Hiljuti tõi kuller mulle pakikese, mida lahti tehes mõtlesin kohe, et ideaalsemat kingitust väliseestlasele, või kuskile väljamaale külla milles sõpradele kinkimiseks ei ole. See koosneb kõikidest headest asjadest – mängimisest (no kammoon, kellele mängida ei meeldiks?), šokolaadist!! ja natukene targemaks saamisest. Ok, mis ma ikka juhatan siin sada aastat sisse, tegemist on sellise mänguga nimega Magusad Küsimused.

Magusad küsimused said alguse õpilasfirmana, 2015. aasta novembris, mil kolm 11. klassi noort läksid vaidlema jäätisepulgale kirjutatus küsimuse vastuse üle. Nagu ikka headel ideedel kombeks, tuli ka see ootamatult. Vaidlusest sündis idee teha väike mäng, mille õigesti vastamise korral saad kohe magusa preemia. Minu masti värk :D!

Kas te teaksite peast neid vastuseid?

Mina mitte :D

Ma vastuseid ei pane enam, rikun ära teile mängulusti muidu, aga ma ütlen ausalt, et vähemalt nüüd ma olen NATUKENEGI targem :D

Nagu näha, siis hetkel on müügil Eesti 100 kujundusega pakendid, aga tegelikult saab neid tellida näiteks enda firma kirjade ja logodega firmakingitusteks. Palju ägedam, kui mingi suvaline tass või pastakas. Ausalt, kallid firmad, mitte keegi ei taha neid pagana tasse ja pastakaid, never! Imelik tassi ära ka visata, aga no mis sa sellega ikka teed? Magusate küsimustega saab vähemalt mängida ja kui otsustad, et vot, ei taha mängida ja absull ei huvita ka, siis lihtsalt sööd oma šoksid ära ja oled ikka õnnelik :)

(Ma saan rääkida ainult enda eest, vb teised maailmas tahavad elueest suvalisi ja erinevate logodega tasse kööki :D).

Ahjaa, ja miks ma alguses ütlesin, et hea kingitus ka väliseestlastele või väljamaal elavatele Eesti sõpsidele, siis seda on inglise keeles ka, vahva ju! Hind on tal ka täitsa taskukohane, 14.40€ ja soetada saad sa karbikese SIIT! Kui aga tahad ühte pakikest endale võita, et siis see rahulikult ära süüa või edasi kinkida, siis jäta oma osalemissoov kommentaaridesse ja vasta küsimusele: mis on Eestis kõige levinum perekonnanimi. Vihje saamiseks võite piiluda Magusate küsimuste Facebooki lehele SIIN.  :) Juba reedel loosin välja ühe, kes saab nii emakeelse, kui ka inglisekeelse variandi.

*Postitus sündis koostöös Magusate Küsimustega

Jaga: