Ilukraam LAPSED Lasteasjad TESTIN JA ARVUSTAN Uncategorized

mida naised tahavad*

6. märts 2018

Mul paluti astri.ee poolt koostada list, mida võiksid naised naistepäevaks soovida. Ei ole mina kunagi oluliselt naistepäeva pidanud, aga palun leia mulle põhjus, miks lastele midagi ägedat lubada ja ma olen kohe käpp. Sellegipoolest tegin kaks nimekirja. Üks selline, mis sobib kinkida pisikesele preilile, teine selline, mille üle ma ise õnnelik oleks või soovitada tean.

Minu meelest kulub igale väiksele tüdrukule ära nukumaja. Sinna saab “elama” panna kõik nukud ja väiksed loomad, mida lastel alati hordide viisi on. Vähemalt minu pudinatel on. Lisaks on meie laste suur hitt mänguköök, kuid köögi olemasolu ise ei ole oluline, peaasi on, et oleks kausse, natukene kokkamisvahendeid, nõusid ja natukene mängutoitu. Muidugi sobib ka päristoit, aga koristamise mõttes soovitan puidust mune päris munadele.

Pealeistutav auto on selline asi, et kas meeldib lapsele või mitte. Minu Marile ei pakkunud huvi, aga Lende mängib iga jumala päev, seega julgen peale istutavat autot soovitada küll. Ehk on metallist isegi parem, kui plastikust, sest meie auto on juba päris ära kriibitud.

Aga öelge nüüd, miks ei võiks väike tüdruk tahta endale trummikompleti või puidust tööriistu? Minu tüdrukud on küll mõlemad sellised kaagid vahepeal, et ma olen kindel, et need rõõmustaksid neid ka. Muidugi ma ei tea, kui väga minu kõrvad selle trummikomplekti üle rõõmustaksid…

Riietest rääkides armastan mina Dadamora asju, need on nii lihtsad, klassikalised, kavliteetsed ja mugavad. Minu hetkelemmikud leiad siit lingilt. Samamoodi soovitan vaadata ka Seim Kids asju, sest neil on tüdrukutele hästi palju nunnusid asju. No vaadake näiteks seda nunnut loomadega kleiti! Või näiteks see jänkudega kleit! Mega nunnud!

Aga okei, naistepäev vist üldiselt keskendub juba suurtele naistele, seega on minu soovitus alati heaks kingituseks just parfüüm. Ps! Kardo – sa juba valentinipäeva kingitused tegid mulle sama listi järgi, siit pole mõtet teha, sest sinu infoks – mul on kõik need lõhnad! 😀 Selle pärast ma neid soovitada oskangi! Minu enda maitse on selline magus ja värske, seega on nad kõik just sinna kanti. Kellele samasuguste nootidega lõhnad meeldivad, siis nende konkreetsetega te puusse panna ei saa –  Donna, Dolce, Be Delicious, 3 L’imperatrice, London – mis teie lemmik on?

Aga kui sa Kardo ikkagi tahad mulle väga siit midagi kinkida, siis ma võtaks ühe TimeBalmi primeri, meigieemalduslapi või selle ägeda huulevärvikomplekti küll heldelt vastu!

Kõik minu lemmikud kingiideed leiad Astri.ee leheküljelt (link). 

*Postitus sündis koostöös astri.ee’ga

Loe ka neid postitusi!

12 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Anette 7. märts 2018 at 22:07

  Sa juba teine inimene kes lähima aja jooksul kiidab trussardi donnat ? ma üldiselt väga ei julge ise omale lõhna tellida kardan puusse panna 😀 hetkel kasutan iidamast aadamast odavat avoni lõhna xd aga asti.ee on juba sellepärast mõnus ostukoht, et seal enamasti üli odav saatmine 😀 vaid 0.99€ :3

 • Avatar
  Vasta Margit 7. märts 2018 at 04:54

  Imelised kingid,,mulle meeldiks Trussardi

 • Avatar
  Vasta Tupsulotu 6. märts 2018 at 21:24

  Minu lemmiklõhn on Trussardi Inside Delight. Kahjuks seda ei toodeta enam aastaid ning viimane pudel hakkab mul koh otsa saama. Pole ka veel leidnud ühtegi sarnast parfüümi.

 • Avatar
  Vasta Averiin 6. märts 2018 at 21:21

  Lapsed võtaks nukumaja küll, aga endale ei oskagi midagi soovida. Tahtsin spaa-puhkust perega ja selle mulle ka mees lubas. Äkki üks hea lõhn? See sinu poolt välja toodud D&C lõhn on ka minu lemmik.

 • Avatar
  Vasta Katrin 6. märts 2018 at 15:36

  Üks lemmikutest on Be Delicious ?
  Hetkel on kapil Moschino Funny.
  Kõige lemmikumat lõhna enam ei toodeta kahjuks ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 6. märts 2018 at 15:37

   mis su lemmik oli sis?

 • Avatar
  Vasta kodulehe valmistamine 6. märts 2018 at 15:28

  Väha huvitav blogi, edu Teile!

 • Avatar
  Vasta Marit Uusväli 6. märts 2018 at 15:21

  ma lilled juba sain, aga mudimine kuluks või lihtsalt vaba päev.

 • Avatar
  Vasta D 6. märts 2018 at 14:51

  Hugo Boss The Scent ja Trussardi Donna on väga mõnusad lõhnad.

 • Avatar
  Vasta Kristina 6. märts 2018 at 14:23

  Trussardi Donna on üks mu lemmik lõhnadest,see on see lõhn mille peale saan alati kindel olla,love it ?

 • Avatar
  Vasta Karin 6. märts 2018 at 13:32

  Nelke js massaaži.

 • Avatar
  Vasta Marina 6. märts 2018 at 13:23

  Giorgio Armani Acqua , Paco Rabanne Olympea, VERSACE Women ja sellised magusamad. 1 on vängem lõhn seda panen väga harva kui õhtul kusagile minek =) GUERLAIN Shalimar.