav. Paku head ideed. Too välja kuidas asja parandada , et asi töötaks.

 • Avatar
  Vasta Rutt 13. november 2017 at 14:06

  Mõtle sellele, et sa pead seda diivanit iga päev vaatama.. samas kui need kellelt abi palud unustavad selle suuure teene ruttu. Ehk siis ära jäta vahetamata vaid sellepärast , et teiste abi peaksid veelkord paluma..
  Peaasi et teie pere end hästi tunneks?
  Ja no.. teine lugu oli halenaljakas ?

 • Avatar
  Vasta Pille 13. november 2017 at 12:57

  Kas varem ei näinud pilte diivanist?

 • Avatar
  Vasta Jane 13. november 2017 at 12:45

  Me oleme samuti diivani jahil. Praegu käivad läbirääkimised on24`ga. Täna jõudsid kanganäidised ja lõpuks saab ära tellida. Jõuluks olemas, jee!

 • Avatar
  Vasta Pille 13. november 2017 at 12:39

  Nja. Diivani osas ei oska muud, kui kaasa tunda. Üle makstud värk.

 • Avatar
  Vasta engisekene 13. november 2017 at 12:34

  Mallukas,sina tark ja tubli naine,:) tonn on ikka kõvasti peale makstud, päriselt,mis sul arus oli 😀

 • Avatar
  Vasta Janka 13. november 2017 at 12:33

  diivan on ok, kui vaadata kodureklaami aga teie koju see diivan ega värv ei sobi. mina oleksin lasknud õmmelda vanale diivanile uued katted peale mida saab ära võtta ja pessu panna.

  • Avatar
   Vasta engisekene 13. november 2017 at 12:36

   Õige mõte 🙂

 • Avatar
  Vasta Helina 13. november 2017 at 12:06

  Diivani otsiks uue, suurema. Eelmine oli ilusam. Ja no selle hinna eest peaks saama küll väga ilusa suure diivani.

 • Avatar
  Vasta MP 13. november 2017 at 12:06

  Ma endale kunagi tahan saada sellist diivanit, aga sellest natukene suuremate mõõtudega varianti. Ühes e-poes isegi oli müügil taoline, aga enam seda e-poodi kahjuks ei eksisteeri. Pildi link on siin: https://www.google.ee/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.whollyjesus.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F02%2Ftriangle-grey-modern-plastic-pillow-best-large-sectional-sofa-as-well-as-big-sectional-couch-inspiring-big-sectional-couch-sofa-decoration.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.whollyjesus.com%2Fexciting-contemporary-best-large-sectional-sofa-ideas-for-living-room-furniture%2F&docid=Wtoyh4TKfN-RSM&tbnid=Nfi4CXFBTlSz5M%3A&vet=10ahUKEwjhzfOGprvXAhXGIpoKHUD4BMgQMwhZKCswKw..i&w=1000&h=732&bih=637&biw=1366&q=best%20large%20sofas&ved=0ahUKEwjhzfOGprvXAhXGIpoKHUD4BMgQMwhZKCswKw&iact=mrc&uact=8

 • Avatar
  Vasta MP 13. november 2017 at 12:02

  Kole diivan, sryyy… 😀 Sellise summa eest saaks ikka kordades ilusama ja isegi veel odavama raha eest saaks ka ilusama diivani kui see. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kiku 13. november 2017 at 11:59

  Aga miks sa ûldse uue ostsid? Valge ju nii kena ja suur

 • Avatar
  Vasta Lugeja 13. november 2017 at 11:57

  Kas sa Ermatikost oled uurinud? Pärnu mnt enne Järve keskust jupp maad on nende Sohvaoutlet ka, kus saab mudeleid vaadata ja kangaid valida. 😀
  Aga jah, diivani valik on nii suur tööööööö ja nii palju võimalusi

 • Avatar
  Vasta K 13. november 2017 at 11:35

  Mina tellisin oma diiavni hiljaaegu Võru ettevõttelt Ensoform. Neil meeletu valik väga ilusaid ja meeeeeeeletult mugavaid diivaneid (mul oli endal lausa väga suur probleem valiku langetamisega, sest oleks kõiki tahtnud) ja hinnad ka väga mõistlikud, st jäävad sinu toodud hinnaklassi ja alla selle. Kvaliteeti kiidavad ka kõik tuttavad taevani, kes on samal ettevõttelt tellinud. Kangaste valik on ka väga suur.

 • Avatar
  Vasta jana 13. november 2017 at 11:30

  Ma arvan et ma saaks ostast ka suurema diivani ja väiksema hinnanumbriga aga see mis sa said oli jah paras ülelend 😀 ning lòputekst ajas mònuga naerma 😀 😀

 • Avatar
  Vasta M 13. november 2017 at 11:19

  Saada kindlasti tagasi ja ma ei tea , kas pilt on kehv aga igatahes pildilt ei tundi see diivan eriti kvaliteetne olevat.

 • Avatar
  Vasta Kairixxx 13. november 2017 at 11:13

  Apppi kui heaa nali ?
  Aga diivanist.. mina otsiksin ikka suurema..see uus on oluliselt väiksem ja päris nadi tunne võib olla suurem diivan väiksema vastu vahetada..teil suur pere ka. Ära ainult sellepärast vahetamata jäta, et ei taha teisi enam tülitada ? Ja mis see 100€ soodustust siin enam päästab, ega see diivanit suuremaks ei tee.

 • Avatar
  Vasta Jane 13. november 2017 at 11:13

  See näeb välja nagu suvaline 400 euro eest saadev diivan. 1000 euro eest saaksin ma juba oma unistuste diivani.. ma saadaks tagasi..

 • Avatar
  Vasta Wiiu 13. november 2017 at 10:59

  Phahahha 😀 norm kild..see teine. Aga diivani kohta..kle jäta endale ja küsi allahindlust..ongi rohkem ruumi toas))). Aga 1000 euri kasutatud diivani eest tundub nats kallis.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. november 2017 at 11:00

   See pole kasutatud diivan, see on mingisugune laonäidis.