Ma vannun teile, et see moment, kui vanajumal mõistust jagas, olin mina ennast sättinud sinna järtsu, kus saiakesi pakuti. Seks ajaks, kui mul sai söödud sai, olid mõistusest alles ainult riismed ja isegi need sai üks teine vend enne mind omale, seega jäin mina puhta ilma.

Reaalselt, ma ei ole päris täpselt kindel, mis otsaga ma eile mõtlesin, kui siin Mangi horoskoopi jagasin, sest ma vist unustasin ära, et ma olen paraku liiga suurte lugejanumbritega veebipäevikukene, et see kellelegi märkamatult mööda libiseks. Mõtlesin, et jumala eest, miks ma ei või enda ostetud asja heast südamest jagada, aga nüüd saan aru küll, et see oleks sama hea, et tuleb uus ajakiri/raamat välja, ma skännin sisse ja rahumeeli jagan teiste inimeste tööd ja vaeva tasuta.

Mul sõbranna soovitas, et ma peaks endale puude taotlema, sest siis saaks ma iga oma lolli käigu puhul (üle nädala), käes üles tõsta ja siira pilguga kinnitada, et ma lihtsalt ei ole võimeline enda sõnade eest vastutama. Noh, nagu väike laps, et ma ju tahtsin sõpradele ka näidata, et mis neile Mangi horoskoop uueks aastaks lubab. Mis teha, et mul nii palju netisõpru on… Tänapäeva nutimaailm, pole midagi teha.

Mis siis muud teha, kui juba akvokaatidelt kirju tulema hakkas, siis võtsin kõik kiirelt maha, aga ütleme nii, et mure sellega lahendatud pole, sest neil jääb ikka õigus sisse nõuda minu kaudu tekitatud jama tõttu neile saamata jäänud tasu. Ma küll ise tahaks loota, et need, kes seda siit lugeda jõudsid, tegid seda rohkem huvi pärast niisama ja ei oleks enivei seda muidu ostma läinud, aga no ega iial ei tea, mis Ekspress Grupi suured pead sellest asjast arvavad ja mitu milli sisse kasseerivad.

Kui ma nüüd suure arve saan, siis ei jää mul muud üle, kui teha kui ikka klassikat ja öelda, et klge, tarbisite teenust – tarbisite. Ma komme ei taha, aga kandke raha pliis asjade eest, mille eest te alguses ei teadnud, et raha maksta tuleb. Muidu lõpetan võlavanglas või kohtus. Oma lapsi seekord mängu tooma ei hakka, nad ei oska arvutit kasutada ega horoskoope lugeda, aga võite muidugi nende armsa näo peale mõelda, kui te mind Viru väravate kõrval, müts jalge ees, laulujuppi kähisedes näete.

Pagan, ei saa esimest kohtuasjagi lahendatud, kui juba teise lollusega suudan napilt uue kaela tõmmata.

Loodame, et 28. eluaasta mulle seda mõistust juurde toob. Lugesin, et peale 30dat eluaastat hakkab see mõistus hoopis nürinema, nii et mul on suht koht täpselt 2 aastat aega, et natukenegi areneda :D

Ps! Kellel siiski ikka veel huvi Mangi horokat lugeda, siis kirjutage mulle, ma saadan… (okei, too soon vist, see oli nali! :D). Tegelikult minge naks-naks Delfi lehele SIIN ja makske neile südamerahus see paar euri ja lugege terviseks. Et noh, jah… just sayin’….Kes juba siit enne lugeda jõudis, siis soovitan rahakotirauad irvakil hoida, sest ma võib-olla tulen varsti kraapima :D

Jaga: