Uncategorized

minu esimene kord*

1. detsember 2017

Ma kasiinos olen elus vist ühe korra käinud, aga tegelikult olin ma mingi aeg päris kõva pokkerimängija. Nimelt kunagi Kiku mängis minu juures hästi palju netipokkerit ja õpetas natukene mind ka. Nii ma hakkasingi aeg-ajalt ise ka väkestel turniiridel osalema. Ka sõpradega tegime aeg-ajalt pokkerõhtuid, aga kuidagi vajusid need soiku ja nüüd ei ole ma selliste mängudega iidamast aadamast tegelenud. Kuigi, ausalt öeldes, oleks huvi proovida küll.

Olybet andis mulle aga 50€, et ma saaksin teha panuse kellegi peale SNKT saatest. Nimelt on ülehomme finaal ja selle võitja peale saab kihla vedada. Väga naljakas, ma arvasin, et selline asi toimib ainult mingite spordimängudega, aga näete nalja, on muudele asjadele ka.

Ma ise pole saanud ju mitu nädalat saadet vaadata, seega ei olnud mul eriti aimugi, kes seal soosikuks on, aga lugejad paistsid üsna kindlad olevat, et võitjaks tuleb Valter. No mis seal ikka, läks minu panus siis Valtri peale, ikka nii, nagu teie soovitasite!

Seal oli muuseas selline värk, et kui ma näiteks oleks panustanud Marta peale, oli maksimum võidusumma 100€. Valteriga siis 115. Aga näiteks Helele oma 50€ panustades ja tema võidu korral oleks mulle kukkunud 450€. Ja Kui Elina Bjorni peale oleks oma panuse teinud, saaksin ma võidu puhul lausa 1500€! Ma ausalt ei tea isegi, misasi see koefitsent on, aga noh, nagu öeldud tegin ma oma panuse Valterile, kuigi mõelda vaid kui äge oleks 1500€ võita! 😀 Keegi saab aru, mis süsteemi järgi see käib?

Igatahes, ma ei taha kedagi üles kutsuda siin hasartmänge mängima, aga ma pean tunnistama, et närvikõdi pakub küll ja paari euroga võiks ju proovida küll, kui huvi pakub. Kes tahab, siis panuseid saab panna SIIN.

Okei, ma nüüd sain aru praegu, et kõige suurema favoriidi võidul saad kõige vähem tagasi. Ehk siis Marta on favoriit. Kes teda favoriidiks valis? 😀

Igatahes, ma jään nüüd pühapäeva ootama, et teada saada, kas ma võitsin soti või mitte! Pöidlad pihku eks. Kelle poolt teie olete?

*Postitus sündis koostöös Olybetiga. 

Loe ka neid postitusi!

8 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta ann 5. detsember 2017 at 12:54

  Ma olen ka vahel proovind netikasiinot. Ning tegin panuse 2 eurot ja ei läind summa maha aina tõusis siis lõpuks oli 7000€ koos ja sain ilusti välja võtta paar päeva hiljem sama süsteemiga võitsin 35000€ ja ei saand võtta välja ning oli mingi süsteemi viga ja no jäingi sellest ilma isegi kompentsatsiooni ei saand :/ tegu ss optibetiga

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 5. detsember 2017 at 13:15

   What, mis kuradi mängu mängides saad sa 2 eurist 35 000 😀

   • Avatar
    Vasta ann 5. detsember 2017 at 13:37

    kui ma tahtsin summat võtta välja siis ei saanud ja kirjutasin klenditoele nad saatsid nö kõrgemale kohale et soovisin välja võtta siis igatepidi uuriti kas ikka olen õige isik ja siis 3 päeva hiljem tuli teade,et play go mängudel oli mänguviga ja sp ei saanudki seda summat kätte ?

 • Avatar
  Vasta Helina 3. detsember 2017 at 22:57

  Palju õnne, võitsidki! 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. detsember 2017 at 22:58

   jaaa :D!

 • Avatar
  Vasta Kiku 1. detsember 2017 at 21:13

  Mida väiksem on koefitsent, seda tõenäolisemalt too inimene/meeskond mis/kes iganes võidab. Ehk siis on väga ebatõenäoline, et Elina born võidaks ? ja kõige tõenäolisem on ,et Marta võidab, kuna tema koefitsent kõige väiksem.

 • Avatar
  Vasta A 1. detsember 2017 at 18:49

  Mina olen Hele poolt. 🙂

 • Avatar
  Vasta Ebe 1. detsember 2017 at 18:00

  Kui tahad pokkerit harjutada, räägi Emmaga:)