Eilse päeva advendikalendris blogijatele oli teemaks päkapikud. Kui ma alustan lapsepõlvest, siis ma ei mäleta mitte kunagi aega, millal ma oleks päkapikke uskunud. Eks mulle seda komejanti mängiti küll, aga ju siis mitte nii hästi, et ma uskuma ka jäänud oleks. Igatahes selleks ajaks, kui ma emaga elasin, ei olnud ma päkapikke uskunud pikki aastaid ja eks mu ema unustas pidevalt ära ka sinna midagi panna, seega ma pidin kogu aeg hommikuti meelde tuletamas käima, et halloo, päkapikk on mind jälle unustanud.

Mind see väga ei huvitanud ka, lihtsalt tore oli iga päev kommi saada, kui just ei unustatud. Samas mu sõbranna rääkis nii naljaka loo, et kui tema sai teada, et päkapikud olemas on (noh, kui nad käima hakkasid), siis pani ta endale sussi ümber veekausse, et päkapikku ära uputada ja nõnda teda vähemalt nähagi saada. Oh seda imelist lapseloogikat, eksole :D

Maril hakkasid sel aastal esimest korda päkapikud käima. Pean tunnistama, et olen oma emasse, unustan pidevalt ära ja alles poole päeva pealt ütlen, et ooo kuule, otsime, äkki päkapikk tõi ka sulle midagi. Eelnevatel aastatel ei oleks Mari nagunii midagi aru saanud, kuigi ma just lugesin kuskilt, et 8 kuune laps sai iga hommik neid titebatoone ja teadis neid lausa igal hommikul sussi seest otsida. See tundub muidugi mulle sama usutav, kui see, et 8 kuune laps samal ajal soonikkoes mütsi kudus ja kaltsuvaipa kudus. Muidugi ega see minu asi pole ja kui üks ema tahab uskuda, et 8 kuune käib sussi seest midagi otsimas, siis las tema usub peale. Jumal teab, äkki ainult minu omad on nii aeglased, et ma sellist taset nendel näinud ei ole.

Esimesel päeval sai Mari endale megasuure hunniku nukumaja mööblit. Eks ma oleks võinud seda jupitada ka, aga ma ei taibanud poest tulles neid kohe ära panna ja nii ta kõik esimesel päeval kätte saigi. Ega ta vist ei viinud otsi ka kokku, et mis päkapikust jutt on, emme tuli ju poest :D Mis seal ikka, igatahes on Mari tõesti nii õnnelik ja mängib nendega täiega! Lidlis maksavad sellised komplektid 6.99€, aga miskipärast oli too päev kassas hinnasilt 4.99€. Eks siis elutuba, magamistuba, lasetuba, vannituba, autod ja nukud läksid kokku maksma umbes 29€ sentidega.

Eile viis Mari oma autod ka ujuma, musitas nad läbi ja üritas siis ära uputada. Casual värk.

Eile tõi päkapikk Marile tiigrimaski ja täna ühe väikse kuke. Ma leidsin siit kohalikust mänguasjapoest sellised suured komplektid loomadega. Ühes on taluloomad, teises eksootilisemad loomad. Eks me nüüd järjest talle neid sussi sisse panema hakkame. Lende on saanud selle asja, kus saab rõngaid teineteise sisse panna ja siis ühe hispaaniakeelse titeraamatu :)

Mul on teile ka sada küsimust. Kui vanalt teie teada saite, et päkapikke olemas pole? Ja kas oma lastele teete? Mis sussi sisse pannud olete?

Jaga: