Mul paluti astri.ee poolt koostada list, mida võiksid naised naistepäevaks soovida. Ei ole mina kunagi oluliselt naistepäeva pidanud, aga palun leia mulle põhjus, miks lastele midagi ägedat lubada ja ma olen kohe käpp. Sellegipoolest tegin kaks nimekirja. Üks selline, mis sobib kinkida pisikesele preilile, teine selline, mille üle ma ise õnnelik oleks või soovitada tean.

Minu meelest kulub igale väiksele tüdrukule ära nukumaja. Sinna saab “elama” panna kõik nukud ja väiksed loomad, mida lastel alati hordide viisi on. Vähemalt minu pudinatel on. Lisaks on meie laste suur hitt mänguköök, kuid köögi olemasolu ise ei ole oluline, peaasi on, et oleks kausse, natukene kokkamisvahendeid, nõusid ja natukene mängutoitu. Muidugi sobib ka päristoit, aga koristamise mõttes soovitan puidust mune päris munadele.

Pealeistutav auto on selline asi, et kas meeldib lapsele või mitte. Minu Marile ei pakkunud huvi, aga Lende mängib iga jumala päev, seega julgen peale istutavat autot soovitada küll. Ehk on metallist isegi parem, kui plastikust, sest meie auto on juba päris ära kriibitud.

Aga öelge nüüd, miks ei võiks väike tüdruk tahta endale trummikompleti või puidust tööriistu? Minu tüdrukud on küll mõlemad sellised kaagid vahepeal, et ma olen kindel, et need rõõmustaksid neid ka. Muidugi ma ei tea, kui väga minu kõrvad selle trummikomplekti üle rõõmustaksid…

Riietest rääkides armastan mina Dadamora asju, need on nii lihtsad, klassikalised, kavliteetsed ja mugavad. Minu hetkelemmikud leiad siit lingilt. Samamoodi soovitan vaadata ka Seim Kids asju, sest neil on tüdrukutele hästi palju nunnusid asju. No vaadake näiteks seda nunnut loomadega kleiti! Või näiteks see jänkudega kleit! Mega nunnud!

Aga okei, naistepäev vist üldiselt keskendub juba suurtele naistele, seega on minu soovitus alati heaks kingituseks just parfüüm. Ps! Kardo – sa juba valentinipäeva kingitused tegid mulle sama listi järgi, siit pole mõtet teha, sest sinu infoks – mul on kõik need lõhnad! :D Selle pärast ma neid soovitada oskangi! Minu enda maitse on selline magus ja värske, seega on nad kõik just sinna kanti. Kellele samasuguste nootidega lõhnad meeldivad, siis nende konkreetsetega te puusse panna ei saa –  Donna, Dolce, Be Delicious, 3 L’imperatrice, London – mis teie lemmik on?

Aga kui sa Kardo ikkagi tahad mulle väga siit midagi kinkida, siis ma võtaks ühe TimeBalmi primeri, meigieemalduslapi või selle ägeda huulevärvikomplekti küll heldelt vastu!

Kõik minu lemmikud kingiideed leiad Astri.ee leheküljelt (link). 

*Postitus sündis koostöös astri.ee’ga

Jaga: