NALJAKAS

ma olen nõid!

6. juuni 2018

Ma ajutiselt kaotasin usu nõidadesse, kui TV3 peol üks nõid mulle valetas, et ma viis last saan: kaks tütart ja ühe poisi. Ei no takka targemaks! Aga nüüd selgus, et ma olen ise paras nõid. Päriselt kah!

Nimelt näen ma iga öö und. Iga. Jumala. Öö. Aga igal hommikul ma ei mäleta, mida täpselt. Mõnikord on aga uni nii hästi meeles, et räägin mingil põhjusel lausa Kardolegi. “Mingil põhjusel”, sest minu meelest oma unedest rääkimine on NII LAMP. Nagu… Kedagi ei huvita 😀

Aga. Ühel ööl nägin ma unes, et mu sõbranna kolis mulle hästi lähedale, sest tal olid oma mehega suured probleemid. Kuna me jupp aega rääkinud ka polnud, siis kirjutasin talle, et ma nägin nii head und, et sa varsti lähemale kolid ja nii, sest mehega tülis. Ta vastas, et no sa oled ikka hea oraakel. Saate aru, ta oli JUST teada saanud, et ta mees mingit kõrvalliini ajas! Nagu….

Okei, ütleme, et SEE kord oli kokkulangevus. Aga siis nüüd paar päeva tagasi nägin ma unes, et kaks mu sõbrannat avasid poe. Ühel oli seal igast lastekaupa ja kraami, teisel… Teise poe sisu ma nii täpselt ei mäleta. Ja jälle kui sõbrannale naljakat und mainisin, ütles ta casually, et kle ma avangi tegelikult e-poe, kus hakkan igast kraami müüma. Ja teine sõbrants hakkab just poejuhatajaks. Nii et jah.

Tulge aga minu pühadeboksi – 70€ eest jätan sünniaugu puutumata ja ennustan tulevikku!

Kas teil on kunagi nii olnud, et olete midagi unes näinud, mis täide läheb? Või kuidagi niisama midagi ette näinud või ennustanud?

Loe ka neid postitusi!

64 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Krrr 16. juuni 2018 at 22:07

  Lapsepõlvest meenuvad korduvad unenäod, ühel korral oli võõras keeles ja subtiitrid all :D.
  Hilisemast ajast meenub keemiaeksam. Õigemini järeleksam kuna eksamile mind ei lubatud, sest kandsin mingit kostüümi ja polnud nõus kaabust loobuma (ära küsi… aasta oli 95). Õpetaja kahtlustas, et mul võib kaabus olla spikker vms, lendasin otse järeleksamile. Ühesõnaga 🙂 vahetult enne eksamit nägin unes, et olen eksamil ja võtan pileti nr 6 (glükoosid- ainuke loogiline teema) ja kuna ma keemiast muffigi ei jaga, siis õppisingi ära ainult selle kuuenda pileti 😀 No ja arvake ära!
  Pärast seda nägin 96.aasta jõuludel, täpsemalt 26 dets. et olen suure kõhuga ja tähtaeg on jaanuari keskel. Läks täpselt 3a mööda, sünnitasin 25.dets ja tähtaeg oli 11 jaanuar 🙂
  Nüüd viimane täideminek on olnud 8a tagasi, kui nägin kuu aega ette ühe inimesega tutvumist, nii et kui päriselt tutvusime, siis ma juba teadsin, kes ta on ja milline välja näeb 🙂
  Üldiselt on ka sisetundel põhinevaid ettekuulutusi olnud, aga neid ma ei kipu kuulama millegipärast 😀
  Inimene on ikka põnevalt ehitatud 🙂

 • Avatar
  Vasta Nipitiri 13. juuni 2018 at 15:22

  Jaaa kui olin teise lapsega rase mäletan et nagin und et laps synnib tumedat silmade ja juustega ja nii oligi 😀 tuli tumedate silmadega ja juustega poiss samuti vahepeal kui kodus on miskit kadunud olnud vanaema juures siis naljaga olen visanud vanaemale nalja et kysi unenäos vanaisa kaest akki ta nagu 😀 tihti peale jargmine paev vanaema teabki kuhu asja pani ei teagi kas vanaisa kaibki unes naitamas talle asju 😛 kui vahetasime lapsel perekonna nime siis unenaos kysisin vanaisa kaest et kas ta lubab enda perekonnanime mu lapsele paar paeva hiljem sain teate meilile et lapse perekonna nime muutmine õnnestus 😀

 • Avatar
  Vasta Tyy 9. juuni 2018 at 13:18

  Mina näen asju ette aga mitte kunagi nii, et otse seda sündmust.
  Pigem on see nii, et on mingi story unes, mille peale ärkan ehmatusega üles ja sel ärkamise hetkel on kohe olemas kaljukindel teadmine-veendumus mida see kõik tähendab. Ise alles unesegane ja süda peksab meeletult ning olen tohutult hämmeldunud oma teadmise kaljukindlusest. Tavaliste unenägudega seda ei kaasne.
  Tähendusunenägude tihedus on periooditi erinev. On aegu kus pidevalt saan hoiatusi ja aegu kus mitu aastst ei midagi. A l a t i on kõik läinud nii kui teaa antud, isegi kui püüan asju päästa või muuta. Mu oma seletus asjale on nii- antakse ette teada et vaim oleks selleks valmis ega murduks.
  Samas on ka mõningaid teadmisi tekkinud ärkveloleku ajal. Siis juba pigem teiste inimste tunnete plaanide, mõtete ja soovidega seoses. Üldiselt ei soovi selliste asjadega teadlikult tegeleda. Mõnel korral olen kellegi abistamiseks teadlikult proovinud oma nn. oskust rakendada, ise sellesse mitte uskudes. Ja kas sa näe imet oleme lahenduse saanud. Ma ei teagi kuidas seda oskust õige oleks nimetada. Sest ma ei näe midagi, ma litsalt tean äkki. Kuidas saab midagi teada mida sa sekund tagasi ei teadnud on mulle ka müstika.

  • Avatar
   Vasta Tyy 9. juuni 2018 at 14:13

   mul on kolmel korral olnud tunne emaga autos sõites et kohe teeb ta avarii.
   I kord-see teadmine taob peas sellise jõuga ja süda peksleb ja ma pööran oma pea ära, et mitte seda hirmu väljendada. Samas ei taha ju uskuda ka seda tunnet. Vaatan peegliise ja ka korra ette, et ega läeduses keegi meie ligi pole kui näen väga kõrget betoon piiret(30cm) autotee ja trammitee vahel ja peast kihutab läbi – ta põrutab sinna otsa! Kohe ta teebki täiesti arusaamatult vasakpööret, kohas kus seda ei saa ega tohi teha ja me auto põhja all kostub metalli krigin nagu kreissaega lõikamine ja sädemeid lendab kahtelehte. Auto kihutab sellel nagu üerööpmelisel moodsal raudteel. Lõpuks tuleb õige pöörde koht ja see betoontala lõppeb. Kardame et selle pilliga enam kodumaale ei sõida. Kui küsin miks ta sinna keeras ei olnud tal endalgi seletust.
   II kord taas see tunne et kohe juhtub. Hüüdsin seekord talle kohe valjult ja käskivalt anna gaasi, kolm korda ja kurjalt anna kohe gaasi ja mis teeb tema. Teeb äkk pidurduse !!!! Kõmaki sõideti tagant sisse. Taaskord küsin , miks sa seda tegid ja ta vaid kägiseb ma ei tea. Ja mis ma palusin teha? Vaikus.
   III kord- TLN sõidul taaskord tunnen tugevat outunnet et kohe jutub midagi. Ega ma ei tea mis. Auto on laeni tavaaritäis ja mul istumisruumi taga vähe. Panen alati rima kinni aga seekord on see kauba allkinni kuid otsustan selle ohutundetõttu välja sikutada. Näen kõvasti vaeva nii et küüne murdsin ja sain ta kätte. Sain ta kinni ning ksisin miks sul peatugesid taga pole. Kauba laadimisel jäid ette. Ja siis tegi ta jälle äkk pidurduse , sest talle tundus et peab teed andma (mis ei olnud vajalik)ja tagumine auto kiutas meile sisse. Kogu see kauba laadung kihutas mulle kuklasse. Pole tähtis millega see lõppes aga taaskord oli mul õige tunne.

   • Avatar
    Vasta Liblikas 10. juuni 2018 at 17:30

    Mida kirevase päralt teevad sinu ema sugused juhid veel liikluses ja autoroolis olles?? 🙁

 • Avatar
  Vasta Helen 8. juuni 2018 at 16:56

  Mina vist otseselt ette ei ole näinud asju unes. Aga ma olen näinud ühe oma sõbraga samal ajal samasugust und. Nägin unes, et me mu sõbraga jalutasime mereääres ja jutustasime sellest kuidas me tuttavaks saime
  Kuna ma kaua temaga suhelnud ei olnud, siis helistasin talle hommikul ja ütlesin et vot sellist unenägu nägin. Tema vastas, et tema ka nägi mind unes ja täpselt sama und, kirjeldas mulle veel detaile ka mida ma näinud olin.

 • Avatar
  Vasta Merje 8. juuni 2018 at 13:34

  Unenägu, mis mulle seni aeg-ajalt meelde tuleb ja millele mõtlen, oli juba peaaegu kahe aasta eest, kui ootasin oma kolmandat last ja äi oli haiglas paar nädalat koomas olnud. Nägin unes, et järsku läks verandauks lahti ja tuli tuuleiil. Mäletan, et mõtlesin unes, et ilmselt just praegu äi lahkus meie hulgast. Hommikul helistati haiglast ning ta oligi öösel surnud. Küll mitte samal kellaajal, aga olen mõelnud, et ehk tahtis oma sündimata lapselapsega enne minekut hüvasti jätta… Iseenesest unenägu kuidagi õudne ei olnud, aga senini kummitab. Muidu näen kõige sagedamini unes kuhugi jooksmist või põgenemist, aga väga tihti unenägusid ei näe.

 • Avatar
  Vasta Grete 8. juuni 2018 at 05:48

  Raseduse ajal oli mul ka unenägudega päris kreisi lugu. Nägin pidevalt asju ette, aga ei teadnud, et need on ennustavad unenäod. Arvasin, et nagu iga teinegi, rääkisin ka mehele ja nii mõnigi kord sai mees ka märkida “Kuule täpselt nagu sul unes ju!” Rasedusega ongi naised vastuvõtlikumad ja “nõiamad” ?

 • Avatar
  Vasta M 7. juuni 2018 at 22:07

  Und näen ma ainult siis kui magan kehvasti või vastupidi – olen väga puhanud.
  Mina tean asju ette. Ma lihtsalt tean, ei mingit nägemust ega tunnet. Ja see niiiiii kogutavalt häirib mind, sest need pole sugugi ainult head asjad. Mulle meeldiks palju rohkem kui ma midagi selle infoga teha ka saaksin.
  Ma tean 100% kindlusega raseda naise puhul lapse sugu ja ka seda, kui rasedus katkeb…see on ainult üks näide paljudest.

 • Avatar
  Vasta A.K. 7. juuni 2018 at 14:23

  Mina nägin aastaid ühte ja sama und. Mitte iga öö aga vahest korra kuus, siis oli pikem vahe. Koht sama, inimesed samad (kuid võõrad minule), tegevus sama aga aastaajad vaheldusid ja samuti vastavalt inimeste riided. Künkal seisab punane maja millel on valgete kandiliste sammastega terrass. Terrassil kaetud laud. Osad inimesed seisavad terrassil, osad aias, ajavad juttu, joogiklaasid käes. Kuskil õunapuude all mängivad lapsed kes aias, kes aias.
  Mina kõrvaltvaataja. Ühel hetkel jookseb väike heledapäine poiss künkast alla orgu. Orus on aga tiik. Ja peatumata otse vette. Mitte keegi ei näe ega kuule teda. Kõik toimetavad oma tegemisi. Mina, kes ma ujuda ei oska jooksen ka riiki ja toon poisi välja.
  Sellega unenägu lõpeb.
  Sel perioodil kui seda und nägin elasin mehega kes lapsi ei tahtnud! Kolisime lahku. Nägin paar korda veel seda und. Nüüd 7,5 aastat uus elu olnud ja poja saab oktoobris 6. Ilmselt see uni tähendas seda, et see heledapäine poja tahtis nii väga minu juurde tulla aga mina ei saanud sellest lihtsalt aru 🙂

 • Avatar
  Vasta Siret 7. juuni 2018 at 12:10

  No proovi vahest minu moodi elada, ma nimelt näen ilmsi ka ette asju mis juhtuvad paari päevaga. Unenäod siiski siiani veel metafoorilised olnud.
  Pealegi igal inimesel on tegelikult võimed olemas, kõik oleneb kui avatud ja vastuvõtlik ta on. Intuitsioon on ju meil kõigil?

 • Avatar
  Vasta Kristi 7. juuni 2018 at 09:26

  Minul on üks uni, mida ma siiani natuke kardan, nimelt nägin unes, et postimaja ja viru keskus olid kokku ehitatud(umbes samal moel nagu viru keskus ja kaubamaja praegu, et autod sõidavad alt läbi) ja seal hakkas sõda, viru keskus lasti õhku ja sellele ühendusosale sõitis mingi sõjalennuk sisse :/ hästi palju laipu oli ja verd lihtsalt tilkus seal ülevalt autodele. Miks ma nii kardan? Sest seal unes olid näha ka need väiksed tornid, mis viru ringi poolt vaadatuna on näha foorumi maja katusel(v seal kõrval majal) aga kui seda und nägin, neid veel ei olnud. Kui esimest korda neid torne seal nägin(vb u 2 aastat hiljem) tuli kohe kananahk peale! Kui ma peaksin kuskilt kunagi kuulma, et neid hooneid hakatakse kokku ehitama, siis teen petitsiooni selle vastu ja plun teie kõigi allkirju sinna 😀

 • Avatar
  Vasta TL 6. juuni 2018 at 23:32

  Ühel öösel nägin unes, kuidas mu kutt petab mind teise neiuga. Naljapärast rääkisin sellest ka oma kutile ( olin ka väga häiritud sellest unest ning päris pikalt mõtlesin sellepeale), sest see neiu oli nagu pidevalt ees ja taga ning tema oli ka põhiline, miks me tihti riidu läksime. Selle unenäo peale ütles kutt ainult, et ma peaksin peas vähem asju välja mõtlema ning rahulik olema. Umbes kolme nädala pärast kutt ütles ”Su unenägu läks täide”.
  Vot nüüd ei teagi kas lihtsalt kokkusattumus või sisetunne valmistas mind selliseks ”uudiseks” ette… 😀

  • Avatar
   Vasta M.K 7. juuni 2018 at 20:23

   Appike.. minul päris sarnane kogemus. Nimelt nägin unes, et kutt jättis mu maha ja olin sellest nii löödud. Järgmine päev rääkisin talle ka ja tema viskas ka teema üle nalja, et mis imelikud unenäod. Nädal hiljem, teatas kutt, et meist ei saa siiski asja.
   Õnneks sellest nüüdseks juba paar aastat möödas, aga siiani vastik mõelda 😀

 • Avatar
  Vasta A. 6. juuni 2018 at 21:17

  Mu ema elab kortermajas, kus esimesel korrusel on igast erinevad poed, salongid jms. Tema korteri all oli zoopood. Juhtus kunagi nii, et nägi vastu hommikut unes, kuidas seda poodi rööviti. Ja ärkas ta häirekella, vilede ja tulede peale. Selgus, et seda parasjagu röövitigi.

 • Avatar
  Vasta A. 6. juuni 2018 at 21:10

  Unedes olen taolist värki ette näinud harva. Küll aga tulevad mul vahel täiesti lambist mingit uitmõtted ja hiljem selgub, et nii ongi läinud või juhtunud. Siis on küll alati väike hämming. Tihtipeale käib mul peast kiire mõte läbi, mingi situatsioon, mis mu lapsega lasteaias juhtuda võib vms (ei pruugi olla üldsegi mingi hirmutav situatsioon, vaid täiesti lamp) ja siis hiljem järgi minnes nagu koorub välja, et nii oligi. Eriti veider oli eilne päev, mil ma umbes samal ajal kui mu laps lasteaias omale otsa ette uue sinika ja muhu kukkus, kommenteerisin kuskil midagi ja tolles kommentaaris rääkisin, kuidas mu lapsega ka veel hiljaaegu miski õnnetus juhtus ja ta omale kuskil karussellil muhu sai. Läksin siis õhtul aeda ja tulebki mulle muhuka laps vastu.
  Paar nädalat tagasi sattusin kahel järjestikusel nädalal muudkui surnuaeda. Keset helget suvehommikut mind muudkui tõmbas surnuaeda, kuhu mul pole ühtegi tuttavat maetud. Miski äng ja kurbus valdas mind.. justkui peaks kellelegi kaasa tundma, aga ei tea isiklikult kedagi, kes oleks hiljuti lähedase kaotanud. Kuni eile siis tuli mu naabritädi ja varises mulle kaela. Tal paar nd tagasi suri mees ja vajaski nüüd kellegi lohutamist.
  Kõiksugu mõtteid tuttavate kohta on ka muidugi palju täide läinud. Aga ennast oraakliks siiski ei pea, sest on aegu, kus isegi intuitsioon ei tööta. Olen tähele pannud, et neid tulevikulisi mõttepilte esineb mingil perioodil kuus rohkem kui ülejäänud osal ajast.

  P.s. Mu meelest on küll unenäod põnevad. Just need, mida peetakse vajalikuks teistele rääkida. Järelikult selles oli midagi ebatavalist või hämmastavat või šokeerivat vms, mitte polnud mingi tavaline uni, kus näed oma eelmise päeva argipäeva. Neid jah ei viitsiks kuulata 😀

 • Avatar
  Vasta Kerli 6. juuni 2018 at 21:09

  Nägin unes pikalt oma eksi, rääkisime oma lahkhelid mitmes unes ära. Viimases unes ütlesin talle,mul pole sulle enam midagi öelda ja papah öösel oli ta mulle emaili saatnud ‘ma olen sind pikalt unes näinud’ . Ma olin nii shokis..siiani olen.
  Samuti nägin,et vanaisa suri,aga kuna surm tähendab sündi siis teatas onu,et naine ootab last.
  Erinevaid numbrite kombinatsioone näen pidevalt.

 • Avatar
  Vasta Katri 6. juuni 2018 at 20:27

  Mul sõbranna nägi unes et ma olen rase…☺️Kui ta sellest mulle rääkis, tegin järgmisel hommikul testi ja no olingi rase…☺️Piiga sai 2.juunil 4 aastaseks…?❤️

 • Avatar
  Vasta Kaisa 6. juuni 2018 at 19:09

  Ma nägin unes enda ja ema peaaegu autoõnnetust ette. Järgmisel päeval sõitsime ja kähku käskisin mittetavalisele teele keerata ning meie taga sõitev auto sai hoopis mõlkida.

 • Avatar
  Vasta Marika 6. juuni 2018 at 18:46

  Planeerisime mehega last juba mitmendat kuud ja 1 öö nägin unes, et tegin pos. testi, mille peale ärgates, läksin kohe testi tegema. JA SEE OLIGI POSITIIVNE ???

 • Avatar
  Vasta Kai 6. juuni 2018 at 18:32

  Nägin oma esimese lapse sündi unes, kaks päeva enne sündi nägin, mis kuupäeval ja kella ajal sünnib. Kella ajaga panin 10minutit mööda:)

 • Avatar
  Vasta Maris 6. juuni 2018 at 17:26

  Nägin unes, et sõbranna on rase ja järgmisel päeval sellest talle ka rääkisin, et sellist und nägin. Ta ütles, et ei ole rase. Ja juba u 1 kuu hiljem avalikustas, et on ikka rase küll ja oli ka sel ajal kui ma seda unes nägin, kuid ei tihanud siis veel rääkida, sest rasedus oli nii algusjärgus 🙂

 • Avatar
  Vasta HS 6. juuni 2018 at 15:04

  Deja vu tunnet on tihti olnud. Kui unes sitta näen, tean raudpolt, et kuskilt tuleb ootamatu raha.
  Kui olin väike, nägin igal öösel sama unenägu. Ronisin tollase kodumaja katusele ja hüppasin alla. Lendamine oli hirmus, aga maandumine pehme. Tegin seda over ja over again. Ise mäletan seda und pigem positiivsena, aga ema räägib, et kartsin uinuda juba väga väikesest peale.
  Igasuguse halva unenäo lükkan blokki. Ei lase jampsi ligi. Uudiseid loen ka valikuliselt – igasugu kurb või julm lugu jääb lugemata 😀 Minu ellujäämistaktika selles hullus maailmas.

 • Avatar
  Vasta Evelin 6. juuni 2018 at 14:45

  No ma üks aasta ennustasin kohe esimesest hetkest ette, et Conchita Wurst võidab Eurovisiooni:D

  • Avatar
   Vasta A. 6. juuni 2018 at 21:12

   Ma ka tol aastal kohe, kui olin tolle Wursti loo ära kuulanud, olin kindel, et võidulugu.

 • Avatar
  Vasta . 6. juuni 2018 at 14:29

  mina ei tea, kuid ma näen tihti unes ajas tagasi rändamist nii mitukümmend aastat ja siis seletan unenäos, et see on tegelikult uni ja ma tulen sellest aastast ja ma tean, siis mis kõik sünnib jne. 😀 veider.

 • Avatar
  Vasta Nimi 6. juuni 2018 at 14:17

  Ma näen üliharva und ja pm alati kui näen ja meelde ka jääb, siis juhtubki nende inimestega keda nägin midagi. Nt avarii mul unes tähendab haigust, ussid-kalad petmisi jms, nüüd olengi uned üles kirjutanud, sest uni ei valeta, sündmus jõuab kohale alati 1-3päeva jooksul. Uskumatu, aga nii on.

 • Avatar
  Vasta Mõmiseja 6. juuni 2018 at 13:47

  Ma olen päris pikka aega 15+ aastat näinud ette surmasid. Kaks nädalat hiljem läheb see täide, harvem varem. Viimati nägin veebruaris ja noor tuttav ka paar päeva hiljem suri. Jube vastik tunne jääb pikaks ajaks. Üldiselt seisan kirstu kõrval, harvem kõnnin selle kõrval. Alati saadan neid välja või seisan nende kõrval oma kodus.?
  Muid asju nagu nii väga ei näe ette aga on olnud olukordi elus, mis palju aastaid hiljem läheb täide ja siis mõelnudki, et taolist situatsiooni ma ju olen varem näinud unes.
  Keegi tark teadis rääkida mul õele (käis vist kunagi nõia juures?), et tal on olemas võimed aga ta peab neid arendama vms. Ta ise kekutab selle teemaga koguaeg, kuigi ainult paar korda elu uni tal täppi läinud (a’la sõbranna rase vms).
  Ma heameelega loovutaksin oma surmaunenäod talle või kellele iganes tahes.
  Nt. surnuaias ma väga kaua viibida ei saa, mul hakkab miski hinge matma ja kohutav raskus tunne tekib. Tahaks sügavalt sisse hingata aga ei suuda.
  Mine sa tea, vb olen ka “nõid” aga siis võiks miskit head ette näha, mitte halba.

 • Avatar
  Vasta Epp 6. juuni 2018 at 12:17

  aga voibolla sellest tydrukust kes sul hetkel kohus kasvab, saab syndies hoopis poiss :D?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 6. juuni 2018 at 12:53

   see on võimatu, mul ju geenitest tehtud 🙂

   • Avatar
    Vasta Kristina 6. juuni 2018 at 19:27

    Ei ei, sünnib ikka tüdruk aga temast saab kunagi poiss? 😀 😀

 • Avatar
  Vasta Kats 6. juuni 2018 at 12:17

  Vist on isegi ette tulnud et unenäod saavad osaliselt reaalsuseks! Aga ma muidu nôid(missest et igasugu seda umbluud ja kristallimajandust ei usu)!
  Nâiteks esimest last oodates, ma teadsin et on tüdruk ja oli ainult üks nimi( mis lôpuks saigi pandud) ja nüûd jäädes teise lapse ootele ma sisimas teadsin juba, kuni siis nüüd sain UH kinnituse et ongi poiss! Ja on ka muid juhuseid olnud, kus sisemine kôhutunne on nii tâppi läinud!

 • Avatar
  Vasta K. 6. juuni 2018 at 12:15

  Jõulude ajal tekkis tühjast kohast teadmine, et vanaema sureb ära, aga ei teadnud kelle vanaema. Mõtlesin siis selle üle ja leidsin, et see peab olema elukaaslase vanaema. Jaanuaris läks ta haiglasse ja teadsin kohe, et sealt ta tagasi ei tule, veebruari alguses olidki matused. Ma ei usu absoluutselt mingisuguseid ettenägemisi, horoskoope jms, aga see oli küll kohutav.

 • Avatar
  Vasta Katrin 6. juuni 2018 at 11:25

  Jaaa. mul on olnud ? kaks korda. Ja mõlemad läksid kohe hommikul täide ?
  Esimene oli siis, kui sõbrantsiga kandideerisime samale ametikohale. Siis ma nägin und, et sain meili teavitusega, et meid mõlemaid vōeti tööle. Sellest ei osanud ju isegi unistada, et ühe ametikoha asemel tekitavad lausa 2. No ja kui ma peale seda unenägu üles ärkasin, siis läksin meile lugema ja voilaa, seal meil selle kohta, et ma sain tööle ja sõbrants ka! ?
  Teine kord oli siis, kui Kate ja William tütre said ja meedias spekuleeriti selle üle, mis nimeks pannakse. Ma sellesse ei süvenenud absoluutselt, ei tundnud huvi potentsiaalsete nimede suhtes ka. Aga siis nägin unes, et nende tütre nimi on Charlotte. Ja hommikul ärkasin, jõudsin tööle, tegin delfi lahti ja mis ma sealt loen? Charlotte! ?

  Aga millegipärast ei lähe täide see, kui loto võidunumbreid või lotivõiti unes näen ?

 • Avatar
  Vasta K. 6. juuni 2018 at 11:17

  Pigem on juhtunud nii et halvaendelised unenäod lähevad täide, millegipärast näen üldse unenägusid väga harva ja siis kui midagi juhtub. Viimati nägin unes koera surma ning paar päeva hiljem sain teada, et samal ööl suri vanaema juures koer, kellega mina seal üles kasvasin. Seega ma veidi kardan neid unenägusid ja loodan, et ei näe unes midagi ?

 • Avatar
  Vasta M. 6. juuni 2018 at 11:15

  Ma nägin täna unes, et ostsime mehega maja kus kummitas. Loodan, et see täide ei lähe. :’D

 • Avatar
  Vasta Liina 6. juuni 2018 at 10:58

  Ma nägin paar päeva ennem unes, et läksin õue ja siis hakkas sõdurite kehaosi taevast sadama ning kõik kohad haisesid, kuna suur kuumus oli.
  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/eesti-sodur-sai-iraagis-surma-taiend?id=8888007

 • Avatar
  Vasta Katri Väli 6. juuni 2018 at 10:51

  No ma näen pm igaöö kuidas ma reisile lähen ja olen .Ootan 😀

 • Avatar
  Vasta Ther 6. juuni 2018 at 10:49

  Ma ise ei ole näinud ette midagi, aga ema küll mega tihti räägib kuidas näeb. Mitte otseselt asju, mis juhtuma hakkavad et tulevikku ette vms, aga lihtsalt tunnetab kuidagi läbi unenägude äkki? Ükspäev näiteks helistas mulle ja küsis, et kas mul mehega kõik korras ikka. Ütlesin, et jaa ikka. Siis rääkis, et oli unes näinud, kuidas mina nutsin kodus ja mu mees oli ringi kõndinud seal pilk maas, kohe oli näha et mingi tüli. Ja little did she know et eelmisel päeval just olimegi mehega niimoodi raksus olnud, et mina pillisin silmad peast välja 😀 See oli creepy küll.

 • Avatar
  Vasta Olga 6. juuni 2018 at 10:44

  Aastaid tagasi nägin unes, kuidas soovisin kinkida tuttavale lilli sünnipäevaks , teadmata tegelikku sünnipäeva, korjasin peenralt lilled ja surusin pihku öeldes, olgu siis ette või tagant järgi.- paar päeva hiljen suri selle tuttava ema.

  Eelmine aasta nägin unes surnut tuttavat, kes istus mu kõrvale ja ütles, et kõik saab korda, tal on nüüd palju ilusam elu.- sel ööl suri mu õde.

  Mõtlema on panud….

 • Avatar
  Vasta Kätz 6. juuni 2018 at 10:36

  Mina nägin teismelisena unes ühte avariid. Järgmisel hommikul kooli kõndides oligi täpselt sama ristmiku peal toimunud avarii nagu unes nägin. Tõmbas seest kõhedaks küll. Mul ema üldiselt näeb paljusid asju ette ja kui ta jälle mõnda enda unenägu räägib, siis mõtlen hirmuga, kas läheb päriselt täide ka või mitte. 😀

 • Avatar
  Vasta Mumm 6. juuni 2018 at 10:30

  Mul oli ka ühe inimesega kunagi mingi imelik side.Igaljuhul kui ma teda unes nägin, ja need unenäod olid alati negatiivse alatooniga siis oli teada, et paari nädala pärast juhtub midagi negatiivset selle inimesega. Ma muidugi ei läinud nendest unenägudest talle rääkima aga ise põdesin küll, et mis nüüd küll juhtuma hakkab.

 • Avatar
  Vasta M 6. juuni 2018 at 10:26

  Üsna tihti tegelikult. Üks naljakas juhus meeles kooliajast. Oli koolis mingi jama ja öeldi 1.sept kohe ära, et 2.sept süüa koolis ei saa. Mina nägin öösel mingeid makarone unes. 2.sept selgus, et jama on lahendatud ja saame ikka süüa, ja kolm korda võib arvata, mida süüa oli.

  Aga muidu lähevad tõsisemad asjad ka täide, nii otseselt nagu nähtud, kui ka nö märgiliselt ehk siis hommikul otsin unenägude seletajast, mida tähendas ja nii lähebki.

  Ema mul on jälle puhta selgeltnägija. Piisab tal mainida, et “ma nägin midagi unes” kui ma juba tahaks augu kaevata ja peotu pugeda, sest head see üldjuhul ei tähenda.

 • Avatar
  Vasta Kats 6. juuni 2018 at 10:16

  #Mina nägin unes et sõitsin autoga vastu puust aeda. Järgmisel hommikul kuulsin, et mu ema sõitis autoga osa meie aiast maha. ? #Peale vanaema surma nägin unes kasti kääridega ja vanaema lubas ühed mulle. Kui vanaema korterit koristama läksime, jäi esimesena silma tööriistakast suure hunniku kääridega. #mõned aastad tagasi nägime emaga sama und, et minu õele sünnib siniste silmadega blond poiss. Sündiski. ?. Nii et unrnäod mis on perega seotud, kipuvad mul täide minema ?

 • Avatar
  Vasta Liis 6. juuni 2018 at 10:14

  Ma nägin unes, et õel oli akvaariumis kolm kuldkala ja mõne aja pärast ta rääkis, et ta saab kolmikud 🙂

 • Avatar
  Vasta Karina 6. juuni 2018 at 10:13

  Mul on palju dejavu momente olnud, ilmselt on need ka unenäod mina enam ei mäleta? Otseselt unes tulevikku ette pole näinud, vähemalt ei mäleta küll. Paneks su juurde aja kirja siis kui sünniauk puutumata jääb (thank god) ?

 • Avatar
  Vasta B 6. juuni 2018 at 10:07

  Ja näen, aga tavaliselt on need surmad ? Algul ikla ehmatas ära, aga nüüd juba tavaline.

 • Avatar
  Vasta Ma 6. juuni 2018 at 10:04

  Mul juhtub väga tihti (paar korda kuus), et näen kedagi unes, nt kedagi sellist, kellega pole ammu-ammu suhelnud ja järgmisel päeval see inimene võtab minuga ühendust või figureerib kuidagi mu silma all. See on päris kriipi juba minu jaoks, ausalt.

 • Avatar
  Vasta Nimi:) 6. juuni 2018 at 09:56

  Ma olen eluaeg näinud unes, et lähen mingisse ehitusjärgus majja ja teisele korrusele, kus on ainult talad põrandal, laudu ega midagi pole ja mul vaja sinna ronida ikka ja siis kukungi alla sealt. Oma 20 aastat sellist und näinud vähemalt korra kuus. Paar aastat tagasi käisin sõpradel külas kel ka ehitusjärgus maja ja teisel korrusel ainult talad ja lauad pandud. Kutsusid mind sinna üles ikka, et tule vaata jne. Ma läksin trepile ja ütlesin neile veel, et ma näen koguaeg und, et kukun alla sellisest kohast. Aga loll ikka läksin ja no nii dejavu tunne oli. Viimane samm trepile tagasi ütlesin veel, et raudselt nüüd kukun alla ja sama hetk libisesin ja kukkusin, aga õnneks sain talast kinni ja päris alla ei sadanud. Lonkasin ja sinikad olid tükk aega. Peale seda pole seda und enam näinud. Ei tea kas see uni hoiatas mind kõik need aastad et ettevaatlik oleksin, ei tea aga väga sürr kokkusattumus.

 • Avatar
  Vasta Piret 6. juuni 2018 at 09:46

  Jah. Nägin esimest korda sellist n-ö ennustust kui olin 12a. Järgmisel päeval suri mu vend. Sõbra emaga-nögin nädal ette et ta ema sureb. Ja nii läks 🙁
  Kord nägin, et mulle parim ja kallim sõbranna lehvitas kaugelt ja korraga kargas hunt mu poole ja urises. Ja siis taipasin et ma ei maganudki…see oli justkui nägemus vms. Mõni aeg hiljem mu sõbranna leiti kägistatuna tema mehe poolt.
  Konkreetselt vaevama need unenäod ei jää aga kui midagi juhtub siis meenub ja väga creepy on olla ?

 • Avatar
  Vasta MP 6. juuni 2018 at 09:46

  On ette tulnud. Olen oma sõbrannade rasedusi unes ette näinud, et on ja ongi päriselt olnud kah. 😀

 • Avatar
  Vasta Kaija 6. juuni 2018 at 09:43

  Ma olen korduvalt näinud küll enda elu puudutavat, mis hiljem ka täide läheb ( kuid hiljem). Uut töökohta, petmist, uusi tutvusi, elukoha muutumist. Need unenäod alati väga reaalsed olnud, erinevad mingil määral tavalisest unenäost.

 • Avatar
  Vasta Anna 6. juuni 2018 at 09:43

  Mul ka ikka mõned asjad täkkesse läinud, mis unenäos, kuigi ratsionaalselt seda seletada ei oska 🙂 Kõige müstilisem olukord oli umbes 10 aastat tagasi, kui vanematega koos veel elasin, siis üks öö nägin unes et vanaema on haiglas, kui läksin seda imelikku unenägu emale rääkima, siis ta tõmbas täielikult kaameks, kuna pool tundi varem oli mu 5 aastane õde nuttes talle rääkinud, et oli unes näinud et sama vanaemaga juhtus mingi õnnetus. Seda me muidugi keegi vanaemale ei rääkinud, aga järgmine päev vanaisa helistas, et vanaema oli suusatades kukkunud väikese insuldi tõttu ja nüüd haiglas uuringutel. Ju siis midagi sellist ette nägime/aimasime.

 • Avatar
  Vasta Piret 6. juuni 2018 at 09:41

  Kahjuks küll ?
  Olen näinud oma venna, sõbra ema surma unes 2-3 pöeva ette. Ja ka sõbranna surma aga teistsugune uni – nägin sõbrannat kaugelt lehvitamas ja korraga hunti minu poole jooksmas ja urisemas….ja olin nagu ärkve..ei maganudki tegelikult ?
  Nädal hiljem mu sõbranna kägistati 🙁
  Kahjuks n-ö ennustan surma ja alguse sai venna surmas, kui olin 12
  Tõepähe neid asju kohe ei võta, kuid kui on midagi juhtunud siis meenuvad unenäod 🙁

  • Avatar
   Vasta Katre 6. juuni 2018 at 14:22

   Päris räige?

 • Avatar
  Vasta Kati 6. juuni 2018 at 09:41

  Üldiselt selliseid n.ö story unenägusid tõsiselt ei võta. Kummaline kuidagi on kui jumala lampi vennad unes ringi kondavad 😀
  Aga selles osas näen tihti nt, et madu ründab või karu ajab taga. Need ka elulises osas täide läinud. Koperdan lihtsalt valede inimeste ja olukordade otsa 🙂

 • Avatar
  Vasta Katre 6. juuni 2018 at 09:37

  Jaa..oma isa surma tunnetasin. Nägin unes, kuidas väljun bussipeatuses, kus mu isa elas ja seal oli pingi kõrval selline tavaline leinapärg väga ilusate valgete kalla õitega. Siis kui ärkasin, kohe aru ei saanud, et see nüüd mingi märk vms… aga siis kui isa ootamatult mõne nädala pärast ära suri..siis tuli unenägu meelde ja kõhe hakkas küll. Mattes olid tal kirstus valged kallad, mis olid vanaema (tema ema) poolt välja valitud sinna.

 • Avatar
  Vasta Kellu 6. juuni 2018 at 09:28

  JAAAA ju! Ja mul on lapsepõlvest jäänud loll asi meelde, kunagi räägiti või kuskilt kuulsin, et kui unenäost ei räägi, läheb täide. Sama nagu sooviga, kui soovi ei ütle, läheb täide. Ja nüüd 20 aastat hiljem ma siiamaani nagu usuks seda, sest kui sitta und näen, pean kohe kelellegi rääkima, jumala eest muidu läheb täide ka veel 😀 😀 😀

  • Avatar
   Vasta Ann 6. juuni 2018 at 10:56

   Samaaaa??

 • Avatar
  Vasta E 6. juuni 2018 at 09:27

  Ma olen mitumitu korda unes näinud, et üks mu sõber sõidab ennast autoga ratastooli.. nüüd iga kord, kui ta sõidab, ma kardan :/

 • Avatar
  Vasta K 6. juuni 2018 at 09:24

  Ise ei ole midagi sellist näinud aga 3 kuud enne kui ma rasedaks jäin üldse, ütles mu ema mulle et ta nägi unes et mind ja mu elukaaslast ja et meil oli väike tütar. Ja siin ma nüüd olen 6 kuud rase ja tütar tulekul ? creepy ?

 • Avatar
  Vasta Kristi 6. juuni 2018 at 09:19

  Haha jätad sünniaugu puutumata 😀 hea, et ma püksi ei teind sellepeale.
  Aga olen unes näinud ka asju mis vastasidki tõele ja samuti mis seotud mu sõpradega. Enda kohta pole eriti õnnestunud ette näha.

 • Avatar
  Vasta Kissu 6. juuni 2018 at 09:18

  Ma nüüd kujutasin seda vastuvõttu nii ette, et klient tuleb sinu juurde, istub kuskile paigale ja sa keerad magama, et und näha 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 6. juuni 2018 at 09:33

   Jah, peab õhtul tulema 😀 hommikul saab vastuse