Üheks hilisõhtuks sain kutse Yandex Taxi avamise peole. Ma polnud kuid juba väljas käinud, aga sedapuhku kutsusin sõbranna kaasa ja läksime koos vaatama, et mis see Yandexi avamine endast kujutab. Selle jaoks oli lausa terve Parrot Minibar kinni pandud ja terve koht õhupallidega kaunistatud. Siin-seal liikusid Yandexi logodega inimesed ja kuna seltskond ei olnud väga suur, oli õhkkond mõnus.

Baar oli avatud kokteilisoovidele ja nõnda siirdusimegi me kohe baari, kus saime peaaegu samasuguseid kokteile mekkida. Sirje alkoholiga varianti ja mina siis alkovabasid versioone. Kõik koteilid olid mega head –  kes too aeg sattusid mu instat ja story’t nägema, siis seal kajastasin ma pidu päris usinalt.

Mina teadsin nendest ainult gintonikut, aga mekkisin ma kõiki, mida vähegi alkovabana teha sai.

Kokteilide kaunistamine täies hoos

Camu-Camu (vist) :D

Kõik olid nii sõbralikud ja ühel hetkel tuli õhtujuht ka meiega juttu puhuma, et mis kokse me proovinud oleme ja viitis niisama meie seltsis aega. Ma olen jube kehva telekavaataja, seega ma teadsin küll, et ta maru tuttav on, aga kust? Hiljem sain aru, et see oli Hanna Martinson :D Hästi tore ja sõbralik naine!

Kui kell hakkas südaööle lähemale tiksuma, hakkas elu keema. Esiteks voorisid kohale KUULSUSED: Uku Suviste ja Beatrice. Nendega tehti seal intekaid ja suur oli minu üllatus, kui vene telekanal ka minuga intekat teha tahtis. Vene keeles. Ega mul midagi selle vastu polnud, mis siis, et ma vene keelt ei oska. Tegimegi nii, et intervjueerija tõlkis minu jutu vene keelde ja minuga rääkis eesti keeles. Noh, mingi segapudru sellest sai, aga minu esimene kord põhimõtteliselt venekeelset intekat anda. Elu tuleb ikka ise põnevaks elada.

Kui kell 12 hakkas saama, siis loeti selleks sekundeid, nagu uusaastal, lasti konfette ja siis läksime me kõik õue, kus Yandexi taksod tulede saatel oma esimese auringi tegid ja nüüd said inimesed neid ka esmakordselt näha. Kõik autod on nii ilusad ja uhked! Natukene suutsin veel peol olla, aga siis tõmbasin endale Yandex takso äpi ja sõitsin koju. Muuseas, veel nädal aega on avamise puhul soodushinnad, seega kaardiga makstud sõidud on 50% odavamad. Minu reis koju läks mingi kaks euri maksma (linnast männikule). Nii odavalt pole ma veel siiani taksoga sõita saanud.

Sellest hetkest peale olen ma Taxify Yandexi vastu vahetanud. Esiteks on see praegu väga soodne, teiseks on ka juhid mega normaalsed olnud. Viimane kord kui Taxifyga sõitsin, siis viskas juht mind koduukse ees välja, kuigi  ma tahtsin kodus ainult peatust teha, et edasi minna. Seda ütlesin ma juhile ka enne peale istumist, aga IKKA võttis ta uue kutse vastu ja siis karjus, et ma maha läheks, et tal on klient :D Nagu… ok. Ma ei ole siis klient või :D Yandexiga ei ole sellist asja ette tulnud ja siiani on kogemused enam kui head olnud.

Kas sa tahaksid ka Yandexiga sõita? Tõmba endale Yandex.Taxi äpp, anna kommentaarides teada, et sul on see kenasti olemas ja juba TÄNA ÕHTUL loosin blogis välja 5 õnnelikku, kes saavad endale 5€ väärtuses tasuta sõidu. Kui kasutad selle enne 20dat kuupäeva ära, siis saad viie euriga väga pika sõidu tehtud, sest nagu öeldud, nii kaua on sõidud -50%! Ps! 5 õnnelikku loosin ka FBis pildi all välja, nii et mine osale seal ka! Topelt ei kärise :)

*Postitus sündis koostöös Yandexiga

Jaga: