KINGILOOS SÖÖK TESTIN JA ARVUSTAN

mahlale-mahlale!*

13. veebruar 2018

Mul on tunne, nagu ma oleks mahlapaastul…Ma muidugi liialdan, sest mingit paastu ma ei pea, kuid ma olen siin eilsest saadik suht mahla peal elanud. Ma ei tea, kas te olete kuulnud Heyday Organic mahemahladest, aga ma sain neilt mekkimiseks ühe kuu varu mahlasid. Ehk siis igast maitsest kasti. Ilmselgelt on minu isiklik mahlakaanimise sagedus vist tihedam kui tavaliselt, sest “kuuvarudest” on alles vaid paar üksikut pudelit. Lihtsalt ei ole isu midagi süüa ja siis on palju mõnusam lihtsalt midagi head juua.

Kuna ma neid siin alla kulistan, siis tean täpselt milline minu lemmik on,kuid üllatavl kombel sellist, mis ÜLDSE ei maitseks, ei olnudki. Näiteks see lilla, deep foresti nimeline jook on selline….Ma enne just mõtlesin, et mis on earthy eestikeelne versioon? See peet annab sellele mõnusa maalähedase maitse ja kõik mekib lihtsalt ülivärskelt. Ainult, et noh…peet! Lapsele juua andes enne vaadata, et ega tal valged riided pole, sest muidu on neid keeruline puhtaks saada (õppisime oma vigadest) ja kindlasti tasub ka pissile minnes meenutada, et ma olen peeti joonud, mitte, et midagi siseorganitel viga oleks :D (õppisin oma vigadest).

Heyday on muuseas esimene ettevõte Eestis, kes toodab külmpressmeetodil mahemahla, neid tehakse siinsamas, Kristiines! Heyday mahlad teeb eriliseks ka see faktor see, et need valmivad ainulaadse kõrgsurvemeetodil, mis yvitab kahjulikud bakterid ja mikroorganismid, kuid jätab alles marjade, puuviljade ja juurikate värskuse, toitained ja kasulikud mineraalid. See tähendab siis seda, et kui ühe pudeli head mahla sisse jood, saadki kätte oma päevase vajaliku koguse vilju. Mis eriti hea, toorainend on neil sertifitseeritud mahemärgistusega ning ka kõikide meie mahlade retseptid on väljatöötatud siinsamas Tallinnas nende enda tiimi poolt.

Mulle endale isiklikult meeldib see ka, et kui te vaatate neid koostisosi, siis enamik asju kasbav siinsamas Eestis väga vabalt ja on niiöelda kohalik kraam. Meie perele maitsevad need täiega. Lende joob hea meelega, Mari kaanib ka suure hurraaga, minust ja Kardost rääkimata. Ja kui mõni tühi pudel jääb korgita ripakile, üritab isegi Lotte sealt seest väärt kraami kätte saada. Ma tahtsin teile pilte teha, kus Lende on suurte ja punaste mahlavuntsidega, aga ma vannun, et ma lihtsalt ei suuda püsti tõusta ja pildistada ja värke teha, ei ole see haige inimese elu kerge.

Milline aga mu lemmik on? Muuseas on see ka Kardo lemmik, niiet võib-olla see ongi siis nendest maitsetest parim? Ma ei tea! Eks see ole selline maitseasi, aga see kollane sunbeam…. Mmmmm… Ma ei saa isegi kirjapilti panna neid sõnu, mida Kardo mõmisedes kasutas, kui ta esimese pudeli ära jõi, sest noh… Need pole kuigi sündsad :D Aga kollane mahlakarp sai meil esimesel päeval esimesena otsa, nii et ma pidin lausa ise endale neid juurde ostma, kuigi teisi maitseid veel oli. Jah, nad on üsna krõbeda hinnaga, seega kui te raatsite vaid ühte proovida, siis proovige seda!

Muuseas, Heyday annetab iga pudeli pealt 5 senti SOS lasteküladele, mis on minu meelest mega armas!

Oeh, mul tuli selle suure trükkimise peale nüüd endale mahlaisu peale. Aga teil? Juhuks kui tuli, siis mul on teile “tagasihoidlik” kingitus välja pakkuda, millega on igast maitsest karp Heyday mahlasid. Nagu Mari ütleb, hästi peenikese häälega: “Tahad???”. Ikka tahate, ma arvan.

Et endale kuuvaru Heyday mahlasid võita, jätke postituse alla kommentaariks, mis on teie lemmik mahl. See ei pea olema muidugi Heyday oma, kui te ei ole seda veel mekkinud, aga mis mahla te üldse üldiselt poest ostate? 

Ma igaks petteks mainin ka, et kui keegi veel ei tea, siis need mahlajoogid, mis poes müüakse on tervislikkusest kaugel ja koosnevad väga suurel hulgal suhkrust. Seega ma neid üldse osta ei soovita – neil on sama palju suhkruid sees, kui näiteks karastusjookidel, seega lastele neid ka anda ei maksa. Heyday’d annan ma aga isegi Lentsule rahuliku südamega :)

Muuseas, kõik tooted, mis on müügil Eesti poodides ja mille kategooriaks on pakendil või hinnasildil märgitud “mahl”, on tõepoolest 100-protsendilised mahlad, ning tarbija võib olla kindel, et tegemist on tervisliku tootega, millele ei ole lisatud suhkrut ega muid aineid.

Täismahl ehk 100-protsendiline mahl on samaväärne viljadest ja marjadest pressitud mahladega ning sellele ei tohi lisada suhkrut ega muid aineid. Mahlade kõrval on müügil veel nektarid ja mahlajoogid. Erinevalt mahladest on nektarites lubatud kasutada suhkrut, mett ja sidrunhapet. Mahlajookides võib, aga ei pruugi olla suhkru ja sidrunhappe kõrval ka teisi lisandeid.
Mahlatoote nimetus – mahl, nektar või mahlajook – määrab ära, mis tüüpi tootega on tegemist ja mis võib olla selle mahlaprotsent.

Mahlasisaldus erinevates kategooriates:
Mahl 100%
Nektar 25–50% (sõltuvalt puuviljast või marjast)
Mahlajook ei ole määratletud, kõige sagedamini 10–15%
Smuuti ei ole määratletud

Lihtsalt, et te saaksite natukene aimu, mida osta ja mida mitte!

*Postitus sündis koostöös Heyday’ga

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

500 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Annika 21. veebruar 2018 at 18:16

  Õunamahl. Kodukootud ikka!

 • Reply Leen 20. veebruar 2018 at 09:26

  Minu lemmik on värske apelsinimahl ?

 • Reply Tiina 19. veebruar 2018 at 00:00

  Kui on vaja poest osta, siis Don Simoni omi. Aga Statoilides on need mahlapressid ka nüüd abiks. Ja talvel meeldivad need R.kioski väiksesed shotid, need vist käivad ka mahla alla. Jood selle ingveri laksu ära ja gripp käib kaarega mööda.

 • Reply Sirle S 18. veebruar 2018 at 10:55

  Värskelt pressitud apelsinimahl või siis maakodus tehtud õunamahl! Poemahlad on üldiselt jamad! Kalleid osta ei raatsi!

 • Reply Evely 18. veebruar 2018 at 09:27

  Ploomimahl

 • Reply Laura 17. veebruar 2018 at 09:55

  Mu vaieldamatu lemmikmahl on enda tehtud õunamahl!

  Poest olen ostnud aga multinektarit. :)

 • Reply Raili 17. veebruar 2018 at 02:06

  Oi, nii hea loos! Kõige tihedamalt joon mahladest ilmselt apelsinimahla kindlasti jääga ja kui on õunaaeg, siis joon suurima hea meelega omatehtud õunamahla.?

 • Reply Kersti 16. veebruar 2018 at 17:24

  Isetehtud värskelt pressitud apelsinimahl või siis Heyday Sunbeam või siis Kadarbiku õun,sidrun, piparmünt on ka väääääga hea.

 • Reply Anelle 16. veebruar 2018 at 16:32

  Mu vaieldamatu lemmik on Pure apelsinimahl! Tahaks neid ka proovida, sest mulle meeldib avastada uusi mahlasid, mis pole sealjuures suhkrupommid.

 • Reply Egle Virve 16. veebruar 2018 at 11:46

  Deep Forest on minu lemmik! Sai lemmikuks suvel, alguses oli harjumatu maitse, (mullamaitse ja hapukas) kuid muutus väga kiiresti lemmikuks ? (õde soovitas, sest sisaldab peeti ja pohla, mis tegid kõhu ja seedimise korda ?). Siis teine lemmik on sunbeam, magusam ja kuna ma muidu mahlasid ei joo üldse, siis neid ikka vahel raatsin osta. Kõige paremad mahlad üldse, soovitan kõigile !

 • Reply Carol 16. veebruar 2018 at 10:58

  Minu lemmikuks on värskelt pressitud apelsinimahl, tavalisi poemahlasid ei osta peaaegu kunagi :) HeyDay mahlasid prooviksin hea meelega!

 • Reply Kaidi 16. veebruar 2018 at 09:03

  Prooviks küll seda mahla. Lemmik on muidu anassimahl.

 • Reply Triin 16. veebruar 2018 at 07:37

  Mu lemmikmahlade hulka kuuluvad värskelt pressitud apelsinimahl, värske apelsini-greibimahl, astelpaju toormahl ja Heyday Sunbeam :) hinna poolest tõesti kallis, aga kuna ma arsmastan selle maitset, meeldib kogu see kõrgsurveteema ja kontseptsioon, siis vahel ikka ostan omale tööle kaasa – enesele preemiaks ja ergutuseks! :D

 • Reply Marii 16. veebruar 2018 at 00:42

  Pure ananassimahl ja Kadarbiku porgandimahl on siiani olnud suured lemmikud:) Prooviks suurima heameelega ka Hayday mahlasid!

 • Reply Tiina 15. veebruar 2018 at 22:35

  Õunamahl ja apelsinimahl on minu lemmikud. Viimasest Don Simone viljalihaga lemmik.

 • Reply Ele 15. veebruar 2018 at 21:35

  See sama sunbeam mul täiega lemmiik!!

 • Reply Kristi Lootus 15. veebruar 2018 at 21:21

  Minu lemmik ka HeyDay kollane mahl ?

 • Reply Jaanika L 15. veebruar 2018 at 19:14

  Pure mahlad on siiani olnud lemmikud :)

 • Reply Kelly 15. veebruar 2018 at 14:47

  Olen suur mahla sõber! Lemmik mahl on hetkel aura apelsinimahl, kindlasti tahan proovida HayDay mahlajooke. :)

 • Reply Kertu. 15. veebruar 2018 at 14:31

  Kodukootud õunamahl, mõnusalt hapukas on ikka kõige parem. Aga neid mahlu tahaks proovida küll!!!

 • Reply Ketter 15. veebruar 2018 at 12:10

  Ananassimahl

 • Reply Grete 15. veebruar 2018 at 11:33

  Tavaliselt joon õunamahla.
  Hayday mahlad näevad väga head välja, hea meelega prooviks neid.

 • Reply Sille 15. veebruar 2018 at 00:36

  Kadarbiku omad on viimase aja menüüs. Seda peediga olen proovinud kuskil ja oli hea küll.

 • Reply A 15. veebruar 2018 at 00:18

  Mu lemmikud on värskelt pressitud, eriti greibi- ja porgandimahl :)

 • Reply Triin 14. veebruar 2018 at 23:50

  Üldiselt poemahlu olengi vältinud just ebanormaalse suhkrusisalduse tõttu ja ka maitse pärast. Kui kunagi oli tavaline juua vähe suurem kogus magusat mahla ära, siis nüüd süües teadlikumalt, on nende aura jms mahlade maitse väga..hm..ebameeldiv? :D Keegi tõi külakostiks homemade õunamahla, kuid see sai kahjuks otsa. Selline laar NATURAALSEID mahlasid oleks küll väga hää ja teretulnud.

 • Reply Jaanika 14. veebruar 2018 at 23:44

  Minu lemmik on värskelt pressitud aplesini mahl :)

 • Reply sandra 14. veebruar 2018 at 23:41

  pure apelsinimahl on lemmik :)

 • Reply Kris 14. veebruar 2018 at 23:36

  Lemmik on várske ôunamahl :)

 • Reply Mairi 14. veebruar 2018 at 23:03

  Kõige rohkem saab poest ostetud apelsinimahla. Heyday mahladest meeldib enim Bonfire :)

 • Reply R 14. veebruar 2018 at 22:52

  Minu lemmikuks ongi hetkel see heyday sunbeam! Aga äkki see muutuks, sest pole teisi veel proovinud ?

 • Reply Annika 14. veebruar 2018 at 22:14

  Minu lemmik on just see deep forest peedi oma. Mmmmm..

 • Reply Helery 14. veebruar 2018 at 21:21

  Joon freshi mahla(jooke?) ? kast haydayd kuluks ära küll ?

 • Reply T 14. veebruar 2018 at 19:35

  Mu lemmikmahlaks on apelsini mahl, aga kui mingeid vähe erilisemaid mahlu vaadata siis seal kus ingverit mingisse segusse pandud on nii head :)

 • Reply Kai 14. veebruar 2018 at 19:16

  Minu lemmikmahl on virsikunektar ja värskelt pressitud apelsini oma :) neid võiksin päevas liitrite kaupa luristada.

 • Reply Kims 14. veebruar 2018 at 19:05

  Minu lemmik on värskelt pressitud apelsinimahl. Mmmm see värskus ja tsut viljaliha, taevalik!!!
  Kahjuks ei oma mahlapressi ja joon seda siis kui kuskil väljas käies menüüs silma hakkab. Seega täielik pidupäeva jook mul :p
  Osaleks hea meelega loosis ja mekiks ka hea kraami ära. Olen poes näinud, aga ei ole siiani raatsinud osta.

 • Reply Agnes 14. veebruar 2018 at 18:28

  Olen proovinud kahte nendest- Evergreen ja Into the Wild. Laps tõi miskiselt kooli ürituselt neid. Üldiselt ma mahla ei joo, kui siis apelsini mahla või kadarbiku mahlasid.
  Aga nendest meeldis enam Evergreen.

 • Reply Kadri 14. veebruar 2018 at 18:27

  Minu lemmik on kodune õunamahl. Hayday mahlad kuluks sellisel sombusel ajal vägagi ära :)

 • Reply Alice K 14. veebruar 2018 at 18:13

  Noo üks mu lemmikumaid maitseelamusi oli granaatõunamahl, mis pressiti mahlaks omaenda silmade all, ulme maitseelamus. Poodidest mahlade järele eriti ei haara, aga ananass on üks lemmikuimaid.

 • Reply Lillllll 14. veebruar 2018 at 17:45

  Siiani on mu lemmikmahl maailmas Kadarbiku porgandi/õunamahl. Pressiks ise ka samadest viljadest mahla, oleks vaid vajalik atribuutika endal olemas :D. Heyday mahlasid sooviksin küll hirmsasti proovida, need viljakombinatsioonid tunduvad megaaa maitsvad.

 • Reply Liisu 14. veebruar 2018 at 17:03

  Poest väga harv juhus kui ostan, ise pressitud mahlad kõikse paremad.
  Ainult, et alati ei ole aega teha, eriti kui jõuad töölt alles pool 11 öösel koju. Siis kipuki juhtuma, et kui ikka suur isu siis tuleb seda mitte just kõige paremat poe kraami osta.
  Mmm, ajasidki mahla isu peale nüüd :D

 • Reply Kairit 14. veebruar 2018 at 16:13

  Värskelt pressitud mahlad on kõige paremad! Muidugi ka oma tehtud õunamahl..

 • Reply Kerit 14. veebruar 2018 at 15:16

  Heyday mahla pole kunagi proovinud. Kui ma üldse mingisugust mahla koju ostan siis on see PURE naturaalne apelsinimahl :)

 • Reply Annika P. 14. veebruar 2018 at 14:49

  Minu lemmik on ema tehtud õunamahl ??

 • Reply N 14. veebruar 2018 at 14:31

  Uuu näevad väga isuäratavad välja, prooviks meeleldi :) Pole kuulnudki nendest mahladest.. huvitav kus ma elanud olen? :O aga minu lemmik siiani apelsinimahl. :)

 • Reply E 14. veebruar 2018 at 14:08

  Kui mahla joon, siis peaaegu alati Pure apelsinimahla. Nii hea on :)

 • Reply Laura 14. veebruar 2018 at 14:03

  Mina jumaldan kranaatõuna ja greibi mahlasid, kuna ma olen jubedalt hapu sõber ja tarvitaks igal vabal ajal kas haput jook, komme või puuvilju. :P

 • Reply Kirsika 14. veebruar 2018 at 14:02

  Mulle kusjuures meeldib ka see lilla peedikas – no on hea ? Ja pudelit on hiljem hea lastele kaasas kanda ja nt veega täita, mõnus suurus :)

 • Reply Kadi Sihv 14. veebruar 2018 at 13:57

  Vanasti maitses ananassimahl. Nüüd joon oma 1aastasega pirni mahla. Maksab küll hea koguse raha aga noh welll ??

 • Reply Birx 14. veebruar 2018 at 13:52

  Lemmik siiani on aura apelsinimahl! haydayd prooviks heameelega ?

 • Reply Meryt 14. veebruar 2018 at 13:46

  Poest mahla ei osta, pigem joon oma aia õunamahla ;)

 • Reply Katriin 14. veebruar 2018 at 13:14

  Minu lemmik on värske apelsinimahl, aga tahaks nüüd ka seda kollast Hayday oma proovida!

 • Reply Dagmar 14. veebruar 2018 at 13:08

  Apelsini ja võimalikult palju vilhalihaga, njämm!

  • Reply Mallukas 14. veebruar 2018 at 13:12

   Haha, ma lugesin: apelsini ja võimalikult vihaga :D

 • Reply Triin 14. veebruar 2018 at 12:58

  Minu lemmikud on kodused emme tehtud mahlad- mustsõstar, punane sõstar, kirss, aroonia, vaarikas :)

 • Reply Triinu 14. veebruar 2018 at 12:49

  Ma üldiselt joon vett ? aga kui ostan mahlu, siis 100%. Näiteks Pure (cappy oma vist), rimi selection jms. Aga neid hey day omi pole veel proovinud. Võita kuu varu oleks päris ideaalne. Mul oleks just neid tühje pudeleid vaja ? tahaksin meisterdada sensoorika pudeleid ?

 • Reply Mariel 14. veebruar 2018 at 11:59

  Minu lemmik on Pure viljalihaga apelsinimahl. Ka 100% viljadest tehtud :P

 • Reply Mari 14. veebruar 2018 at 11:38

  Mina Hayday mahlasid veel proovinud pole.. poest ostan enim tomatimahla ?

 • Reply Helen 14. veebruar 2018 at 11:30

  Maitsesin esimest korda Hayday mahlasid Kalamaja päevadel – KÕIK MAITSESID! Nii head!
  Lemmik oli Sunbeam ja kohe järgi tuli Bonfire. Paraku suhteliselt hinnalised ning väga tihti ei satu neid poest ostma. Lemmikmahlad on koduspressitud õunamahlad või siis vanaema punasesõstra siirupist tehtud jook :)

 • Reply Katrin 14. veebruar 2018 at 11:28

  Don Simon viljalihaga apelsinimahl. HeyDay rohelist sain kunagi proovida, väga hea ja mõnus oli.

 • Reply Kairixxx 14. veebruar 2018 at 11:04

  Mana valmistatud õuna-mustsõstramahl on viimasel ajal meie pere lemmik☺ Igati tervislik ja kasulik.
  Hayday mahlasid tahaks igal juhul proovida! Kui ma seda kastitäit ka ei võida, siis lähen poodi ja kindlasti ostan ?

 • Reply Kirsi 14. veebruar 2018 at 10:44

  Deepforest ja Evergreen on lemmikud! Muid ei ostagi, kusjuures.

 • Reply Leili 14. veebruar 2018 at 10:29

  Hayday mahlasid pole veel õnnestunud maitsta kuigi väga tahame kõhubeebiga proovida ?? pakimahlasid ostan üliharva. Tihemini satub korvi kadarbiku porgandi või peedimahl ?

 • Reply Mai 14. veebruar 2018 at 10:19

  Varem jõin apelsinimahla, kuid nüüd ei lähe see ka enam alla, kõik nii suhkruid täis. Hayday’d proovinud pole, kuid prooviks heameelega

 • Reply Marit Uusväli 14. veebruar 2018 at 10:18

  väga harva ostan poest mahlasid ja kui siis tomati oma

 • Reply Keiu 14. veebruar 2018 at 10:06

  Seni olen ainult rohelist joond ja meeldis vâga (kuigi värvus muutis mind natuke skeptiliseks ?)! Aga Sinu jutu peale võtaks endale ja tõbisele lapsele paar kollast pudelit vitamiine ka ?

 • Reply Killu 14. veebruar 2018 at 10:01

  Vaarika maitselised mahlad on lemmikud.
  Rõngul oli kunagi õunasiirup suhkruvaba, see oli supper hea morsi tegemiseks.

 • Reply D 14. veebruar 2018 at 09:21

  Olen ka bonfire ja deep forestit proovinud, kui need mingi aeg soodukaga olid, mõlemad meeldisid täiega ja jään nüüd seda kollast maitset otsima – pole veel poles näinud

 • Reply Krete 14. veebruar 2018 at 09:18

  Lemmikud on Kadarbiku õuna-porgandi mahl. Pahatihti on just alati see maitse poeriiulitelt otsas, kui isu tuleb. Teise koha lemmikute seas saab sama tootja apelsini-porgandi mahl.

 • Reply Anette 14. veebruar 2018 at 09:10

  Ei osta kunagi poest mahla, kuna ei taha neid lisatud suhkruid tarbida ja tihtipeale on poemahlad liialt magusad. Meeldib enda tehtud värdke porgandimahl, aga vot see pressi puhastamine on tüütu…
  Hea meelega prooviks neid mahlasid – imetava emana võtan iga päev pihuga vitamiine ja lisaenergiat läheks kindlasti vaja, mida ma usun, et need mahlad ka annaks.

 • Reply Yutulind 14. veebruar 2018 at 09:06

  Ma olen ostnud kaks korda bonfire. Väga hea. Teisi pole proovinud.

 • Reply Kairi Vainonen 14. veebruar 2018 at 08:44

  Lemmikuks on viinamarjamahl :)

 • Reply Mari-Liis 14. veebruar 2018 at 08:23

  Heyday bonfire on mega hea.. kahjuks ei raatsi seda väikest pudelikest väga tihti osta, äkki joppab ja võidan seekord. :D

 • Reply Vivian 14. veebruar 2018 at 08:14

  Ei ole Hayday mahlasid veel proovinud kuigi nüüd ajasid isu peale ikka küll :D Lemmikmahl on vanaema õunamahl :)

 • Reply Annika 14. veebruar 2018 at 07:55

  Ei olegi väga selline, kes ise poest mahla ostaks. Vahest satub kodus olema mõni aura oma siis on sedagi vaja veega pooleks lahjendada, sest noh.. räme magusad on ikka. :D Olekski tore kui saaks mõne uue lemmiku mahla.

 • Reply Hanna 14. veebruar 2018 at 07:41

  Lemmikmahlaks on hetkel Salvesti ploomimahl.

 • Reply Margit 14. veebruar 2018 at 07:32

  Minu lemmikud on ise pressitud mahlad. Apelsin ja porgand koos on eriti nämma.

 • Reply Kaisa 14. veebruar 2018 at 02:17

  Mulle meeldib Compali pirnimahl ja mangomahl ja tomatimahl. Meeldib ka endatehtud peedi-porgandimahl aga sellega on palju jubimist.

 • Reply Liisa 14. veebruar 2018 at 02:14

  Vàrske ananassimahl vòi kodune pastöriseeromata òunamahl, omg kui hea!

 • Reply Mariann 14. veebruar 2018 at 01:54

  Mahla poest ei osta, aga ema tegi mitu pudelit aroonia mahla kodus ise, sest mäletas, et see on minu lemmik. Hayday mahladest tahaksin väga Sunbeami oma proovida :)

 • Reply Johanna-Silvia 14. veebruar 2018 at 01:53

  Minu lemmik on ka üks neist, aga ma enam ei mäleta, milline :D Kallid on jaa, sp tihti ei osta, aga mm, kuuvaru sooviks küll :) :)

 • Reply C 14. veebruar 2018 at 01:43

  Minule meeldib poest saadavatest Don Simoni apelsinimahl. Aga isetehtud õunamahl on ikka kõige parem.

 • Reply Kristi 14. veebruar 2018 at 00:59

  Minu suurim lemmik on hetkel greibimahl..see klaaspudelis. Muid polegi hetkel ostnud.
  Aga seda hayday’d sooviks küll proovida nüüd väga. ??

 • Reply Maarja 14. veebruar 2018 at 00:52

  Heya Mallukas!

  Ma olen seda Bonfire ja Deep Foresti omasid proovinud ja mine pekki, need on töesti eriiti mönnad.
  Ma poest ei ostagi mahlasid ,ainult seda Kadarbiku porgandimahla vahel.
  Ma armastan värskelt pressitud mahlasid.
  Minu lemmikud koos on: porgand, peet, öun, ingver ja natuke sidrunit, uuh!
  Aga hästi hea ja pönev on ka Öuna-kiivi-rohelise viinamarja ja piparmündi kombo, soovitan ;)

 • Reply Liisi 14. veebruar 2018 at 00:48

  Minu lemmikuf on apelsini, granaatõuna ja peedi-õuna-valge viinamarja mahl ? mmmmmm kui head. Aga neid tahaks küll väga proovida… Nägin ühte saadet kus nendest mahladest ja sellest masinast rääkis millega neid tehakse ja juba siis tekkis suur huvi aga no ei raatsi juu… Nii kallid on ☹️

 • Reply Kaidy 14. veebruar 2018 at 00:42

  Minu lemmikuks hetkel Mana mahlad – apelsini või õuna :) aga hea meelega prooviks ka seda Sunbeami maitselist mahla :)

 • Reply eveliska 14. veebruar 2018 at 00:39

  Jagan ,ÖUNAMAHLA!

 • Reply kerttu 14. veebruar 2018 at 00:24

  semu astelpaljumahla joon heameelega aga heyday varu
  kuluks igati ära ?

 • Reply Anu 14. veebruar 2018 at 00:15

  Apelsinimahl

 • Reply Johanna 14. veebruar 2018 at 00:13

  Mina olen hästi suur hapu fänn. Seega – greip , suhkruvaba apelsin, sidrunimahl(olen täitsa saanud madala suhkrusisaldusega väga haput), ananass jne. Minu mureks tavaliselt jah , et hästi palju suhkrut ja megamagus.Hullult meeldivad need igasugused toormahlad ja mehud , kus viljaliha veel sees ja suhkru sisaldus poololematu, aga hinnad on neil ka üsna krõbedad reeglina ?
  Mulle kuluks ära palun, jah, jah! :D

 • Reply Triin S 14. veebruar 2018 at 00:11

  Kodune õunamahl on lemmik.

 • Reply J 14. veebruar 2018 at 00:08

  See sama kollane mahl ongi! Lisaks sellele veel pure apelsinimahl.

 • Reply Kaie 14. veebruar 2018 at 00:04

  Värskelt pressitud apelsinimahl on minu lemmik ???

 • Reply A. 14. veebruar 2018 at 00:04

  Üldiselt ostan poest segumahla kuid lemmikud on apelsin ja jõhvikas :) Jõhvikat joon alati siis kui olen haige ja apelsini terve suvi. Aga jah enamuse ajast ostan ikka segumahla xD
  Olen suur suur mahlasõber , seega kaks kätt kaks jalga püsti võtan loosist osa :)

 • Reply Kelly 14. veebruar 2018 at 00:01

  Poemahlad on jah katastroof
  ?ma pressin ise apelsinist. Ploomimahl meeldib ka aga selles jälle kg suhkrut.
  Niiet kuluks ära?tervislikumad mahlad

 • Reply Kristel 13. veebruar 2018 at 23:48

  Lemmik on apelsinimahl.

 • Reply K.K. 13. veebruar 2018 at 23:36

  Hayday mahlu jooks küll hea meelega.

  Muudest mahladest on lemmik Don Simoni apelsini mahl viljalihaga.
  Frooshi smuutid on ka väga head.

 • Reply Rille-Riin 13. veebruar 2018 at 23:35

  Minu lemmik on apelsini mahl või multifruit.

 • Reply Riin 13. veebruar 2018 at 23:35

  100% apelsinimahl on lemmik.

 • Reply Mari 13. veebruar 2018 at 23:18

  Teen ise mahla või smuutit, aga kui satun poodi ja hull mahlaisu, siis ostan astelpajumahla või porgandimahla. Mmmm. Mulle siuksed hapud ja maalähedased maitsed väga meeldivad :) peedimahla joon ka isuga

 • Reply Merilin Musthallik 13. veebruar 2018 at 23:14

  Minu lemmikuks on isetehtud õunamahl, poest väga mahla ei osta kuna enamusel nii suur suhkrusisaldus. Hayday mahl on aga väga öko ja tervislik, seega sooviks seda proovida küll.

 • Reply Kertu 13. veebruar 2018 at 23:08

  Minu lemmikuks on ananassimahl.

 • Reply Kirke 13. veebruar 2018 at 23:01

  Päris, mitte kontsentraadist valmistatud apelsinimahla ?

 • Reply Carolin 13. veebruar 2018 at 23:00

  Minu lemmik mahl on apelsinimahl.Aga usun, et kui saaksin neid Hayday mahlu proovida, leiaksin uue lemmiku? ja kindlasti oleks ka laps nendest mahladest suures vaimustuses!

 • Reply Kat 13. veebruar 2018 at 22:56

  Vaieldamatu lemmik on värskelt pressitud porgandi-apelsini mahl :)

 • Reply Silvia 13. veebruar 2018 at 22:50

  Ma armastan värskeid mahlasid!
  Kindel lemmik on kodus tehtud värskelt pressitud apelsinimahl, aga HeyDay mahlasid armastan ma ka!
  Olen proovinud nendest vaid kahte, aga see auhind tõesti rõõmustaks mind meeletult! :)

 • Reply Kristiina 13. veebruar 2018 at 22:49

  Minu kõikide aegade lemmik on apelsinimahl, nii et see kollane kõlab tõesti isuäratavalt

 • Reply Kaisa 13. veebruar 2018 at 22:48

  Harva kui ostan poest mahla. Alati joon pigem enda thetud omasid, kus tead ka, mida sisse on pandud. Eriti suur lemmik on õuna oma. ?
  Kuid seda Heyday oma tahaks kindlasti ka proovida ?

 • Reply Keidi 13. veebruar 2018 at 22:46

  Kindlasti Sunbeam!

 • Reply Aigely 13. veebruar 2018 at 22:45

  Kõige rohkem meeldib see oma tehtud õunamahl ?

 • Reply Keity Konetski 13. veebruar 2018 at 22:42

  Värskelt pressitud apelsinimahl. Poest ostes eelistan Pure mahlasid.

 • Reply san 13. veebruar 2018 at 22:40

  Lemmik mahl on PURE apelsinimahl :)

 • Reply Neti 13. veebruar 2018 at 22:34

  Minu lemmik on greibi mahl, hea ja hapu. Hayday mahlasid veel proovinud ei ole

 • Reply C 13. veebruar 2018 at 22:30

  Nii väga tahaks! Mu lemmikuks on praegu Pure firma apelsinimahl.

 • Reply Katre Kärner 13. veebruar 2018 at 22:29

  Minu üheks lemmikuks on Kadarbiku sidruni, õuna ja piparmündi oma. Hayday’d ma proovinud pole, kuid prooviks hea meelega ära. Tervislikud mahlad on üldiselt kõik siiani head olnud ☺️

 • Reply Terttu 13. veebruar 2018 at 22:27

  Minu suu jookseb vett seda Sinu lemmikut HayDay’d ja selle koostisosi vaadates.

 • Reply Mari 13. veebruar 2018 at 22:25

  Lemmikmahlaks on mustsõstra-vaarika mahl, ikka kodukootuna. Poest kui üldse mahla ostan, siis ploomimahla selleks puhuks, kui ühel lapsel kõht liiga kinni kipub minema ja tükk aega pole nr. kahele saanud. Joob pakitäie ära ja siis on kempsu minek ka kindel. :)

 • Reply Kairit 13. veebruar 2018 at 22:24

  Apelsini või viinamarja

 • Reply mercca 13. veebruar 2018 at 22:20

  Hayday Into The Wild!

 • Reply Annu 13. veebruar 2018 at 22:11

  Mulle meeldib porgandi-apelsini-ananassi või mingi sellise kooslusega mahlajook :D

 • Reply Kadri 13. veebruar 2018 at 22:01

  Mahlu ei joo, joon vett, kuid seda mahla kulistaks küll! :)

 • Reply Krissu 13. veebruar 2018 at 21:58

  Esimese rasedusega tekkis meeletu isu jõhvikamahla järele. See on siiani ainus mahl, mida tarbin.

 • Reply Karin 13. veebruar 2018 at 21:52

  Üldjuhul poest väga mahla ei osta. Kõige lemmikum on kodune õunamahl. Kui aga poest osta, siis pure apelsinimahl. :)

 • Reply Ave 13. veebruar 2018 at 21:52

  Kuna Sunbeam sisaldab apelsini ja piparmünti, siis see maitseks kindlasti väga.
  Poest pakimahla ei ostagi, mul on mahlapress, aga seda nii tüütu pesta, et igapäev ei viitsi küll ise teha.

 • Reply Kati 13. veebruar 2018 at 21:49

  Minu lemmikute lemmik on see sama peediga. See maitseb niii lahedalt ja samas tugevalt, selline tunne mingi jõudu andvat elueliksiiriga jooks ?. Ja nagu ikka head ja kvaliteetset asjad maksavad üsna palju.. olen ma valmis endale ikka seda vehel lugema. Kunagi lugesin pudeli pealt koostisosi ja see peet seal nimistus kuidagi ei kõnetanud ja see on mu üks viimase 2 aasta suurim üllataja olnud ?

  • Reply Kati 13. veebruar 2018 at 21:50

   *no lahedalt ka aga algselt mõtlesin ikka mahedalt ?

 • Reply Kati 13. veebruar 2018 at 21:48

  Minu lemmikute lemmik on see sama peediga. See maitseb niii lahedalt ja samas tugevalt, selline tunne mingi jõudu andvat elueliksiiriga jooks ?. Ja nagu ikka head ja kvaliteetset asjad maksavad üsna palju.. olen ma valmis endale ikka seda vehel lugema. Kunagi lugesin pudeli pealt koostisosi ja see peet seal nimistus kuidagi ei kõnetanud ja see on mu üks viimase 2 aasta suurim üllataja olnud ?

 • Reply Doris 13. veebruar 2018 at 21:42

  Apelsinimahl on lemmik, aga üldiselt ei taha jah neid poe mahlasid, kuna palju suhkrut ja muid aineid ka lisaks. Mahe Eesti toodangut võiks proovida küll :)

 • Reply Birgit-Helen Rebane 13. veebruar 2018 at 21:37

  Lemmikuteks mahladeks on ananassimahl ja kodune õunamahl..mmmMMmmm :) HeyDay mahladest on mu vaieldamatuks lemmikuks Deep Forest, see on nii mõnusalt hapukas aga samas värske maitsega. Liialt magusad mahlad ei ole mulle kunagi peale läinud ;)

 • Reply Diana 13. veebruar 2018 at 21:33

  Värskelt pressitud apelsinimahl. :)

 • Reply Laura 13. veebruar 2018 at 21:32

  Apelsinimahl ?

 • Reply Helina 13. veebruar 2018 at 21:28

  Multi- ja apelsini on lemmikud :)

  HeyDay mahladest ära ei ütleks :)

 • Reply Hanna 13. veebruar 2018 at 21:18

  Pure viljalihaga apelsinimahl on siiani lemmik. Heyday mahlasid pole veel proovinud :)

 • Reply A. 13. veebruar 2018 at 21:17

  Poest üritan enamasti osta 100% apelsinimahla. Ei meeldi üldse igasugused sehumahlad või muu suhkru-vee segu.
  Tegelikult kõige lemmikum on oma aia õuntest tehtud õunamahl, mida võin ikka jube suurtes kogustes juua, sest tean, mis seal sees on (ja mida seal sees ei ole).
  Hayday mahlasid prooviks hea meelega, ehk leian lisaks apelsinimahlale uue tervisliku lemmiku :)

 • Reply Gerda 13. veebruar 2018 at 21:16

  Aplesinimahl!

 • Reply Liisa 13. veebruar 2018 at 21:06

  Lemmik on segumahl :)

 • Reply Sandra 13. veebruar 2018 at 21:05

  Minu lemmikuks on ploomimahl :)

 • Reply Kats 13. veebruar 2018 at 21:03

  vanaema õuna ja sõstramahl :P

 • Reply K 13. veebruar 2018 at 20:59

  Minu lemmik on apelsini mahl :)…kuu jagu mahla kuluks ka meie väiksemale perele marjaks ära.

 • Reply Krista Leppik 13. veebruar 2018 at 20:57

  Meie pere armastab jõhvika mahla.

 • Reply Triinu T 13. veebruar 2018 at 20:54

  Mulle meeldib väga Don Simon apelsinimahl, sest seal on palju viljaliha sees ning maitseb ülihästi. Kahjuks väga ei raatsi osta, sest maksab päris hästi. Kuna nüüd olen ise gripis, siis olen endale mõned pakid siiski lubanud, et end hellitada ja c-vitamiini varusid täiendada – äkki saan rutem terveks.

 • Reply Hanna 13. veebruar 2018 at 20:53

  Ploomimahl on suht lemmariks saanud praegu aga Marli Vital astelpaju, mandariini ja apelsiniga on kauaaegne lemmik

 • Reply Heidi 13. veebruar 2018 at 20:51

  Minu lemmik on peedi-porgandi-õuna mahl, mida sügisel ise mitu raksu tegin, aga tegemine oli nii tüütu ja aeganõudev ja suurem mässamine. Edaspidi sai laiskus võitu ja rohkem pole teinud. Aga mega hea oli küll, terve pere kiitis. Sellist tervislikkuse laksu oleks küll hädasti tarvis :)

 • Reply TN 13. veebruar 2018 at 20:47

  Värskelt pressitud apelsinimahl, kui ta on hommikul kohvi ja võiku kõrvale. Kohv ja võiks on oluline osa mahla maitsvamaks muutmisest :) Muul ajal võib vett juua. Kui ise pressida ei viitsi, siis härra Don Simon on ka tubli töö ära teinud.

 • Reply Jaana 13. veebruar 2018 at 20:44

  Maakodus tehtud õunamahl on maailmaparim!

 • Reply Tuuleke 13. veebruar 2018 at 20:42

  Deep Forest aga nagu Sa mainisid siis ka mina ei saa öelda, et neil oleks mõni maitse mis ei meeliks. Kõik on mõnusad.

 • Reply Mary 13. veebruar 2018 at 20:42

  Niisama poemahla naljalt ei osta, vahel lastele neid “Pure” mahlasid ja vahel endale granaatõuna mahla, sest njämm!
  Hayday’d tahan ka kindlasti proovida, ainult cett ei saa ju ka koguawg juua, aga lastele tahaks ju ikka alati parimat!

 • Reply Teele 13. veebruar 2018 at 20:41

  Siiani on olnud kodukootud õunamahl, siis tean, et ikka hüva kraam ?

 • Reply Andra 13. veebruar 2018 at 20:40

  Õunamahl!!! Vanaisa-vanaema tehtud:)

 • Reply Jana 13. veebruar 2018 at 20:39

  Minu lemmikmahl on ka seesama kollane HeyDay mahl!

 • Reply Merlindp 13. veebruar 2018 at 20:33

  Ainuke hea! mahemahl, mis ma saanud olen, ongi HayDaylt ja lemmik on oranž (ei mäleta koostisosi).
  Muid mahlu üldse ei ostagi, ainult HayDay omasid, kui on alla hinnatud (rott nagu ma olen :D)

 • Reply J.J 13. veebruar 2018 at 20:30

  Mulle maitseb mingisugune ökoloogiline suhkruta mahl chia seemnetega. Täpset nime enam ei mäleta. Ja muidugi ka enda tehtud toormahlad. :)

 • Reply Janika 13. veebruar 2018 at 20:29

  Maarjamaa astelpaju-jõhvika mahlajook on mu lemmik. Selline mõnus maa lauda maitse on sellel juures minu jaoks. Lapsepõlv tuleb millegipärast meelde selle mahlaga. :D

 • Reply Birgit 13. veebruar 2018 at 20:25

  Mul tekkis selline mahla isu su postituse peale! Minu lemmik mahl oleks üks mahe/öko? mahl mille ma kiirelt R-kioskist kaasa haarasin rongile. See oli rabarberi ja chia seemnetega. Imeline! Kahjuks praegu seda ei ole rohkem leidnud. Samas ma harjunud, et kõik head asjad kaovad. :)

 • Reply Giisela 13. veebruar 2018 at 20:23

  PURE apelsinimahl on mu kõige suurem lemmik, kuid ka sellel on suhteliselt krõbe hind minu jaoks.

 • Reply Kellu 13. veebruar 2018 at 20:21

  Ma ei joogi poe mahlasid,teen ise siirupeid ja siis joon morssi.

 • Reply Anneli 13. veebruar 2018 at 20:16

  Tomatimahl on hea.

 • Reply Mirjam 13. veebruar 2018 at 20:11

  Minu lemmikuks on kodune mustikamahl. Hayday mahla veel pole proovinud.

 • Reply Kersti 13. veebruar 2018 at 20:09

  Lemmik on vaieldamatult värskelt pressitud apelsinimahl! ??

 • Reply Marit 13. veebruar 2018 at 20:04

  Lemmik mahl on värskelt pressitud mahl apelsinist-porgandist-õunast.

 • Reply Pesukaru 13. veebruar 2018 at 20:00

  Minu lemmik mahl on porgandimahl ❤❤ Võin juua seda päevas liitrite viisi… :D Samas on ka porgandi-õuna/maasika oma väga hea. Loodan,et võidan ,oleks üks maitsev võit :) !

 • Reply E 13. veebruar 2018 at 20:00

  Minu lemmik “mahl” on täiesti tavaline morss ema tehtud aroonisiirupist :) Hea ja kodumaine!

 • Reply kty 13. veebruar 2018 at 19:54

  Mulle meeldib Pure 100% apelsinimahl või tavaline segumahl. Üldiselt ostan siiski Värskat, palju tervislikum. Heyday mahlad prooviks ka heameelega ära!

 • Reply Pille 13. veebruar 2018 at 19:52

  Lemmikmahla mul veel pole aga need tunduvad eriti ahvatlevad!!
  Peedipaanika tuli tuttav ette ka haha??

 • Reply Kadi 13. veebruar 2018 at 19:49

  Minu lemmikmahl on värskelt pressitud apelsinimahl

 • Reply Pirjo 13. veebruar 2018 at 19:45

  Minu lemmik ongi Heyday roheline mahl ehk siis õuna, kurgi, spinati, sidruni, peterselli ja ingveriga. Neil teised ka muidugi väga head. Tahaks neid juua tihemini, aga hinnad tõesti kõrged (samas arusaadav ka miks nii on).

 • Reply Leila 13. veebruar 2018 at 19:43

  Minu lemmik kodumahl on punasesõstramahl :) Poest üldjuhul ostan viinamarja omi. Kuu ajane mahlavaru oleks vägagi tore, kuna enamjaolt asendan ma vee limonaadiga, mis ei ole grammigi tervislik ja hea mu kehale.

 • Reply Sirle 13. veebruar 2018 at 19:42

  Minu lemmikuks on segumahl ?

 • Reply Maarja 13. veebruar 2018 at 19:41

  Heyday mahlad meeldivad väga ning siis mingid Taani või Norra mahlad kah, need musta värvi pakid, mis smuutidega koos külmas on. Kadarbiku porgandimahl on ka das best endiselt. Nö suva pakimahlu ei joo.

 • Reply Martin 13. veebruar 2018 at 19:40

  Ananassimahl on lemmik

 • Reply Maiken M 13. veebruar 2018 at 19:39

  Ei joo tavaliselt poe mahlasid, kuid nende maitsmine pakub küll huvi. Harva ostan mõne väiksema paki, mis on vähema suhkru kogusega ja muud sellist. Ise väga tihti puuvilju ei söö, mahl oleks täpselt paras, et kõik vajalik kätte saada?

 • Reply Sirle 13. veebruar 2018 at 19:35

  Apelsinimahl on lempar. :)

 • Reply Carolina K 13. veebruar 2018 at 19:34

  Kõige lemmikum on ilmselt värskelt pressitud apelsinimahl, kuid poest ostan enamasti granaatõuna mahla :)

 • Reply K 13. veebruar 2018 at 19:31

  Minu lemmik on kodukootud punasesõstra- ja õunamahl ning pressitud apelsini mahl :)

 • Reply Keter 13. veebruar 2018 at 19:27

  Minu ostukorvi kukub ka viimasel ajal aina tihemini Hayday mahlapudeleid. Esimese maitsmisega mulle see peedi oma ûldse ei meeldinud aga nüüd on mu suur lemmik

 • Reply Käts 13. veebruar 2018 at 19:20

  Värskelt pressitud apelsinimahl on nii hea ja muidugi poes müüdavad smuutid, aga need on nii krõbeda hinnaga, et tihti ei raatsi osta.

 • Reply Helena 13. veebruar 2018 at 19:20

  Hayday mahla sain tasuta proovida ühel üritusel paar kuus tagasi. Nii hea oli, et varastasime sõbrannaga käekotid pudeleid täis nagu vaeslapsed :D Lemmik oli see kollane.

 • Reply Kertu 13. veebruar 2018 at 19:19

  Peale seda kui u 2 aastat tagasi avastasin, kui suuuur kogus suhkrut poe mahlades on, ostan poest väga harva mahla. Olen ikka üritanud ise suvel erinevatest marjadest ja õuntest, mis parasjagu kuskilt saada on, talveks mahlu ja siirupeid teha. Lemmik omatehtud mahl on aroonjatest. Küll aga oma mahladele vahelduseks rändab vahel poes siiski minu ostukorvi ka tomatimahl.

 • Reply Gigi 13. veebruar 2018 at 19:17

  Meeldib kodune õunamahl. Poemahladest köögiviljamahl. See on rohkem söögi kui joogi eest.

 • Reply Katu 13. veebruar 2018 at 19:15

  Bonfire on ära proovitud, oli superlux ja nüüd janunen kollase järgi.. njomm njomm, palun mulle mahla:)))

 • Reply Karmel 13. veebruar 2018 at 19:11

  Pole eriline mahlaostja – kunagi sai proovitud Kadarbiku sidrunimahla, mis oli mega hea, aga enam pole kuskilt leidnud. Heyday mahlasid prooviks ka hea meelega, leiab ehk uue lemmiku!

 • Reply Laura 13. veebruar 2018 at 19:10

  Õunamahl

 • Reply Kelly 13. veebruar 2018 at 19:05

  Cappy apelsinimahl

 • Reply Arle 13. veebruar 2018 at 19:00

  Lemmikud on õuna, pirni ja ananassimahl. Kuna raua näitajad viletsad tarbin ka peedimahla. Hayday mahlasid veel proovinud ei ole kuid edaspidi olen teadlik mis valik poes teha.

 • Reply Lotte 13. veebruar 2018 at 18:58

  Granaatõunamahl 100 prossa lemmik.

 • Reply Siiri 13. veebruar 2018 at 18:56

  Poes mahlariiuli juures seistes tõuseb käsi haarama Cappy mahlu – küllap see mingil põhjusel on ka lemmikuks saanud. Kuid nüüd, kui kogun kodulaenu sissemakseks raha, on mahl üks neist asjadest, mille võin oma poenimekirjast kustutada :D

 • Reply Piret 13. veebruar 2018 at 18:40

  Heyday minu lemmikud mahlad ja minu jaoks ka sellised suht toitvad. Olen joonud neid kõiki ja vist kõige lemmikum oli see sama punane – peediga ?
  Ja mina ei osta ka juba aastaid poest mahla, just selle suhkru pärast.
  Kindlastiiii soovin loosis osaleda, sest need mahlad niiiiiiii head ?

 • Reply Merili 13. veebruar 2018 at 18:23

  Minu lemmikmahlaks on kõiksugu apelsinimahlad, ja muidugi parim on värskelt pressitud. Kuid samuti meeldivad erinevate lisanditega apelsinimahlad ja ka Heyday sunbeam üks minu lemmikutest.
  Teiseks lemmikuks on värsked passionfruiti mahlad, kahjuks pole eestis neid leidnud, kui kellelgi vihjeid, siis olen üksi suur kõrv! Läheks hea meelega seda mõnda kohvikusse jooma :)
  Ja lõpetuseks meeldivad mulle hapukad rabarberimahlad. Nüüd tuli kevadeigatsus… Kastike vitamiine aitaks küll ;)

 • Reply Katrin 13. veebruar 2018 at 18:22

  Mulle meeldivad värsked ja hapukad mahlad nt kiivi, õun, apelsin. Olen ka Hayday mahlasid ostnud aga enam ei mäleta täpselt milliseid.

 • Reply K 13. veebruar 2018 at 18:21

  Minu lemmik on segumahl.

 • Reply Marilin 13. veebruar 2018 at 18:19

  Värskelt pressitud apelsinimahla ei ületa miski! :)

 • Reply Pauliine 13. veebruar 2018 at 18:16

  Üldiselt ma poest mahlasid ja muid maitsejooke üldse ei osta, sest tõesti suhkrusisaldus on jube! Joon pigem vett ning teen smuutisid, kui ikkagi on magusaisu. Hayday mahla veel proovinud pole :)

 • Reply H.V. 13. veebruar 2018 at 18:06

  Minu lemmikmahl on poe omadest ploomimahl. Endatehtud mahladest on lemmik õunamahl ja vahel saab seda ka poest ostetud (:

 • Reply K&T 13. veebruar 2018 at 18:05

  Poe mahladest on siiani lemmik olnud apelsini.

 • Reply Terje 13. veebruar 2018 at 18:03

  Lemmikmahl on viljalihaga apelsinimahl?

 • Reply Katrina 13. veebruar 2018 at 17:54

  HeyDay mahlad on lemmikud ?? Peedi ja kurkumiga ? Joon neid kuna on tervislikud ja vitamiinipommid.. ♥️ Kuna mu keha on “pörgust” läbi käinud siis hädasti vajan seda !

 • Reply Kiivi 13. veebruar 2018 at 17:46

  Ananassimahl! Ja oma aia magusatest õuntest värskelt pressitud mahl. Salvesti porgandimehu on ka selline asi, mille järgi vahel täiesti vastupandamatult isutab, aga see ei lähe vist mahlana arvesse ?

 • Reply Grete 13. veebruar 2018 at 17:46

  Poest väga tihti mahla ei osta aga PURE omad maitsevad küll. Mahemahla vitamiinikuur kuluks küll hädasti ära!

 • Reply Enely 13. veebruar 2018 at 17:45

  Kirsimahl on vaieldamatu lemmik. Heyday mahlasi veel maitsnud pole :)

 • Reply R 13. veebruar 2018 at 17:41

  Minu lemmikmahl on Aura viinamarja mahl. Sooviks väga võita.?

 • 1 2