Hola! Pole ammu siiakanti sattunud ja nagu selliste asjadega ikka on, siis lõpuks tekib juba selline tunne, et kohemaid tuleb armastatud tegevus käsile võtta. Mul on nimelt Maarja ja Tarvi külas….Või no, ma peaksin siiski ütlema, et meil on ja seetõttu on päevad nii tegemisi täis olnud, et pole lihtsalt olnud mahti blogisse jalgagi tõsta olnud. Ega tänagi aega jalaga segada pole, aga kuna kell on alles kaheksa, siis teised magavad ja ma saan lõpuks mahti blogisse kiigata.

Ma tahan kiirelt tänasel hommikul kõik oma pildid ja videod jonksu ajada, et ma saaksin neid kompassis üles laadida, kuni meie ise delfiine vaatama läheme. Mis siis, et me juba käinud oleme, aga topelt ei kärise ja pealegi unustasin ma eelmine kord kaamera maha. Video sain tehtud, see on täitsa olemas, aga noh, nagu te teate, siis pole lihtsalt saanud üles laadida.

Just sorteeringi siin pilte ja videosid, krt äge värk! Kuidas me Kardoga kahekesti väljas käisime ja ta null lauluoskusega karaoket lõõritas, kuidas me tantsu vihtusime, kuidas me ühes teises rannas käisime, oeh, üldse mõnusad mälestused, aga kahjuks ma täna küll kõike valmis ei jõua. Ütleme nii, et tehtud on siin küll ja veel.

Näiteks alles eile käisime Tenerife kompassi saaretuuril ja kellel Tenekale tulemine plaanis on, siis ma soovitan seda tuuri SOOJALT. Jah, see kestab küll 11 tundi ja ma ise olin ka natukene … noh, mitte kõige rõõmsam selle vaate üle, et ma 11 tundi kuskil vantsin, aga tegelikult tripime bussiga ringi, Olavi räägib megahuvitavat juttu Tenerifest ja selle ajaloost, ning vahepeal peatub buss ilusates kohtades. Ega seda pole võimalik piltidena hästi edasi anda, kus me käisime, õnneks tegin videosid ka. Minu lemmikpunkt matkas olid Masca rajad – kes kõrgust ei karda, proovide sinna jõuda. Kuigi need teed sinna on pehmelt öeldes okseleajavad :D

Siin pildil pole ilmselgelt nii hästi näha, aga suure bussiga mööda käänulist kaljuserva sõita oli hirrrr-rrrmus! Aga noh, sihtkoht oli seda väärt ka.

Kui te kuskil näete kaktusejäätist, siis maitske. See on imeline!!!

Muidugi käisime ka nii kõrgel ära, et lausa külm oli. Oleks võinud jope kaasa võtta, aga kus sa sellega, lõdisesime seal ja turnisime kaljudel. Ma isegi ei mäletanud, et õues nii külm saab olla, ma vist olen sunnitud Eestis ennast külma käes maha koksama :D

Ah, eks ma ühel päeval panen video kokku, siis te näete kõike täpsemalt. Kuigi mul on viimasel ajal tunne, et ma kirjutan ainult Tenerifest ja elust siin, aga mis mul sital ikka muud kirjutada, kui sellest, mida me parasjagu teeme. Vahepeal loen teiste blogisid, tahaks ka sõna sekka öelda ja siis mõtlen, et ah, sitta. Mis see minu asi on. Igaüks toimetagu oma elu kallal nii, kuidas kõige paremaks peab. Ega kõik meist elavad ju elu nii hästi kui oskame, vaevalt, et keegi tahtlikult endal elu raskemaks või keerulisemaks elab. Seega mis siin enam mul arvata, eksole.

Ma tegelikult tahaks teha küll ükspäev mingisuguse lobisemisepostituse, seega ma mõtlesin, et kui kellelgi on häid mõtteid, millest ma võiksin juttu teha, siis olen üks suur kõrv. Mul tavaliselt on arvutis üks dokument, kus on erinevaid ideid, aga praegu olen ma sealt kõik head ideed juba ära kasutanud :D

Lõpetuseks siis, ma ei tea, head elu. Loodan, et seal Eestis ikka elu hästi veereb ja vannun käsi südamel, et ei igatse veel üldse koju. Ainult kahju hakkab, kui mõtlen sellele, et ainult vähem kui kuukene on veel siin jäänud. Miks, jumal? Miks?!

Ps! Kui keegi mulle veel kirjutab, et “tulen X ajal Tenerifele, mis ilm on? Kas on soe? Vihma sajab v?” Palun jätke see vastus meelde – Tenerifel on alati soe. Siin on pea kogu maailma kõige stabiilsem temperatuur, ehk siis KÜLM ei ole siin kunagi. Vihma sajab vist 2x aastas. Meie üleeile nägime vihma. Öösel sadas tund aega. Kohalikud olid hüsteerias ja kuulutasid enne seda tormihoiatuse välja :D Seega ma garanteerin- siin on soe. Ära põe ja vahi seda krdi yr.no’d. See näitab mingit käojaani. Kui meie tulime näitas yr.no nädal aega jutti 22 kraadi. Tegelt oli 28 :D

Ma loodan, et kõik imevad selle info sisse ja enam ei küsi mu käest, kas siin on soe. Jah, on.

Ps! Kust saab kõige soodsamaid lõuendeid tellida? Teab keegi? 

Jaga: