0
Uncategorized

10 küsimust ja 10 vastust minust

23. aprill 2018

Kas peale lapse sündi kavatsete adopteerimisplaani maha matta või tahate jätkata selle teekonnaga? –  Mul on väga raske hetkel sellele küsimusele vastata. Või noh, see idee ja plaan jäävad alles, loomulikult. Paraku seda, et kui kaugesse tulevikku see hetkel lükkub, sellele on keeruline vastata. Ei oska ju ette ennustada, milline see elu kolme lapsega olema saab ja millal see tunne peale uuesti tuleb, et nüüd oleks õige hetk. Ma kujutan, et lähima viie aasta jooksul ehk mitte, kuid siis on juba kõik omad lapsed ka nii vanad, et saaks ka mõelda kohe lapsendamise peale. Aga nagu öeldud, ma saan praegu ainult spekuleerida.

Mis sünnitähtaeg uuel lapsel on? Ma ei oska ka seda ette ennustada. Alguses öeldi 21. november. Siis 14. november ja siis 13. november. Ise pakun, et sünnib umbes 8.11.

Minul on selline küsimus, et kui palju on neid lugejaid, kelle sa nime ja meiliaadressi järgi kohe kokku paned, et ah see on see, kes alati tüütab/head soovib/see, kes on juba 10a kaasa rääkinud jne? Kas on suur hulk lugejaid nö omaks saanud? Hehe, nii hea küsimus! Jaa, muidugi on mõned nimed ja e-mailid juba tuttavaks saanud. Mõned lihtsalt räägivad palju kaasa ja nende puhul tekib ka selline tunne, et olekski nagu vana sõbranna, kes kaasa lobiseb. On ka paar sellist nime, kelle puhul ma tean, et nad ükskõik mis teemast mingi asja välja nokivad ja siis inisema kukuvad. Ma ei ütle, et ei või olla teisel arvamusel, aga kui inimesel mitte kunagi midagi head pole öelda, siis lõpuks ma ei lase enam ta kommentaare üles. Ma lihtsalt ei viitsi neile isegi vastata ja kui ma ei vasta, siis ma jätan endale mulje, nagu ma nõustuks. Seda ma ka ei taha, seega jah, ei lasegi enam lõpuks üles. Aga ärge nüüd arvake, et kui midagi negatiivset öelda, siis iial üles ei lase, selliseid inimesi on mul praegu minu meelest kaks (ja eks nad teiste nimede ja e-mailide alt saavad ka edasi võidutseda :D).

Kui peaks terve elu seksima vaid ühes poosis, siis millises? Ma ei tea, sorri, see tundub nii lamp küsimus, või no ma ei oskagi sellele vastata kuidagi. See informatsioon ei annaks vast minu kohta erilisi uusi teadmisi, kui ma just ei vastaks, et loomulikult konksupidi lae alla tõmmatuna! 😀

Meespoliitik, kellega oleks nõus linade vahele ronima kui oleks vaba? Ausalt öeldes mul ei tule isegi pähe, kes see olla võiks. Aga no kui ma oleks vaba ja kuskil kellegagi tutvuks, siis ma ei oska küll pakkuda, et kes see niiöelda nii minu masti mees oleks, kellega ma säärast tõmmet tunda võiks.

Kõige veidram seksmänguasi, mis kodus olemas? Ma pean ära mainima, et viimased kolm on ühe ja sama seksihuvilise poolt kirjutatud. Ma ise ei teagi, mis see väga veider asi peaks olema…Et mis ÜLDSE on veider seksmänguasi? Jälle mingid 50 cms raudkonksud, millega inimesed ennast lae alla tõmbavad? Need vist oleks veidrad asjad jah. Või mingid muud sado-maso lelud ei ole ehk nii levinud. Mul aga sääraseid vidinaid ei ole, ainut tavalised, mitteveidrad asjad.

Kas on kunagi kahtlus olnud, et Kardo sind petab? See on küsimus, millele ma saan nii kindla ei öelda, et kui ma peaks sellele küsimusele vastama ja vale vastuse korral põleks mu maja koos perekonnaga maha, vastaks ma ikka rahumeeli EI. Kardo ei julge unes ka võõraid naisi vaadata 😀

Kui suur võõrustaja sa oled? Kas sulle meeldib korraldada õhtusööke sõpradele? Hea küsimus jälle. Mõneti nagu meeldib, sest siis on mul põhjust koristada ja kokata ja süüa mulle ka nagu meeldib teha. Sõpradega meeldib ka koos olla. Mis selle aga natukene ebameeldivaks teeb on see, et enamik sõpru käivad ala viieni tööl, seega peaksime ürri tegema kell kuus ütleme. Siis ma koristan, käin poes, teen süüa ja kella kuueks olen ma juba niiiii väsinud, et tahaks rahumeeli diivanile kerra tõmmata, mitte kellegagi suhelda ja oma toidu sisse hingata 😀 Eriti kuna raseduse imeline tunnus on see, et uni tuleb kell 8 peale. Aga päevasel ajal grillima – muidugi, iga kell! Va see kell kui ma lõunaund teen…

Miks blogijad kogu aeg omavahel kaklevad? Üks kirjutab ühte, siis teine teist. Miks ei võiks inimesed hästi läbi saada või vähemalt viisakaks jääda? Kes blogijatest sulle endale kõige ebasümpaatsem on? Ma arvan, et suurt rolli mängib näiteks fakt, et mõnikord loed kellegi postitust, aga sina näed seda hoopis teisiti. Kommentaari jaoks on aga mõtteid liiga palju, seega panedki oma blogisse vastupidise arvamuse kirja. See ju ei tähendagi alati mingit “mitteläbisaamist” sest arvamused võivadki ju erinevad olla. Viisakaks võiks muidugi jääda, et kui üks kirjutab, et talle meeldib porgand, siis võib teine kirjutada põhjustest, miks talle meeldib ala peet, ilma, et ta seal ära mainiks, et “kõik, kellele porgand meeldib, on täis tondid” 😀 Ebasümpaatseim blogija? Ah ma ei tea, igal inimesel on oma parimaid ja halvimaid hetki ja üldiselt neid blogisid, mis oma stiililt mulle ei meeldi, ma ei loegi.

Mis on sinu arust sinu kõige halvim omadus? Ma arvan, et see, et ma ei kipu kõiki otsuseid läbi mõtlema, vaid lihtsalt TEEN. Uisapäisa tehtud asjad on enamasti okilt välja kukkunud, aga on olukordi, kus ma hiljem mõtlen, et ah oleksin võinud ju rahuneda, mõelda ja teha ikka teisiti, mitte esimese emotsiooni pealt. Näide elust: sel aastal kui me öösel minu sünnalt koju tulime, käisime mingis kebabipleisis juua ostmas. Seisime järjekorras, kui sisse astus mingi kutt ja kuna libe oli, siis ta kukkus sopase põranda peale selili. Ropendas ja vandus seal, et jope must, ma aitasin tal selga puhtaks kloppida, lohutasin, et pole see nii must midagi, kui ta ümber pööras, mu ära tundis ja hakkas mulle rääkima, et ma olen ju see lehm Mallukas ja et ma teda ei puutuks. Ma olin nagu… eeee ma just siin üritan sind AIDATA, aga okei nagu 😀 Olime juba asjad kätte saanud ja hakkasime välja minema, kui ta ikka edasi torkis ja pressis, et tõmba jah nahui, vastik ülbik, mõttetu netitont. Ah ma ei mäletagi täpselt, aga ta seisis seal ukse juures, ma ütlesin sõpradele, et okei, lähme ära siit, mille peale ta lisas midagi, et muidugi mine, saabki sust lahti, mine kiiremini. Mille peale mina ütlesin, et ära muretse, ma juba kiirustan, tõstsin oma käe ja valasin oma käesoleva siidri härrale lihtsalt pähe.

Miks? MA EI TEA! Sekund hiljem sain ma aru, et noh, ma oleksin võinud rahumeeli lihtsalt molli ka saada omaenda sünnal, aga tegelikult oli see härra rohkem klähvija (minu õnneks) jooksis mulle natsa aega järgi ja karjus, et annab mu kohtusse ja siis on mind juba KAKS korda kohtusse antud, mille peale ma vastasin: “nali on sinu kulul, sest see oleks juba KOLMAS!” 😀 Hehe. Ühesõnaga, mega tobe asi ja väga haige on inimesele jooki pähe valada, nagu ma oleks Geordie Shore’ist välja karanud, aga no nii see oli. Esmase emotsiooni pealt, pauh! Selliseid olukordi üritan edaspidi vältida, kui vähegi võimalik. Enne mõtle, siis tegutse!

Loe ka neid postitusi!

34 Kommentaari

Jäta kommentaar

 • Vasta Hekti 24. aprill 2018 at 13:01

  Minu meelest on ka see küsimuste-vastuste blogi pidamise vorm väga hea. Võiksid seda küll sagedamini teha 🙂 Tõesti huvitav lugemine. Nagunii keegi kuskil küsib midagi üldist koguaeg (mitte ainult konkreetsesse teemasse nt), siis ongi hea korraga kokku võtta ja vastused anda uue postitusena.

 • Vasta Laura 24. aprill 2018 at 10:12

  Mallu, kui sul aega ja tahtmist, võiksid Lilli-le sarnase õhtu korraldada nagu Kätule. Või sul nii palju tutvusi, ehk saad talle sebida mõne spaa-paketi ja lapsehoidjad v lihtsalt õhtusöögi..mäletan, et mingi hetk viisid ta õhtusöögile :)))) tundub, et tal hädasti kodust vaja välja saada:)

 • Vasta Päike 24. aprill 2018 at 09:10

  Tere Mallukas!
  Vabandan, kui seda on juba küsitud või arutatud, aga mind huvitaks, kas Mang Sulle lubatud iseloomustuse saatis? Huvitab seepärast, et ma ise olen sama kombinatsioon, nagu Sina ja oleks põnev lugeda 🙂

 • Vasta m 23. aprill 2018 at 22:13

  mingi kokteili jama oli ka välismaal..
  eks neid imelike inimesi, kes halvustavad teisi on igalpool. eriti kui mehed labased on seda vastik kuulata, kõik selline vaimne, füüsiline vägivald ei ole normaalne.

  mul on ka paar maili, komenteerin mis kus sees on arvutis vms. ega ma otseselt midagi halvasti kunagi ei ütle, lihtsalt vahel oma arvamusega ja totude tujudega. 😀

  see ohatis üleval ei ole nii hullu vist kui vistrik või vill vms all näiteks.

 • Vasta Kadri 23. aprill 2018 at 20:46

  Minu meelest oled sa viimase aastaga inimesena nii palju muutunud. Rahulikumaks ja tasakaalukamaks, tore ja soe on su postitusi lugeda. Vana Mallu oli muidugi ka oma lühikese sütenööriga teistmoodi tore. Igal juhul palju tervist ja õnne ja kõikse paremat!
  Ja kui veel midagi küsida… mis oleks üks hüva ja kasvõi praktiline nõu, mida sa kindlasti oma lastele edasi tahaksid anda? (Ei pea silmas sellist üldist kraami “järgi oma südant”, “ole õnnelik”)

  • Vasta Mallukas 23. aprill 2018 at 20:49

   Aitäh sulle! Aga… hmm, mis oleks praktiline nõu. Vist see, et emal on 99% ajast õigus, aga kahjuks seda ei usu ükski laps, enne kui olukord vastupidist tõestab 😀

   • Vasta Kadri 23. aprill 2018 at 21:00

    Hahaha see minu ema nõu ka. Muidugi ei uskunud, nüüd kui juba 30ndates usun rohkem 😉

 • Vasta Kätlin 23. aprill 2018 at 20:42

  Mis Melu.tv-st saanud on? Kas enam sellega ei tegele? 🙂

  • Vasta Mallukas 23. aprill 2018 at 20:45

   Olen sellest rääkinud ka, aga kahjuks ei saanud sellest midagi – mõte oli äge, aga kahjuks nelja peale liiga suur koormus, arvestades, et teised osalised veel terve suve teisi saateid ka tegid 🙁

 • Vasta A. 23. aprill 2018 at 20:38

  Millal Malluka TV-d jälle vaadata saab? ?

  • Vasta Mallukas 23. aprill 2018 at 20:44

   juunis saab telkust näha 🙂

 • Vasta Katre 23. aprill 2018 at 18:39

  Siidrimökust: et sina mõtetu netitont, aga nii palju detaile ikka oskas ära mainida,et kohe aru saada, et loeb sind 😀

  • Vasta Mallukas 23. aprill 2018 at 19:04

   Noh, et pakkuda, et ma paks lehm olen, ei pea just püsilugeja olema 😀

 • Vasta Vaikiv lugeja 23. aprill 2018 at 18:10

  Ma olen see vaikiv lugeja, kes loeb ja kommentaare ei jaga. Kuid praegu tekkis tunne, et sooviksin oma suu lahti teha (näppudel käia lasta). Oled Sa kunagi mõelnud nõustajaks/psühholoogiks hakata? Arvan, et tahad teada küsimuse põhjust 🙂 Olen Sind jälginud päris pikalt. Lugenud Sinu postitusi, vaadanud Sinu live-videoid. Sul on selline mahe ja rahustav hääl, mis tõenäoliselt rahustaks ka kõige tudisevama inimese. Ning Sinu isiksus on midagi teistsugust. Ma ei oska seda täpsemalt kirjeldada. Lisaks kõigele tundud Sa ka väga usaldusväärne (viidades Sinu kirjutistele). Sa tundud soe inimene olema. Samas võib juhtuda ka see, et Sinu vastuvõtule registreeritakse end ainult sellepärast, et Sind natukene sõimata 😀 Kuigi see suht pointless.
  Igatahes, soovin Sulle kõige paremat!

  • Vasta Mallukas 23. aprill 2018 at 18:29

   Haha, issand, tead see on vist esimene kord elus kui keegi ütleb midagi nii ilusat mu hääle kohta. Tavaliselt öeldakse, et see on.. jäme 😀 Aga aitäh sulle 😀

  • Vasta Hekti 24. aprill 2018 at 12:49

   Mina ka olen pigem lugeja, mitte kommenteerija olnud, aga vb nüüd asi muutub natukeseks 🙂
   Ja kusjuures tunnen sama asja, et sa võiks vabalt nt nõustaja v psühholoog olla. Tundub, et sa sobid selleks. Oled aus, mis on selle töö juures väga tähtis ja samas oled soe ja kift inimene. Nii, et pekki ei õnnestu tõenäoliselt midagi keerata. Kuna sulle endale meeldib selline igapäevane eluolu (h)arutamine, siis tundubki sinus hea psühholoog peidus olevat!
   Aga täiega mõnus on siin ka lugeda. Sul on nii hea blogi ?

   • Vasta Mallukas 24. aprill 2018 at 12:53

    Ma tänan taas, aga ma kardan, et ma oleks väga sitt nõustaja, sest minu nõu oleks 99% ajast, et noh, tegelt on pohui ju 😀

    • Vasta Hekti 24. aprill 2018 at 12:58

     ?? saan aru…aga tegelt ongi ju 😀 pohui. nii et aus ja hea nõu…aga ei arusaadav, mida mõtled.

 • Vasta Lisbet 23. aprill 2018 at 17:38

  Oleks mõne mehe kallal niimoodi unnatud,oleks loll molli saanud 😀 arvas,et naisega võib 😛

 • Vasta Lisbet 23. aprill 2018 at 17:35

  Ah,krt niuksele tolvanile kuluski väike jahutus ära 😀

 • Vasta Leevi 23. aprill 2018 at 16:48

  Kunagi üks kaugelt tuttav kutt ajas meelega minu joogi ümber klubis nii et see mulle peale lendas osaliselt. Ma ostsin siis ühe ekstrasuure õlle, jalutasin nende seltskonna juurde (ainult kutid) ja valasin selle kõigi ees otse pähe talle. See kutt on selline ekstra heal arvamusel “ilus poiss” ja tema nägu oli nii priceless, et siiamaani muigan kui teda näen. 😀 Ohtu minu tervisele polnud, kuna antud klubi juhataja, turvameeskonna juht (ja ülejäänud meeskond) olid head tuttavad ning see kutt visati peale seda intsidenti lihtsalt välja ilma et ta oleks mu vastu kätt tõstnud.

 • Vasta Karin 23. aprill 2018 at 14:28

  Ma just mõtlesin täna et nii naljakas on et neid täht aegu nii palju muudetakse. Iga UHga uus aeg . Esimese lapsega pandi üks paika ja nii see jäigi lõpuni välja .

  Kas järg ka tuleb ? Hea oli lugeda?

  • Vasta Mallukas 23. aprill 2018 at 14:42

   Rohkem küsimusi ei esitatud 😀

 • Vasta Ma 23. aprill 2018 at 13:01

  No mina oleks selle siidri kahtlemata samamodi talle pähe kallanud ja ilmselt topsi või purgi veel pähe ka virutanud. Tont!

  • Vasta Mallukas 23. aprill 2018 at 15:59

   Noh, tont jah, aga nagu öeldud, ei teadnud ma ju, kas see tont ka vägivaldne on.

 • Vasta Helina 23. aprill 2018 at 12:11

  Ma arvan, et õigesti käitusid selle siidri pähevalamisega. Sina siiralt soovid teist aidata, aga kuna ta nii pinnapealne tõusik on, siis ega see siider talle väga hullusti mõjund. Hullemad on ikkagi need sõnad, milleks ta sind kahjuks nimetas.

  • Vasta Maria 23. aprill 2018 at 23:05

   Aga asi polegi selles, et kellel oigus valada on vaid selles, et akki oleks mees voinud vagivaldne olla, kallale lainud ja labi peksnud.
   Minu isa opetas mind nii, et ara kunagi meest loo ja looda sellele, et vastu ei saa, sest oled naine.
   Sellises olukorras koige parem lahendus on minema astuda.
   Eriti kui sul on vaikesed lapsed kodus kes sind tervena koju ootavad.

 • Vasta Kaie 23. aprill 2018 at 12:00

  Ma usun just, et see siidri pähe kallamine oli väga hästi läbimõeldud otsus! 😀 Oleksin ise sama teinud, ei pea õigeks, et keegi võib vahet pidamata lihtsalt solvata. Aga noh, ega sellisele vennale see õppetunniks vast polnud ikka, selliseid tonte juba ei õpeta :D. Aga mul hoopis oli tore lugeda su lapse sünni tähtaja kohta, mul ka 13 nov! 🙂

 • Vasta Anna 23. aprill 2018 at 11:53

  Mul esimese lapse sünnitähtaeg 15-18november, jäävad suht ühte aega. 🙂 Loen põnevusega su blogi!

 • Vasta MP 23. aprill 2018 at 11:43

  Krt, lühikeseks jäi minu jaoks. Oleks tahtnud ikka veel edasi lugeda. Pead ikka vol2 ka tegema sel teemal küsimused-vastused. 🙂

  • Vasta Mallukas 23. aprill 2018 at 15:59

   No siis küsi midagi 😀

 • Vasta Liisa 23. aprill 2018 at 11:38

  Mul on ka 1 küsimus 😀 miks kõiki teiste seksuaalelu huvitab 😀

  • Vasta Mallukas 23. aprill 2018 at 11:42

   Ma ei oska vastata ? tiinekana oleks vb ise ka küsinud selliseid asju ?

 • Vasta Kats 23. aprill 2018 at 11:36

  Hahahaaa… Sorry aga see siidri jutt oli hea ? Isegi kaua kannatasid teda. Ma vist oleks sama teinud ?