0
Kingiloos

stuudiojutud vol 2

9. veebruar 2018

Ma olin eile peaaegu 10 tundi järjest stuudios, lootuses, et saan täna teile jagada pilte VALMIS stuudiost, aga kahjuks ütles Kardo trelliaku üles ja nõnda jäid viimased riiulid ja peeglid seina panemata. Eks täna on ka päev, aga no ma olen selline inimene, et tahaks ju kohe ja praegu kõike. Kuigi tõele au andes olen ma seda stuudiot ka nii kaua oodanud, et nüüd see üks päev siia-sinna ei mängi üldse mingit rolli.

Tegelikult juba eelmine kevad rääkisime Fotoraatidega, et võtaks mingi koha, aga kogu aeg läks aeg nii kiiresti ja minul oli mugav kodus tööd teha ja nemad teevad palju just väljas, nõnda see mõte muudkui “tulevikku” ootas. Seda hetkeni, kuni ma lambist kv.ee’s surfasin, Järve keskuse hoones ideaalse (ja odava) ruumi leidsin ja mõtlesin, et ah, võtan selle ära.

Juba siin kommentaarides keegi uuris, et kus ma nüüd miljokaks saanud olen, et kõike seda endale lubada, aga tõele au andes olid mul 90% asjadest mu vanas stuudios olemas. Muidugi natukene lisaväljaminekuid tuli teha, aga ma olen praegu suht üritanud kõik kõige soodsamad variandid leida, et oleks olemas lihtsalt midagigigigi. Ma pean tunnistama, et sellegipoolest on väga armas teine, nunnu stuudioke. Äkki ma juba täna õhtul saan näidata!

Ps! Kumb logo teile rohkem meeldiks? Mul stuudiosse on natukene keeruline saada, peaks sildid koridori panema.

Need tegi mulle sõbranna Eva-Lotta, kes on üldse hiiglama hea graafiline disainer. Tema töid saab nt SIIT näha!

Eile tegin ma siis kõikide aja bronnijate vahel loosi Breden Kids’i 50€ kinkekale ja selle võitis Kertu Tammeleht. Nagu lubatud, on ka täna ja homme ja ülehomme ja noh, nädal aega iga päev bronnijate vahel uus loos. Kuigi ma pean tunnistama, et ma ei kujuta ette, kuhu ma need bronnijad mahutan ja kuidas ma selle bronnimajanduse sees ellu jään, sest enne oli lihtne – tule mulle koju, ma olen siin. Nüüd tuleb seoses tasuta meigiga ajastada ja meikari aeg, minu aeg, kliendi aeg ja eile õhtuks oli mul vahepeal nii suur error, millele ei aidanud üldse kaasa see, et mu märkmik tööle jäi 😀 Küllap ma ikka hakkama saan, aga arvatavasti peale seda nädalat on mul poolaasta töö paigas ja saab rahus tegema hakata jutti. Nii äge, ma ei jõua ära oodata kõiki võimalusi, mis mu uus stuudio pakub. Kõik need pered, beebid, paarikesed. Uh, äge!

Eile sattus stuudiosse imekaunis naisterahvas, nii äge on pilte teha kellegagi, kes on hästi vabameelne ja on valmis kõike proovima ja samal ajal nalja tegema. Kes siis tõsiselt tööd teha saab 😀 Ja no oma 9 ruuduses toas ei oleks ma elusees selliseid pilte teha.

Aga täna on ka loos. Täna panen ma aja bronnijate vahel välja loosi maailma parimad Brittoni beebimonitorid BC-50 (link). Me oleme ise neid Lendega algusest peale kasutanud ja no tõesti super head (kirjutasin nendest siin). Ega me ise pole ainukesed, kes nii arvavad, sest need monitorid on alatasa otsas ja siis oota, kuni need uuesti müügile tulevad. Just igatahes väike laar tuli ja ma mõtlesin, et need oleks ideaalseks kingituseks beebiga perele, mis saab kasutust pikki aastaid.

Ootan teid kõiki endale külla! Nii stuudosse, kui ka mu kodulehele SIIN ja FBi lehele SIIN!

Ps! Mul on üks väike idee, mida ma tahan üllatusena pakkuda beebiga tulnud peredele – ma täna proovin seda teha ja siis kui see töötab, annan teile teada. Väike selline lisaväärtus, mis aitab meenutada seda põgusat beebiaega, kus tita on niiii-iiii-iii pisike!

I spent almost 10 hours straight in the studio, hoping I can share photos of a FINISHED studio with you, but unfortunately Kadro’s electric drill died on me, so I couldn’t put up the last shelves and mirrors. But I guess today is another day, but I am just the type of person, who needs everything right now. Although, to be honest, I have been waiting to have this studio for so long, that one day is not going to make any difference.

Actually I had been discussing getting a place together with Fotoraat since last spring, but time always went by so quickly and I was nicely settled working at home and they do a lot of stuff outside anyway and that’s how the idea kept waiting for the “future” to happen. Until I was randomly surfing through kv.ee and found the perfect (and cheap) place in Järve Keskus and thought I’ll take it.

Someone in the comments asked already if I had become a millionaire, because I can afford all this, but honestly I had like 90% of the things in my studio at home already. Of course there were a few extra expenses, but I have tried to find the best prices options so I would have at least something. But I have to admit, the place turned out very cute. Maybe tonight I can share it with you too.

BTW! which logo version above do you like more? It’s a little complicated to get to the studio, so I should put signs up.

 These were made by my friend Eva-Lotta, who is one hell of a graphic designer. You can see her work HERE 

Yesterday I had a draw for a 50€ Breden Kids gift card and Kertu Tammeleht won that. As promised I will have a new draw tomorrow, the day after tomorrow, the day after that, well for a week between people who book a time at the studio. But I have to be honest, I have no idea where I am going to put all these appointments and how am I going to survive this booking-madness, it was so easy before – come to my house, I will be there. Now we have to line the shoot up with the make-up, the shoot and the client and I yesterday my brain just crashed, and leaving my notebook at work didn’t help. I’m sure I will be fine, but it looks like after this week I will be set with work for like 6 months and I can start doing the shoots from the beginning. It’s so exciting, I can’t wait to try all the new opportunities this studio has to offer. All those families, babies, couples. Oh, it will be awesome!

I am having a draw today as well. Today’s prize will be the best baby monitors in the world by Britton (link) We have been using these with Lende since day 1 and they are really great (more on that topic here). And we are not the only ones who feel this way, so they are constantly out of stock and you have to wait for them to be restocked. They just got a little order in and I thought they would be the perfect gift for a family with a small baby and they can use them for years.

I invite you all to come visit me at the studio, my webpage HERE and my Facebook page HERE 

BTW! I have a little idea about what to offer to families, that come to the shoot with a baby, as a surprise. I will test it today and if it works out, I will let you know. A little piece of something extra to help remember this brief baby-time, when the child is soooo-soooo tiny!

Loe ka neid postitusi!

16 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta AM 22. veebruar 2018 at 07:35

  Okei, elukaaslane pakkus yhev2rvilist, kuna kui on erinevad, siis on r6hk su nimel, kui on yhte v2rvi, on r6hk ikka fotostuudiol, mis on ka logo point 🙂

 • Avatar
  Vasta AM 22. veebruar 2018 at 07:32

  Alumisel tuleb sinu nimi paremini v2lja 🙂

 • Avatar
  Vasta Andra 10. veebruar 2018 at 09:22

  Lugesin esimese raksuga “Nalluka” fotostuudio. Ja pigem valge, paistab paremini välja. Olles ka ise graafiline disainer, soovitaksin veel fontidega katsetada. 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 10. veebruar 2018 at 02:29

  Üleni valge tekst toimib loetavamalt. Lase fonti natuke muuta… kas sinu tavaline “käekirjas” Mallukas logo ei sobinud + fotostuudio juurde? See M on kaheti loetav lihtsalt ning praegune font toimib tegelikult hästi

 • Avatar
  Vasta Yutulind 9. veebruar 2018 at 22:05

  Valge kirjaga on palju parem silt. Esimene.

 • Avatar
  Vasta Giisela 9. veebruar 2018 at 20:53

  Mulle meeldib teine logo rohkem ?

 • Avatar
  Vasta Sandra 9. veebruar 2018 at 19:07

  Ülemine logo meeldib rohkem 🙂

 • Avatar
  Vasta Dagne 9. veebruar 2018 at 15:25

  Esimene logo on paremini loetav (valge kirjaga).

 • Avatar
  Vasta Kk 9. veebruar 2018 at 14:42

  Mallukene sa oled maailma vingeim fotograaf… aga palun kasuta neid jubedaid kunstlilli vähem. See kisub alati sinu super piltidel kohe taseme alla 🙂 aga muidu edu ja vinge oled!!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. veebruar 2018 at 14:56

   Mh, mulle just meeldisid 😀

 • Avatar
  Vasta Vanessa 9. veebruar 2018 at 14:29

  Mulle meeldib teine logo rohkem, mõnusam lugeda ja paremad värvid.

 • Avatar
  Vasta Hels 9. veebruar 2018 at 14:10

  Ka mulle meeldib logodest esimene, aga pean t6dema, et mulle ei meeldi see M eriti. Need kaared kuidagi ei istu nii, et ilus M oleks, mulle meenutab pigem 8leliia pika ilusabaga N-i.

  • Avatar
   Vasta Kirsi 9. veebruar 2018 at 14:56

   Esimene logo ja M tähe osas nôus!

 • Avatar
  Vasta Katariina 9. veebruar 2018 at 12:07

  Äge, edu sulle oma stuudioga! 🙂 Logodest meeldib ülemine (esimene) rohkem – see kus mõlemad sõnad on valgelt kirjutatud. Ma arvan, et see hakkab paremini silma – eriti kui on mõeldud ka teejuhiks. Sinine sõna sinakal taustal kaob kuidagi rohkem ära – kaugelt kindlasti halvemini märgatav.

  • Avatar
   Vasta Kätu 9. veebruar 2018 at 13:32

   Nõus!

   • Avatar
    Vasta Anu 9. veebruar 2018 at 16:50

    Ma ka selle poolt!