Kuna mind isilikult huvitavad alati sellised postitused, mis räägivad TOIDUST ja selle hinnast, siis siin on ka minu poolt teile üks säärane. Käisime eile Mercadonas, mis on siin üks odavamaid suuri poode ja ostsime paariks päevaks süüa. Arve oli küll päris suur, aga no ega me ei läinudki mõttega võimalikult odavalt läbi saada ja ostsime kõike, mille isu oli. Et siis kui kedagi huvitab, palju maksavad suvalised toiduained Tenerife toidupoes, siis aga palun. Meie arve läks kokku 68,65€ aga kõik asjad päris meile ei olnud, seal korjati toidupanka asju ja ma paar asja ostsin neile ka.

Te oleks praegu pidanud nägema, kuidas ma seda tsekki google’iga tõlkisin ja üritasin aru saada, mis mida maksab. Aga tehtud sai!

viinamarjad 2,52€
salatipakk 1.65€
seened 2.18€
lõhe 9.21€
õunamahl 0,59€
koriander 0.69€
marmelaadikommid 1.60€
pastajuust 1.15€
kirsstomatid 1.39€
liiter piima 0.87€
ribid 8.09€
viis saia 1€
6 burksipiffi 3€
banaanid 1.08€
mingid kommid 0.90€
munad 12 tk 1.79€
mustikad 2.19€
vaarikakarp 2.29€
vegan kummikommid, pirnimaitselised 1€
vegan kummikommid, pirnimaitselised 1€
taimedest “pasta” 1.49€
taimedest “pasta” 1.49€
küpsetatud kana 4.78€
külmutatud bataadifriikad 2.20€
külmutatud bataadifriikad 2.20€
spargel 2.29€
kilo sinimerekape 3.54€

andsin ära:
oad 1.35€
riis 1.53€
läätsed 1.49€
hommikusöögikrõbinad 1.85€

See kana on meil selline kiire söök, kui lastele vaja miskit kokku keerata. Pannile kartulid praadima, lõigud kana sisse, kõrvale teed salatikese – valma!

Need eurised kommid on tehtud pirnipüreest (on maasika omi ka) ja on vegan värk. Mulle niiiii maitsevad ja lastele ka. Kes Mercadonasse satub, proovige. Raudselt on mujal ka müügil, aga ma pole näinud.

Korandrit ma armastan nii väga, et seda läheb igale söögile. Banaanid, viinamarjad, mustikad ja vaarikad on laste lemmik snäkk. Vaarikad sõime taksot oodates juba kahjuks ära, ei jõudnud nad pildile. Paberkotis on 5 ahjust tulnud saia, mis maksavad seal 1€ kotitäis. Bataadifriikaid maitsnud pole, aga mulle väga meeldib bataat, siis ma loodan, et need on hääd 

Lõhest tegime eile mereannirooga, seentest teen mingi päev kastet. Kas siis kanale või pastale või jumal teab millele. Tomatit panen ma oma salatitesse, mida ma siin aina vitsutan, eks lapsed söövad neid niisama ka. Eilne lõunasöök sai selline.

Järgnevad asjad ei ole küll eile ostetud, aga ma kindlasti soovitan siin olles maitsta: ananassifanta ja kaktusevili. Mõlemad IMEHEAD!

Näitan, kuidas avatakse ka. Sees on tugevamad kivid, aga maitse poolest niiiii hea. Nagu banaani ja tikri ja kurgi segu :D

Mis hindu mul veel meelde tuleb… Mercadonas maksab neljane pakk titepüreesid (magusaid, puuvilja omi) 3.99€. SuperDinost saab aga mingi teise firma omi 0.65€ eest. Mähkmed on ka igal pool erineva hinnaga ja ei mäleta ka nii täpselt, aga viimase paki, kus sees oli 44 tk saime me umbes 6 euroga. Niisked salfakad on 80 senti sajane pakk ja sajane pakk niisket vetsupaberit suuremale oli mingi 1.80€. Kui mingi konkreetne hind huvitab, siis võite küsida, proovin meelde jätta ja teen ehk kunagi uute toodetega sarnase video :)

Lõpetuseks mõne nädala tagune video, kus me Kardoga erinevaid asju mekkisime:

Jaga: