Ma tõesti ei mäleta, kas ma olen kunagi oma blogis halanud, et kes kurat kannab bodysid peale esimest eluaastat. Need tundusid mulle jube imelikud asjad – mks keegi neid kandma peaks, eksole? Noh, nüüd ma sain lõpuks aru, et ainukene põhjus, miks ma neid enne kandnud ei ole, oli see, et mul rippus pekk kolme lehte laiali ja kuna bodyd on üldiselt üsna ümber, siis no shit, et ma nendega enne suht rämekas välja nägin.

Kasutades juhust, et ma nüüd vähemalt natukene aega taljet ja lamedat kõhtu nautida saan, tellisin endale ka body. Esiteks baltimaades valmistatud, oeko-tex kangast, ja 95% puuvill. Teiseks just sellist punast värvi, nagu mulle meeldib. Kolmandaks ei paista kummardades kräkk välja. Neljandaks maksis see KÜMME EURI! Kolmekümneviielt alla hinnatud, näete SIIN (link). Sellest lingist vist paljudele teist tolku ei ole, sest nagu ma kodukalt näen, on neid bodysid alles vaid kaks tükki ja need ka L suuruses, aga no kelle mõõtudele ja vajadustele säärane asi vastab, siis soovitan osta küll. Koodiga MALLUKAS10 saab veel 10% alla, ehk siis lausa eurikese veel soodsamalt.

Nende teksapükste (LINK) suhtes olen ma kahetisel seisukohal. Ühest küljest on need üli mugavad, mõnusalt venivad ja vähemalt minu arust ilusat värvi. Teisest küljest olen ma viimased eluaeg ostnud ainult mega skinny jeanse, mis alt ka hästi ümber on. Mis sa hädaga ikka muud teed, kui mujalt pekine oled, siis rõhutad neid vähem pekiseid kohti :D Need püksid tunduvad aga rohkem sellised boyfriend stiilis olevat ja ma ei saa aru, kas need sobivad mulle, või teevad mu hoopis kuidagi… jässakaks? Mis te arvate?

Aga igatahes, mis iganes teile Happeak’ist silma jääb, siis koodiga MALLUKAS10 saab kenasti 10% alla ja kasutades seda juba allahinnatud toodetel, on võit ikka päris magus. Iga kell ostan endale sellise hinnaga perefirma poolt valmistatud ökopuuvillast asju, kui H&M’i masstoodangut (mida ma muidugi ka elus ostnud olen, aga no saate aru küll).

Ps! Kes veel suurem asi instahunt ei ole, siis nüüd on õige aeg alustada, sest seal loosin seal välja paari megaägedaid Happeak pükse naistele. Selle jaoks piilu minu instat @mallukaz ja hakka ka jälgima @happeakeesti kontot, sest muid tingimusi loosis osalemiseks ei olegi!

*Postitus sündis koostöös Happeak’iga

Jaga: