Kingiloos Riided TÄNA ON MUL SELJAS/JALAS

pesujuttu – koledast trussikust tõelise pärlini

30. juuni 2018

Mulle meeldib odav pesu. Seetähendab, et mulle meeldib odav ükskõikmis. Kuidagi tore on saada mingi summa eest PALJU asju, versus suure summa eest vaid üks asi. Öeldakse, et kallima raha eest ostadki kvaliteeti ja odava raha eest pole mõtet midagi loota. Noh, ma ei tea, olen mõlemas väites ka vastupidseid olukordi kohanud. Näiteks tellisin ma kunagi peale Lende sündi kena.ee kodukalt hunniku spordirinnakaid 3-4€ euro eest ja paar tükki on mul siiani kasutuses. Need olid superodavad, ma nagunii leotasin päevas 7 paari rinnakaid piimas läbi ja kuna nad olid nii venivad, siis said mu tissid rahus piimapaisu üle elada ja need igapäevased tissi suuruse kõikumised ka, mis tekkisid enne ja peale imetamist. Lisaks tähendas venivus seda, et nendega oli ka hea imetada ilma spets rinnakaid alati kasutamata – tõmbad eest ära ja annad takka. Samas “päris” rinnahoidjad sealt lehelt ei olnud pikas perspektiivis eriti vastupidavad ja neid ma just soojalt ei soovita, kuid neid suvalisi spordikaid küll. Soodne ja ajab asja ära.

Päris pikalt kandsingi ma ainult spordirinnakaid, sest kui aus olla, olen ma viimastel aastatel üldse võimalusel ilma rinnahoidjata. Mulle tundus, et ma olen nii paksuks ja lödiks läinud, et miski mind nagunii eriti ei kaunista ja seega ei olnud mul ka just erilist motivatsiooni endale midagi ilusat osta.

Seda seni, kuni ma talvel Kardoga Nautica keskuse BonBonist mööda kõndisin ja otsustasin, et no ÜKS ilus pesukomplekt võib mul ju olla. Kuna mõte soonivast rinnahoidjatraadist ei tundunud ahvatlev ja takso pidi 4 minuti pärast maja ees olema, astusin poodi sisse ja ütlesin, et sooviks pesu, mida ma proovima ei pea ja saan kohe ära osta lootuses, et see sobib. Müüa oli veits kohmetu, aga pakkus mulle Burgundy Blush komplekti, mille ülemine osa ongi selline…pool rinnakas, pool topp (LINK). Kodus sain aru, et see tõesti istuski nagu valatult. Ülemine osa L, alumine M, aga oleks võinud vast ka L olla, müüja nimelt arvas, et L on “minusugusele” liiga suur. Samas M sobib ka normilt ja sellest hetkest peale on see mu kõige kantum komplekt, mis mu kodus eksisteerib.

Mu ainus pilt, mis ma praegu pesuga leian, on see rasvaimu enne-pärast pilt, sorri 😀 Aga kuna mul seda punast komplekti reisil kaasas pole, siis peate sellega leppima.

Ja no ma olen seda mingi miljon korda pesnud ja pesu ei näita mingeid märke kulumisest, välja venimisest või hargnemisest. Siiani on see nagu uus ja nagu öeldud, mega lemmik. Kuna see on selline pool-topp, siis ma võin garanteerida, et see saab ka mul imetamise ajal olema see ilus pesu, mida ma endiselt kanda saaan. Samas odav lõbu ei ole, sest kokku läks see kombo veidi üle 80€ maksma. Paneb mõtlema eks?

Mind ka, selle pärast ma ikka aeg ajalt mõtlen, et ei no suva, ostan ikka vana head odavat pesu, mis ma siin ikka priiskan. Noh, näiteks H&M. Selle kvaliteediga on küll nii, et kuidas jumal juhatab. Hinnad on üsna head (eriti alede ajal) ja mul on mõned alukad, mis on väga kenasti pesust eluga välja tulnud juba pikalt, aga viimase aja näide on siin: sama päev kui juuksed tumedaks värvisin, käisin H&M’is, kust ostsin kleidi ja rinnakad kleidi alla. Muuseas, ma pidin uued rinnakad ostma, sest mul olid enne need samad BBL punased seljas, aga nende “paelad” ei sobi paljude lahtisemate riietega, seega mõtlesin, et okei, ostan vahelduseks lausa push-upid. Üritasin just nende kodukalt seda leida, sest no paar nädalat tagasi ostetud, eks aga ei leia. No ühesõnaga on need rinnakad peale kandmist käinud nüüd 2x pesus ja tulemus on siis selline:

Pesu on topiline, pitsi osa ära “räsitud”. See, mis sinna rinna peale jääma peaks, on voltunud rinnaka sisse ja no midagi väga ilusat siin just ei ole. Hind oli vist 17.99€ kui ma mööda ei pane. Ühest küljest jah, ei olegi “kallis pesu” ja mida ma siis ka ootan, aga no kurat, paar pesu võiks ikka ju välja kannatada, enne kui ribadeks laguneb, eks?

Vot, nüüd teile veel “parem” näide. Kui käisime Maltal, siis ei taibanud ma ühtegi rinnakat kaasa võtta (noh, sest ma neid ju väga ei kanna). Küll aga oli mul kaasas paar sellist kleiti, millega ilma pesuta oleks veits liiga paljastav käia. Seega läksin kohalikus kaubamajas BouXAvenue pesupoodi ja ostsin endale uue pesukomplekti. Ilus ja lilla teine. See oli umbes 4. juunil ja tänaseks päevaks on sellest 70€ (!!!) maksvast komplektist alles selline risuhunnik, et ma viskasin need peale piltide tegemist prügikasti. Pesta on need 2-3x saanud ja nad konkreetselt LAGUNEVAD jalga ära. #pettumus

Ehk siis kallis ei ole alati kvaliteetne ja isegi rohkem raha makstes pead valmis olema selleks, et sul trussik käigu pealt jalga ära hargneb. Seega ei jää mul muud üle, kui edaspidi ainult kindla peale välja minna ja selleks on just BonBon Lingerie, pole midagi teha.

Mäletate, et kahe pesufirmaga on juba see nali olnud, et tahavad koostööd teha ja siis avastavad, et aa ups see Mallu on nii paks, temalt küll norm pesupilte ei saa ja siis haihtuvad ära, eks? No ühesõnaga selle nalja peale sain ma kaks pakkumist – esiteks kingiti mulle Marati poolt uued DRESSID (mis on muuseas väga head dressid :D), aga BonBon pakkus, et nad vast ikka midagi nii üüratut leiaks, et mulle ka selga anda. Seega kutsusid nad mind endale külla.

Nüüd tekib see värk, et ma ei oska aru saada, kas ma peaksin pealkirja tärni panema, sest mul on nüüd 4 komplekti BBL pesu, millest kaks olen ise ostnud ja kaks kinkisid mulle nemad. No ühesõnaga nad ei öelnud, et ma sellest kirjutama peaksin, ega maksnud mulle ka raha, et ma seda teeksin, nii et ütleme, et see on minu siiras soovitus ja kogemus BonBoniga.

Nagu ma ütlesin, siis see punane Burgundy Blush oli mul olemas, seega tahtsin midagi sarnast saada, mis oleks mugav, ei sooniks ja näeks ilus välja. Nad pakkusid mulle uuest kollektsioonist L.A Girl rinnahoidja-toppi (LINK) ja no tõesõna on see sama mugav kui eelmine. Ja kui ilus pits sellel veel peal on!

Nagu te võite aru saada, siis ma kamandasin täna Kerli endast pesupilte tegema ja olgem ausad, päris keeruline oli selle semikõhuga pildile jääda, aga kui ma nüüd ise ennast kiitma peaks, siis poolel teel raseda naise kohta pole nagu paha kah 😀 Kuigi jah, XS suuruses pesumodelli ei saa minust ei praegu, ega ka suure tõenäosusega hiljem, kuid pole vast lugu, kõik ei peagi sellised olema ja mina olen endaga 100% rahul. Ilus pesu paneb ka veits ennast juba rohkem ilusamana tundma, kas pole nii?

Teine komplekt paistab altotsast nii palju läbi, et ma sellega seljas pilti tegema ei hakanud, läheb vast siin muidu liiga paljastavaks ära, aga jälle pean kiitma. See oli see komplekt, mida nad mulle poes soovitasid, aga ei kuulunud kingikotti – peale proovimist ostsin ise ära. Kui sa tahad meganeutraalset pesu, siis Angelina kollektsioon (LINK) on ideaalne. Nahatooni, üliõhukene, venib ja nagu ei kannakski midagi. Lisaks on püksikukumm nii veniv ja piisavalt lai, et ei sooni absoluutselt ja sobib kanda ka kõige ümber pesuga. Näiteks siin pildil on mul Angelina komplekt seljas (paelad on lihtsalt rinnaka sisse topitud).

Nii et ühesõnaga, mina soovitan BonBoni. Selle punase komplektiga sain juba pea pool aastat hakkama, seega ostadki paar-kolm komplekti igasugusele riietusele ja ongi olemas, pole pikalt vaja sellist väljaminekut teha, kuid kannad kvaliteetsest ja ilusat pesu. Muuseas, neil on praegu Nautica keskuses laomüük, kuhu viiakse esmaspäeval veel kaupa juurde, seega soovitan vaatama minna, sest hinnad on tõesti head. Lisaks HEA ÕNNE KORRAL tuleb juuli lõpus veel üks laomüük, kus ma kavatsen nagu viis kopikat kohal olla, praeguse magan ju maha 🙁

Ma küsisin BBL’ilt, et kas ma võiksin teile ka midagi kinkida ja nad olid nõus. Ei, ma ei hakka siin mingit enda vana rinnakat teile ära andma, vaid saan ühele õnnelikule loosida tutika pesukomplekti! Seega räägi aga kommentaarides teemale kaasa ja võida endale kompleki kas Nude Sunshine (LINK), Muse (LINK) või Glorious kollektsioonist (LINK).

LOOS TEHTUD ja võitjaga ühendust võetud!

Loe ka neid postitusi!

538 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Ker 5. juuli 2018 at 03:43

  Olen käinu piilumas, pole raatsinud osta. H&Mi pesuga paar korda ikka mööda pannud, kvaliteet plus herkel seal minu meelest igav pesu ka. Hetkel ka imetan nii et siis ammugi ei raatsi veel osta. Kuigi usun et mu keha tänaks pärast mind, minu jaoks peab pesu olema ilus ja mugav?

 • Avatar
  Vasta Elina 4. juuli 2018 at 20:50

  Mina ka olen selline kitsipung, et kallist pesukomplekti pole raatsinud endale veel osta. Ikka lähevad need odavad HMi rinnakad või New Yorkeri püksikud. Aga tõesti, mingit kvaliteeti selle hinna eest muidugi ei saa – üsna ruttu hakkavad traadid välja turritama, riie läheb topiliseks või lihtsalt hargnevadki üles. Mul veel see jama, et peale kahte rasedust ja pikka imetamisperioodi on mu tissidest järel vaid väljaveninud siilininad…. nii, et kui tahan end natukenegi naiselikuna tunda, pean kandma vaid push up rinnakaid… Heameelega prooviks BonBoni pesu ja kui valima peaks, siis Muse kollektsioonist.

 • Avatar
  Vasta Kelly 4. juuli 2018 at 12:25

  Mina olen juba ammu suur BonBon-i fänn. Armusin sellesse pesupoodi just super mõnusa atmosfääri tõttu – proovikabiinides nunnud sussikesed ja hommikumantlid, ostes saad kaasa nii nunnu koti (roosa paber ja lipsuke + roosad kommid). Muidugi on pesu ka imeilus. Olen sealt ostnud omale siidise hommikumantli ja pitspesu. Ma ei tahaks üldse nuriseda, kuna tegu on mu lemmiku pesupoega, aga sellel pitspesul tuli küll traat jube ruttu välja 🙁 Saaksin aru kui oleksin pesumasinasse visanud ja siis tuleb minu enda lolluse tõttu välja, aga see traat tuli nagu täitsa iseenesest.

 • Avatar
  Vasta Angela 4. juuli 2018 at 07:06

  Kohe lähen valin selle teksti peale uue pesu endale! ?
  Ja no muidugi võiks võita ka, head pesu pole kunagi liiga palju ?

 • Avatar
  Vasta Liisi 3. juuli 2018 at 21:52

  Peab tunnistama, et ma ka see odavate asjade hordija kui asi minusse puutub. Pigem kvaliteetsed ja kallid asjad ostan pisipreilile ja ise lasen 2 aastat tagasi Primarkist ostetud pesuga ringi? Niiet Nude Sunshine kollektsioon pliis tule mulle koju!!! ?

 • Avatar
  Vasta Lii 3. juuli 2018 at 20:22

  Just ennist mõtlesin, et oleks uut superseksikat pesukomplekti hädasti vaja peale rinnapiima lapsega majandamist on kõik kuidagi valed suurused, mis mul siin kapis leiduvad. Tahaks taastada usu enda naiselikkusesse, see oleks 1.samm sinnapoole. Hästi torevahva oleks kui võidaksin sellise komplekti, sest viimane emapalk tuli juba ära ja enne septembrit pole märkimisväärset tulemas. Palun-paluun!

 • Avatar
  Vasta Mirjam 3. juuli 2018 at 13:54

  Ma kunagi ei viitsi osaleda loosides ja näen, et siia juba jäetud ca 500 kommentaari ei tõota eriti suurt võiduvõimalust 😀 aga no võtan vaevaks ikka paar sõna kaasa rääkida. Kuna BonBoni on siin blogimaailmas nii usinalt promotud, siis on endal ka unistus ühel päeval kasvõi üht paari nende pesu omada. Seni pole raatsinud osta. Ehk piilun ka Nautica keskusesse ja koperdan mingi soodsa diili otsa…

  Aga nendest kolmest kollektsioonist valiksin Nude Sunshine. Olgem ausad, ihutooni pesu ei pruugi alati just see kõige seksikam olla, aga teatud riided lihtsalt nõuavad enda alla neutraalset tooni pesu. Minu meelest Nude Sunshine on neil väga hästi väljakukkunud: ei ole igav ihutooni pesu, need kollased detailid ja pitsid teevad sellest komplekti, mis pakub lisaks praktilisusele ka silmailu. Heameelega kannaks igapäevaselt.

 • Avatar
  Vasta Maarja 3. juuli 2018 at 12:20

  Ja just lugesin Malta välismaalaste grupist kuidas Boux Avenued soovitavad enamus kui üks küsis kus siin pesu osta. Nii suurused kui bikiinid pidavat hea valik olema kuni jutuni et riidekabiinid mõnusad jne.. Ma vist jätan küll vahele..

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 3. juuli 2018 at 12:45

   kabiin võib mõnus olla, aga ma eelistaks et pesu kauem kui nädala vastu peaks 😀

 • Avatar
  Vasta Liisi 3. juuli 2018 at 11:11

  Oleks ülimalt tore peale kolme lapse titerallit midagi tõeliselt mygavat ja kaunist leida:)

 • Avatar
  Vasta Marilyn Ivask 3. juuli 2018 at 11:00

  Kõik eelnevad postitused on pikad ja põhjalikud, ma teen lühidalt 🙂
  Minu keha tahaks uut, kvaliteetset ja ilusat pesu küll 😉 Valiksin endale sellise komplekti :
  https://bonbonlingerie.com/shop/nude-sunshine-geel-push-up-rinnahoidja/
  https://bonbonlingerie.com/shop/nude-sunshine-korged-puksikud/

 • Avatar
  Vasta Kairit 3. juuli 2018 at 10:19

  Mallukas tegi nüüd küll BonBonile suurepärast reklaami (tasuta?). Tundub, et üsna mitmed jooksevad kiiremas korras sinna pesu ostma, sh mina 😀

 • Avatar
  Vasta Kadri 3. juuli 2018 at 10:12

  Üks korralik pesukomplekt kuluks ära küll. Kõige rohkem meeldis Nude Sunshine kollektsioon. Ostan enamasti pesu new yorkerist aga pikalt kanda ei saa kuna lagunevad pesus ära.

 • Avatar
  Vasta Katja 3. juuli 2018 at 09:57

  Ma eelistan kodus kui ka tööl riiete all kanda sooje, suuri ja puuvillaseid pesupükse. Mugavus ennekõike! Aga selle “mugavusega” ei passi minna saunaõhtutele ega sapsse – ikka olen ma kuulnud, et naised piiluvad üksteist. Nii, et ma vajaks ühte korralikku NUDE paari spas millegi muu kui endaga tegelevate naiste kõõrdpilkude eest! Milleks me ikka end ehime – nooremad meeste jaoks ja vanemad teiste naiste jaoks 😀

 • Avatar
  Vasta Reelee 3. juuli 2018 at 09:20

  Oleks üliluks omada ühte sellist komplekti Muse. Mees oleks ka kindlasti rõõmsam 😛
  Siiani olen soetanud vaid odavamat kraami ja hoiaks seda komplekti nagu silmatera.
  PS! Pesu võiks pesta käsitsi.

 • Avatar
  Vasta Kaie 3. juuli 2018 at 08:00

  See on nii teema praegu mul. Ma siin olen pea 2-aastase imetamise järel hakanud seda “hobi” koomale tõmbama ja no seda rinnakuju ei passita mu imetamiseelsetesse rinnakatesse, kuigi suurus pm õige. Nüüd ma siis voldin enda rinnad kokku (jah, päriselt, kuna nad kuidagi pikad ja siis vaja sättida) ja vasak rind ikkagi vahel vupsab vabadusse sealt. Mul enamik rinnakaid on selle pushup toestusega, kuna nii oli mu meelest varem parem ja seda ma praegu üldse ei vaja ega taha ka enam. Mul ühed on, mille paelad kadunud, aga ka kvaliteetsed (need nii ammu ostetud, et ei mäleta, mis pesupoestki, Kristiine keskuses olid :D), aga praegu on põhirinnakad. Nii ma siis muudkui sätingi nende pesemist ajale, kus saan olla ilma rinnakateta ka nebde kuivamise ajal … või siis häda korral kasutan puuvillaseid h&m imetamisrinnakaid :D. Kusjuures mu ideaalne paar oleks ilus, pitsiga, ka toetav, kuid naha vastas võiks olla puuvillane või muu naturaalne, nt bambus. On seda palju tahetud :D!?!

 • Avatar
  Vasta Yana 3. juuli 2018 at 05:54

  Olen ostnud aegade jooksul vast nii odavat kui kallist pesu ja pean nõustuma, et häid ja ka halbu kogemusi on nii kallite kui odavate variantidega. olen nt positiivselt üllatunud, et kunagi Reservedist ostetud komplektid on siiamaani väga ok seisukorras ja need polnud ostes mitte sugugi kallid. Viimasel ajal olen ostnud aga hoopis spordipesu, sest need tunduvad kuidagi mugavamad jm, aga muidugi ei ütleks ära ka BonBoni komplektist. Selle brändi pesu ostuni ei olegi veel jõudnud.

 • Avatar
  Vasta kelly 2. juuli 2018 at 23:32

  Ei oska kaasa rääkid pole siiani( oma 28 eluaasta joksul) veel ühtegi kallist komplekti omanud.
  Odavatega on nii, et kuida kunagi vahest peab aastakese või rohkemgi vastu samas mõni läheb räbalaks paari pesu järel.
  Üldiselt eelistan olla ilma rinnahoidjata sest enamus rinnahoidjaid (suuremal või väiksemal määral) onikkagi ebaugavad.

 • Avatar
  Vasta Katrin 2. juuli 2018 at 23:14

  On juhtunud, et leian endale 2-3 komplekti mis sobivad ja teised seisavad kõik sahtlis. Mugavus ruulib. Õnneks on lemmikud pesus hästi vastupidanud. BBL komplektidest oleks äge Muse komplektiga oma meest MEIE päeval üllatada ning Nude Sunshine kanda igapäevaselt ning olla tema päiksesära ?

 • Avatar
  Vasta Liisi 2. juuli 2018 at 22:06

  Väga hea näed välja ja nii kaunis pesu! Kahjuks pole kunagi kvaliteetset pesu jõudnud lubada endale, ikka h&m ja newyorker, mis läheb kiiresti pesumasinas koledaks :(.
  Ahjaa lemmik on Muse kollektsioon!

 • Avatar
  Vasta Sally 2. juuli 2018 at 22:02

  Ilusad on bonbon rinnahoidjad ja aluspüksid, kuid kallid, oleksin õnnelik, kui võidaksin 🙂

 • Avatar
  Vasta A. 2. juuli 2018 at 22:01

  Oh oh ooo… viimane pesu ost… ilmselt aasta tagasi HM Mama imetamise rinnahoidjad !? Peale seda on kõik riiete ostmised lõppenud lasteosakonnas! 😀
  Triumfi poodi olen korra sisse astunud, kuna sõbranna soovis sealt midagi vaadata. Rohkem kokkupuudet nende poodidega pole.

  Bonbon – täitsa Eesti bränd ju! Seda tahaks kindlasti proovida!

  PS! Mulle meeldiks “plus-size” pesumodellid, siis ma teaks millised need minu seljas välja näeks 😀 Pettumus oleks väiksem 😀 Päikest!

 • Avatar
  Vasta Eneli 2. juuli 2018 at 21:29

  Mina soovitan Calvin Kleini. Eestis võib kalli võitu olla, aga kui mõni lähedane tuttav peaks USAsse minema, siis seal ROSSist või mõnest muust kohast saab paarikümne euro eest Calvin Kleini pesu. Peab mitu aastat vastu ja on niiiii mugav!

 • Avatar
  Vasta Minna 2. juuli 2018 at 21:03

  Juba mitu aastat kannan suurema osa ajast spordirinnakaid ja pärit just kena.ee-st. Need, kus ees veidi pitsi. Hoiab hästi, ilus, hea kanda ka V-kaelust, midagi ei sooni. Tahaks endale värve juurde vaid, aga viimasel ajal pole neid seal müügis. Kui need riietusega ei sobi, siis otsin tavalised rinnahoidjad välja.
  Meeldib Nude Sunshine kollektsioon 🙂

 • Avatar
  Vasta Anu 2. juuli 2018 at 20:47

  Mul pole elusees kvaliteetset pesu olnud. Plaanin siin imetamist lõpetama hakata ja pesusahtel on kuidagi väga nigelaks jäänud. Võiks ju end jälle naisena tunda, mitte lihtsalt emana. Ilus pesu aitaks kindlasti kaasa.

 • Avatar
  Vasta Annu 2. juuli 2018 at 20:37

  Mul on meeletult raske leida pesu, mis pärast lapse imetamist välja veninud rinna endasse kuidagi ära mahutaks/peidaks. Samas siin need tunduvad täpselt sellised, mis hoiavad selle ülehüppava ääre peidus?! Oleks tore lisa kapis kõikide spordirinnakate kõrvale 🙂

 • Avatar
  Vasta Merlyn 2. juuli 2018 at 20:20

  Täpselt sama Angelina komplekt on mul kodus olemas ja kindlasti võin öelda, et on üks lemmikutest.
  Soetasin rohkem kui pool aastat tagasi ja näeb ikka välja nagu uus. Kui alguses pani kallis hind ostu üle mõtlema, siis nüüd leian, et pesu oli seda raha igati väärt.

 • Avatar
  Vasta Katariina 2. juuli 2018 at 19:53

  BonBon on aastaid kogu suguvõsa pesusahtlit täitnud. Mu tädi lõi selle pesubrändi ja tõesti on ainult kiidusõnad (muidugi disain oli etem “minu tädi ajal”, aga ma vist pole adekvaatne hindama :-D). Naljakas on vaadata BonBoni ja TUUBI samas postituses koos, sest kui tädi BonBoni selja taha jättis, mõtles ta välja uue geniaalsuse nimega TUUB! 😀 Küll mul on ikka andekas tädi!

  Aga ühest BonBoni pesukomplektist ei ütle küll mitte kunagi ära, alati mahub neid veel sahtlisse!

 • Avatar
  Vasta Liisu 2. juuli 2018 at 19:38

  Pole tükk aega BonBonist midagi ostnud, sooviks küll seda kena pesu.

 • Avatar
  Vasta Maarja 2. juuli 2018 at 18:57

  Ise olen eluaeg H&M ja teiste “säästukatega” läbi ajanud. Aga see aasta kinkis mees mulle BonBoni Frozen Blooms komplekti ja jeesus, miks ma seda pesu ise varem ostnud pole!?!?? 😀 Nii ilus, mugav ja vastupidav! Nagu polekski midagi seljas. Loomulikult omaks rohkem kui ühte komplekti. 🙂

 • Avatar
  Vasta Anna-Maria 2. juuli 2018 at 18:45

  Mulle BonBon väga meeldib. Pesu on kvaliteetne ja ilus, ning teenindus alati hea. Muse komplekt tundub nii kena, kui nüüd loosiōnn ka naerataks. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kati 2. juuli 2018 at 18:34

  Pole siiani ühtki kallist pesukomplekti ostnud, ei tea, kas see oleks väärt seda…
  Ka pulmadeks ostsin H&Mi rinnahoidja (ei julge muidu enne kanda, aga vähemasti õmbleja ütles, et kuskilt ei paista :D)
  Olen huvitatud Muse kollektsioonist 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin 2. juuli 2018 at 18:15

  Mul ole siiani Bonboni pesu olnud ja pole siiani ka uurinud, kas nad minu suurusele sobivaid rinnahoidjaid pakuvad, kuid too Nude Sunshine’i valik pakuks huvi. Siiani olen olstnud pesu Lindexist, kus on lai valik suuruseid ja pesu peab tõesti hästu vastu – 8 aast jooksul pole erinevatel rinnahoidjatel traate välja tulnud, pesu topiliseks läinud vms, pigem on asjad pika kandmise järel viimaks otsa lõppenud.

 • Avatar
  Vasta Diana 2. juuli 2018 at 17:58

  Pesu ma armastan, aga firmakaid nagu pole raatsinud osta, rahakott lihtsalt ei luba 🙁
  Küll aga olen kindel, et kui kunagi peaks saabuma aeg abieluranda sõuda, siis soetan küll endale kvaliteetset pesu!
  Sellest kollektsioonist meeldis eriti see Muse 🙂 oh, kui tore oleks võita ja mehele magamistoas väikest demonstratsiooni teha 🙂
  Tegelikult olen väga babydollide fänn, mul neid omajagu komplektis koos stringidega!
  Loodan siis loosimises õnnele, ehk leidub ka minu a korvile miskit!

 • Avatar
  Vasta M 2. juuli 2018 at 17:49

  Lindex’i jms pesu teeb enamasti oma töö ära, aga erilisest ilust või mugavusest ei saa rääkida.
  Parimad pesukomplektid on mul aga Change’st.
  Nii Nude Sunshine kui ka Muse tunduvad küll väga kaunid. Prooviks hea meelega, kas ka mugav.

 • Avatar
  Vasta Else 2. juuli 2018 at 17:41

  Bonbon on mu lemmik pesubränd aastast 2010..

 • Avatar
  Vasta Ydaks 2. juuli 2018 at 16:57

  Mina olen ostnud ühe Triumphy pesukomplekti, kallima, valge. Kvaliteet on nii ja naa, rinnahoidja on 2a kandmisega vaid veninud, aga aluspüksid läksid peale vaid valgete asjadega koos pesemist täesti halliks ning valgeks polegi võimalik saada neid enan. Ilusa komplektina sain kanda 1 x. Pits ei lagune ja on tugev, aga muu laguneb. Maksin 50euri. Vaikselt loodan, et lagunevad ka varsti.. 😀 aga Nude Sunshine prooviks hea meelega ära.

 • Avatar
  Vasta Sandra 2. juuli 2018 at 16:45

  Tahaks ka endale vähemalt ühte korralikku komplekti. Mis annaks enesekindlust juurde ja saaks ennast hästi tunda. Käisin üks päev Tartus, mul oli päeva lõpuks nii siiber pesust. Küll on ebamugavad, küll kisub ühe kohapealt ja teise kohapeal ebamugav jne.

 • Avatar
  Vasta anu 2. juuli 2018 at 15:05

  See Muse tundub täitsa nunnu. Ma kunagi käisin mingi ale ajal nende poes aga siis olid pooled numbrid otsas ja ei leidnudki endale midagi. Ma muidu Lindexi ja NY pesudega rahul, vanasti kasutasin Linette omi aga nüüd pole väga jopanud.

  Alukad olen ostnud HM’st hulgi. Seepärast ongi tavaline must või valge. Praegu jäin mõtlema, et selle valge asemel oleks ehk Nude Sunshine ehk hoopis hea? Noh heledate asjade all kandmiseks siis. Nüüd jäängi mõtlema ja vaagima…

 • Avatar
  Vasta Ally 2. juuli 2018 at 14:47

  Olen erinevas hinnaklassis pesu ostnud ja kvaliteet on kuidas juhtub, tihti ei sõltu see hinnast. Kõige halvem kogemus on Lindexi pesuga, peale esimest pesu punnitavad traadid korvi alt välja ja korv ise hoiab nii keerdu, et ei kannata kanda isegi paksu kampsuni all :D. Arvasin, et juhus ja astusin mitu järjest ämbrisse, mõtlesin, et äkki teine mudel on neil parem, aga ei, sealt enam pesu ei osta. BonBoni-st polegi kunagi midagi soetanud seega lööks mängus kaasa, kõige enam meeldib Nude Sunshine – suvi, päike, rand ja õhulise kleidi alla ideaalne, keha tooni ja vähe märgatav 😉

 • Avatar
  Vasta JoJo 2. juuli 2018 at 14:35

  Mulle ka BonBon väga meeldib! Lemmik!

 • Avatar
  Vasta Siiri 2. juuli 2018 at 14:15

  Olen ja koi olnud pesu ostes, pole ühtegi komplekti ostnud, mis maksaks rohkem kyi 20€. Sinu postitust lugedes tekkis küll huvi Muse kollektsioonist midagi enda riidekappi saada?

 • Avatar
  Vasta Annely 2. juuli 2018 at 14:09

  Kallis on siis kui käed ümber kaela on! 😀
  Aga tegelikult pole võimaluski endale lubada ilusat pesu 🙁 Koguraha läheb perekonnas üürile+lapsele, vahel ka olen jalutanud pesupoodiest mööda ja sisse astunud kui olen ilusat näinud midagi aga lootes,et on norm hind ja siis üllatus 100€ ? Niiet jätkan New Yorkeri poest ja H&M ostmist, eriti siis kui soodukad

 • Avatar
  Vasta M 2. juuli 2018 at 13:04

  Olen ainult üks kord elus ostnud kallist pesu…aga tahaks veel.
  Ei raatsi lihtsalt!
  Ja väga raske on minu puhul ilusasti istuvad pesu üldse saada.
  Osaled loosis!

 • Avatar
  Vasta Annika 2. juuli 2018 at 12:33

  Mul polegi nii kallist pesu olnud, ei ole raatsinud osta. Tuttaval aga on palju BonBonist pesu ja tema ainult kiidab ja ostab juurde! 🙂

 • Avatar
  Vasta Keidi 2. juuli 2018 at 12:23

  Bonbon on mu suurim lemmik! Pole veel nende ühegi ostuga alt läinud! ❤️ Muse komplekt kuluks marjaks ära ?

 • Avatar
  Vasta Triin 2. juuli 2018 at 12:10

  Nude Sunshine on väga ilus!

 • Avatar
  Vasta Mairi 2. juuli 2018 at 11:56

  Ma pole kunagi spets pesupoest midagi ostnud. Mulle on kogu aeg jäänud tunne, et A-korviga pole sinna asja 😀 Võidu korral sooviks Muse kollektsiooni pesu 🙂

 • Avatar
  Vasta Eleri 2. juuli 2018 at 11:51

  Ma olen siiani üldiselt vaid odavamat pesu ostnud. Kallima pesu ostsin pulmapäevaks ja veel mõnel tähtsamal sündmusel. Võiks ju proovida küll vahelduse mõttes midagi muud, ehk on tõesti nii hea, et on hinda väärt 🙂

 • Avatar
  Vasta Terje 2. juuli 2018 at 11:29

  Sellist kvaliteetset ja kallist pesu olen ikka üliharva endale lubanud. Tavaliselt kannan mugavat pesu, ei meeldi paksud polsterdused ja push up’d. Bonbon lingerie valikust hakkas kohe silma glorious kollektsiooni rinnahoidja topp, mis tundub olevat väga mugav! Seda prooviks küll hea meelega ?

 • Avatar
  Vasta Grete 2. juuli 2018 at 11:04

  On tõesti kaunid pesud! Ka mina olen pigem sinna leeri, et kannan odavaid pesusid, sest a) ei ole raatsinud osta b) pole alati finantsilisi vahendeid selliseid olnud ja c) kui olen käinud kallimates peaupoodides, siis pole leidnud endale meelepärast komplekti. Seega mul ei ole mitte kunagi ühtegi nö kallis ja kvaliteetset komplekti olnud! Talvel abikaasa viis mind pesupoodidesse, sooviga kinkida jõuludeks ilus ja kvaliteetne komplekt, aga 0 tulemust! Sest polnud ilusat komplekti ?. Bonbonis pole kunagi käinud, aga armusin sellesse Nude sarja! Oiii, kui pesuloosijumalanna mulle kordki naerataks ja loosiõnne käe mulle ulataks, oleks ma lisaks õnnelikkusele ka kuramuse ilus uues pesus ?

 • Avatar
  Vasta Potsataja 2. juuli 2018 at 10:47

  Tere,

  Triumfi pesu suur asutaja, aga heameelega prooviksin midagi uut ka. Sellest valikust Nude Sunshine Full pesu koos kõrgete püksikutega.

 • Avatar
  Vasta Marin 2. juuli 2018 at 10:46

  Olen ka uue pesu otsingul! Olen ka pikalt H&M kandnud aga tglt need väga hästi ei istu, tissid algajalt pingutavad välja ja on ebamugav osade riietega neid kanda. Rasedana oli lemmik Lindexi üks kallima disaini pesu, kahjuks seda hiljem enam polnud, et oleks saanud uue osta. Imetamise ajal aitas välja Linette pesu, seal olid kõige ilusamad ja ka mugavad imetamisrinnahoidjad.
  Tahan väga endale ilusat ja mugavat uut pesu! Mina usun ka, et ilus pesu annab juurde seda miskit, et end iga päev erilisena tunda (isegi kui nägu kräämus ja juuksed sorakil).

 • Avatar
  Vasta Vel 2. juuli 2018 at 10:41

  Nii ilus oled!
  Minu lemmikud on siiani olnud Armani rinnahoidjad. Üks mudel sobis nii hästi, et ostsin mitu tükki mitmes värvis!
  BonBoni omi polegi veel proovinud, aga hea meelega katsetaks ka BBL omad ära.

 • Avatar
  Vasta Eliache 2. juuli 2018 at 10:08

  Pole kunagi omanud kallist pesukomplekti ega isegi kuskile pesupoodi sisse astunud, kuna pole kõige peenikesem ja enamasti ikka igal pool pole minu suuruses asju ja ei soovi endale pettumust teha, seega kannan erinevaid odavaid rinnakaid, mis poole päeva peal on õlasooned kinni pigistanud ja ka rinna alt kokku pigistanud. Väljapakutud pesudest meeldib Nude Sunshine.

 • Avatar
  Vasta Anni 2. juuli 2018 at 07:59

  Mina soovitan lisaks ka newyorkerit. Üliilusad pesud ja tõesti kestavad kaua. Ei näita väsimusemärke. Hind soodne ka. Viimased 8a sealt ainult ostnud 🙂

 • Avatar
  Vasta Ülle M 2. juuli 2018 at 06:58

  ..BonBon kollektsioonist meeldis fotodel väga Nude Sunshine.

 • Avatar
  Vasta Ülle M 2. juuli 2018 at 06:54

  Lemmik pesu on siiani olnud Triump, on küll kallis, aga kvaliteetne. Pesen neid rõõmsasti käsitsi, sest masinasse ei raatsi panna, isegi pesukotis pestes hakkab värv siiski paari pesukorra järel “lahkuma”..

 • Avatar
  Vasta Vairi 2. juuli 2018 at 02:13

  Olen ise suur pitspesu armastaja. Pits annab igale riidetükile ja kandjale palju naiselikkust. Pesu on pigem odavamamast klassist. Aga kõige olulisemad ongi pesu juures mu jaoks mugavus ja istuvus ja et ei oleks teravaid traate ega häirivaid õmblusi ega muud taolist. Olen leidnud ühe väikse mõnusa poe, kust tütrega mõlemad ostame pesu. HMi ei külasta. Nude Sunshine meeldib neist kollektsioonidest kõige rohkem. Väga ilus naturaalne pesu ja romantiline pits ☺

 • Avatar
  Vasta Anny 2. juuli 2018 at 00:58

  Nude sunshine. Imetava emana on kõik mu eelmised pesu komplektid väikseks jäänud, seega ka lapseta välja minnes pean ikka ja jälle kandma oma imetamise rinnakat. Samuti kui tahaks mehele silmailu pakkuda. Juba varem oli mul nö tava poest rinnakate leidmisega probleeme. Suurust 70D on kas otsas v seda lihtsalt eestis ei müü odav poeketid. Seega kui muidu shopingut naudin, siis praegu tundub pesukomplekti otsimine korralik peavalu ja ajakulu, et leida õige suurus, mis istuks, oleks ilus ja seksikas ning rahakotile sõbralik. Viimased mitteimetamisrinnahoidjad olid changest ja kehv investeering, sest traat oli peale teist pesu väljas.

 • Avatar
  Vasta Sal 2. juuli 2018 at 00:32

  ka minu kapis on kaks BBL rinnakat, megailusad, aga olen vist ostnud kunagi vale ümbermõõduga ja kannan omst siis kui nagu viitsin veits piinelda ja
  midagi laiemat seljas on 🙁

  See nude sunshine on nii damn ilus, suvise kleidi all ???

 • Avatar
  Vasta Getu 1. juuli 2018 at 23:43

  Mina olen siiamaani nii läbi ajanud, et kui vähegi kuulen kellegi Usasse minekust siis saadan nad enda ümbermõõtudega Victoria Secret’sse. Jama on ainult selles, et keegi pole ammu seal käinud ja kuna kaalunber on vahepeal muutunud, siis tegelt lõhnaks uue pesu järele küll ?

 • Avatar
  Vasta Mari 1. juuli 2018 at 23:04

  Oma kõige mugavama rinnahoidja ostsin endale 6 aastat tagasi ? Triumphist ja siiani veel üsna asjalik. Lisaks oman veel 3 Priimark rinnahoidjat, mis ema eelmine aasts reisilt kaasa tõi ja igapäevaselt T-särgi all suht hästi vastu pidanud.
  Olen käinud poodides ikka proovimas ka, et uut ja korralikku leida aga siiamaani suht masendav katse olnud.

 • Avatar
  Vasta Sigrid 1. juuli 2018 at 22:59

  Sa ütled, et H&M-i pesu on odav? Minu jaoks pole seegi odav. Üle 10 euro ma endale rinnakat osta ei saa. Seejuures on mul veel olematud rinnad. A korv. Ise 22. Võiks push-up rinnakaid kanda aga need näevad kuidagi nii feigid välja. Rinnahoidjaid leida on väga raske kui ma just lasteosakonnast hello kittydega rinnakaid kandma ei soovi hakata. Üks korralik pesukomplekt kulub kindlasti ära.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 1. juuli 2018 at 23:06

   Eee noh võrreldes selle kena.ee pesuga on kallis, aga BBLiga võrreldes odav 😀

 • Avatar
  Vasta Mairi 1. juuli 2018 at 22:51

  Nude Sunshine

  Sest kui sellist pesu kanda siis äkki enam ei ootagi peale pikka päeva seda hetke kus saad rinnakad seljast visata ?

 • Avatar
  Vasta Doris 1. juuli 2018 at 22:29

  Mul on olnud ainult 10€ rinnahoidjad ja paari eurised aluspüsid. Pole kunagi isegi proovinud midagi kallimat ja kvaliteetset. Oleks kindlasti nii endale kui ka noormehele meeldiv, kui saaksin Muse kollektsiooni pesu kanda 🙂

 • Avatar
  Vasta Kelly 1. juuli 2018 at 22:27

  Minu kõige mugavam pesu on Triumphist, alguses sai see ostetud vaid tantsimise jaoks (tegu oli nahavärvi pesuga), kuid nüüd olen seda ka juba igapäevasesse ellu kaasanud. Väga halba just mul polegi nagu olnud, kuigi tegelikult pärineb enamus minu pesust pigem odavamate killast. Aga ilusat ja kavliteetsest pesu on alati tore saada! Mulle meeldib väga Muse’i komplekt!

 • Avatar
  Vasta Berit 1. juuli 2018 at 22:10

  Tahaks samuti midagi ilusat, uut ja mugavat…. 🙂

 • Avatar
  Vasta A 1. juuli 2018 at 22:01

  Ma olen ilmselgelt paljude jaoks väga imelik. Aga mul on reaalselt ainult 2 paari rinnakaid ja seda juba aastaid. Ühed pesus, siis teised kandmises ja vastupidi. Põhjus lihtne – ei ole suutnud leida rohkem rinnakaid, mille õlapaelad ja ümbert ei sooniks ja poleks ebamugavad minusugusele. Või kui on selliseid, siis jubekallid ja töötu rahakott sellist luksust ei võimalda.

  • Avatar
   Vasta Am 2. juuli 2018 at 22:19

   Mul on sama, sa pole üksi ?

 • Avatar
  Vasta Liisi 1. juuli 2018 at 21:47

  Minu viimase veidi rohkem kui poole aasta igapäevane pesu on HM imetamisrinnakas või imetamistop. Kodust välja minnes olen paaril korral ikka tavalise pesu ka selga saanud aga midagi kallist või erilist selles pole.

 • Avatar
  Vasta Triin 1. juuli 2018 at 21:42

  Nude sunshine pesu sooviks küll. Siiamaani olen ise ka pesu hm-ist ja lindexist ostnud. Üks vähe kallim komplekt on change poest ale ajal ostetud ja tõesti palju mugavam on kallim pesu, ei sooni ega torgi kuskilt.

 • Avatar
  Vasta Katrin 1. juuli 2018 at 21:42

  Oi ma olen seda Nude komplekti kaua-kaua vesistanud, aga no ei raatsi ?.
  BBL laomüükidelt olen mina peamiselt ostnud aluspükse ja maikasid oma pisitütrele ja olen ülimalt rahul. Endale kahjuks pole midagi väga saanud, 75b ja S suurused on vist mingi 3 minutiga otsas ?.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 1. juuli 2018 at 21:14

  Mina ostan ainult new yorkerist pesu.Esiteks hind ja teine asi on see,et mul kentsakas kere.Ûmbermõõt suht suur aga korv vãike.Ning kuna korv vãike siis eelistan push upi.Ja senini on vaid ny suutnud mu kere ûmber sobivat pakkuda.
  Samas ei ole ma BBL-i kunagi piilunud hinna pãrast niiet vóidu korral oleks tore see viga parandada 🙂

 • Avatar
  Vasta Kris 1. juuli 2018 at 21:06

  Vat kui Tallinna satun, lähen nende poodi pesu valima. Nii ilus ikka :).

 • Avatar
  Vasta Triinu 1. juuli 2018 at 20:36

  Mina olen ka siiani ikka odavamaid pesusid vaadanud, no ei ole raatsinud, aga nüüd tahaks küll ära proovida midagi kvaliteetset ?

 • Avatar
  Vasta Marili 1. juuli 2018 at 20:23

  Kiidan ka taevani kvaliteeti. Kõige esimese BBl komplekti sain 3 aastat tagasi Selveri laadapäevadelt ilma proovimata ja no siianii näeb see tõesti reaalselt nagu ikka uus välja. Pits pole topiline ning värvid ikka ilusad, seega lemmar ❤️

 • Avatar
  Vasta Karmen 1. juuli 2018 at 19:46

  Mul vist polegi kunagi ühtegi pesukomplekti olnud. Ja ega rinnahoidja pole ka üle 8-9 euro maksnud kunagi. Ei leia sellist lisaraha lihtsalt, et midagi kallimat soetada, tundub nagu tähtsamaid kohti, mille peale raha kulutada. Siis mõtledki, et olgu ta peale pesu siis topiline vms, vähemalt teeb oma töö ära kuidagi.

 • Avatar
  Vasta E 1. juuli 2018 at 19:42

  Olen ka koguaeg just kena.ee lehelt tellinud , kuid sooviks ka kvaliteet pesu kanda ja see nude sunshine tundub alguseks väga kena 🙂

 • Avatar
  Vasta Karoliina 1. juuli 2018 at 19:07

  Ma ei mäleta millal ma viimati endale uue pesu ostsin. Odavaid alukaid ikka vahel ostan, aga pesukomplekti… vist kunagi ammu enne last ?
  Aga Change pesupood on koht mis meelde tuleb, kui mõtlen ilusale pesule 🙂

 • Avatar
  Vasta Dinnu 1. juuli 2018 at 18:08

  Mina sooviksin väga endale vōita pesukomplekti Nude Shunshine kollektsioonist!!?
  Üldjuhul ostan ise pesu pigem odavamates (H&M, Lindex jms) poodidest kuid kolm pesukomplekti on mul ostetud ka kvaliteetsest pesupoest (Change ja BonBon) ning vahe on ikka märgatav!! Kahjuks on kaks neist juba väga vanad ja seetōttu enam ka mitte nii mugavad seega vōit kuluks väga ära!☺️☺️

 • Avatar
  Vasta Merlyn 1. juuli 2018 at 17:04

  Minu lemmik on juba aastaid olnud Victoria’s Secret. Lihtsalt nii mugavad ja ilusad ja ka sobivas hinnaklassis. Nüüd olen olnud sunnitud ostma hoopis imetamisrinnshoidjaid 🙂
  Bonboni pesu pole mul kunagi olnud, kuid oleks tore võita üks komplekt … äkki leian uue lemmiki.

 • Avatar
  Vasta Merka 1. juuli 2018 at 16:59

  Pole kunagi raatsinud BonBonist midagi osta, ostan üldiselt Lindexist või H&Mist ja ikka võimalikult soodsalt, kahjuks. Aga üks korralik pesu kuluks ära küll. Valiksin Muse komplekti.

 • Avatar
  Vasta Triin 1. juuli 2018 at 16:24

  Nude Sunshine kollektsioon tundub kuidagi kõige sobilikum. Siiani olen pesu soetanud enamasti Change poodidest ☺

 • Avatar
  Vasta C 1. juuli 2018 at 16:13

  Ma olen terve elu kandnud H&M’i või New Yorkeri pesu ning ikka aasta aega sama või rohkemgi ning 2 rinnahoidja paari üldse korraga eksisteerivad (tume ja hele), aga kujuta ette kui paari korraga on pesu käest ära, mis siis aastaga on.. Valgest on saanud hall, pitsist on saanud koleduse hunnik, väikseks jäänud (nii rinnaalune kui rind ise), see traat, mis on rinnahoidja sees tuleb lõpuks välja keskelt ja hakkab nö pussitama, siis õmblen kinni ja lõpuks ostan uue odava, sest ei käi veel ise tööl ja ema ei leia, et peaksin mõne uhkema soetama.
  Niii-nii meeldib mulle Nude Sunshine pesu.

 • Avatar
  Vasta Gigi 1. juuli 2018 at 15:58

  Ostan ka üldjuhul odavat pesu. Ilma pitsita pesu on alati hästi vastu pidanud, aga pitsid kipuvad kiiresti üles hargnema. Kolmest komplektist valiksin selle, mis seljas kõige paremini istub. Pildilt vaadates meeldib kõige rohkem Glorious.

 • Avatar
  Vasta Aiki 1. juuli 2018 at 15:45

  Olen BBL imetlenud juba u3 aastat. Ometi olen ma neilt ostnud vaid 3 komplekti, just hinna pärast ja kui on vabam raha, siis pole neil soodukat ja nii see ring käib. Aga oma esimesed BBL ostsin ikka rohkem kui 5 aastat tagasi huvitumata, millise firma pesu ma nüüd soetasin aga BBList kuuldes uurisin rohkem ja olin ikka konkreetselt taevas, kui märkasin, et oman juba neid! See pesu on mul praegugi alles ja väga väga tihti kasutuses, ainukeseks murekohaks on see, et see pole enam nii erksate ja ilusate toonidega, kulunud juba. Ometi ei plaani ma seda ära visata aga uut tahaks küll, sest need 3 komplekti on marimad pesuostud mis ma üldse kunagi teinud olen☺️

 • Avatar
  Vasta Melissa 1. juuli 2018 at 15:38

  Mulle väga väga hullult meeldib BonBon ja olen juba pikalt tahtnud sealt endale uut, kvaliteetset ja seksikat pesu, kuid tudengina jäävad need hinnad kahjuks veidi kalliks. Samuti ei taha/raatsi ma väga ka H&M-i pesu osta, kuna sealt on enamik pesu läinud väga kiirelt katki või topiliseks ja ega need sealsed pesud ju ka nüüd nii odavad ole. Sellepärast olengi ma juba üsna pikalt pesu ostmist vältinud ning käinud auguliste ja välja veninud pesuga ?. (Augud sellepärast, et mu kallis koerake armastan väga pitsilist riiet närida?)
  Kuna ma aga olen äsja abiellunud, tahaksin ma niiiiii väga võita BonBonist MUSE pesu, kuna see oleks just sobivalt seksikas ja äge, kuigi tegelikult on kõik pakutavad mega ilusad komplektid. ❤️

 • Avatar
  Vasta Liis 1. juuli 2018 at 15:30

  Ise olen väga rahul olnud Change pesuga, kuigi kõige lemmikumad aluspüksid ostsin kunagi – uskuge v mitte – Rimist 😀
  Hea meelega prooviks ära Nude sunshine komplekti, muidu peab vist ikka ise jälle poodi otsima minema

 • Avatar
  Vasta Sandra 1. juuli 2018 at 15:26

  Siinkohal tuleb mulle meelde selline seik, kus käisin Takko riidepoes ja tahtsin sealt ühed rinnakad osta. Muidu ma sealt ei osta pesu, aga konkreetne pesu meeldis puhtalt välimuse poolest ja oli seljas ka mugav. Sain ühe korra kanda ja kui pesust võtsin, siis avastasin, et traat oli täiesti välja tulnud ja nii palju siis mulle ilusast ja odavast pesust. 😀 Muidu olen sellel arvamusel, et hind ei määra alati kvaliteeti, võib odavate seast vastupidavat pesu leida ja vastupidi võib kallimate seast mitte vastupidavat pesu leida.

 • Avatar
  Vasta Liis 1. juuli 2018 at 15:18

  Mul enamus pesust on BON-BON, lihtsalt lemmik 🙂 aga olen ka ostnud laomüügilt või sellest ajast kui nad alles alusatd ja hind palju palju soodsam oli 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadri 1. juuli 2018 at 15:09

  Kuna olen viimase 4a aasta jooksul kaks korda rase olnud ja 2x1a imetanud, siis ootasin väga seda aega, millal rinnad taas normaalsesse mõõtu saaks ja endale midagi ilusat osta. Niiet see oleks imeline võit ?

 • Avatar
  Vasta Nimi 1. juuli 2018 at 14:47

  Megailus pesu ikka, loosis osaleks kindlasti. Seni minu kõige kallim pesukomplekt on hinnaga ca 50€(mehe poolt kingitud), ise ei raatsi elus nii kallist pesu osta, enne kulutan selle raha lapsele kui enda riietele.

 • Avatar
  Vasta Melina 1. juuli 2018 at 14:42

  Tere Mallukas!
  Olen samuti juba aastaid BonBoni austaja ja klient olnud, samuti väga kiidan seda Eesti brändi. Mul kohati ajab pesusahtel ülegi, niiet oleks lausa uut kummutit vaja. Hihii! Hiljuti mees kinkis BBL kaardi ja käisin seda realiseerimas Nauticas. Tema mõtles muidugi, et ostan veel ühe sexika läbipaistva body, aga ma seekord pidin talle pettumust valmistama ja valisun hoopis supermugava ja pehme hallika jumpsuiti ja rinnakad Nival Dreams kollektsioonist. Ma olen ise nii rahul, et mees ka juba räägub nüüd, et päris äge kodu riietus siiski. Töölt tulles viskan seeliku nurka ja naudin õhtul seda mugavust oma jumpsuitis. 🙂

 • Avatar
  Vasta Sipsu 1. juuli 2018 at 14:37

  Üks ilus komplekt kuluks tōesti ära. Peale lapse saamist jõuan vist korra nädalas peeglisse vaadata vaid. Uus pesu teeks olemise heaks, siiani kannan ka enamasti mugavaid spordikaid, millega hea imetada:))

 • Avatar
  Vasta Monica 1. juuli 2018 at 14:36

  Mina pean mugavast ja ilusast pesust väga lugu. Enamus on ostetud Triumphist. Ei meeldi mulle odavad, närakad.uue mugava komplekti vastu poleks midagi 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin 1. juuli 2018 at 14:24

  Suurerinnalisena ma ei teagi eriti, mis tähendab hm-ist või new yorkerist pesu ostmine. Changega olen rahul, nutan täiega Marks&Spencerit taga nende pesuosakonna pärast. Kahjuks ei jaksanud kõiki rinnahoidjaid ise ära osta, et neil Eestis kasumlik olla oleks 🙂 Bonboni pole proovinud, Nude Sunshine on ihaldusväärne küll!

 • Avatar
  Vasta Signe 1. juuli 2018 at 14:09

  Olen ka pigem selle odava pesu ostija. Samuti olen seisukohal, et selle sama raha eest mis maksan Bonboni eest, saan ju nii palju rohkem erinevaid pesusi. Olen vahel ikka piilunud ja mõelnud, et ostaks endale ka miskit kallimat selga- sõbrannad kiidavad, et kallim pesu pidavat ka enesekindlust tõstma, aga miskipärast on see siiski vaid mõtteks jäänud. Tore oleks nüüd hoopis see endale võita ja ära proovida ning kes teab.. ehk tulevikus ka neid väga kiita ning ise osta!

 • Avatar
  Vasta Mia 1. juuli 2018 at 13:55

  Ma oleks ükskõik millise komplektiga nõus, peaasi, et see mulle selga läheb ja mugav on. Emake Loodus on mind erimõõduga õnnistanud ja peenikese piha juurde käib korralik büst, mida ükski pesutootja tunnistada ei taha. Siiani olen pesu leidnud ainult Change´i valikust, aga prooviks BBL-i hea meelega ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 1. juuli 2018 at 13:54

  Ma olen viimasel ajal kandnud enamasti HM imetamisrinnahoidjat. Ei ole midagi eriti seksikat, aga imetamiseks ideaalne ja päris mugav ka. Pidupäevadel kannan ikka päris rinkarit ka, aga need on ka mingid Lindexi või ühe keskmise hinnaklassi pesupoe omad, käravad küll.
  Tegelikult kuluks küll ära üks ilus ja uus komplekt, näiteks Nude sunshine kollektsioonist (sest see on ainukene siit valikust, mis mulle selga läheks :P)

 • Avatar
  Vasta Helena 1. juuli 2018 at 13:48

  BBL kollektsioonid on tõesti imelised. Eriti hästi sobiks mulle vist Nude Sunshine. Pole kunagi omanud nii kallist pesu. Vaatan ka alati odavamat ja mis hästi seljas istuks. Prooviks BBL pesu hea meelega ?

 • Avatar
  Vasta M. 1. juuli 2018 at 13:46

  Siiani olen valinud mugavat pesu Triumphist. Seal poes olen alati saanud endale sobiva komlekti ja meeldiva teeninduse ? aga nii paljud on viimasel ajal BonBoni pesu kiitnud, et vaataks ka üle ? see Nude Sunshine komplekt leiaks kindla koha mu sahtlis ?

 • Avatar
  Vasta Taki 1. juuli 2018 at 13:35

  Muse kollektsioon ?

 • Avatar
  Vasta Jane 1. juuli 2018 at 13:28

  Aastad on näidanud, et oma ostud olen teinud Triumphist.Alati enne kõnnin kõik poed läbi, et äkki seekord on ka mujal midagi sobivat…aga EI.Antud pesu on väga kvaliteetne ja vastupidav.Nüüd kui lõpuks Pärnu sai oma BonBoni poe siis nüüd ka sealt soetanud imeilusat pesu?Ma ei ole väga suur katsetaja ja kui poodi sisenen tean mida tahan?

 • Avatar
  Vasta Yutulind 1. juuli 2018 at 13:28

  Mul on tissid teineteisest kaugel, mitte keskel koos, nagu tüüpiliselt pesupoodides võib näha. Väga raske leida istuvat mittesoonivat ja toestavat ja ka ilusat pesu. Peale teist last on tekkinud taksikoera kõrvad. Lemmik siiani on Triumph.

 • Avatar
  Vasta kätlin 1. juuli 2018 at 13:23

  Ma arvan, et mul pole elus olnud sellist pesu, millega ma ise 100% rahul olen ja mis mulle ka sobib. Ma ei ütle, et mul suur rind on (peale imetamise lõpetamist on väiksemaks läinud ja nüüd ma päris täpselt ei teagi, mis see õige korvi suurus ongi) või kuidagi teistsugune, aga pea KÕIKIDEST rinnakatest tuleb mul kummardades rind välja. Mitte, et nüüd täitsa välja hüppaks, aga no näha, et midagi seal väga valesti on. Proovikabiinides tundub okei ja müüjagi ütleb, et võtke see. Kodus kandes sama jama. Nii kui lapsi tõstan või koristan või kummardan, siis kohe tiss punnitab üle ääre. Ma olen rinnahoidjatele küll ja küll raha kulutanud, kuid nüüdseks juba loobunud.Pigem kannan sellist pluusi, särki, mis ei lase kohe välja paista, et midagi “ripub”. Perega läksime spaase ja mõtlesin, et ostan ilusa komplekti kaasa. Ilus nii mehele, kui endale 🙂 Oma lõpu leidis ta prügikastis, kuhu pisarsilmi ta viskasin. Tõsi, üks must rinnakas on (mis juba vaikselt hallika tooni on võtnud), mida ma olen kulumisääreni kandnud , kust tõesti midagi naljalt välja ei hüppa. Aga seda kuivatan ka nii, et keegi näe, sest näeb tõesti halb välja.

 • Avatar
  Vasta Sole 1. juuli 2018 at 13:17

  Olen alati eelistanud kvaliteetset pesu ja tavaliselt olen leidnud seda Linette pesupoest. Eriti on mullle meeldinud nende pood vanalinnas, kus on olnud nii mõnus personaalne teenindus. Samas on minu maitse aastatega muutunud ja alati pole neilt enam sobivat leidnud. Hetkel peale imetamise lõpetamist pole raatsinud endale kallist pesu osta ja kannan Lindexi allahindluselt ostetud pesu ja hetkel olen peaaegu rahul. Samas hing ihaldaks ikka midagi ilusat ja kvaliteetset ja mugavat, eriti kuna rinnad pole enam need, mis vanasti. Sooviks osaleda loosis küll

 • Avatar
  Vasta sellestmison 1. juuli 2018 at 13:14

  Hmm, hmm. Mulle väga meeldib ilus pesu, aga see ei käi mu kohati koonerliku mõttelaadiga kokku. Kui veel on, mida selga-jalga panna, mis meest tagurpidi uksest põgenema ei pane, siis ma ei osta. BBL-i olen vaadanud, aga pole raatsinud osta. Ja Glorius sobiks minu väikese korviga hästi. Mitte kartulikorviga, aga no tead küll…

 • Avatar
  Vasta Merit 1. juuli 2018 at 13:11

  Ma lihsalt armastan pesu! Mul on sahtel nii pungil, aga nüüd BBL omi vaadates, tahaks ju kindlasti neid kaa!!

 • Avatar
  Vasta Liisi 1. juuli 2018 at 13:09

  Tead, see pesukomplekt… peale lapse saamist on kuidagi juhtunud nii, et iseenda soovid on kuskil galaktika tagumises otsas ja seega on seni sobinud suvaline ebamugav aluspesu. Aga kui mina nüüd võidaks, võidaks mu mees ka samal ajal ja saaksin tema ees lülitada end hetkeks ema rollist välja ja olla naine.

 • Avatar
  Vasta tiina 1. juuli 2018 at 12:57

  Paras peavalu selle peasuga alati. Mul väga väike korv. Tegelt nagu ei peakski pesu kandma, aga mõne riietusega siiski vaja. Alailma see jama, et oma korvinumbri võin leida teismeliste riiulist, aga ümbermõõt ja paelte pikkused ei sobi pea kunagi. TÄiskasvanute pesud on pea kõik sellised, et osta pesu ja saad tissid kaasa ehk teisisõnu liialt polstritega. Tahaks midagi, mis natukene tõstab rinda, samas jääb loomulik.. Vahel tundub küll, et tahan võimatut. Imetamisrinnahoidjad kusjuures ongi siiani kõige mugavamad olnud ja jätavad rinna riiete alt paistma just selliseks, nagu soovin. Aga nagu ei tahaks elu lõpuni ka imetamisrinnahoidjat kanda. Sellest valikust siin meeldib kõige enam Nude Sunshine stiil.

 • Avatar
  Vasta Eve 1. juuli 2018 at 12:49

  Minu kõige lemmikum rinnahoidja on Heidi Klumi kollektsioonist ja püksid Kriss Sooniku kollektsioonist. Ütlen ausalt, et mul pole elu sees olnud mugavamaid aluspükse kui need KS omad.

 • Avatar
  Vasta Vesta 1. juuli 2018 at 12:48

  Minul on just probleem nende rinnaka tugitraatidega. No ei anna kanda nii, et need välja ei tuleks. Hakkasin murdma kohe uuel rinnakal need traadid nö siksakki, et välja ei tuleks ?
  Üle 20€ rinnakat polegi kunagi omanud vist.

 • Avatar
  Vasta M. 1. juuli 2018 at 12:19

  Ohsajuss, kui kenad on kõik BBL-i kollektsioonid ikka! Kui ma võidaksin, valiksin vist Nude Sunshine’i 🙂 Aga mul on pesuga olnud igasuguseid suhteid – olen ostnud kallima otsa (CK, Change jt) pesu, kui ka odavama otsa pesu (seesama kena.ee, H&M, Lindex jt) ja mõlemas otsas on olnud brände, millega saab väga rahule jääda ja on oma hinna väga hästi (ja rohkemgi) ära tasunud, ent ka komplekte, mis kas a) ei ole olnud kvaliteetsed või b) olen ise/on müüa suutnud soovitada mulle siiski vale malliga komplekti ja seetõttu pole olnud mugav/kvaliteetne vms.
  Aga BBL-i ei ole mul kunagi olnud, niiet selle tahaks küll väga järgi proovida! 🙂

 • Avatar
  Vasta Ave 1. juuli 2018 at 12:01

  Ma võiks selle loosi küll võita- praeguseid rinnakaid ei taha üldse selga panna- rasedused on kehaga oma töö teinud ja ükski rinnakas ei sobi enam?
  Aga valiksin nude sunshine- nii ilus ?

 • Avatar
  Vasta Geidi 1. juuli 2018 at 11:44

  Mina olen pesuga hädas. 70D ja õiget lõiget on niiiii keeruline saada. Kui leian ja sobib, siis ostan kohe! Peangi lähiajal poetee ette võtma. Oh ma vihkan shoppamist. Muse kollektsioon on täitsa mu maitse.

 • Avatar
  Vasta K 1. juuli 2018 at 11:42

  Sain samuti alles paar aastat tagasi tunda vahet kallimal, hästi istuval pesul ja odavamal, n-ö suvalisel. Astusin Change lingerie poodi ja seal oli nii super teenindus, millega leiti mulle ideaalselt sobivad komplektid. Naersin siis, et 30aastaselt sain viimaks mugava ja paraja pesu selga ning õppisin õigesti rinnahoidjat kandma. Edaspidi olengi sealt pesu soetanud. Kallim küll kui HM, aga ostan seda pesu u kaks korda aastas ja kannan paar aastat vanu komplekte praegugi. Seega tasub igati ära. Nüüd peale rasedust ja keha muutusi on jälle uuemat pesu vaja ja heidan BonBoni pesule siis pilgu.

 • Avatar
  Vasta Johanna 1. juuli 2018 at 11:39

  Mul on ka üks BBL pesu ja tõesti juba aastaid vastu pidanud, uskumatu ? Viimasel ajal olen ostnud pesu Change- väga hea teenindus ja pesu ka mugav ja kvaliteetne? Praegu muidugi tekkis küll kohe soov ka BBL vaatama minna ja Nude Sunshine pesu tundub kohe nii minulik ☺️

 • Avatar
  Vasta Evelin 1. juuli 2018 at 11:36

  Triumphist kunagi ostsin mingit kallimat pesu, istub muidu hästi ja pesus peab vastu ka, aga need traadist tugikaared jubedalt häirivad. H&M rinnakad on ka suht hästi vastu pidanud mul, pesen ainult käsitsi ja väga ei kurda, korra ühed panin pesumasinasse ja välja võttes oli kuju muutunud väga ebamääraseks. Mingid suvakad odavad lähevad küll ruttu koledaks ja venivad väga kiiresti välja.
  Kui võidaks, siis Nude Sunshine oleks küll ju üliilus:)

 • Avatar
  Vasta Kaili 1. juuli 2018 at 11:19

  Ilus pesu teeb tuju heaks 🙂 Nude Sunshine tundub olevat selline mida saab kanda iga riietusega. Viimane suur pettumus on samuti HM rinnhoidja mis poes tundus super… aga kandes juba poole päeva pealt tahaks ennast sellest välja päästa… Number ja köik tundub ok, aga õhtul ära võttes on ikka tunne nagu oleks tünnil vitsad maha visanud. Seega lisaks ilule loeb ka mugavus 🙂

 • Avatar
  Vasta Eve 1. juuli 2018 at 11:14

  Mina olen ka pigem koi pesu osas. Kuiiiigi võiks paar komplekti ilusat ja kvaliteetset pesu lubada ju ?
  Üldiselt paar pesukorda ja rinnakad omadega läbi. Although..hiljuti ostsin New Yorkerist ühed rinnakad (15€) vist maksid ja no need on küll ülimugavad ja ühe pesu on vähemalt ära kannatanud ?

  Muse kollektsioon on ilus ?

 • Avatar
  Vasta Liisa 1. juuli 2018 at 11:12

  Olen ka pigem see, kes ostab odavamat kauppa. 80€ välja käia komplekti eest on ikka ulme. Õnneks olen seni väga harva sattunud väga halva kvaliteediga pesule. Lisaks kui see juhtubki jama olevat, siis pole kaotus väga suur.

  Samas jällegi on müstika see, et on võimalik pesu osta ilma proovimata! Kas ma olen tõesti nii ebastandartse kujuga, et tõesti pean hoolega tegumoode valima ja kindlasti proovima? Rinnakate ostmine on ikka puhta teadus!:) Mitte et ma mingis ulmelises mõõdus ka oleks – väike rind, aga ikka on keeruline.

 • Avatar
  Vasta Olga 1. juuli 2018 at 11:09

  Nude sunshine tundub kõige praktilisem. Aga hetkel ei ole ma endalegi veel seda kõige mugavamat leidnud.

 • Avatar
  Vasta M-L 1. juuli 2018 at 11:04

  Minul on BBL sama kogemus. Otsisin paar aastat tagasi ühele suht erilise lõikega kleidile alla pesu. BBL poest saingi lõpuks sellise nagu vaja ja see komplekt on siiani mu lemmik. Ta näeb siiani uueväärne välja, seega hinna ja kvaliteedi suhe on väga paigas. Ma oleksin selle aja jooksul vb 20 odavama firma pesukomplekti läbi kandnud sest mind nii häirivad igasugused niidikesed ja pesus tuhmiks läinud värvid jne. Kokku on mul kapis vist 4 BBL komplekti, rohkem lihtsalt pole raatsinud osta 😀 aga poest tavaliselt niisama mööda ei kõnni, käin ikka uurimas ja vaatamas ja vägisin olen end sundinud sealt tühjade kätega väljuma 😀

 • Avatar
  Vasta Aale 1. juuli 2018 at 10:57

  Olen ostnud nii palju kiidetud ja kallist pesu kui täiesti lambi tundmatu firma omi. Arvamused nii ja naa… Nüüd leidsin New Yorker-ist mega mugava pesu mis ei soovi ei kisu ja istub valatult, justkui oleks mulle selga õmmeldud. H&M rinnakatega pole mul ka vedanud. Paar pesu ja juba hargnevad ja on tuhmunud. Julgen kinnitada et tihit ei ole see väide pigem et odav on jama. Ja kallis on hea.

 • Avatar
  Vasta K 1. juuli 2018 at 10:43

  Mul ei ole mitte kunagi elus olnud nii öelda kvaliteetset pesu. Max 5-6 euri eest rinnakad ja alumine osa pole sedagi. Lihtsalt ei ole võimalik. Saan aru küll, et kvaliteet maksab ja värki, aga korraga 6-70 euri välja käia – neeeh, ei ole!

  Mäletan, kuidas kord läksin Triumphi pesupoodi ja ainsad asjad, mis ma
  sealt osta jaksasin, olid silikoonist rinnahoidja paelad! ?

  Võidu korral valiksin esimese komplekti ja üllataksin meest, kes ikka aegajalt ütleb: “Pesu peab olema komplektis.”

 • Avatar
  Vasta Marit 1. juuli 2018 at 10:40

  Nude sunshine lemmik!!! Pesu läheb alati vaja, momendil läheb seda nagu leiba ka :):)(imetan beebit).

 • Avatar
  Vasta Haly 1. juuli 2018 at 10:29

  Ise kasutan tavaliselt Triumph’i rinnakaid ja Lindex’i alukaid. BonBon’ist valiks Nude Sunshine kollektsioonist 🙂

 • Avatar
  Vasta Margit 1. juuli 2018 at 10:15

  Vauu kui kena on Nude Sunshine ??

 • Avatar
  Vasta Stina 1. juuli 2018 at 10:14

  Minu lemmik nendest on Nude Sunshine. Ka endal on BonBoniga ainult positiivsed kogemused- nimelt olen samuti käinud nende laomüügil ning sain endale tõesti ilusad rinnahoidjad, kaks tükki ühe H&M’i rinnahoidja hinnaga. Nüüdseks olen neid juba aastake pidevalt pesnud, üks on natukene väsinum (olen neid ka tunduvalt tihedamini kasutanud ja seega ka pesnud), aga teine on endiselt nagu uus. Isiklikult olen ka seisukohal, et pigem osta üks hea kvaliteediga toode, kui kümme odavat, mis kestavad ikkagi vähem.

 • Avatar
  Vasta Eleri 1. juuli 2018 at 10:11

  Mina ka siiani soetanud vaid odavamat pesu, enamus H&M. Aga alati rinnahoidjatega nii, et poes proovides tundub mugav, aga kandma hakates niii ebamugav, igalt poolt kisub ja koguaeg peab kohendama, pikali olles vajub pool korvi tühjaks jne ? lõpetasin äsja 1a3k kestnud imetamise ja mõtlesin, et vot nüüd luban küll endale ühe korraliku ja ilusa pesu, aga no kuidagi ei ole raatsinud siiani ?

 • Avatar
  Vasta Merilin 1. juuli 2018 at 09:59

  Just mai kuus tellisin BBLst pesukomplekti. St pidin ise komplekteerima, sest arvasin, et minu suurust ei ole. Noh, et kallis ja kitsukestele mõeldid pesufirma jne. Aga näe, sain pesu kätte,ülemine osa oli jumala suur. Alumine osa fittis väga hästi ja on ülimugav. Muuseas alumine osa ongi Nude Sunshine. Ülemise osa lasin ümber vahetada. Kuna elan ise Tartus, siis toimus asi kõik telefoni ja Omniva kaudu.
  See selleks, vahetati väiksema vastu välja ja see on ka suur ? niiet ma ei saagi aru, kui muidu on mu suurus 80D, siis sealt peaksin 70C tellima?
  Teist korda enam vahetama ei hakanud. Praegu seisabki selles samas karbis, millega mulle pesu saadeti.

 • Avatar
  Vasta Kadri 1. juuli 2018 at 09:55

  Mul on üks BB komplekt ( särgik+püksid) ja need on siiani ilusad peale 6a käimist. Ma ei tea mis nimi oli, aga sellised vaniljevärvi ja kroogitud sats särgi ääres.
  Väga ihkan veel endale kappi saada BB komplekti.

 • Avatar
  Vasta Gerli 1. juuli 2018 at 09:46

  Mul on peamiselt Lindexi ja Triumphi pesu, istuvad suht hästi, vastupidavus kuidas kunagi. Lindexi aluspüksid küll venivad juba paari pesuga kahjuks välja. BonBoni prooviks hea meelega ?

 • Avatar
  Vasta Ingrid K 1. juuli 2018 at 09:44

  Pesu ostmine on minu jaoks üks suurimaid peavalusid. Kuna olen pisikese rinnaümbermõõdu, aga päris suure korviga, siis väga tihti ma pesu kuskilt endale ei leia. Odavate turu rinnahoidjatega on nii, et need suurused seal on suure korvi puhul nt 38D, aga sellest suuremat korvi ja väiksema ümbermõõdu kooslust ole. Alguses on see suht okei, aga mõningase liigutamise peale need ujuvad seljas. Lisaks on pesemine tegevus, mida tahaks lükata kaugesse tulevikku, et pesu säiliks sama ilusana nagu ostes.
  Peale turu on järgmine odav koht Lindex. Ja vot see on minu jaoks siiani kõige parem! Kuna D, E ja F korvi ja 70-75 ümbermõõduga rinnahoidjaid väga ei osteta, siis tihtipeale olen saanud sealt rinnahoidjaid lausa 2 euroga! Aga sellisel juhul ei saa ma kunagi omale samast kollektsioonist pükse 🙁 Seega mul ei olegi ühtegi pesukomplekti vist :O Vastupidavus Lindexi pesul on väga-väga hea. Enne tüdined pigem ühest ja samast tootest ära.
  Kallimate poodide kohta ma isegi ei oska midagi kommenteerida. Pole raatsimist isegi suud vesistama minna. Ning pole kindel, et seal minule sobivat rinnahoidjat leiaks, sest tundub, et need kallimad pesupoed on mõeldud ainult VS modellidele 😀

 • Avatar
  Vasta Ave 1. juuli 2018 at 09:42

  Nude Sunshine oleks see komplekt mis vaja, ehk vormib kõhu lamedamaks tõesti. Mõni asi on BBL’st ostetud ka aastaid tagasi. Kestavad tõesti hästi. Ainuke asi mis nahka läks oli valge õlapaeltega öösärk millelt plekid välja ei tulnud lihtsalt enam 🙁

 • Avatar
  Vasta Ave 1. juuli 2018 at 09:29

  Vaatasin neid kolme komplekti ja nendel on antud ka suurused ning nii nagu alati pole minu suurust, mis on 70D. Samas olen proovinud ka neid rinnakaid mis ilma traatideta ja siis on probleem selles et ümber keha olev osa on alati liiga suur ja rindu pole ikka kuskile panna. Ainsad endale sobivad rinnakad olen leidnud New Yorkerist ja Reservedist ka vahel, sest ma tahan ikkagi ilusat pesu, kuna olen noor alles, aga kui lähen sellisesse kalli pesu poodi ja küsin midagi enda suuruses, siis halvemal juhul pööritatakse silmi ja öeldakse, et otsige mujalt ja paremal juhul pakutakse, et me möödame ise üle ja küll, siis midagi leiame ja lõpuks pakutakse sellist pesu mis minumeelest sobiks pigem vanaemadele kui 20 aastasele ja sellepärast olen ma kalli pesu poodides käinud vist alla viie korra ja sealt ostnud ainult ühe komplekti, mida ma eriti kaua kahjuks kanda ei saanud, kuna keha ümber olev osa venis liiga laiaks ja siis ei toetanud enam üldse. Aga kui loosiõnn naerataks, siis see Nude Sunshine on tegelikult täitsa ilus ja võiks proovida seda ilma traatideta pealmist osa.

 • Avatar
  Vasta lillll 1. juuli 2018 at 09:21

  Glorious komplekt on lihtsalt nii ilus, et ma võidu korral vist ainult selles elu lõpuni ringi jalutaksingi. Ma üldiselt olen pesu ostes hirmus kooner – tudeng jne, mis ma ikka priiskan. Samuti mõtlen, et kui enamasti ju sportrinnahoidjat kannan, siis mis ma sellest ilusast pesust ikka ostan. Mõnikord (harva) olen ka päris pesupoodi sisse astunud, kuid erinevate brändide valik on niiiii suur, et lõpetan ikkagi mingi mitmekümneeurose nikatsiga, mis kvaliteedilt vastab H&M 10€ maksvale rinnahoidjale. BonBon tooteid sooviks väga proovida, sest kvaliteetne ja mugav pesu oleks praegu juba hädavajalik 🙁

 • Avatar
  Vasta Kristina 1. juuli 2018 at 09:14

  Ilusat pesu pole kunagi liiast??

 • Avatar
  Vasta Kristina 1. juuli 2018 at 09:14

  Üks korralik pesukomplekt kuluks ära küll?

 • Avatar
  Vasta Fatme 1. juuli 2018 at 09:06

  See Nude Sunshine komplekt tundub imeline. Mul ühtegi BoBoni komplekti veel polegi… Kuidagi pole julgenud proovima minna, kuigi nende poed on alati imeilusad.
  Mul on ka kapis nii kallimat kui odavamat pesu. Rinnahoidjate puhul eelistan igapäevaseks kandmiseks ikkagi veidi kallimaid mudeleid (Change, Triumph), sest tunnen et need hoiavad paremini. Aga kui on vaja mõneks korraks näiteks paelteta mudelit siis olen saanud H&Mist ja on ka täitsa hästi asja ära ajanud. Alukate puhul on minu lemmik Lindex, praegu tõmbavad eriti need kõrge pihaga “vanaema alukad”, praegu ju paljud riideid pihakõrgusel ja enam pole seda, et need näeks koledad välja, armsad värvid ja pitsi igal pool. Üldiselt on minu jaoks ikka oluline, et pesu, mida ma kannan on ilus ja hoolitsetud, isegi kui keegi seda ei näe, teeb lihtsalt olemise heaks.

 • Avatar
  Vasta Kerli S. 1. juuli 2018 at 09:03

  Mina olen see, kellel pole olnud võimalust või kui on siis pole raatsinud kvaliteetset pesu osta. Kuigi sõbrantsid rääkinud, et kui korra käid siis muud ei taha 😀
  Hetkel käin h&m imetava rinnahoidjatega. Üks on raseduse ajast(plika 2kuune) ja peale pesu ka ilus. Aga teised mustad/spordirinnaka moodi, on juba topilised ja mitte just kõige kaunimad. Aga mugavad ??
  Niiet jah 😀

 • Avatar
  Vasta Inx 1. juuli 2018 at 09:01

  Hey, pigem endalgi, et ikka see odavam pesu. Ja vàga harva leian selle mis ideaalselt mulle sobib.Sport rinnakad ka minu lemmikud siis tunnen end kòige mugavamalt. Aga midagi kallist pole ostnud ja see pesu mis sul seljas on see heledan ilusa pitsiga on ju vàga supper 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin 1. juuli 2018 at 08:59

  Olen imetav ema ja ära proovinud nii odavad kui ka ühe paari kalleid imetamise rinnakaid. Kuna partii on mul pisut suur, siis nt H&Mist mina imetamise rinnakaid ei saa. Olen ostnud odavaid hiinakaid ja ükskord mõtlesin et ok aitab! Ostan siis “kvaliteetse” kallima. Maksin kvaliteedi eest 40 euri, polnud nad ka midagi ilusat, tavalised valged. Aga mu eesmärk oli leida mugav imetamise kopsik. Nohhh peale paari pesu on niidid ja traadid väljas. Pestud sai neid õigesti. Rahast kahju!
  Olen mõelnud et ok prooviks mõne teise firmaga uuesti aga ausalt ei raatsi! Prst taas mahavisatud raha! Seega loodan nüüd loosiõnnele ?

 • Avatar
  Vasta Siret 1. juuli 2018 at 08:45

  Tihti on probleem, et pesu pole piisavalt mugav, nii et hea meelega prooviks ühe sellise ilusa ja mugava ära küll! ? muse kollektsioon

 • Avatar
  Vasta Mare 1. juuli 2018 at 08:40

  Enne lapseootele jäämist istsin endale BonBonist uue pesu. Nüüd kahjuks ei tunne ma ennast hästi üheski. Kõik nagu ahistaks. Pean ootama kuni jälle selga mahub. Ei raatsi ka praegu uut osta mis oleks muutunud kehaga sobivam, pigem vaatan asju septembris sündivale tibukesele. Võimalusel prooviks küll Muse kollektsiooni.
  Muidu nõustun, et pigem kvaliteetne ja korralik pesu. Kahjuks need ka kohe kallimad.

 • Avatar
  Vasta Kadri 1. juuli 2018 at 08:38

  Tere. Mina olen pesusuhtes vist nagu kooner. Kuna ostsin kunagi rõivapoes töötades rohkem kokku ja tõesõna pea 4 aastat hiljem ma kannan ikka neid samu vanu pesusid.Rinnahoidjatega on mul viimasel ajal love/hate suhe. Üks rinnahoidja suutis mulle sellise naha lääbe tekitada traadiga,et pidin käima nahaarstil ja pean regulaarselt end kreemitama nüüd et lahti saada lööbest aga rinnahoidjata ma käija ei suuda,kuigi praegu vast peaksin. Seega kui peaksin ime läbi endale sellise komplekti saama,mis siin valikutes siis on saabunud aeg vanadega hüvasti jätta.

 • Avatar
  Vasta Kati 1. juuli 2018 at 08:36

  Sain jõuludeks Change pesupoest 2 komplekti kingiks. Käisime veel koos poes valimas ja tean, et vaatamata soodukatele läks see lõbu maksma kuskil 120 euri kindlasti.. ja ma ei saaks olla rohkem pettunud. Ühte rinnahoidjat sain pesta vaid ühe korra (käsipesu režiimis, madal temperatuur ja kõik mis oli ettenähtud) ja ilusti istuvatest korvidest said väljaveninud kotid. Konkreetselt rinnahoidja oli nii väljaveninud nagu oleks see 2 korvi suurem. Pealt pits topiline jne.. Teine paar rinnahoidjaid on veel enam vähem, aga olen kokku seda kandnud võib-olla et mõned korrad ainult, sest ei raatsigi kanda. Viska jälle minema..
  Kuna hetkel veel kallist pesu ostma ei torma uuesti, siis prooviksin äkki Nude kollektsioon suudaks positiivseks pöörata kogemust 🙂

 • Avatar
  Vasta T. 1. juuli 2018 at 08:27

  Kuna mul üsna suur partii ja tuge on tarvis, siis oleks mul pulmakleidi alla vaja midagi. Ei ole kusagilt midagi mugavat leidud, millega saaks kanda selga paljastavad kleiti ja juba nii mures, kuna pulmad lähenevad tohutu kiirusega.

 • Avatar
  Vasta Mariliis 1. juuli 2018 at 08:25

  Pole eriti suuri summasi pesu alla pannud, kuid olen ammu juba BBL pesule mõelnud. Kuid jääb kalliks, selleks soovikski enne proovida ja Nude Sunshine näeb hea välja 🙂

 • Avatar
  Vasta Diana 1. juuli 2018 at 08:11

  Olen seni CHANGE’ile truu klient olnud, BonBoni pesu polegi kunagi ostnud, ei teagi kus seda müüakse. Äkki ongi parem ja mugavam pesu 🙂 igatahes loodan, et loosiõnn naeratab mulle ja saan endale uue Nude Sunshine komplekti 🙂

 • Avatar
  Vasta Marit Uusväli 1. juuli 2018 at 08:07

  Kuluks üks korralik pesu komplekt ära,ma alati poes hädas,et midagi leida,mul see probleem,et üks rind suurem kui teine,siis suurem toppi rinnakasse ja väiksem upub.

 • Avatar
  Vasta Karin Õis 1. juuli 2018 at 07:56

  Olen samuti BBL suur austaja, varem oli neil ka Tartus pood enam kahjuks mitte ja seetõttu polegi juba aastaid nende pesu ostnud (Tartu kaubamajas on ka küll väike nurgake, aga sealgi vaid paar komplektikest)
  Ühesõnaga mulle pakub kõigerohkem huvi Glorious kollektsioon eriti see sile rinnahoidja, mis sobib iga asja all kanda ja kuna mul selliseid kõrgeid püksikuid ka veel sahtlis pole siis need tunduvad veel eriti põnevad.

 • Avatar
  Vasta Maarja 1. juuli 2018 at 07:39

  Viimased aastad olen pidanud odavaks 4-9EUR rinnakaid ja kallimaks 25+EUR rinnakaid. Odavamad on UKs Primarkis jama. Välimuselt räbaldunud, õnnetud. Pükse ei osta sealt ammu enam. Rinnakate tuge pole olla, vahepeal ostad sama mõõdu, aga saad suurema jne. Proovisin Maltal kõige odavama firma (Kiabi?)kõige odavamad rinnakad. Õmblused näevad välja nagu vanakooli värk, pehme ja hingav aga traaat piinav. Aga suurt usku sellesse firmasse pole, sest T-särki kandsin ka 2x ja topiline. Maltal on raske shopata odavalt..

  Samas Peacock tooted super olnud, nii spordi kui tavalised rinnakad ja aluspesu vormivast pitsiliseni, nii odavamad kui kallimad. Võru Kaubamajast rinnakad
  panid stardi kallimate ostule. Siiani peab vastu. Oli kiirelt kleidile vaja. Kleit ise sai mitu auku tol õhtul aga vähemalt rinnakad peavad siiani vastu.

  Nüüd ühte Nude Sunshine komplekti võtaks küll sest üks selline ilus komplekt ongi veel puudu. Ma pole pesu nude toonis omanud ja plaan on olnud otsida kuid üsna tihti näevad välja nagu vanainimeste pesu ja jätan ostmata.. need aga näevad ilusad välja. ?

 • Avatar
  Vasta Pisi 1. juuli 2018 at 07:21

  Mina ka ei osta enam hm-st pesu. Rinnahoidjate kaared on paari pesuga väljas, pitsi ei tasu üldse osta. Olen ainult randa bikiine ostnud, kuna siis on põhjust jälle uusi osta. Nimelt kolm jãrjestikust rasedust ja imetust on teinud 10 a jooksul oma töö ja kui viimasest imetamisest on u 3,5 a möödas, siis hakkavad rinnad juba enda kuju tagasi võtma ja saab juba suurema korviga rinnakaid osta. Viimased 3a ma olen kandnud ainult spordikaid, kuna need on mugavad. Kuna push up rinnakaid on ainult traatidega ja need mulle ei istu, siis ei olegi muid kandnud. Nüüd otsin cubusest ühet topi moodi rinnakad ja need super mugavad. Ainus jama on see, et eelistaksin, et sees olev polster oleks selle pirsi kûljes kinni. Peale igat pesu peab jamama, et see polster oma kohale tagasi saaks. Huvitav on just see, et igal pool on neid traadidega rinnakaid müügil. Loodan, et tulevikus on neid topi laadseid rohkem müügil ja valik suurem.
  Sinu L.A girl komplekt on see, mida ma peaksin kindlasti proovima minema. Just minulik. Pits ja ilma traatideta. Kahjuks ei ole loosis seda komplekti aga osalen loosis ja võidu korral teen õele sünnipäevakingituse.

 • Avatar
  Vasta . 1. juuli 2018 at 07:16

  Nude

 • Avatar
  Vasta Karita 1. juuli 2018 at 07:15

  jeah Mallukas. jutt jummala õige…. alati pole nii, et palju makstes on kohe kvaliteet kaasas? üks kord Rimist läbi joostes jäi näpuvahele odav pesu. vaatasin peale et ah sobib küll ja ostsin. kodus proovides sobis ideaalselt ja nüüdseks on see pesu 5x pesukorda talunud ja ikka veel ilus? BonBon’i kvaliteedist ei tea midagi. pole kordagi kandnud… pole raatsinud osta kah. ja trussikutest nii palju, et krt need lagunevad küll mul kogu aeg jalas ära…. aga vb selle pärast et kasutan valesti?

 • Avatar
  Vasta M. 1. juuli 2018 at 06:46

  Polegi endale kunagi nii kauneid, samas ka kalles pesukomplekte ostnud..
  Viimased aastad olen enamus asju soetanud lastele ja olen enda nö unarusse jätnud, et BBL komplekt oleks küll ideaalne kingitus ?

 • Avatar
  Vasta Inga 1. juuli 2018 at 06:45

  Mina pole pidanud kunagi suuri summasid pesu alla panema, kuid nüüd peale rinnaopi pole pesu leidmine enam nii lihtne ehk siis tavapoes soodusmüükidest võin unistada. Vaatasin, et bonbonil on minule sobilik rinnakas täitsa olemas:)

 • Avatar
  Vasta Triin 1. juuli 2018 at 06:09

  Mul hetkel kasutusel suhteliselt odav pesu cubusest. Sai omal ajal 12 paari ostetud nii rinnahoidjaid kui püksikuid. Püksikute sitsid ja satsid said kiirelt otsa, hargnesid ja augud tulid sisse. Rinnahoidjatest vähem kantud ja pestud on veel esinduslikud. Küll aga on olnud see partii vähestest, mis sobib ilusti.
  Ükskord sai ostetud selline kallim roosa rinnahoidja ja püsti olles oli täitsa vinks-vonks aga pikali heites jäid rinnahoidjad seest tühjaks. No olgem ausad, väga piinlik oli ?. Merilynist olen ka ostnud. Pesu on ilus aga samuti umbes 5-10 pesu. Ja soonib ka. Tegelikult ongi kõige hullem, et hakkavad soonima ja on ebamugavad. Küll kukub pael õlalt alla, siis keskmine osa jääb kuidagi evamugavalt ja tahaks rinnakaid alla poole sikutada.

 • Avatar
  Vasta Ents 1. juuli 2018 at 05:08

  Lemmik pesufirma on mariemeili (vms?). Neid võin küll ilma proovimata osta, alati on seljas nagu valatult. Samas h&m pole vist kunagi ükski mudel sobinud :S Kallimate brändidega kokkupuude puudub, aga nude sunshibe meeldiks küll väga 🙂

 • Avatar
  Vasta väga väga naine 1. juuli 2018 at 04:27

  Ma räägin ka seekord kaasa, loosis osaledes, sest no … ei ole raha enam üle, aga natuke ilusat pesu on jube lahe.
  Mul on BonBonist ühed alukad. Need ka mitte ise ostetud, vaid need kinkis toonane bf, kes tegi meie paar olemise ajal kolm ilusat žesti – ja nonde alukate kinkimine mulle sünnipäevaks oli neist üks. Püksikud on jätkuvalt kaunid ja mugavad ja parajad (suurus L – teistel firmadel lähen üldiselt XL teed, ma olen suure tagumikuga. Vaid kui olen ÄÄÄRETULT kõhn old enda kohta, on puusaümbermõõt alla meetri old), ja kui ütlen, et kingiks sain nad vist 6 aastat tagasi, kõlab veel eriti peenelt – aga aus olles pean tunnistama, et ega ma neid väga palju nende 6 aasta jooksul kandnud ole, sest nad on ikka sellised “pakime naise lahti, oo kui seks asi paistab nüüd!” ja mul on boyfriendidega mõnevõrra kehvasti olnud viimastel aastatel.
  Rääkimata sellest, et vahepeal olin see “enda kohta jube kõhn” ja need püksikud olid mulle lihtlabaselt suured.
  Aga põhimõtteliselt kirjutan alla, et BonBon pakub VÄGA kvaliteetset, ilusat ja normaalsele põhjamaanaisele sobiva suurusega pesu ja mulle kuluks ära küll lisakomplekt.
  Kuna olen suht kaotanud lootuse, et keegi, kellest mina seda ka tahaksin (väga raske nõue), tahaks mind lahti pakkida, kannaksin lihtsalt enda rõõmuks.
  Vahel võiks puuvillastele alukatele vaheldust ka olla ja rinnahoidjatega on üldse nii, et hiljuti viskasin ühe peale 15 aastat kandmist minema, ühe andsin tütrele, sest “mu rind on liiga suureks läinud selle jaoks” ja kuigi kaks uut ostsin ka, kisub ka üks teine 15 aastat töös olnu tegelikult äraviskamise poole.
  (Need 15 aastat töös olnud on siuksed, mis kunagi ostsin imetamiseks, aga hiljem kasutasin spordikatena edasi, sest nii mugavad.)

 • Avatar
  Vasta Mari 1. juuli 2018 at 03:44

  Mul siin lähipäevil algamas imetamistrall. See on aeg,kus ma ausalt ei jõua ja vist suurt ei tahagi ilus olla. Sest kui kantseldada kahest ja imetada.beebit, pole just ise prioriteet. Kui see aeg läbi saab, siis ehk. Jõuab ?

 • Avatar
  Vasta Mari 1. juuli 2018 at 02:10

  Mul on pesu põhiliselt H&M-st ostetud ja täiesti seinast-seina kogemus nende kaubaga. Pitsist rinnahoidjatel nt pistsin selga tõmmates juhuslikult sõrme pitsi ja oli tore auk sees, aga ilma pitsita rinnahoidjad peavad tavaliselt kauem vastu. Tegelikult jõle tüütu on pesu shopata, eriti sellist, mis seljas hästi istuks ja oleks ilus ka. No ja sellised on kallid kah. Nude Sunshine komplekt tundub väga äge ja tundub sobivat väga paljude erinevate riiete alla, selles tunneks end küll väga enesekindlalt 🙂

 • Avatar
  Vasta Eleri 1. juuli 2018 at 02:03

  Ma ostsin kunagi BBL laomüügilt kaks paari pesu, tõesti kvaliteetsed ja mugavad. Aga no poehinnaga ei kannata ka osta, kuigi saan aru, miks nende pesul selline hind 😀 Nendel laomüükidel tasub käia, saab ülihead pesu väga hea hinnaga 🙂

 • Avatar
  Vasta Alice 1. juuli 2018 at 02:00

  Nooo Muse on läbinisti ilus kollektsioon!! Jahjahjah!

 • Avatar
  Vasta Mer 1. juuli 2018 at 00:54

  Paraku pole ise ka veel ühtki korralikku pesukomplekti omale soetanud, kuna olen alati olnud sama mõtteviisiga, et pigem odavalt ja rohkem kuid naljakal kombel just täna päeval mõtlesin, et ehk peaks ühe korraliku komplekti minema välja valima. Soovin kindlasti loosis osaleda ja nude sunshine kollektsioon jäi oma lihtsuselt silma. Sobib ilmselt pea kõige alla ja oleks tore esimene samm kvaliteetse pesu suunas.

 • Avatar
  Vasta K-K 1. juuli 2018 at 00:44

  Pole eriti suuri summasid pesu alla pannud. Mulle hullult meeldib see pitsiline särgi moodi rinnakas. Tundub nii mugav, et meeleldi soetaks endalegi 😀

 • Avatar
  Vasta T. 1. juuli 2018 at 00:03

  Ma olen 28 ja ei ole elus veel ühtegi nö pesupoe pesu omanud 🙁 Saanud hakkama mingite odavatega, H&M, NewYorker, korralikke rinnakaid ka kaltsukast leidnud. Peaasi, et ühes toonis, mugav ja endale ilus vaadata. Ei teagi kohe mis mugavus see pesupoe pesu siis oleks, seega sooviks väga võita. Üldiselt ma nude pesu ei armasta, aga see Nude sunshine on nii kaunis, et vahetan praegu usku! 😀

 • Avatar
  Vasta Laura 30. juuni 2018 at 23:59

  Ma arvan, et oluline on mõelda ka selle üle, miks või kuidas saab mõni toode nii odav olla. Istugu pesu kui hästi tahes, siis mõte, et selle on õmmelnud sinu Marist vb natuke vanem laps Indias, Hiinas või Bangladeshis, ajab lihtsalt iiveldama. Nii ei ole muidugi ainult pesuga, vaid kõigega meie ümber, eriti kiirmoe brändid. Niisiis ma ise püüan midagi ostest mõelda, kust see tuleb, kes selle teinud on, kas see on naturaalne (naturaalne ei pruugi muidugi mitte kuidagi keskkonnasäästlik olla, puuvill ju jube vee röövel) ja alles seejärel hinnale. Et siis pigev vastupidi. Ostaks vähem ja korralikku, need prügikastid ajavad nagunii üle ja Eestis ju ära visatud riideid, kangast kuidagi ei sorteerita ega töödelda nagu muude prügiliikidega tehakse. Läks nüüd väga keskkonna jutuks kätte, aga sellised mõtted lihtsalt tekkisid selle rohkem ja odavaga. Eks isegi olen ju ideaalist kaugel. Õnneks hakkab üha rohkem slow. ee stiilis poekesi tekkima, kellelt saab südamerahuga riided selga. Ja igasugu põnevaid Eesti ja naabrite oma tegijaid.

 • Avatar
  Vasta Kaija 30. juuni 2018 at 23:56

  Endal pole pesuga probleeme olnud.
  Kuid hea õnne korral loovutaksin oma õnne õele, kel on seda rohkem vaja. Midagi Nude Sunshine kollektsioonist.

 • Avatar
  Vasta Piret 30. juuni 2018 at 23:39

  BonBon bodyd on ka väga hea kvaliteediga, ilusad ja peavad hästi vastu. ?Ise valiksin endale midagi Nude Sunshine kollektsioonist ?

 • Avatar
  Vasta M 30. juuni 2018 at 23:30

  Absull käsi ei tõuse H&Mist rinnakaid ostma, tundub nii ebamugav ja imelik… pigem investeerin alati rohkem asjasse, mida igapäevaselt kannan.

 • Avatar
  Vasta Katri 30. juuni 2018 at 23:29

  Oh jummel, mul selline kole lugu, et vot ei raatsi kallist pesu osta… kannan tavalist “turu” pesu mille rinnakas maksab 5eur ja püksid 2,5eur. Ega ausalt öeldes umbes peale 5 pesu hakkavad traadid haiget tegema ja õmblused narmendama aga vot võta näpust tundub lihtsam iga kuu uus pesukomplekt soetada kui korraga suurem summa korraliku kauba eest välja käia…☺️(Feeling embarrased).
  Loomulikult loodan vaikselt loosiõnnele…?

 • Avatar
  Vasta Anneli 30. juuni 2018 at 23:29

  Ostan pigem odavat pesu. Esiteks olen kooner ja teiseks ei leia, et kallis pesu mind enesekindlamaks teeks, pigem teeb seda ilus kleit. Nii et jah, kallist pesu ei raatsi osta, pigem paar paari odavat, mida ei pea pärast taga nutma… Aga võita võiks ühe ilusa komplekti küll.

 • Avatar
  Vasta Nero 30. juuni 2018 at 23:28

  Nude sunshine kuluks ära. Enne rasedust olid mul b-korv rinnad, kutsusin nubludeks. ? siis käisin väga tihti bonbonis pesu ostmas. Millegi pärast pole peale rasedust sinna läinud. Vb sellep et d korv on. Igavene häda on head pesu leida.

 • Avatar
  Vasta Kai 30. juuni 2018 at 23:19

  Mina olen ka harjunud pigem ostma odavaid ja palju. Ühe korra ostsin Lindexist 25€ rinnahoidjad, mis sobisid nagu valatult, kuid peale teist pesu olin väga pettunud. Odavast pesust pole kahju ka, ongi põhjus uuesti poodi minna 😉 🙂 siiani olen käinud Sidonase poes, seal enam-vähem minu suurust ka. Kahjuks mul nö ebastandartne rinnamõõt, ning kõige pealt alustangi suuruste otsingust ning siis vaatan, kas mudel meeldib ja mugavust, (jalanõudega teen samamoodi 😀 ) Vahest kui mudel väga meeldib, siis olen ka ostnud natuke väiksema või suurema. Siiani vähemalt ühe paari iga külastusega olen saanud. Püksikute osas on õnneks valik suurem 🙂
  Nude Sunshine on väga ilus komplekt

 • Avatar
  Vasta Kaisa 30. juuni 2018 at 23:13

  Mul pole kahjuks ühtegi BBL pesu õnnestunud kanda, olen siiani edukalt HM ja Lindexi pesuga ära elanud, aga sooviks küll kvaliteetpesu proovida:)

 • Avatar
  Vasta Gertrud 30. juuni 2018 at 23:10

  Lõpetasin just imetamise ning väga kuluks üks ilus paar uut pedu ära. Need spordikad hakkavad juba närvidele käima. Tahaks end taas seksikalt tunda. Loosiõnne korral valiksin Muse kollektsioonist.

 • Avatar
  Vasta Elis 30. juuni 2018 at 23:10

  Nude Sunshine kuluks marjaks ära küll. Sattusin kuskil aasta tagasi BonBoni laomüügile ja kannan ühte rinnahoidjat tänaseni.. ja no vaieldamatu lemmik! Kaupluse hindadele ei ole veel hammas peale hakanud, kuid usun et need on iga viimset kui kopikat väärt!

 • Avatar
  Vasta Maarja 30. juuni 2018 at 23:08

  Olen isegi seda kogenud, et kõik pole kuld mis hiilgab:) Näiteks ükskord üks Triumph rinnahoidjal samamoodi hakkas pits hargnema ja paari kuuga oli sellest järgi vaid narts. Kas sain defektse toote või ma ei tea mis juhtus. Seda enam, et ma pesen rinnahoidjaid ALATI käsitsi.
  Kui rase olin ei raatsinud kallist pesu osta , aga midagi oli ju vaja osta 🙂 Sattusin täiesti suvalisse poodi ( kui mälu ei peta oli Filikor poe nimi ). Suvaline Hiina odavkaup. Ja teate, aluspesu mis ma sealt soetasin ei lagunenudki ära. Hiljem lihtsalt viskasin minema, sest värv hakkas luituma ja pisut suureks ka jäid.
  Hiljem olen varusid täiendanud CHANGE pesupoes. Nende kvaliteediga olen ülirahul ja mis peamine teenindus on super. BBL mul kogemus puudub.

 • Avatar
  Vasta Külli 30. juuni 2018 at 23:07

  Pole ka kunagi väga suuri summasid pesu alla pannud ja tore oleks endale miskit ilusat võita.
  Lisaks leidsin twitterist just naljaka tweedi:
  why the fuck r bras so expensive i just want to buy some fabric to support the 2 sacks of fat on my chest not two first class tickets to space jesus fucking christ ??

 • Avatar
  Vasta Külli 30. juuni 2018 at 23:04

  Nude on minu lemmik kui kõik
  On võrratud,,, omaks neid kõiki kui saaks,,,

 • Avatar
  Vasta C 30. juuni 2018 at 23:02

  Pls nude sunshine, aitäh ?

 • Avatar
  Vasta Annelii 30. juuni 2018 at 22:57

  Pole elus ühtegi korralikku pesukomplekti omanud, ikka üks osa ühest ja teine osa teisest ooperist, rääkimata veel hästiistuvast rinnahoidjast, mis on mugav, toetav ja ei tekita ebamugavust / valulikkust (traadid). Hea õnne korral olen väga rahul Nude Sunshine pesuga 🙂

 • Avatar
  Vasta Brenda 30. juuni 2018 at 22:56

  Rasedus tegi mu kehaga trikke ja see on surunud mind situatsiooni, kus ma kannan oma ema rinnahoidjaid. Tahaks oma omasi aga ei istu miski. Muidugi imetan ka veel aga head, mugavat ja ilusat pesu tahaks ikkagi.

 • Avatar
  Vasta Angela 30. juuni 2018 at 22:52

  Kiidan uue pesu valikut. Väga kaunis ?Ise ei ole veel BonBon pesu soetanud ja pigem kiirelt midagi odavat ostnud. AGA…nüüd ma tahaks ka ? Kui loosiõnn juhuslikult peaks naeratama, siis üks komplekt Nude Sunshine kollektsioonist oleks väga oodatud ?

 • Avatar
  Vasta Kristiina 30. juuni 2018 at 22:52

  Ma ka alati odavat pesu ostnud, kuna olen see friik, kellele meeldib, kui on ikka väga mitu erinevat paari/tooni/mudelit ja ülemine ja alumine osa peavad kokku sobima 😀 Viimased 5 aastat olen HM pesuga hakkama saanud, olen isegi ühte ja sama komplekti mitmes erinevas toonis ostnud, kuna on odav ja mudel on rohkem sobinud kui mõni teine 😀
  kui ma selle odava kraamiga juba täitsa rahul olen, siis ei kujuta ettegi, kuidas see kallis kraam seljas tunduda võiks, aga no osta ka ei raatsi!

 • Avatar
  Vasta aile 30. juuni 2018 at 22:52

  Mulle meeldib veel ka change pesupood, just teeninduse poole pealt.

 • Avatar
  Vasta Darja R. 30. juuni 2018 at 22:50

  Mäletan kui jännis ma olin esimese lapse imetamise ajal mugava rinnahoidja leidmisega – oli ju vaja leida selline, millega kannataks ööpäev läbi käia, kuna magasin ka sellega. Lõpuks leidsin ühe Marks&Spenceris, maksis mingi 40€, aga vähemalt oli mugav ja kannan nüüd teise lapse imetamise ajal siiamaani seda sama rinnahoidjat 😀 Kahju krt, et M&S läks vahepeal kinni, oleks hea meelega endale veel ühe samasuguse juurde ostnud…kuna see valge pole enam üldse valge…suht nõme on ühe ja samaga käia mingi 2a, aga noh vähemalt mugav. Ootan täiega, et saaks juba oma tavalisi rinnahoidjaid kanda 😀 aga kuskil aasta pean veel ootama seda.
  Sellegipoolest üks uus komplekt ei teeks paha 🙂 eriti meeldis Nude Sunshine kollektsioon! Väga ilus (Y)

 • Avatar
  Vasta jennifer 30. juuni 2018 at 22:48

  Pole kahjuks kunagi raatsinud endale kallist pesu osta. Aga Glorious oleks ilus 🙂

 • Avatar
  Vasta Neti 30. juuni 2018 at 22:46

  Mina ostsin ka pikka pikka aega ainult odavat pesu. Kuid mul nii väike rinnakorv ja odavate seast leidsin endale miskit sobivat aru arva, siis otsustasin raske otsimise müüjatele jätta ja läksin kallisse pesupoodi, ütlesin rinnakorvi suuruse ja valik oli meeletu ja istusid seljas ka palju paremini. Seega nüüd alati tean, mida ja kust valida 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 30. juuni 2018 at 22:38

  Mul on pärast kahte järjestikust last rinnahoidja suurus natuke muutunud ja enam seda pesu kasutada ei saa, mis enne rasedusi oli. Sama ka tegelt alukatega. Eks ma olen rahakoti jõudu mööda neid asendanud, samas midagi on ikka veel puudu. Peamiselt olen oma rinnahoidjad ostnud Lindexist, hinna-kvaliteedi suhte tundub suhteliselt ok olevat. Kallima peale lihtsalt hammas ei hakka, tundub liigse kulutamisena, kui saab ka odavamalt (ja siis ostan selle raha eest hoopis lastele midagi. Ema rõõmud, hehe).

 • Avatar
  Vasta Laapu 30. juuni 2018 at 22:34

  Ise olen viimastel aastatel jäänud truuks DKNY rinnahoidjatele (Kaubamajast olen ostnud), mugavad ja ilusa kujuga.
  Nendest kolmest sooviksin Nude Sunshine komplekti.

 • Avatar
  Vasta J 30. juuni 2018 at 22:32

  Mina olen järjest rohkem hakanud rõhku panama riiete kvaliteedile ja pigem maksan rohkem, aga tahan, et ese kestaks. Viimased rinnakad ostsin ka just BonBonist ja olen väga rahul – mugavad ja peavad vastu. Seega ei ütleks veel ühest komplektist ära.

 • Avatar
  Vasta Monika 30. juuni 2018 at 22:27

  Samuti sooviks uut ja kvaliteetset pesu. Olen pigem selline mugava pesu kandja, spordikad, bokserid?. Üks ilus seksikas pesu oleks imeline.

 • Avatar
  Vasta Astrid 30. juuni 2018 at 22:17

  Kui oluline on mugav rinnahoidja… enne ei tea kui oled selle ideaalse leidnud. Siis oskad hinnata ja maksta kvaliteedi eest.

 • Avatar
  Vasta Kadri 30. juuni 2018 at 22:17

  Aah…mul koguaeg nii raske tänu volüümikale figuurile pesu leidmisega. Praegu veel eriti lapseootel olles üks korralik ja mugav pesupaar kuluks küll väga ära☺

 • Avatar
  Vasta Laura 30. juuni 2018 at 22:12

  Tahaks väga BBL proovida, väga ilus pesu:)

 • Avatar
  Vasta Katukas 30. juuni 2018 at 22:10

  Mina ostan tavaliselt ilma pitsita (et sobiks kõigi riietega kanda) ja nahatooni pesu. Kuna mul D korv üks rind ja C teine siis on üliraske üldse midagi leida. Kannan ühte rinnahoidjat tavaliselt hommikust õhtuninja iga päev….koju jõudes muidugi viskan kohe seljast. Viimase ostsin lindexist ja olen rahul. Olen ostnud ka change’i poest….poes tundus ok aga pärast kandes ikka pole see. Nii, et see pesu teema on mulle paras peavalu.

 • Avatar
  Vasta Nonni 30. juuni 2018 at 22:09

  Ma käisin aastaid tagasi Pariisis ja ostsin sealt hirmkallist kaubamajast 3 hirmkallist komplekti. Ühega neist käisin mitu aastat, üks oli vale number (my bad) ja kolmas oli liiga ebamugav (kõige kallim neist). Asja teeb veidraks see, et umbes aasta hiljem peale ostu nägin ma samasuguse (hirmkalli) kangaga pesu müügil meie oma Montonis 🙂 disain oli muidugi teine…Tõenäoliselt oli Baltika saanud kuskilt Hiinast laojääke 🙂 hind oli 5x soodsam

 • Avatar
  Vasta Aleksandra 30. juuni 2018 at 22:05

  Mul käsi ei tõuse maksma püksikute eest,mis maksavad rohkem kui 10€ ja rinnakad 15€ . Siiani olen ostnud kas Newyorkerist või H&M -st. Olen koi ja ei raatsi 70€ pesu osta ?

 • Avatar
  Vasta Airi 30. juuni 2018 at 22:02

  Oh, kuidas mul oleks vaja uut ja head pesu. Peale imetamist ei sobi ükski varasem rinnakas, no nutumaik tuleb suhu. Kandsin varem Lindexi ja Triumfi pesu, korraliku toestuse ja selliste peenete paeltega. Kui nüüd neid proovisin, siis need lausa karjusid mul seljas. Õigemini minu keha karjus 😀 Harjusin raseduse ja imetamise ajal pehmete rinnakatega nii ära, et ei tahagi enam teisi kanda. Aga noh, olgem ausad, nii endale ega mehele need erilist silmailu paku 🙁
  Tahaks tõesti leida pesu, mis ei kisuks-torgiks-sooniks! Ja oleks silmale ilus vaadata. Nii mulle kui ka mehele 😛

 • Avatar
  Vasta E 30. juuni 2018 at 21:53

  Ilusat ja kvaliteetset pesu pole kunagi liiga palju 🙂 Kuna pole varem BBL pesu ostnud, oleksin selle üle väga õnnelik! Nude sunshine oleks ideaalne valik! 🙂

 • Avatar
  Vasta Gerli 30. juuni 2018 at 21:50

  Pole kunagi üle 10€ rinnakate (ega üldse pesu) eest maksnud, tundub nii lamp kulutus 😀 just hiljuti tellisin soodukaga H&Mist rinnakaid 4€/paar mõned komplektid, siiani olen h&mi kraamiga rahule jäänud, selle mõne euro eest käivad küll ja veel. Tavaliselt ootangi allahindlusi ja siis ostan jälle…selline kooner olen.
  Aga 70 eurot ei käiks vist relvaähvardusel ka ühe paari rinnakate eest välja 😀 võita muidugi sooviks, saaks ka teada, mis tunne on kvaliteetset pesu kanda 😀

 • Avatar
  Vasta Liisu 30. juuni 2018 at 21:50

  Otsin omale rinnakaid taga nagu segane. Olen suure rinnaga. Lisaks esimese lapse ootel… Kõik rinnakad, mis on mugavad seljas on nn “vanaemarinnakad” ja need mis on ilusad, mis võiks endalgi kapis olla, need on liiga väikesed. Viimased paar nädalat olen käinud bikiinide ülemise osaga, ma lihtsalt ei suuda end kätte võtta, et pesu ostma minna. See on nii meeletult suur töö. Hinna poolest on olnud mul nii kallimaid kui odavamaid. Aga oma parimad rinnakad olen saanud järve keskuse teiselt korruselt. Seal oli kunagi mingi poola riiete pood. 5€ hästi istuvad rinnakad. Ei olnud kahju ka, kui peale paari pesu minema pidin viskama.

 • Avatar
  Vasta Kadri 30. juuni 2018 at 21:45

  Ma olen ALATI pesuga hädas. No kaks last ka juba imetatud/teist imetan ja kui enne oli 70DD, siis nüüd on 70 E võiF vist?? Igatahes pigem sale, aga suured rinnad. Peale kahte imetamist pole kõige pringimad ja tahan ikka, et toetaks ka vähe. Hetkel olen ostnud palju Lindexist, sest sealt ma enamasti saan ikka midagi. HM jms võin täitsa ära unustada, neil alates 75 enamasti nii suurele rinnale. Kusjuures tegelt pole ju nii suur midagi. 80C sama suure korviga. (kui ma ei imeta last).

  Pean ka BobBoni ära proovima, kasvõi mõne kuu pärast, kui enam vist ei imeta last. Neil täitsa 70DD olemas! juhuuu! Nude Sunshine on mega kena.

 • Avatar
  Vasta Naffik 30. juuni 2018 at 21:37

  Head rinnahoidjat on kohutavalt raske leida. Esiteks, ilusaid mudeleid on D suurust raske leida ja teiseks, noh, kui mul on sixpacki asemel rindade all pekivoldid, siis tavaliste rinnahoidjatega näen välja nagu emis… Tahaks vahest tunda ennast pesuväel ilusa naise, mitte seana…

 • Avatar
  Vasta Meelika 30. juuni 2018 at 21:37

  Ilusad kollektsioonid on kõik, oleks mistahes variandiga ilmselt megarahul. 🙂
  Oeh, ma olen juba kuid peale sünnitust hädas sellega, et raseduse ajal ja ennegi kantud püksikud on nii kole suureks jäänud (võtsin nüüd imetamisega lihtsalt megapalju alla, kaalu vähem kui kümne aasta eest”kuldajal” oli). Aga vot ei jõua ma lapse kõrvalt poodi. Ja tegelikult ei ole ma suutnud otsustada ka, kuhu poodi siis sammud seada. Dilemma on nimelt sama – kas osta taas odavad või hingata sisse ja osta pigem pisut kallimad. Noh, vorm on juba selline, et võiks ju mehelegi meelehead teha ja kallima mugava, aga seksika pesu poole vaadata. Aga siis mõtlen, mida kena ja nunnut selle raha eest hoopis lapsele osta saaks.. ja ongi raha liigutamata jäänud 😀 Mida siis ometi teha? 😀

 • Avatar
  Vasta Merit 30. juuni 2018 at 21:35

  Glorious on väga ilus. Oleks küll hea meel kauni peasu üle.

 • Avatar
  Vasta Kristina 30. juuni 2018 at 21:32

  Väga pikalt juba otsin omale mugavat pesu ja ikka on kapp täis rinnakaid, mis enam-vähem sobivad ?

 • Avatar
  Vasta Kristel 30. juuni 2018 at 21:31

  Sõbrannad kutsuvad mind pesuhoolikuks, sest kord iga kuu või kahe tagant marsin ma pesupoodi ja ilma hindasid vaatamata suudan armuda kõige kallimatesse asjadesse. Peas kõlab “treat yourself” ja see vaigistab väga osavalt selle osa mõistuses, mis ütleb, et järgmised kaks nädalat lakud õhtusöögiks kive. Igapäevaselt kasutan praegu pooleks Lindexi pesu koos Bonboni, Marc&Andre ja Calvin Kleiniga. See tundub väike asi, mida keegi ei näe, aga no kui pesu on ikka ilus ja Sa ise seda tead, siis see annab enesekindlust nii palju juurde. Seega minu kapist oleks kindlasti puudu üks Glorious komplekt!

 • Avatar
  Vasta Karolina 30. juuni 2018 at 21:28

  Oh, minul ei ole olnud õnne sellist luksust proovida . Kasutan H&M pesu või siis Poola odavat, mis on ilusad ainult korraks seljas. Niiet Nude Shineshine oleks selline mis mulle südamesse poeks ja paneks end tõelise kuningannana tundma 🙂

 • Avatar
  Vasta sandra 30. juuni 2018 at 21:25

  Olen ka nende lehele trehvabud ja tõesti ilus pesu, mul on ka poest ostes keeruline, esites ümbermõõtu raske leida ja kui leian siis ikka soonivad. Ja üldjuhul jõuab ka paar korda pesta ja siis juba lagunevad ja mul on veel mingi väga veider teema rinnakatega, traat läheb keskelt rinna alt pooleks, vahest enne kui rinnakas koledaks jõuab minna, viimane kord sain New Yorkerist pesu ja kahe rinna vahelt pael läks pooleks. Aga ei raatsi kalli raha eest ka osta kui pole kindel et terveks jääb, just läksid kakspaari korraga katki, nyyd tuulutab pesu sahtlis tühjus ja pluusi all “ripub” paar rinda mis vajaks hädasti uut rinnahoidjat 🙂

 • Avatar
  Vasta E 30. juuni 2018 at 21:21

  Muse oleks mu H&Mi vahel päris hea.

 • Avatar
  Vasta Madli 30. juuni 2018 at 21:20

  Peale kaksikute sündi pole uut pesu osta jõudnud, nii et hea meelega võtaks võidu ?

 • Avatar
  Vasta Jane 30. juuni 2018 at 21:20

  Tahaks ka oma mehele head meelt teha, aga pole leidnud hea hinnaga väiksele tissile ilusat pesu.

 • Avatar
  Vasta TN 30. juuni 2018 at 21:17

  Ma lähen iga kord ahastusse, kui jälle pesu on vaja osta. Trusparid on absurdselt kallid ja need kõige peenemad pesupoe omad jäävad alati kanni vahele soonima. Ja rinnahoidja. Mul läheb juba ostumõttest tuju ära. Olen üpris ebastandartne, suure rinna ja saleda kehaga. Mulle müüakse ainult valget-vanaemabeeži- musta T-särgi pesu. Tahaks midagi värvilist ja pitsiga? Mkmm, kahest korvist tuleb üks kokku panna. Isegi H&M pesu on minu jaoks nagu unistus 😀 BonBoniga pole veel kokku puutunud, sest pesupoed ei ole lemmikud kohad, aga hea meelega teeks tutvust 🙂

 • Avatar
  Vasta Cärol 30. juuni 2018 at 21:15

  Ma siiamaani ka seda odavat pesu ostnud, traadid tulevad nii ruttu välja ja peale paari pesukorda ei hoia ka enam nii ilusti. Lihtsalt pole raatsinud konkreetselt pesupoest osta…
  Aga võidu korral valiksin komplekti Muse kollektsioonist ??? niii ilus ja lilla on mu lemmik värk.
  Võit oleks mega super, äkki tekiks ka suurem tahtmine kodus rohkem pesus olla(mees küll tahaks :D) ja peale proovimist raatsiksin ka ise suurema summa eest pesu osta.

 • Avatar
  Vasta Agnes 30. juuni 2018 at 21:14

  Mulle ei meeldi üldse pesu osta, alati valin odava, mis pärast paari pesu koledaks läheb. Kahjuks vigadest ka ei õpi, poes ju ka see odav ilus ja nõnda see odav ikka ja jälle korvi rändabki.
  Väga sooviks Muse komplekti! Kindlasti kavatsen investeerida ja osta burgundy blush komplekti, mis muide sinu selga kui valatud! ?

 • Avatar
  Vasta Tiina 30. juuni 2018 at 21:14

  Ma olengi uue pesu otsingutel ja sai ka Bonbon lehte ükspäev lapatud. Nude väga minulik. Mina olen kallima pesu ostja,sest odav kas kiiresti kole või ajab sügelema vôi laguneb. Minule tuttavad nimed, aga kindlapeale minek ja aastad 5 kantavad

 • Avatar
  Vasta Triinu 30. juuni 2018 at 21:13

  Oiiii, ühe kallima pesukomplekti prooviksin küll ära. Super võimalus ja loodan õnnele, et oma elu esimene korralik komplekt saada.

 • Avatar
  Vasta Kadi 30. juuni 2018 at 21:12

  Nude sunshine oleks nagu mulle loodud! ? BonBonist pole miskit seni veel soetanud kahjuks. Aga kallima pesu poolelt on Triumphiga kogemus – 2 esimest sealt ostetud rinnahoidjat olid mega mugavad ja ilusad ja 2 viimast lendasid peale 3 kandmiskorda prügikasti. Läksid pesus topiliseks ja traadid tegid õhtuks ikka mega valu.
  Eks selle õige pesu leidmine ole ikka omaette vedamine ?

 • Avatar
  Vasta Hannaj 30. juuni 2018 at 21:10

  Mina ostan üldiselt Lindexi Ella M sarja pesu, kuna seal on 75E suurust ka, mis on reaalselt ilus. Kallimatest on üks Triumphi ja Change pesukomplekt ka ja väga suurt vahet ei näe odavama Lindexiga.

 • Avatar
  Vasta Helena 30. juuni 2018 at 21:07

  Olen juba pikalt otsinud ilusat rinnahoidjat, millega oleks ka okei rinnaga toita. Ja just selline on Nude Sunshine Full cup rinnahoidja! Midagi issile ja midagi emmele, laps ka kenasti toidetud ? Just eile käisin BonBoni poes rinnahoidjaid nillimas, aga olin oma lapsevankriga seal nagu elevant portselanipoes ja pidin otsa ringi keerama.

 • Avatar
  Vasta Kix 30. juuni 2018 at 21:07

  Minul on pesuga täiesti kriitiline seis. Eilse seisuga oli 3 paari alukaid ja 3 paari rinnakaid ja tänaseks on alukaid 2 paari. Reaalselt ühed lihtsat rebenesid katki, ilmselt pesus läinud ajaga nii rabedaks 😀 ei julge praegu pesuväele end kusagil kooridagi. Millal ma viimati uut pesu ostain, ei mäletagi. Ma pole just kōige suurem shoppaja ja eriti ajab mind hulluks proovimine ja pesu just peabki proovima. Aastaid tagasi töötasin pesupoes, mitte mingi tuntud bränd. Sel ajal ajasid pesusahtlid üle, sitsi,satsi ja värvi oli meeletult, ilmselt praegune pesu ongi veel sellest ajast, niiet aastast 2015.

 • Avatar
  Vasta Kadri 30. juuni 2018 at 21:07

  Õnnelik olgu see naine, kes saab endale odavat pesu osta! Mul on peale laste saamist rind 70H ja sellist pesu juba tavapoest ei saa. Isegi pesupoest raske leida sellist, mis ei oleks rõve :/ BonBoni pesu olen ammu vaadanud, aga pole raatsinud veel osta. Oh, please, God, saada see õnn mu udarate õuele!!! ??????

 • Avatar
  Vasta Liis 30. juuni 2018 at 21:07

  Pole ka väga üle paarkümne euri pesu eest välja käinud ja hea meelega prooviks, kas need on oma hinda väärt. ?

 • Avatar
  Vasta Birgit 30. juuni 2018 at 21:05

  Hahaa, mul täna just elukaaslane võttis pesu kuivamast ja küsis, et kas need aluspüksid (kus oli pmst kolm jalaauku) on veel kasutuses. Pidin tõdema, et need on mu lemmikud.
  Ühest Nude Sunshine komplektist ära küll ei ütleks.

 • Avatar
  Vasta Sim 30. juuni 2018 at 21:01

  Aga kas nad rinnakaid suurusele 65 F/G teevad? Kui jah, siis olen käpp!

  Mul pärineb 95% pesust Cubusest (mida eestis ei ole, aga noh, ma elan ka mujal, ja need 5% on h&mi alukad), sest nad on ainus suur ja vägagi taskukohane kett kellel mõned rinnakad ka täiesti minu suuruses saadaval on. Õnneks kvaliteet on ka täiesti rahuldav, oleneb veidi mudelist. Isegi kallid poed nii väikest ümbermõõtu ei tee, eriti siis veel nii suure korviga.

 • Avatar
  Vasta Amanda 30. juuni 2018 at 20:59

  Viimasel ajal kannan kas spordirinnahoidjat või siis rinnahoidjat, mille koju jõudes kohe kaarega kappi viskan. Üldse ei meeldi, ja noh üsna vähe on mulle (õnneks) antud kah. Samas oleks väga tore, kui komplekt väheke uhkemat pesu kapis oleks, mida siis mõne erilisemal puhul kanda. Nude Sunshine’i kollektsioonist leiaksin omale ühe kena komplekti küll.

 • Avatar
  Vasta Kätlyn 30. juuni 2018 at 20:55

  Minul on elus 1 kord olnud võimalus soetada bonboni pesu. Minu mees kinkis mulle jõuludeks kinkekaardi ja läksin üsna skeptiliselt poodi, kuna olin kuulnud, kui kallis see pesu on. Mul oli täielik vedamine sain komplekti poole hinnaga, sest olid soodukad. Ma ei ole kunagi varem nii head pesu kanda saanud. Sellest on nüüd 5-6 aastat möödas, kui ma selle pesu sain ja mul oli ääretult kahju seda ära visata aga mis teha, miski pole igavene. Mina tahan loosis osaleda ja mulle meeldiks väga Nude Sunshine komplekt. ?

 • Avatar
  Vasta Gristi 30. juuni 2018 at 20:55

  Minul on nigel kogemus sellise pesubrändiga nagu Victoria’s Secret. Nimelt mu sõbranna tõi mulle USA’st esinduspoest kingituseks selle brändi rinnahoidja- valge, üsnagi hästi istuv jne. Esimene ebamugavus oli see, et isegi peale mitmendat pesu ajasid selle traksid mul naha sügelema ja tekkis mingi kummaline lööve just neisse kohtadesse, kus traks nahaga kokku puutus. Ei tea mina millega neid oli immutatud või mis värki sinna materjalina kasutatud. Ka võiks öelda, et sellest valgest rinnakast sai rekordkiirusel hall rinnakas. Ükski teine valge pole nii kiirelt inetuks muutunud seda enam, et antud rinnakat ma ju sügeluse tõttu tihti selga ei tihanud pannagi. Nii et minu usk kallimate pesubrändide paremasse kvaliteeti lõi küll tugevasti kõikuma. BBL ‘ga mul kahjuks veel kogemust pole. Prooviks küll. Nude’i ?

 • Avatar
  Vasta Manni 30. juuni 2018 at 20:49

  Ma olen 1 kord elus raatsinud osta veits kallima pesu, kui HM ja Lindex Nimelt Pierre Cardini oma oli. Nooo päris mõnusad olid ja kena komplekt oli ka.
  A siis ma jäin rasedaks ja peale seda võtsin -17kg alla, mis muidugi kadus ära tissidest ilmselt, sest selle 80C asjaga polnud muud teha, kui pakkuda kassile pesaks või langevarjuks. Niiet mis mul saaks selle vastu olla ja loosist osa võtta.

  • Avatar
   Vasta Manni 30. juuni 2018 at 20:54

   Nude kompekt oleks päris fäänsi

 • Avatar
  Vasta Sigrid 30. juuni 2018 at 20:49

  Pärast su reklaampostitust olen ka tahtnud korduvalt sealt bonbonist tellida, aga alati olen kartnud, et valin vale suuruse ja siis ongi jäänud tellimata…
  Praegu ahvatleb küll nude sunshine (kahtlustan, et l6puks tuleksin ikka ka mingi 3 paariga välja) 😀

 • Avatar
  Vasta Anna 30. juuni 2018 at 20:45

  Ma olen suurema osa elust kandnud pesukomplektide asemel üpriski suvaliselt ehk riiete värvi järgi kombineeritud pesu. Ostsin Rimist või HMist soodukaga aluspüksid või rinnakad ja kandsin siis õnnelikult.
  Viimasel ajal on aga tekkinud tunne, et tahaks pigem kvaliteetset, ilusat ja omavahel sobivat pesu, sest enesekindlus algab eelkõige seespoolt, eks 🙂 Hetkel olen soetanud endale kaks komplekti pesu ning üks lisakomplekt kuluks väga ära, et saaksin igat hommikut enesekindlusesüstiga alustada.

 • Avatar
  Vasta Kerli 30. juuni 2018 at 20:44

  Oh,kvaliteetsest pesust küll ära ei ütleks.
  Eluaeg olen ostnud odavat kräppi, mis seljas ära laguneb või rinnaka kaared välja tulevad.

 • Avatar
  Vasta Liisi 30. juuni 2018 at 20:43

  Muse kollektsioonist tahaks küll miskit 🙂

 • Avatar
  Vasta Keidi 30. juuni 2018 at 20:39

  Oh God!! Ma armastan Bonboni pesu…! Ausalt, ilma liialdamata on mu pesusahtlis 90% Bonbon (aga alati oleks juurde vaja)
  Ma ei ole raatsinud endale seda “paeltega” rinnakat otsa, et pole nagu praktiline (ei sobi lahtisemate asjade alla) või nii aga ma nii tahaks…

 • Avatar
  Vasta Kaja 30. juuni 2018 at 20:37

  Väga sobiks omada ka kallimat pesu, mida hetkel ei ole saanud ega raatsinud osta… Sunshine sobiks väga ?

 • Avatar
  Vasta Egle 30. juuni 2018 at 20:36

  Jaa. See on igavene jama, mulle lihtsalt ei tehta rinnakaid rääkimata ilusatest. Mul on vaid kaks paari. Sest tiss on lihtsalt suur F korv. Käin ja imetlen ilusat pesu vaid. Nüüd aga on varsti veel suurem jama kuna ootan beebit ja nad juba paisuvad. Ilma rinnakata ma ka käia ei saa sest siis on n. n. nabani ja jäävad ette. Vot milline jama. ?

 • Avatar
  Vasta Brenda 30. juuni 2018 at 20:35

  Mul ei ole ühtegi pesu komplekti. Rinnakad on kõik (loe 4 tk) odavad New Yorkeri omad. Ühed maksid max 5€. Trussikuid on põhimõtteliselt võimatu leida. Just sellise lõike ja materjaliga, millega on mugav käia trennis ja mis ei häiri ka kleidi all. Hetkel olen pidanud leppima Change pesupoest leitud mudeliga, mille üks paar maksab lausa 10€. Minu jaoks see hind päris krõbe ja ei kutsu väga ostma (alede ajal olen mõned soetanud, esimesed on aasta hiljem veel täitsa viisakad, servas olev pits on ainult veidi inetuks läinud).

 • Avatar
  Vasta Laura 30. juuni 2018 at 20:32

  Mina olen ka pigem selle arvamusega, et kui mingi suurema summa eest saab mitu asja, siis miks kulutada selle ainult ühele asjale, eriti kui tegelikult ei ole tõesti alati nii, et see ka kauem vastu peab või meeletult paremini istuks. Pesuga on mul nii, et kuna mul pole just kõige väiksem rinnapartii ja ma tahan et riided pesu peal ilusti istuks, siis eriti just rinnakaid on raske leida. Seni olen vist parimaid oste Lindexist saanud. Kui saaks kasvõi proovida mõnda veidi kallimad brändi ja tõesti leian et see on seda raha väärt, siis oleks igati hea ju ja ehk ostaks veelgi! Seega nt BonBoni nude komplekt kuluks igati marjaks ära.

 • Avatar
  Vasta Greete 30. juuni 2018 at 20:26

  Oh need nude sunshine kõrge pihaga püksid+matchiv rinnakas ?

  Ma olen hakkanud just paari kuu jooksul siin oma pesusahtlit üle vaatama ja vanu ära visanud/uusi asemele soetanud. Paraku jaa on mul enamus ikka h&m tooted ja tõesti kaua vastu ei pea ? täitsa paneb mõtlema, et peaks vist rohkem investeerima ?

 • Avatar
  Vasta Liia 30. juuni 2018 at 20:25

  Sooviks väga kallimat pesu proovida. Nude Sunshine sobiks hästi.

 • Avatar
  Vasta Heleriin 30. juuni 2018 at 20:21

  Krdima
  Ilus pesu piltidel ma võidaks hoopis midagi sellist?Isiklikult ma lihtsalt ei raatsi endale bonboni osta ja lepin odava Poola
  pesuga.Hea ju osta rinnakas 6,50 või veel odavamalt ilusad stringid 2.90 eest

 • Avatar
  Vasta Kadri 30. juuni 2018 at 20:08

  Oh see Muse kollektsioon on wow, mul päriselt ongi terve sahtel jampsi pesu täis ja mul pole head vabandust ka võtta, et miks ? ilmselt olen siin rasedana ja nüüd imetavana jäänud koduseintevahele ja mees merel tööl aga vot kui üllataks iseennast ja meestki sellise pesuga. Ps, täiega äge on see pitsiline pesu ja tätokate kombo. Iluus oled ?

 • Avatar
  Vasta Elen 30. juuni 2018 at 20:05

  Mina olen juba aastaid endale odavat pesu ostnud,kuna kallimat pole võimalik,aga õnneks on mul ka vahepeal vedanud,et olen normaalset pesu saanud,kuid on ka selliseid,mis esimese pesuga muutuvad topiliseks ja värv kaob.Olen mõelnud proovida sportrinnahoidjat või sellist pool topi moodi,aga kardan lihtsalt et järsku mulle ei meeldi ja pole raatsinud osta ?,piltidel tunduvad nad tõesti väga mugavad ?

 • Avatar
  Vasta Sigrid 30. juuni 2018 at 20:04

  Ma olen ka alati odavaid ostnud – NY’st. Ruttu lähevad koledaks ja traadid teevad haiget. Üldiselt mu lemmik on olnud siiani Triumph. Kallim aga peavad ka kauem vastu ja kauem ilusamad. Mais käisin Norras, HM, seal oli müügil rinnakad pitsist nagu on spordirinnakad, sama kuju, sama moodi üle pea paned selga. Appi, kui mugavad ja head. Ei mingeid traate. Sama mõttega ilmselt nagu need BonBoni punased. Kahju, et ainult kolm paari ostsin ?

 • Avatar
  Vasta Liis 30. juuni 2018 at 20:03

  Ma mäletan, kui sa oma esimest BBL komplekti “promosid” ja nooh langesin ka lõksu 😀 Samas ei kahetse seda ostu üldse. Pesu on korduvalt masinas käinud, kuigi vast soovitatakse käsipesu aga sama ilus näeb välja nagu ostes oli. Väga mugav ja ei sooni, üleüldse imeline ning tunne, mis see pesu annab, on nagu miljonil dollaril 😀

 • Avatar
  Vasta Annika 30. juuni 2018 at 19:58

  Issand, teate, ma olen juba viimased 6 aastat kandnud imetamispesu! No nuta või naera. 3 järjest rasedust+imetamised, hetkel varsti plaanin kolmandaga lõpparve teha. Nii et ei ole seal midagi rääkida ega midagi ilusat pole ka ? HM imetamistoppe lademetes sisaldab minu pesukapp. Ja HM odavaid stringe ka. Nutavad ja kestavad ? Mis ma sinna alla ikka glamuuri panen kui ülaots on nii nagu on ? Aga jah, kuna tahaks vaikselt tissiga lõppu teha ja rohkem lapsi ei plaani, siis vist varsti tuleb ikka mõelda sellele va normaalsete naiste pesu ostule kah ?

 • Avatar
  Vasta Katrin 30. juuni 2018 at 19:57

  Pesu pole kunagi liiga palju, pigem uus asemel siis saab väsinumad eest visata?

 • Avatar
  Vasta meow 30. juuni 2018 at 19:49

  Mul on pesupükstega see teema, et pean tikutulega otsima selliseid, mis mulle häirivalt tagumiku vahele kinni ei jää. Sellepärast kui tahan mätšivat komplekti, peab tihti valima pükste, mitte rinnahoidja järgi. Maailma mugavad aluspüksid leidsin Superdryst ja olen jäänud neile igapäevasel kandmisel truuks. Kleidi alla või pidulikumal päeval ikka panen pitsi-satsi, enamasti ostan kaubamajast kas CK või Armanit, osturalli ajal erti hea hinnaga. BBL pesuga on mul minevikus olnud soe suhe, aga siis kadus Tartus Lõunakeskusest nende pood ja tellida pole enam tihanud. Igatahes olen sinu kiitvate sõnadega BonBoni pihta vägagi nõus, väärt kraam. Pakutud komplektidest meeldib enim Nude Sunshine. Ilusat pesu pole kunagi liiga palju! ♥️

 • Avatar
  Vasta Marian 30. juuni 2018 at 19:49

  Mina olen ka aastaid hädas olnud pesu valikuga – ostan vaid odavatest kohtadest aga need pole eriti mugavad, kuna mul on DD korv ja tihti peale tahavad rinnad kummardamisel välja tulla. Kui BonBonil ka minu suurusele midagi oleks, siis ma oleks küll üliõnnelik!! Pildil see beež pesu tundub niiiiii ilus!

 • Avatar
  Vasta Sigrit 30. juuni 2018 at 19:48

  Minule viimasel ajal sobivad ainult need samad rinnahoidja topid. Teised lihtsalt peale esimest pesu ei ole enam vormis ja rinnad ei püsi sees:D kahjuks need omajagu kallid tõesti. Soetan neid netilehelt asos ja erinevate brändide tooteid.

 • Avatar
  Vasta Elise 30. juuni 2018 at 19:47

  BBL pesu pole seni proovinud, aga katsetaks meeleldi 🙂

 • Avatar
  Vasta Marian 30. juuni 2018 at 19:45

  Mina olen ka aastaid hädas olnud pesu valikuga – ostan vaid odavatest kohtadest aga need pole eriti mugavad, kuna mul on DD korv ja tihti peale tahavad rinnad kummardamisel välja tulla. Kui BonBonil ka minu suurusele midagi oleks, siis ma oleks küll üliõnnelik!! Pildil see beež pesu tundub niiiiii ilus!!

 • Avatar
  Vasta Eveli 30. juuni 2018 at 19:42

  Viimased 3 aastat olen ma olnud järjepidevalt kas rase või imetanud. Seega olen läbi ajanud peamiselt imetamisrinnahoidjatega. Seda pãeva kus mu rnnahoidja püksokutega mätcis ei mäletagi enam ??
  Üsna varsti, aga saabub see kauaoodad aeg kus saan need imetamisrinnakad põlema panna ja taas naise moodi naiseks hakata. Mu kapis on küll mõned pesukomplektid raseduseelsest ajast, aga teab palju neist selga enam passivad, seega saan varsti pesupoodi suuremat sisseostu tegema minna ?

 • Avatar
  Vasta Merili 30. juuni 2018 at 19:38

  Mina olen täielik sportrinnahoidja fänn kuna pole ma veel leidnud ühtegi rinnakat kust kummardades rind välja ei vupsaks. Loomulikult on mul mõned piduliumad rinnakad olemas ja ka midagi mehele ?. Aga kannangi neid vaid eriliste sündmuste puhul kuhu sportrinnahoidja lihtsalt ei sobiks. Bon Boni pole julgend veel sisse astuda. Üldjuhul on ilusamad rinnahoidjad siiski kuni C korvini ja minu DDle leidub vaid ühevärvilist vanaemapitsi.

 • Avatar
  Vasta Helen 30. juuni 2018 at 19:36

  Oh jah, see pesu valimine on alati olnud üks suur stress. Väga kaua ma otsisin nii öelda enda suurust ,mis tõesti sobiks ja oleks mugav. Ega minagi ei ole xs suurusega, aga nüüdseks ma olen kuidagi jäänud reserved pesu peale, nii hästi sobivad nende rinnahoidnad ja aluspüksid mulle väga mõnusad materjalid ja suurused on täpselt tip top. Aga muidugi nagu iga naisterahvas sooviksin ka mina endale kord või siis mitu korda lubada endale ilusat ja kallist pesu,mis muidugi oleks ka loodetavasti kvaliteetne ? aga jah, selleks pean ma ennast kokku võtma ja aega leidma ja koguma kannatlikust, et teha see poetiir ära ?

 • Avatar
  Vasta C 30. juuni 2018 at 19:29

  Ma olen nii rotipoju, et ei raatsi peale new yorkeri kuskilt mujalt pesu osta. Sooviks küll teada, kui HEA tunne on siis mugavat ja hinnalist pesu kanda ??

 • Avatar
  Vasta M 30. juuni 2018 at 19:28

  Rasedana ei raatsinud uut pesu osta, sest pidevalt paisusin. Imetades kasutan koledaid aga praktilisi rinnahoidjaid. Nüüd kui imetamisega hakkab ühele poole saama tahaks taas seksitat pesu kanda. Nude sunshine oleks ideaalne 🙂

 • Avatar
  Vasta Kairit 30. juuni 2018 at 19:22

  Enne ostsin pesu seppälast kuna seal oli odavam.kuna see ära kadusi siis olen lindexist ostnud ja siiamaani väga rahul.kahjuks ei jaksa ma bon boni kunAgi pesu monna ostma.a h ja m pesuga pole üldse rahuk eriti imetamisrinnakad nii ebamugavad ja läevad peale paari pesu koledaks ka..ühe pesukomplekti ostsin kunagi triumphist ja müüa veel aitas valida ja andis nõu see oli küll kallis a see eest väga mugav ja pidas kaua vasta ka 🙂 🙂

 • Avatar
  Vasta Marju 30. juuni 2018 at 19:21

  Ma arvan,et ilus pesu paneb iga naise säravama ja end hästi tundma !
  Soovin endal ka ilusat ja mugavat ja kvaliteetset pesu !
  Olen muidu Lauma pesu ostnud,ei ole nendega eriti peale pesu midagi juhtunud,rinnakad ikka pesukotis pesnud!

 • Avatar
  Vasta Reet 30. juuni 2018 at 19:21

  Mina olen viimased paar aastat New Yorkerist ostnud pesu. Sealon muidu kena ja taskukohane pesu, kuid samas kvaliteet on ka hinnale vastav, traadid tulevad kiirelt välja ja rinnakad muutuvad kiiresti topiliseks. Lindexi kvaliteediga olen jäänud väga rahule ja sealt ostetud pesu on olnud arvatavasti ka kõige kallim, mida olen saanud endale lubada.. aa kunagi krooni ajal olen kandnud ka LaSenzat, seal vist isegi kallim, kui Lindexis, aga kuna suurematesse linnadesse väga tihti ei sattu, siis olen ikka jäänud New Yorkerile truuks, sest see on ka kõige odavam. Aga, loomulikult unistan minagi kanda kallimat pesu, nii et osalen rõõmuga loosis, ehk õnnestub minulgi kord elus kallimat pesu enda ihu vastas tunda ? ja ehk tõuseb siis väheke enesehinnang ka kuna mul täiega kompleksid
  oma keha suhtes ?.meeldib väga see sinu Angelina pesukomplekt ja võidu korral prooviks ära selle nude sunshine komplekti, mis on ka võrratult ilus ?

 • Avatar
  Vasta Kats 30. juuni 2018 at 19:20

  Hetkel imetan, pole ühtegi normaalset rinnaoidja. Netist lampi tellida ei tulge, äkki ei sobi ja kuna elan väikelinnas kus pole valikut, peangi odava pesuga leppima. Komplekte üldse ei ole ja seljas on samuti alla 10€ pesu. Imetada on ülimalt ebameeldiv traadiga rinnahoidjaga. Uuest ilusast pesust ära ei ütleks. ?

 • Avatar
  Vasta Kristel 30. juuni 2018 at 19:17

  Kuulun ka sellesse gruppi, kes väga palju raha ei raatsi pesu alla magama panna. Kuigi ilus ja kvaliteetne pesu mulle väga meeldib.. Superlux oleks üks ilus ja naiselik Bonboni pesukomplekt..

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 30. juuni 2018 at 19:15

  Ma lihtsalt ei suuda ennast kätte võtta ja pesupoodi minna. Kui lähengi, siis elusees ei proovi asju ja kraban välimuse järgi kiiresti midagi. Iseenesest riideid ja pesu osta mulle meeldib, aga poodides olla millegipärast ei suuda ja asju proovida on täielik piin. Ja nii ma käingi olemasolevaid asju ribadeks ja siis suure vaevaga saan midagi uut soetatud. Ja üldse, head ja ilusat pesu nii keeruline leida, enamikel rinnahoidjatel on tugikaared ja sentimeetrite jagu polsterdust. Eelistaks lihtsa joonega elegantset pesu ilma traatideta. BonBon pesu pole proovinud, aga glorious kollektsioon tundub sümpaatne.

 • Avatar
  Vasta Mairi 30. juuni 2018 at 19:14

  Minu viimase aja lemmikud on nude tooni pesu, ei paista välja ja sobib alati kõige alla 🙂 nn ei karju silma kuskilt pluusi alt vms.

  Aga kuna ma olen veidi suurem, kui keskmine naine, siis naljalt korraliku pesu ei leia, mis oleks ka ilus, mitte vanaema kopsukad 😀

  Kunagi olen ühte bonboni komplekti omanud ja tõesti jumalik, kui hästi istus ja pidas kaua vastu 🙂

  Aga ma nüüd olen ennast käsile võtnud ja liigun parema tervise ja figuuri poole, siis üks ilus pesu motiveeriks veelgi.

  Ps! Sa näed supper hea välja, särad kohe! Nii ilus vaadata.

 • Avatar
  Vasta Kristi 30. juuni 2018 at 19:12

  Küsiksin, et kuidas sa oma pesu üldse pesed? Käsitsi või masinas?
  Kas sa mitte kunagi ei käinud ka Change’i poes? Ise käin sealt tavaliselt pesu ostmas, peamiselt muidugi seetõttu, et saan tutvuse kaudu soodsamalt.
  Aga minu meelest oli kummaline näha selles BonBon Lingerie lives, mis sa tegid, et müüja mõõtis küll rinnaaluse ümbermõõdu, aga rinnapealset mitte, et peaks kätega enam–vähem hindama? Sest minu tuttav pesumüüja mõõdab alati mõlemat ja korvisuurus arvutatakse kahe mõõdu vahest. Igal tootjal/edasimüüjal on see veidi erinev.
  Aga väga ilus pesu muidu 🙂 Ja sobib sulle hästi

 • Avatar
  Vasta Gailz 30. juuni 2018 at 19:09

  Ma ei tea kuidas teistele suurema korviga naistele, aga minu arvates tehakse väga superilusat/ägedat/seksikat pesu A ja B korviga naistele. Kui vähegi juhtud kandma nt D korvi, siis on need nagu langevarjud.

 • Avatar
  Vasta Airi 30. juuni 2018 at 19:08

  Pole kahjuks kunagi raatsinud endale kallist ja kvaliteetset pesu osta.. aga kindlasti Nude Sunshine’i kandes võiks end väga naiselikult tunda 🙂

 • Avatar
  Vasta Anete 30. juuni 2018 at 19:06

  No lakilaki ei ole ka isiklikult pesuostuga koos :/ Nimelt, hulgalisi on poekesi kes ei ole arvestanud, et on olemas naisi kellele ei ole jagatud kaunist rinnapartiid ??. Ja nii mõnigi poes müüja vaatab viltu kui öelda palun väikest suurust ja on ettetulnud ka ütlemist, ega me lasteosakond pole. Ja alati ei taha ma osta polsterdatud ja ülifake pushup-i. Ja siiani olen leidnud nt marilynist ja lindexist üliilusat ja vastupidavat pesu ja hinnaklass on täpselt madalast kõrgeni vastavalt rahakotile 😉 Ehk suudaks BonBon ka mind üllatada ?

 • Avatar
  Vasta Liis 30. juuni 2018 at 19:06

  Ma olen odava pesu kandja, pole kunagi raatsinud korralikku pesu endale osta. Aga näiteks mul tulevad nende odavate rinnahoidjate puhul alati mingi hetk see toetus traat välja ja siis on ikka väga ebamugav ringi käia. Võidu korral valiksin endale nude sunshine.

 • Avatar
  Vasta Jane 30. juuni 2018 at 19:04

  Kannan enamasti spordirinnahoidjaid. Üllataks oma elukat ühe nude sunshine komplektiga.

 • Avatar
  Vasta Maris 30. juuni 2018 at 19:02

  Pole elusees raatsinud pesu eest nii suurt summat maksta, sest no, äkki laguneb kiirelt laiali ja olekski raha tuulde visatud, seega siiani olen läbi ajanud odava Pesuparadiisi pesuga, aga kingitusena saada see Nude Sunshine oleks küll tore 🙂

 • Avatar
  Vasta Sarah Liis 30. juuni 2018 at 19:00

  Soetasin ka mõni aeg tagasi Cafe Latte kollektsioonist body ning see on sobilik kanda ka koos tavariietusega. Statement riideese mul! ?
  Sooviks võita komplekti Nude Sunshine kollektsioonist.

 • Avatar
  Vasta K 30. juuni 2018 at 19:00

  Minul on täpselt üks komplekt BonBon pesu ja mulle tõesti väga meeldib see. Aga hind on tõesti krõbe ja pigem olen ikkagi ostnud Lindexi jne soodsamate poodide pesu, millega kogemused on nii 50:50? üks tutikas Bonbon komplekt kuluks hetkel väga ära, sest mõnda aega tagasi lõpetasin teise lapse imetamise ning nüüd lõpuks on rinnad vist saavutanud püsiva edasise suuruse 😀

 • Avatar
  Vasta KKK 30. juuni 2018 at 18:53

  Mul polegi olnud kallist pesukomplekti, seega ei oska nende kvaliteeti ega ka mugavust kommenteerida. Ja ka odavaid on olnud seinast seina. Aga hea meelega valiks endale ühe mugava ja kvaliteetse rinnahoidja Muse kollektsioonist 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisa 30. juuni 2018 at 18:52

  Olen hetkel enamik oma pesust ostnud H&M’ist, sest sealt saab odavalt, kuid see kvaliteet on tõesti halb. Peale paari pesu on värv kulunud ning pits läheb koledaks. Sooviksin endale väga kvaliteetsemat BBL pesu.

 • Avatar
  Vasta Marta 30. juuni 2018 at 18:30

  Mul olid mingi üritus seljas primarki stringid. Kui mehega hakkasime sauna minema siis ta tõmbas selja tagant mind stringidest suht õrnalt ja need lihtsalt läksid puruks??? seega kuluks nude kollektsioon ära küll ?

 • Avatar
  Vasta Diana 30. juuni 2018 at 18:29

  Ka mulle lisab ilus ja kvaliteetne pesu enesekindlust. Bonboni pesust unistan juba ammu ?

 • Avatar
  Vasta Sandra 30. juuni 2018 at 18:28

  Ma juba mõnda aega mõelnud, et lähiajal tuleks üks suuremat sorti pesu shoping teha. Peale lapse sündi on veidi keha muutunud ja endine pesu veidi väikseks jäänud. Muse kollektsioonist leiaks ma endale küll ilusa komplekti 🙂

 • Avatar
  Vasta Elize 30. juuni 2018 at 18:28

  Ma olin ka kunagi soodsa pesu poolt. Mingil määral ostan praegu ka soodsat pesu, aga ainult püksikud, rinnahoidjad ikka kvaliteetsemad ja kallimad. Bon Bon pesu ei ole veel ostnud aga peab ära katsetama, võites oleks selleks hea võimalus 🙂 Kogemused kallimate ja odavamate pesudega on kogemused erinevad. On kallid pesus id mis on kiiresti käest ära läinud ja on ka odavaid mis kestnud kaua. Eks pesudega ongi see et igaks leiab endale oma ja nii palju kui on inimesi on ka arvamusi 🙂

 • Avatar
  Vasta Mellu 30. juuni 2018 at 18:26

  Mul vist tõesti on joppanud, kuna ostan tihti pesu kas hiina poest või tellin alist ?
  Ja no nii mugavad on kõik seljas. Lucky me I guess ??

  • Avatar
   Vasta K. 30. juuni 2018 at 20:23

   Palun mõtle oma tervise peale ja ära pesu küll sellisest kohast osta. Need on mürke ja keemiat täis 🙁

 • Avatar
  Vasta Sirtsu 30. juuni 2018 at 18:26

  Ma olen ka aastaid olnud nende seas, kes pesumodelliks ei saa. Pesu oli meeletult raske leida, sest ilusaid langevarje üldiselt ei müüda ja müüdi selliseid, et oleks saanud need saanud vanaema pesuga segamini ajada. Nüüd võtsin nii palju alla, et vanad kopsukad on juba seest tühjad ja vaja uued soetada. Lähen kindlasti Nauticasse vaatama, mis pakuvad 🙂 Muide ma ei ole never saand ilma polstrita rinnahoidjaid kanda, sest kui ikka koprasabad tuult said, siis nippel läbi särgi ei andnud küll PämelaAndersoni mõõtu välja. Ja mugavaid pükse oli nii raske leida, et need puusapeki sisse ei sooniks. Äkki peaks enne BonBoni minekut lotopileti ostma.

 • Avatar
  Vasta KK 30. juuni 2018 at 18:26

  Megamugavat ja ilusat pesu teeb veel calvin klein, ilmselt üsna bbl hinnaklassi ka. Ma üldiselt rinnahoidjad ostan kallid ja pükse ostan odavaid ka, näiteks reservedist viiekaga 3-pakid täitsa head. Pesen pesu ainult spets programmiga, leebe vahendiga ja pesukotis. Aitab paremini vastu pidada küll. Bbl, ck ja nt womens secret rinnakad on pikalt ilusad ja ei veni välja, lindexi omad ka mõnikord. Aga kena.ee pitsiga spordirinnakad (või noh need maikakujulised pehmed) ja pitspüksid olid peale esimest pesu ribadeks. Uuest komplektist ära ei ütleks. 🙂

 • Avatar
  Vasta Marju 30. juuni 2018 at 18:24

  Nude sunshine, siiani on kõige paremini sobinud lindexi pesu.

 • Avatar
  Vasta Heldi 30. juuni 2018 at 18:21

  Minu pesu on siiani pärit Change poest,sest mujal ei ole suurele rinnale üldse valikut et siis 75J või 80I☺️

 • Avatar
  Vasta Katrin 30. juuni 2018 at 18:20

  Mina olen väga rahul Lindexi pesuga. Juba pool aastat kannan peaaegu igapäevaselt üht ilma push-up’ta pitsilist rinnahoidjat ning alumise osa valik ja kvaliteet on seal ka head. Loomulikult prooviks aga ka BonBoni pesu-Nude Sunshine 🙂

 • Avatar
  Vasta Sandra 30. juuni 2018 at 18:19

  Mina olen selline kooner pigem, ostan ka kuskilt H&M ist ja viskan siis jälle minema. No käsi ei tõuse maksma. Lisaks kõigele olen hetkel lapseootel, ehk hea pesu kuluks hetkel ära, saaksin end veel mõnusalt tunda 🙂 Aga kui proovida saaks, siis ehk oleks ju edaspidigi motekam soetada korralik, kui mingi vuffel. Niiet minu valik oleks muse kollektsioon 🙂

 • Avatar
  Vasta Saara 30. juuni 2018 at 18:16

  Pole endale kunagi korralikust poest pesu ostnud. Tavaliselt Lindexist, kuna neil on midagi suurema korviga inimestele ka pakkuda. H&M ja muudest sellistest on ainult A ja B korvile leida minu arvates, need vati hunnikud ma ei või ? BonBon-i Muse kollektsioon paneb ila tilkuma!

 • Avatar
  Vasta Helene 30. juuni 2018 at 18:15

  Esimene laps on 1,5 aastne ja hetkel ootan teisy, seega olen sinuga suhteliselt sarnases seisus. Väga raske on praegusest pesust midagi kantavat leida, sest noo midagi ei sobi, enne rasedust kantav pesu on liiga väike ja eelmise rasedusaegne liiga väike. Samuti ei kannata metalltraate, sest soonivad ja on ebamugavad. Oeh, oleks väga hea saada ilus komplekt, milles end taas naiselikuna tunda vahelduseks ema olemise kõrvalt. Nude sari on tõeliselt ilus.

 • Avatar
  Vasta Vaike 30. juuni 2018 at 18:12

  Minul on kogemusi mitme erineva pesu firmaga, kui aus olla siis pigem maksan pesu eest rohkem kui vàhem. Odavate rinnahoidjatega pole mul ilmselt vedanud. Bonboni pesu kannaksin meelsasti ja oleks ka mehele mida näidata ?. Uus ja kaunis pesu annab igale naisele enesekindlust! juurde?

 • Avatar
  Vasta Kaie 30. juuni 2018 at 18:09

  Olen korduvalt ostnud Bon Bon pesupoest pesu. Nad on nii kaunid ja kvaliteet väga hea. Aga …minu jaoks nii ebamugavad, rinnakad on alati soonima hakanud võrreldes lindexi pesuga. Muidugi on mugavusel suur roll kahe lapse suhteliselt järjestikuse raseduse ja imetamise tõttu.
  Seega vajaksin ma väga uut Nude Sunshine komplekti,et taas leida usu sellese kaunisse eesti pesubrändi.

 • Avatar
  Vasta Janne 30. juuni 2018 at 18:04

  Ilus pesu paneb naise särama. Minu omad on olnud alati alla kümne euro. Mõned on kestnud mitmeid pesusid, teised on lagunenud peale pesu kohe. Kallimast pesukomplektist ei ütleks küll ära.

 • Avatar
  Vasta Merike 30. juuni 2018 at 18:01

  Pärast seda, kui Seppälä kinni läks, pole mul kuskilt normaalset rinnakat saada!!! Ei kallist ega odavast. Just sellist nagu mina tahan-95F, ilma polstrita, laia õlapeaelaga, kolme haagi ja tugeva traadiga(mis esime tunni jooksul välja ei punnita, nagu migrofon). Ei olnud Triumpf`is ega Lindexis ega isegi mitte babuuljade poes! Nii et, mul on veel 2 närakat alles ja kui need ka katki lähevad, siis kõnnin nagu lehmatädi ja loobin tisse paremale-vasakule.. 🙁

  • Avatar
   Vasta K 30. juuni 2018 at 23:25

   Aga äkki vaatad Change pesupoodi, seal on täitsa sellistele nõuetele vastavaid rinnakaid. Hinnaklass küll pigem kallim, aga kui valikuvõimalus niigi pm olematu, siis soovitan vaadata. Seal ka väga abivalmid ja oskajad müüjad.

 • Avatar
  Vasta Kaija 30. juuni 2018 at 17:56

  Olen kunagi ammu ostnud paar Bonboni komplekti, mis tõesti siiani mind auga teeninud. Hetkel imetan ja seetõttu olen kõik vanad ja koledad pesud kapist minema visanud. Oleks tore küll midagi uut sellest Nude kollektsioonist endale valida. 🙂

 • Avatar
  Vasta JuliaR 30. juuni 2018 at 17:44

  On olnud nii kallimat kui odavamat pesu. Ja mõlemaga on nii häid kui halbu leide. Mul on ka üks BonBoni komplekt, aga pidin kahjuks pettuma. Rinnahoidja oli väga… lõtv ja vajus koguaeg ära. Alumise osaga olin küll rahul, see oli väga mugav. Võidu korral annaks BBle uue võimaluse, uuesti osta pole seni tihanud.

 • Avatar
  Vasta Terje 30. juuni 2018 at 17:42

  Mulle üldiselt rinnahoidjat kanda ei meeldi, ilma on mõnusam, mul väike rind ja ei sega, kui rinnahoidjat ei ole. Kuid siiski siiski, kodust väljaspool ikkagi ilma ei käi, koju jõudes lendavad enamasti kohe seljast. Traadiga mudelid on eriti ebamugavad. Siiani olen ka üritanud odavalt läbi ajada, kuidagi ei raatsi kallist pesu osta, kuigi jah, ilus pesu teeb tuju ja tunde heaks. Sellest valikust meeldib Nude Sunshine.

 • Avatar
  Vasta Marii 30. juuni 2018 at 17:42

  Vau, nude sunshine on väga ilus. Hea meelega kannaksin..:)

 • Avatar
  Vasta Marta 30. juuni 2018 at 17:41

  Oi, ma olen rämerott praegu, seega ei saa endale üldse ilusaid trussikud ja rinnakid lubada ning vanad on nii rõvedaks läinud, et viskasin minema. Praegu kaks paari ülaläärtest rulli läinud H&M rinnakad on veel suurest hädast alles, aga no ma ei julgeks end ühegi mehe nähes alasti võtta, sest see vahepealne pilt on ikka õudne ja pandaks jooksu ?? seega mul juba uut ilusat pesu sellepärast vaja, et saaks endale peiksi leidma hakata?.

 • Avatar
  Vasta Elizabeth 30. juuni 2018 at 17:41

  Otsin ilusat komplekti pesu millega üllatada kallimag mesinädalal ja BBL pesu oleks ideaalne. Samas pluss suuruses naisena on nii raske leida korraliku pesu mis istub ja ei ole kitsas kuskilt. Lisaks on mu rinnakorv DD või kohati E. Nii raske on leida ilusat pesu mis ei meenutaks nagu oleks vanaemalt pihta pannud. Tahaks noore inimesena(24) ikka kanda pitsi ja satsi. Aga 90DD vôi 90E ei ole valik just suur. Ei ole varem BBLi kandnud aga peaks minema proovima.

 • Avatar
  Vasta Kai 30. juuni 2018 at 17:39

  Enamasti on ikka odavamat sorti pesu, kuna meil majas ka kaks tüdrukut siis kolmele kallist ja ilusat pesu osta ei jaksa 🙂 Peale kaalu vähenemist on aga väga raske uusi rinnahoidjaid osta kuna sellel millel korv paras on ümbermõõt väike ja vastupidi. Miks ei võiks olla nii ,et kui muu rasv sulab siis rinnad võiksid ju ometi alles jääda:)

 • Avatar
  Vasta Anne 30. juuni 2018 at 17:35

  Tead ma ausalt arvan, et see kvaliteet üle.kvantiteedi suhtumine tuleb vanusega 😀 nooremana(ja kui lapsi veel polnud) meeldis mulle väga shopata ja kui midagi kehvasti istus või pesus nässu läks, siis si**a kah, aga nüüd tahan väga, et kõik esemed kauem kestaks ja tarbimine pole eesmärk enesest, pigem püüan tarbimist vähendada ja vähemate asjadega läbi saada… noh kahjuks ainult ühe hea rinnak omamine ei tule kõne alla, niiet Bon Bon!

 • Avatar
  Vasta Katrin 30. juuni 2018 at 17:29

  Olen aastaid olnud CHANGE pesupoe austaja ja vip klient. Muuseas nad tegid vip klientidele mega hea kingitusi aasta lõpus, hinnaliselt pakun kingituse väärtuseks ca 35€(kosmeetikat). Ühesõnaga tore, et niimoodi meeles peavad. Aga mulle lihtsalt istuvad ainult sealt ostetud rinnakad, sest kannan mingi H numbrit ja neilt seda alati saada! Ja muide sain ka mega ilusad rasedusaegsed pildid just sinu juures, Mariann! Ja mul oli Bon Bon Lingerie kittel, mis pildistamisel seljas ning laenasin seda veel ka oma sõbrannale pildistamiseks ja ta ka käis sinu juures;-)

 • Avatar
  Vasta Kadri 30. juuni 2018 at 17:29

  Olen pettunud mõlemas, nii kallis kui ka odavas pesus. Kuna mul on 2 last, siis ega väga tihti just ei jõua poodidesse, et osta omale uut pesu. Netipoest väga ei tahaks tellida. Ikka vaja oma silmaga näha ja katsuda. Tihtipeale odavamad rinnahoidjad peavad kauem vastu aga mitte alati. Erand kinnitab reeglit nagu öeldakse. Minu valik oleks Nude Sunshine, sest see on lihtsalt niiii armas.

 • Avatar
  Vasta Kerstin 30. juuni 2018 at 17:26

  Pole siiani raatsinud endale kallist pesu osta. Aga mõelnud olen tihti, et peaks ostma. Kõige kallimad mis ostnud olen on vast 20€ rinnahoidjad ?

 • Avatar
  Vasta Liisu 30. juuni 2018 at 17:25

  Mina eelistan ka pigem kvaliteeti kui kvantiteeti. BonBoni tegemisi olen jälginud ammu ja kaua, kuna sain sealt kunagi mõnusa ööpesu, millega kaasnes super teenindus. Ööpesuga jäin ka väga rahule. Praegu pole ammu miskit omale BonBonist soetanud, kuid sortimendil olen siiski silma peal hoidnud. Kui õnn peaks naeratama, siis Nude Sunshine oleks kindlasti minu cup of tea!

 • Avatar
  Vasta Kätlin 30. juuni 2018 at 17:22

  Otsin just pulmadeks ilusat pesu ning tundub, et glorious sobiks hästi. Aga eelistan ka odavat, samas kvaliteet annab kohe tunda. Olen outletis ostnud Triumphi pesu ja no väga hea kvaliteet. Mugav, miljon korda pestud ja ikka pole kulunud. Ma pesen rinnakaid ka peale igat kandmist nagu Monk, niiet Triumphi julgen ka soovitada.

 • Avatar
  Vasta Eleriin 30. juuni 2018 at 17:21

  Ostan tavaliselt odavat pesu, minu jaoks pole see nii suur summat tavaliselt väärt.. poes ka eelistan mitte proovida, kodus tihti avastan, et oleksin pidanud ikka suuremad rinnahoidjad ostma ?
  Nude Sunshine on niiii kena!!

 • Avatar
  Vasta Kaidi 30. juuni 2018 at 17:10

  Suurele rinnapartiile on tõesti midagi ilusat keerulisem leida, et nagu ühest küljest on tissihaldjas lahke olnud, aga samas teisest küljest päris suure probleemi tekitanud. 😀 Sooviks endale väga mõnda ilusat, vastupidavat ja mugavat pesu. Osalen heameelega loosis 🙂

 • Avatar
  Vasta Egle P. 30. juuni 2018 at 17:10

  Toidan rinnaga ja oman üsna mitut odavat spordirinnaka taolist eksemplari, sest noh, mugav, nagu isegi mainisid. Vahel midagi ilusamat selga pannes on aga probleem, et polegi ûhtegi ilusat ja korralikku rinnahoidjat enam. Nii et võit oleks magus. Mõtlen iga kord end üles lüües, et ilus pesu on siit puudu, aga ostma ka ei raatsi minna. 😀

 • Avatar
  Vasta Kaidi tölp 30. juuni 2018 at 17:09

  Mina vaatan mis on odav ja mugav. Ja uued kuuluksid ära kll

 • Avatar
  Vasta Kiku 30. juuni 2018 at 17:09

  Olin aastaid mariemel rinnakate fänn ja enam eestist pole leidnud neid. Nūūd peakski uut firmat katsetama.
  See nude kollektsioon on täitsa kena.

 • Avatar
  Vasta A4 30. juuni 2018 at 17:09

  Mina olen ka see kes k2ib odavate spordikatega sest teistel rauad lahti ja h66ruvad..ostsin ka lindexist ja hmst aga koju j6udes ja kandes ei ole ikka see..soonivad ja korv ikka ei istu nii nagu peaks..yhed triumh omad on ka aga kuna olen juurde v6tnud siis ymberm66t on v2ike ja pigistab..seega jahh, pole mul ka v2ga korralikku pesu aga sooviks..hetkel seljas rinnakas mis on eem…p222ris vanad..julgen 8elda et 10a ikka..kunagi halensist vist tellitud?
  Meeldib nude sunshine

 • Avatar
  Vasta Helena 30. juuni 2018 at 17:06

  Olen hetkel imetav ema ning hetkel on mul 4 rinnahoidjat. 2 väga kulunud imetamise oma ja 2 kulunud tavalist rinnahoidjat. Kõik H&M-st. Pole siis vist ime, et saan ainult sõna kulunud öelda. Rinnahoidjat kannan vaid kodust väljas olles. Võibolla sellepärast, et sellist ilusat ja mugavat pesu pole mul kunagi olnud. Olen ka mõelnud, et peaks mõne korraliku komplekti ostma ning ka mees on mulle mitu korda pakkunud, et ühe komplekti võiks valida. Eks temagi tahaks oma naist vahel ilusas pesus näha. Ma kardangi seda, et ostan kalli pesu ning see näeb peale pesu kole välja. Pesu maitse on mul suht tavaline, et sobiks erinevate riiete alla. Nude Sunshine on ilus ja see mis sul piltidel seljas on SUPER.

 • Avatar
  Vasta Merli 30. juuni 2018 at 16:59

  Olen ka viimastel aastatel ostnud pigem harva ja kvaliteetset pesu. BonBon on mu täielik lemmik. Viimane ost oligi see Nude Sunshine komplekt, millega olen väga rahul. Glorious meeldiks ka väga!

 • Avatar
  Vasta Karmen 30. juuni 2018 at 16:59

  Julmalt ilus pesu! Mina valiksin endale Nude Sunshine komplekti, see tundub olevat tõeliselt mugav ja näeb imeilus välja. Ma pole kunagi loosides osalenud ega ka midagi võitnud (eem, seega loogiline) aga nüüd löön küll kampa!

 • Avatar
  Vasta Liis 30. juuni 2018 at 16:58

  Muse kollektsiooni pesu on väga ilus! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaidi 30. juuni 2018 at 16:55

  Kusjuures parimad odavad rinnahoidjad olen saanud NewYorkerist. Olen ise ka imestanud, et nii odava hinnaga, aga nii hästi vastu pidanud. Ma muidugi ei pese ei kalleid ega ka odavaid rinnahoidjaid pesumasinas, eks see aitab ka kaasa. Siit valiksin ilmselt Glorious komplekti. 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 30. juuni 2018 at 16:54

  Ohh, see Muse korsetiga rinnahoidja on nii ilus, et selle komplekti võtaks küll 😀 LA girl topp on ka väga kena.
  Mina eelistan korralikku pesu osta WomenSecretist. Ülimõnusad, kenad ja kvaliteetsed.

 • Avatar
  Vasta Margit 30. juuni 2018 at 16:51

  Bonbonini mu pangakonto vist küündida ei taha. Ostan odavama klassi pesu, kõikse kallim on olnud calvin klein, see oli lausa mitu aastat lemmik, aga nii palju kandmise peale venis lõpuks välja ?

 • Avatar
  Vasta Ma 30. juuni 2018 at 16:48

  Nude Sunshine kollektsioonist tahaks midagi võita küll! ???

 • Avatar
  Vasta Kelluke 30. juuni 2018 at 16:46

  Lõpetasin just rinnaga toitmise ja rind on väiksemaks muutunud seega kuluks uus komplekt ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Tiina 30. juuni 2018 at 16:45

  Viimati käisin pesu ostmas 2017 suvel Triumphi poest. Olin just imetamise lõpetanud ja rinnad polnud enam ilusad pringid ? Sain tänu müüjale kaks ilusat pesukomplekti. Olen alati rinnakas olnud ja peale kahte last on rinnad kohutavad ? ei leia sobivaid. BBL olen saanud vaid ühe paari pesu tänu õnnele. Hetkel jälle rasedana tunnen õudust, et pean külastama pesupoodi kus enamus kordi pean tühjade kätega ära minema ? Oi kuidas igatsen hästi istuvaid rinnakaid?

 • Avatar
  Vasta Nele Kõli 30. juuni 2018 at 16:45

  Olen ka alati ostnud ikka odavamat pesu aga mõni ikka on ok mitu aastat. Viimane kord”priiskasin” ja ostsin 70€ komplekti. Aga firmat ei mäletagi ?. Tõesti on mugav ja pole aru saadagi ei oleks pesus käinud ?. Jaaaa…. see Nude Sunshine push-up komplekt on kena paneks heameelega endale
  selle selga ?

 • Avatar
  Vasta pille 30. juuni 2018 at 16:44

  Ma üldse nii vaene, et ostan pesu sidonasest(Poola kaup) ja paari euroga? Jõuan tavaliselt ka pesu päris kapsaks kanda??
  Aga vot heameelega omaks ühte kvaliteetset pesu, Nude Sunshine ?

 • Avatar
  Vasta Anna 30. juuni 2018 at 16:42

  Olen ise alati ostnud ainult odavat pesu, mida tõesti ei kannata kaua kanda. Tahaks küll endale lubada kallimat pesu aga ei tõuse käsi seda väljaminekut tegema.

 • Avatar
  Vasta Tiia 30. juuni 2018 at 16:41

  Ma olen just uue pesu otsingul. Minu rinnapartii vaju täitsa kokku peale kaksikute saamist. Nüüd on ainult üks sobiv rinnahoidja. Mulle meeldib Nude Sunshine.

 • Avatar
  Vasta Kairit 30. juuni 2018 at 16:41

  Ostsin pesu enne Pesuparadiisist, vãrvid ilusad, aga enamik pesu mega push up, traadid tulevad 50% esimesest pesust välja ja värv tuhmub, aga hind soodne 11.90-15.90eurot ?. Eelmine aasta sattusin juhuslikult bon bon laomüügile ja jäin selle pesuga väga rahule. Nüüd ostangi pesu ainult bon bon laomüügist, sest tähishind hakkab rahakotile?

  • Avatar
   Vasta Kairit 30. juuni 2018 at 16:43

   Muidu naiselik kollektsioon on nude sunshine?

 • Avatar
  Vasta Kaari 30. juuni 2018 at 16:39

  Pole veel kordagi ostnud endale korralikku pesa. Alati olen ostnud kiirmoe omasid. Tahaks nüüd proovid kuidas mulle meeldib BBL pesu.

 • Avatar
  Vasta Liina 30. juuni 2018 at 16:37

  Ostan ka pigem odavat pesu. Viimane kord leidsin terranovast t-shirt bra ja on igapäevaseks kasutamiseks väga ok. Üldse on mul peale lapsi üsna keeruline sobivat pesu leida. Ümbermööt on väike, aga korv pigem suur. Bon bonist on mul kapis öösärk ja üks pesukomplekt erilisemaks puhuks. Soodusmüügi ajal läheks küll vaatama, täishinnaga ei raatsi osta. Ehk loosiõnn ükskord naeratab. Valiksin Nude kollektsiooni.

 • Avatar
  Vasta Helena 30. juuni 2018 at 16:36

  Ostan ka ainult odavat pesu. Eriti imetamise/raseduste ajal, kui tiss koguaeg muutuvas suuruses on na püsivaks kasutuseks nagunii midagi osta ei saa. Pole vist üle 20 euro maksvat pesu kindlasti kunagi ostnud (ega isegi mitte proovinud/katsunud), seega katsetaks ära küll, kas odaval ja kallil on ka siis mingi vahe sees või ei. Kuna ma ka hetkel imetan ja õiges suuruses pesu peaaegu, et ei olegi, siis kuluks ära küll! Muse kollektsioon meeldib!

 • Avatar
  Vasta Disny 30. juuni 2018 at 16:35

  Ausalt, mul odavate rinnahoidjate vastu pole midagi. NY omad eriti viisakalt vastupidanud. Millega mul alatihti probleem on, on see et püksikute keskosa on nii ebamugav ja läheb alati kuskile vahele… Just siinkohal eriti NY omad. Mitte küll kõik aga paljud. Ei oskagi öelda kas asi minus or lihtsalt osadel on halb lõige 😀 ja siis ostan pesu, suvalt, välimusejärgi ja 1x kannan ja läheb prükkarisse. :S 😀 nude sunshine on küll wow!!! Mega ilus ja uhke pesu sul ka seljas!

 • Avatar
  Vasta Karin 30. juuni 2018 at 16:35

  Tudengina pole praegu sellist raha, et kallist pesu osta. Siiani polegi midagi ilusat leidnud, mis samal ajal mugav ja taskukohane oleks.

 • Avatar
  Vasta Ege 30. juuni 2018 at 16:34

  See nude sunshine on väga naiseliku stiiliga pesukomblekt ja minu naiseliku keha jaoks oleks see super sexy?

 • Avatar
  Vasta M 30. juuni 2018 at 16:32

  Bonboniga ongi nii et korra proovid juurde soovid 🙂
  Mul hetkel kolm nende komplekti millest kaks mega mugavad ja üks selline tavaline, lisaks veel hommikumantel ja body.
  Neil poes ka alati mega hea teenindus. Hiljuti läksin lihtsalt uudistama aga müüja oli nii tore et väljusin ostuga ja järgmine päev läksin ostsin veel body ka.

 • Avatar
  Vasta Kristina 30. juuni 2018 at 16:32

  Eelmine aasta mõtlesin, et hellitan ka ennast ja ostsin Change poest kaks komplekti. Mõni kuu hiljem jäin rasedaks ja paraku ei lähe siiani see enam selga. Nüüd käin ainult vesistamas ?

 • Avatar
  Vasta Ketu. 30. juuni 2018 at 16:30

  Kuna ma suuremasse linna satun harva, kust saaks sellist kvaliteetsemat. Siis praegu lepin väikelinna odavpesuga, kuigi ka siit olen saanud sellist, mis püsib kaua ilusana ja on mugav 🙂

  Ühest väga korralikust pesukomplektist ära ei ütleks ju.

 • Avatar
  Vasta Kertu 30. juuni 2018 at 16:29

  Ilusate rindadega inimestel on minu meelest nii lihtne pesu leida. Mul kahjuks nii vedanud ei ole ja olen pidanud nii palju katse-eksitusmeetodiga alt lendama. Ei sobi üks, ei sobi teine, sest rind on suur ja teatud kujuga rinnahoidjad lihtsalt ei hoia rinda ilusti. Kahju muidugi. Olen pidanud neid vanaemade rinnakaid kandma, et eneseväärikus säiliks ja rind riiete all kena paistaks.. Mehele meeldimisest ei hakka rääkimagi..
  Igatahes Bonbon on veel proovimata, arvasin miskipärast, et ilus võrdub ebamugav.. Sinu jutu järgi samas julgeks juba kahelda enda teoorias.

 • Avatar
  Vasta Marianne Malberg 30. juuni 2018 at 16:24

  Olen ostnud nii odavat, kui ka natuke kallimat pesu, kõige rohkem 30 euri juures, ei raatsi osta kallimat 😀
  Mulle meeldib kanda selliseid bokser moodi ja tavalisi aluspükse, neid olen ntrendist ja h&m ostnud. Kallimaid olen ostnud samadest poodidest, ainult kallimad 😀
  Mul ka imetamise ajal kandsin ainult sportrinnahoidjaid, kuskilt netist tellisin, nii mugavad, siiani kestavad.
  Sooviks küll proovida head ja kvaliteetset pesu, rinnad ära veninud 😀 saaks siis ära peita

  • Avatar
   Vasta Marianne Malberg 30. juuni 2018 at 16:25

   Sooviksin nude 🙂

 • Avatar
  Vasta Maren 30. juuni 2018 at 16:23

  Pühajummel kui ilus see nude sunshine komplekt on. Minul igatahes ila tilgub 😀
  Mu pesukomplektid on viimasel ajal piirdunud “väga” praktiliselt kaheks-must ja valge. Pole leidnud seda õiget värvi endale aga Nude toon… täpselt mina.

 • Avatar
  Vasta Sirle 30. juuni 2018 at 16:22

  Jubedalt teeb kadedaks,et väikeserinnalised saavad kanda nii ilusat pesu. Neid keda on “õnnistatud” suurema rinnaga peavad leppima selle piskuga,mis meil poodides on. Jah,aastatega on läinud seis paremaks,aga vä-he!

 • Avatar
  Vasta Eve 30. juuni 2018 at 16:21

  Shame on me, mul pole kunagi kallist pesu olnud 🙁

 • Avatar
  Vasta K 30. juuni 2018 at 16:20

  Kas BonBonis 70G suurusele ka midagi on? Kas on üldse mõtet minna sinna poodi ja laomüügile piiluma?

 • Avatar
  Vasta Liisu 30. juuni 2018 at 16:17

  Mina kandsin varem Seppäla pesu, sest nende mõned mudelid lihtsalt istusid IDEAALSELT. Oligi see, et kui olin ühe korra sobivad leidnud, siis pärast võisin lihtsalt mudeli nime ja suurusnumbri järgi osta ilma proovimata.
  Hetkel kannan LINDEXi asju, selliseid väga lihtsa disainiga ja mittemidagiütlevaid esemeid, sest olen hetkel kosunud ja siis ei raatsi kallist pesu osta, sest plaan on ikka lähiajal uuesti kahanema hakata ja siis tuleks jälle kõik välja vahetada. Samas kui nüüd peaks juhtuma, et võidan, siis muidugi oleks väga hea meel midagi ilusat ka kanda.

 • Avatar
  Vasta Mimm 30. juuni 2018 at 16:14

  Mina ei ole oma 23 eluaasta jooksul veel kordagi endale kallist pesu lubanud..pole nagu selle peale tulnud. Nüüd muidugi tahan sammud muidugi sinna Bonboni seada ja midagi väga ilusat endale osta.
  Siiani olen hakkama saanud new yorkeri 12.95€ rinnakatega ja 6.95€ alukatega. Olen sealt selle raha eest saanud nii halba, kui ka üsna head kvaliteeti. Mõned rinnakad on peale esimest pesu prügikasti läinud, kuid mõni on väga kenasti kestnud. Oeh..nüüd lähen luban endale ühe kalli pesu komplekti ?

 • Avatar
  Vasta Anu 30. juuni 2018 at 16:14

  Võib-olla on see mõne jaoks naljakas, aga minu üks unistusi on raatsida endale osta korralik pesu. Olen korduvalt pesupoodi astunud ja sealt põgenenud, sest hinnad on ikka kõrged. Üldiselt ma üldse väldin pesu ostmist. Ostan nii palju kui vajalik, aga nii vähe kui võimalik. No ei ole minu teema, ehk mul lihtsalt puudub hea kogemus.
  Üks korralik pesukomplekt kuluks ära küll ?

 • Avatar
  Vasta K 30. juuni 2018 at 16:08

  Never ei osta odavat pesu…ebamugav, kole ja laguneb ruttu. Kui raha vähe oli, siis passisin soodukaid ja ostsin selliseid kõigega kantavaid variante (nt üks must, üks neutraalne). Aga ilus pesu on minu jaoks hea enesetunde alus. Seljas võib olla dress ja t-särk, aga selle all on raudselt mingi ilus pesu 🙂
  Bobboni ostnud pole, pole väga pitsi austaja, aga sinu kiituse peale vist lähen nüüd piiluma 😀

 • Avatar
  Vasta Getu 30. juuni 2018 at 16:07

  Sorteerisin siin alles oma pesusahtlit ja loopisin enamus minema. Kas oli kulunud või suureks jäänud ja alles jätsin 2 paari rinnakaid. Ning need pole ka väga parajad 😀 Mu C korvist saanud —A vist.

 • Avatar
  Vasta Kellukas 30. juuni 2018 at 16:06

  Mina kannan ka odavat pesu..pole niii rikkaks saanud veel et osta kallis ja kvaliteetne pesu.Osalen loosis ka ?

 • Avatar
  Vasta Liia 30. juuni 2018 at 16:05

  Pole kahjuks kolme lapse kõrvalt enda jaoks suurt midagi saanud soetada. Poe vaateakendel vaatan ja mõtlen, et küll oleks hea ja lihtsalt minna ja osta, aga pole seda saanud kunagi teha. Pean hakkama saama odavamate variantidega.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 30. juuni 2018 at 16:05

  Mina ostan lindexist pesu. Seal on täitsa okei pesu normaalse hinnaga. Mugavuse poolest on parim pesu new yorkeris kuid kvaliteet on ikka suht kehv, muidugi hind on ka olematu, kuid aluspesu ei sooni nii et rasvavoldid üle ääre tulevad.. aga samas eitaha pesu peale väga palju kulutada ka.. aaa aasta tagasi ostsin Marks and Spenceri poest rinnahoidjad ja need siiani mu lemmikud ja täitsa heas seisukorras..

 • Avatar
  Vasta Eliko 30. juuni 2018 at 16:02

  Ostan odavama poolset pesu , kui meeldib miks mitte.

 • Avatar
  Vasta Kris 30. juuni 2018 at 16:01

  Ostsin endale viimati pesu komplektid vist aastal 2015. Senini parim investeering aga no olgem ausad, oli juba aeg 10 aastat tagasi uued osta. No ei raatsi lihtsalt, kogu aeg on mõni muu asi kodus mis vajab raha ja laps vajaks.
  Ma isegi ei vali millist komplekti tahaks, sest iga naine oleks õnnelik ükskõik milline see oleks.

 • Avatar
  Vasta Mari 30. juuni 2018 at 16:00

  Pigem olen odavama pesu ostnud. Aasta alguses tegin investeeringu ja tellisin enese poputamiseks BonBonist komplekti – ja tõesti ilus ja kena ning istub hästi. Või noh, istus. Nüüd olen kolmanda lapse ootel ja ei taha väga üldse rinnahoidjaid kanda, kuidagi ei leia sobivat. Aga tõsi see on, et ilus pesu teeb ka enesetunde heaks ja meele rõõmsaks.

 • Avatar
  Vasta Merili 30. juuni 2018 at 15:59

  Mul ka enamuses ikkagi odavpesu, mõni on päris kaua vastu pidanud, mõni mitte nii kaua. Tahaks küll ilusat ja kvaliteetset pesu aga kuidagi ei taha nii palju raha pesule raisata, pigem ostan lapsele m:dagi 🙂 võita meeldiks komplekt Nude Sunshine kollektsioonist 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin 30. juuni 2018 at 15:59

  No ma usun et selle pesukomplekti võiks ma nüüd võita küll.. vaatasin järgi ja see Nude sunshine passiks hästi.. A et miks ma selle endale saada võiks? No rasedaks jäädes jäid vanad pesu väikseks, korvi võrra suurenes see partii, siis oli imetamis periood ning nüüd kui paterdav kodanik on 2aastat ja 3kuud olen mina suht kaalust alla võtta, kuid partii on ikka suurem kui enne ?‍♀️ Ehk siis koristasin kappi ning viskasin kõik oma vana pesu minema, kus oli ka üpris palju korralikku pesu,aga ei anna kellegile omad kantud vana pesu ju.. Alles jäi kõigest 4 paari rinnahoidjaid ??‍♀️Help Mallu?
  Võiks ju ükskord see loosiõnn naeratada ja mulle ühe korraliku pesukomplekti kinkida?

 • Avatar
  Vasta Loora 30. juuni 2018 at 15:56

  Ma olen päris kitsi, kui asi puudutab endale millegi ostmist. Pesu olen enamasti tellinud alist ja üllatavalt palju on vedanud sellega 😀
  BonBoni pesu tundub aga niii mugav ja ilus, et pean saama

 • Avatar
  Vasta Jekaterina 30. juuni 2018 at 15:56

  Olen siiani turult odavat pesu ostnud.Pole küll mugavad nagu tahaks aga pole midagi teha peab leppima kui kallimat osta ei jõua.peaasi et midagigi on selga panna.

 • Avatar
  Vasta ( 30. juuni 2018 at 15:54

  Pesu ( eriti ronnahoidja) valik on alati üks suur peavalu, vahet pole kas tegemist odava või kalli tootega, no lihtsalt ei istu. Olen küll suht norm mõõtudes ( 75b-80a) aga õiget rinnahoidja leian haruharva. Täna käisin just poes ja proovisin ca 8 rinnahoidjat ja lausa nutt tuli peale. Möödas on 5 nädalat rinnataastus opist ja olukord(rinnavähi tõttu eemaldati kogu rind) on pehmelt öeldes masendav- mitte miski ei istu- kunstrind on kõrgel ja kikkis nagu 20 aastasel, oma rind aga vahib pigem püksi värvli vahele. Ja 2 nädala pärast on mul pulmad- olukorra lahendus tundub suht mission impossible olema. Tänan, et jagasid BonBon lingeri kohta onfot. Ehk on lootust sealt midagi leida.

 • Avatar
  Vasta Maria 30. juuni 2018 at 15:53

  Mul on peale lapse saamist rinnad nii jaburalt suuremad kui enne ja veel takkaotsa erineva suurusega, et mitte üks odav ega kallis asi, mida ma proovinud olen, ei istu. Kui natuke rohkem toimetan, on ikka mõni tiss (no loomulikult see suurem) rinnahoidja seest väljas. BBL pole veel proovinud, seega mind väga huvitaks, kas nende valikust midagi sobib mu jaburale partiile.

 • Avatar
  Vasta Reilika 30. juuni 2018 at 15:50

  Vau, kui ilus Muse kollektsioon on! Olen ilusa pesu armastaja, aga olen samuti pigem seni ostnud H ja M poodidest ja tellinud suvalistest e-poodidest.

 • Avatar
  Vasta Triinu 30. juuni 2018 at 15:48

  Mul on palju pesukomplekte aga tõeliselt mugavaid ja hästi istuvaid on vaid paar. Olen saanud kvaliteetset pesu Lindexist aga mõnikord on vedanud ja HM kaubaga. Kui kunagi La Senzast ostsin, siis need püsisid ikka tükk aega ilusad ja rinnakad hoidsid kuju. BonBonil on nii erilised ja uhked pesukomplektid ning arvan, et igal naisel peaks üks selline sahtlis olema. Sellest valikust on Glorious mu lemmik – lihtsad lõiked aga samas nii elegantne. See nude pesu, mis sa valisid on ka mega ilus!

 • Avatar
  Vasta D 30. juuni 2018 at 15:47

  Siiani enamasti H&Mi pesu peal olnud ja võiks tõesti midagi mugavamat proovida ??‍♀️Nude sunshine kollektsioon on küll väga ilus

 • Avatar
  Vasta M 30. juuni 2018 at 15:46

  Komplekti võtaks Muse kollektsioonist?

 • Avatar
  Vasta M 30. juuni 2018 at 15:45

  Mina olen ostnud vaid H&Mst, lindexist või new yorkerist pesu, pole kunagi sattunud kvaliteetse pesu poodi, hinnad on krõbedad ja ei ole julgenud seda väljaminekut teha?

 • Avatar
  Vasta H. 30. juuni 2018 at 15:43

  Minuga on selline lugu, et mulle on viimased paar aastat mees pesu ostnud:) Mõni aasta tagasi tegi ühe sünnipäevaüllatusega otsa lahti ja nüüd ostabki/tellibki. Tunnistas mulle üles, et uuris pesusahtlis muidugi enne tükk aega neid suuruste silte ja imekombel enamus on suuruse poolest olnudki täitsa parajad. Minul on millegipärast palju Triumphi pesu, pole just kõige odavam, aga vähemalt ei lagune ka paari pesemisega ära.

 • Avatar
  Vasta Triin 30. juuni 2018 at 15:39

  Mul imetava emana on lihtssm hetkel osta odavamat pesu,sest ei raatsi ausalt enda peale kulutada. Viimane kord aluspesu ostes astusin aga ämbrisse. Nimelt peal suurus XL aga kodus jalga proovides heal juhul M. Nüüd aluspesusahtlis ruumi võtmas

 • Avatar
  Vasta Hekti 30. juuni 2018 at 15:37

  Mul ka H&M on ühe pettumuse teise otsa valmistanud. Parim on olnud muidugi see, kui pesu on teist korda seljas, pole jõudnud pesus käiagi ja rinnakas hüppas plaks seljast ära 😀 sest rinnaka õlapaela õmblus läks eest kopsuka juurest lahti lihtsalt. Peale pesu tuli teine ka endal üle õmmelda, sest seegi läks samast kohast katki. Ei ole ka mingi eriti määssiv kehaga, et enda kaal või liikumis stiil selle oleks saanud tõsiselt põhjustada, kannan xs-s (kaal kõikuv,aga keskmine 47kg) suurust ja rahmeldis absull ei ole. Truspenid on konkreetselt enamus 30°C õrnpesu juures liimist lahti läinud. Kord leidsin ühed ilusad tumepunased pool pitsilised õmblusteta truspenid ja alla osasse, hargivahe osasse, oli siis õmbluste asemel teine kiht liimitud. Ja tegelikult puusa ümberkäivasse osasse ka toestus liimitud. Ma tark ostsin kohe seitse paari, sest ilusad olid ja enamus ei kannatanud esimest pesugi välja :/ miski 7€ paar vist ja sisuliselt ~50€ maha visatud raha.
  Aga üldiselt jah, H&Mi pesu ongi peale esimest pesu kohe selline nagu sul piltidel. Kuna mul rahhi eriti pole, siis pean sellega leppima. Muidu käiks ilmselgelt kuskil BonBon’is pesushopingul.
  Mulle meeldivad piltide järgi kõige rohkem sinu linkidest need Nude Sunshine’id 🙂

  • Avatar
   Vasta Hekti 30. juuni 2018 at 19:04

   Selle H&Mi koha pealt oli parim siiski see, et: Parim on olnud muidugi see, kui pesu on teist korda seljas, pole jõudnud pesus käiagi ja rinnakas hüppas plaks KESET TÄNAVAT seljast ära 😀 
   võta siis keset tegusat päeva ja null ajaga endale uus rinnahoidja kuskilt eksole. Mul pole päris nii ka kahjuks, et saaks ilma käia täiesti nagu sull, pole kuidagi sellist keha, et väga imelik välja ei näeks paljalt pluusi all, püst on teistsugune – ütleme siis nii…
   Aga BonBoni koha pealt ka veel, et mul erilist kogemust nendega pole, aga tüdrukule ostsin nt kaks paari elevanidluu ja pitsiga trusloone ja no.. need läksid küll kahjuks kohe peale esimest pesu käest ära, peale teist pesu on need siiski kodu püksikud nüüd…suht lootusetu. Nad lõpetasid ka laste pesu tootmise mingil põhjusel, ei tea kas siis just vajaka jääva kvaliteedi tõttu või selle tõttu, et laste pesu ei osteta lihtsalt nii kalli raha eest eriti. Muidu algselt olid need meie püksikud kõige ilusamad küll ever mis meil olnud on. Aga kvaliteet lihtsalt ei vedand välja kahjuks. Algul olin nii häppi, et sellised üldse leidsin, täielikud lemmikud.

 • Avatar
  Vasta Helerin 30. juuni 2018 at 15:29

  Mina olen ka enamasti odava pesu kandja ja olen ka päris korralike saanud, mis siiani vastu peavad nt ühed rinnakad takkost kunagi 5 euriga ja reservedist pesukomplekt 17euriga. pärast pesemist on nad siiani korralikud
  Üks nude sunshine pesu kuluks ära küll, see sobiks suht iga riideeseme alla ja sellel ka kõrgem piha osa, mis aitaks veidi kõhtu varjata

 • Avatar
  Vasta Teele 30. juuni 2018 at 15:27

  Oeh! Ma ka ikka üsna odava pesu peal olnud enamik ajast ja bonbon lehel käin aeg-ajalt imetlemas ,mis pesu tahaks. Hetkel olen imetav ema ja tõesti raske on mugavat ja ilusat rinnakat leida , millega poleks keeruline imetada. See topp-rinnahoidja tundub küll idekas selliseks puhuks! ??

 • Avatar
  Vasta G. 30. juuni 2018 at 15:27

  Ma vihkan pesu ostmist. Esiteks ei meeldi mulle kuskil poes kabiinis aeleda, et proovida pesu, mis lõpuks ikkagi selga ei lähe või ei istu nii, et mugav oleks, teiseks on hinnad ikka päris õudsed. Viimasel ajal olen kõige normaalsemad, st hästiistuvamad rinnahoidjad ostnud Selveri laadapäevade ajal. Ei midagi ilusat, aga pole vähemalt rahast kahju.
  PS! Mulle meeldiks väga midagi ilusat Nude kollektsioonist.

 • Avatar
  Vasta Sirle 30. juuni 2018 at 15:26

  See L.A. Girl rinnahoidja topp on küll jumalik ja sa ise näed ka imekena ikka välja, tumedad juuksed on nii sinu “tassike teed”. Pesu kohta niipalju, et mul on vaid nn Hiinast tellitud pesu – odav ja kvalteet on nii ja naa. Mõni asi peab hästi vastu ja kannan kuni lõpuks ribadeks muutuvad või mõni teine asi peale paari kandmist auk sees ja pits hargneb jne. Pole kunagi üheski pesupoes endale pesu komplekte valimas käinud – liiga kulukas minu eelarve jaoks. Saan nii ka ilusti hakkama ja ei kurda. Eelistan ka selliseid pesusid, mis on seljas venivad, mugavad ja märkamatute õmblustega. Sageli küll ei tea, mis matejalist see Chinese stuff kõik valmistatud on, aga kui selga sobib ja mugav, siis mis siin ikka 😀

 • Avatar
  Vasta Kati 30. juuni 2018 at 15:25

  Minu valikuks on jäänud ka siiani odav pesu. Kui välimus kena ja rahakotiga läbi rääkides sobib hind ka talle, siis on tavaliselt kaubaks läinud. Samas ei saa väga kurta, aga väga on puudu midagi sellist, millega oleks mugav ka liikuval töökohal, ehk vahel natukene rabelen siis tunnen kuidas pool rinda nagu rinnahoidjast väljas, pole kõige mugavam 😀

 • Avatar
  Vasta Galina 30. juuni 2018 at 15:25

  Endale pesu ostan harva, sest ei suuda leida endale sobivad rinnahoidjat (sünnitanud emade hàda). Tahaks vàga midagi uut ja seksikat!

 • Avatar
  Vasta Ave 30. juuni 2018 at 15:24

  Mul pole iial ilusaid rindasid olnud. Kui nad kasvama hakkasid tuli ainult üks müksuke ja mitu kuid teine järgi. On ikka nõmedus ühe 15 aastase plika jaoks. Ema mulle rinnahoidjaid ei ostnud, vaid tädi kinkis jõuludeks friendsi topi. Ma kandsin selle ribadeks. Alles esimese palgaga ostsin uued- samasugused.
  Ja siis sain mehega kokku ja ta siis halsstas ja ostis mõned. Aga mina ei saa aru, mul vist olid juba enne lapsi suht inetud lõdvad rinnad. Esimese lapsega sain üüratu piimapaisu ja sealt edasi pole midagi ilusat olnud. 2 U kujulist nahakotti. Ja olen ikka suht hädas. Rinnahoidjaid ostan a la h&m-st ja päris kallist pesu pole mul iial olnud. Rääkimata ühtsest konpleltist. Õnneks olen osav riietuja ja lihtsalt a la õlapaeltega toppe ma ei kanna. Viimasel peol kus käisin oli mul kurguni topp, aga naba paljas 🙂

  Loodan, et valid minu. Hetkel käin autokoolis ja iga viimnegi vaba raha läheb sinna. Aga samas, ma saan hõmmiga kaa kenasti hakkama ja pigem vali ikka keegi, kellele teeb uus pesu ikka sellist rõõmu, justkui oleks jäckpoti võitnud.

 • Avatar
  Vasta K 30. juuni 2018 at 15:24

  Nude Sunshine kollektsioon on nii ilus, aga kahjuks tudengina ei raatsi nii kallist pesu veel osta. Kuid kallis pesu on tõesti väga kvaliteetne, nt Calvin Kleini rinnahoidjad pidasid mul ikka väga kaua vastu.

 • Avatar
  Vasta Liisi Pilv 30. juuni 2018 at 15:22

  Enne lapseootele jäämist tellisin endale pesu netist, Miriale. Iga kolme kuu tagant tuli uus komplekt, maksis kuskil 23€ saatmisega. Ilusad olid ja ütleks et ka kvaliteetsed. Mul siiani kaks komplekti alles. Nüüd peale lapse sündi pidin aga tõsiselt ette võtma uue pesu ostmise. Mõtlesin ja käisin poodides ning lõpuks otsustasin minna New Yorkerisse. Sain 25€-ga kaks paari rinnakaid ja viis paari aluspükse. Olen väga rahul. Aastaid on mul olnud ka wonderbra, mida kannan vast paar korda aastas. Maksis ta umb 35€ ja olen väga rahul oma ostuga. H&M pesud olenevad tõesti juhusest. Olen saanud sealt väga häid aga ka mitte häid. Neil oleneb materjal millest pesu on.

 • Avatar
  Vasta Mamm 30. juuni 2018 at 15:20

  Täitsa hull kui ilusad komplektid. Ise olen siiani olnud odava pesu peal, aga mida aeg edasi, seda enam tunnen puudust mugavusest- kuskilt ei sooniks, ajaks sügelema, pitsitaks. Olen küll mõned korrad kiiganud erinevaid kallemaid pesupoodisid, aga siis olen vaadanud rahakotti ja näinud, et need kaks ei saa läbi! 😀 Tuleb loota loosiõnnele

 • Avatar
  Vasta Karin 30. juuni 2018 at 15:19

  Oeh, raseduse aegu oli mul nii keeruline leida rinnakaid kuna partii paisus ikka jubedalt ja nüüd inetamise ajal sama teema ei leia sobivaid kuna korv on suur aga ümbermõõt jälle väike. Nii ma käingi spordikatega , hea lihtne, ei sooni ega midagi.Need BonBoni pesukomplektid on tõesti nagu unistus:)

 • Avatar
  Vasta Stiina 30. juuni 2018 at 15:18

  Ei ole veel mul pesuga kunagi väga vedanud. Ühe korra läks õnneks, kui imetamiseks Toonekurest ilusad tumedad rinnahoidjad ostsin! Üle kahe aasta möödas ja kannan neid siiani! Mis sellest, et enam ei imeta – no nii head ja mugavad on! Aga päris ühe paari rinnahoidjatega ju läbi ei aja.. Kõik teised, mis muretsenud olen, on vastu pidanud paar nädalat, heal juhul paar kuud. Ja kõik! Lihtsalt ei ole vedanud. :/

 • Avatar
  Vasta K 30. juuni 2018 at 15:17

  Minul oleks vaja ühte mugavat ja ilusat pesukomplekti! Enne rasedust juba kandsin ma nii valesid rinnahoidjaid, mis olid seljas väga ebamugavad – kas liiga suured, või pitsitavalt väiksed. Nüüd peale rasedust ja imetamist on rinnad muutunud päris palju ja ei taha absoluutselt neid olemasolevaid rinnahoidjaid selga panna. Enne kuidagi elasin üle sest välimuselt pole neil viga midagi – lihtsalt vale suurus ja minule mittesobiva lõikega. Mul on mingi 30 paari rinnahoidjaid ja mitte ükski ei ole mugav seljas 🙁

 • Avatar
  Vasta K 30. juuni 2018 at 15:17

  Kõik minu senised rinnahoidjad on pärit, kas H&Mist või Lindexist ning kuna minu jaoks ei ole pesu, eriti veel rinnahoidja, ostmine just kõige meeldivam tegevus (heal juhul 20 rinnakast üks enamvähem sobib) siis käin ostetud pesuga reaalselt nii kaua kuni ribad järgi ja lihtsalt tuleb uus osta. Muidugi olen ma mõelnud minna mõnda kvaliteetsesse pesupoodi, kus asjatundlikud klienditeenindajad oskavad mulle parima pesu ostmiseks nõu anda, kuid teades sellise pesu hinda siis ma lihtsalt pole raatsinud kallitesse pesupoodidesse minna. Loosiõnne puhul valiksin Nude Sunshine komplekti 🙂

 • Avatar
  Vasta Merily 30. juuni 2018 at 15:16

  Ma alati olen mehele öelnud, et kui peaksin lotoga võitma, siis esimese asjana lähen ostan hunniku kvaliteetset pesu. Seni olen kandnud H&Mi, mida ostan ka vaid soodukatega. Ja mis siin salata, vahel varastan ka mehe sahtlist bokseri jalga, sest endal on väike varu aluspesum Aga olen postitusega 100% nõus, et iga asjaga ei eest ei ole mõtet suurt raha välja käia ning kui mul on valida ka korralikumad jalanõud või aluspesu, siis pigem ikka jalatsid. Ja muidugi argument on alati ka see, et keegi ei näe mu pesu ju.. Mina arvan isiklikult, et riietuse koha pealt tasub võimalusel investeerida jalatsitele, teksadesse ja aluspesule.

  • Avatar
   Vasta Merily 30. juuni 2018 at 15:18

   Jommajoo, nii palju kirjavigu. See on see, kui 10 tundi olen ringi toimetanud ning diivanile puhkama tulles aju lülitab end välja.

 • Avatar
  Vasta Triinu V 30. juuni 2018 at 15:14

  Ma olen ka siiani odavamat pesu kandnud. Praegune lemmik on Triumphi rinnahoidja aga see selline sportlik. Kuna mu suurus on praegu 80 E siis on raske head rinnahoidjat leida.

 • Avatar
  Vasta Elina 30. juuni 2018 at 15:12

  Ma pole MITTE KUNAGI endale pesu ostnud kuskilt kallimast poest. Kõik on odavalt ostetud. Ja praegusel hetkel on mul üks odav katkine rinnahoidja, üks odav kohekohe katki minev rinnahoidja ja 2 odavar sport rinnahoidjat?
  Nude sunshine pesu tahaks küll! Nii ilus ?

 • Avatar
  Vasta Kaisa 30. juuni 2018 at 15:10

  Ma ei ole eriline riieteshoppaja, seega pesushoppaja veel vähem. Lisaks- meil saarel pole nii suurt valikut ja paljalt pesu pärast mandrireisi ette ka ei hakka võtma. Kuna geenid, vanajumal, rasedused ja misiganesmuu on mind “õnnistanud” E-korviga, siis on niigi väike valik seetõttu veel väiksem ja olen täitsa hädas. Lisaks on juulis veel pulma minek ning õmmeldi superilus linane kleit, aga vaat ilusat ja korralikku pesu selle alla panna pole 🙁 Võit oleks just see, mida vaja 🙂 Vaatasin kollektsioone- Nude Sunshine oleks kõige rohkem mu maitse järele 🙂

 • Avatar
  Vasta M 30. juuni 2018 at 15:09

  BonBon on mul vana lemmik. Ilma rinnahoidjata olla ei kannata, korv on D-E, olenevalt siis rasedusastmest ja imetamisest jne 😀
  Väga meeldis ka La Senza ja see Change mis selle asemele tuli on ka okei, st midagi überkaunist seal ei ole aga on kvaliteetne ja korralik ja toestav, mis minu jaoks on VÄGA oluline, eelmise raseduse lõpus ostsin sealt kaks suurepärast imetamisrinnakat, olid vist 45 EUR tükk aga väga head.
  BonBoni igasugused õhulised topid jne tunduvad megakaunid aga ei ole kunagi neid julgenud proovida, mul ikka korralikku toestust tarvis, nende kollektsioonid on aga väga kenad ja mängulised.

  Üks hea soovitus on muidu selline firma nagu Hunkemöller, Hollandis-Saksamaal nt leidub. Nende öösärgid on mu lemmikud aga no igasugune pesu on minu meelest päris kena ja kelmikas, vastupidavusega olen ka rahul.

  HM pesuosakonnast ostan ainult aluspükse, sellised kolmesed pakid puuvillaseid boksereid ja no igast igapäevast kandmist, odavad ja mugavad ja kohe kui koledaks lähevad, siis hea välja vahetada. Mul ei ole vajadust, et mu pesu peaks ilmtingimata matchima. Hetkel olen jälle suhtkoht lõpurase ja no… teinekord aevastades jne võib oops hetki ka juhtuda ja siis ma ikka vahetan päevas mitu korda seda pesu ja muudkui pesen 😀

 • Avatar
  Vasta inks 30. juuni 2018 at 15:09

  Olen ka pigem ebakindel omas mahlas, aga tegelen parajasti tõsiselt enesearmastuse leidmisega. Tudengina olen ka pigem odava-pesu-usku, kuna mõtlen, et siis pole kahju kui ruttu koledaks läheb või ära tüdinen. ? ?

 • Avatar
  Vasta L 30. juuni 2018 at 15:08

  Mina tahaks jubedalt enda meest üllatada ühe kauni pesuga.
  Seda enam, et ma ise lihtsalt ei raatsi kallist pesu osta, praegu on pesusahtlis ainult mingid nirakad, kõige kallim komplekt ongi H&M’i oma, mis on tegelt juba päevinäinud ja topiline 🙁

 • Avatar
  Vasta Liis 30. juuni 2018 at 15:08

  Ma just tellisin ja sain kätte oma aliexpressi pesu ja ausalt 7 € eest on pesu rohkem kui küll, isegi mees üllatus 🙂 reaalselt väga ilus,aga no näis kuidas pesule ja kandmisele muidugi reageerib 😛
  Kuna ma olen ehtne pesulaud,siis ma alati ostan Push up rinnakad alati-3 last on oma töö teinud 🙁 aga ausalt ka see 7€ne pesu tõstsis natuke mu enesekindlust mis on viimasel ajal kuhugi magamistoa pimedasse teki alla pugenud 🙁
  Muide Mallu, sina oled võrratult ilus selles pesus 🙂

 • Avatar
  Vasta Helen 30. juuni 2018 at 15:06

  Mina ostan enamus pesu New Yorkerist aga BonBoni pesukomplekte olen alati imetlenud, osta pole raatsinud veel ?

 • Avatar
  Vasta Evelin 30. juuni 2018 at 15:05

  Sellest valikust kindlasti Nude Sunshine. Väga stiilne, aga ei tea kas ka sobib mulle ka 😀 Minul väga raske saada head istuvat rinnahoidjat. Rindade vahe on kuidagi lai, pekki on palju, et kõik kenasti sisse saaks jne. Pesupoes käisin viimati kuskil 2 aastat peale sünnitust ehk siis umbes see aasta algus. Pesu poes valisin välja mitmeid komplekte, ka poemüüa tõi muudkui prooviks. Enamus lihtsalt ei istunud (just rinnahoidja). Olin üle saja aasta valmis kulutama ja ei saagi omale pesu, ah? 😀 No ja siis tõi müüa ühe Itaalia uue firma mille olid sisse võtnud prooviks. Ja no super materjal, istus ilusasti ja ise poleks üldse sellist vaadanud. Ja see oli neil ka alega! Kokku vist läks kuskil 40. Firmat ma peast ei mäleta. Pesus pole koledaks läinud, vastupidi väga hea kangas ikka. HM pesud ei sobi mulle üldse, ka suurematesse ei mahu tissid ja kui mahuvad voolab kaenlaalt midagi üle 😀 Olen saanud juhuslikult kaltsukast sobivaid rinnahoidjaid. Ilus pesu on kindlasti kaunis, aga see peab ka super hästi istuma. Mulle need suured push-upid, polstriga üldse ei istu.

 • Avatar
  Vasta Marii 30. juuni 2018 at 15:03

  Ah jaa, nude kollektsioon äratab äratundmisrõõmu.kui ma neid kõrgeid püksikuid nägin, ütlesin kõva häälega issand:d

 • Avatar
  Vasta B 30. juuni 2018 at 15:03

  Ma läksin endale Lindexist korraliku pesu ostma, reklaamivad ka teised, et erinevad mudelid ja kõigile sobivad. Proovisin ja jaurasin seal poes mingi 1,5h ja tehtud, leidsin jube hea mudeli ning muidugi ikka must ja valge kohe. Reaalsus oli see, et päevad hakkasid paar päeva hiljem (kuna nad peale sünnitust käivad nagu jumal juhatab) ja peale päevi olid rinnahoidja korvid suured ja ümbermõõt lai nii et rinnahoidja oleks vabalt seljas tiire saanud teha. Nüüd mul on kaks head rinnahoidjat mida ennem päevi saab kanda ja rohkem pole viitsinud poodi minna ?

 • Avatar
  Vasta K. 30. juuni 2018 at 15:00

  Kunagi umbes 6 aastat tagasi ostsin ka bonbonist pesukomplekti ja ma jäin ülirahule.
  Andsin ära, sest endale jäi rinnahoidja väikseks.
  Aga mu isiklik lemmik pesupood on change, on küll kallis, aga nii kvaliteetne pesu.
  HMi pesu on minu arust kohutav! ? mul on nii suured rinnad, aga mul vajuvad rinnad pesust läbi vms ? kogu aeg ripuvad üle ääre, jube!

  Loosis osalen kohe kindlasti. Hetkel veel inetan, aga tahan seda piimabaari kinni panna ja üks ilus ja korralik pesu kulub peale imetamispesu ära ?

 • Avatar
  Vasta Kelly 30. juuni 2018 at 14:59

  Kuna enda bamboonad on suured ja ise ka väike pole siis odav pesu ei ole lihtsalt minu jaoks ? sest seda ei eksisteeri! Aga kui leida kallis ja mugav siis lausa kust sest jah kahjuks alati kallis pole parim ❤️

 • Avatar
  Vasta Leenu 30. juuni 2018 at 14:58

  Ma ei ole siiani ostnud kordagi mõnest pesupoest endale pesu. Ikka h&m või lindex. Ja mis seal salata, olen pidanud end korduvalt kiruma ?
  Pesu on endale samuti raske leida, sest ega väiksemarinnalised nii kergelt juba hästi istuvat rinnahoidjat ei leia.
  Maru vahva oleks proovida midagi kvaliteetset.

 • Avatar
  Vasta Marii 30. juuni 2018 at 14:57

  Ma ostan change pesupoest ja olen ülirahul.ise tahan nii poole aasta tagant rinnakatele vaheldust, kuigi pesu peab kauem vastu.lindexi omi olen ka proovinud, ostnud ja kasutanud.müüja veel mõõtis suuruse yle ja poes tundus kõik õige olema, aga kuu ajaga suutis siiski seljas loksuma hakata ja ma polnud enam rahul.seega jään oma change,i juurde.mul h korv ka Tean, mida tähendab suur tiss:). Pesu peab just nii mugav olema, et unustad päeva jooksul ära, et rinnakaid kannad ja changest olen sellist ülimat mugavust tunda saanud.

 • Avatar
  Vasta K. 30. juuni 2018 at 14:57

  Minul on õnnestunud Lindexist saada odavamat pesu, mis ka mõnda aega ilus püsib. Hüppeliselt tõusis rinnahoidjate “säilivus” korraliku kuju hoidva pesukoti/vormi kasutusele võtmisega!

 • Avatar
  Vasta Karin 30. juuni 2018 at 14:56

  Ohh nii sooviks ka pesu mis istuks nagu oleks minule môeldud (olen ka pettunud kallimas pesus/ sooniv rinnahoidja on ikka väga ebamugav).BBL pesu ei ole proovinud ja tundub et see tasub kindlasti roovimist- Nude Sunshine ☀️ Komplekt

 • Avatar
  Vasta K. 30. juuni 2018 at 14:53

  Woow..Muse pesu kannaks küll uhkuse ja rõõmuga. :)! Pesu on ja selline riideese, mis on nii oluline, peab ilusti seljas istuma ja kõik paigas olema, et ka teised riided oleksid selle peal ilusad ja kenad. Kui pesu hõõrub või on ebamugav siis on see kaugele paista. Mina üldjuhul ei raatsi omale kallist pesu väga osta, lihtsalt on tunne, et nagu ei raatsi, kuigi tegelikukt võiks ja nii siis tulebki sammud seada a la H&M-i taas :). BonBon pesu kõlaks ikka väga hea kingitusena, mida uhkusega kanda :).

 • Avatar
  Vasta E.K 30. juuni 2018 at 14:53

  Soetasin ühe pesukomplekti omale BonBonist peale seda, kui foorumis naised sinult uurima hakkasid, mis pesu sa kannad.Olen väga rahul kvaliteediga.

 • Avatar
  Vasta Mirruke 30. juuni 2018 at 14:52

  Ma olen ka pigem odavat pesu kandnud. 10a tagasi oli suht ükskõik, aga nüüd järjest rohkem avastan end pesu sättimast. No lihtsalt nii ebamugav on ja pole hetkel ka seda rahakest, et kvaliteetne pesu osta. Loodan loosiõnnele, et saaks ka ilusa, seksika ja mugava pesu selga ?

 • Avatar
  Vasta Helge 30. juuni 2018 at 14:50

  Minu pesu on kõik turult pärit, mõni kestab, mõni mitte, erilist mugavust ka nagu pold, kuid kahjuks rahakott suurpere kõrvalt kallimat osta ei kannata ja loll nagu ma olen, siis kokkuhoid tuleb alati enda arvelt ?

 • Avatar
  Vasta Katrin 30. juuni 2018 at 14:49

  Ma olen üldiselt H&M kvaliteediga rahule jäänud. Pettuma olen pidanud Marilyn’i pesupoe kaubas ning Lindexi omas. Marilyn’i rinnahoidjaid pesin spets pesukotis ja puha, aga ikka kaotasid pärast kahte pesukorda oma vormi. Lindexi aluspesul kadus värv ühe pesukorraga. Üllataval kombel on parim kvaliteet olnud Rimis müüdavatel Dorina rinnakatel 😀 aga heameelega prooviks BBL kaupa.

 • Avatar
  Vasta Greete 30. juuni 2018 at 14:48

  Mul ka üldiselt H&M pesu, lihtsalt hind on hea ja välimus ilus. Kuigi jah, mõned korrad olen ostnud pesupoest ja kallimas hinnaklassis. On ikka võrratu tunne küll! Ilus pesu on hingele tõeline kosutus ?

 • Avatar
  Vasta Liis 30. juuni 2018 at 14:48

  Ka BonBoniga on täpselt nii, et kunagi ei tea, kaua midagi vastu peab. Olen ostnud sealt nüüdseks pesu umbes 5 aastat ja täpselt selline 50/50 võimalus, mõni asi on kohe hargnema hakanud, mõni asi on 5aastat juba kasutusel.

 • Avatar
  Vasta Mari 30. juuni 2018 at 14:47

  Sooviks endale ka ilusat ja kvaliteetset pesu, siiani olen kandnud ainult neid odavaid, ega väga ikka vastu ei pea küll. Muse komplekt oleks tõesti ilus 🙂

 • Avatar
  Vasta Age 30. juuni 2018 at 14:45

  Mmmm, kvaliteetne pesu. Kahjuks ei ole olnud nii palju vahendeid, et endale nii kallist pesu lubada…
  Nude sunshine on väga ilus ?

 • Avatar
  Vasta Mari 30. juuni 2018 at 14:45

  Olen täpselt samapalju rase nagu sa isegi. Ainuke selga kõlbav rinnahoidja on hetkel soetatud Takost, ilma traatideta. Üldjuhul olengi odavat pesu ostnud, sest tüdinen kiiresti ja pole probleemi, et traadid/niidid on peale paari pesukorda väljas. Nüüd aga, olles eriti hormonaalne naisisend, sooviks midagi mugavat vastu oma keha! Nude Sunshine oleks ilmselt minu hetkevalik.

 • Avatar
  Vasta Anette 30. juuni 2018 at 14:44

  Just rääkisin mehega et peaks magazini minema pesu ostma et hea odav ? nii et kui loosiõnn naeratab siis sooviks seda glorious komplekti ^^

 • Avatar
  Vasta Liis 30. juuni 2018 at 14:43

  Naersin kõvasti viimase lõigu peale 😀 haha
  Aga rinnakatest rääkida, siis ma mäletan kuidas ma Taanist teismelisena pesupoest sain väga ilusa push up rinnahoidja nii odavalt ja ma reaalselt kandsin seda vist 5a järjest. Kui kosunud poleks, kannaks ilmselt siiani. Nüüdseks läksin seda teed, et kannan AINULT taolisi rinnahoidjaid mis on nagu spordikad. Aga nad on sellise ilusa välimusega ja pitsiga ja niiii mugavad. Ostsin USAst walmardist kus mitu tk pakis ja maksis vist 6e 😀 Ei saakski õnnelikum olla, viskasin tava rinnahoidjad kõik minema mis mul olid 😀 Polnud parim plaan kuna nüüd mõtlen et üks paar võiks ju ikka olla haha. Pean ka ikka andma uuesti võimaluse kui sina juba kirjutad et selliseid rinnahoidjaid siiski on olemas mis saavad ka mugavad olla ja ei pea koguaeg sättima ja nihelema.

 • Avatar
  Vasta :) 30. juuni 2018 at 14:43

  Olen aastaid kandnud Calvin Kleini pesu. Kvaliteet ülihea, üks rinnakas juba 6a vana, aga kangas on endiselt ilus. Ma muidugi pesen pesukotis, aga ilmselt kõik naised pesevad nii? 😀 Kui tahate sellist, mis ei pitsitaks, siis Sloggi pesu on nii imepehme, et ei tunnegi, et seljas oleks. Vahepeal peab kontrollima, kas ikka sai rinnahoidja selga, ei tunnegi 😀 Ma jällegi ei tea, kas Sloggi ja Calvin Klein pitsilist pesu teevad, sest ma ise ei kanna pitsi, sest mees armastab siledat materjali ja talle pits ei meeldi. Kuna kannan palju liibuvaid riideid ja pigem sportlikumat stiili, siis ongi sile kangas hea, sest pits kumaks läbi. Ma ei kanna ka ilma tugikaarteta rinnahoidjaid, sest B-korv näeks liiga löts välja 😀 Meeldib ilus ümar rinnahoidjavorm. Seega Bonbonist vist mul midagi võtta poleks?

 • Avatar
  Vasta Triinu 30. juuni 2018 at 14:42

  Kogemuste põhjal olen ka pigem kallima pesu usku. Endal on näiteks CHANGE polsterdusteta rinnahoidja (https://goo.gl/images/43duMu) 9-kuud olnud ja imetamine on sellega easy (saab lihtsalt tissi välja) ja pits on imeilus. Välja näeb endiselt imeline!

 • Avatar
  Vasta Birgit 30. juuni 2018 at 14:42

  BBL pesu on imeline, endal ka üks komplekt juba aastaid ja näeb ikka ilus välja, ei kanna muidugi igapäevaselt.
  Abiellun kuu aja pärast ja olen mitu erinevat pesukomplekti ostnud, poes tundub ok mis soovitatakse, aga kodus natuke pikemalt proovides ikka jube ebamugav..olen juba nii palju raha sellele raisanud, et lausa nutt tuleb peale.?Glorious kollektsioon tundub niii mugav ja ilus!!?

 • Avatar
  Vasta Sigrid 30. juuni 2018 at 14:42

  Issand mul on alati pesu ostmisega probleeme. Kui rinnakas sobib, siis püksid ei sobi või vastupidi. 😀 ja ega ma pole raatsinud kallist pesu osta ka. Võibolla kui võidaks ja saaks ära katsetada siis edaspidi muud ei tahakski 🙂 praegu olen pigem odava pesuga leppinud, ostan suht tihti 😀

 • Avatar
  Vasta Getter 30. juuni 2018 at 14:42

  Ausalt öelda on hinna poolest ka minu lagi H&M ja Lindex. Ma väga kvaliteedi üle ei oska nuriseda, sest ega ma midagi tõeliselt head ja kallist kunagi vist kandnud polegi. Pesen oma aluspesu käsitsi, et see kauem ilus püsiks. See on muidugi pisut ajaröövel, aga pesu välimus on minu jaoks väga oluline. Mind tohutult häiris, et imetamise ajal kandsin neid igavaid ja mittemidagiütlevaid imetamisrinnakaid. Ma võin kasvõi auklikes dressides käia, aga pesu peab ikka olema ilus ja satsiline ja seksikas, siis tunnen end ilusa naisena ka auklikes dressides. 😀 ja see kuidas end tunned, selline paistad ka teistele. Seega ma oleks ikka üliõnnelik uue ja kvaliteetse pesu üle. Enam meeldis Sunshine Nude.

 • Avatar
  Vasta Kaisa 30. juuni 2018 at 14:42

  Mul on olnud aja jooksul pesu seinast seina. Nii kallimaid komplekte kui ka odavamaid.
  Ja kogemused on näidanud, et odavam pesu ei pea lihtsat vastu. Juba peale esimest pesu näeb välja räsitud ja kaotab ka oma õige värvi.
  BonBoni pesu on nii mõnusast materjaist ja mega mega mugav ning minu arvates kõik kollektsioonid on ka mega ilusad ?

 • Avatar
  Vasta S 30. juuni 2018 at 14:38

  Ma olen omale ühel korral ostnud kallimat pesu, kuid pole samuti rahul olnud. Tegu oli Thriumphi tootega, kuid ma polnud rahul sellega, et püksid igalpoolt kleidi alt läbi paistsid ja rinnahoidjad läksid peale pesu kujust ära. Peale seda ma pole julenud kallist pesu osta. Nende odavatega ongi nii, et kui joppab siis joppab ja pole kahju ka ära visata. Kuna mul on olnud mitu ümber kleiti või siis läbipaisvat keliti, siis leidsin kunagi Norrast sellise toote nagu Slogg. Üliõhukesed, nahavärvi ja väga mugavad püksikud. Need on tegelikult juba vanad ja tahaksid väljavahetamist niiet kui armas Mallukas, BonBon ja tasvaisa mu vastu õndsad oleksid ja kingiksid mulle uue mugava ja mõnusa komplekti, siis saaksin mina ka häbenemata ja mugavust tundes uues pesus oma sünnipäevakuule vastu silgata! ?❤️

 • Avatar
  Vasta Tupsu 30. juuni 2018 at 14:37

  Ka minul on väga raske leida head pesu. Tihtilugu on nii, et poes proovid ja tundub kõik tip-top olevat aga poole päeva pealt tahad seljast ära rebida. Paar lemmikut olen ribadeks juba kandnud. BBL pesu on mulle hetkel imeline unistus vaid.

 • Avatar
  Vasta Kady 30. juuni 2018 at 14:36

  Praegu on popp rinnakas mul imetamise oma ja super hea meelega tahaks ennast uue pesukomplektiga premeerida ?
  #fingerscrossed

 • Avatar
  Vasta Kadi 30. juuni 2018 at 14:36

  Üks ilus pesukomplekt kuluks igati ära nende hm omade ja newyorkeri kõrvale. Suurt valikut pole ka. Mehele meeldiks kohe kindlasti ja ise tunneks ka end naiselikumana.

 • Avatar
  Vasta Kats 30. juuni 2018 at 14:36

  Oh, sooviksin loosis osaleda ja valituks oleks Nude Sunshine!
  JA kui vaatan millise pesukomplekti sina omal minema viskasid, siis ma peaksin ammu puhta palja peega käima! Sest ausalt, olen ka vahel tühjendanud oma pesusahtlid, aga ikkagi on seal sellised, et ah, las praegu olla, need kenad mugavad ja sissetöötanud asjad – kuigi samas tean, et kulunud ja vanad:) Lihtsalt, mulle istuvad nii vähesed rinnahoidjad korralikult, siis ei raatsi neid sissetöötanuid minema visata!
  Aga samas, vahest mõtlen, et jumal täanatud, et keegi mulle riiete alla ei näe, sest siis oleks häbi nende kulunud asjade pärast 🙂

 • Avatar
  Vasta Marge 30. juuni 2018 at 14:33

  Ostan ka tavaliselt odavamat pesu, sest no raha napib kalli pesu ostmiseks. Ja pean tõdema, et eks see odava pesu ost 1 õnnemäng ole. Olen saanud Prismast näiteks no name rinnahoidja, mida kannatab siiani kanda, ehk siis umbes 2 aastat ja olen saanud ka pesu, mis tõesti peale paari kandmist ära laguneb. Uut ja kvaliteetset pesukomplekti ihkaks väga, sest ilus pesu annab kõvasti parema enesetunde, mis sest, et keegi seda riiete all peale minu ei näe (ok, elukaaslane vahel näeb 😀 ).

 • Avatar
  Vasta Liisa 30. juuni 2018 at 14:33

  Mina olen korralikku pesu saanud siiani Lindexist. Aga olen seal ka väga alt mõne asjaga läinud ja just need pitsiga rinnahoidjad lähevad kõige kiiremini, pea mismoodi tahad.
  Peale rasedust polegi korralikku pesu saanud selga, st ühest komplektist midagi ilusat ning Nude Sunshine oleks nö minu teema 🙂

 • Avatar
  Vasta kaslane 30. juuni 2018 at 14:32

  Viimased aastad on mind pannud väga palju rohkem ilusat pesu hindama, BBL polegi veel ostnud, hea meelega võidaks!

 • Avatar
  Vasta G. 30. juuni 2018 at 14:31

  Kummalisel kombel mõtlema hakkates on pesu mul pärit enamasti odavatest poodidest, kuigi riideid ma neist odavatest poodidest väga ei ostaks. Aga õnneks on vedanud ja kõik pesud mis olen ostnud kestavad ja kestavad lihtsalt nii kaua, et ma lihtsalt tüdinen neist ära.. aga nüüd kui rase olen pitsitab ja pigistab kõik, unistan, et iiveldus läheb ära ja ma lähen ostan endale siis uue mugava pesu, aga noh unistused ?

 • Avatar
  Vasta Liina 30. juuni 2018 at 14:30

  No minul on koguaeg pesu ostmisega jama olnud. Ei sobi üks ega teine, lõpuks olen läinud odava värgi peale välja. Mõni peab ilusti vastu, mõni vaata et laguneb juba seljas ära. Seega heameelega tahaks ära proovida midagi uut ja uhket! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 30. juuni 2018 at 14:30

  Muse on ikka nii ilus. Ise olen alati kandnud odavat pesu. H&M näiteks. Tahaks ka endale kallist ja kvaliteetset pesu. ?

 • Avatar
  Vasta St 30. juuni 2018 at 14:29

  Oh pesu… Läksin ykskord shoppama. Plaanis oli osta mitu asja, aga …. pärast 3-tunnist shoppingut lahkusin ainult 2 pesukomplektiga. Kõigepealt käisin Triumphis, kus lasin ennast mõõta ja siis hakkas pihta… Proovisin ligi 20 rinnahoidjat ja sellist, mille istumisega müüja rahul oleks olnud, et olnudki 🙁 Siirdusin Change poodi. Samuti mõõtmine, mille tulemus oli ikka ulme. Rinnahoidja suurus peaks olema minu seni arvatud 85C asemel 70-75FGHI…olenevalt mudelist. Ikka korralikult pigistasid need alt, aga jutt oli, et nii peabki, et ilus oleks. Harjumise asi. Suutsin teda hädavaevu ikka veenda, et 70 on kyll liiast. Jään 75 juurde. Proovisin seal ka ikka üle 10 rinnaka kuni paar tükki valitud sain. Kannan, aga ega ikka megailus ega -mugav ei ole mu meelest. h&m imetamisrinnakad olid mugavad, aga olgem ausad…kole, mis kole 😀 Õuduseg mõtlen hetkele, mil jälle pesupoodi pean minema.

 • Avatar
  Vasta Janeli 30. juuni 2018 at 14:29

  Nude Sunshine on nii ilus? ei anna võrrledagi pareguste 10-20 eurostega, niiet peab vist õnne ootama?

 • Avatar
  Vasta Aili 30. juuni 2018 at 14:29

  Hetkel polegi korraliku pesukomplekti . Rinnahoidjad ja püksikud erinevad. Hetkel kannan rohkem imetamisrinnahoidjat, aga varsti saab ehk ilusaid asju selga panna 🙂 muidu ostan ka alati odavamalt – lihtsalt pole raha, et osta kalleid komplekte. Eks mehel oleks ka ilusam vaadata, kui komplekt oleks kena, samas lendavad need põrandale kiirelt ja imetlemiseks palju aega ei jää :p ainsad püksikud ja rinnahoidjad, mis on mul sobivad, on ujumisriiete omad. Samas peaks pesupoodi minema ja laskma selgitada, mis suurus pesu kandma pean 🙂 loosi lemmikuks on nude sunshine 🙂

 • Avatar
  Vasta Brit 30. juuni 2018 at 14:28

  Nude sunshine palun mulle ??? superilus pesu!

 • Avatar
  Vasta Kelly 30. juuni 2018 at 14:24

  Minu meelest on õige pesu leidmine alati jõhket peavalu, eriti veel mingi konkreetse värvi leidmine,ma nimelt otsin üle kahe nädala juba omale punast pesukompletki, et saaksin oma ilusat kleiti kanda, aga noh, värv ei sobi, või pole õigest suurust, või veel midagi..aga no see Nude Sunshine tundub ideaalne kleitide alla juu ?..

 • Avatar
  Vasta Sigrid 30. juuni 2018 at 14:24

  Minu rinnad on väga suure erinevusega. Üks rind on c-korv (vist) ja teine ei mahu d-korvi ka korralikult. Ei ole võimalik osta korralikku pesu odavalt, mis siis istuks hästi. Kallimat pesu pole ise kunagi ostnud, viimati ostis ema kui veel temaga elasin (10a tagasi). Ehk kuskil on olemas rinnahoidjad, mis siis mu imelikele rindadele sobiksid. Hetkel on kasutuses 2 new yorkeri rinnahoidjat, aga end liigutades kukub see auurem tiss välja ja siis on eriti ebamugav ja ka kole. Aluspükse isegi pole raatsinud osta eriti, ja need on ka üsna vanad ja räbalad. Ema mul kunagi ütles: “Alati kanna tervet, puhast ja korralikku pesu, sa ei tea iial kui võib juhtuda õnnetus ja pead lahti riietatult võõraste ees olema (kiirabi vms), sa ei taha ju hiljem piinlikkust tunda?” Õnneks pole juhtunud veel, aga perearstil käies on küll mark olnud kui ta kuulata on tahtnud ja särki tõstes see suur rind siis välja ripub :(. Uue pesu üle oleksin megaõnnelik ja valiksin selle Muse sarjast ??

 • Avatar
  Vasta G 30. juuni 2018 at 14:23

  Mul kõigi nende kiirmoekettidega halvad kogemused olen proovinud nii New Yorkeri, H&M, Lindexi kui ka Takko pesu. Enamvähem ok on Lindexi pesu. Kõige kallim komplekt on denimdreamist soetatud Guessi pesu(soodukaga läks maksma ~30€).

  Tahaksin BBL proovida Nude Sunshine komplekti. 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin 30. juuni 2018 at 14:23

  Ma olen vist viimased 5-6 aastat oma pesu ainult HM-ist ja sarnastest kohtadest ostnud. Üks asi on muidugi hind aga pigem see, et kodus mõtlen pidevalt kuidas mul oleks korraliku pesu vaja aga poodi minnes kuidagi ununeb see idee, et läheks ja valiks endale korraliku ja kvaliteetse pesu. Lõpuks haarangi möödaminnes viimases hädas midagi suvalist 😀 Kvaliteet on jah odaval pesul enamasti selline nagu ta on…Mitte ühegi rinnaka kohta ei saa ma näiteks öelda, et oiii kui hea. Kõik kuluvad-venivad ikka väga kiiresti 😀 Võrdluseks on mul üks Triumphi komplekt ja no ma ei tea kuidas see üldse võimalik on, et üks asi nii kaua vastu saab pidada 😀

 • Avatar
  Vasta Helen 30. juuni 2018 at 14:21

  Oeh pesu ostmine on minu meelest ikka paras väljakutse. Pole siiani leidnud endale ideaalset pesu, mis istuks hästi. Olen proovinud nii odavat kui ka kallist pesu, aga vot BonBoni pesu veel proovinud pole…(fingers crossed)

 • Avatar
  Vasta Jane-Liis 30. juuni 2018 at 14:21

  Ka mina olen ostnud kena.ee-st ja toesti, traadid on suht ruttu vàljas. Kuid vàrv jne on ilusaks jaanud aga no kuidas sa kannad neid kui kòik soonib tissivahelt? vàga kallist pesu polegi ostnud va kunagi saabus postkontorisse pesukomplekt( ma ei tea ega màleta et ma neid tellinud oleks?) ,mille eest saadeti hiljem arve ja pidi maksma( ca 15€?) Kuid parast tuli valja et see on see kui tellid uhe korra hakkavad jarjest saatma ning jarjest suuremat summat ka kysima selle eest.(tyhistasin edaspidised tellimused ara) Aga kvaliteet on koige parem neil mis mul yldse olemas on? Veel olen New Yorkerist ostnud pesu aga ka nende kvaliteet pole kiita, ehk hinna ja kvaliteedi suhe on neid vaga yks yhele?

 • Avatar
  Vasta Hanna 30. juuni 2018 at 14:20

  Ma olen oma rindadega totaalselt hädas? noor inimene, aga rinnad on nii suured ja ainult hullemaks läheb. Rindadel tohutud venitusarmid ja arst rangelt soovitab kanda väga kvaliteetset ja toetavat pesu, et need udarad kümne aasta pärast põlvini poleks veninud? aga noh, üliõpilane, ei leia alati nii palju vaba raha, et 70 euro eest endale rinnahoidjaid osta. Ei tea, mis saab, kui ükskord rasedaks peaks jääma. Rinnad vist veniksid plahvatusohtlikuks? Vaatasin, et Muse kollektsioonis kena ja üsna toekas mudel saadaval. Seega pliis, Mallukas, save my boobs?

 • Avatar
  Vasta Am 30. juuni 2018 at 14:20

  Minu suhe pesuga on pehmelt öeldes katastroofiline. Ei teagi, kuidas on võimalik omada ilusat JA mugavat pesu. Üldiselt pesupoode väldin. Rinnakaid on 2 paari, triumphi kindla peale valitud paarid, mis ei sobi paljude riiete alla ja tegelikult võiks veidi kõrgemal imetatud rindasid hoida aga siis hakkaks juba “tiivapekkidesse” soonima jne. Aluspükse ostsin viimati 3-4a tagasi, suht räbalad juba aga ma ei taha, suuda ja ei leia mugavaid. Vihkan, kui aluspesu pekkidesse soonivad ja enamus minu jalas seda teevad. Lisaks on mul miski imetagumik, millele sobivad ainult stringid ja pikad bokserid, teistsugused kisuvad kõik tagumiku vahele. ohh well… drama of my life 🙂
  BonBoni kohta olen ainult kiidusõnu kuulnud ja mõelnud, äkki prooviks. Aga kuna tegemist minu rahakoti jaoks kalliste toodetega, ei ole julgenud investeerida ja äkki jälle pettuda nagu juba 100x varem.

 • Avatar
  Vasta Merili 30. juuni 2018 at 14:20

  Läbi aastate olen kandnud odavaid Newyorkeri pesusid ja üldjuhul on püsinud üsna hästi – ma muidugi rinnahoidjat pesen käsitsi. ? Nii kallist pesu pole kunagi omanudki ja kui võidaksin siis valiksin Muse kollektsioonist miskit. 🙂

 • Avatar
  Vasta Anna-Liisa 30. juuni 2018 at 14:19

  Olen sinu postitusega päri! Igal naisel peaks olema vähemalt 1 paar kaunist/seksikat/mugavat pesu. Pesu tuleb pesta about 40C ja õrna programmiga, soovitatavalt pesukoti sees, sest muidu võib ka ns. kvaliteetsema pesu ära rikkuda. Kunagi oli mu lemmikpood La Senza. Oi kuidas mulle meeldis sealt ilusat pesu kokku ahnitseda ja ennast nii naiselikuna tunda. Kõigele lisaks pakiti seal kaup nii armsalt ära. Ma ei tea Mallu, mina olen igatahes valmis Glorius kollektsioonile võimaluse andma?

 • Avatar
  Vasta Reelika 30. juuni 2018 at 14:19

  Kunagi ostsin ainult kallimat sorti pesu, aga peale lapsesaamist on kõik taandunud venivatele imetamisrinnahoidjatele/toppidele. Mu praegune lemmik on M&S veniv imetamisrinnahoidja ? Nii mugav ja vastupidav. Varsti saab kaks aastat täis ja pole välja veninunud ega midagi. Ilus ta muidugi pole. Aga mugavus on aastatega järjest olulisemaks muutunud ? BBLlt on mul üks komplekt, millega olen ka superrahul. Väga ilus, vastupidav ja mugav – haruldane kombo, enamasti kõike kolme ei saa. Väga kallis oli ka, aga eks ta on seda väärt, kuigi ostes käsi värises ?

 • Avatar
  Vasta Mari-Jaana 30. juuni 2018 at 14:18

  Super loos! Tahan kindlasti osaleda!

 • Avatar
  Vasta Kadri 30. juuni 2018 at 14:18

  Ma pole endale kunagi päris pesupoest raatsinud midagi osta, seega teeks uus kvaliteetne pesukomplekt palju rõõmu ?

 • Avatar
  Vasta Birgit 30. juuni 2018 at 14:17

  Üks korralik pesu oleks väga vajalik ja see nude sunshine kollektsioon on nii ilus ja tahaks kõike endale kohe saada. Mul on odava pesuga läinud hästi ja ka halvasti. Parim ost oli eelmisel suvel primarkist ostestud paari eurised rinnakad ja need niii mugavad ja hästi vastu pidanud, aga on olnud ka selliseid et peale paari korda viska minema.

 • Avatar
  Vasta Kady 30. juuni 2018 at 14:17

  Väikeste laste emana ma enam ei mäletagi, millal viimati oli aega pesupoes ringi vaadata ja miskit proovida ning valida ;). Kuna shoppan nüüd pea ainult netipoodides, siis aegajalt võtan sealt miskit. Päris tihti ei ole asi mugav, ega kvaliteetne. Need on kaks asja, milles järeleandmisi ei tee ja no ilus võiks ikka ka olla 😉 .

 • Avatar
  Vasta Liis 30. juuni 2018 at 14:15

  Issand rasedusega ei leia ma endale enam üldse pesu selga. Küll kisub ja küll pitsitab ja küll on lai.
  Ma ei ole enda kehaga üldse rahul sest ükski pesu mulle selga ei istu.
  Enne rasedust olen ostnud ka ikka paar komplekti BB ja isegi öösärk, mis muide mahub mulle praegugi selga on BB oma ja ma olen sellga väga rahul.
  Lihtsalt ei julge hetkel panna nii palju raha pesu alla.. kuna ma olen nii kurb et mulle midagi ei istu!
  Heameelega prooviks siis õnnele 🙂

 • Avatar
  Vasta Kreete 30. juuni 2018 at 14:14

  Peale lapse sündi käisin päris pikalt mom bra’ga 😀 selline kus rinnahoidja materjali on nii palju et katab yhe korviga mõlemad rinnad. Aga siis ikka mõistsin, et endale ja mehele on ka silmailu vaja. New yorkerist ja hm’ist olen ikka mitmeid rinnakaid ostnud, aga ega nad mitut pesu väga ei kesta ja ei istu ka väga hästi.
  Hetkeseisuga on head kogemused Change ja Triumphi pesudega. Bon boniga olen juba pikemalt tutvust tahtnud teha! 🙂

 • Avatar
  Vasta Maria 30. juuni 2018 at 14:12

  Olen rase ja mees ammu juba küsib, millal ma normaalset pesu kandma hakkan 😀 aga mitte vist niipea kuna kohe tuleb imetamisperiood aga peale seda kuluks üks ilus komplekt ära küll.

 • Avatar
  Vasta Carina 30. juuni 2018 at 14:12

  Nude Sunshine ?? ma olen saanud mitu positiivset kogemust just teeninduse ja ka pesu kvaliteediga Change pesupoes! Mitu korda olen vaadanud ka BBLi pesu. Mina eelistan pigem kallimat pesu kindlatest firmadest, kust tean, et pesu on kvaliteetne ja mugav!

 • Avatar
  Vasta Helen 30. juuni 2018 at 14:10

  Kõlab päris masendavalt, aga olen viimasel ajal avastanud end vaid aliexpressi pesu ostmas. Olen ostnud palju palju kallimat pesu ka, aga kuna kvaliteedil väga vahet ei näinud, siis olen selle megaodava pesu peale praegu jäänud. Hing aga ihkab ikka midagi ilusat ja kallimat, kuigi on enamasti ka tunne, et mis ma oma pekikuhja ikka millegi kauni sisse riietan.

 • Avatar
  Vasta Oksana 30. juuni 2018 at 14:10

  Mina olen üks nendest kes tavaliselt ostabki odavat pesu ja sedagi üliharva. Vastupidavad nad tõesti pole, nii et kannangi selliseid kus pits ripub ja niidid väljas ? H&M stringid on minu meelest mugavad, kuid lagunevad ka tublisti. Ning H&M rinnahoidja minul kaardub ta väljapoole just, et kui ümber top on seljas, siis on ikka nii kole et selline suur rant on näha, muudkui sätin ja see on tõeliselt ebamugav. Sellises hinnaklassis nagu sul siin pandud on, pole endale pesu osnud. Üliõnnelik oleksin selle Nude Sunshine komplekti üle 🙂

 • Avatar
  Vasta Jaana K 30. juuni 2018 at 14:10

  Sooviksin hirmasti võita. BonBoni proovinud kunagi pole. Raha kulub igale poole mujale,seega on pesuvalik poes piiratud minu jaoks??

 • Avatar
  Vasta M 30. juuni 2018 at 14:10

  Oh, dear lord, rinnahoidjad ? Ma ei leia endale iial kuskilt õiget suurust ja mugavat pesu. Ja olgem ausad, ei raatsi palju maksta ka. Praegu ainus hea ja mugav rinnakas on N-Trendist 6.95€ eest ostetud. ? Viimane kord polnud seal ka enam miskit.

 • Avatar
  Vasta M 30. juuni 2018 at 14:10

  Wow, see Nude Sunshine on nii ilus, seda sooviks küll!
  Aga lapse kõrvalt pole viimasel ajal üldse kuidagi pesupoodi sattunud ja imetamise ajal kandsin ikka imetamisrinnahoidjaid ja need just kõige ilusamad polnud. See-eest oli üks odav rinnahoidja jumala mugav! Ime on see seetõttu, et mul on pigem jube raske seljas ilusasti istuvat ja mugavat rinnahoidjat leida. Piht on peenike ja rind võrdlemisi suur ja olen paljusid proovinud, aga oeh. Lihtsalt oeh. Imetamise ajal sai paar H&M-i imetamisrinnahoidjat ka ostetud, aga need olid ikka konkreetne pask. Seljas ebamugav ja jama. Kvaliteedi kohta ei oska öelda, sest ei kandnud neid ebamugavuse tõttu praktiliselt üldse. Samas ei tahtnud selleks ajaks mingeid megakalleid ka nagu osta. Ju oleks ikka pidanud.
  Aga olgem ausad, kallisse poodi pole mu jalg veel jõudnud, kuigi mõte on. Ehk sealt ikka leiaks midagi mugavat ja ilusasti seljas istuvat ka kalli raha eest!

 • Avatar
  Vasta Nele O. 30. juuni 2018 at 14:09

  Mul on ka ühed BonBoni rinnakad kodus ja ütlen ka käsi südamel, et need on kõige mugavamad rinnakad mida kandnud olen! Lisaks on need veel seksikad ka 🙂
  Hing unistaks veel ühest komplektist, kuna vana on juba üsna ära kantud. Ei raatsi nii mugavat rinnakat ära ka visata 😀
  See Nude Sunshine oleks eritiiii viis veel 😉

 • Avatar
  Vasta Kairi 30. juuni 2018 at 14:09

  Peale esimese lapse sündi ei ole ma endale uut pesu lubanud. Nagu emad ikka, krunn peas, lohvakas särk seljas ja nägu meikimata. 😀
  Ja nüüd olen uuesti titaootel ja ikka pole uut pesu saanud. Seega 3 aastat juba käin vanade trussudega seega kvaliteetne, ilus ja mugav pesu võiks ju kapis olla. Nii, et pöidlad pihku ja äkki saan oma vanad trussud ära visata 😀

 • Avatar
  Vasta Janika 30. juuni 2018 at 14:08

  See nude sunshine kollektsioon on ülikena 🙂 mulle on põhiline, et pesu oleks nii mugav kui ka ilus 🙂

 • Avatar
  Vasta Signe 30. juuni 2018 at 14:08

  Mina olen BB fänn juba vähemalt 5 aastat. Nende rinnahoidjad sobivad mulle lihtsalt valatult. Hetkel kolmandat poega oodates kannan küll rasedate rinnahoidjaid, aga tore oleks end pärast rõõmustada Nude Sunshine komplektiga.

 • Avatar
  Vasta Jane 30. juuni 2018 at 14:07

  Pean ka nõustuma et BonBon pesu on megahea, üks hetke minu lemmikuid, võimalusel ostan vaid nende tooteid. Aga ega jah nende odavate julladega on endalgi kokkupuudet. Sai kunagi lausa Tallinna Rotermanni kvartali kärvalt turult Adelli kauplusest pesu ostetud. Nrilt nagu sobis ja õhtu oli klubituur ka ees ja no kiirelt ostetud ja koida. Õhtul selga punnitades selgus et krt sew ple ikka see et ostan sama mis poest nri järgi ja kodus panen selga ning istub. Aga no selga sai pandud ja peole tuulatud, pm. lõppes pidu sellega et rinnakad rebenesid mul keset klubipõrandat selga ära ja mu uhketest pysh-up tissidest said praemunad… Nagu avara dekolteega kleit oli ka seljas, no mis siis ikka kalpsasin silmad naerust veea pellerisse ja viskasin need prükkarisse ja panin oma praemunadega edasi siis? koju oli üüratu maa ka ja ega pidu pidamata jäänud, peo arenedes selgus et mul polnudki nagu viga et isegi naisi leidus kes tlid küsima et kas mul on silikoonid rinnas ? no ei tea palju jooki oli tarbitud aga mõjus niiet sai hommikuni tantsu vihutud ja ei häirind miski. On korra ka juhus olnud kus olin sunnitud taas kiiruga odavamat pesu ostma seekors siis H&M pesu, no pidin peale tööd kohe kohtingule minema ja polnud aega koju minnagi. Sai siis ka ostetud kiirelt mida oli ja no nii pettunud, ei teagi kas asi on mu praemunades või milleski muus aga ei sobi miskit. Pm. Topidki selga ruttu miskit ja ajad asja ära ja kodus viskad sahtlisse ja sinna ta jääb. Sel korral samamoodi, terve kohtingu aja ma nihelesin ja käisin vetsus end sügamas ja sättimas sest rinnkas sügeles ja lõpuks kodus avstasin et tugevduskaar oli väljas, teagi kas sügamisest või oligi ostes pekkis juba… Ja siis hea kogemus, jalutasin kunagi endise Kino Kosmose juurest kesklinna ja oppaaa teele jäi pesupood, müüdi Lauma pesu, läksin poodi ja tädi kohe otsis pesu selga ja selle ma ka ära ostsin, ja kandsin aastaid seni kuni ribadel oli. Nii mõnusad ja nii ilusad et no pm aind pesus oleks olnudki ja kõigile näidand. Ja siis jh enam nende kollektsioonides sellist pesu ple ja nii see jäi taaskord soiku. Polnud head pesu! Kui kogemata sattusin netis mingile reklaamile ja sattusingi BonBoni lehele ning ostsin täitsa kinnisilmi pesu, poodi läksin järgi ja nüüd on see üks mu lemmikumaid pesusid ja pesufirmasid. Muud ma ei tahakski kui välja nüüd jätta imetamiseks rinnakad. Nüpd vaid see et enam Tallinnas ei ela ja pean tellima nende tooteid interneti teel koju… Ühesõnaga kiidan ka ikkagi kallimat pesu, kestab kaua ja on hinda väärt!

 • Avatar
  Vasta Liis 30. juuni 2018 at 14:07

  Mina ostan ka pigem odavat pesu, sest lihtsalt ei raatsi nii suuri summasid pesu peale kulutada. Üks kallis komplekt on ja peab útlema, et see on tõesti mugav. Nii et loodan heale ônnele ☺☺

 • Avatar
  Vasta Nele 30. juuni 2018 at 14:07

  Mul on ka ühed BonBoni rinnakad kodus ja ütlen ka käsi südamel, et need on kõige mugavamad rinnakad mida kandnud olen! Lisaks on need veel seksikad ka 🙂
  Hing unistaks veel ühest komplektist, kuna vana on juba üsna ära kantud. Ei raatsi nii mugavat rinnakat ära ka visata 😀

 • Avatar
  Vasta Age 30. juuni 2018 at 14:06

  Pole omale juba ammu ühtegi kallist pesukomplekti lubanud..ja no juubel ka tulemas siis vöiks sünnipäevaks vöita ühe ilusa pesu..

 • Avatar
  Vasta Liisu 30. juuni 2018 at 14:04

  Ilus pesu annab nii palju juurde! Annab kohe sellise million bucks tunde juurde! 🙂 Ja no mis siin salata, L.A Girl komplekti olen pikalt endal arvutis aknana hoidnud, teised komplektid kuluksid kindlasti ka ära, imelised!

 • Avatar
  Vasta Kristin 30. juuni 2018 at 14:04

  Soovin loosis osaleda ja valikuks on Nude Sunshine. Endal kapis ainult odav pesu, aga olen väga suur pesufänn ☺️

 • Avatar
  Vasta Sirly 30. juuni 2018 at 14:03

  Njaa, igivana mure kogu aeg selle pesuga. Minu kogemused: odava(ma)test meeldib Lauma, väga ilusad ja komplekti saab 30-40€ vahemikus kätte. Aastakese peavad vastu ja siis need traadid välja tulevad (olen rinnakas, pesu saab vatti). Ok, mõtlesin, et teen investeeringu ja ostan Triumfist komplekti. Suur oli minu üllatus, kui needki üle aasta vastu ei pidanud (pesin lausa käsitsi,sest pagana kallid olid juuuu). Kui olen lapseootel ja last toidan, olen absoluutne Linette pesu fänn. Kui ilus võib olla imetava naise pesu!
  Nii ja nüüdseks Sinu reklaamartikli mõjutusel astusin aastakese tagasi sisse Chance poodi ja olin müüdud. Super teenindus ja sain teada, et ma pole 75 C vaid hoopis 65 I. Vot tak, sellist nr soovitust ei saanud kuskilt, isegi mitte Triumfi poest. Skoorisin Chance poest paar kuud tagasi uued 2 komplekti ja vau! Rinnavähendusopp mu rippuvatele rinnataolistele asjadele lükkub edasi.

  Bob boni pole sattunud, hinnad ehmatavad ära, aga tahaks küll sellist topi laadse ülemise osaga komplekti. Pole kunagi olnud.

  • Avatar
   Vasta Sirly 30. juuni 2018 at 14:09

   *Change

 • Avatar
  Vasta Doris 30. juuni 2018 at 14:03

  Olen ka odavama pesu kasutaja. Tellisin viimati Hiinast kaks pesukomplekti ja ei saa rohkem rahul olla. Üks komplekt maksis ca 5eur. Olen neid juba mõned kuud vähemalt kasutanud, kui mitte rohkem ja väsimuse märke need ei näita mitte üks teps. Traadid on kõik sees, korvid on ilusad ja ka pits ei ole topiliseks läinud. Ütleme nii,et väga kallist pesukomplekti mul olnud polegi. Odavalt pesu osta on hea kuid ei saa kunagi kindel olla kui kaua need vastu peavad.

 • Avatar
  Vasta Merli 30. juuni 2018 at 14:03

  Mind mu praegune pesu rahuldab, aga tahaks ka midagi supermugavat kanda :).

 • Avatar
  Vasta Triin 30. juuni 2018 at 14:02

  Mulle meeldib mingi odavam, vist saksa oma nur die. Püksid on õmblustevabad ja ei saa arugi,et jalas oleks. Rinnakad on ka sellised pehmed.Ise eelistan mingeid soodsaid ja mugavaid komplekte soetada enne lapsi raatsisin kallimaid ka. Mees nüüd mingi aeg kinkis ûhe punase pesukomplekti,et jube seksikas . Sitsid-satsid ja muud jutud. Ma pole uurinudki kust see pärit on aga seljas ei ole vãga mugav. Nagu sada sipelgat oleks kallal. Mees on kurb,et ma seda eriti ei kanna aga no mis sa teed. Eks vahel tõmban 5ks minutiks selga kah ? Nii,et mulle kuluks ûks mugav ja ilus pesu ära küll !

 • Avatar
  Vasta Carolin 30. juuni 2018 at 14:02

  Tõesti, nii väsitav on käia iga natukese aja tagant neid odavaid pesukomplekte ostmas, sest vanad andsid otsad. Aga samas ei raatsi ka kallist pesu osta, sest noh… saab ka odavamalt läbi(kuid kokkuvõttes teeks sama välja, kui osta 10 paari asemel üks kvaliteetne). Ehk siis prooviks ära küll vähe parema komplekti, kui õnn naerataks 🙂

 • Avatar
  Vasta Saskia 30. juuni 2018 at 14:02

  Üks kaunis pesukomplekt võiks küll sahtlis olla, sest mul samuti igasugune odav kräpp seal hetkel laiutamas…

 • Avatar
  Vasta Helen 30. juuni 2018 at 14:02

  Pesu ostmine on totaalne peavalu mulle alati, sest olen õnnistatud keskmisest kõvasti suurema partiiga. Tavapoodidest väga midagi selga ei saagi, kui siis selliseid vanaema stiilis. Aga sellist ilusamat pitspesu kandes tavaliselt punnitab ikka midagi kusagilt välja. Praegu kohe emaks saades pole ka enam mingit sexpesu otsinud ja tahaks ka täitsa proovida selliseid pool topi laadseid.

 • Avatar
  Vasta Ly 30. juuni 2018 at 14:02

  Odavat pesu ostan. Aga viimased paar aastat pole sedagi ostnud ? Sündinud on kaks last paari aastase vahega ja imetatud neid nii et pole vaja olnud ilusat pesu. Imetades on palju lihtsam ju spordirinnaka äär alla tõmmata ja lupsti tiss välja ? Nüüd aga teeks vahe laste saamisele sisse ja võiks midagi ilusat ja mugavat endale ka võita/osta ?

  • Avatar
   Vasta Ly 30. juuni 2018 at 14:04

   Nude Sunshine-i valiks ?

 • Avatar
  Vasta Tatjana 30. juuni 2018 at 14:01

  Oi jh unistada võib et kunagi saan kaa omale kallist pesu lubada. Pole kunagi omale kallist pesu ostnud kuna ei raatsi enda peale raisata alati mõtlen et lastele oleks rohkem vaja. Aga äkki loosiõnn naerata.

 • Avatar
  Vasta Ailit 30. juuni 2018 at 14:00

  Kvaliteetne pesu kulub ikka naisterahva sahtlisse ära. Ise tegin ka mõni aeg tagasi oma sahtlis tühjenduse ja viskasin absoluutselt kõik ära ning panustasin kvaliteedile, kuid palju lubada ei saanud ja no ilmselt nii kvaliteetse pesuga siiski tegu pole kui BBL, seega sooviks proovida küll!

 • Avatar
  Vasta Marii 30. juuni 2018 at 13:59

  Muse kollektsioon nii ilus. ?

 • Avatar
  Vasta päike 30. juuni 2018 at 13:59

  Meeldiks pesukomplekt Nude kollektsioonist ,ilus ja mahedad toonid ,oleks happy kui vöidaks 😉

 • Avatar
  Vasta Teelet 30. juuni 2018 at 13:59

  Läksin samamoodi peale lapse saamist pesu poe eest mööda ja leidsin end mõttelt, et aehhh huvitav mis korv mul nüüd on ja tahaks ka uuesti ilusat pesu kanda ning astusin samuti BBL poodi sisse. Minu pilku püüdsid heleroosa-mustaga kerge volangiga pesu mida otsustasin ka selga proovida… ja siis ma seal ahhetasin rõõmust müüjale et see pesu on vist mulle spetsiaalselt tehtud. Midagi nii mugavat pole mul enne olnud. Kandsin neid pea 2 aastat. Supeeerr! Sunshine kollektsioon oleks just see mis uuesti âra kuluks 😉

 • Avatar
  Vasta Kea 30. juuni 2018 at 13:58

  Mina olen paadunud BBL Fänn. Olen kandnud nende pesu pea 10a. Ja kvaliteedi kohta on ainult kiidusõnu!!! Olen neid kandnud nii imetamise ajal jne. Kõige mugavamad ja seksikamad komplektid.

 • Avatar
  Vasta Chrissy 30. juuni 2018 at 13:56

  Mulle meeldivad näiteks väga Marylini pesupoe pesud väga. Samas jah oleneb jälle asjast. Mõni peab hästi vastu mõni laguneb peaaegu paari pesuga ära ??

 • Avatar
  Vasta Stella 30. juuni 2018 at 13:56

  Ma pole vist 10 aastat midagi ostnud, sest minu suurust napib alati. Mul ümbermööt väike ja korv suur( loomulik)
  No ja siis nii ma elan, et olen saanud kuskilt enamvähem miskit ja hoian neid nagu s…a pilpa peal 🙂 Nii, et pole midagi siin jeeee suured rinnad. Suht raske on… sōnaotses mōttes raske on ?

 • Avatar
  Vasta Mew 30. juuni 2018 at 13:55

  Mu viimane superhea rinnahoidja sai viimati pesus niisugust vatti, et MÕLEMAD traadid olid pooleks! Ulmekas 😀 nüüd mõtlen, et millal ma ennast kokku võtan ja uue jahile lähen: see pesupoodlemine on hullem kui teksapükste ostmine!
  Aga Glorious oleks ju täitsa tore komplektike.

 • Avatar
  Vasta Merlin 30. juuni 2018 at 13:55

  Käisin alles BonBonis pesu vaatamas ja Sunshine pesukomplekt jäi silma. Nii tore oleks see endale võita. 🙂

 • Avatar
  Vasta Petra 30. juuni 2018 at 13:54

  Mina kipun ka endale kokku ostma mingit odavat pesu, aga märkamatult olen hakanud kandma enamjaolt vaid kahte rinnakat, mis on mõlemad Bonboni omad. Need hoiavad imeliselt ja püsivad kenad. Sain mõlemad laomüügist, aga üks kena pesukomplekt on küll puudu.
  Igatsen just uut usaldusväärset rinnahoidjat, sest mul on 1 seljas sõna otseses mõttes ära lagunenud keset tööpäeva (noo ei ole ma kuigi rinnakas ja töö polnud ka kõige füüsilisem), mis päädis enda toidukilesse mässimisega, sest riietus ei võimaldanud ilma rinnahoidjata olemist. Help me, bonbon!

 • Avatar
  Vasta Gerli 30. juuni 2018 at 13:53

  Ma olen väga peenike (29-aastane) ja seega ka väikese rinnaga ning tavalisest pesupoest ma üldjuhul rinnahoidjat ei saagi, kõik on suured. Pean kiikama H&M “teismeliste” sekstiooni. Kunagi oli Seppäläs ka selline “teismeliste” osa, kust ikka näkkas. Minul H&M pesu on vastu pidanud aastaid ja kõik pesemised üle elanud edukalt. Ilmselt tuleneb see asjaolust, et ma olen eelistanud sileda kattega rinnahoidjat, mitte pitsilist. BonBoni Muse push-up rinnahoidja huvitaks mind, aga pildi peal on korralik naine, mitte luukere, seega arvan, et rinnahoidja isegi kõige väiksem suurus on megasuur mulle 😀

 • Avatar
  Vasta Maria 30. juuni 2018 at 13:52

  Ostan ka tavaliselt ikkagi odavat pesu, sest lihtsalt ei raatsi enda peale kulutada. Kodus rinnahoidjat ei kanna …või no kui külalised on siis panen vastumeelselt ikka selga. Peale kahte last ja pikka imetamist väljaspool kodu ilma rinnahoidjata käia ei kannata. Mul on tegelikult mõned kenad ja seksikad komplektid aga kanda armastan ikka selliseid suvalisi mugavaid. Mees räägib ,et kannan vanamuti pesu ,nii et üks mugav ja samas ilus komplekt teeks rõõmu küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Katri 30. juuni 2018 at 13:52

  Tnx, ilmselt läheb mul nüüd pool palka pesupoodi ??
  Täiesti uue pesukomplekti ostsin 03.08.3017 nn pulmapesuks 🙂 nüüd võiks võita küll ju , 1ks aastapäevaks uus pesu poleks paha 😉
  Peale seda olen ostnud odavat jama , paar korda kandnud ning sahtlisse vedelema visanud .
  Kui loosiõnn peaks mulle naeratama , sooviksin kindlasti Nude Sunshine komplekti 🙂

  • Avatar
   Vasta Katri 30. juuni 2018 at 13:53

   2017 ikka , mitte 3017 😀

 • Avatar
  Vasta Mariel 30. juuni 2018 at 13:52

  Minul on kogemus Change pesuga. Muidu ka ikka vana hea hm ja muud odavad, aga korraliku pesukomplektiga on ikka hea tunne küll.
  Täpselt istuv rinnahoidja ja mittesooniv aluspüks. Vahel tasub välja käia see rahu! 😀

 • Avatar
  Vasta B.Bligzna 30. juuni 2018 at 13:51

  Kahjuks olen ise kohutav koi, kui asi puudutab endale riiete ostmist. Seetõttu leiab minu kapist igasugu odavaid rinnakaid, kuid enamus neist on ebamugavad või sellised kahtlased. Nende pesemine on ühtlasi tõeline KinderSuprise, kunagi ei tea, millisena nad pesumasinast välja tulevad.
  Kord elus olen investeerinud korralikku rinnahoidjasse ning see pidas pikalt vastu, lisaks oli nagu valatud, aga et õpiks sellest, ei! ?
  Nude Sunshine tundub selline igapäevane ja mõnus ihule.

 • Avatar
  Vasta Stella 30. juuni 2018 at 13:51

  Kuluks ära üks paar kvaliteetset ja ilusat pesu. Ma arvan, et sellist pesu kandes tunneksin end kindlasti enesekindlamana ja seksikamana. Ise ei ole väga raatsinud pesu peale kulutada, alati on justkui midagi muud rohkem vaja.

 • Avatar
  Vasta Kaisa-Liisa 30. juuni 2018 at 13:51

  Nude sunshine? Ei ole ammu omale midagi ilusat ostnud. Viimati ostsin lindexist paar paari imetamisrinnahoidjaid ja ühe t-särgi rinnahoidja. Neid olen juba varsti aasta kandnud!! Nõustun täielikult, et iial ei tea, kuidas miski vastu peab. Viimati ostsin korraliku pesu change pesupoest ja jäi lõpuks lihtsalt seisma. Poes tundus ülimugav vôi lihtsalt müüja rääkis ära, aga hiljem enam selga ei pannud, sest oli enamugav.

 • Avatar
  Vasta Kairi Keldrimaa 30. juuni 2018 at 13:50

  Issand mul on nii hädasti vaja ilusat ja korraliku toetavat rinnahoidjat. Kuna olen viimasel ajal palju allavõtnud pole mul kapis yhtegi pesu mis oleks ideaalne. Poes käin ja proovin aga pole hästiistuvat veel leidnud ☹️ Nüüd tahan proovida BonBoni ? Loodan et loosiōnn naeratab ?

 • Avatar
  Vasta Marii 30. juuni 2018 at 13:50

  Kuule aga mul tekkis selle peale küsimus, kuidas sa aluspesu pesed, et nad nii kergelt (kahe pesukorraga?) inetuks lähevad? Ka odavam pesubränd võiks esimesed pesud kenasti vastu pidada.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2018 at 13:52

   No pildi järgi ütleks, et liivapaberiga, aga ei, täitsa nii pesen, nagu kõiki pesu pesnud olen (k.a seda boboni) oma. Kui viitsin, panen sinna pesukotti, aga kui ei viitsi, siis niisama õrnpesuga.

   • Avatar
    Vasta Marii 30. juuni 2018 at 14:01

    Siis pole vist ostudega lihtsalt vedanud – jõle kahju muidugi soetatud pesukomplektidest.

    Minul on pesuesemeid nii uuematest-vanematest BonBoni kollektsioonidest kui muudelt odavamatelt-kallimatelt brändidelt: on aluspükse, miks maksnud alla kümne, aga ka neid, mille eest olen välja käinud 60 eurot. Pean ausalt ütlema – ega hind ei dikteeri, kui kaua see pesukomplekt ilusana püsib või kui kiirelt sellest tüdinen. Kõige kauem on kasutuses olnud töö juures kandmiseks Calvin Kleini nn “t-särgi rinnahoidjad”, samuti kunagi minevikus kandsin aastaid mingit kaunist komplekti kuskilt kiirmoelettidelt, vist oli New Yorkeri oma.

    Ja pidevas kasutuses on aastaid olnud Wonderbra õlapaelteta rinnahoidjad – neid mul 6-7 tükki.

 • Avatar
  Vasta Catlyn 30. juuni 2018 at 13:50

  1 korralik pesukomplekt võiks ju olla. Kaua ma käin erineva üla-ja alaosaga pesus.Ma pole endale kalleid pesust ostnud alati mingi 30€ on läinud pesu peale aga see ka vahest arva kui tulen tunne et tahaks uut et vana on juba nii vana et midagi pole enam selga panna . Kuid ma olen nüüd beebi ootel siis sobiks küll üks mugav pesu ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 30. juuni 2018 at 13:50

  Ostan samuti odavt pesu alati. Vahest joppab, vahest mitte. Alumise osaga on keerulisem,et leida pehme ja veniva kummiosaga püksikuid, mis ei tee sardelliks. Ehk ei pressi sangade vahele. Kuigi kannan suurust S/M, on siiski pehme nahk kõhu ümber alati probleemiks olnud. Nendest kollektsioonidest lemmikuim on nude sunshine.

 • Avatar
  Vasta K 30. juuni 2018 at 13:49

  Pole leidnud endale pesukomplekti mis oleks tõesti mugav. Panin täna selga omale kõige uuema pesu ning läksin koos mehega kinno. Kinos olles läks rinnapael seljatagant katki ning hakkas jubedalt hööruma. Võtsin rinnahoidja seljast ja viskasin kotti. Õnneks istusin kõige viimases reas. ?
  Minu lemmik on Nude Sunshine pesukomplekt. Loodan, et loosiõnn naeratab minule?
  Piltidel oled kaunis!

 • Avatar
  Vasta Kristin 30. juuni 2018 at 13:48

  Mul on endal üks BonBoni pesu komplekt, seda ma enam netist ei leia aga ilus roosa, pitsi ka ja tilluke ümar lilledega kaunistatud jubalakas ülemisel ja alumisel poolel..
  Minu enim kantud pesu komplekt üldse ja 110 korda pestud, värv on nagu veidi tuhmunud nii kangalt kui ka sellelt ilusalt jublakalt aga toppe pole riie on pehme?
  Ostsin eelmine aasta sooduka ajal sealt kuna ei raatsinud panna suurt summat nendele ja nüüd kahjuks pole ühtegi seal soodukate lehe all vaid kiri, et antud lehte ei leita, vb ainult mul kuid väga sooviks sealt saada uut komplekti just see Glorious on imeline ?

 • Avatar
  Vasta Mari 30. juuni 2018 at 13:48

  Ütleme siis nii, et on odavamat ja kallimat. Odavam aid primark poest ja arvestan ka sellega, et pole palju kulutatud 🙂 samas ma eelistan kvaliteeti. Ja alati kallis ei ole kvaliteet, see on oige. Samas enamus minu valikutest Calvin Klein, DKNY – on siiski olnud uli head ja pole ka kõige odavamast kollektsioonist. Panen rõhku materjalile ja mugavusele, kuid taitsa oleneb. Samas olen saanud toesti ka odavamaid aga vaga mugavaid aluspükse. Kas pesu just saaks öelda ei tea 😀
  Bon Bon pole proovinud, aga olen kull poodi ükskord vaadanud ja no laks kiireks, ei lainud sisse. Olen ustav tavaliselt neile kauplustele, kus olen leidnud selle hea ja parima, prooviks siis kindlasti ara kui võidaks 🙂
  Valiks vist Nude 😉

 • Avatar
  Vasta Linda 30. juuni 2018 at 13:48

  Oi, see Nude sunshine oleks lausa võrratu. Endal on kaks-kolm rinnahoidjat, mida kannatab kanda, kaks H&Mist, seega noh, kvaliteet üsna kehv. üks hiinast, selle kvaliteet tegelikult täitsa ok! Samas õpilasena polegi rohkem raha välja käia.
  Teine mure see, et kannan vale suurust, kuna tavapoodides ei leia 65 ümbermõõtu.
  Seetõttu olengi pikka aega pidanud plaani ühel hetkel päris pesupoest komplekt osta, aga noh, toit ja muud elementaarsed asjad lähevad selliste kulutuste ette.

 • Avatar
  Vasta o 30. juuni 2018 at 13:47

  Hmmmm. Üritan siin meenutada millal ma endale viimati edukalt ühe uue rinnahoidja ostsin. Just nimelt rinnahoidja, sest pesukomplekti ma osta ei raatsi: ca viiendiku palgast pesukomplekti alla panna.. Mu käsi ei tõuse seda tegema. Muidu kannan vahel ikka 10 aastat vana Seppälä rinnahoidjat, mille ema keskkooli lõpetamise puhul ostis 😀 üsna räbal teine.. Aga jätkuvalt teeb rinnahoidja korvi mugavuse poolest teistele silmad ette. Kuigi seegi pussitas mind just hiljuti traadiga rinda.. Ehk siis, mul on väga vaja ühte korralikku pesukomplekti! Nude sunshine kollektsioonist, palun.

 • Avatar
  Vasta Anneke 30. juuni 2018 at 13:47

  Mul on täiesti õnnetu seis pesuga hetkel – on mul igasugu pigem soodsamat pesu, aga kuna raseduseelsest korvist läks imetamisega rind C > D > B ja ikka imetan, siis pesuga on nadi – kõik rinnakad on suured, v.a hetkel kui rinnad vahepeal korraks piima täis on. Midagi ilusat, mida imetamisrinnakate vahel selga panna, pole ka jõudnud osta – ei jõua poodi kuidagi. Võiks olla kûll olemas mingeid naiselikke asju, mida vahepeal selga visata ja emme asemel naine olla nö.

 • Avatar
  Vasta Kadi ❤️ 30. juuni 2018 at 13:47

  Ma viimati ostsin Lindexist soodukaga 2 paari pesu, heledad ja tumedad. Olen ülirahul.
  Nüüd võiks mu pesukappi juurde lisanduda Muse korsettrinnahoidjad püksikutega neutraalses toonis.
  Paistavad täpselt sellised, mis ka kaasale meeldiksid 🙂
  Muidu enamjaolt olen see, kel püksikud ja rinnahoidjad erinevad. Ei ole raatsinud kalleid komplekte osta

 • Avatar
  Vasta Agnetha 30. juuni 2018 at 13:46

  Sooviksin väga võita Muse komplekti? See on täpselt see õige värv ja lõige?

 • Avatar
  Vasta Marika 30. juuni 2018 at 13:46

  Nude sunshine oleks idekas ?rinnakas olles on üpris raske leida omale mugavat pesu, oleksin mega rõõmus kui saaksin lõpuks hästi istuva ja mugava pesu ??

 • Avatar
  Vasta Liisa 30. juuni 2018 at 13:46

  Olen seni ostnud siiski odavamat pesu, mis enamus kordadel peab väga hästi vastu (v.a HM, mille pits ka mul topiliseks läheb).
  Aga sügaval sisimas on soov osta kallist pesu, kuid majanduslik mõtlemine on nagu nuhtlus kaelas, mis selle soovi alati alla surub. ?

 • Avatar
  Vasta Jaanika 30. juuni 2018 at 13:45

  Ma olen tavaliselt omale Lindexist pesu ostnud ja üldiselt rahule jäänud. Kunagi ammu sai ostetud Calvin Kleini pesu ja seda pesu kandsin ka tõesti aastaid. Viimasel ajal aga väga kallist pesu pole raatsinud osta, kuna hetkel olen viimaseid päevi rase ja pärast imetamisperioodi lõppemist on olukord nagunii jälle teine…
  Ps! Ma algul vaatsin, et sa selle läpakaga pildi peal oled hoopiski kommikarbi taga nii meela näoga :’D.

 • Avatar
  Vasta Marleen 30. juuni 2018 at 13:45

  Päris piinlik aga mul on nagu kahju raha raisata kalli pesu peale. Mitu korda olen läinud mõttega, et nüüd ostan endale kena ja hästi istuva kvaliteetsema pesukomplekti aga nii kui hinnasildil vaatab vastu 50€ ainuüksi rinnahoidja eest ja 20€ pükste eest, kõnnin teisipidi minema. Ootan seda aega, kui mul on raha nii palju, et seda pole enam kahju kallima pesu peale raisata. Loodan, et see aeg on lähedal, sest no nii ilusat pesu on ju olemas!

 • Avatar
  Vasta Gerly 30. juuni 2018 at 13:45

  Koguaeg mõtlen, et peaks minema ostma omale uued rinnakad aga lihtsalt ei raatsi, sest sellised ilusad ja mugavad on ju kallid. Mul samamoodi 1 paar ilusaid rinnakaid ?
  Nii, et mulle väga meeldiks kui saaks selle Nude Sunshine komplekti ??

 • Avatar
  Vasta Piret 30. juuni 2018 at 13:45

  Nude valiks küll, olen samasugune, et, mida rohkem, seda uhkem 😀 Prooviks nende kvaliteedi ka ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Kati 30. juuni 2018 at 13:44

  Sushine. Pole ka peale lapse saamist ühtki normaalset komplekti. Kuluks ära

 • Avatar
  Vasta Kristiina 30. juuni 2018 at 13:43

  Ma ei ole ka raatsinud panna suuri summasid väga kalli pesu peale magama, sest olen alati mõelnud, et kaal niikuinii kõigub ja noh, mis mõtet seal on. Kuid samas millal siis veel enda peale kulutada ja end hästi tunda kui mitte nüüd ja praegu. See Nude Sunshine kollektsioon tundub korralik 2in1 kingitus iseendale olevat – ilus vaadata/kanda ja kergelt modelleeriv ka.

 • Avatar
  Vasta D. 30. juuni 2018 at 13:41

  No vot mul kodus BonBon pesukomplekt ja mina olen pettunud. (kus juures kandsin neid sünnitama minnes, sest nende olukord oli täpselt selline et kahju polel Ei teagi kas sattus vale kollektsioon või ei. Mitu korda olen kodulehte kiiganud ja mõelnud, et prooviks aga pole käsi tõusnud. See nude on imeilus ja sobiks imeliselt suviste õhuliste kleitide alla, nii et hei there god(v mallu) pick me, et lükata ümber minu kogemus BonBon pesuga! ?

 • Avatar
  Vasta Kerli 30. juuni 2018 at 13:41

  Kõlab küll uskumatult, aga minu kõige lemmikum pesu on pärit New Yorkerist. Rinnakas ja püksikud maksid kokku alla 20€ ja vastu on pidanud üle aasta. Vot see oli ost, kahju, et kohe teist samasugust komplekti ei ostnud… :/

 • Avatar
  Vasta Evelin 30. juuni 2018 at 13:41

  Mina imetan praegu ja ei ostnud ühtegi spetsrinnahoidjat. 2 paari sain H&Mst, üks paar nö sportrinnahoidjaid – käivad küll. Päris tihti ei kasuta päeval üldse rinnakaid. Kalleid komplekte pole raatsinud endale lihtsalt osta

 • Avatar
  Vasta Jkk 30. juuni 2018 at 13:40

  Sunshine võtaks võidu korral. 1 korralik pesukomplekt võiks ju olla. Kaua ma käin erineva üla-ja alaosaga pesus.

 • Avatar
  Vasta Elin 30. juuni 2018 at 13:40

  Oh, mul on nii raske kaasa rääkida. Esiteks luban ka ikka väga harva endale uut pesu. Kuigi viimasel ajal olen mõelnud, et kasvõi mehe jaoks võiks ju ?Ega oma enesetunne ka sõltub siiski pesust. A’la 3a sama pesuga veits nadi käia ? Mitte et mul üks komplekt oleks. Tüütab ära lihtsalt. Aga..raske on üldse midagi sobivat leida. Peale lapsi pole nagu rinda ollagi. Sobivadki ainult padja või push up versioonid.
  Nude Sunshine on väga armas komplekt. Ilmselt istub seljas ka hästi ?

 • Avatar
  Vasta Kirsikka 30. juuni 2018 at 13:39

  Ma ei ole nüüd viimastel aastatel ostnud enam Bonist, aga mõni aeg tagasi olin küll pettunud, sest mitu komplekti läks ikka väga kiiresti koledaks 🙁 Ei ole nüüd julgenud teha sellist väljaminekut ehku peale.

 • Avatar
  Vasta Jaana 30. juuni 2018 at 13:37

  Meeldiks kanda Nude Sunshine rinnahoidjaid . Link siin :https://bonbonlingerie.com/shop/nude-sunshine-geel-push-up-rinnahoidja/

 • Avatar
  Vasta Ingrid M 30. juuni 2018 at 13:34

  Ma fännan ilusaid pesusid, aga endal on peale imetamist järgi ÜKS normaalne pesupaar. ÜKS!!! sest ma ei ole raatsinud minna ja osta omale normaalset pesu. #momlife
  Äkki kunagi peaks endale lubama juurde ikka ühe komplekti ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuni 2018 at 13:36

   Kui sa Tallinnast, siis mine vaata sinna laomüügile esmasp, äkki saad midagi hääd hea hinnaga!