Ma olen ennegi teile tutvustanud Happeak firmat, aga nüüd tahan teile jälle sellest rääkida. Ma pean nüüd natukene ajas tagasi minema  – mäletate, ma tegin vahepeal koostööd Reservediga. Pea pool aastat sain sealt igasuguseid riideid ja olin täpselt nii kaua õnnelik, kuni hakkasin mõtlema, MIDA ma kannan. Absoluutselt okei on omada riideid kiirmoebrändidelt, aga ma eelistaks isiklikult, et need tuleksid siis teiselt ringilt. Kuidagi narr tundus iga kuu seal poes riideid kokku krabamas käia, millest enamik nagunii raudselt igapäevaselt kasutust ei leiaks ja mille valmistamiseks on kasutatud jumal teab mis kemikaale ja hinda vaadates… mis hinnaga ja kus need toodetud on? See pani mind mõtlema ja ma otsustasin selle koostöö lõpetada. Nii hädasti mul ka riideid vaja ei olnud, sai neid juba piisavalt kokku kahmatud.

Too hetk mõtlesin, et ma oleksin NII õnnelik, kui sama diili teeks minuga mingi firma, mille tooted oleksid ökod, ihule head ja valmistatud ausate palkade ja kvaliteetsetest materjalidest. Nagu öeldakse, küsi ja sa saad. St ma ei küsinud, vaid lihtsalt ootasin pool aastakest, kuni Happeak kirjutas ja mulle sellise diili välja pakkus – et iga kuu saan endale (või lastele) paar toodet välja valida, tingimusel, et nende riietega pilte Instagrammis või Facebookis ära märgiksin. Mis mul oleks saanud selle vastu olla? Happeak on Leedu perefirma, kõik riided on valmistatud ökopuuvillast ja neid riideid võib julgelt panna ka imikule selga, ilma, et peaksid mõtlema, et huvitav, milline lapsori selle kokku õmbles, või mis keemias neid leotatud on.

Happeaki tooted on ka hästi lihtsalõikelised, mugavad ja minu meelest ilusad. Minu meelest, sest maitsed on ju erinevad, aga täna panin ma enda roosa Happeaki seeliku selga ja tundsin ennast hästi. Päike paistis, seelik tõmbas kõhupeki koomale ja Lendel oli mingi hellushoog, nii et ta käis mind muudkui kallistamas ja musutamas.

See seelik on praegu 85€ pealt alla hinnatud 25.50€ peale ja muuseas, kui kasutate koodi MALLUKAS10, siis saate veel 10% alla ja seeliku kätte vaid 23 euroga! Ega neid palju alles pole, mõni üksik, aga no kes ees, see mees, sest tõesti mõnna on! Muidugi võite seda koodi kasutada ka muude esemete ostmiseks, soovitan vaadata – neil praegu osadele asjadele mega head aled ja isegi nendest saab veel selle koodiga 10% allahindlust.

Ja ketsid on mul ka ägedad, aga need on Irregular Choice‘ist

*Seelik oli kingitus

Jaga: