Ma kogu aeg tassin asju ringi ja viimati nägi esik välja selline:

Kätu tehtud stange, paremal jalatsiriiul + veel üks nagi riietele. Ja väikses esikus VEEL üks nagi riietele.

Igal pool nagid ja jalatsid ja riided ja… Kui siin Liisiga sorteerisime, siis ta pakkus välja, et miks ma ometi mingit asja esikusse ei ehita, saaks ülejäänud asjad eest ära orgunnida. Mõte tundus aus, seega hakkasime eile mõõtma ja põrutasime K-Rautasse vajalikke juppe ostma. Ma küll spetsiaalselt ütlesin Kardole, et ta tseki alles jätaks, aga ta on parasjagu trennis ja seetõttu mul täpset summat öelda ei ole. Aga ostsime neli puiduplaati, toru, paar vidinat toru üles panekuks ja korvid. Kokku läks arve vist mingi 120€, aga seal sees oli ka osa asju, mis ei olnud kapiehituse jaoks, seega ütleme, et see kapp maksis 90€.

Tegin siis esiku puhtaks ja ehitus võis alata. See nägi välja selline, et Kardo tegi, mina külitasin Lotte ja Lendega maas. No niiii suur jõuetus oli peal, mis sa ära teed.

Muidugi ei olnudki Kardol mind eriti tarvis, aga minu töö hakkas siis pihta, kui kapp valmis sai. Kardo ronis õue grillima ja mina jäin asju sättima. Lõpuks sai valmis ja tõesti on esikus mega palju rohkem ruumi, kõik asjad saab kenasti ära panna ja palju lihtsam koristada ka.

Muidugi oleks võinud plaadid kohe ära värvida, aga ma ei viitsinud, kui üdini aus olla. Täiskasvanud elu rõõmud – keegi ei saa sind sundida mitte midagi tegema. Kuigi ma ise mõtlesin osta neid… noh, mis need väiksed vaibakesed on, mille peale jalgu pühitakse, et panen need rivvi maha, et siis on lihtsam koristada sealt.

Elutoa poolt vaadatuna. Vot, selline ta saigi. Minu meelest täitsa kabe ja kohe tore vaadata, kui palju asju ära mahub. Ehk kunagi viitsin ülegi värvida :D

Mis te viimati koju ise meisterdasite?

Jaga: