Riided TÄNA ON MUL SELJAS/JALAS

mida vanem eit, seda roosam seelik*

1. märts 2018

Ma olen ennegi teile tutvustanud Happeak firmat, aga nüüd tahan teile jälle sellest rääkida. Ma pean nüüd natukene ajas tagasi minema  – mäletate, ma tegin vahepeal koostööd Reservediga. Pea pool aastat sain sealt igasuguseid riideid ja olin täpselt nii kaua õnnelik, kuni hakkasin mõtlema, MIDA ma kannan. Absoluutselt okei on omada riideid kiirmoebrändidelt, aga ma eelistaks isiklikult, et need tuleksid siis teiselt ringilt. Kuidagi narr tundus iga kuu seal poes riideid kokku krabamas käia, millest enamik nagunii raudselt igapäevaselt kasutust ei leiaks ja mille valmistamiseks on kasutatud jumal teab mis kemikaale ja hinda vaadates… mis hinnaga ja kus need toodetud on? See pani mind mõtlema ja ma otsustasin selle koostöö lõpetada. Nii hädasti mul ka riideid vaja ei olnud, sai neid juba piisavalt kokku kahmatud.

Too hetk mõtlesin, et ma oleksin NII õnnelik, kui sama diili teeks minuga mingi firma, mille tooted oleksid ökod, ihule head ja valmistatud ausate palkade ja kvaliteetsetest materjalidest. Nagu öeldakse, küsi ja sa saad. St ma ei küsinud, vaid lihtsalt ootasin pool aastakest, kuni Happeak kirjutas ja mulle sellise diili välja pakkus – et iga kuu saan endale (või lastele) paar toodet välja valida, tingimusel, et nende riietega pilte Instagrammis või Facebookis ära märgiksin. Mis mul oleks saanud selle vastu olla? Happeak on Leedu perefirma, kõik riided on valmistatud ökopuuvillast ja neid riideid võib julgelt panna ka imikule selga, ilma, et peaksid mõtlema, et huvitav, milline lapsori selle kokku õmbles, või mis keemias neid leotatud on.

Happeaki tooted on ka hästi lihtsalõikelised, mugavad ja minu meelest ilusad. Minu meelest, sest maitsed on ju erinevad, aga täna panin ma enda roosa Happeaki seeliku selga ja tundsin ennast hästi. Päike paistis, seelik tõmbas kõhupeki koomale ja Lendel oli mingi hellushoog, nii et ta käis mind muudkui kallistamas ja musutamas.

See seelik on praegu 85€ pealt alla hinnatud 25.50€ peale ja muuseas, kui kasutate koodi MALLUKAS10, siis saate veel 10% alla ja seeliku kätte vaid 23 euroga! Ega neid palju alles pole, mõni üksik, aga no kes ees, see mees, sest tõesti mõnna on! Muidugi võite seda koodi kasutada ka muude esemete ostmiseks, soovitan vaadata – neil praegu osadele asjadele mega head aled ja isegi nendest saab veel selle koodiga 10% allahindlust.

Ja ketsid on mul ka ägedad, aga need on Irregular Choice’ist

*Seelik oli kingitus

Loe ka neid postitusi!

14 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta MH 2. märts 2018 at 10:15

  Olen umbes 10 aastat olnud kiirmoe sõltlane ning see aasta võtsin vastu otsuse, et enam mitte.

  Arvasin, et see saab raske olema, aga oh ei, ma tunnen end nii palju paremini.
  * Esiteks ei kulu aega, et järjekordses HM-is tuhnida ja head saaki otsida;
  * Teiseks olen oma kapist avastanud vanemaid vähe kantud riideid – tundub, et ma saan oma vana sõltuvuse peal veel pikalt liugu lasta;
  * Kolmandaks mu väärtused muutusid ning ma hakkasin neid inimesi teise pilguga vaatama, kes sageli ühtesid ja samu ning tavalisi riideid kannavad;

  Kui tekib vajadus midagi osta, siis eelistan keskkonnasõbralikku eestimaist moodi. Järgmisena eelistan lähinaabrite moodi ja kui ikka ei leia sobivaid asju, siis maailm on täis jätkusuutliku moe e-poode.

 • Avatar
  Vasta Kristiine 2. märts 2018 at 09:07

  Ma küll aru ei saa, milleks sa rasvaimusse lähed 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 2. märts 2018 at 09:42

   need pildid petavad ära, ma peale imu näitan enne-pärast pilte ja sul hakkab silmadest verd jooksma 😀

 • Avatar
  Vasta V.A 2. märts 2018 at 08:50

  Võib-olla oled juba teinud ka, aga kes see siis otsida viitsib. Et äkki teeksid postituse oma kõikidest tätoveeringutest? Et pildid lähemalt, kes- kus tegi, mis idee taga on, kuidas rahul, kas tahaks veel jne?
  Teiste tätokate lugusid on alati tore kuulda.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 2. märts 2018 at 09:43

   Minu meelest olen teinud, googelda “mallukas tätoveeringud” 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 1. märts 2018 at 16:57

  Kui kaua see sooduskood kehtib? Muidu ka alles avastasin selle firma ja noo nende tooted on lihtsalt nii mõnusad. Ja täpselt nagu sa kirjutasid, ei pea muretsema toodete keskkonnasõbralikkuse või töötajate väärilise kohtlemise pärast. Kannan nende riideid rahuliku südamega ja noo nii mugavad on ka. Lisaks olen tellitud asjad alati mega kiiresti kätte saanud.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 1. märts 2018 at 17:09

   1.09 kehtib, nii et aega on :D!

 • Avatar
  Vasta Kellu 1. märts 2018 at 16:21

  Sellise pikkusega seelik teeb su megalühikeseks.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 1. märts 2018 at 16:23

   Ma muuseas terve tiinekaaja kassisin, et miks ma ei ole selline väike ja nunnu ja lühike, nii et jah, mul polegi ihalust pikk tunduda tingimata!

 • Avatar
  Vasta Katu 1. märts 2018 at 15:53

  Lihtsalt infoks, et kui sealt tellida ja ese ei peaks sobima, olge valmis tasuma ca 8 eurost tagastustasu!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 1. märts 2018 at 15:55

   Seal õnneks päris täpsed mõõdud ka 🙂 Minul L suurus ja idekas!

 • Avatar
  Vasta K. 1. märts 2018 at 14:53

  Issand ma olen mega ammu sellist tülliga midiseelikut otsinud, millel hingehinda ei oleks. Ei lugenud su postitust läbigi, kui juba olin nende lehel ja seelik ostukorvi lisatud. Tänu su sooduskoodile pm postikulu polegi 🙂 Nüüd jääb üle vaid oodata ja kanda ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 1. märts 2018 at 14:56

   No ma usun, et sa jääd rahule, sest see puuvill pealpool on niiii pehme ja tülli on ka piisavalt, et ikka kenasti puhvis hoida 😀

 • Avatar
  Vasta Kärt 1. märts 2018 at 14:50

  Ketsid on lihtsalt vaimustavad 🙂