KURB ON OLLA

langesin reklaami lõksu

19. aprill 2018

Mul on stuudios suur kommikauss. Esiteks käivad mul ju seal enamasti äsjasünnitanud naised, kellele ikka magusaamps ära kulub, mõnikord on hea ka suuremaid lapsi kommidega “ära osta”. Heh, vanema loal muidugi. Igatahes ma märkasin poes selle samale kausile sisu soetades, et Kalevil on mingi kampaania, et igas pakis on kraapekaart, millega võib uue paki komme võita. Ma ei tea miks, aga see tekitas mulle tohutu tungi osta PALJU kommi, et äkki ma võidan uue paki. Miks see mõte tasuta pakist mind nii erutas, ma ei tea, aga olgu öeldud, et ma ostsin 10 pakki erinevaid komme ja võitsin täpselt mitte kui midagi.

Ma pole kunagi viitsinud osaleda nendes mängudes, et saada sms või korja kokku millegi pakendid. aga mõte pakis peituvas kraabitavas kaardis ajab mind teadmata põhjustel liiga elevile. Meenutab natsa lapsepõlve, kus coca-cola korgi alt võis uue pudeli võita ja ma sain ükskord ühe pudeli raha eest KUUS UUT PUDELIT järjest!!! Ma olin hoovi kõige ägedam tüdruk, sain kõigile korgita cocat jagada. Oli see alles päev…

Kõige haigem on see, et stuudio kauss (mis on VÄGA suur) on ääreni täis, osa pidin veel koju ka tooma. Ise küll nagu kommi ei taha, mõte külmikus olevast kanasalatist feta ja kuskussiga tundub palju ahvatlevam, aga juba siin mõtlen, et homme võiks ju paar-kolm-kuus pakki kommi veel osta. Äkki ma võidan?

Pange tähele, varsti loete siit, kuidas  mind on võlavanglasse pandud, sest ma olen kõik elu säästud kulutanud Kalevi kommidele, et seda ühte nirust pakki võita.

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

46 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Mari 22. aprill 2018 at 19:30

  Aa ja kui väike olin oli mingi hiirte juustu kampaania-et kogu vappe ja saad mänguhiire. Ma ise juustu ei söönud aga ema pidi ostma.
  hiire sain ka muidugi:D

 • Reply Mari 22. aprill 2018 at 19:28

  Kunagi oli limpa kampaania, et kui korgi all pudelimärk saad uue pudeli-Ma lõpetasin ostmise, kuna ma aina sain uusi ja uusi. Kinnine ring võitudega:D

 • Reply K 21. aprill 2018 at 14:24

  Cocal oli jah korgi järgi aru saada, kas on võit või ei :D Ja pudelite all oli nr ka vist, selle järgi tuvastasime kindla võidu. Või oli see mingi energiajoogiga nii :D Igatahes, said ikka joodud seda hääd kraami väiksena.
  Lahtised pudelid ruulivad :D :D

 • Reply Rainer 21. aprill 2018 at 07:33

  Deem mallukas nüüd pean isegi poodi minema . Ps ma ei teadnud sellest veel midagi :)

 • Reply K 20. aprill 2018 at 22:10

  Tànu su postitusele tuli meelde, et ostsin ka eile paki Kalevi marmelaadikomme ?Ûlimalt vaikselt, et last mitte àratada otsisin selle paki kohe kapist vàlja, kraapisin seda kaarti ja no ei vôitnud mitte midagi ?

 • Reply K. 20. aprill 2018 at 21:53

  Kunagi oli Tuplal äge kampaania, et pidid terve kasti jagu šoksipabereid kokku koguma ja terve uue kasti Tuplat asemele. Vend kogus neid ja sai 5-6 kasti kindlasti. See oli mingi üle 20 aasta tagasi. Issand jumal, kui vana ma olen ?

  • Reply Mari 21. aprill 2018 at 09:50

   Mäletan ka seda. Nii lahe kampaania oli see, suutsin ka ühe paki jagu kokku koguda ja nii uskumatu tunne oli postkontorisse tervele uuele pakile järgi minna :)

   • Reply Kiku 23. aprill 2018 at 19:58

    Ma ka alles meenutasin seda. Väga äge oli!

 • Reply Miia 20. aprill 2018 at 21:01

  Teise kommipakiga võitsin uue paki Tiina komme:)

 • Reply Katrin 20. aprill 2018 at 20:09

  Mul sõbranna mängib seda Laima küpsise mängu, et võid 700€ võita pakist. Igapäev ostab paki küpsist, et äkki võidab… Küpsist ise väga ei söö – tassib tööle ja võõrastele tasku :D

 • Reply m 20. aprill 2018 at 14:02

  olen elus võitnud ilutooteid, raamatuid, prille, jms hooldustooteid, a raha olen mõni üksik kord võitnud, kui sedagi.
  pigem ei mängi enam pea mitte ühtegi mängu, harva.
  ning juba pea aasta pole mind mingit õnne tabanud, v.a varem oli ikka iga aja tagant mingid väiksed võidud.:D

 • Reply Kristine 20. aprill 2018 at 10:54

  Ostsin ka kolm pakki ega võitnud midagi. Pärast lugesin Kalevi lehelt tingimusi ja arvutasin natuke: selle kampaaniaga võidab täpselt iga SAJAS kommipakk. Üks pakk sajast. Ehk siis sada pakki pead ostma, et uus saada :D
  Uurisin veits varasemaid kampaaniaid ja arvutasin nende puhul ka: korgikampaanias võitis täpselt iga kolmas ja McDonaldsi kraapimiskampaanias täpselt iga viies.

 • Reply Vilenna 20. aprill 2018 at 10:41

  Lugesin ka Perekooli seda teemat ja hakkas naljakas, kuidas kohe kõike pettuseks tembeldatakse. Eks inimloomus ka ilmselt toetab seda lähenemist, et kui minule õnn sülle ei kukkunud, ju siis on pettus.

  Töötan ise ka kohas, kus teeme pidevalt tarbijatele kampaaniaid ja koguaeg süüdistatakse pettuses. Samas meie kulutame hulganisti raha ja vaeva, et kampaania üldse kokku panna ja et võimalikult heaks selle klientidele teha. Ongi loterii ju aga millegipärast Eesti Loto loosimiste kohta ei öelda, et petetakse, kuigi sealt ka ju enamus ei võida :)

  Samas mul ka helge mälestus Coca-Cola kampaaniast lapsepõlves, kus sai ikka võidetud neid pudeleid küll. Tore oli tunda end erilisena, et vot nüüd just mina võitsin :)

  • Reply Mallukas 20. aprill 2018 at 11:01

   Ma ei arva, et see on pettus, ma räägin, et hea kampaania, paneb ostma küll :D

   • Reply Vilenna 20. aprill 2018 at 14:08

    Pigem see pettuse jutt tuli sealt Perekooli teemast ja siin ka mõnes kommentaaris see kumamas :). Ju see mul hell koht, sest koguaeg ise maadlen sellega :D

  • Reply K. 20. aprill 2018 at 13:49

   Iga sajas pakk on natuke kurb küll, eriti eesti rahvaarvu kohta.

 • Reply Seemisnahk 20. aprill 2018 at 10:32

  Aga kõik te kukkusite ostma. Ja seda Kalev sooviski. Lihtne. Lollidelt tulebki raha ära võtta.

  • Reply Mallukas 20. aprill 2018 at 10:38

   No hea kampaania :D

 • Reply Kaisa 20. aprill 2018 at 10:17

  Ma olen enda puhul täheldanud asjaolu- et kui ostan võidusooviga, siis ei saa sittagi :D Aga teisalt- maximas on vaja vahepeal käru võtta ja kui pole münte, siis ostan lotopileti ja vahetan niimoodi raha. Ja kujuta ette- siis võidab. Eesmärk hoopis teine , aga pappi tuleb :D Ja noh kui tädidel vahepeal hea tuju on, lasen lapsel pileteid valida- tal on vist võidusem käsi kui mul :D
  Kommiostust nii palju, et Kalevis oli just šokolaat- arva, kes tuli ära 30 euri eest magusaga….. Aga miskit ei võitnud.. :D

 • Reply Grete 20. aprill 2018 at 10:11

  Mõtlesin, et olen ainus ?? ise söön aastas paar kommi, aga SUUR tung neid komme osta, sest äkki võidan ??? olgu öeldud, et siiamaani seda juhtunud pole ? aga õnneks elukaaslane natuke ikka tühjendab neid kommikausse :D

  • Reply Mallukas 20. aprill 2018 at 10:18

   Ma nagu reaaselt üldse ei taha neid komme süüa, aga osta tahaks :D

 • Reply Reelee 20. aprill 2018 at 09:36

  Me oleme ka usinalt ostnud ja 0 võitu. Laps kordab koguaeg, et me peame ostma siis võidab :)

 • Reply Kadri 20. aprill 2018 at 09:12

  5 pakki olen ostnud kokku ja 0 võitu.
  Mul sellega vist õnne pole.
  Pean mehe ostma saatma, tema eriline kommisõber pole, aga õnne ehk rohkem. Kraapis McDonaldsis detsembris iPhone 7e :D
  See tundus täitsa ulme :D

 • Reply Silvia 20. aprill 2018 at 08:27

  Ma ostsin ka paki, ei võitnud, tahtsin veel kaks pakki osta. ?

 • Reply Triinu 20. aprill 2018 at 00:07

  Ostsin 3pakki ja ühega võitsin uue paki kasekest.

  Sõbranna on aga 10pk raudselt ostnud aga ei midagi:D

 • Reply Jane 19. aprill 2018 at 23:51

  Parim sõbranna ostis ühe paki Tiina komme ja võitis esimese korraga uue paki ;) niiet päris pettus pole,aga imelik jah, et isegi 10ne paki seas polnud ühtegi.

 • Reply TN 19. aprill 2018 at 22:20

  Meil käivad töö juures täiskasvanud ka kommi mugimas, nii et ostan neid sinna kasti kaupa. Kampaaniaga olen ostnud u 2-3 kastitäit komme ja pole sealt mitte ainumast võidupiletit saanud. Võtab suht soolaseks.

 • Reply Kertu 19. aprill 2018 at 22:05

  Jep, ma ostsin kahel erineval päeval, kahest erinevast poest kokku 6 pakki komme, tulin suure hurraaga koju, et oiiii, kuidas ma nüüd kraabin ja komme hakkb sadama, aga ei miskit! :(

 • Reply Mirjam 19. aprill 2018 at 21:39

  Mäletan ka neid aegu kui coca ja fantaga võis võita uue pudeli. Mu nooremal vennal oli mingi süsteem, et kraapis poes kõik korgid läbi ja sai selle järgi aru millise pudeli all on võit. Poemüüad lubasid neil isegi laoruumi pudelid läbi vaadata. Lõppes see sellega, et meil oli kodus terve külmkapp coca ja fantat täis, see oli suur asi tol ajal?

  • Reply K. 20. aprill 2018 at 21:49

   Kuidagi vastu valgust vaadates oli ka võimalik võiduga pudeleid tuvastada :D Hiljem tuli see välja ja muudeti ära

 • Reply Mari 19. aprill 2018 at 21:27

  Jep, samamoodi mitu pakki ostnud, aga võitu ei kuskil. Õnneks on ananassikommid mu kallima ühed lemmikud, seega söögu terviseks ja ses mõttes pole kahju ka, et nüüd ei saanudki midagi. Muide Tartu Millil on KitchenAidi kampaania ja olen 2x ostnud mingeid jahusegusid (kuigi ise nisujahu ei söö, haha), et see kuramuse masin võita, aga veel pole jopanud. Lõin tegelikult juba käega, sest kallim ei jaksa ka sidrunikeekse ja muud nisukraami üksi süüa lihtsalt selle pärast, et mina mingit masinat tahan võita.

 • Reply A. 19. aprill 2018 at 21:00

  Kellel mis. Mind ajavad üllatusmunad jällegi närvi. Lapsena kui olid need igasugused kujukesed (lõvid, jõehobud jne), siis ikka võis neist munadest leida ka neid. Nüüd on mis….. Laps tahtis smurfe kokku saada. Ainult seda faking Gargameli saime mitu ja ülejäänutest mingit mõttetut pahna. Maga visatud raha ja looduse reostamine. Nüüd mingid jõehobud jälle. No osta palju ostad, ei muhvigi. Närvi ajab. Oleks siis mingi muu äge asjakegi sees. Laps ka pettunud, et ei leia munast kunagi seda, mida soovib. See kommiloosipakk jätab õnneks mind ennast külmaks :D Laps ei tea ka sest midagi. Aga jäin mõtlema, et sisuliselt on see ka ju loto. Nagu näha, siis vägagi hasarti tekitav sealjuures. Loterii on aga alla 16-aastastele seadusega keelatud. …..

 • Reply Siki 19. aprill 2018 at 20:36

  No mul oli ka kommipakk, sildikesega, et kraabi ja võida, aga mida polnud oli silt. Krt, viha ja pettumus ? mõtlesin juba, et peaks ka fb’sse panema, et Kalevi praak, ehk saadavad kotitäie nänni, aga ei tahtnud tobe olla ? praegu kommentaari kirjutades mõtlen, et kuidas nad kindlaks oleks teinud, et seda silti seal tõesti ei olnud või et ma seda silti kommi pähe ära ei söönud ? või pildi pealt välja ei lükanud ? nii et jah, kommi ostmise isu sai otsa igatahes selle pettumusega ?

  • Reply Mallukas 19. aprill 2018 at 20:37

   Ma olen kuulnud, et sellised suurfirmad tulevad kliendile ikka vastu ja ma usun, et kui sa oleks teinud pildi ja kaevanud, siis küllap nad oleksid sulle paar pakki saatnud kingiks :D

 • Reply Lisbet 19. aprill 2018 at 20:20

  Rase :D

  • Reply Mallukas 19. aprill 2018 at 20:20

   No selle loogika järgi olin ma 7aastaselt ka rase v :D

 • Reply Liisi 19. aprill 2018 at 20:12

  Mina ühe korra võitsin uue kommipaki! :)

  • Reply S 19. aprill 2018 at 21:22

   Mis lause seal papitüki peal võidu korral olema peab?

 • Reply Mannakas 19. aprill 2018 at 20:07

  Kui komme uputab, siis mina võin neid hävitada :)
  Minu suuuu ur nõrkus on kommid.
  Viipekeeles on minu nimigi ” kommi sööma” :D

 • Reply Karo 19. aprill 2018 at 20:01

  Ma ka ei võitnud

 • Reply Kadi 19. aprill 2018 at 19:53

  Perekoolis :) oli teema sellest, et inimesed on kümneid ja kümneid pakke ostnud ja pole mitte midagi võitnud. Niiet mingi jama selle kampaaniaga on.

  • Reply Mallukas 19. aprill 2018 at 19:57

   No 20 000 võidupiletit on, nagu ma aru saan. Tahaks teada, et palju neid mittevõidupileteid on, et saaksin protsentuaalselt arvutada, kui suur võimalus üldse võita oleks :D

   • Reply Kätlin 19. aprill 2018 at 21:05

    Korraldaja paneb kampaania raames müügile 2 000 000 kampaaniatoodet. Võiduga kiirloteriipileteid on kokku 20 103 tk.

    • Reply kurij 19. aprill 2018 at 21:43

     Ehk siis iga 100-s kommipakk võidab. Loogish ju.

    • Reply K 20. aprill 2018 at 06:07

     Võiduvõimalus ainult 1% ?

 • Reply Sirle 19. aprill 2018 at 19:50

  ostsin ka mina ja ei võitnud