KINGILOOS SÖÖK TESTIN JA ARVUSTAN

mahlale-mahlale!*

13. veebruar 2018

Mul on tunne, nagu ma oleks mahlapaastul…Ma muidugi liialdan, sest mingit paastu ma ei pea, kuid ma olen siin eilsest saadik suht mahla peal elanud. Ma ei tea, kas te olete kuulnud Heyday Organic mahemahladest, aga ma sain neilt mekkimiseks ühe kuu varu mahlasid. Ehk siis igast maitsest kasti. Ilmselgelt on minu isiklik mahlakaanimise sagedus vist tihedam kui tavaliselt, sest “kuuvarudest” on alles vaid paar üksikut pudelit. Lihtsalt ei ole isu midagi süüa ja siis on palju mõnusam lihtsalt midagi head juua.

Kuna ma neid siin alla kulistan, siis tean täpselt milline minu lemmik on,kuid üllatavl kombel sellist, mis ÜLDSE ei maitseks, ei olnudki. Näiteks see lilla, deep foresti nimeline jook on selline….Ma enne just mõtlesin, et mis on earthy eestikeelne versioon? See peet annab sellele mõnusa maalähedase maitse ja kõik mekib lihtsalt ülivärskelt. Ainult, et noh…peet! Lapsele juua andes enne vaadata, et ega tal valged riided pole, sest muidu on neid keeruline puhtaks saada (õppisime oma vigadest) ja kindlasti tasub ka pissile minnes meenutada, et ma olen peeti joonud, mitte, et midagi siseorganitel viga oleks :D (õppisin oma vigadest).

Heyday on muuseas esimene ettevõte Eestis, kes toodab külmpressmeetodil mahemahla, neid tehakse siinsamas, Kristiines! Heyday mahlad teeb eriliseks ka see faktor see, et need valmivad ainulaadse kõrgsurvemeetodil, mis yvitab kahjulikud bakterid ja mikroorganismid, kuid jätab alles marjade, puuviljade ja juurikate värskuse, toitained ja kasulikud mineraalid. See tähendab siis seda, et kui ühe pudeli head mahla sisse jood, saadki kätte oma päevase vajaliku koguse vilju. Mis eriti hea, toorainend on neil sertifitseeritud mahemärgistusega ning ka kõikide meie mahlade retseptid on väljatöötatud siinsamas Tallinnas nende enda tiimi poolt.

Mulle endale isiklikult meeldib see ka, et kui te vaatate neid koostisosi, siis enamik asju kasbav siinsamas Eestis väga vabalt ja on niiöelda kohalik kraam. Meie perele maitsevad need täiega. Lende joob hea meelega, Mari kaanib ka suure hurraaga, minust ja Kardost rääkimata. Ja kui mõni tühi pudel jääb korgita ripakile, üritab isegi Lotte sealt seest väärt kraami kätte saada. Ma tahtsin teile pilte teha, kus Lende on suurte ja punaste mahlavuntsidega, aga ma vannun, et ma lihtsalt ei suuda püsti tõusta ja pildistada ja värke teha, ei ole see haige inimese elu kerge.

Milline aga mu lemmik on? Muuseas on see ka Kardo lemmik, niiet võib-olla see ongi siis nendest maitsetest parim? Ma ei tea! Eks see ole selline maitseasi, aga see kollane sunbeam…. Mmmmm… Ma ei saa isegi kirjapilti panna neid sõnu, mida Kardo mõmisedes kasutas, kui ta esimese pudeli ära jõi, sest noh… Need pole kuigi sündsad :D Aga kollane mahlakarp sai meil esimesel päeval esimesena otsa, nii et ma pidin lausa ise endale neid juurde ostma, kuigi teisi maitseid veel oli. Jah, nad on üsna krõbeda hinnaga, seega kui te raatsite vaid ühte proovida, siis proovige seda!

Muuseas, Heyday annetab iga pudeli pealt 5 senti SOS lasteküladele, mis on minu meelest mega armas!

Oeh, mul tuli selle suure trükkimise peale nüüd endale mahlaisu peale. Aga teil? Juhuks kui tuli, siis mul on teile “tagasihoidlik” kingitus välja pakkuda, millega on igast maitsest karp Heyday mahlasid. Nagu Mari ütleb, hästi peenikese häälega: “Tahad???”. Ikka tahate, ma arvan.

Et endale kuuvaru Heyday mahlasid võita, jätke postituse alla kommentaariks, mis on teie lemmik mahl. See ei pea olema muidugi Heyday oma, kui te ei ole seda veel mekkinud, aga mis mahla te üldse üldiselt poest ostate? 

Ma igaks petteks mainin ka, et kui keegi veel ei tea, siis need mahlajoogid, mis poes müüakse on tervislikkusest kaugel ja koosnevad väga suurel hulgal suhkrust. Seega ma neid üldse osta ei soovita – neil on sama palju suhkruid sees, kui näiteks karastusjookidel, seega lastele neid ka anda ei maksa. Heyday’d annan ma aga isegi Lentsule rahuliku südamega :)

Muuseas, kõik tooted, mis on müügil Eesti poodides ja mille kategooriaks on pakendil või hinnasildil märgitud “mahl”, on tõepoolest 100-protsendilised mahlad, ning tarbija võib olla kindel, et tegemist on tervisliku tootega, millele ei ole lisatud suhkrut ega muid aineid.

Täismahl ehk 100-protsendiline mahl on samaväärne viljadest ja marjadest pressitud mahladega ning sellele ei tohi lisada suhkrut ega muid aineid. Mahlade kõrval on müügil veel nektarid ja mahlajoogid. Erinevalt mahladest on nektarites lubatud kasutada suhkrut, mett ja sidrunhapet. Mahlajookides võib, aga ei pruugi olla suhkru ja sidrunhappe kõrval ka teisi lisandeid.
Mahlatoote nimetus – mahl, nektar või mahlajook – määrab ära, mis tüüpi tootega on tegemist ja mis võib olla selle mahlaprotsent.

Mahlasisaldus erinevates kategooriates:
Mahl 100%
Nektar 25–50% (sõltuvalt puuviljast või marjast)
Mahlajook ei ole määratletud, kõige sagedamini 10–15%
Smuuti ei ole määratletud

Lihtsalt, et te saaksite natukene aimu, mida osta ja mida mitte!

*Postitus sündis koostöös Heyday’ga

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

500 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Kati 13. veebruar 2018 at 17:34

  Oi igasugused toormahlad on lemmikud! Porgand ja greip meeldivad eriti kohe.

 • Reply Elli 13. veebruar 2018 at 17:32

  Punasesõstra mahl :)

 • Reply Kertu 13. veebruar 2018 at 17:28

  Pure mahlad, Kadarbiku porgandi- ja peedimahlad, lisatud suhkruta granaatõunamahl ja kui käsi tõuseb, siis Heyday mahlad :)

 • Reply Maarja 13. veebruar 2018 at 17:26

  Värskelt pressitud greibimahlaga on keeruline võistelda, aga olen proovinud Hayday seda rohelist mahla ja see oli ka supeeer!

 • Reply Jane 13. veebruar 2018 at 17:23

  Minu lemmik on ise tehtud greibi-apelsini mahl mmmm :)

 • Reply Merli 13. veebruar 2018 at 17:14

  Mulle maitseb apelsinimahl.

 • Reply R 13. veebruar 2018 at 17:14

  Värskelt pressitud apelsini mahl on lemmik. Muidu üldse mahla ei joo, maitsevad kõik, aga just selle suhkrusisalduse tõttu hoian eemale.

 • Reply Elina 13. veebruar 2018 at 17:10

  Mulle maitseb jühvikamahl:)

 • Reply Maigi-Ly 13. veebruar 2018 at 17:05

  Minu lemmik on apelsinimahl. ?

 • Reply Mia 13. veebruar 2018 at 17:02

  Mulle meeldib poestgreibimahla osta, see on nii sõltuvust tekitav :)

 • Reply Madleen 13. veebruar 2018 at 17:00

  Tomatimahl ?

 • Reply Maris 13. veebruar 2018 at 16:53

  Mu lemmik on apelsinimahl.

 • Reply Kristi 13. veebruar 2018 at 16:48

  Heyday* (vigade parandus) :)

 • Reply Kristi 13. veebruar 2018 at 16:47

  Värskelt pressitud õunamahl on üks lemmikutest. Samuti meeldib Loodusväe metsmustikamahl. Heyday deep forestit olen proovinud. Maitses väga hästi. Tihti neid mahlu lubada ei saa aga kui ostan, siis naudin täiega :)

 • Reply Kristi 13. veebruar 2018 at 16:46

  Värskelt pressitud õunamahl on üks lemmikutest. Samuti meeldib Loodusväe metsmustikamahl. Hayday deep forestit olen proovinud. Maitses väga hästi. Tihti neid mahlu lubada ei saa aga kui ostan, siis naudin täiega :)

 • Reply Kaisa 13. veebruar 2018 at 16:40

  Apelsinimahl ?

 • Reply Tiina 13. veebruar 2018 at 16:40

  Oma tehtud mahlades vaieldamatu lemmik on ehtne õunamahl ? aga kui see on otsas ja tuleb osta poest, siis on marli mahlad (segu/mult) omad lemmikud on :) aga neid uusi mahlasid pole veel proovida jõudnud, see kollane on tõesti ahvatlev??

 • Reply Mariliis 13. veebruar 2018 at 16:40

  Meie pere lemmik on Largo apelsinimahl..lihtsalt, võrrratu ! Hayday mahlasid kahjuks proovinud ei ole aga kindlasti maitsevad hästi ja kes siis ühe kuu varudest ära ütleb :D

 • Reply Šaarik 13. veebruar 2018 at 16:39

  Poest praktiliselt mahla ei ostagi, just selle meeletu suhkrukoguse pärast, kuigi maitsevad need mahlad mulle küll, eriti ploomi- või viinamarjamahl. Kui kodust väljas söömas käin, ostan apelsinimahla. Sügiseti soetan kuskilt värsket õunamahla. Eelistan siiski päris puuvilju mahlale.
  Aga kui võidan, siis kingiksin mahlavaru oma beebiootel tütrele ?.

 • Reply Liisi 13. veebruar 2018 at 16:39

  Viljalihaga apelsinimahl on lemmik:)

 • Reply Anu 13. veebruar 2018 at 16:33

  Mulle meeldib mangoga mahlad. Nii mõnusad ?

 • Reply Anette 13. veebruar 2018 at 16:24

  Segumahl on lemmik. :)

 • Reply Christina 13. veebruar 2018 at 16:19

  Minu üheks suureks lemmikuks on ka kadarbiku porgandi-apelsini mahl, ja muidugi ka värskelt pressitud aplsinimahl.

 • Reply Birgit 13. veebruar 2018 at 16:14

  Minu lemmikmahl on granaatõunamahl. Tahaksin seda auhinda täiega võita, sest püüan tervislikumalt toituda, aga mahla täiega tahaks. Poe omasid aga pole eriti mõistlik juua.

 • Reply Kaisa Kullamaa 13. veebruar 2018 at 16:08

  Ma olen suhteliselt kindel, et see sama kollane hayday mahl on ka minu uus lemmik. Koostist vaadatest hakkas juba suu vett jooksma!

 • Reply Karola 13. veebruar 2018 at 16:05

  Mahlasi ostan poest harva, kui tuleb väga mahla isu, siis kas Pure ananassi mahl või Kadarbiku porgandimahl. Enim meeldivad värskelt pressitud mahlad mis kaupluste külmletis koos smuutidega on aga need päris krõbeda hinnaga. Heyday pudeleid olen piilunud aga ei ole raatsinud proovida veel.

 • Reply Birgit 13. veebruar 2018 at 16:05

  Minu lemmik mahl on äkki mango-apelsini, mis tegelikult on küll smuuti, aga ma usun, et läheb ka mahlana arvesse.

 • Reply Kristi 13. veebruar 2018 at 16:02

  Ananassi mahla on super hea! Aga sooviks tõesti nende seast uue lemmiku leida

 • Reply Galina 13. veebruar 2018 at 15:59

  Minu lemmik on apelsinimahl. Hayday mahlasid pole proovinud, aga katsetajaid mul jagub- poja ja tütar prooviksid hea meelega.

 • Reply Mari-Liis 13. veebruar 2018 at 15:58

  Sunbeam on lihtsalt parim!

 • Reply Ka 13. veebruar 2018 at 15:49

  Minu lemmik on värskelt pressitud mahlad ja ema valmistatud õubamahl, mida oleme juba liitrite kaupa perega sellel aastal joonud,sest see kõige naturaalsem:)

 • Reply Helen 13. veebruar 2018 at 15:47

  Lemmikuks on värskelt pressitud apelsinimahl või kodukootud õunamahl. Poodides leiduvatest variantidest meeldib ka väga Kadarbiku apelsini-porgandi mahl.

 • Reply Kairi 13. veebruar 2018 at 15:40

  Olen pikalt tahtnud proovida Hayday mahlasid, aga pole raatsinud, loodan, et nüüd loosiõnn naeratab :) Kuid lemmik mahlaks on Harboe pure apelsinimahl.

 • Reply Andra 13. veebruar 2018 at 15:40

  Poest üldiselt mahla ei osta, just nimelt nende suure suhkrusisalduse tõttu. Kuid maitse poolest eelistaksin õunamahla.

 • Reply T. 13. veebruar 2018 at 15:40

  Ei osta väga poest mahla, enda tehtud õunamahla tarbin :)

 • Reply Reimo 13. veebruar 2018 at 15:38

  Apelsini v multifruit

 • Reply Mari 13. veebruar 2018 at 15:36

  Tomatimahl mu lemmik!

 • Reply Kerli 13. veebruar 2018 at 15:36

  Granaati ostan tavaliselt

 • Reply K. 13. veebruar 2018 at 15:35

  Säästu 6unamahl. Hea ja odav!

 • Reply Liina 13. veebruar 2018 at 15:26

  Värskelt pressitud õunamahl on asi mida ma võiksin lõputuult juua. Aga kuna need värskelt pressitud mahlad on nii kallid,siis ei raatsi ültse neid osta. Joon pigem neid pakimahlasi,ning vahepeal ka annan lapsele neid juua,kuigi tean,et need pole kasulikud aga lapse ees mahla juues,paratamatult tahab ka tema mahla juua.

 • Reply Birgit 13. veebruar 2018 at 15:25

  Kõige lemmikum mahl mida nüüdseks enam poelettidel ei ole on Largo troopiline mahl :( värsketest mahladest on lemmik värskelt pressitud apelsini mahl :)

 • Reply Katariina 13. veebruar 2018 at 15:24

  Neid suhkrupomme ei joo. Ikka 100% mahl ilma lisatud suhkruta peab olema ja punase greibi oma on lemmik! Enamustele vist ei meeldi, sest see parajalt mõru, aga mina armastan!

 • Reply Pille 13. veebruar 2018 at 15:24

  Minu lemmik on Kadarbiku porgandi-õunamahl. Lihtsalt niiiiii hea. Võiks kohe 10 tk korraga ära juua. Kahjuks ainult nii kallis (minu sissetuleku juures), et saab pidupäeval lubada.

 • Reply Mia 13. veebruar 2018 at 15:23

  Poesmahlasid ei osta, aga olen teinud porgandi-apelsinimahla ja see on superhea :D

 • Reply Marju 13. veebruar 2018 at 15:22

  Ostan aeg ajalt ploomi või tomatimahla.Ei,ei suuda öelda ka porgandinädalat,see on ka mu 2,5a poja lemmik.

 • Reply Susann 13. veebruar 2018 at 15:21

  Minu lemmik on granaatõunamahl.

 • Reply Triinu 13. veebruar 2018 at 15:20

  Minu lemmikmahl on ananass-apelsin-porgand. Heyday mahlu olen ka proovinud, aga mitte kõiki ja see mahlavaru kuluks meie perele täiega ära ;)

 • Reply Susann 13. veebruar 2018 at 15:20

  Minu lemmik on granaatõunamahl, Haydayd pole veel proovinud.

 • Reply J. 13. veebruar 2018 at 15:19

  Poest ostan vaid apelsini või jõhvikamahla, aga seda võibolla kord paari kuu jooksul. Muidu on lemmik enda vanavanemate tehtud õunamahl! :)

 • Reply Noora 13. veebruar 2018 at 15:18

  Värskelt pressitud apelsinimahl ❤️

 • Reply Anneli 13. veebruar 2018 at 15:13

  Lemmik on kodune värske õunamahl!

 • Reply Aila 13. veebruar 2018 at 15:13

  Hayday kusjuures ongi minu lemmikute seas ja see peediga mahl kuidagi eriti värske, iga kord Biomarketis käies käsi juba tõuseb, aga tudengi jaoks ikka väga kallis, kuigi vahest ikka ostan :)) võit tunduks nagu unelm!!!! :D

 • Reply Kristiina 13. veebruar 2018 at 15:13

  Minu lemmik on värskelt pressitud apelsini mahl, mida aegajalt Kaubamaja toidumaailmast endale pudelisse lasen :).

 • Reply Kairi 13. veebruar 2018 at 15:09

  Tais oli põhiline arbuusimahl ?aga värske apelsiinimahl on ka?

 • Reply Karolin 13. veebruar 2018 at 15:09

  Minu lemmik on Aura jõhvikajook.. tervislik küll ei ole aga maitseb hästi :)

 • Reply K. 13. veebruar 2018 at 15:08

  Pakimahlu üldiselt ei joo, sest nii magusad morsikad on. Aga kui on kellegi enda tehtud kodune õunamahl, siis see on hea!
  Sooviks osaleda ka loosis ja proovida neid häid ja kasulikke mahlasid :)

 • Reply Liselle 13. veebruar 2018 at 15:06

  Minu lemmik on apelsinimahl =)

 • Reply Kristi 13. veebruar 2018 at 15:06

  Ma teen iga päev erinevaid smuutisid, olenevalt mis kodus olemas on. Lemmikud on veel kodus tehtud õunamahl, värskelt pressitud apelsinimahl ja ema tehtud kirsi- aroonia mahl.

 • Reply Marion 13. veebruar 2018 at 15:06

  Apelsini- ja mangomahl meeldivad. Muidugi värskelt pressitud. Suurima hea meelega prooviks ka need mahlad ära.

 • Reply Mariliis 13. veebruar 2018 at 15:06

  Enamasti on lemmikuteks õuna või siis apelsinimahl :)

 • Reply Kristi 13. veebruar 2018 at 15:03

  Ma joon iga päev smuutisid ja topin kõike värsket ja külmutatud marju sinna, olenevalt mis kodus on. Mahladest on lemmikud kodune õunamahl ,viljalihaga apelsinimahl ja ema tehtud kirsi-aroonia mahl.

 • Reply Eliis 13. veebruar 2018 at 15:03

  Jôhvikamahl, õunamahl ja ananassimahl ?

 • Reply Kelly L 13. veebruar 2018 at 15:01

  Apelsinimahl

 • Reply Kristina 13. veebruar 2018 at 14:58

  Viljalihaga apelsinimahl is da best!

 • Reply Sandra 13. veebruar 2018 at 14:55

  Mina olen maailma suurim punase viinamarja mahla austaja.. pole olemas midagi paremat.. siiani. Niiet loodame loosiõnnele, et enda suhkrupomm millegi tervislikuma vastu vahetada :)

 • Reply Merili 13. veebruar 2018 at 14:54

  Minu lemmik on kas värskelt pressitud apelsini- või õunamahl.

 • Reply Evelin 13. veebruar 2018 at 14:54

  Minu lemmikmahl on värskelt pressitud apelsini-sidrunimahl. Olen suur õunamahla fänn ka, koduse muidugi. Poest mahla ei osta üldiselt, heal juhul 2-3x aastas tuleb ette.

 • Reply Elo 13. veebruar 2018 at 14:51

  Minu lemmikuks on segumahl ☺

 • Reply Kaisa 13. veebruar 2018 at 14:50

  Kodus pressin ise apelsinimahla. HeyDay omadest on minu lemmik ka Sunbeam.

 • Reply E 13. veebruar 2018 at 14:50

  Ma tahan võita!!
  Lemmikmahlad on värskelt pressitud apelsinimahl, mahlaapelsinidest. Ja kindlasti viljalihaga! Ise muidugi ei pressi, õde vahel viitsib teha..
  Poemahladest valin ilma lisatud suhkruta mahlad ja joon 1:4 lahjendusega mulliveega :D

 • Reply Hanna 13. veebruar 2018 at 14:47

  Minu lemmikmahl on värskelt pressitud mahl: õuna, apelsini, ananassi või mis iganes muu hea magus vili. Aga kui seda ei saa, siis Hey Day Sunbeam on tõsiselt võrratu alternatiiv.
  Jõudsin just tagasi kuu aega kestnud soojamaareisilt, kus kulistasin igapäevaselt kohalikest viljadest tehtud mahlasid. Kuna siin naljalt midagi nii head ei leia, siis oleks suurem kogus Hey Day mahlasid küll üks täkkesse kingitus. :)

 • Reply Dagne 13. veebruar 2018 at 14:46

  Poest mahla me üldse ei osta. Kui üldse mahla joome, siis kodust viinamarja, punase- või musta sõstra või õunamahla. Ise suvel marjad korjatud ja mahl pressitud. Ka viinamarjad on eestimaised. Vot need on head mahlad (:
  Aga kui aus olla, siis muidu on minu lemmik värske apelsinimahl- seda pressin turult/poest toodud apelsinidest ise. See kollane HeyDay näeb muidugi juba pudelis niiiii hea välja, et peab ka vist sammud poodi seadma. Või siis õnnele lootma jääma.

 • Reply Janne 13. veebruar 2018 at 14:45

  Poest ostame vaid kord kolme kuu jooksul mahla, sest ei tarbi muidu poemahlasid. Kui ostan, siis mustika-õuna oma maitseb pojale. Väga meeldiks perega ära proovida antud mahlad. Olen pojale maast madalast õpetanud, et kõige parem jook on vesi!

 • Reply Anneli 13. veebruar 2018 at 14:44

  Muidu ploomi,tomati,porgandi,aga nendest Sunbeam :)

 • Reply Kristiina 13. veebruar 2018 at 14:44

  Tahaks väääga proovida. Enda lemmik on ikka ema tehtud õunamahl! :)

 • Reply Marii 13. veebruar 2018 at 14:42

  Igasugu “pakimahlasid” ei ostagi üldse. ? Ise väga üldse mahlasid ei joo, lastele aeg-ajalt olen ostnud mingeid smuutisid, aga HayDay omasid pole proovinud. Hea meelega prooviks. ? ehk saab minust endast ka tänu nendele mahlajooja. ??

 • Reply Maria 13. veebruar 2018 at 14:35

  Hmmm, porgandimahl kindlasti ja väljas söömas käies olen alati endale ploomimahla tellinud. Üldiselt on ju igas söögikohas need pakimahlad, milles pole kübetki tervislikkust, aga mis sa ära teed, kui tahaks toidu kōrvale juua peale vee ka midagi mahla taolist.

 • Reply Katariina 13. veebruar 2018 at 14:35

  Apelsinimahl

 • Reply Kerstin 13. veebruar 2018 at 14:35

  Sunbeam on minu lemmik, see ikka kõige parem. Mu unistus oleks juua neid mahlu iga hommik (no kasvõi kuu) sest jah, hinnad on tõesti krõbedad. Aga ma armastan neid mahlasid ???

 • Reply Triin 13. veebruar 2018 at 14:34

  Minu igaveseks lemmikuks jääb Inglismaalt ostetud tundmatu firma mahlapudelike, mis oli rohelist värvi ja (vist) sisaldas kiivit, avokaadot ja veel midagi veidrat. Jõin selle ära 2 aastat tagasi ja siiamaani leian ennast selveri porgandite kõrvalt neid mahlapudelikesi piilumas, et ehk veab ja leian midagi samaväärset. Väga nihel olukord ?

 • Reply Triin 13. veebruar 2018 at 14:32

  Heyday mahlad on lihtsalt ülimad! Kindlasti parimad mahlad, mida meie kaubandusest saanud olen. Kusjuures, minu lemmik on ka just seesama kollane Sunbeam ?
  Ainus, mis mulle nende mahlade juures ei meeldi on hind, muidu vist jooks küll lausa iga päev neid.

 • Reply Liisi 13. veebruar 2018 at 14:31

  Minu lemmikmahl on apelsinimahl. Pojale maitseb vaarika mahl. Nii tore oleks ed mahlast ogaraks juua ?

 • Reply Kaisa-Helery Laas 13. veebruar 2018 at 14:31

  HayDay mahlu pole veel mekkida jõudnud, aga muidu on lemmikuim isepressitud värske apelsinimahl! Poevalikust valides mekib kõige paremini 100% granaatõunamahl. :)

 • Reply M-M 13. veebruar 2018 at 14:30

  apelsinimahl on lemmik!Võtan sellise,mis on kampaaniaga ehk iga kord erineva firma oma:)
  Väga tahaks tervisliku mahlu proovida, mmmm…?

 • Reply Triin 13. veebruar 2018 at 14:29

  Viimasel ajal enam mahlasid ei joo eriti, just sp et ei taha seda suhkurt nii palju, aga vahel ostan ananassi oma, sest see on nii hea lihtsalt, et kui isu peale tuleb siis enne ei kao kui isu täis joodud. Aga, mida me ikka ostame on Nõmme talu õunamahl Nõmme turult suurtes 3l pakkides, nämma Eestimaine õunamahl :)

 • Reply Marge 13. veebruar 2018 at 14:28

  Arooniamahl, mis on tehtud kirsilehtedega. Samuti rabarberimahl on oma aia lemmikuteks. Poe mahladest on lemmik tomatimahl

 • Reply Laura 13. veebruar 2018 at 14:28

  Hayday roheline ja kollane on lemmikud, aga neid ei raatsi poest osta. Muidu mahla väga ei joogi, kui siis tööl, kus värskelt pressida saab.

 • Reply Liisa 13. veebruar 2018 at 14:24

  Raseduse ajal jõin ohtralt ananassimahla, sest mõnusalt magus ja muidugi mõnusalt andis kaalu juurde. Aga muidu lemmikud on olnud alati ploomimehu ja ananassimahl. Mahemahla pole eales joonud ?

 • Reply T 13. veebruar 2018 at 14:20

  Kõrvitsamahl

 • Reply H 13. veebruar 2018 at 14:18

  See Hayday Sunbeam mahl on kõiiiigeeee parem! Seda võiks ma kindlalt paar tk päevas juua :)

 • Reply Gea 13. veebruar 2018 at 14:18

  Mulle meeldib TÄIEGA ananassimahl. Neid HeyDay mahlu tahaks ka proovida. See kollane näeb juba pildil mega yummy välja?

 • Reply Elisabeth 13. veebruar 2018 at 14:17

  Minu lemmik on üldiselt kodune õunamahl, sest meie hoovi puudest tuleb nii magus mahl, et raske on tuttavaid veenda selles, et ma sinna suhkrut pole sisse keetnud! Aga poest ostan üldiselt mingit viljalihaga apelsinimahla!

 • Reply Annika 13. veebruar 2018 at 14:17

  HeyDay mahlu ei ole proovinud, seega on hetkel lemmikuks R-Kioskis müüdav PALAEO õuna-maasika-ingveri mahl. See on Taani toodang ning samuti looduslik ja valmistatud külmpessimist kaustades. Ülihää kraam, mis teeb seest soojaks, sest ingveriga ei ole koonerdatud :).

 • Reply Hanna 13. veebruar 2018 at 14:16

  Minu kõige lemmikum on värskelt pressitud külm apelsinimahl, see lihtsalt parim ?

 • Reply Karmen 13. veebruar 2018 at 14:15

  See on see koht vist kus võib kasutada fraasi “omggg tahaaaan!!” ??
  Kui üldse poest mahla ostan siis tavaliselt kas apelsin või õun. Vahel ka multinektari.
  Üldjuhul joome siiski vett või vanaema tehtud marjamahla.

 • Reply Maarja 13. veebruar 2018 at 14:15

  Meil on oma koduaia õunamahl, ülihää!

 • Reply Triinu 13. veebruar 2018 at 14:14

  Värskelt pressitud apelsini- või greibimahl :)

 • Reply Sirili 13. veebruar 2018 at 14:13

  Mulle maitseb Semu astelpajunektar,aga tavaliselt ei ostagi poest mahla, sest nad tõesti nii magusad, et janu nad kindlasti ei kustuta vaid pigem tekitavad juurde.

 • Reply N 13. veebruar 2018 at 14:11

  Viinamarjamahl???

 • Reply J 13. veebruar 2018 at 14:10

  Mu lemmikmahl on ananassimahl või siis värskelt pressitud apelsinikas. Hayday omadest on vist see lilla mu lemmik, aga samas kollast pole ma saanud ega üldse seda kuskil näinud.

 • Reply Anna 13. veebruar 2018 at 14:09

  mu lemmikud on värskelt pressitud mahlad

 • Reply Marite 13. veebruar 2018 at 14:09

  Minu lemmikmahl on apelsinimahl!

 • Reply Sigrit 13. veebruar 2018 at 14:07

  Kõige rohkem maitseb apelsini- või segumahl :)

 • Reply Kerli 13. veebruar 2018 at 14:06

  Kadarbiku porgandimahla ostan kòige enam :)

 • Reply Janet 13. veebruar 2018 at 14:04

  Olen ise saanud maitta seda peedi oma ja oli täitsa huvitav. Teistsugune ja isegi meeldis. Muidu meie ka üldiselt mahlasid ei joo, aga kuna praegu on viiruste ja grippide hooaeg, siis ostame omale Don Simoni apelsini mahla, mida citroseptiga võtta. See on hea viis organismi tervena hoida.

 • Reply Marie 13. veebruar 2018 at 14:04

  Just nende liigsete suhkrute pärast poemahlu väldingi, õnneks ema suvel usin mahlaaurutaja ja 90%mahladest, mida tarbin ongi just “kodukootud”?

 • Reply Astrid 13. veebruar 2018 at 14:02

  Värskelt pressitud greibi-apelsini mahl ja kodune õunamahl :)

 • Reply Triin 13. veebruar 2018 at 14:01

  Värskelt pressitud apelsinimahl lemmik, poe mahlasid ei joo.

 • Reply Merle 13. veebruar 2018 at 14:00

  Mulle maitseb ananassi mahl. Olen ka vaadanud, et oleks ikka mahl, mitte suhkrupomm :)

 • Reply Sandra 13. veebruar 2018 at 13:59

  Minu lemmik on Haydaylt sunbeam, nii mõnus ja värske?Üldjuhul mahladest joongi värskelt pressitud apelsinimahla.

 • Reply Kata 13. veebruar 2018 at 13:57

  Mina mahlasid ei osta, just sel põhjusel, et need on liiga magusad ja teps mitte kasulikud, kuid kunagi ostsin viinamarjamahla kogu aeg, ostaksin siiani, kui nii suhkrut täis topitud ei oleks. :D Nii et selline tervislik vitamiinipomm sobiks ülimalt hästi! :)

 • Reply Jane 13. veebruar 2018 at 13:56

  Meie perele maitseb õunamahl.

 • Reply Agnes 13. veebruar 2018 at 13:54

  Minu lemmikmahl on üldiselt viinamarjamahl, kuid kuna selle suhkrusisaldus on nagu ta on, siis ma seda liialt tihti pigem ei tarbi. Mõnus vaheldus veele on aga kadarbiku porgandi-õunamahl. Porgand annab ju ka hea jume! :)

 • Reply Kaisa 13. veebruar 2018 at 13:54

  Mustikamahlad on mu lemmikud. Heyday omi proovinud pole, seega oleks hea kogu perega maitsetesti teha :)

 • Reply G 13. veebruar 2018 at 13:54

  Väga maitseb semu astelpajunektar ja kadarbiku porgandi-õunamahl. Poest eelistan veel osta õunamahla, sest sinna pole tavaliselt suhkrut juurde lisatud erinevalt muudest mahlajookidest jne

 • Reply Margit 13. veebruar 2018 at 13:51

  Joomegi mahla üldiselt vähe, sest ei taha asjatut suhkrut sisse kaanida. Aga kui mahla peaksin ostma, siis pakimahladest kas apelsini või õunamahl, seal peal on kirjas 100% mahla ja targad reklaamid ütlesid, et kui on 100% mahl, siis järelikult 0% lisaruhkrut.
  Aga kui ütled, et need mahlad on tervislikud, siis pretendeeriks auhinnale :)

 • Reply Laura 13. veebruar 2018 at 13:50

  Igasugused pressitud mahlad maitsevda, aga enamasti ostan apelsini 100% pressitud versioone poest. Paar tükki isegi on olemas.

 • Reply Madli 13. veebruar 2018 at 13:49

  Õunamahl, lapsel ploominektar

 • Reply Helena 13. veebruar 2018 at 13:47

  Hayday omadest on lemmik Sunbeam. Tavaliselt ostan poest ka neid Aura ja Põltsamaa mahlasid. ?

 • Reply Karmen 13. veebruar 2018 at 13:46

  Heyday Sunbeam on minu lemmik???

 • Reply Liis 13. veebruar 2018 at 13:46

  Viimasel ajal kulistan neid Kadarpiku porgandi ja porgandi-apelsini mahlu. Ju keha yritab imetamisel kaduma läinud vitamiinivaru taastada ?

 • Reply marlen 13. veebruar 2018 at 13:45

  Minu lemmikmahl on koguaeg olnud apelsinimahl :)

 • Reply Kairi 13. veebruar 2018 at 13:45

  Mina ja mu laps joome ainult värskelt pressitud apelsinimahla. :)
  Oleksin nii õnnelik, kui saaksime maitsa Hayday mahlasid!

 • Reply elli 13. veebruar 2018 at 13:45

  pole ammu poemahlu ostnud, aga värskelt pressitud mahladest on lemmikkombod kurgi-õuna ja porgand-ananass-apelsin. aa ja vahel tuleb rändomilt tomatimahla isu! soola ja pipraga, mm.

 • Reply Getter 13. veebruar 2018 at 13:42

  Hayday mahla ma varem joonud pole, kuid endale maitseb kõige rohkem kirsi ning ananassi mahl :)

 • Reply Kai 13. veebruar 2018 at 13:41

  Mulle need mahlad ka maitsevad kõik võrdselt,olen nende sage ostja,hind on krõbe ja,aga vähemalt ei aja endale keemiat sisse.

 • Reply M 13. veebruar 2018 at 13:40

  Lemmik on kirsimahl :)

 • Reply Ma 13. veebruar 2018 at 13:40

  Minu lemmikmahl on tomatimahl. Neid Heydey mahlasid olen poes vaadanud juba kaua, aga pole raatsinud veel osta. :)

 • Reply Kailuu 13. veebruar 2018 at 13:39

  Ise tehtud õunamahl on köige parem. Vahel saab poest osta köögivilja või apelsini mahla.

 • Reply Merilin 13. veebruar 2018 at 13:38

  Lemmikud on siiani oma vanaema tehtud õunamahlad. See tunne kui ma seda joon. See kodune ja hea tunne. :D Aga ma tahaks väga Hayday mahlu proovida.

 • Reply Mari-liis 13. veebruar 2018 at 13:37

  Kõige lemmikum on tegelikult kodune õuna mahl .aga kuna seda harva saada siis tuleb poe omadega läbi ajada.Seda Hayday mahla prooviks hea meelega hetkel on need just hinna tõttu veel proovimata jäänud ?

 • Reply MariLiis 13. veebruar 2018 at 13:36

  Hayday mahlasid ma proovinud ei olegi veel (ega nendest midagi varem kuulnud) :)
  Aga poe mahladest meeldib kõige rohkem ploomimahl ja segumahl. Kuid heameelega jooksin pigem tervislike mahlasi :)

 • Reply Mari 13. veebruar 2018 at 13:36

  puhtad apelsinimahlad

 • Reply Kaili 13. veebruar 2018 at 13:35

  Mina Hayday mahlasid joonud ei ole. Tahaks väga proovida.
  Poest ostan lastele vahest Põltsamaa õunamahla, mida nad joovad veega pooleks. Endale meeldivad juurviljamahlad.

 • Reply Anette 13. veebruar 2018 at 13:35

  Poest ostan mahla harva, kuna kodus on purkide viisi maal vanemate kodus tehtud must-ja punasõstra mahla, kui aga peaks poemahla ostma, siis on ainult 3 varianti: apelsini-, jõhvika või granaatõunamahlad? suurima hea meelega prooviks ära ka tervislikuma variandi, mis pole poes kahjuks isegi silma hakanud.

 • Reply Kadri 13. veebruar 2018 at 13:31

  Maitseb kodune õunamahl :) Aga neid HeyDay omasid prooviks suurima hea meelega :)

 • Reply Gerli 13. veebruar 2018 at 13:31

  Mu kõige lemmikum on sidrunimahl. Kunagi Gutta tegi seda, kuid enam Eestist seda ei leia :( teine lemmik on klassika-värskelt pressitud apelsinimahl.

 • Reply Hanna 13. veebruar 2018 at 13:30

  Minu lemmik on apelsinimahl.

 • Reply Olga 13. veebruar 2018 at 13:30

  Apelsiini naturaalne pressitud mahl! ?

 • Reply Helen 13. veebruar 2018 at 13:30

  Hayday mahlad on mu lemmikud. Kui haige olin, siis jõin ainult sunbeam mahla :)

 • Reply Liis 13. veebruar 2018 at 13:26

  Lemmikud on õunamahlad. Aga neid tahad küll väga proovida.

 • Reply Sandrake28 13. veebruar 2018 at 13:25

  Proovisin kord poes degusteerimisel, no TŌESTI head olid need Heydey mahlad? Kollane oli lemmik! Ise poest mahlu koju ei osta, kuna tavalised on nii suhkrut täis ja orgaaniliste peale “hammas ei hakka” hinna tōttu?

 • Reply Age 13. veebruar 2018 at 13:24

  Sunbeam- minu ja mu pere lemmik :)

 • Reply Kadri 13. veebruar 2018 at 13:23

  Lemmikuks mahlaks on Pure ananassimahl

 • Reply Anneli 13. veebruar 2018 at 13:23

  Vana hea vanaema õunamahl ?
  Kahjuks muidugi on keldrid varudest tilgatumaks joodud, niiet üks kuujagu heydayd kuluks ära küll ?

 • Reply E.R 13. veebruar 2018 at 13:23

  Ma muidu ei joo üldse mahlasid, kui siis harva, kui mõne kokteili tarbeks vaja :) aga neid prooviks küll

 • Reply Deivy 13. veebruar 2018 at 13:21

  Värskelt pressitud apelsinimahl.

 • Reply Heli 13. veebruar 2018 at 13:19

  Mulle meeldib kodune naturaalne “marjamahl” vōi oleks ōigem öelda morss :D

 • Reply Kristiina 13. veebruar 2018 at 13:18

  Heyday sunbeami jook on tõesti tõesti parim! Orgastiline, ma ütleks! Mahla joomist püüan alati arvestada kui söögi-, mitte joogikorda. Kuna need on suhteliselt ebatervislikud, siis ma tavalisi kontsentraatmahlu ei joo peaaegu kunagi, kui siis ainult värskelt pressitud apelsinimahla.

 • Reply Katre 13. veebruar 2018 at 13:17

  Mulle meeldib väga köögiviljamahl.
  Sellist tagasihoidlikku kingitust sooviks väga :)
  Ehk joppab ja saan pärast sünnitust juua neid ;)

 • Reply Hanna 13. veebruar 2018 at 13:17

  Minu lemmikud on hapud mahlad! Ja kõige lemmikum ongi see Sunbeam :) samas nii vâike pudel ja krõbe hind- tihti ei raatsi osta :)

 • Reply Kai 13. veebruar 2018 at 13:16

  Poest ostame mahla harva ja siis ainult ploomi või apelsini oma. Kõige-kõige lemmikumad mahlad on aga isetehtud kirsimahl ja rabarberimahl. Rabarberimahlaga saab pidevalt laineid lüüa :) Kui seda külakostiks viia siis kiidetakse väga. Mahla tehes lisan rabarberile veel kaneeli, teinekord ka kardemoni või näiteks hoopis natuke apelsine , töökest on selle mahlaga küll palju aga lõpptulemus on seda väärt :)

 • Reply Margarita 13. veebruar 2018 at 13:16

  Tunnistan, et ka mina olen ostnud poemahlu ja sellega nii enda kui ka lapse tervisele liiga teinud, kuid samas nad on head ?. Lemmikud ongi siinkohal enamus aura mahlu.
  Aga tunnistan oma viga ja võidu korral jätakski need meeletud suhkrupommid poodi ja hakkaksi tervislikke mahlu enda koju tooma ?.

  • Reply Mallukas 13. veebruar 2018 at 13:20

   Minu ema nt tegi nii, et ostis poemahla ja tegi veega pooleks :D

 • Reply Gerlu 13. veebruar 2018 at 13:15

  Minule meeldib põltsamaa jõhvika-mustikajook. Igapäevaselt ma teda ei joo, võibolla ostan ühe paki kuus ja joon isu täis.. Muidu pigem joon ikka vett.
  Aga need on küll huvitavad mahlad, mida suurima hea meelega prooviks :)

 • Reply Ehtel 13. veebruar 2018 at 13:12

  Mingil perioodil oli minu vaieldamatuks lemmikuks Kadarbiku porgandi-õunamahl! mmmm peab vist poodi minema :D Don Simoni mahlad on ka nii head, aga deem, need on ikka väga kallid. Kodune värskelt pressitud apelsini-sidruni-laimi mahl on teine lemmik (tüütu teha, aga maitse see-eest on super)!

 • Reply Reilika 13. veebruar 2018 at 13:11

  Neid mahlasid pole veel proovinud, kuid silma on jäänud küll :) Lemmik on apelsinimahl. Õigepea on sündimas pisibeebi ja kiiretel aegadel kuluksid need mahalad nüüd küll ära.

 • Reply Laura 13. veebruar 2018 at 13:10

  Vanaema õunamahl ofkoors!

 • Reply Merilin 13. veebruar 2018 at 13:09

  Vanaisa tehtud õunamahl, millele lisatud sorts gaseeritud vett. Imehea ja tervislik pealekauba!

 • Reply Helena Reichardt 13. veebruar 2018 at 13:09

  apelsinimahl

 • Reply Anneli 13. veebruar 2018 at 13:08

  Minu lemmikud on ploomimahl ja ananassimahl! Ploomimahla joon kas niisama, teen smuutisid või jäätisekokteili. Ananassimahla lürbin otse pakist, ei kannata isegi klaasi valada :D

 • Reply Kelly 13. veebruar 2018 at 13:07

  Minule üldiselt mekivad multimahlad ja apelsinimahlad. Küll aga tean, et nõmedalt palju suhkruid nende sees ja hea meelega prooviks neid mahedamaid variante. :)

 • Reply Reilika 13. veebruar 2018 at 13:07

  Neid mahalsid pole veel proovinud, kuid silma on ikka jäänud :) Lemmik on apelsinimahl. Õigepea on pisibeebi sündimas ja kiireteks perioodideks kuluks see mahl küll nüüd ära.

 • Reply Jansa 13. veebruar 2018 at 13:07

  Minu lemmar on Pure apelsinimahl, neid suhkrupomme ei osta üldse

 • Reply L.L 13. veebruar 2018 at 13:07

  Tomatimahl on lemmik aga meeldib juua värskelt pressitud porgandi apelsini mahla

 • Reply Ethel 13. veebruar 2018 at 13:06

  Ei ole veel kahjuks proovinud HeyDay mahla. Kodus oleme tarbinud enamjaolt mu enda tehtud punasesõstramahla, aroonimahla ja õunamahla. Kõik oma kodu marjadest. Kuna aga on olnud paganama pikk pime ja sombune aeg..siis alles on vaid 2 aroonimahla 400ml, samapalju punasesõstra oma ja 3l õunamahla. Ilmselgelt 5 liikmelise perega on need vaid üks avamine ?
  Olen lastele vahel ka Limpa kõrremahla poest ostnud.
  Meeleldi prooviks HeyDay Organic tooted ära. :)

 • Reply Kaisa 13. veebruar 2018 at 13:06

  Hayday mahlu pole proovinud, aga mangomahlad on siiani lemmikud olnud:)

 • Reply Gellu 13. veebruar 2018 at 13:02

  Minu lemmikud kodused oma tehtud mahlad.näiteks õunamahl.Haydayd pole proovinud,sooviks väga.

 • Reply Celine 13. veebruar 2018 at 13:01

  MU lemmikmahlad on koik 100% viljadest tehtud apelsinimahlad, eriti viljalihaga

 • Reply Janne 13. veebruar 2018 at 13:00

  Vahest harva ostan ploomi või tomatimahla, just suhkrute pärast eriti poemahla ei tarbigi. Kodu mahladest joon aga punasesõstra ja õuna oma. Mahemahla jooksin küll hea meelega! ?

 • Reply Janne 13. veebruar 2018 at 12:59

  Lastel lemmikuks ploomimahl (niisama kui ka jäätisekokteilid) ega muidu muid mahlasid väga ei ostagi, väljas käies aga tuleb vahest mõni tomatimahl võtta ;)

 • Reply RR 13. veebruar 2018 at 12:59

  Sunbeam meeldib mulle ka väga.

 • Reply Kristi 13. veebruar 2018 at 12:59

  Tahaks küll võita! Siiani on mu lemmik mahl Pure Juice ananassimahl, aga see on nii suur ja ma tunnen alati kohustust see korraga ära juua…nii et jah, sellised väiksed armsad ja head mahlad kuluksid küll marjaks ära :)

 • Reply Ann 13. veebruar 2018 at 12:57

  Mulle maitseb kodune hapu õunamahl :) Hayday mahlu proovin kindlasti!

 • Reply Maili 13. veebruar 2018 at 12:57

  Enda tehtud õunamahl.

 • Reply Liana 13. veebruar 2018 at 12:55

  Mina mahla poest ei osta, just suhkru pärast. Ja pole jõudnudki veel tervislikku mahla proovida. Muidu on alati lemmik olnud apelsini mahl.

 • Reply Triin 13. veebruar 2018 at 12:55

  Mulle meeldib apelsinimahl ja greibimahl, vahel ka õunamahl ?

 • Reply Riina 13. veebruar 2018 at 12:55

  HeyDay mahladest meeldis kõige rohkem deep forest’i oma, teisi pole väga jõudnud maitsta aga tahaks kõik ära proovida. :) aga üldiselt erilist lemmikut pole.

 • Reply Ege 13. veebruar 2018 at 12:54

  Isetehtud kodune õunamahl on lemmik :)
  Heydey mahlu pole proovinud, aga väga tahaks.

 • Reply Birgit 13. veebruar 2018 at 12:53

  Minu lemmikud on erinevad õunamahlad. Ma olen reaalselt sõltuvuses. Aga nagu sa ka ütlesid siis ega need poe pakimahlad eriti kasulikud pole. Seega prooviks hea meelega neid Hayday mahlsid :)

 • Reply Kädi 13. veebruar 2018 at 12:51

  Heyday Sunbeamil on kõige megam maitse- ja lõhnakooslus üldse, mis ühel mahlal võib olla! Juba sellele mõeldes hakkab sülg suhu voolama. Minu lemmik ärataja! Olen mõelnud, et ostan kuu varu ja joon igal hommikul esimese asjana head vitamiinid sisse aga kole kallis on nii tervislik olla :-D Niiet kui seal jagama hakkad, siis minu kõht oleks küll ühe six-packi eest ülimalt tänulik ;) :-D

 • Reply Mona 13. veebruar 2018 at 12:51

  Pure mahlad on ka päris head. Vahel, kui tekib ootamatu mahlaisu, siis ostan Pure mahla, on leebem kui tavaline Aura vms mahl. Maitsetest näiteks apelsini oma on mega heaaaa!

 • Reply Tiia 13. veebruar 2018 at 12:51

  Apelsinimahl

 • Reply Anny 13. veebruar 2018 at 12:51

  Mul on 3 lemmikut: värsked ja toored kase-, õuna- ja punase apelsini mahl. Nüüd tuli muidugi prego craving seoses nendele mahladele mõtlemisega.

 • Reply Elina 13. veebruar 2018 at 12:50

  Minu lemmik ongi kusjuures seesamune Heyday kolllane mahl!!

 • Reply Kaisa 13. veebruar 2018 at 12:50

  Porgandi ja apelsini mahl on lemmikud

 • Reply Laura 13. veebruar 2018 at 12:49

  Mulle meeldivad kõik greibimahlad. ? Nii mõnus on hommikul ja õhtul midagi haput ja mõru limpsida. Samas olen uue lemmiku otsingul, mida saaks tööle kaasa võtta ja Hayday oleks selleks ideaalne. :)

 • Reply M 13. veebruar 2018 at 12:49

  Mu lemmik on Don Simoni apelsinimahl. :)

 • Reply Pille-Riin 13. veebruar 2018 at 12:46

  Minu lemmikud on viljalihaga apelsinimahl ja tomatimahl :)

 • Reply Evelina 13. veebruar 2018 at 12:45

  Ma siiani olen ostud enamasti aura mahlasid vôi mis muidu kätte satub :D

 • Reply Liisi 13. veebruar 2018 at 12:43

  Ma muidu olin suur cocafänn, siis pûûdsin mahlale ûle minna aga noh jah, kohati on tavalistes mahlades suhkrut rohkemgi kui cokas :D nûûd ostan mahladest Pure apelsinimahla. Nii hea aga no 3 euri, iga päev ei raatsi juua. Hey Day mahla sain veganmessilt ja nii tahtsin proovida! Aga laps just parasjagu hakkas oksele ja tahtis ruttu juua. Võttis 1 lonksu ja rohkem ei tahtnud. Ja ega enam minagi juua julgend seda :D

 • Reply Kristina 13. veebruar 2018 at 12:41

  100%-lise mahla sisse ei ole lubatud lisada suhkrut ega muid lisandeid, vastasel juhul on tegu mahlajoogi, nektari või millegi muuga. Hayday mahlad sisaldavad ilmselt sama palju suhkrut kui need poe pakimahlad – see on puuviljasuhkur. Haydayd pole proovinud aga hea meelega prooviks ära. Lemmik on apelsinimahl. :)

 • Reply Mari 13. veebruar 2018 at 12:40

  Mu lemmar mahl on Cappy apelsinimahl..nommnommnomm

 • Reply Annika 13. veebruar 2018 at 12:40

  Lemmik on ikka ise tehtud õunamahl?Nämm?

 • Reply Liisu 13. veebruar 2018 at 12:40

  Apelsini-ananassi oma olen proovinud ja tõesti väga maitsev oli! :)

 • Reply Kristiina 13. veebruar 2018 at 12:39

  Värskelt pressitud apelsinimahl :)

 • Reply Liis 13. veebruar 2018 at 12:38

  Üldiselt ma ei osta poest mahlasid, vaid joon kodumahlasid. Hayday mahlasid ma ei ole veel proovinud, aga mulle tunduvad koostisosade poolest sunbeam ja bonfire kõige huvitavamad, kuid võimalus prooviks kõiki maitseid.

 • Reply Sol 13. veebruar 2018 at 12:38

  Hea kodune õunamahl ja ploomimahl poest on lemmikud :)

 • Reply Riinu 13. veebruar 2018 at 12:35

  Poest tihti ei osta mahla. Muidu klassikaline õunamahl läheb hästi, eriti kodune versioon. Rabarberi oma on ka hea sa sinna läheb ikka üksjagu suhkrut ka. Õnneks ämmal on mahlapress, vahepeal ostame kotitäie porgandit, peeti, õuna, apelsini ja teeme ämma juures mahlakas. Avastasin nii, et peedi mahl on väga maitsev.

 • Reply Anna-Maria 13. veebruar 2018 at 12:35

  HayDay nime kuulen esimest korda, mistõttu senini on lemmikuks olnud apelsinimahl – ikka 100%, eriti hea, kui pole isegi tegemist kontsentreeritud mahlaga :)

 • Reply Liina 13. veebruar 2018 at 12:34

  Kõige lemmikumad mahlad on ikka oma emme tehtud :) Heyday omadest on parim apelsini oma, aga täiega tahaks kõiki teisi ka proovida!

 • Reply M 13. veebruar 2018 at 12:33

  Apelsinimahl! :)

 • Reply Katrin 13. veebruar 2018 at 12:32

  seni olen joonud Don Simoni apelsinimahla – nagu nad räägivad, siis see ka tervislik ja suhkruvaba ja naturaalne. Aga mis saaks kodumaisele mahekraamist veel parem olla? Nii et tahan-tahan-tahan proovida Heyday´d!

 • Reply Kerli 13. veebruar 2018 at 12:30

  Poest ostetud mahladest tarbin ainult tomatimahla, muidu joon enda tehtud õuna- või punasõstramahla :) Väga tahaks HeyDay mahlasid proovida! :)

 • Reply Raili 13. veebruar 2018 at 12:29

  Õunamahl :)

 • Reply Kaie 13. veebruar 2018 at 12:28

  Mulle meeldivad kõige rohkem erinevate puuviljade segud. Ega ma palju ei joo mahla tavaliselt, aga kui ostan, siis segusid.

 • Reply Renna 13. veebruar 2018 at 12:28

  Kui mõtlema hakata siis lemmikut mahla polegi vist. Kõik läheb alla. Või õigemini kõik peale tomatimahla :D
  Heyday mahlasid ja kõiki neid smuutilaadseid tooteid pisikestes armsates pudelites, mis lausa kaugelt hõikavad mulle, tarbi mind :D ma proovinud vist et polegi. Süda tilgub verd aga no hinnad pole minu jaoks. Muidu peaks ülejäänud aja ainult kraaniveepeal elama.

 • Reply Dinnu 13. veebruar 2018 at 12:27

  Minu lemmik poest oststav mahl on astelapaju toormahl- ma isegi ei tea, kas see on mul nö peas kinni aga kui enesetunne kehv, siis alati ostan ja tunnen, et see justkui aitaks ka? Good morgani mahlad maitsevad ka väga? Hayday’d proovinud ei ole, seega oleks vōit väga tore!?

 • Reply Elise 13. veebruar 2018 at 12:27

  Mulle väga maitseb viinamarja mahl, aga kuna poes on need jubedalt magusad siis ostan neid harva. Küll aga korjan suvel vanemate kodust marju ja aurutan ära, mahla terveks talveks ja korralikud vitamiinipommid ka! :) Heyday mahlu olen ka proovinud ja kõige rohkem mekib see sama oranžikas mahl, roheliste suhtes on siiani mingi eelarvamus olnud.. :D

 • Reply K 13. veebruar 2018 at 12:27

  Värskelt pressitud apelsinimahl!

 • Reply KS 13. veebruar 2018 at 12:26

  Üldiselt ei ostagi poest mahla, vahel ainult apelsini oma. Endal kodus mahlapress ja vahel saab sellega jamatud või siis lihtsalt värskeid vilju söödud?

 • Reply Keiti 13. veebruar 2018 at 12:25

  Väga harva, kui on soodukas või kange mahla isu, eksivad minu ostukorvi Cappy apelsinimahl / Semu astelpaju nektar / tomatimahl. Ei ütle ära ka kodusest õunamahlast. :)

 • Reply Helena 13. veebruar 2018 at 12:25

  Mulle meeldib PURE apelsinimahl. Hayday omadest olen proovinud Deep Forest mahla peediga ning kiidan väga.

 • Reply Marilin 13. veebruar 2018 at 12:24

  Ostan mahla suhteliselt harva. Aga kui see mõnikord juhtub on tegemist 100% apelsinimahlaga.

 • Reply S. 13. veebruar 2018 at 12:24

  Mulle Hayday omadest meeldib Evergreen :) mõnusa värske maitsega.
  Muidu on lemmikuks mahlaks kujunenud vanaema-vanaisa poolt tehtav kodune õunamahl, ka ilma lisasuhkruteta ja täitsa oma õuntest :)

 • Reply Kerttu 13. veebruar 2018 at 12:24

  Apelsini-või õunamahl on lemmikud :) Parim on muidugi õunamahl siis, kui on ise tehtud ;)

 • Reply Hv 13. veebruar 2018 at 12:24

  Poest väga mahlasid joogiks ei osta,kui siis,vahepeal Cido tomatimahla ja köögiviljamahla.

 • Reply Maarika 13. veebruar 2018 at 12:23

  Mulle meeldib Pure ananassimahl..mmmmm. Aga see Hayday mis su lemmik, oleks vist nendest maitsetest minu favoriit ka :)

 • Reply kerli 13. veebruar 2018 at 12:22

  Ei osta väga tihti mahlasid koju , kuna sisaldavad nii palju suhkrut kohe tunda , kui jood seda poe mahla , et seal aind suhkrut ongi , aga neid mahlasid tahaks küll väga proovida !?

 • Reply M. 13. veebruar 2018 at 12:22

  Ma ei kipu poest mahlasid ostma. Tegin suvel suure laari tikrimahla punastest tikritest. Sellega teen kodus siis ise mahla – 1/3 veega. Jube hea on!
  Aga neid mahlu prooviks küll, tunduvad põnevad segud :)

 • Reply Tiina S 13. veebruar 2018 at 12:21

  Lemmik on oma kodus ise pressitud kuumutamata õunamahl. Aga tundub, et hayday mahlad võiksid olla meie pere uued lemmikud :)

 • Reply Tea 13. veebruar 2018 at 12:19

  Poest ostan apelsini mahla.

 • Reply Mariin 13. veebruar 2018 at 12:18

  Üks lemmikuid on Kadarbiku porgandi-apelsinimahl! Heyday’dest olen proovinud vaid Deep Forestit, mis oli tõesti mõnusa naturaalse mekiga. :)

 • Reply Neiu 13. veebruar 2018 at 12:18

  Kunagi maitses mulle hullult Aura apelsini mahl. Kohe nii hullult, et igapäevaselt jõin terve paki üksi ära. Üsna hapu ja hakkas lõpuks kõhulr haiget tegema. Hiljem läksin Aura kirsimahlale üle. Ka seda kulistasin igapäevaselt paki sisse. Oli ikka hirmus aeg. Kusjuures siiani on need 2 väga suured lemmikud, aga ostan harva.

 • Reply Sigrit 13. veebruar 2018 at 12:18

  Mina isiklikult ei tarbi karastusjooke ega mahlasid, ainult vett. See vastu elukaaslane on karastusjoogisõltlane :D seegi suurima rõõmuga asendaks selle millegi suhkruvaba vastu :) Peamine valik on segumahl & õunamahl.

 • Reply Brigitta 13. veebruar 2018 at 12:17

  Poes vahel ikka saab korvi pandud mõni lemmik mango, apelsini või ploomi mahl. Aga enamus aega joon koduseid mahlasi kuna aiasaadusi oma aiast võtta hulgi.. rabarberit, õunasi, sõstraid, maasikaid jne..

 • Reply E 13. veebruar 2018 at 12:17

  Minule maitseb kõige rohkem hayday punane peediga mahl. Nii mõnus!

 • Reply Laura 13. veebruar 2018 at 12:16

  Lemmikuks on saanud Pure mahlad, kuid otsin uusi huvitavaid maitseid ja kodulinnas valminud mahlad tunduvad selleks parimad…:)

 • Reply Marili 13. veebruar 2018 at 12:16

  Joudsin just Austraalia maalt koju ning seal olid need mahlad eriiiiti head, samuti värsked ja vähese kalori sisaldusega, eestis selliseid väga vähe siiski. Seega oleks selline kingitus eriiti hea!! ?

 • Reply andra 13. veebruar 2018 at 12:15

  Uhh, nii äge, olen mulle väga Heydey mahlad meeldivad, kahjuks pole kõike veel proovida jätnud, aga Bonfire jättis väga hea mulje. Mulle meeldib, et need on nii värske marjade maitsega ja looduslikud. Mõnus väike pakend teeb asja ka mugavamaks, et igale poole kaasa haarata. :)

 • Reply Anna 13. veebruar 2018 at 12:15

  Don Simoni apelsinimahl on lemmik, viljaliha seal sees on nii hea. Hey Day omadest olen rohelist proovinud, aga hind on krõbe ja tihti seetõttu ei osta, aga tahaks teisi ka proovida.

 • Reply Sirli 13. veebruar 2018 at 12:15

  Don Simoni viljalihaga alpelslnimahl.. Super hea aga koguaeg ei raatsi osta seda seega saab joodud ka neid aura mahlu..

 • Reply Marje 13. veebruar 2018 at 12:15

  Ma peale peedi pole teisi proovinud. Aga tõesti väga värske maitsega ja ei ole hullult magusad. Ohh kui vaid raatsiks neid ise pidevalt osta, siis tõesti teeks seda, aga kui saaks kas või terveks kuuks neid proovida tasuta – vot siis olen rõõmus!

 • Reply Pirks 13. veebruar 2018 at 12:14

  Kodu marjadest tehtud mustsõstra siirup ja sellest siis hea mahl?

 • Reply Anna 13. veebruar 2018 at 12:14

  Mulle meeldivad igasugused metsamarja mahlad ja graanaatõunamahl on püha, samuti ka ananass meeldib.

 • Reply janeli 13. veebruar 2018 at 12:11

  Pure apelsinimahl on lemmik :)

 • Reply Kadi 13. veebruar 2018 at 12:09

  Kadarpiku porgandimahl

 • Reply Siret 13. veebruar 2018 at 12:08

  Minu lemmikud mahlad on ikka need mis kodus ise tehtud on. Punasesõstramahl ja mustasõstramahl ? nendest ei ole midagi proovinud mida sa pakud.

 • Reply Mari-Liis 13. veebruar 2018 at 12:08

  Apelsini ja ananassimahla ostan, vahel ka Pai smuutisid ?

 • Reply Jessica 13. veebruar 2018 at 12:07

  Ma armatan värskelt pressitud apelsini-greibi mahla törtsu ingveriga

 • Reply Mai-Liis 13. veebruar 2018 at 12:07

  Lemmikud on muidugi värskelt pressitud,
  poest väga harva satub korvi mõni segumahl,aga suhkru tõttu ikka katsun eemale hoida neist :D
  HayDay omasid olen ka 2 proonud, 1 oli hästi hapu minu meelest,aga maitsev ikka :)

 • Reply Tuuliki 13. veebruar 2018 at 12:06

  Minu lemmikud on apelsini ja segumahlad.

 • Reply Jana 13. veebruar 2018 at 12:06

  Nii harva kui ma seda ostan, siis Don Simoni apelsinimahl.

 • Reply Helina Spiegel 13. veebruar 2018 at 12:05

  Ei osta poest mahlasid. Sisaldavad palju suhkrut. Midagi uut prooviks hea meelega!

 • Reply Anete 13. veebruar 2018 at 12:04

  Joon pigem enda kodus tehtud mahlasid, kuhu pole üleliia suhkrut lisatud. Muidugi meeldivad erinevad smuutid jne, kuid väga ei raatsi neid osta. Pole ka HayDay oma proovinud. Neid mahlasid oleks praegusel ajal väga hea juua, et oma vajalikud vitamiinid ja energia kätte saada!

 • Reply Ketrin 13. veebruar 2018 at 12:04

  Lapsele meeldivad sellised mahlad väga ja kuna ta ka väga allergiline siis yldiselt sooviks ikka pakkuda talle neid õigeid ja mitte igast jama täis topitud jooke !! Ja neid ta kugistaks meeletult alla endale ?? porgandi ja apelsini omad meeldivad :)

 • Reply kairi 13. veebruar 2018 at 12:04

  Ostan poest tavaliselt Pai smuutisi (lemmikud !) aga väga meeldib ka apelsinimahl (pigem mõru)

 • Reply Viivika 13. veebruar 2018 at 12:03

  Lemmik on Don Simoni viljalihaga apelsinimahla. See on ainus mahl, mida poest ostan :)

 • Reply Laura 13. veebruar 2018 at 12:01

  Punase viimamarja mahl on üks lemmikutest:)

 • Reply Brigita 13. veebruar 2018 at 12:01

  Ka mulle maitseb väga Hayday Sunbeam, aga see on ka ainus, mida neist proovinud olen. Teine lemmik on Kadarbiku firma mahl piparmündi, sidruni ja õunaga.

 • Reply Anett 13. veebruar 2018 at 12:01

  Tarbin vett :D, ei osta tavaliselt poest mahla. Aga neid HayDay-d sooviksin väga proovida. :)

 • Reply E 13. veebruar 2018 at 12:01

  Apelsini, kuid kõige parem mahl tuleb ikkagi värskelt pressitud apelsinidest :)))

 • Reply Thea 13. veebruar 2018 at 12:01

  Mangomahl on minu lemmik:)

 • Reply Silvia 13. veebruar 2018 at 12:00

  Otsest lemmikut vast polegi aga pigem vist haarab käsi apelsinimahla suunas tavaliselt, seega ütleks siis, et ilmselt apelsinimahl on lemmik :D

 • Reply Vesper 13. veebruar 2018 at 11:59

  Võimalusel eelistan sügisel koduaia õuntest tehtud õunamahla, aga seda reeglina kevadeni ei jätku, sinna juurde siis astelpaju toormahlajook. Mõnus vitamiinipomm ja meeldivalt hapu.

 • Reply K 13. veebruar 2018 at 11:59

  Apelsinimahl

 • Reply Kaisa-Liisa 13. veebruar 2018 at 11:57

  Muidu armastan greibimahla, aga hayday omadest meeldib mulle väga samuti sunbeam ja bonfire.

 • Reply Liia 13. veebruar 2018 at 11:57

  Poest ostan mahla väga harva aga kodus joome enda tehtud raberberi-, aroonia- ja õunamahla. Hayday-d pole veel mahti olnud proovida, aga kindlasti oleksid need hea vaheldus kodustele mahladele.

 • Reply Kristin 13. veebruar 2018 at 11:56

  Pure Apelsinimahl on lemmik!

 • Reply Janne 13. veebruar 2018 at 11:56

  Minu lemmik on Pure õunamahl ❤️

 • Reply Anna 13. veebruar 2018 at 11:56

  Hayday omadest olen proovinud kahte: deep forest ja sunbeam. Kuna aga minu mahlatarbimine on suhteliselt korralik, siis üks lemmikutest on aura mustsõstranektar, mida lahjendan 50-50 veega. Samuti kodune suhkruvaba sõstramahl, mida aegajalt vanemate keldrist välja kougitakse. Tummisematest mahladest meeldivad Pure sarja apelsinimahl ja õuna-kalamansi mahl. Peaasi, et maitseks puuviljaselt!

 • Reply Kristel 13. veebruar 2018 at 11:55

  Minu lemmik on apelsinimahl :)

 • Reply Elis 13. veebruar 2018 at 11:54

  Porgandimahl! ?

 • Reply Marika 13. veebruar 2018 at 11:53

  Ploomi ;)

 • Reply Kätlin 13. veebruar 2018 at 11:53

  Sunbeam on ka minu lemmik. Evergreen on hea pohmaka korral :-D Tahan võita! :-)

 • Reply Sigrid 13. veebruar 2018 at 11:53

  apelsin :)

 • Reply Carolin 13. veebruar 2018 at 11:53

  Kui üldse ise poest mahla ostan, siis võtan 100%-list mahla või siis neid klaaspurkides smuutisid. Hayday mahlasid pole veel proovinud(pole isegi poes trehvanud) ehk siis kuluks tõesti marjaks ära :)

 • Reply Anne 13. veebruar 2018 at 11:52

  Enda pressitud peedi-õuna-porgandimahl on lemmik!

 • Reply Triin 13. veebruar 2018 at 11:52

  Isepressitud apelsinimahl, vahel leiab sealt ka greipi ja porgandit ?

 • Reply Kaidi 13. veebruar 2018 at 11:52

  Mu lemmik mahl on PURE apelsinimahl. Üldse võiks häid apelsinimahlu lõpmatuseni juua. Jaaa, ikka väga tahaks terve kuu jagu mahlavarusid saada. :) :) :)

 • Reply Liivia 13. veebruar 2018 at 11:52

  OO üks mõnus laar mahla rasedale kuluks ära! Lemmikud on kõik tsitrulised nagu nt Sunbeam :)

 • Reply Teele 13. veebruar 2018 at 11:51

  Mina poest mahla ei ostagi, joon ainult kodus tehtuid ning nendest lemmikuim on õunamahl :)

 • Reply Marta 13. veebruar 2018 at 11:51

  Mulle meeldib orgaaniline ananassimahl. Mmmmmegahea❤️?

 • Reply Triin 13. veebruar 2018 at 11:50

  See sama sunbeam, mis pildil!

 • Reply Laura 13. veebruar 2018 at 11:50

  Viinamarja :)

 • Reply Helku 13. veebruar 2018 at 11:50

  Apelsin ja mustikas

 • Reply Ketlin 13. veebruar 2018 at 11:50

  Tarbin enamasti vett, kuid oma tehtud smuutid ja apelsinimahl satub ka vahel menüüsse. Hayday-d soovin aga kindlasti proovida! ;)

 • Reply Egle 13. veebruar 2018 at 11:50

  Kadardbiku porgandimahla joon ainukesena mahladest, sest mulle meeldib selle naturaalne maitse ja see on täpselt sama maitsega nagu ma ise lasen värsked porgandid mahlapressist läbi. Mulle ei meeldi mingid kõrval vms kombineeritud sada erinevat maitset mahlas. Üks koostisosa ja ongi timm. Muidugi need üle suhkrustatud mahladega pole midagi peale hakata ja neid ma ei osta juba ca 10 aastat :D
  Hea meelega prooviks Hayday”d ja ehk saab mu ainuke mahla favoriit endale kõrvale konkurendi :D

 • Reply Kivvu 13. veebruar 2018 at 11:50

  Magus apelsinimahl on absoluutne lemmik! Jooks vist seda vee asemel, kui seal nii palju lisatuid suhkruid poleks :D

 • Reply Kätlin 13. veebruar 2018 at 11:49

  Apelsnimahl

 • Reply Helen 13. veebruar 2018 at 11:49

  Muidu olen poest neid Pai smuutisid ikka ostnud (käivad mahla alla??), või siis seda pudelis apelsini mahla, mis jutu järgi lisatud suhkruta, aga no neid Hayday omi jooks ise kõhubeebiga ja joodaks oma mehele ja suurematele põnnidele küll hea meelega. Kasvav kõht väga vajaks seda vitamiinipommi! ??

 • Reply Kerlin 13. veebruar 2018 at 11:49

  Aplesin ja Greip :D :) !!

 • Reply Merit 13. veebruar 2018 at 11:49

  Apelsinimahl ning usun, et see kollane Hey Day mahl maitseb ka jube hästi (kui koostisosi vaadata ;))

 • Reply Kerlin 13. veebruar 2018 at 11:48

  Apelsin ja Greip :D :) !

 • Reply Teele 13. veebruar 2018 at 11:48

  Poest ostan mahla väga harva..kõige parem ikka kodune õunamahl…sügavkülmutatud maitseb sama hästi kui sügisene värskelt pressitud.

 • Reply Laura 13. veebruar 2018 at 11:47

  Ei ostagi poest eriti mahla, väga harva, suis apelsini või gefiliuse viievilja mahl. Ämm lihtsalt teeb nii head aroonia siirupit ja õuna ja punasesõstra mahlasid ? aga nüüd neid mahlasid tshaksin väga proovida, eriti see peediga mahl tundub põnev. Hetkel haiguste perioodil oleks selline kingitus, kirsiks koogil ?

 • Reply Helina E 13. veebruar 2018 at 11:47

  Apelsini ja ploomimahl

 • Reply Ingrid M 13. veebruar 2018 at 11:47

  Jõhvika on lemmik ? Mõnusalt hapukas aga samas mahe ja mõnus ?

 • Reply Merit Eier 13. veebruar 2018 at 11:47

  Minu lemmik on nüüd raseduse ajal 100% apelsinimahl. Muidu väga ei olegi poest mahla ostnud, sõstra, aroonia ja õunamahl omal keldris olemas. Nüüd aga oma pooleteseaastase ja kõhubeebiga jooksime selle kuuvaru hea meelega ära ?

 • Reply Christyn 13. veebruar 2018 at 11:46

  Mulle vaga meeldib apelsini mahl, just selline mòrkjas veits. Aga teised lemmikud on nt. viinamarja mahl, õunamahl .

 • Reply S 13. veebruar 2018 at 11:46

  Minu lemmikmahl kahjuks kadus lettidelt ära, selleks oli Gutta sidrunimahl. See oli täpselt niii hapu ja mõnus ja keegi teine seda juua ei suutnud, seega sain ma rahus oma mahla juua. Ilmselt selle viimase pärast ta ka lettidelt kadus, teiste tootjate sidrunimahlad on magusad ja kunstliku maitsega. Sidrunist on asi kaugel. Agaaa Hayday mahlasid jooks küll hommikusöögi kõrvale väga hea meelega.

 • Reply Merit 13. veebruar 2018 at 11:46

  Tomatimahl ?

 • Reply Kati 13. veebruar 2018 at 11:45

  Lemmikud on viinamarja, porgandi ja ploomimahl.

 • Reply Sirli 13. veebruar 2018 at 11:45

  Segumahlad :)

 • Reply Eliise 13. veebruar 2018 at 11:44

  Muidu ostan aura segu või ananassimahla (ananass on lemmik) aga neid tahaks küll proovida :P

 • Reply Liisi Koit 13. veebruar 2018 at 11:44

  Apelsinimahlad maitsevad

 • Reply Vikike 13. veebruar 2018 at 11:44

  Hello,

  Pole eriline mahla jooja kui siis ainult värskelt pressitud.

  Aga seda mekiks küll!

 • Reply Katre 13. veebruar 2018 at 11:44

  Ma ostan alati kas puhast apelsinimahla või ploomimahla. Minu puhul aitab ploomimahl ka imehästi kurguvalu korral :)

 • Reply Kristel 13. veebruar 2018 at 11:44

  Ananassi mahl on lemmik, aga ka värskelt pressitud apelsinimahl.

 • Reply Mi 13. veebruar 2018 at 11:43

  Apelsin ja greip!

 • Reply kadi lohu-mikk 13. veebruar 2018 at 11:42

  kirsimahl ja apelsinimahl.

 • 1 2