Ilukraam TESTIN JA ARVUSTAN

lemmarid päikese käes

19. november 2017

Ma pikka juttu ei tee, aga tahtsin lihtsalt näidata kaht toodet, mis ma siia Tenerifele kaasa vedasin ja mis kenasti ka kasutust leidnud on. Esiteks ei tasu kunagi päevitama minna ilma päiksekreemita. Või no tegelikult ei tasu päikese käes ka ringi jalutada, ilma, et kaitse peal oleks, muidu põledki ära. IGA jumala reis olen ma kohe alguses ennast üle praadinud (sest aega on ju NIII VÄHE ja tahaks pruuniks saada) ja ise rahumeeli ära põlenud. Hetkel olen 11 päeva suutnud kuuma käes põlemata hakkama saada. Näol kasutan laste 50 SPF kreemi ja kehal Hoia looduslikku pruunistavat päevitusõli.

Miks see mulle meeldib? Alguses tundus lõhn imelik, ei ole magus, vaid noh, taimene. Õline. Aga samas see ei kleepu ja kuna ta on selline oranžikas, siis annab ta peale määrides juba kerge “jume”. Pumbaga pudelist tuleb just parasjagu välja ja läheb õli kombel üli kergesti laiali, niiet määrimine võtab vaid minutikese. Õli on ka selles suhtes hea, et niisutab nahka ja ma eelistan seda iga kell mingile suvalisele keemiat täis päiksekreemile.

Selle loodusliku päikeseõli spf on umbes 20, seega tuleb teda päris tihti uuesti peale määrida, aga pole hullu. Kuigi selles suhtes on kahju, et mul on pudel juba poole peal ja ega mul siit võimalust uut osta pole, pean muu jamaga hakkama saama. Aga nii kaua kuni jätkub, siis naudin. Kes veel nautida tahab, siis HOIA lehel on see praegu 4€ alla hinnatud.

Teine asi, mida ma tahan soovitada, ei ole küll päikesekreem, aga on jumega seotud. Nimelt on Blessixil selline asi, nagu kuldne kehabalsam, või BB kreem (link). Ma ei saa aru, miks seal kodukal selle kohta null infot on ja üldse tundub see kodukas mulle natukene algeline, aga noh, ehk timmivad seda ajaga etemaks. Mitte et seal vahet oleks, aga kui ma ise ei teaks firmast midagi, siis ma never ei julgeks sealt tellida, kui mulle selline infotu koduleht vastu vaataks. Mõttekoht lehe omanikule!

Küll aga võite uskuda minu sõnu, et see kreem on kuradima äge. See on pmst lihtsalt niisutav kehapiim, aga see annab sulle KOHESE jume. See jume tuleb küll pesuga kohe maha ka, aga no et näiteks reisile tulles esimestel päevadel mitte laibavalge olla, siis määrid seda peale ja sillerda ilusti jumekana päikese käes. Ja no jällegi, see ÜLIHEA lõhn!

*Ma ei teagi, kas panna siia alla, et tegemist on reklaampostitusega, sest noh, ma ausalt kiidan ja reklaamin neid asju. Kingitusena on nad ka mõlemad saadud koostöö mõttes. Aga oma koostöö osa olen ma juba tegelikult enne ära teinud ja otsest kohustust mul neid spetsiaalseid tooteid promoda ei olnud, lihtsalt tõesti väga meeldivad ja soovitan proovida, kellel reisule minek 🙂

Loe ka neid postitusi!

7 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Gauchy 7. detsember 2017 at 13:53

  Vastust pole vist mõtet oodata..?:)

 • Avatar
  Vasta Gauchy 4. detsember 2017 at 16:02

  Kas võiksid palun rääkida kuidas lapsi soojal maal päikese eest kaitsta? Kas on mingil kellaajad millal õues olekut väldite?
  Kas õue minnes igakord panete.
  kreemi? Kas vahepeal mätsite uuesti peale? Igalepoole? Kas väga pikalt ei ole? Oehh.. ma tahaks peensusteni teada. Plaanin ka millalgi minekut, kuid kardan ära põlemist hirmsasti.
  Suur aitäh juba ette!!:)

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 7. detsember 2017 at 13:54

   Hei, ma teen sellest täna postituse 🙂

 • Avatar
  Vasta Meelika 20. november 2017 at 13:04

  Tere, lihtsalt teadlikkuse tõstmiseks kirjutan, et UVA ja UVB kiirguse eest kaitsevatel toodetel peab kindlasti peal olema märgitud konkreetne SPF ja kindlasti päikese käes viibides tuleb kasutada päikeseKAITSEtooteid. Antud looduslikul päevitusõlil aga SPF pole peale märgitud, vaid antud hinnanguline, mis tegelikult tähendab, et ametlikud mõõtmised puuduvad ning tegu on hooldustootega, mitte KAITSVA tootega, kuigi toode ise on super hea ning absoluutselt maha ei tee. Seda tuleks ikkagi kasutada koos SPF (kindlasti, mis kaitseb nii UVB kui UVA eest) tootega, et nahka tõeliselt kaitsa päikesekiirguse eest. Kõike kaunist!

  • Avatar
   Vasta Kristel 22. november 2017 at 10:21

   Las mitte SPF ei näita niikui nii ka päikesekreemidel ikka ja alati ainult kaitset UVB kiirte eest? UVA kaitset ei näita ju SPF ja see on peamine nahavähki tekitav kiirgus.

 • Avatar
  Vasta Annika 19. november 2017 at 16:31

  Ma küsiks millise firma päiksekreemi sa Lendel kasutad.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 19. november 2017 at 18:17

   Linea mamma baby oma