Ilukraam Kingiloos TESTIN JA ARVUSTAN

mõttetud ja mõttekad jõulukingitused*

16. detsember 2017

Kui see suur Prisma kampaania feil oli, et “jälle raamat” siis jagunesid inimesed kaheks. Ühed, kes läksid üli närvi ära, sest nad on ju mega kultuursed ja raamatut saada on õnn ja rõõm, mistõttu säärane labane reklaam saab sobida ainult neile harimatutele matsidele, kes lugeda ei mõista. Teised, ju siis need labased matsid, mõtlesid, et ei tahaks jah jõuludeks raamatut, mis sa ära teed. See näitab kenasti, et mõni asi, mis on mõnele vajalik ja hea üllatus, on teisele suht mõttetu ja raiskab vaid kingitegija raha. Näiteks Kardole oleks sama mõttekas raamatut kinkida, kui jalutule kontsakingi. Kasutust ei leiaks lihtsalt. Olenemata, et mina talle korrutan, et normaalne oleks ikka raamatut lugeda, nagu ristirahvas, rehmab tema käega ja ei loe. No aga mis sa ära teed siis…

Mulle isiklikult tundub, et tarbeasju on hulga mõttekam kinkida, kui selliseid emotsiooni tekitavaid asju. Selles suhtes, et muidugi on emotsioonikingitused väga head, aga selle jaoks pead sa kingisaajat ikka väga-väga hästi teadma. Aeg-ajalt tuleb aga ette, et pead tegema ka kingitusi, mille saajat sa just kõige paremini ei tunne. Ala venna/õe uus kaaslane ja teised tegelased, kes jõululauda kokku voolata võivad. Ja no muidugi on ka neid, kellele lihtsalt meeldivadki kasulikud kingitused (nagu Kardo) ja ei eeldagi kingitust saades sealt nüüd mega stoorit või taustalugu. Jõulud. Siin on kink. Saad sellega pead pesta, lõhnab hästi, asi ants 😀

Jajah, nüüd paljud ütlevad, et meie täiskasvanutega kinke ei tee, meie oleme ikkagi midagi alati teinud. Ei pea ju suur asi olema, aga no midagi on ju jõululauas vahva lahti harutada. Seega kui Salon+ pakkus mulle võimaluse nende e-poest paar jõulukomplekti tellida, siis olin ma rõõmuga nõus, sest nagu öeldud – tarbekraam kulub alati marjaks ja mulle isiklikult sobib väga kenasti, kui keegi neid mulle kinkida suvatseb. Nõnda ma paar komplekti kokku panin, mis ma see jõul ära ka kingin. Ma päris seda ei ütle, kellele, muidu pole paki saajatel üldse üllatust.

Reuzel raseerimiskomplekt (link) sobib minu meelest kenasti igasugusele meesisendile. kes habet ajab. Mõnel on ju suur moekas habe peas, sellele pole vast mõtet pakkuda, aga neile, kes igapäevaselt ennast klanivad – ma arvan, et kulub kindlasti marjaks ära ja seisma ei jää. Hetkel on selle firma tooted 30% alla ka hinnatud, seega saab selle komplekti kätte umbes 16 eurtsiga. Selle eest saada kinkekomplektis aftershave ja raseerimiskreem, ei ole ju paha diil.

Naiste puhul on aga kindla peale minekuks šampoon ja palsam. Jah, te võite nüüd mulle öelda, et ei, mina kasutan ainult munavalget ja äädikat pea pesuks, või et mina loputan juukseid iga täiskuu ajal kitseverega, eks issanda loomaaed on lai. Samas enamik meist peseme ikka pead nagu tavalised inimesed, ikka šampooni ja palsamiga. Ja kui mõni sõbranna oleks rohkem kitsevereusku, siis ma tahaks loota, et ta on seda enne jutu sees maininud ja temale siis ei hakkakski sellist kingitust tegema 😀 Igatahes on Joico väga armastatud üle maailma ja ma olen kindel, et enamik mu sõbrannadest oleks täitsa õnnelikud, kui nad säärase komplekti kuuse alt leiaks. Nii kohevust andev komplekt (link) kui ka niisutav komplekt (link) maksavad ühepalju ja noh, eks tegelikult võid sa ju otsida välja täpselt sõbranna juuksetüübile sobiva vahendi.

Kui teil on tutvusringkonnas mõni preilike, siis enamasti kulub selline kombo ära. Pusakammidega on väikeseid sasijuukseid palju kergem kammida ja need kummist juuksekummid sobivad lastele ideaalselt – ei libise nende siledatest ja kahjustamata juustest välja.

See küll ei ole mingi komplekt, aga just see Rich’i juuksesprei (link) on värk, mida ma olen ammu kasutanud siis, kui ma kõige kiilam välja näen. Ma ise olen maru ludude juustega ja kui ma neid just ei säti, sirgenda ja tupeeri, näen ma enamuse ajast välja nagu lakutud sonksiga klubitaja. See sprei teeb juuksed kohevaks ja mõnusaks, seega sobiks see kenasti mõne ludupea kingikarpi. Nüüd raudselt kõik mu sõbrannad mõtlevad, kes kas nemad on see ludupea. kellest ma räägin 😀

Vot, selliseid mõtteid teile siis. Kõikidele nende firmadele, mis ma praegu välja tõin, on SalonShopis -30% allahindlust, nii et kui kellelgi nüüd mõni mõte seoses selle postiga tekkis, on just õige aeg tellida. Kui aga teie peaksite ühe kingituse minu kokkupandud komplektidest saama, siis mille te valiksite? Anna teada, sest ühele teist ka teie soovitud kraami kingin!

Aga kuidas muidu teil on? Hindate selliseid “tarbekaubakingitusi” või pigem mitte?

*Postitus sündis koostöös Salon+’iga

Loe ka neid postitusi!

261 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Kaidi 21. detsember 2017 at 19:17

  Minu plikale kuluks hädasti pusakamm ära.

 • Avatar
  Vasta Janne 20. detsember 2017 at 15:26

  Rich’i juuksesprei on super toode ?

 • Avatar
  Vasta Siilu. 19. detsember 2017 at 23:30

  Mis nüüd minule – ikka mehele mõtlen. Tema raseerib. Ennast. ))

 • Avatar
  Vasta Andra 19. detsember 2017 at 22:41

  Rich juuksesprei:)

 • Avatar
  Vasta Alic 19. detsember 2017 at 18:30

  Rich juuksesprei

 • Avatar
  Vasta Kaisa 19. detsember 2017 at 17:08

  Valiksin Joico kohevust andva komplekti. Olen neist palju head kuulnud töökaaslaste käest kuid ise pole veel proovinud ja mul endal šhampoon kohe otsakorral ka.

 • Avatar
  Vasta L. 19. detsember 2017 at 16:16

  Selle Richi juuksesprei võtaks küll 😀

 • Avatar
  Vasta Taisi 19. detsember 2017 at 11:01

  Olen joiko sampooni ja balsamit kasutanud. Ja võin ka kiita. Ja muidugi super hea hinnaja kvaliteedi suhtega. Kiidan?

 • Avatar
  Vasta Ethel 19. detsember 2017 at 01:26

  Richi juuksesprei oleks küll väga teretulnud kingitus. Suvel avastasin need krepitangid ja nüüd peale iga juuksepesu kõrvetan oma juukseid, et juuksed kohevad oleks. Näen enda arvates siis kohe päris palju kenam välja ka 😀

 • Avatar
  Vasta Kristin 18. detsember 2017 at 18:51

  Mina tahaksin Joico niisutavat komplekti.
  Tarbekaubakingitustega on nii, et oleneb täiesti, mida kingitakse. Kui saaksin kvaliteetseid ja vajaminevaid tooteid, siis oleksin väga rõõmus, aga olen ka näiteks saanud lõhna, mis oli nii jubeda lõhnaga, et siiamaani on pakendis. Igasuguste kingituste üle peaks rõõmu tundma, kuid siiski peaks natuke rohkem inimest tundma, et talle lõhna või mingit muud säärast kinkida. Seega on tarbekauba kinkimine kahe otsaga asi.

 • Avatar
  Vasta Maria 18. detsember 2017 at 17:53

  Kohevust andev joico komplekt oleks küll tervitatav

 • Avatar
  Vasta Kerda 18. detsember 2017 at 16:45

  mina tahaks Joico niisutavat komplekti

 • Avatar
  Vasta Madli 18. detsember 2017 at 16:08

  Oi, see ludupeasprei kuluks küll ära! Mul juukseid küll jagub, aga need vajuvad kohe pärast pesu ludusse, nii et ma näen välja nagu tõeline võipea. Eriti praegu, mütsiaastaajal.

 • Avatar
  Vasta Kerli 18. detsember 2017 at 15:34

  Joico niisutav palsam is da best! Sellise kingituse üle oleks küll väga rõõmus?

 • Avatar
  Vasta Siret 18. detsember 2017 at 15:18

  Minu valik oleks mehele raseerimiskomplekt. Mina hindan väga tarbekauba kingitusi. Mulle meeldib kui asju saab ära kasutada, mitte ei jää kapile tolmu koguma. Kõige lihsam ongi kinki teha siis kui inimene teab mida ta soovib ka mina ise alati mõtlen mida kingiks soovida. Olgu selleks siis kalender, ajakirja tellimus või mõni juuksehooldus vahend.

 • Avatar
  Vasta Astrid 18. detsember 2017 at 11:14

  Shampoon ja palsam 🙂
  Olen antud sarja toodete kohta lugenud palju head, kuid ise kahjuks pole saanud kasutada.

 • Avatar
  Vasta Käthlyn 18. detsember 2017 at 10:52

  Minu valik oleks Joico niisutav komplekt, endal blondeeritud juuksed ja teadagi, et need on alati kuivad. Kuluks ära. 🙂

 • Avatar
  Vasta Silja 18. detsember 2017 at 00:05

  Mina sooviksin rich’i spreid ?‍♀️

 • Avatar
  Vasta Getter 17. detsember 2017 at 23:55

  Valiksin välja Richi juuksesprei. Sest see sinu võrdlus “..näen ma enamuse ajast välja nagu lakutud sonksiga klubitaja” on just kui ka minu kohta. Õhukesed, mitte mingit moodi ei püsi need “2” või okei “5” juuksekarva ja tee mis sa ära teed ikka ei midagi.
  Äkki see aitaks natukenegi olukorda parandada. ?

 • Avatar
  Vasta Triin 17. detsember 2017 at 22:55

  Mida vanemaks, seda rohkem hindan praktilisi kingitusi. Ma prooviks küll seda spreid, mis lududele mõeldud:)

 • Avatar
  Vasta Gerli 17. detsember 2017 at 21:19

  Joico Sampoon ja Palsam ?

 • Avatar
  Vasta Reilika 17. detsember 2017 at 20:54

  Valiksin mehele raseerimiskomplekti 🙂

 • Avatar
  Vasta JP 17. detsember 2017 at 20:37

  Oleksin väga õnnelik Joico šampooni ja palsami komplekti üle. 🙂

 • Avatar
  Vasta Merilin 17. detsember 2017 at 20:24

  Valiksin Joico niisutava komplekti. Minule meeldivad elamuskingitused, millest jääb mõlemale poolele mälestus.

 • Avatar
  Vasta Cether 17. detsember 2017 at 20:13

  Mina sooviksin kingikotti kõige rohkem Richi spreid!:)

 • Avatar
  Vasta Andra 17. detsember 2017 at 19:24

  Valiksin sinise joico komplekti???? väga raske on head šhampooni leida ja alati on huvi olnud proovida midagi uut?

 • Avatar
  Vasta Karin 17. detsember 2017 at 18:09

  Valiksin raseerimiskomplekti oma mehele 🙂

 • Avatar
  Vasta Liina 17. detsember 2017 at 17:27

  Rich sprei kuluks kindlasti ära. Mulle praktilised kingitused sobivad, sest pole midagi hullemat, kui tolmukoguv ninnnänn kapinurgal vedelemas.

 • Avatar
  Vasta Annika 17. detsember 2017 at 16:48

  Raseerimiskomplekti valiksin 🙂

  Ise eelistan kinkida tarbeesemeid. Ja mida mulle kinkida – täiesti ükskõik, sest oluliseks pean meelespidamist!

 • Avatar
  Vasta Anette 17. detsember 2017 at 16:31

  Rich juuksesprei

 • Avatar
  Vasta Kerlyn Meltsov 17. detsember 2017 at 16:30

  Valiksin kingiks joico sinise komplekti. ☺️?

 • Avatar
  Vasta C 17. detsember 2017 at 16:26

  Kuna mul on endal juuksed õhukesed ja endiselt langevad välja peale sünnitust, siis Rich’i juuksesprei kõlab hästi.

 • Avatar
  Vasta Kadi 17. detsember 2017 at 16:15

  Sinine JOICO oleks minu valik. Ka jõuluvanale sai juuksehooldus toodete soov kirjutatud. ☺️☺️

 • Avatar
  Vasta Topklots 17. detsember 2017 at 15:18

  Joico niisutav komplekt juustele oleks ideaalne. Mulle meeldivad praktilised kingitused 🙂

 • Avatar
  Vasta Andra 17. detsember 2017 at 14:56

  Ludupeana valin juuksesprei 🙁

 • Avatar
  Vasta Marion 17. detsember 2017 at 14:42

  Ludupeasusega probleemi pole, aga olen heinapea hoopis. Ehk juuksed on väga kuivad. Seega see sinine joico komplekt kuluks hästi ära.

 • Avatar
  Vasta Jane 17. detsember 2017 at 13:50

  Ma muidu pesengi kitseverega pead, aga prooviks ikkagi seda Joico komplekti ?

 • Avatar
  Vasta K 17. detsember 2017 at 13:39

  Rich juuksesprei

 • Avatar
  Vasta Kristi 17. detsember 2017 at 13:30

  Viimastel aastatel oleme loobunud tühja-tähja kinkimisest. Kui mõni asi on tõesti vajalik, siis ostame see nagunii. Kui tuleb mõni eriti hea mõte, siis ikka kingime, aga enamasti hindame pere ja sõpradega kokku saamist ja koosolemist. Mulle tundub, et aeg, mida teistele pühendada on oluliselt väärtuslikum, kui ninn-nänn. Kõlan nüüd nagu eriline rott, kes ei raatsi kingituste peale raha kulutada, aga ega ma ise ka kinke ei oota, nii et vast siis ikka päris rott ei ole 😛
  Nendest komplektidest oleks meie kodus kõige vajalikum Reuzel raseerimiskomplekt, seda hindaks mu tundliku nahaga mees kindlasti 🙂

 • Avatar
  Vasta Leili 17. detsember 2017 at 13:28

  Rich “ludupea” sprei kuluks mulle ära küll. ? tarbekingitused on väga okei minuarust, parem kui mõni kujuke kapinurgal tolmu kogumas ?

 • Avatar
  Vasta Liina 17. detsember 2017 at 13:27

  Pusakamm ja juuksekummid 🙂

 • Avatar
  Vasta Anette 17. detsember 2017 at 13:02

  Oleks meeletult õnnelik selle ludupea sprei üle 😀 kohevaid normaalseid juukseid sooviks küll ??

 • Avatar
  Vasta Jane 17. detsember 2017 at 12:44

  Rich’i juuksespreid sooviks küll proovida☺

 • Avatar
  Vasta Kätlin 17. detsember 2017 at 12:31

  Roheline joico oleks minu valik 😉

 • Avatar
  Vasta Katrin Pihlakas 17. detsember 2017 at 10:59

  Sinine joico komplekt

 • Avatar
  Vasta Katrin Pihlakas 17. detsember 2017 at 10:57

  Sinine joico

 • Avatar
  Vasta Kerli 17. detsember 2017 at 10:53

  Rich’i juuksespray oleks väga äge…Juustega alati migi kammajaaa…;)

 • Avatar
  Vasta Kaja 17. detsember 2017 at 10:52

  Joico on väga mõnus kingitus!

 • Avatar
  Vasta Kessu 17. detsember 2017 at 10:44

  Joico šampooni sooviks.. Tarbekingutused igati okeid.

 • Avatar
  Vasta Maarja 17. detsember 2017 at 10:39

  Joico oleks vägagi rõõmutoov kink jõuludeks. 🙂

 • Avatar
  Vasta Signe 17. detsember 2017 at 10:31

  Tarbekaup on minu arust etem. Mu 19.dets 16-aastaseks saav poeg on väga praktilise mõtlemisega ja avaldas soovi saada jõuluvanalt dressipüksid ja dressipluus. 🙂
  Aga postituses mainitud asjadest meeldiks mulle enim Joico šampooni ja palsami niisutav komplekt. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi Liisa 17. detsember 2017 at 10:28

  Mina oleks üleõnnelik selle ludupeadele mõeldud vahendi üle ;-D

  • Avatar
   Vasta Kristi Liisa 17. detsember 2017 at 10:29

   *üliõnnelik !!

 • Avatar
  Vasta Katti Peedimaa 17. detsember 2017 at 09:54

  Kingitus on kingitus… öeldakse ? aga samas loodad ikka saada kingituseks seda,mida hing ihkab ja südame soojaks teeb. Vihjetega on alati võimalik “pinda sondeerida”, et mitte väga “puitu panna” ? ja heale raamatule pole ma ka kunagi “ei” öelnud. Olen sinuga nõus, et kedagi tundes on lihtsam kinke teha ja mõttetuid asju kinkida on raha raiskamine ja saaja kurvastamine. Sinu pakutud valikust oleks Joico komplekt minu jaoks väga praktiline kingitus, sest šampooni ja palsamit kulub naistel lademetes ? minul küll ? ja Joico sarju pole ma veel proovida jõudnud ?
  Ilusat jõuluaega ja tehke mõnusaid kingitusi teineteisele mõeldes! ???

 • Avatar
  Vasta Kaia 17. detsember 2017 at 09:49

  Joico niisutav komplekt oleks ideaalne 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaidy Soovik 17. detsember 2017 at 09:25

  Joico komplekt kuluks küll ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 17. detsember 2017 at 08:58

  Väga asjalikud kingitused ?mulle kuluks ka see ludupeade sprei ära ?

 • Avatar
  Vasta Epp 17. detsember 2017 at 08:10

  Joico komplekt! Pole paremaid tooteid saanud, kui on Joicol.

 • Avatar
  Vasta Liana 17. detsember 2017 at 06:31

  Mina valiksin Richi juuksesprei

 • Avatar
  Vasta Kadi 17. detsember 2017 at 02:03

  Ma ehe ludupea, seega sooviks seda juuksespreid proovida.

 • Avatar
  Vasta Vanessa-Victoria 17. detsember 2017 at 00:54

  Joico komplekt.

 • Avatar
  Vasta Karin 17. detsember 2017 at 00:44

  Minu tütrele meeldiks pusakamm ja kummist juuksekummid.Mina pooldan ka tarbekingitusi.

 • Avatar
  Vasta Merili 17. detsember 2017 at 00:31

  Super oleks Joico komplekti saada jõuluks 🙂

 • Avatar
  Vasta lillll 17. detsember 2017 at 00:29

  Kasuisale oleks küll vahva selline raseerimiskomplekt kinkida 🙂 Aitäh mõtte eest!

 • Avatar
  Vasta Elina 17. detsember 2017 at 00:24

  Ma sooviks ka kõige enam Richi juuksespreid 🙂 no kohe üldse ei ole neid juukseid antud

 • Avatar
  Vasta Marili 17. detsember 2017 at 00:22

  Volüümi andvand shampoon ja palsam või Richi sprey, kuna ma tundsin ennast väga puudutatuna, kui sa ludupeadest rääkisid.

 • Avatar
  Vasta Melissa 17. detsember 2017 at 00:19

  Mulle on alati väga meeldinud tarbijaid asju jõuludeks saada. Mina sooviks väga kuuse alt Richi juuksespreid, sest mul on kohutavalt ludud juuksed ja enamasti kohe üldse ei oska nendega midagi peale hakata. Oleks väga kasulik.

 • Avatar
  Vasta Heidi 17. detsember 2017 at 00:16

  Šampoonist ja palsamist ei ütle küll kunagi ära 🙂
  Ise teen ka kingikottidesse igal aastal midagigi. Lastega on muidugi teine lugu, seal ma raha eriti ei loe. (loen ikka küll, 😀 üle 50 ikka välja ei käi)
  Aga kingitus ei pea ju tegelikult üldse kallis olema, ja üleüldse kingitud hobuse suhu ei vaadata 🙂

 • Avatar
  Vasta Tiina 17. detsember 2017 at 00:11

  Joico ikka! Olen aastaid aeg-ajalt seda kasutanud ja niisutavat varianti.

 • Avatar
  Vasta Epp 17. detsember 2017 at 00:05

  Šampoon ja palsam kohevust andev

 • Avatar
  Vasta Kristiina 16. detsember 2017 at 23:52

  Pooldan ka tarbekingitusi, mida on võimalik kasutada, eriti inimeste puhul, keda nii hästi ei tunne. Abikaasale olen varasemalt ka nö emotsioonikingitusi teinud. Jõuludeks oleme aga kokku leppinud summa, mille ulatuses üksteisele kingi teeme (nii ei tunne üks või teine end halvasti). Mõnele võib see tobe tunduda, aga meile sobib ning pigem lähtume sellest, mis vaja võiks minna või mis on kõrvu jäänud, et soovitakse. Meie emad-isad ja sugulased saavad samuti nö kasutatavaid kingitusi. Lastele muidugi šampooni ei kingi 😀
  Kui loosiõnn naeratama peaks, siis sooviks Rich’i juuksespreid proovida. Kui ei naerata, siis tuleb osta, sest olen ka ludupea 😀

 • Avatar
  Vasta Liis 16. detsember 2017 at 23:51

  Praktilised kingid on mõistlikud tõesti. Mul kodus kolm preilikest, üks vahva pusahari kuluks kingikotti ära küll ja juukseid mida patsi panna ka jagub 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerttu-Liisa 16. detsember 2017 at 23:44

  Joico sari meeldiks väga ja see salgumari kombo ks

 • Avatar
  Vasta Kiivi 16. detsember 2017 at 23:38

  Mina valiks pusaharja komplekti! Kõige suuremale juustekammimise vihkajale ongi veel kingitus puudu!
  Tarbekaubad on minu puhul kingituseks alati kindlapeale minek. Üldiselt ei kipu ise väga proovima uusi tooteid, kasutan ikka vana ja harjumuspärast ja seega on peaaegu kõik uued lemmikud esmalt kingitusena minu juurde tee leidnud.

  • Avatar
   Vasta Ketlin 17. detsember 2017 at 01:19

   Pigem osta originaal Tangle Teezer, kui see Lotte oma. Mul on mõlemad ja Lotte omaga mu lokisjuukseline piiga nutab, kui kammida sest valus olla aga originaaliga pole mingit probleemi.

 • Avatar
  Vasta Sandra 16. detsember 2017 at 23:37

  Mina kyll hindan. Need lähevad ka reaalselt kasutusse 🙂 eriti mu pikkade kiharate puhul olen õnnelik, kui keegi mõne kvaliteetse shamp+palsam komplekti kingib 🙂 kui saaksin valida, siis joico niisutavkomplekt kuluks kyll ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Gerda 16. detsember 2017 at 23:34

  Joico komplekt?

 • Avatar
  Vasta Brigitta 16. detsember 2017 at 23:33

  Mina soovin preilile pusakammi ja kummist juuksekummid.
  Minule väga meeldiks kui keegi minule midagi sellist kingiks 🙂

 • Avatar
  Vasta Sandra 16. detsember 2017 at 23:32

  Om mehele raseerimiskomplekti 🙂

 • Avatar
  Vasta Helina 16. detsember 2017 at 22:53

  Rich juuksepalsamit sooviksin. Kuna eemaldasin alles hiljuti juuksepikendused siis On juuksed hetkel eriti ludid?

 • Avatar
  Vasta Kater 16. detsember 2017 at 22:49

  Kuna olen ikka paras koi, mis enda tarbeks minevaid asju puudutab, siis pusahari ja “telefonijuhtmed” kuuse alt leida oleks irrrrrrmus tore, olgu seal või 10 Lottet peal 😀

 • Avatar
  Vasta G 16. detsember 2017 at 22:48

  Mul (loe mu mehel) oleks hädasti vaja seda habemeajamise komplekti, et ta lõpuks oma habeme korda saaks ja saan siis teda lõpuks korralikult suudelda, ilma et habe torgiks

 • Avatar
  Vasta mina 16. detsember 2017 at 22:46

  Mina valiks oma hulludele juustele Joico komplekti.

 • Avatar
  Vasta Ethel 16. detsember 2017 at 22:45

  Joico šampoon & palsam kuluks ära küll. SEST üks lastest otsustas mu ema poolt sünnipäevaks kingitud Joico šampooni lihtsalt ühe korraga ära kasutada. Okei, valetan. 4x sain veel pesta ? Tegelikult olen päris kurb !

 • Avatar
  Vasta Kaisa 16. detsember 2017 at 22:42

  Rich- i juuksesprei! Selle kingiks enda parimale sõbrannale jõuludeks, et päästa tavaline argipäev, kus tahaks välja näha justkui oleks juuksuritoolist välja karanud 🙂 Tema juba on seda väärt- kaksikutega on ju kõike topelt … nii ka välja pudenevaid juuksekarvu.

 • Avatar
  Vasta E 16. detsember 2017 at 22:39

  Meie pere teema on igal aastal sama jama. Mulle meeldib saada tarbekingitusi, aga mu elukaaslasele mitte, ta tahaks ma ei tea mis üllatust. Ma olen väga kehv üllatuskinkide tegija. Kui mainin mokaotsastki trussikuid või sokke, läheb ta nii keema 😀 Minu jaoks on see alati nii naljakas, sest ta käib pigem auguliste trussikutega kui on nõus sellega, et saab jõuluks uued alukad :)))
  Mulle sobiks niisutav Joico komplekt väga hästi 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 16. detsember 2017 at 22:38

  Joico. Kindlapeale 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin 16. detsember 2017 at 22:35

  Joico niisutav komplekt. Kasutan seda juba praegu, seega oleks hea praktiline kingitus iseendale.

 • Avatar
  Vasta Merily 16. detsember 2017 at 22:31

  Võidu puhul valiks välja viimase. Armastan erinevaid juuksehooldustooteid katsetada.
  Samuti pean ka lugu “tarbekaubakinkidest” ja ka ise olen sel aastal nii mõnelegi lähedasele kingikotti soetanud justnimelt tarbekauba.
  Ainult seda Lotte kammi ma väiksemale lapsele ei soovitaks. Meie 2a tüdrukule kingiti ja kuna mul endal on tavaline roheline macagamia tangle teezer, siis sellega ei anna võrrelda. Jube jäik ja kõva hari, enda juukseid ei kammiks ka selle Lotte harjaga. Patsikummid ka pigem paksematele juustele mõeldud, pisikese lapse juuksed õrnad ja sealt väga paha neid pärast kätte saada – vähemalt meil oli nii. Lihtsalt soovituseks 🙂

 • Avatar
  Vasta M. 16. detsember 2017 at 22:15

  Mina tahaks šampooni ja palsamit. Mu juuksed kisuvad jube kahupeaks, mis mulle väga ei meeldi, seega pigem see niisutav variant. Ehk leiaksingi endale lõpuks normaalse šampooni…

 • Avatar
  Vasta Liisu R 16. detsember 2017 at 22:12

  Meie peres pole enam ammu kommet, et teeme üksteisele jõulukingitusi (lapsed ikka saavad). Kuid siiski eelistaksin teha/saada tarbekaubakingitusi. Näiteks oma sõbrannade sünnipäevakinkide osas proovin alati detektiivitööd teha, et leida mida parasjagu vaja läheks. Teiste puhul, keda ma nii hästi ei tunne, kingin alati raha.

  Kuna hetkel pole jõudnud endale uusi sobivaid juuksehooldustooteid otsida, siis prooviksin hea meelega ära Joico niisutava komplekti.

 • Avatar
  Vasta Gats 16. detsember 2017 at 22:12

  Mina hindan väga taolisi kingitusi. Jõuludeks mõni kaua soovitud kosmeetikatoode, mida ise ei ole raatsinud osta. Ja nt sünnipäevaks tahtsin endale hoopis uut tolmuimejat. ?
  Aga siinsest valikust võtks Joico kohevust andva šampooni ja palsami. Sest nagu sa ütlesid, me kõik peseme pead.

 • Avatar
  Vasta Kadi 16. detsember 2017 at 22:11

  Joico on väärt kraam (Y), siiani ainus, mis mu kahused juuksed mõnusaks ja pehmeks jätavad 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisa 16. detsember 2017 at 22:11

  Joico niisutav komplekt

 • Avatar
  Vasta brit 16. detsember 2017 at 22:09

  Rich juuksespreid tahaks väga proovida ja tervitusi ka kõikidele ludupeadele 🙂

 • Avatar
  Vasta Evelyn 16. detsember 2017 at 22:09

  Minu jaoks täitsa uudiskaup see kohevdav RICH juuksesprei! Nii et hea meelega saaks teada mida imet ludude sirgete juustega teha võib ?

 • Avatar
  Vasta Kadi 16. detsember 2017 at 22:06

  Joico 🙂

 • Avatar
  Vasta Mina 16. detsember 2017 at 22:04

  Minu arust on sellised kingitused ainuõiged lahendused! 😀 Ma ei tahaks saada ega ka kinkida mingeid nipsasjakesi, mis hiljem jäävad lihtsalt seisma, kui mitte öelda ette! Praktilisus ikka peamine!

  Ja kui võitma peaks, siis ma üsna ludupea 😀

 • Avatar
  Vasta Evelin 16. detsember 2017 at 22:02

  Mulle meeldivad kõige rohkem humoorikad kingitused e siis pigem emotsioonikingid. Seda muidugi oskavad teha ainult inimesed, kes mind piisavalt hästi tunnevad ja minuga sama huumorisoont jagavad.
  Praktilised kingid on minu jaoks enamasti üsna igavad ja ega nendega pole inimestel väga õnnestunud täppi panna ka.
  Kui tuli see suur poleemika Prisma kampaania üle, siis just hommikul vaatasin, et “näe, sokis on auk”. Raamatuid muidu iseenesest väga armastan ja olen suur lugeja, aga kui ma praegu vaatan oma raamaturiiulit, siis suuremat osa neist raamatutest, mis mulle kingitud on, pole ma kordagi lugenud. Ei tasu kinkida, kui inimest piisavalt ei tunne.
  Paar kuud tagasi kinkisid sõbrannad mulle vinge šampooni ja palsami, teadsid täpselt juuksetüüpi ja puha, aga kastutasin ainult ühe korra ja kinkisin edasi, sest mind hullult häiris see “keemia” hais, mis on ka enamikul salongitoodetel. Kasutan ise pigem naturaalseid ja looduslikke tooteid ja lõhn peab ka olema nii loomulik, kui võimalik.

 • Avatar
  Vasta Triinu 16. detsember 2017 at 21:56

  Joico – tahaks lõpuks pea ära pesta!

 • Avatar
  Vasta Renna 16. detsember 2017 at 21:55

  Olen täielikul tarbekauba pooldaja. No ei istu mulle igasugu tolmu koguma jäävad vidinad.
  Sinu valikutest kasutaks heameelega ludupeade eri 😀

 • Avatar
  Vasta Stella V 16. detsember 2017 at 21:51

  Mina leiaksin hea meelega enda kingikotist kohevust andva šampooni ja palsami, juukseid tuleb ikka pesta 😀 Kitseverega juuste pesemisest rääkides-
  olen juukseid pesnud munaga, leivaga, mingi äädikaseguga ja teinud kookosõlimaski, aga nüüd aitab! Tavaline šampoon pähe ja ei mingit mässamist!

 • Avatar
  Vasta Sigrit 16. detsember 2017 at 21:49

  Ludupea sooviks Richit ☺️

 • Avatar
  Vasta Mariel 16. detsember 2017 at 21:48

  Joico niisutav

 • Avatar
  Vasta Marian 16. detsember 2017 at 21:48

  Joico komplekt!

 • Avatar
  Vasta Mare 16. detsember 2017 at 21:46

  Šampoon ja Palsam oleks kindlasti minu valik.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 16. detsember 2017 at 21:44

  Joico niisutav komplekt 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadri K 16. detsember 2017 at 21:41

  Prooviks ludupeade variandi ära 😛

 • Avatar
  Vasta A. 16. detsember 2017 at 21:39

  Mulle meeldivad tegelikult mõlemad – leian nii kujukestele rakendust, armastan raamatuid ning hea meel on ka tarbekaupade üle.
  Ise üritan kinke tehes alati mõelda, kui hästi ma kingisaajat tunnen ja vastavalt sellele otsin ka kingi. Kui inimest ei tunne, valin enamasti mõne tarbekauba või kinkekaardi, kuna neid saavad inimesed hiljem kasutada ja tõesti ei ole seda “maha visatud raha” situatsiooni.

  Kui saaksin midagi proovida, siis valiks ludupea Rich juuksesprei 🙂

 • Avatar
  Vasta Raili 16. detsember 2017 at 21:36

  pusakamm:)

 • Avatar
  Vasta Birgit 16. detsember 2017 at 21:29

  Šampoon ja palsam. Uueks aastaks pea puhtaks! 😀

 • Avatar
  Vasta Liisa 16. detsember 2017 at 21:29

  Olen praktiliste kinkide austaja. Loomulikult lähtun ka saajast. Nt õele meeldivad mingid tilu-lilud, mis mulle üldse peale ei lähe. Aga põhiliselt teen kasutatavaid kinke.

  Sinu valitutest meeldib Joico niisutav komplekt. Kellel siis ei vajaks juuksed talvel niisutamiseks? 🙂

 • Avatar
  Vasta C 16. detsember 2017 at 21:13

  Joico niisutav komplekt?

 • Avatar
  Vasta Kersti 16. detsember 2017 at 21:12

  Sampoon ja palsam 😉

 • Avatar
  Vasta Dagne 16. detsember 2017 at 21:10

  Ma oleb iga kell õnnelikum tarbeasjade üle,mida ma päriselt ka kasutada saan kui minngi inglikujulise kristallkujukese, mis toob rahu ja õnne jms.. olen lihtsalt siuke südametu mats vist ?Mulle tarbeasjad meeldivad ja Joico kulub alati ära ?

 • Avatar
  Vasta Airiin 16. detsember 2017 at 21:03

  Ludupea siin ?
  Prooviks hea meelega seda spreid ?

 • Avatar
  Vasta Liise 16. detsember 2017 at 21:00

  Ma olen ikka selline praktilise meelega ja meeldib saada ikka midagi kasulikku. Samas ühegi kinginpeale nina ei krimpsuta-see on ikka ju mulle mõeldes tehtud ja selle nimel natuke vaeva nähtud ? sinu postitusest valiks selle ludupea sprey-mul polnud õrna aimugi, et ainult mingi spreiga saab ludupeast lahti, kus ma küll elanud olen ? Ludulandis, ilmselgelt

 • Avatar
  Vasta G 16. detsember 2017 at 21:00

  Mulke kuluks hädasti RICHi juuksesprei ära (:
  Kiidan väga RICHi tooteid!!!

 • Avatar
  Vasta jaanika 16. detsember 2017 at 20:58

  Kingid neile, keda hästi ei tunne , tavaliselt midagi söödavat. Sest siis ei jää asi koju seisma. Saab ära tarbida või edasi kinkida. Ma kingid ise vahel asju edasi ja ma ei solvu sugugi, kui minu kingitud asju edasi kingitakse. Omadele kingid vastavalt isikule, aga peamiselt tarbeasju. Sõprade seltskonda loosipakki poetan tavaliselt mõne mängu, mida kõik koos saaks hiljem mängida. Tihti kingin asju, mida tahaks endale hullult.
  Aga Joico šampoon, palsam oleks igati timm. Mul nõudlik peanahk, kõike ei kannata. Äkki Joicot kannatab

 • Avatar
  Vasta RK 16. detsember 2017 at 20:46

  Eelistan kas hästi läbimõeldud emotsioonkinki või siis asjalikku tarbekinki. Nt täna mehele just ütlesin, et kui tahab miskit kinkida, siis praegu just shampoon otsakorral. Samas väga heast kokaraamatust ka ära ei ütleks. Isegi korralikud sokid on toredad ehk siis mingeid nipsasjakesi ei sooviks, kõik muu kui läbimõeldud, on tere tulnud ?

 • Avatar
  Vasta Victoria 16. detsember 2017 at 20:31

  Joico šampoon ja palsam ?

 • Avatar
  Vasta D 16. detsember 2017 at 20:21

  Niisutav šampoon ja palsam kuluksid ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Marin 16. detsember 2017 at 20:20

  Joico shampoon ja palsam – saaksin ka jõuludeks juuksed puhtaks 😉

 • Avatar
  Vasta Liisi 16. detsember 2017 at 20:19

  JOICO niisutavat komplekti tahaks proovida väga 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 16. detsember 2017 at 20:02

  Raseerimiskomplekt, kindlalt!

 • Avatar
  Vasta Heleryn 16. detsember 2017 at 19:57

  Valiksin joico kohevust andva komplekti 🙂 Ise eelistan pigem vajalikke asju kingiks.

 • Avatar
  Vasta Jenny 16. detsember 2017 at 19:51

  Valiksin kaasale raseerimiskomplekti, kuna eelmisel aastal sai talle kingitud kauasoovitud habemeajamisnuga 🙂

 • Avatar
  Vasta Marju 16. detsember 2017 at 19:39

  Sampoon ja palsam kulub pika juukselisele naisele alati ära ?

 • Avatar
  Vasta Merka 16. detsember 2017 at 19:36

  Minule meeldivad praktilised kingitused, mida saab kasutada ning ei jää kuhugi vedelema. Sooviksin palsamit ja šampooni ( juuksed rõõmustaksid).

 • Avatar
  Vasta Lelet 16. detsember 2017 at 19:33

  Tarbekingitused on mu meelest alati head – ei jää kuskile niisama seisma ja tolmu koguma 🙂 Ma oma värvitud juustele kasutan Joico šampooni-palsamit, mis on mõeldud blondiinidele. Ja päris ausalt ka, see toode teeb seda, mida lubatakse, tõesti muudab blondi värvi eriliselt ilusaks: JOICO Color Endure Violet (kollaseid- ja vasetoone neutraliseeriv). Aga ülimalt hea meelega katsetaks ka Joico kohevust andvat või niisutavat komplekti 😉

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis Aas 16. detsember 2017 at 19:29

  Joico komplekti sooviks.

 • Avatar
  Vasta Mari-liis 16. detsember 2017 at 19:23

  Joico niisutava komplekti.Joico tooted on alati kindla peale minek ja kes ei tahaks oma juukseid hellitada ?

 • Avatar
  Vasta Kristina 16. detsember 2017 at 19:22

  Tarbekaupa kingin ja võib mulle ka kinkida, eeldusel, et on kvaliteetsed tooted. Pusaharjad on üle prahi! Aamen. ?

 • Avatar
  Vasta Kadri 16. detsember 2017 at 19:21

  Mina sooviks Richi juuksespreid. Richi tooted on üldse mu lemmikud, šampoon ja palsam on parimad. Seda pole veel proovinud aga kindlasti sama hea. Ä

 • Avatar
  Vasta Sirle S 16. detsember 2017 at 19:19

  Väga mõistlik on tarbeasjade kinkimine, mingit jama pole ju vaja! Siit valikust kuluks ära Joico

 • Avatar
  Vasta Mia 16. detsember 2017 at 19:18

  Mina valiksin Joico komplekti. Olen täitsa selle poolt, et tuleb kinkida midagi tarbitavat, mitte lihtsalt suvalist träni. Ma ise olen läinud seda teed, et kingin midagi pisikest ja head, mida kingisaaja ise ilmselt kunagi ei ostaks. Näiteks vanaema saab sel aastal käsitöö sefiiri ja ema saab nõgesemarmelaadi paki 🙂

 • Avatar
  Vasta E. 16. detsember 2017 at 19:10

  Mina katsetaksin pusaharja, endal pole aga olen palju kiidusõnu kuulnud.

 • Avatar
  Vasta Helen 16. detsember 2017 at 19:08

  Mul väikevenna hakkab sinna ikka jõudma, kus habet peab hakkama ajama. Seega ma kingiks talle küll selle raseerimise komplekti.

 • Avatar
  Vasta Tiina 16. detsember 2017 at 19:01

  See raseerimiskomplekt oleks super jõulukingitus minu kallile elukaaslasele, kuna tema on just see mees, kelle naine käsib habet ajada.

 • Avatar
  Vasta Kristina 16. detsember 2017 at 19:00

  Salgu MAri must have kuluks minu piigale ära kûll , kôik patsikummid tulevad peast ära vb seepärast et tal on väike hiiresabake ainult??

 • Avatar
  Vasta Kätlin 16. detsember 2017 at 19:00

  Meil on tarbekaubad kinkideks, sest muud pudipadi on niigi. 🙂
  Sooviksin shampooni ja palsamit

 • Avatar
  Vasta Triin 16. detsember 2017 at 18:58

  Meeste raseerimiskomplekt läheks kindlasti kingikotti. Ise eelistan ka pigem tarbekaupu kingitusena saada, aga vahel on ka šokolaad või küünal toredad, kui ma näen, et kinkija sellest silm särab. Aga igatahes on eriti hea saada kingitust, mille puhul on näha, et kinkija sind läbi ja lõhki tunneb ja oskab ka kõige väiksema kingitusega kümpi panna.

 • Avatar
  Vasta Kätlin 16. detsember 2017 at 18:56

  habeme komplekti annaks küll elukaaslasele kasutamiseks 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 16. detsember 2017 at 18:54

  Mulle meeldivad eriti ehted ja disainasjad, mida ise ei raatsi osta. Need on minu jaoks seal vahepeal, kasutan oma ehteid nii palju, kui võimalik ja hea emotsiooni saan ka 🙂 aga siin väljatoodutest oleks eriti tore see raseerimiskomplekt. Mis ajal see loos toimubki, siis tean, millal ikka ise osta vaja. Olen juba pool aastat mõelnud, mida oma mehele kinkida ja valikusse ongi jäänud raamat v siis midagi eriti praktilist nagu nt see komplekt 🙂

 • Avatar
  Vasta Janeli 16. detsember 2017 at 18:49

  Joico komplekti 🙂

 • Avatar
  Vasta Birgit 16. detsember 2017 at 18:43

  Salgumari must have – kingiksin selle oma 8-aastasele õele.

 • Avatar
  Vasta Ester 16. detsember 2017 at 18:38

  Totaalse ludupeana kuluks Richi juuksesprei küll ära.

 • Avatar
  Vasta Katu 16. detsember 2017 at 18:33

  Ludupea kuluks küll ära:P

 • Avatar
  Vasta Liis 16. detsember 2017 at 18:32

  Oh kuna olen isegi ludupea. Pean vaeva nägema kreppide ja tupeerimise ja volüümispreidega siis see Volüümi andev shampooni komplekt kuluks kindlastiiii ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Galina 16. detsember 2017 at 18:32

  Raseerimiskomplekti valiksin mina.

 • Avatar
  Vasta Mari-Jaana 16. detsember 2017 at 18:30

  Olen samuti ludupea ja see sprei oleks endale super kingiks. Tarbeasjad on mõistlikud ja head, ei soovi nt mingit kujukest riiulile tolmu koguma. ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 16. detsember 2017 at 18:39

   ma ausalt õnneks ei teagi kedagi, kes tänapäeval enam kujukesi kingiks 😀

 • Avatar
  Vasta B.Bligzna 16. detsember 2017 at 18:28

  Eks kingitustega ole tõesti nii, et olenevalt inimesest, oleneb ka kink. Enamjaolt pooldan ise tarbekaupa, kui mõttetut ninni-nänni, sest olgem ausad, see vidin lendab suure tõenäosusega tulevikus prügikasti.
  Antud kingivalikust annan 10 punkti Rich spreyle. Kasutan ise selle sarja tooteid ja tõesti ei pea enam kartma, et peale pesu on varese pesa peas ?

 • Avatar
  Vasta Karin 16. detsember 2017 at 18:25

  Mulle meeldivad kõige rohkem sellised kingitused, mis on praktilised, aga mitte hädavajalikud. Mida tahaks endale, aga ise niisama osta ei raatsi 😀
  Siinsetest kingitustest meeldib kõige rohkem Rich’i juuksesprei 🙂

 • Avatar
  Vasta Mai-Liis 16. detsember 2017 at 18:22

  Niisutav šampooni, palsami komplekt oleks hea. Juuksed on nii nii kuivad.

 • Avatar
  Vasta Kaili 16. detsember 2017 at 18:20

  Just meeldib tarbekraami saada, huvitavat kraami… Kehakoorijad, shampoonid, palsamid. Siit jäi silma ludupeade sprei ☺

 • Avatar
  Vasta Kertu 16. detsember 2017 at 18:18

  Oh, Joico headusest olen kuulnud, kuid proovinud pole. Nii et tahaks seda katsetada 🙂 Ise pooldan ka pigem kasulikke kingitusi, ei ole mõtet asja kappi seismiseks kinkida, mille aasta-paari pärast ruumipuudusel ära peab viskama või edasi kinkima.

 • Avatar
  Vasta Kadi R 16. detsember 2017 at 18:17

  Mulle väga meeldib tarbekingitusi saada, eriti meeldivad mulle Lotte pusakamm ja kummistjuuksekummid

 • Avatar
  Vasta Anne 16. detsember 2017 at 18:15

  Ma pole oma juustele kunagi kingitust kuuse alla jätnud, aga selle sinise Joico komplekti üle oleksid nad väga õnnelikud.

 • Avatar
  Vasta Liisa 16. detsember 2017 at 18:14

  Valiksin Joico komplekti.

 • Avatar
  Vasta Mirjam N 16. detsember 2017 at 18:13

  *Ludupea sprey leiaksin suurima hea meelega kuuse alt 🙂

 • Avatar
  Vasta P. 16. detsember 2017 at 18:10

  Noh, nii ja naa. Tarbekraam kulub alati marjaks ära, aga ma vist imelik, et eelistan neidsamu asju kasutada, mida olen harjunud kasutama. Mul üks tuttav kingib mulle sünnipäevaks alati mingeid “ooo, huvitav toode…” värke, mis mulle kunagi pole ei muljet avaldanud ega ka reaalselt sobinud. Olen lõpuks edasi jaganud. Kahju ses mtõtes, et jätnudsee kink tegemata või ostnud endale prooviks. Tunnen ennast hirmus tänamatuna kohe. Ise mingit huupi suva staffi ei kingi. KUi üldse, siis uurin välja et mida võiks või juba tean mida keegi kasutab.

 • Avatar
  Vasta Kätlyn Vahtre 16. detsember 2017 at 18:10

  Šampoon ja Palsam oleks täiega hea kink isealiteetsed ja head tooted on poes üsna kallid, ja oleks ju hea seega tarvilik asi oma kingikotist leida 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura-Liis 16. detsember 2017 at 18:07

  Joico komplekti, mille kingiks oma emale!!

 • Avatar
  Vasta Anna 16. detsember 2017 at 18:07

  Tarbekaubakingitused väga meeldivad, eriti kui tegemist on natuke luksuslikuma versiooniga. Ise endale joico šampooni ja palsamit ei ostaks, aga kingiks oleks küll tore saada. 🙂

 • Avatar
  Vasta Piret 16. detsember 2017 at 18:04

  Mitte endale aga kingituseks teeksin selle raseerimiskomplekti küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 16. detsember 2017 at 18:03

  Joico oleks kindla peale minek! ☺️

 • Avatar
  Vasta Kristin 16. detsember 2017 at 18:02

  Joico niisutav juuksekomplekt paneks näo särama küll 🙂

 • Avatar
  Vasta R 16. detsember 2017 at 18:02

  Prooviks heameelega ära kohevust andva sprei. Endale meeldivad kingituseks kinkekaardid, ilutooted, ehted, parfüümid. Seekord on pereringis loosipakid ja mina teen kingituseks kuma liblika ja poolvääriskividest käevõru. Elukaaslane peab kingitust mōttetuks, ise oleksin ōnnelik sellise kingi üle.. loodan, et kingi saajale siiski meeldib kingitus 🙂

 • Avatar
  Vasta Raili 16. detsember 2017 at 18:01

  habemeajamiskomplekt ?

 • Avatar
  Vasta Marge Puranen 16. detsember 2017 at 17:59

  Mulle meeldib ludupea sprei?

 • Avatar
  Vasta HannaJ 16. detsember 2017 at 17:59

  Mulle küll kuluks ära šampoon ja palsam, jumala vajalikud asjad ju 😀

 • Avatar
  Vasta U 16. detsember 2017 at 17:59

  Šampoon ja palsam. Ei ole veel leidnud seda “minu šampooni”. Ehk joico sobib? ??

 • Avatar
  Vasta Sirly 16. detsember 2017 at 17:58

  Meeste raseerimiskomplekt kuluks ära küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Raneli 16. detsember 2017 at 17:58

  Niisutav šhampoon ja palsam. Joico on hea firma 🙂

 • Avatar
  Vasta Janika 16. detsember 2017 at 17:57

  Täitsa tore oleks vahelduseks olla mitteludupea ?

 • Avatar
  Vasta Kadi 16. detsember 2017 at 17:53

  Joico komplekti valiks. Lastele meil mänguasjad, aga mees, isa, ämm saavad tarbekingitused.

 • Avatar
  Vasta Kaia 16. detsember 2017 at 17:50

  Ma hea meelega prooviks joico niisutavat komplekti ?

 • Avatar
  Vasta Andra 16. detsember 2017 at 17:46

  Ludupeale sobiks Richi juuksesprei küll ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Gerli 16. detsember 2017 at 17:46

  Joico komplekti valiksin

 • Avatar
  Vasta Debi 16. detsember 2017 at 17:41

  Rich’i juuksesprei, ludupeale vajalik 😉

 • Avatar
  Vasta Liis 16. detsember 2017 at 17:40

  Kuna me mehega hommikul duši all käies avastasime, et mõlemal on šampoon otsas ja kapis varusid ka polnud, siis šampoon oleks hea kingitus ja üle ei oleks just 😀

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 16. detsember 2017 at 17:38

  Mina valiks niisutava shampooni ja palsami komplekti 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerli 16. detsember 2017 at 17:36

  Mulle kui samuti ludupeale sobiks Richi juuksesprei ära küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Ss 16. detsember 2017 at 17:36

  Mina ise vist ka raamatut ei sooviks, kui just mingi erijuhus ei ole. Aga kinkida meeldib, just sellele, kellel tean, et sellest vääga hea meel on- nt mu ema 🙂 Tema on väga suur raamatulugeja, tahaks selle omaduse temalt isegi üle võtta 😀
  Seoses nende täiskasvanute kingiga- meie oleme oma sugulastega teinud alati nii, et täiskasvanud siis võtavad omavahel loosi. Kui soovi, siis tee kellele iganes veel soovid, aga et kohustust ei ole. Minu meelest on ka kõigil ikka heameel/huvitav mõni kink jõuludel saada. Meie suguvõsa on muidugi ka hästi ühtehoidev ja kõik tahavadki kõigile kinke teha, seega tavaliselt saavad ka täiskasvanud ikkagi mitu kinki 🙂 Mitte, et need, kes kinke ei tee, kindlasti ei oleks lähedased.. Ühesõnaga, mina pooldan kinkide tegemist, iga aasta ootan, millal see aeg kätte jõuab. Lihtsalt väga-väga meeldib see jõulusagin mulle!

  Sellest ‘kingivalikust’ valiksin mina juuksesprei! Habe (vähemalt veel) ei kasva ja shampoonid-palsamid on mul praegu väga õiged välja kujunenud. Kuna olen mingitel põhjustel palju juukseid kaotanud, siis ehk sprei aitaks kuidagi natuke parem välja näha 🙂

 • Avatar
  Vasta Sille B 16. detsember 2017 at 17:35

  Richi niisutav komplekt kõlab hästi ? Tarbekaup on tõesti hea kink, kui inimest läbi ja lõhki ei tea. Ma ausaltöeldes oleksin natuke nõutu, kui keegi kingiks mulle nt kassi portselan kuju…. Kuigi mulle meeldivad rohkem koerad ja takkatippu selliste nipsasjade puhul igal oma maitse. Ma peidaks selle kassikuju kapi kõige tumedamasse nurka. Ja võtaks viisakusest välja, kui kinkija külla tuleb. ?? Milleks selline stress ellu? ? 100x ennem oleksin nõus šampooni-palsami komplektiga, mille kasutan ära.

 • Avatar
  Vasta Anneli 16. detsember 2017 at 17:35

  Mulle on päris raske kingitust teha. Ise pean ennast väga heldeks kinkijaks, mulle meeldib kingitusi teha ja ostan need juba varakult ära (ei ole viimase minuti rapsija, kes ostab lõpuks suvalise asja).

  Minu pere ja sõbrad on paraku teistsugused, kingi ostavad tund enne pidu 😀 Ja siis hoiavad kätega peast kinni, sest mul on “kõik olemas”, ei salli pudi-padi, šampoone-dušigeele on mul alati endalgi, kosmeetikast kasutan ainult baasasju, jne. Armastan väga igasugust kodukaupa (ilusaid nõusid, vaase, voodipesu), aga mul on kindel maitse ja kõik peab ju eelnevaga sobima. Ühesõnaga – raske juhtum, kui inimesed tahavad üllatust teha. Küll aga kinkekaardid on alati teretulnud, siis saan ise sobiva asja välja valida.

  Sinu valikust valiksin endale juuksesprei, sest minu John Frieda sprei hakkab otsa saama. Hmm, peangi selle vist enda soovilisti lisama 😀

 • Avatar
  Vasta R 16. detsember 2017 at 17:33

  Endale meeldib saada ja ka kinkida asja, mis tarvilik 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 16. detsember 2017 at 17:33

  Minu lapsele(1,5a) meeldiks väga pusakamm ??

 • Avatar
  Vasta LIINA 16. detsember 2017 at 17:32

  mulle meeldiks ludupea sprei 😀

 • Avatar
  Vasta Kärol 16. detsember 2017 at 17:32

  Mina olen kaa ludupea!! 😀
  Niiet väga tahaks proovida Rich’i juuksespreid, kusjuures nö ludupea olen vaid peapealt ja juuste 20cm alumist otsa on kohevad, niiet näen päris õnnetu välja halbade juuste päeval.

 • Avatar
  Vasta Kati 16. detsember 2017 at 17:30

  Šampoon ja Palsam.
  Kuna mu juuksed on koguaeg kuivad ja karedad siis selline jõulukingitus oleks lausa superluks.??
  Olen proovinud vist miljon erinevat šampooni ja palsamit ning maske ja kõiksugu spreisid siis pole seda õiget veel kahjuks leidnud.

 • Avatar
  Vasta Merli 16. detsember 2017 at 17:29

  Peseks ka pea ära :D. Ehk sinine šampoon ja palsam. Sain üleelmine aasta rohelise jõuludeks ja olin rahul, kui kasutasin.

 • Avatar
  Vasta Getter T 16. detsember 2017 at 17:29

  Mina sooviksin seda Rich’i spreid oma lududele juustele 🙂

  Ise hindan ka pigem praktilisi kingitusi.

 • Avatar
  Vasta Kaisa 16. detsember 2017 at 17:28

  Salgumari must have on küll üks meil väga vajalikke adju ?äkki Lotte kammiga on nõus oma kuldkiharakesi rohkem kammima. Aga tarbe kinkidest rääkides siis ma olen ikka palunud kinkida midagi mis kodus puudu on ? noo miks inimene kes kinki teha tahab peab kinkima asju mis seisma suure tõenäosusega jäävad. Näiteks olen ma üliiiiii õnnelik kui kingi pakist vaatavad vastu paar villaseid sokke ??

 • Avatar
  Vasta Evelin 16. detsember 2017 at 17:27

  Joico valiks!

 • Avatar
  Vasta Marit 16. detsember 2017 at 17:27

  Mina valiksin JOICO niisutava šhampooni ja palsami. Käisin just eile JOICO koolitusel ja tekkis lausa vajadus nende toodete järgi! 🙂

 • Avatar
  Vasta Raven 16. detsember 2017 at 17:26

  Valiksin Joico shampooni ja palsami (niisutava), sest see on asi, mis 100% oleks kasutuses. Ja Joico on imeline bränd ka 🙂

 • Avatar
  Vasta A 16. detsember 2017 at 17:25

  Mina ka kahe käe ja jalaga tarbekingituste poolt. Ise alati proovin mõelda, et kingitust kasutataks ja selle saamine oleks ka rõõmustav. 🙂

  • Avatar
   Vasta A 16. detsember 2017 at 17:28

   Aaa muidu tahaks ilgelt võita seda meeste habemeajamiskomplekti, mu härra oleks kingi üle rõõmus 🙂 (tal ka naine käsub habet ajada)

 • Avatar
  Vasta Monika 16. detsember 2017 at 17:23

  Mulle väga meeldib Joico komplekt, kohevust andev! Minu meelest peaks kingituses tiba luksust olema! Sellised ylipraktilised kingitused ei ole minu rida. Pigem ikka hea suur shokolaad, kui labane odav pann! Raamatutest tunnen ka suurt röömu, aga pigem siis raamatukaupluse kinkekaart, et saaks oma maitse järgi raamatu valida- eelistan pöhjamaade psyhholoogilisi krimkasid.

 • Avatar
  Vasta Karina 16. detsember 2017 at 17:23

  Tarbekingitused on alati tarbelised ? mina valiks šampooni ja palsami ?

 • Avatar
  Vasta Piibeģ 16. detsember 2017 at 17:18

  Joico komplekt kuluks ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Ave 16. detsember 2017 at 17:18

  Mina sooviks raseerimiskomplekti. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kady 16. detsember 2017 at 17:17

  Joico paluks mulle ;). Praktilised asjad on parimad.

 • Avatar
  Vasta T. 16. detsember 2017 at 17:16

  Joico komplekt, vana hea…olen juba aastaid Joico juuksetooteid kasutanud.

 • Avatar
  Vasta Jaana Taru 16. detsember 2017 at 17:15

  Minule sobiks ka ideaalselt Richi sprei,hetkel kannan juukseid patsis muidugi hea ka ,et mütsi hooaeg saab oma muna pea selle alla peita

 • Avatar
  Vasta Mona 16. detsember 2017 at 17:14

  Õpin juuksuriks ning just käis meil koolis Joico tootekoolitaja ja pakkus ikka kuhjaga huvi küll. Tahaks kohe ise järele proovida need sampoonid ja palsamid, niisutavad siis.

 • Avatar
  Vasta Triin 16. detsember 2017 at 17:09

  Šampoon ja palsam 🙂

 • Avatar
  Vasta Annu 16. detsember 2017 at 17:09

  Raseerimis kmpl. Kuluks kindlasti ära mu praktilisele kaasale!

 • Avatar
  Vasta Mariliis 16. detsember 2017 at 17:09

  Oleksin väga rõõmus, kui saaksin Rich volüümispreid proovida. Olen ka blond ludupea 😛

 • Avatar
  Vasta Leila P. 16. detsember 2017 at 17:08

  LOTTE pusakamm ja juuksekummid sobiks mu pisipreilile ideaalselt. Tal ongi kamm tükk aega juba kadunud olnud ja kuuse alla oleks vahva see üllatus pista ☺️

 • Avatar
  Vasta Karin 16. detsember 2017 at 17:08

  Mina valiksin mehele raseerimiskomplekti:)

 • Avatar
  Vasta Triinu V 16. detsember 2017 at 17:08

  Ma kingiks pusakammi ja patsikummid oma tütrele. Ta on 11 kuune ja tahaks talle esimese patsi teha aga alati läheb poes meelest ära talle patsikumme osta.

 • Avatar
  Vasta Maret 16. detsember 2017 at 17:08

  Richi juuksesprei. Peale sünnitust on juukseid ikka peast omajagu ära tulnud ja suht elutud. Ehk see toode toob juustesse särtsu tagasi ?

 • Avatar
  Vasta M-M 16. detsember 2017 at 17:07

  Šampoon ja palsam??

 • Avatar
  Vasta Merle 16. detsember 2017 at 17:05

  Tarbekaubakingitused on vâga head midagi ei jãã seisma niisama . Šhampoon ja palsam , kuigi kóig on head valikud . Rich’ juuksesprei oleks ka hea valik muidugi , titta ootus teeb juustegs oma töö ja neid langeb palju välja . ?

 • Avatar
  Vasta Kerttu 16. detsember 2017 at 17:04

  Šampoon-palsam, neid on alasti vaja 🙂

  • Avatar
   Vasta Kerttu 16. detsember 2017 at 17:05

   Alati* ?

 • Avatar
  Vasta Marika 16. detsember 2017 at 17:04

  Esimene.. meestele raseerimis komplekt. Äkki viitsib siis rohkem vaeva näha habemega.. ?

 • Avatar
  Vasta Kristin 16. detsember 2017 at 17:04

  Mina valiks siit juuksesprei.
  Mina olen üks, kes on raamatute üle üliõnnelik. Aga kingin pigem tarbeasju, aga igas kingis oma lastele on ka raamat teiste asjade vahel ?

 • Avatar
  Vasta Sigrit 16. detsember 2017 at 17:04

  Richi juuksesprei mu kiilaspeale. 🙂
  Tegime sel aastal loosiga ja leppisime kokku et kingisaaja mõtleb erinevad soovid mida võiks soovida. Soovid sai edastatud kingi tegijale, seega on kõigil rõõmu kingist!

 • Avatar
  Vasta A 16. detsember 2017 at 17:03

  Mu juuksed pärvis kurvalt karjuvad kuivuse tõttu ja siiani pole leidnud toodet, mille tulemusega päriselt rahul oleksin. Ehk just see niisutav kompleks aitaks lõpuks 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 16. detsember 2017 at 17:02

  Ma sooviks Richi spreid, saaksin emale jõuludeks kinkida. Ta on proovinud erinevaid vahendeid, mis teeks juuksed kohevaks aga siiani pole seda õiget veel leidnud ehk see oleks õige ?

 • Avatar
  Vasta Helina 16. detsember 2017 at 17:01

  Ma olen ludupea 🙁 võiks selle vastase sprei üle õnnelik olla küll 😀

 • Avatar
  Vasta A 16. detsember 2017 at 17:01

  Mu juuksed päris kurvalt karjuvad kuivuse tõttu ja siiamaani pole leidnud toodet, mille tulemusega ma päriselt rahule jääksin. Ehk just see niisutav komplekt oleks lahenduseks. 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisi 16. detsember 2017 at 17:01

  Ja tarbekaubad on täiega ägedad kingitused! Väga paljud peavad lugu klassikalistest sokkudest( kas siis puuvilla või villa kujul) ja igasugu muust ninnist nännist, a la fäänsi soola-ja pipraveski või äge nuustikuhoidja kraanikausi juurde vmi.

 • Avatar
  Vasta Kairi 16. detsember 2017 at 17:00

  Šhampoon ja palsam kuluvad igakell ära 🙂 neid mõlemat ikka kulub, eriti kui peres on rohkem kui 1 pikajuukseline 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 16. detsember 2017 at 17:00

  Joico niisutav komplekt on minu lemmik, tellin ise ka koguaeg seda. Mulle meeldivad just igasugused tarbeesemed kingituseks. Ei taha suvalisi asju, mis kodus seisma jäävad või juba olemas on. Shampooni ja palsamit ju ikka vaja ?

 • Avatar
  Vasta Merlys 16. detsember 2017 at 17:00

  Niisutava joico komplekti ☺

 • Avatar
  Vasta Anett 16. detsember 2017 at 16:59

  See Rich’i juuksesprei, sest ludupea ma ju olen! 😀

 • Avatar
  Vasta Krista 16. detsember 2017 at 16:58

  Meie peres ka traditsioon ikka täiskasvanute vaheline loos teha. Just samal põhjusel, et tore ju midagi lahti harutada ning lisaks ju ka üllatusmoment.
  See aasta kuluks mulle just see raseerimiskomplekt ära, et oma onule rõõmu valmistada ?

 • Avatar
  Vasta Pille Savi 16. detsember 2017 at 16:58

  Valiksin pusakammi kuna lapsele meeldib Lotte on see super kink ja patsikummid ka seda uhkem. Pikkade juustega ikka pusad ja vaja kinnipanna seega on väga tretunud?

 • Avatar
  Vasta Liisi 16. detsember 2017 at 16:57

  Niisutav šampoon ja palsam sobiks emale kuuse alla ?

 • Avatar
  Vasta Helina 16. detsember 2017 at 16:57

  Šhampoon ja palsam läheks täiega asja ette 🙂 tolmu koguma selline komplekt ei jääks ja saaks miskit uut vahelduseks proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Maria 16. detsember 2017 at 16:56

  Joico komplekt on töesti selline asi, mis kulub alati marjaks ära! ?

 • Avatar
  Vasta Tiina 16. detsember 2017 at 16:55

  Shampoon ja palsam kuluks ära küll ? ikka kinkida midagi asjalikku /vajalikku, mitte mõtetut nänni, mis jääb nurka tolmu koguma…

 • Avatar
  Vasta Pille Savi 16. detsember 2017 at 16:54

  Minu lapsele meeldib Lotte seega kamm ja juuksekummid alati teretulnud, kuna pikkatesse juustesse patsid vajalikud?

 • Avatar
  Vasta Liisi 16. detsember 2017 at 16:53

  Mul oleks seda Rich’i spreid vaja…täiesti ulme mis imeasju ma koguaeg pean läbi tegema, et oma juukseid kohevaks saada sest muidu näen välja nagu mingi total lehmakeelega üle tõmmatud munapea…saaks kasvõi üks päev kergemalt kodust välja minna äkki tänu sellele spreile 😀

 • Avatar
  Vasta Grete 16. detsember 2017 at 16:53

  Rich on minu lemmik. Mina olen iga kingituse eest õnnelik. Kui mul mõnd tarbeeset on vaja vihjan sugulastele ja sõpradele et eelistan raha, et siis endale vajalik kraam soetada. Samas sünnipäevaks üllatusi saada on maru tore. Naisele kingitust tehes ei saa väga mööda panna, igasugune kosmeetika ja homedecore kulub alati ära. Ja kui ise ei mõista midagi kinkida siis kinkekaart alati kindla peale minek.

 • Avatar
  Vasta Karmen 16. detsember 2017 at 16:52

  Šampoon ja palsam ?. Hindan tarbekingitusi,neid läheb ikka vaja ?

 • Avatar
  Vasta Kertu 16. detsember 2017 at 16:52

  Mulle ka meeldivad pigem kasulik kraam!! Kui ikka pole miskit vaja siis kindla peale minek on shampoon ja balsam või meestele habemeajamis komplekt!! Valiksingi shampooni ja balsami komplekti! ?

 • Avatar
  Vasta Anita 16. detsember 2017 at 16:52

  Ise kasutan ka joico šampooni ja palsamit ning uuest komplektist ei ütleks küll ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Brigitta 16. detsember 2017 at 16:51

  No tahaks ikka šampooni ja palsamit kui valida saab 😀

 • Avatar
  Vasta Elve 16. detsember 2017 at 16:51

  Paraku on nii, et keegi pole mulle viimastel aastatel enam midagi kinkinud. Kardetavasti saab see sel aastal ka nii olema. Aga sinu pakutud valikutest meeldiks mulle see “Ludupea” vastane abimees. 😉
  https://www.salonplus.ee/pood/rich-pure-luxury-volumising-texture-shake-145ml

 • Avatar
  Vasta Liina 16. detsember 2017 at 16:51

  Mina kui ka lakutud sonksiga ludupea, oleks küll väga õnnelik, kui selle Rich’i juukse streik saaksin…
  Ma olen ka pigem alati seda meelt, et kinkida ikka asju mida vaja läheb ja mida kasutatakse, mitte asju mida sahtlisse tolmu koguma panna 🙂

 • Avatar
  Vasta Susann 16. detsember 2017 at 16:50

  Mina olen ka see ludupea ja viimasel ajal ei saa oma juustega üldse läbi – võibolla saaksime me tänu Rich’i juuksespreile jälle sõpradeks 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 16. detsember 2017 at 16:50

  Mina eelistan ka alati tarbeasju kinkida. Mõtetut nänni,mis jääb seisma või leiab varem või hiljem tee prügikasti, saab igaüks ka mujalt.
  Meeldib šhampooni ja palsami komplekt

 • Avatar
  Vasta Britt 16. detsember 2017 at 16:49

  Kvaliteetseid juuksehooldus tooteid on alati vaja ja neid ei ole kunagi liiga palju. ?
  Mida aasta vanemaks, seda rohkem olen hakanud hindama just kinke, mis kuluvad igapäeva elus marjaks ära. 🙂

 • Avatar
  Vasta H 16. detsember 2017 at 16:49

  Hmm. Ma arvan, et ma olen selline kellele on üliraske kinki teha.
  Väljapakutud asjadest jääksid nii minul kui elukaaslasel kõik kappi seisma. (Tegelikult olen ma kiire asjade ära viskaja – seega seisma nad otseselt ei jääks).
  Habet ajab tema pardliga ning pead peseme mõlemad Aesop kosmeetikaga (looduslik lõhn ja muudmoodi mõnus).

  Parim meel on kogemus-kingitustest. Ooperisse, restorani, spasse, põgenemistuppa, jne.

  Raamatutest oleneb – elulugusid ei viitsi ma lugeda, ulmet ja seiklusjutte ka mitte. Loen poliitikast ja ärist ja ajaloost. Ja lugemiseks kasutan e-lugerit. Paberraamatud seisavad.

  Eks siis mulle meeldivad pigem kingid mida ma ei pea koju vedama 😀 Või siis asjad mis 100% sobivad – teiste nõudega sobivad klaasid/ teatud stiilis vaas/ …

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 16. detsember 2017 at 17:09

   või kinkekas! 😀

   • Avatar
    Vasta H 17. detsember 2017 at 00:50

    Jah, sellega läheb tavaliselt hästi 😀

 • Avatar
  Vasta Laura 16. detsember 2017 at 16:47

  Šhampoon ja palsam , igakell ? alati läheb vaja !
  Minule meeldivad just tarbekaubakingitused ? ei jää kunagi seisma ja tolmukoguma kuhugi. Vat nii.
  Ilusat koju jõudmist teile ja võtke veel viimast oma puhkusest!

 • Avatar
  Vasta Kaire 16. detsember 2017 at 16:46

  Raseerimiskomplekt kuluks mehele ära küll. Tegelt polegi tal ühtegi korralikku komplekti, kui ma nüüd mõtlema hakkan. Ega paljud mehed ju naljalt omale kosmeetikapoest midagi ostma ei lähe 🙂

 • Avatar
  Vasta Ragne 16. detsember 2017 at 16:44

  Kohevust andva šampooni ja palsami valiksin iga kell.
  Kui tegu just minu lemmiktoodetega või jalustrabavalt heade asjadega pole, siis mulle pigem ei meeldi sellised kingitused.

 • Avatar
  Vasta Liis 16. detsember 2017 at 16:43

  Mina valiks pusakammi ja need vinged juuksekummid,kuna tütrel (5a.)pikad juuksed siis olen koguaeg hädas pusade välja kammimisega.
  Oleme proovinud ka mitmeid ernevaid juukseharju ja pusavedelikke.Kuid harjadest pole erilist tolku,lõhub jubedalt lapse juukseid.

  Tarbekingid on hea valik,kuna siis on enamjaolt kindla peale minek.
  Kingi saaja saab asja kasutada,mitte ei jää see mõttetult vedelema ja tolmu koguma.
  Nii suurte kui väikseste puhul on nii 🙂

 • Avatar
  Vasta Margit 16. detsember 2017 at 16:43

  Joico niisutavat komplekti sooviks küll 🙂
  Minu wish-listid tarbekaupa täis ongi, loomulikult meeldiks mulle ilus kleit, aga keegi ei oska seda mulle ju osta ja üldiselt mul üldse pirtsakas maitse 🙂
  Selle aasta nimekirjas oli uus pann, tulekustuti ja vingugaasi andur 🙂
  Joico sari hakkas meeldima kui korra olin recovery moisture vms komplekti jõuluvanalt saanud, pusaharja tõi kah üks aasta jõuluvana ja taaskord uus lemmik 🙂

 • Avatar
  Vasta Monika 16. detsember 2017 at 16:43

  Šampoon ja palsam ?
  Aga üldiselt meeldivad mulle kõik kingitused! Sest keegi on näinud vaeva ka selle MINULE teinud!!

 • Avatar
  Vasta Annika 16. detsember 2017 at 16:42

  Mina olen ludupea, nii et Richi sprei kuluks mulle väga ära.

 • Avatar
  Vasta Eleri 16. detsember 2017 at 16:41

  Ise olen samuti seda meelt, et pigem kinkida tarbeasju, kui mingit mõttetut kraami, mida tegelikult vaja ei oleks! 🙂
  Ja valiksin raseerimiskomplekti 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 16. detsember 2017 at 16:41

  Kui juba valimiseks läks võtaks šampooni ja palsami komplekti, saaks enne uut aastat juuksed puhtaks 😀