KINGILOOS RIIDED TÄNA ON MUL SELJAS/JALAS

pesujuttu – koledast trussikust tõelise pärlini

30. juuni 2018

Mulle meeldib odav pesu. Seetähendab, et mulle meeldib odav ükskõikmis. Kuidagi tore on saada mingi summa eest PALJU asju, versus suure summa eest vaid üks asi. Öeldakse, et kallima raha eest ostadki kvaliteeti ja odava raha eest pole mõtet midagi loota. Noh, ma ei tea, olen mõlemas väites ka vastupidseid olukordi kohanud. Näiteks tellisin ma kunagi peale Lende sündi kena.ee kodukalt hunniku spordirinnakaid 3-4€ euro eest ja paar tükki on mul siiani kasutuses. Need olid superodavad, ma nagunii leotasin päevas 7 paari rinnakaid piimas läbi ja kuna nad olid nii venivad, siis said mu tissid rahus piimapaisu üle elada ja need igapäevased tissi suuruse kõikumised ka, mis tekkisid enne ja peale imetamist. Lisaks tähendas venivus seda, et nendega oli ka hea imetada ilma spets rinnakaid alati kasutamata – tõmbad eest ära ja annad takka. Samas “päris” rinnahoidjad sealt lehelt ei olnud pikas perspektiivis eriti vastupidavad ja neid ma just soojalt ei soovita, kuid neid suvalisi spordikaid küll. Soodne ja ajab asja ära.

Päris pikalt kandsingi ma ainult spordirinnakaid, sest kui aus olla, olen ma viimastel aastatel üldse võimalusel ilma rinnahoidjata. Mulle tundus, et ma olen nii paksuks ja lödiks läinud, et miski mind nagunii eriti ei kaunista ja seega ei olnud mul ka just erilist motivatsiooni endale midagi ilusat osta.

Seda seni, kuni ma talvel Kardoga Nautica keskuse BonBonist mööda kõndisin ja otsustasin, et no ÜKS ilus pesukomplekt võib mul ju olla. Kuna mõte soonivast rinnahoidjatraadist ei tundunud ahvatlev ja takso pidi 4 minuti pärast maja ees olema, astusin poodi sisse ja ütlesin, et sooviks pesu, mida ma proovima ei pea ja saan kohe ära osta lootuses, et see sobib. Müüa oli veits kohmetu, aga pakkus mulle Burgundy Blush komplekti, mille ülemine osa ongi selline…pool rinnakas, pool topp (LINK). Kodus sain aru, et see tõesti istuski nagu valatult. Ülemine osa L, alumine M, aga oleks võinud vast ka L olla, müüja nimelt arvas, et L on “minusugusele” liiga suur. Samas M sobib ka normilt ja sellest hetkest peale on see mu kõige kantum komplekt, mis mu kodus eksisteerib.

Mu ainus pilt, mis ma praegu pesuga leian, on see rasvaimu enne-pärast pilt, sorri :D Aga kuna mul seda punast komplekti reisil kaasas pole, siis peate sellega leppima.

Ja no ma olen seda mingi miljon korda pesnud ja pesu ei näita mingeid märke kulumisest, välja venimisest või hargnemisest. Siiani on see nagu uus ja nagu öeldud, mega lemmik. Kuna see on selline pool-topp, siis ma võin garanteerida, et see saab ka mul imetamise ajal olema see ilus pesu, mida ma endiselt kanda saaan. Samas odav lõbu ei ole, sest kokku läks see kombo veidi üle 80€ maksma. Paneb mõtlema eks?

Mind ka, selle pärast ma ikka aeg ajalt mõtlen, et ei no suva, ostan ikka vana head odavat pesu, mis ma siin ikka priiskan. Noh, näiteks H&M. Selle kvaliteediga on küll nii, et kuidas jumal juhatab. Hinnad on üsna head (eriti alede ajal) ja mul on mõned alukad, mis on väga kenasti pesust eluga välja tulnud juba pikalt, aga viimase aja näide on siin: sama päev kui juuksed tumedaks värvisin, käisin H&M’is, kust ostsin kleidi ja rinnakad kleidi alla. Muuseas, ma pidin uued rinnakad ostma, sest mul olid enne need samad BBL punased seljas, aga nende “paelad” ei sobi paljude lahtisemate riietega, seega mõtlesin, et okei, ostan vahelduseks lausa push-upid. Üritasin just nende kodukalt seda leida, sest no paar nädalat tagasi ostetud, eks aga ei leia. No ühesõnaga on need rinnakad peale kandmist käinud nüüd 2x pesus ja tulemus on siis selline:

Pesu on topiline, pitsi osa ära “räsitud”. See, mis sinna rinna peale jääma peaks, on voltunud rinnaka sisse ja no midagi väga ilusat siin just ei ole. Hind oli vist 17.99€ kui ma mööda ei pane. Ühest küljest jah, ei olegi “kallis pesu” ja mida ma siis ka ootan, aga no kurat, paar pesu võiks ikka ju välja kannatada, enne kui ribadeks laguneb, eks?

Vot, nüüd teile veel “parem” näide. Kui käisime Maltal, siis ei taibanud ma ühtegi rinnakat kaasa võtta (noh, sest ma neid ju väga ei kanna). Küll aga oli mul kaasas paar sellist kleiti, millega ilma pesuta oleks veits liiga paljastav käia. Seega läksin kohalikus kaubamajas BouXAvenue pesupoodi ja ostsin endale uue pesukomplekti. Ilus ja lilla teine. See oli umbes 4. juunil ja tänaseks päevaks on sellest 70€ (!!!) maksvast komplektist alles selline risuhunnik, et ma viskasin need peale piltide tegemist prügikasti. Pesta on need 2-3x saanud ja nad konkreetselt LAGUNEVAD jalga ära. #pettumus

Ehk siis kallis ei ole alati kvaliteetne ja isegi rohkem raha makstes pead valmis olema selleks, et sul trussik käigu pealt jalga ära hargneb. Seega ei jää mul muud üle, kui edaspidi ainult kindla peale välja minna ja selleks on just BonBon Lingerie, pole midagi teha.

Mäletate, et kahe pesufirmaga on juba see nali olnud, et tahavad koostööd teha ja siis avastavad, et aa ups see Mallu on nii paks, temalt küll norm pesupilte ei saa ja siis haihtuvad ära, eks? No ühesõnaga selle nalja peale sain ma kaks pakkumist – esiteks kingiti mulle Marati poolt uued DRESSID (mis on muuseas väga head dressid :D), aga BonBon pakkus, et nad vast ikka midagi nii üüratut leiaks, et mulle ka selga anda. Seega kutsusid nad mind endale külla.

Nüüd tekib see värk, et ma ei oska aru saada, kas ma peaksin pealkirja tärni panema, sest mul on nüüd 4 komplekti BBL pesu, millest kaks olen ise ostnud ja kaks kinkisid mulle nemad. No ühesõnaga nad ei öelnud, et ma sellest kirjutama peaksin, ega maksnud mulle ka raha, et ma seda teeksin, nii et ütleme, et see on minu siiras soovitus ja kogemus BonBoniga.

Nagu ma ütlesin, siis see punane Burgundy Blush oli mul olemas, seega tahtsin midagi sarnast saada, mis oleks mugav, ei sooniks ja näeks ilus välja. Nad pakkusid mulle uuest kollektsioonist L.A Girl rinnahoidja-toppi (LINK) ja no tõesõna on see sama mugav kui eelmine. Ja kui ilus pits sellel veel peal on!

Nagu te võite aru saada, siis ma kamandasin täna Kerli endast pesupilte tegema ja olgem ausad, päris keeruline oli selle semikõhuga pildile jääda, aga kui ma nüüd ise ennast kiitma peaks, siis poolel teel raseda naise kohta pole nagu paha kah :D Kuigi jah, XS suuruses pesumodelli ei saa minust ei praegu, ega ka suure tõenäosusega hiljem, kuid pole vast lugu, kõik ei peagi sellised olema ja mina olen endaga 100% rahul. Ilus pesu paneb ka veits ennast juba rohkem ilusamana tundma, kas pole nii?

Teine komplekt paistab altotsast nii palju läbi, et ma sellega seljas pilti tegema ei hakanud, läheb vast siin muidu liiga paljastavaks ära, aga jälle pean kiitma. See oli see komplekt, mida nad mulle poes soovitasid, aga ei kuulunud kingikotti – peale proovimist ostsin ise ära. Kui sa tahad meganeutraalset pesu, siis Angelina kollektsioon (LINK) on ideaalne. Nahatooni, üliõhukene, venib ja nagu ei kannakski midagi. Lisaks on püksikukumm nii veniv ja piisavalt lai, et ei sooni absoluutselt ja sobib kanda ka kõige ümber pesuga. Näiteks siin pildil on mul Angelina komplekt seljas (paelad on lihtsalt rinnaka sisse topitud).

Nii et ühesõnaga, mina soovitan BonBoni. Selle punase komplektiga sain juba pea pool aastat hakkama, seega ostadki paar-kolm komplekti igasugusele riietusele ja ongi olemas, pole pikalt vaja sellist väljaminekut teha, kuid kannad kvaliteetsest ja ilusat pesu. Muuseas, neil on praegu Nautica keskuses laomüük, kuhu viiakse esmaspäeval veel kaupa juurde, seega soovitan vaatama minna, sest hinnad on tõesti head. Lisaks HEA ÕNNE KORRAL tuleb juuli lõpus veel üks laomüük, kus ma kavatsen nagu viis kopikat kohal olla, praeguse magan ju maha :(

Ma küsisin BBL’ilt, et kas ma võiksin teile ka midagi kinkida ja nad olid nõus. Ei, ma ei hakka siin mingit enda vana rinnakat teile ära andma, vaid saan ühele õnnelikule loosida tutika pesukomplekti! Seega räägi aga kommentaarides teemale kaasa ja võida endale kompleki kas Nude Sunshine (LINK), Muse (LINK) või Glorious kollektsioonist (LINK).

LOOS TEHTUD ja võitjaga ühendust võetud!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

538 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Ker 5. juuli 2018 at 03:43

  Olen käinu piilumas, pole raatsinud osta. H&Mi pesuga paar korda ikka mööda pannud, kvaliteet plus herkel seal minu meelest igav pesu ka. Hetkel ka imetan nii et siis ammugi ei raatsi veel osta. Kuigi usun et mu keha tänaks pärast mind, minu jaoks peab pesu olema ilus ja mugav?

 • Reply Elina 4. juuli 2018 at 20:50

  Mina ka olen selline kitsipung, et kallist pesukomplekti pole raatsinud endale veel osta. Ikka lähevad need odavad HMi rinnakad või New Yorkeri püksikud. Aga tõesti, mingit kvaliteeti selle hinna eest muidugi ei saa – üsna ruttu hakkavad traadid välja turritama, riie läheb topiliseks või lihtsalt hargnevadki üles. Mul veel see jama, et peale kahte rasedust ja pikka imetamisperioodi on mu tissidest järel vaid väljaveninud siilininad…. nii, et kui tahan end natukenegi naiselikuna tunda, pean kandma vaid push up rinnakaid… Heameelega prooviks BonBoni pesu ja kui valima peaks, siis Muse kollektsioonist.

 • Reply Kelly 4. juuli 2018 at 12:25

  Mina olen juba ammu suur BonBon-i fänn. Armusin sellesse pesupoodi just super mõnusa atmosfääri tõttu – proovikabiinides nunnud sussikesed ja hommikumantlid, ostes saad kaasa nii nunnu koti (roosa paber ja lipsuke + roosad kommid). Muidugi on pesu ka imeilus. Olen sealt ostnud omale siidise hommikumantli ja pitspesu. Ma ei tahaks üldse nuriseda, kuna tegu on mu lemmiku pesupoega, aga sellel pitspesul tuli küll traat jube ruttu välja :( Saaksin aru kui oleksin pesumasinasse visanud ja siis tuleb minu enda lolluse tõttu välja, aga see traat tuli nagu täitsa iseenesest.

 • Reply Angela 4. juuli 2018 at 07:06

  Kohe lähen valin selle teksti peale uue pesu endale! ?
  Ja no muidugi võiks võita ka, head pesu pole kunagi liiga palju ?

 • Reply Liisi 3. juuli 2018 at 21:52

  Peab tunnistama, et ma ka see odavate asjade hordija kui asi minusse puutub. Pigem kvaliteetsed ja kallid asjad ostan pisipreilile ja ise lasen 2 aastat tagasi Primarkist ostetud pesuga ringi? Niiet Nude Sunshine kollektsioon pliis tule mulle koju!!! ?

 • Reply Lii 3. juuli 2018 at 20:22

  Just ennist mõtlesin, et oleks uut superseksikat pesukomplekti hädasti vaja peale rinnapiima lapsega majandamist on kõik kuidagi valed suurused, mis mul siin kapis leiduvad. Tahaks taastada usu enda naiselikkusesse, see oleks 1.samm sinnapoole. Hästi torevahva oleks kui võidaksin sellise komplekti, sest viimane emapalk tuli juba ära ja enne septembrit pole märkimisväärset tulemas. Palun-paluun!

 • Reply Mirjam 3. juuli 2018 at 13:54

  Ma kunagi ei viitsi osaleda loosides ja näen, et siia juba jäetud ca 500 kommentaari ei tõota eriti suurt võiduvõimalust :D aga no võtan vaevaks ikka paar sõna kaasa rääkida. Kuna BonBoni on siin blogimaailmas nii usinalt promotud, siis on endal ka unistus ühel päeval kasvõi üht paari nende pesu omada. Seni pole raatsinud osta. Ehk piilun ka Nautica keskusesse ja koperdan mingi soodsa diili otsa…

  Aga nendest kolmest kollektsioonist valiksin Nude Sunshine. Olgem ausad, ihutooni pesu ei pruugi alati just see kõige seksikam olla, aga teatud riided lihtsalt nõuavad enda alla neutraalset tooni pesu. Minu meelest Nude Sunshine on neil väga hästi väljakukkunud: ei ole igav ihutooni pesu, need kollased detailid ja pitsid teevad sellest komplekti, mis pakub lisaks praktilisusele ka silmailu. Heameelega kannaks igapäevaselt.

 • Reply Maarja 3. juuli 2018 at 12:20

  Ja just lugesin Malta välismaalaste grupist kuidas Boux Avenued soovitavad enamus kui üks küsis kus siin pesu osta. Nii suurused kui bikiinid pidavat hea valik olema kuni jutuni et riidekabiinid mõnusad jne.. Ma vist jätan küll vahele..

  • Reply Mallukas 3. juuli 2018 at 12:45

   kabiin võib mõnus olla, aga ma eelistaks et pesu kauem kui nädala vastu peaks :D

 • Reply Liisi 3. juuli 2018 at 11:11

  Oleks ülimalt tore peale kolme lapse titerallit midagi tõeliselt mygavat ja kaunist leida:)

 • Reply Marilyn Ivask 3. juuli 2018 at 11:00

  Kõik eelnevad postitused on pikad ja põhjalikud, ma teen lühidalt :)
  Minu keha tahaks uut, kvaliteetset ja ilusat pesu küll ;) Valiksin endale sellise komplekti :
  https://bonbonlingerie.com/shop/nude-sunshine-geel-push-up-rinnahoidja/
  https://bonbonlingerie.com/shop/nude-sunshine-korged-puksikud/

 • Reply Kairit 3. juuli 2018 at 10:19

  Mallukas tegi nüüd küll BonBonile suurepärast reklaami (tasuta?). Tundub, et üsna mitmed jooksevad kiiremas korras sinna pesu ostma, sh mina :D

 • Reply Kadri 3. juuli 2018 at 10:12

  Üks korralik pesukomplekt kuluks ära küll. Kõige rohkem meeldis Nude Sunshine kollektsioon. Ostan enamasti pesu new yorkerist aga pikalt kanda ei saa kuna lagunevad pesus ära.

 • Reply Katja 3. juuli 2018 at 09:57

  Ma eelistan kodus kui ka tööl riiete all kanda sooje, suuri ja puuvillaseid pesupükse. Mugavus ennekõike! Aga selle “mugavusega” ei passi minna saunaõhtutele ega sapsse – ikka olen ma kuulnud, et naised piiluvad üksteist. Nii, et ma vajaks ühte korralikku NUDE paari spas millegi muu kui endaga tegelevate naiste kõõrdpilkude eest! Milleks me ikka end ehime – nooremad meeste jaoks ja vanemad teiste naiste jaoks :-D

 • Reply Reelee 3. juuli 2018 at 09:20

  Oleks üliluks omada ühte sellist komplekti Muse. Mees oleks ka kindlasti rõõmsam :P
  Siiani olen soetanud vaid odavamat kraami ja hoiaks seda komplekti nagu silmatera.
  PS! Pesu võiks pesta käsitsi.

 • Reply Kaie 3. juuli 2018 at 08:00

  See on nii teema praegu mul. Ma siin olen pea 2-aastase imetamise järel hakanud seda “hobi” koomale tõmbama ja no seda rinnakuju ei passita mu imetamiseelsetesse rinnakatesse, kuigi suurus pm õige. Nüüd ma siis voldin enda rinnad kokku (jah, päriselt, kuna nad kuidagi pikad ja siis vaja sättida) ja vasak rind ikkagi vahel vupsab vabadusse sealt. Mul enamik rinnakaid on selle pushup toestusega, kuna nii oli mu meelest varem parem ja seda ma praegu üldse ei vaja ega taha ka enam. Mul ühed on, mille paelad kadunud, aga ka kvaliteetsed (need nii ammu ostetud, et ei mäleta, mis pesupoestki, Kristiine keskuses olid :D), aga praegu on põhirinnakad. Nii ma siis muudkui sätingi nende pesemist ajale, kus saan olla ilma rinnakateta ka nebde kuivamise ajal … või siis häda korral kasutan puuvillaseid h&m imetamisrinnakaid :D. Kusjuures mu ideaalne paar oleks ilus, pitsiga, ka toetav, kuid naha vastas võiks olla puuvillane või muu naturaalne, nt bambus. On seda palju tahetud :D!?!

 • Reply Yana 3. juuli 2018 at 05:54

  Olen ostnud aegade jooksul vast nii odavat kui kallist pesu ja pean nõustuma, et häid ja ka halbu kogemusi on nii kallite kui odavate variantidega. olen nt positiivselt üllatunud, et kunagi Reservedist ostetud komplektid on siiamaani väga ok seisukorras ja need polnud ostes mitte sugugi kallid. Viimasel ajal olen ostnud aga hoopis spordipesu, sest need tunduvad kuidagi mugavamad jm, aga muidugi ei ütleks ära ka BonBoni komplektist. Selle brändi pesu ostuni ei olegi veel jõudnud.

 • Reply kelly 2. juuli 2018 at 23:32

  Ei oska kaasa rääkid pole siiani( oma 28 eluaasta joksul) veel ühtegi kallist komplekti omanud.
  Odavatega on nii, et kuida kunagi vahest peab aastakese või rohkemgi vastu samas mõni läheb räbalaks paari pesu järel.
  Üldiselt eelistan olla ilma rinnahoidjata sest enamus rinnahoidjaid (suuremal või väiksemal määral) onikkagi ebaugavad.

 • Reply Katrin 2. juuli 2018 at 23:14

  On juhtunud, et leian endale 2-3 komplekti mis sobivad ja teised seisavad kõik sahtlis. Mugavus ruulib. Õnneks on lemmikud pesus hästi vastupidanud. BBL komplektidest oleks äge Muse komplektiga oma meest MEIE päeval üllatada ning Nude Sunshine kanda igapäevaselt ning olla tema päiksesära ?

 • Reply Liisi 2. juuli 2018 at 22:06

  Väga hea näed välja ja nii kaunis pesu! Kahjuks pole kunagi kvaliteetset pesu jõudnud lubada endale, ikka h&m ja newyorker, mis läheb kiiresti pesumasinas koledaks :(.
  Ahjaa lemmik on Muse kollektsioon!

 • Reply Sally 2. juuli 2018 at 22:02

  Ilusad on bonbon rinnahoidjad ja aluspüksid, kuid kallid, oleksin õnnelik, kui võidaksin :)

 • Reply A. 2. juuli 2018 at 22:01

  Oh oh ooo… viimane pesu ost… ilmselt aasta tagasi HM Mama imetamise rinnahoidjad !? Peale seda on kõik riiete ostmised lõppenud lasteosakonnas! :D
  Triumfi poodi olen korra sisse astunud, kuna sõbranna soovis sealt midagi vaadata. Rohkem kokkupuudet nende poodidega pole.

  Bonbon – täitsa Eesti bränd ju! Seda tahaks kindlasti proovida!

  PS! Mulle meeldiks “plus-size” pesumodellid, siis ma teaks millised need minu seljas välja näeks :D Pettumus oleks väiksem :D Päikest!

 • Reply Eneli 2. juuli 2018 at 21:29

  Mina soovitan Calvin Kleini. Eestis võib kalli võitu olla, aga kui mõni lähedane tuttav peaks USAsse minema, siis seal ROSSist või mõnest muust kohast saab paarikümne euro eest Calvin Kleini pesu. Peab mitu aastat vastu ja on niiiii mugav!

 • Reply Minna 2. juuli 2018 at 21:03

  Juba mitu aastat kannan suurema osa ajast spordirinnakaid ja pärit just kena.ee-st. Need, kus ees veidi pitsi. Hoiab hästi, ilus, hea kanda ka V-kaelust, midagi ei sooni. Tahaks endale värve juurde vaid, aga viimasel ajal pole neid seal müügis. Kui need riietusega ei sobi, siis otsin tavalised rinnahoidjad välja.
  Meeldib Nude Sunshine kollektsioon :)

 • Reply Anu 2. juuli 2018 at 20:47

  Mul pole elusees kvaliteetset pesu olnud. Plaanin siin imetamist lõpetama hakata ja pesusahtel on kuidagi väga nigelaks jäänud. Võiks ju end jälle naisena tunda, mitte lihtsalt emana. Ilus pesu aitaks kindlasti kaasa.

 • Reply Annu 2. juuli 2018 at 20:37

  Mul on meeletult raske leida pesu, mis pärast lapse imetamist välja veninud rinna endasse kuidagi ära mahutaks/peidaks. Samas siin need tunduvad täpselt sellised, mis hoiavad selle ülehüppava ääre peidus?! Oleks tore lisa kapis kõikide spordirinnakate kõrvale :)

 • Reply Merlyn 2. juuli 2018 at 20:20

  Täpselt sama Angelina komplekt on mul kodus olemas ja kindlasti võin öelda, et on üks lemmikutest.
  Soetasin rohkem kui pool aastat tagasi ja näeb ikka välja nagu uus. Kui alguses pani kallis hind ostu üle mõtlema, siis nüüd leian, et pesu oli seda raha igati väärt.

 • Reply Katariina 2. juuli 2018 at 19:53

  BonBon on aastaid kogu suguvõsa pesusahtlit täitnud. Mu tädi lõi selle pesubrändi ja tõesti on ainult kiidusõnad (muidugi disain oli etem “minu tädi ajal”, aga ma vist pole adekvaatne hindama :-D). Naljakas on vaadata BonBoni ja TUUBI samas postituses koos, sest kui tädi BonBoni selja taha jättis, mõtles ta välja uue geniaalsuse nimega TUUB! :-D Küll mul on ikka andekas tädi!

  Aga ühest BonBoni pesukomplektist ei ütle küll mitte kunagi ära, alati mahub neid veel sahtlisse!

 • Reply Liisu 2. juuli 2018 at 19:38

  Pole tükk aega BonBonist midagi ostnud, sooviks küll seda kena pesu.

 • Reply Maarja 2. juuli 2018 at 18:57

  Ise olen eluaeg H&M ja teiste “säästukatega” läbi ajanud. Aga see aasta kinkis mees mulle BonBoni Frozen Blooms komplekti ja jeesus, miks ma seda pesu ise varem ostnud pole!?!?? :D Nii ilus, mugav ja vastupidav! Nagu polekski midagi seljas. Loomulikult omaks rohkem kui ühte komplekti. :)

 • Reply Anna-Maria 2. juuli 2018 at 18:45

  Mulle BonBon väga meeldib. Pesu on kvaliteetne ja ilus, ning teenindus alati hea. Muse komplekt tundub nii kena, kui nüüd loosiōnn ka naerataks. :)

 • Reply Kati 2. juuli 2018 at 18:34

  Pole siiani ühtki kallist pesukomplekti ostnud, ei tea, kas see oleks väärt seda…
  Ka pulmadeks ostsin H&Mi rinnahoidja (ei julge muidu enne kanda, aga vähemasti õmbleja ütles, et kuskilt ei paista :D)
  Olen huvitatud Muse kollektsioonist :)

 • Reply Triin 2. juuli 2018 at 18:15

  Mul ole siiani Bonboni pesu olnud ja pole siiani ka uurinud, kas nad minu suurusele sobivaid rinnahoidjaid pakuvad, kuid too Nude Sunshine’i valik pakuks huvi. Siiani olen olstnud pesu Lindexist, kus on lai valik suuruseid ja pesu peab tõesti hästu vastu – 8 aast jooksul pole erinevatel rinnahoidjatel traate välja tulnud, pesu topiliseks läinud vms, pigem on asjad pika kandmise järel viimaks otsa lõppenud.

 • Reply Diana 2. juuli 2018 at 17:58

  Pesu ma armastan, aga firmakaid nagu pole raatsinud osta, rahakott lihtsalt ei luba :(
  Küll aga olen kindel, et kui kunagi peaks saabuma aeg abieluranda sõuda, siis soetan küll endale kvaliteetset pesu!
  Sellest kollektsioonist meeldis eriti see Muse :) oh, kui tore oleks võita ja mehele magamistoas väikest demonstratsiooni teha :)
  Tegelikult olen väga babydollide fänn, mul neid omajagu komplektis koos stringidega!
  Loodan siis loosimises õnnele, ehk leidub ka minu a korvile miskit!

 • Reply M 2. juuli 2018 at 17:49

  Lindex’i jms pesu teeb enamasti oma töö ära, aga erilisest ilust või mugavusest ei saa rääkida.
  Parimad pesukomplektid on mul aga Change’st.
  Nii Nude Sunshine kui ka Muse tunduvad küll väga kaunid. Prooviks hea meelega, kas ka mugav.

 • Reply Else 2. juuli 2018 at 17:41

  Bonbon on mu lemmik pesubränd aastast 2010..

 • Reply Ydaks 2. juuli 2018 at 16:57

  Mina olen ostnud ühe Triumphy pesukomplekti, kallima, valge. Kvaliteet on nii ja naa, rinnahoidja on 2a kandmisega vaid veninud, aga aluspüksid läksid peale vaid valgete asjadega koos pesemist täesti halliks ning valgeks polegi võimalik saada neid enan. Ilusa komplektina sain kanda 1 x. Pits ei lagune ja on tugev, aga muu laguneb. Maksin 50euri. Vaikselt loodan, et lagunevad ka varsti.. :D aga Nude Sunshine prooviks hea meelega ära.

 • Reply Sandra 2. juuli 2018 at 16:45

  Tahaks ka endale vähemalt ühte korralikku komplekti. Mis annaks enesekindlust juurde ja saaks ennast hästi tunda. Käisin üks päev Tartus, mul oli päeva lõpuks nii siiber pesust. Küll on ebamugavad, küll kisub ühe kohapealt ja teise kohapeal ebamugav jne.

 • Reply anu 2. juuli 2018 at 15:05

  See Muse tundub täitsa nunnu. Ma kunagi käisin mingi ale ajal nende poes aga siis olid pooled numbrid otsas ja ei leidnudki endale midagi. Ma muidu Lindexi ja NY pesudega rahul, vanasti kasutasin Linette omi aga nüüd pole väga jopanud.

  Alukad olen ostnud HM’st hulgi. Seepärast ongi tavaline must või valge. Praegu jäin mõtlema, et selle valge asemel oleks ehk Nude Sunshine ehk hoopis hea? Noh heledate asjade all kandmiseks siis. Nüüd jäängi mõtlema ja vaagima…

 • Reply Ally 2. juuli 2018 at 14:47

  Olen erinevas hinnaklassis pesu ostnud ja kvaliteet on kuidas juhtub, tihti ei sõltu see hinnast. Kõige halvem kogemus on Lindexi pesuga, peale esimest pesu punnitavad traadid korvi alt välja ja korv ise hoiab nii keerdu, et ei kannata kanda isegi paksu kampsuni all :D. Arvasin, et juhus ja astusin mitu järjest ämbrisse, mõtlesin, et äkki teine mudel on neil parem, aga ei, sealt enam pesu ei osta. BonBoni-st polegi kunagi midagi soetanud seega lööks mängus kaasa, kõige enam meeldib Nude Sunshine – suvi, päike, rand ja õhulise kleidi alla ideaalne, keha tooni ja vähe märgatav ;)

 • Reply JoJo 2. juuli 2018 at 14:35

  Mulle ka BonBon väga meeldib! Lemmik!

 • Reply Siiri 2. juuli 2018 at 14:15

  Olen ja koi olnud pesu ostes, pole ühtegi komplekti ostnud, mis maksaks rohkem kyi 20€. Sinu postitust lugedes tekkis küll huvi Muse kollektsioonist midagi enda riidekappi saada?

 • Reply Annely 2. juuli 2018 at 14:09

  Kallis on siis kui käed ümber kaela on! :D
  Aga tegelikult pole võimaluski endale lubada ilusat pesu :( Koguraha läheb perekonnas üürile+lapsele, vahel ka olen jalutanud pesupoodiest mööda ja sisse astunud kui olen ilusat näinud midagi aga lootes,et on norm hind ja siis üllatus 100€ ? Niiet jätkan New Yorkeri poest ja H&M ostmist, eriti siis kui soodukad

 • Reply M 2. juuli 2018 at 13:04

  Olen ainult üks kord elus ostnud kallist pesu…aga tahaks veel.
  Ei raatsi lihtsalt!
  Ja väga raske on minu puhul ilusasti istuvad pesu üldse saada.
  Osaled loosis!

 • Reply Annika 2. juuli 2018 at 12:33

  Mul polegi nii kallist pesu olnud, ei ole raatsinud osta. Tuttaval aga on palju BonBonist pesu ja tema ainult kiidab ja ostab juurde! :)

 • Reply Keidi 2. juuli 2018 at 12:23

  Bonbon on mu suurim lemmik! Pole veel nende ühegi ostuga alt läinud! ❤️ Muse komplekt kuluks marjaks ära ?

 • Reply Triin 2. juuli 2018 at 12:10

  Nude Sunshine on väga ilus!

 • Reply Mairi 2. juuli 2018 at 11:56

  Ma pole kunagi spets pesupoest midagi ostnud. Mulle on kogu aeg jäänud tunne, et A-korviga pole sinna asja :D Võidu korral sooviks Muse kollektsiooni pesu :)

 • Reply Eleri 2. juuli 2018 at 11:51

  Ma olen siiani üldiselt vaid odavamat pesu ostnud. Kallima pesu ostsin pulmapäevaks ja veel mõnel tähtsamal sündmusel. Võiks ju proovida küll vahelduse mõttes midagi muud, ehk on tõesti nii hea, et on hinda väärt :)

 • Reply Terje 2. juuli 2018 at 11:29

  Sellist kvaliteetset ja kallist pesu olen ikka üliharva endale lubanud. Tavaliselt kannan mugavat pesu, ei meeldi paksud polsterdused ja push up’d. Bonbon lingerie valikust hakkas kohe silma glorious kollektsiooni rinnahoidja topp, mis tundub olevat väga mugav! Seda prooviks küll hea meelega ?

 • Reply Grete 2. juuli 2018 at 11:04

  On tõesti kaunid pesud! Ka mina olen pigem sinna leeri, et kannan odavaid pesusid, sest a) ei ole raatsinud osta b) pole alati finantsilisi vahendeid selliseid olnud ja c) kui olen käinud kallimates peaupoodides, siis pole leidnud endale meelepärast komplekti. Seega mul ei ole mitte kunagi ühtegi nö kallis ja kvaliteetset komplekti olnud! Talvel abikaasa viis mind pesupoodidesse, sooviga kinkida jõuludeks ilus ja kvaliteetne komplekt, aga 0 tulemust! Sest polnud ilusat komplekti ?. Bonbonis pole kunagi käinud, aga armusin sellesse Nude sarja! Oiii, kui pesuloosijumalanna mulle kordki naerataks ja loosiõnne käe mulle ulataks, oleks ma lisaks õnnelikkusele ka kuramuse ilus uues pesus ?

 • Reply Potsataja 2. juuli 2018 at 10:47

  Tere,

  Triumfi pesu suur asutaja, aga heameelega prooviksin midagi uut ka. Sellest valikust Nude Sunshine Full pesu koos kõrgete püksikutega.

 • Reply Marin 2. juuli 2018 at 10:46

  Olen ka uue pesu otsingul! Olen ka pikalt H&M kandnud aga tglt need väga hästi ei istu, tissid algajalt pingutavad välja ja on ebamugav osade riietega neid kanda. Rasedana oli lemmik Lindexi üks kallima disaini pesu, kahjuks seda hiljem enam polnud, et oleks saanud uue osta. Imetamise ajal aitas välja Linette pesu, seal olid kõige ilusamad ja ka mugavad imetamisrinnahoidjad.
  Tahan väga endale ilusat ja mugavat uut pesu! Mina usun ka, et ilus pesu annab juurde seda miskit, et end iga päev erilisena tunda (isegi kui nägu kräämus ja juuksed sorakil).

 • Reply Vel 2. juuli 2018 at 10:41

  Nii ilus oled!
  Minu lemmikud on siiani olnud Armani rinnahoidjad. Üks mudel sobis nii hästi, et ostsin mitu tükki mitmes värvis!
  BonBoni omi polegi veel proovinud, aga hea meelega katsetaks ka BBL omad ära.

 • Reply Eliache 2. juuli 2018 at 10:08

  Pole kunagi omanud kallist pesukomplekti ega isegi kuskile pesupoodi sisse astunud, kuna pole kõige peenikesem ja enamasti ikka igal pool pole minu suuruses asju ja ei soovi endale pettumust teha, seega kannan erinevaid odavaid rinnakaid, mis poole päeva peal on õlasooned kinni pigistanud ja ka rinna alt kokku pigistanud. Väljapakutud pesudest meeldib Nude Sunshine.

 • Reply Anni 2. juuli 2018 at 07:59

  Mina soovitan lisaks ka newyorkerit. Üliilusad pesud ja tõesti kestavad kaua. Ei näita väsimusemärke. Hind soodne ka. Viimased 8a sealt ainult ostnud :)

 • Reply Ülle M 2. juuli 2018 at 06:58

  ..BonBon kollektsioonist meeldis fotodel väga Nude Sunshine.

 • Reply Ülle M 2. juuli 2018 at 06:54

  Lemmik pesu on siiani olnud Triump, on küll kallis, aga kvaliteetne. Pesen neid rõõmsasti käsitsi, sest masinasse ei raatsi panna, isegi pesukotis pestes hakkab värv siiski paari pesukorra järel “lahkuma”..

 • Reply Vairi 2. juuli 2018 at 02:13

  Olen ise suur pitspesu armastaja. Pits annab igale riidetükile ja kandjale palju naiselikkust. Pesu on pigem odavamamast klassist. Aga kõige olulisemad ongi pesu juures mu jaoks mugavus ja istuvus ja et ei oleks teravaid traate ega häirivaid õmblusi ega muud taolist. Olen leidnud ühe väikse mõnusa poe, kust tütrega mõlemad ostame pesu. HMi ei külasta. Nude Sunshine meeldib neist kollektsioonidest kõige rohkem. Väga ilus naturaalne pesu ja romantiline pits ☺

 • Reply Anny 2. juuli 2018 at 00:58

  Nude sunshine. Imetava emana on kõik mu eelmised pesu komplektid väikseks jäänud, seega ka lapseta välja minnes pean ikka ja jälle kandma oma imetamise rinnakat. Samuti kui tahaks mehele silmailu pakkuda. Juba varem oli mul nö tava poest rinnakate leidmisega probleeme. Suurust 70D on kas otsas v seda lihtsalt eestis ei müü odav poeketid. Seega kui muidu shopingut naudin, siis praegu tundub pesukomplekti otsimine korralik peavalu ja ajakulu, et leida õige suurus, mis istuks, oleks ilus ja seksikas ning rahakotile sõbralik. Viimased mitteimetamisrinnahoidjad olid changest ja kehv investeering, sest traat oli peale teist pesu väljas.

 • Reply Sal 2. juuli 2018 at 00:32

  ka minu kapis on kaks BBL rinnakat, megailusad, aga olen vist ostnud kunagi vale ümbermõõduga ja kannan omst siis kui nagu viitsin veits piinelda ja
  midagi laiemat seljas on :(

  See nude sunshine on nii damn ilus, suvise kleidi all ???

 • Reply Getu 1. juuli 2018 at 23:43

  Mina olen siiamaani nii läbi ajanud, et kui vähegi kuulen kellegi Usasse minekust siis saadan nad enda ümbermõõtudega Victoria Secret’sse. Jama on ainult selles, et keegi pole ammu seal käinud ja kuna kaalunber on vahepeal muutunud, siis tegelt lõhnaks uue pesu järele küll ?

 • Reply Mari 1. juuli 2018 at 23:04

  Oma kõige mugavama rinnahoidja ostsin endale 6 aastat tagasi ? Triumphist ja siiani veel üsna asjalik. Lisaks oman veel 3 Priimark rinnahoidjat, mis ema eelmine aasts reisilt kaasa tõi ja igapäevaselt T-särgi all suht hästi vastu pidanud.
  Olen käinud poodides ikka proovimas ka, et uut ja korralikku leida aga siiamaani suht masendav katse olnud.

 • Reply Sigrid 1. juuli 2018 at 22:59

  Sa ütled, et H&M-i pesu on odav? Minu jaoks pole seegi odav. Üle 10 euro ma endale rinnakat osta ei saa. Seejuures on mul veel olematud rinnad. A korv. Ise 22. Võiks push-up rinnakaid kanda aga need näevad kuidagi nii feigid välja. Rinnahoidjaid leida on väga raske kui ma just lasteosakonnast hello kittydega rinnakaid kandma ei soovi hakata. Üks korralik pesukomplekt kulub kindlasti ära.

  • Reply Mallukas 1. juuli 2018 at 23:06

   Eee noh võrreldes selle kena.ee pesuga on kallis, aga BBLiga võrreldes odav :D

 • Reply Mairi 1. juuli 2018 at 22:51

  Nude Sunshine

  Sest kui sellist pesu kanda siis äkki enam ei ootagi peale pikka päeva seda hetke kus saad rinnakad seljast visata ?

 • Reply Doris 1. juuli 2018 at 22:29

  Mul on olnud ainult 10€ rinnahoidjad ja paari eurised aluspüsid. Pole kunagi isegi proovinud midagi kallimat ja kvaliteetset. Oleks kindlasti nii endale kui ka noormehele meeldiv, kui saaksin Muse kollektsiooni pesu kanda :)

 • Reply Kelly 1. juuli 2018 at 22:27

  Minu kõige mugavam pesu on Triumphist, alguses sai see ostetud vaid tantsimise jaoks (tegu oli nahavärvi pesuga), kuid nüüd olen seda ka juba igapäevasesse ellu kaasanud. Väga halba just mul polegi nagu olnud, kuigi tegelikult pärineb enamus minu pesust pigem odavamate killast. Aga ilusat ja kavliteetsest pesu on alati tore saada! Mulle meeldib väga Muse’i komplekt!

 • Reply Berit 1. juuli 2018 at 22:10

  Tahaks samuti midagi ilusat, uut ja mugavat…. :)

 • Reply A 1. juuli 2018 at 22:01

  Ma olen ilmselgelt paljude jaoks väga imelik. Aga mul on reaalselt ainult 2 paari rinnakaid ja seda juba aastaid. Ühed pesus, siis teised kandmises ja vastupidi. Põhjus lihtne – ei ole suutnud leida rohkem rinnakaid, mille õlapaelad ja ümbert ei sooniks ja poleks ebamugavad minusugusele. Või kui on selliseid, siis jubekallid ja töötu rahakott sellist luksust ei võimalda.

  • Reply Am 2. juuli 2018 at 22:19

   Mul on sama, sa pole üksi ?

 • Reply Liisi 1. juuli 2018 at 21:47

  Minu viimase veidi rohkem kui poole aasta igapäevane pesu on HM imetamisrinnakas või imetamistop. Kodust välja minnes olen paaril korral ikka tavalise pesu ka selga saanud aga midagi kallist või erilist selles pole.

 • Reply Triin 1. juuli 2018 at 21:42

  Nude sunshine pesu sooviks küll. Siiamaani olen ise ka pesu hm-ist ja lindexist ostnud. Üks vähe kallim komplekt on change poest ale ajal ostetud ja tõesti palju mugavam on kallim pesu, ei sooni ega torgi kuskilt.

 • Reply Katrin 1. juuli 2018 at 21:42

  Oi ma olen seda Nude komplekti kaua-kaua vesistanud, aga no ei raatsi ?.
  BBL laomüükidelt olen mina peamiselt ostnud aluspükse ja maikasid oma pisitütrele ja olen ülimalt rahul. Endale kahjuks pole midagi väga saanud, 75b ja S suurused on vist mingi 3 minutiga otsas ?.

 • Reply Kristiina 1. juuli 2018 at 21:14

  Mina ostan ainult new yorkerist pesu.Esiteks hind ja teine asi on see,et mul kentsakas kere.Ûmbermõõt suht suur aga korv vãike.Ning kuna korv vãike siis eelistan push upi.Ja senini on vaid ny suutnud mu kere ûmber sobivat pakkuda.
  Samas ei ole ma BBL-i kunagi piilunud hinna pãrast niiet vóidu korral oleks tore see viga parandada :)

 • Reply Kris 1. juuli 2018 at 21:06

  Vat kui Tallinna satun, lähen nende poodi pesu valima. Nii ilus ikka :).

 • Reply Triinu 1. juuli 2018 at 20:36

  Mina olen ka siiani ikka odavamaid pesusid vaadanud, no ei ole raatsinud, aga nüüd tahaks küll ära proovida midagi kvaliteetset ?

 • Reply Marili 1. juuli 2018 at 20:23

  Kiidan ka taevani kvaliteeti. Kõige esimese BBl komplekti sain 3 aastat tagasi Selveri laadapäevadelt ilma proovimata ja no siianii näeb see tõesti reaalselt nagu ikka uus välja. Pits pole topiline ning värvid ikka ilusad, seega lemmar ❤️

 • Reply Karmen 1. juuli 2018 at 19:46

  Mul vist polegi kunagi ühtegi pesukomplekti olnud. Ja ega rinnahoidja pole ka üle 8-9 euro maksnud kunagi. Ei leia sellist lisaraha lihtsalt, et midagi kallimat soetada, tundub nagu tähtsamaid kohti, mille peale raha kulutada. Siis mõtledki, et olgu ta peale pesu siis topiline vms, vähemalt teeb oma töö ära kuidagi.

 • Reply E 1. juuli 2018 at 19:42

  Olen ka koguaeg just kena.ee lehelt tellinud , kuid sooviks ka kvaliteet pesu kanda ja see nude sunshine tundub alguseks väga kena :)

 • Reply Karoliina 1. juuli 2018 at 19:07

  Ma ei mäleta millal ma viimati endale uue pesu ostsin. Odavaid alukaid ikka vahel ostan, aga pesukomplekti… vist kunagi ammu enne last ?
  Aga Change pesupood on koht mis meelde tuleb, kui mõtlen ilusale pesule :)

 • Reply Dinnu 1. juuli 2018 at 18:08

  Mina sooviksin väga endale vōita pesukomplekti Nude Shunshine kollektsioonist!!?
  Üldjuhul ostan ise pesu pigem odavamates (H&M, Lindex jms) poodidest kuid kolm pesukomplekti on mul ostetud ka kvaliteetsest pesupoest (Change ja BonBon) ning vahe on ikka märgatav!! Kahjuks on kaks neist juba väga vanad ja seetōttu enam ka mitte nii mugavad seega vōit kuluks väga ära!☺️☺️

 • Reply Merlyn 1. juuli 2018 at 17:04

  Minu lemmik on juba aastaid olnud Victoria’s Secret. Lihtsalt nii mugavad ja ilusad ja ka sobivas hinnaklassis. Nüüd olen olnud sunnitud ostma hoopis imetamisrinnshoidjaid :)
  Bonboni pesu pole mul kunagi olnud, kuid oleks tore võita üks komplekt … äkki leian uue lemmiki.

 • Reply Merka 1. juuli 2018 at 16:59

  Pole kunagi raatsinud BonBonist midagi osta, ostan üldiselt Lindexist või H&Mist ja ikka võimalikult soodsalt, kahjuks. Aga üks korralik pesu kuluks ära küll. Valiksin Muse komplekti.

 • Reply Triin 1. juuli 2018 at 16:24

  Nude Sunshine kollektsioon tundub kuidagi kõige sobilikum. Siiani olen pesu soetanud enamasti Change poodidest ☺

 • Reply C 1. juuli 2018 at 16:13

  Ma olen terve elu kandnud H&M’i või New Yorkeri pesu ning ikka aasta aega sama või rohkemgi ning 2 rinnahoidja paari üldse korraga eksisteerivad (tume ja hele), aga kujuta ette kui paari korraga on pesu käest ära, mis siis aastaga on.. Valgest on saanud hall, pitsist on saanud koleduse hunnik, väikseks jäänud (nii rinnaalune kui rind ise), see traat, mis on rinnahoidja sees tuleb lõpuks välja keskelt ja hakkab nö pussitama, siis õmblen kinni ja lõpuks ostan uue odava, sest ei käi veel ise tööl ja ema ei leia, et peaksin mõne uhkema soetama.
  Niii-nii meeldib mulle Nude Sunshine pesu.

 • Reply Gigi 1. juuli 2018 at 15:58

  Ostan ka üldjuhul odavat pesu. Ilma pitsita pesu on alati hästi vastu pidanud, aga pitsid kipuvad kiiresti üles hargnema. Kolmest komplektist valiksin selle, mis seljas kõige paremini istub. Pildilt vaadates meeldib kõige rohkem Glorious.

 • Reply Aiki 1. juuli 2018 at 15:45

  Olen BBL imetlenud juba u3 aastat. Ometi olen ma neilt ostnud vaid 3 komplekti, just hinna pärast ja kui on vabam raha, siis pole neil soodukat ja nii see ring käib. Aga oma esimesed BBL ostsin ikka rohkem kui 5 aastat tagasi huvitumata, millise firma pesu ma nüüd soetasin aga BBList kuuldes uurisin rohkem ja olin ikka konkreetselt taevas, kui märkasin, et oman juba neid! See pesu on mul praegugi alles ja väga väga tihti kasutuses, ainukeseks murekohaks on see, et see pole enam nii erksate ja ilusate toonidega, kulunud juba. Ometi ei plaani ma seda ära visata aga uut tahaks küll, sest need 3 komplekti on marimad pesuostud mis ma üldse kunagi teinud olen☺️

 • Reply Melissa 1. juuli 2018 at 15:38

  Mulle väga väga hullult meeldib BonBon ja olen juba pikalt tahtnud sealt endale uut, kvaliteetset ja seksikat pesu, kuid tudengina jäävad need hinnad kahjuks veidi kalliks. Samuti ei taha/raatsi ma väga ka H&M-i pesu osta, kuna sealt on enamik pesu läinud väga kiirelt katki või topiliseks ja ega need sealsed pesud ju ka nüüd nii odavad ole. Sellepärast olengi ma juba üsna pikalt pesu ostmist vältinud ning käinud auguliste ja välja veninud pesuga ?. (Augud sellepärast, et mu kallis koerake armastan väga pitsilist riiet närida?)
  Kuna ma aga olen äsja abiellunud, tahaksin ma niiiiii väga võita BonBonist MUSE pesu, kuna see oleks just sobivalt seksikas ja äge, kuigi tegelikult on kõik pakutavad mega ilusad komplektid. ❤️

 • Reply Liis 1. juuli 2018 at 15:30

  Ise olen väga rahul olnud Change pesuga, kuigi kõige lemmikumad aluspüksid ostsin kunagi – uskuge v mitte – Rimist :D
  Hea meelega prooviks ära Nude sunshine komplekti, muidu peab vist ikka ise jälle poodi otsima minema

 • Reply Sandra 1. juuli 2018 at 15:26

  Siinkohal tuleb mulle meelde selline seik, kus käisin Takko riidepoes ja tahtsin sealt ühed rinnakad osta. Muidu ma sealt ei osta pesu, aga konkreetne pesu meeldis puhtalt välimuse poolest ja oli seljas ka mugav. Sain ühe korra kanda ja kui pesust võtsin, siis avastasin, et traat oli täiesti välja tulnud ja nii palju siis mulle ilusast ja odavast pesust. :D Muidu olen sellel arvamusel, et hind ei määra alati kvaliteeti, võib odavate seast vastupidavat pesu leida ja vastupidi võib kallimate seast mitte vastupidavat pesu leida.

 • Reply Liis 1. juuli 2018 at 15:18

  Mul enamus pesust on BON-BON, lihtsalt lemmik :) aga olen ka ostnud laomüügilt või sellest ajast kui nad alles alusatd ja hind palju palju soodsam oli :)

 • Reply Kadri 1. juuli 2018 at 15:09

  Kuna olen viimase 4a aasta jooksul kaks korda rase olnud ja 2x1a imetanud, siis ootasin väga seda aega, millal rinnad taas normaalsesse mõõtu saaks ja endale midagi ilusat osta. Niiet see oleks imeline võit ?

 • Reply Nimi 1. juuli 2018 at 14:47

  Megailus pesu ikka, loosis osaleks kindlasti. Seni minu kõige kallim pesukomplekt on hinnaga ca 50€(mehe poolt kingitud), ise ei raatsi elus nii kallist pesu osta, enne kulutan selle raha lapsele kui enda riietele.

 • Reply Melina 1. juuli 2018 at 14:42

  Tere Mallukas!
  Olen samuti juba aastaid BonBoni austaja ja klient olnud, samuti väga kiidan seda Eesti brändi. Mul kohati ajab pesusahtel ülegi, niiet oleks lausa uut kummutit vaja. Hihii! Hiljuti mees kinkis BBL kaardi ja käisin seda realiseerimas Nauticas. Tema mõtles muidugi, et ostan veel ühe sexika läbipaistva body, aga ma seekord pidin talle pettumust valmistama ja valisun hoopis supermugava ja pehme hallika jumpsuiti ja rinnakad Nival Dreams kollektsioonist. Ma olen ise nii rahul, et mees ka juba räägub nüüd, et päris äge kodu riietus siiski. Töölt tulles viskan seeliku nurka ja naudin õhtul seda mugavust oma jumpsuitis. :)

 • Reply Sipsu 1. juuli 2018 at 14:37

  Üks ilus komplekt kuluks tōesti ära. Peale lapse saamist jõuan vist korra nädalas peeglisse vaadata vaid. Uus pesu teeks olemise heaks, siiani kannan ka enamasti mugavaid spordikaid, millega hea imetada:))

 • Reply Monica 1. juuli 2018 at 14:36

  Mina pean mugavast ja ilusast pesust väga lugu. Enamus on ostetud Triumphist. Ei meeldi mulle odavad, närakad.uue mugava komplekti vastu poleks midagi :)

 • Reply Triin 1. juuli 2018 at 14:24

  Suurerinnalisena ma ei teagi eriti, mis tähendab hm-ist või new yorkerist pesu ostmine. Changega olen rahul, nutan täiega Marks&Spencerit taga nende pesuosakonna pärast. Kahjuks ei jaksanud kõiki rinnahoidjaid ise ära osta, et neil Eestis kasumlik olla oleks :) Bonboni pole proovinud, Nude Sunshine on ihaldusväärne küll!

 • Reply Signe 1. juuli 2018 at 14:09

  Olen ka pigem selle odava pesu ostija. Samuti olen seisukohal, et selle sama raha eest mis maksan Bonboni eest, saan ju nii palju rohkem erinevaid pesusi. Olen vahel ikka piilunud ja mõelnud, et ostaks endale ka miskit kallimat selga- sõbrannad kiidavad, et kallim pesu pidavat ka enesekindlust tõstma, aga miskipärast on see siiski vaid mõtteks jäänud. Tore oleks nüüd hoopis see endale võita ja ära proovida ning kes teab.. ehk tulevikus ka neid väga kiita ning ise osta!

 • Reply Mia 1. juuli 2018 at 13:55

  Ma oleks ükskõik millise komplektiga nõus, peaasi, et see mulle selga läheb ja mugav on. Emake Loodus on mind erimõõduga õnnistanud ja peenikese piha juurde käib korralik büst, mida ükski pesutootja tunnistada ei taha. Siiani olen pesu leidnud ainult Change´i valikust, aga prooviks BBL-i hea meelega ära :)

 • Reply Kristi 1. juuli 2018 at 13:54

  Ma olen viimasel ajal kandnud enamasti HM imetamisrinnahoidjat. Ei ole midagi eriti seksikat, aga imetamiseks ideaalne ja päris mugav ka. Pidupäevadel kannan ikka päris rinkarit ka, aga need on ka mingid Lindexi või ühe keskmise hinnaklassi pesupoe omad, käravad küll.
  Tegelikult kuluks küll ära üks ilus ja uus komplekt, näiteks Nude sunshine kollektsioonist (sest see on ainukene siit valikust, mis mulle selga läheks :P)

 • Reply Helena 1. juuli 2018 at 13:48

  BBL kollektsioonid on tõesti imelised. Eriti hästi sobiks mulle vist Nude Sunshine. Pole kunagi omanud nii kallist pesu. Vaatan ka alati odavamat ja mis hästi seljas istuks. Prooviks BBL pesu hea meelega ?

 • Reply M. 1. juuli 2018 at 13:46

  Siiani olen valinud mugavat pesu Triumphist. Seal poes olen alati saanud endale sobiva komlekti ja meeldiva teeninduse ? aga nii paljud on viimasel ajal BonBoni pesu kiitnud, et vaataks ka üle ? see Nude Sunshine komplekt leiaks kindla koha mu sahtlis ?

 • Reply Taki 1. juuli 2018 at 13:35

  Muse kollektsioon ?

 • Reply Jane 1. juuli 2018 at 13:28

  Aastad on näidanud, et oma ostud olen teinud Triumphist.Alati enne kõnnin kõik poed läbi, et äkki seekord on ka mujal midagi sobivat…aga EI.Antud pesu on väga kvaliteetne ja vastupidav.Nüüd kui lõpuks Pärnu sai oma BonBoni poe siis nüüd ka sealt soetanud imeilusat pesu?Ma ei ole väga suur katsetaja ja kui poodi sisenen tean mida tahan?

 • Reply Yutulind 1. juuli 2018 at 13:28

  Mul on tissid teineteisest kaugel, mitte keskel koos, nagu tüüpiliselt pesupoodides võib näha. Väga raske leida istuvat mittesoonivat ja toestavat ja ka ilusat pesu. Peale teist last on tekkinud taksikoera kõrvad. Lemmik siiani on Triumph.

 • Reply kätlin 1. juuli 2018 at 13:23

  Ma arvan, et mul pole elus olnud sellist pesu, millega ma ise 100% rahul olen ja mis mulle ka sobib. Ma ei ütle, et mul suur rind on (peale imetamise lõpetamist on väiksemaks läinud ja nüüd ma päris täpselt ei teagi, mis see õige korvi suurus ongi) või kuidagi teistsugune, aga pea KÕIKIDEST rinnakatest tuleb mul kummardades rind välja. Mitte, et nüüd täitsa välja hüppaks, aga no näha, et midagi seal väga valesti on. Proovikabiinides tundub okei ja müüjagi ütleb, et võtke see. Kodus kandes sama jama. Nii kui lapsi tõstan või koristan või kummardan, siis kohe tiss punnitab üle ääre. Ma olen rinnahoidjatele küll ja küll raha kulutanud, kuid nüüdseks juba loobunud.Pigem kannan sellist pluusi, särki, mis ei lase kohe välja paista, et midagi “ripub”. Perega läksime spaase ja mõtlesin, et ostan ilusa komplekti kaasa. Ilus nii mehele, kui endale :) Oma lõpu leidis ta prügikastis, kuhu pisarsilmi ta viskasin. Tõsi, üks must rinnakas on (mis juba vaikselt hallika tooni on võtnud), mida ma olen kulumisääreni kandnud , kust tõesti midagi naljalt välja ei hüppa. Aga seda kuivatan ka nii, et keegi näe, sest näeb tõesti halb välja.

 • Reply Sole 1. juuli 2018 at 13:17

  Olen alati eelistanud kvaliteetset pesu ja tavaliselt olen leidnud seda Linette pesupoest. Eriti on mullle meeldinud nende pood vanalinnas, kus on olnud nii mõnus personaalne teenindus. Samas on minu maitse aastatega muutunud ja alati pole neilt enam sobivat leidnud. Hetkel peale imetamise lõpetamist pole raatsinud endale kallist pesu osta ja kannan Lindexi allahindluselt ostetud pesu ja hetkel olen peaaegu rahul. Samas hing ihaldaks ikka midagi ilusat ja kvaliteetset ja mugavat, eriti kuna rinnad pole enam need, mis vanasti. Sooviks osaleda loosis küll

 • Reply sellestmison 1. juuli 2018 at 13:14

  Hmm, hmm. Mulle väga meeldib ilus pesu, aga see ei käi mu kohati koonerliku mõttelaadiga kokku. Kui veel on, mida selga-jalga panna, mis meest tagurpidi uksest põgenema ei pane, siis ma ei osta. BBL-i olen vaadanud, aga pole raatsinud osta. Ja Glorius sobiks minu väikese korviga hästi. Mitte kartulikorviga, aga no tead küll…

 • Reply Merit 1. juuli 2018 at 13:11

  Ma lihsalt armastan pesu! Mul on sahtel nii pungil, aga nüüd BBL omi vaadates, tahaks ju kindlasti neid kaa!!

 • Reply Liisi 1. juuli 2018 at 13:09

  Tead, see pesukomplekt… peale lapse saamist on kuidagi juhtunud nii, et iseenda soovid on kuskil galaktika tagumises otsas ja seega on seni sobinud suvaline ebamugav aluspesu. Aga kui mina nüüd võidaks, võidaks mu mees ka samal ajal ja saaksin tema ees lülitada end hetkeks ema rollist välja ja olla naine.

 • Reply tiina 1. juuli 2018 at 12:57

  Paras peavalu selle peasuga alati. Mul väga väike korv. Tegelt nagu ei peakski pesu kandma, aga mõne riietusega siiski vaja. Alailma see jama, et oma korvinumbri võin leida teismeliste riiulist, aga ümbermõõt ja paelte pikkused ei sobi pea kunagi. TÄiskasvanute pesud on pea kõik sellised, et osta pesu ja saad tissid kaasa ehk teisisõnu liialt polstritega. Tahaks midagi, mis natukene tõstab rinda, samas jääb loomulik.. Vahel tundub küll, et tahan võimatut. Imetamisrinnahoidjad kusjuures ongi siiani kõige mugavamad olnud ja jätavad rinna riiete alt paistma just selliseks, nagu soovin. Aga nagu ei tahaks elu lõpuni ka imetamisrinnahoidjat kanda. Sellest valikust siin meeldib kõige enam Nude Sunshine stiil.

 • Reply Eve 1. juuli 2018 at 12:49

  Minu kõige lemmikum rinnahoidja on Heidi Klumi kollektsioonist ja püksid Kriss Sooniku kollektsioonist. Ütlen ausalt, et mul pole elu sees olnud mugavamaid aluspükse kui need KS omad.

 • Reply Vesta 1. juuli 2018 at 12:48

  Minul on just probleem nende rinnaka tugitraatidega. No ei anna kanda nii, et need välja ei tuleks. Hakkasin murdma kohe uuel rinnakal need traadid nö siksakki, et välja ei tuleks ?
  Üle 20€ rinnakat polegi kunagi omanud vist.

 • Reply M. 1. juuli 2018 at 12:19

  Ohsajuss, kui kenad on kõik BBL-i kollektsioonid ikka! Kui ma võidaksin, valiksin vist Nude Sunshine’i :) Aga mul on pesuga olnud igasuguseid suhteid – olen ostnud kallima otsa (CK, Change jt) pesu, kui ka odavama otsa pesu (seesama kena.ee, H&M, Lindex jt) ja mõlemas otsas on olnud brände, millega saab väga rahule jääda ja on oma hinna väga hästi (ja rohkemgi) ära tasunud, ent ka komplekte, mis kas a) ei ole olnud kvaliteetsed või b) olen ise/on müüa suutnud soovitada mulle siiski vale malliga komplekti ja seetõttu pole olnud mugav/kvaliteetne vms.
  Aga BBL-i ei ole mul kunagi olnud, niiet selle tahaks küll väga järgi proovida! :)

 • Reply Ave 1. juuli 2018 at 12:01

  Ma võiks selle loosi küll võita- praeguseid rinnakaid ei taha üldse selga panna- rasedused on kehaga oma töö teinud ja ükski rinnakas ei sobi enam?
  Aga valiksin nude sunshine- nii ilus ?

 • Reply Geidi 1. juuli 2018 at 11:44

  Mina olen pesuga hädas. 70D ja õiget lõiget on niiiii keeruline saada. Kui leian ja sobib, siis ostan kohe! Peangi lähiajal poetee ette võtma. Oh ma vihkan shoppamist. Muse kollektsioon on täitsa mu maitse.

 • Reply K 1. juuli 2018 at 11:42

  Sain samuti alles paar aastat tagasi tunda vahet kallimal, hästi istuval pesul ja odavamal, n-ö suvalisel. Astusin Change lingerie poodi ja seal oli nii super teenindus, millega leiti mulle ideaalselt sobivad komplektid. Naersin siis, et 30aastaselt sain viimaks mugava ja paraja pesu selga ning õppisin õigesti rinnahoidjat kandma. Edaspidi olengi sealt pesu soetanud. Kallim küll kui HM, aga ostan seda pesu u kaks korda aastas ja kannan paar aastat vanu komplekte praegugi. Seega tasub igati ära. Nüüd peale rasedust ja keha muutusi on jälle uuemat pesu vaja ja heidan BonBoni pesule siis pilgu.

 • Reply Johanna 1. juuli 2018 at 11:39

  Mul on ka üks BBL pesu ja tõesti juba aastaid vastu pidanud, uskumatu ? Viimasel ajal olen ostnud pesu Change- väga hea teenindus ja pesu ka mugav ja kvaliteetne? Praegu muidugi tekkis küll kohe soov ka BBL vaatama minna ja Nude Sunshine pesu tundub kohe nii minulik ☺️

 • Reply Evelin 1. juuli 2018 at 11:36

  Triumphist kunagi ostsin mingit kallimat pesu, istub muidu hästi ja pesus peab vastu ka, aga need traadist tugikaared jubedalt häirivad. H&M rinnakad on ka suht hästi vastu pidanud mul, pesen ainult käsitsi ja väga ei kurda, korra ühed panin pesumasinasse ja välja võttes oli kuju muutunud väga ebamääraseks. Mingid suvakad odavad lähevad küll ruttu koledaks ja venivad väga kiiresti välja.
  Kui võidaks, siis Nude Sunshine oleks küll ju üliilus:)

 • Reply Kaili 1. juuli 2018 at 11:19

  Ilus pesu teeb tuju heaks :) Nude Sunshine tundub olevat selline mida saab kanda iga riietusega. Viimane suur pettumus on samuti HM rinnhoidja mis poes tundus super… aga kandes juba poole päeva pealt tahaks ennast sellest välja päästa… Number ja köik tundub ok, aga õhtul ära võttes on ikka tunne nagu oleks tünnil vitsad maha visanud. Seega lisaks ilule loeb ka mugavus :)

 • Reply Eve 1. juuli 2018 at 11:14

  Mina olen ka pigem koi pesu osas. Kuiiiigi võiks paar komplekti ilusat ja kvaliteetset pesu lubada ju ?
  Üldiselt paar pesukorda ja rinnakad omadega läbi. Although..hiljuti ostsin New Yorkerist ühed rinnakad (15€) vist maksid ja no need on küll ülimugavad ja ühe pesu on vähemalt ära kannatanud ?

  Muse kollektsioon on ilus ?

 • Reply Liisa 1. juuli 2018 at 11:12

  Olen ka pigem see, kes ostab odavamat kauppa. 80€ välja käia komplekti eest on ikka ulme. Õnneks olen seni väga harva sattunud väga halva kvaliteediga pesule. Lisaks kui see juhtubki jama olevat, siis pole kaotus väga suur.

  Samas jällegi on müstika see, et on võimalik pesu osta ilma proovimata! Kas ma olen tõesti nii ebastandartse kujuga, et tõesti pean hoolega tegumoode valima ja kindlasti proovima? Rinnakate ostmine on ikka puhta teadus!:) Mitte et ma mingis ulmelises mõõdus ka oleks – väike rind, aga ikka on keeruline.

 • Reply Olga 1. juuli 2018 at 11:09

  Nude sunshine tundub kõige praktilisem. Aga hetkel ei ole ma endalegi veel seda kõige mugavamat leidnud.

 • Reply M-L 1. juuli 2018 at 11:04

  Minul on BBL sama kogemus. Otsisin paar aastat tagasi ühele suht erilise lõikega kleidile alla pesu. BBL poest saingi lõpuks sellise nagu vaja ja see komplekt on siiani mu lemmik. Ta näeb siiani uueväärne välja, seega hinna ja kvaliteedi suhe on väga paigas. Ma oleksin selle aja jooksul vb 20 odavama firma pesukomplekti läbi kandnud sest mind nii häirivad igasugused niidikesed ja pesus tuhmiks läinud värvid jne. Kokku on mul kapis vist 4 BBL komplekti, rohkem lihtsalt pole raatsinud osta :D aga poest tavaliselt niisama mööda ei kõnni, käin ikka uurimas ja vaatamas ja vägisin olen end sundinud sealt tühjade kätega väljuma :D

 • Reply Aale 1. juuli 2018 at 10:57

  Olen ostnud nii palju kiidetud ja kallist pesu kui täiesti lambi tundmatu firma omi. Arvamused nii ja naa… Nüüd leidsin New Yorker-ist mega mugava pesu mis ei soovi ei kisu ja istub valatult, justkui oleks mulle selga õmmeldud. H&M rinnakatega pole mul ka vedanud. Paar pesu ja juba hargnevad ja on tuhmunud. Julgen kinnitada et tihit ei ole see väide pigem et odav on jama. Ja kallis on hea.

 • Reply K 1. juuli 2018 at 10:43

  Mul ei ole mitte kunagi elus olnud nii öelda kvaliteetset pesu. Max 5-6 euri eest rinnakad ja alumine osa pole sedagi. Lihtsalt ei ole võimalik. Saan aru küll, et kvaliteet maksab ja värki, aga korraga 6-70 euri välja käia – neeeh, ei ole!

  Mäletan, kuidas kord läksin Triumphi pesupoodi ja ainsad asjad, mis ma
  sealt osta jaksasin, olid silikoonist rinnahoidja paelad! ?

  Võidu korral valiksin esimese komplekti ja üllataksin meest, kes ikka aegajalt ütleb: “Pesu peab olema komplektis.”

 • Reply Marit 1. juuli 2018 at 10:40

  Nude sunshine lemmik!!! Pesu läheb alati vaja, momendil läheb seda nagu leiba ka :):)(imetan beebit).

 • Reply Haly 1. juuli 2018 at 10:29

  Ise kasutan tavaliselt Triumph’i rinnakaid ja Lindex’i alukaid. BonBon’ist valiks Nude Sunshine kollektsioonist :)

 • Reply Margit 1. juuli 2018 at 10:15

  Vauu kui kena on Nude Sunshine ??

 • Reply Stina 1. juuli 2018 at 10:14

  Minu lemmik nendest on Nude Sunshine. Ka endal on BonBoniga ainult positiivsed kogemused- nimelt olen samuti käinud nende laomüügil ning sain endale tõesti ilusad rinnahoidjad, kaks tükki ühe H&M’i rinnahoidja hinnaga. Nüüdseks olen neid juba aastake pidevalt pesnud, üks on natukene väsinum (olen neid ka tunduvalt tihedamini kasutanud ja seega ka pesnud), aga teine on endiselt nagu uus. Isiklikult olen ka seisukohal, et pigem osta üks hea kvaliteediga toode, kui kümme odavat, mis kestavad ikkagi vähem.

 • Reply Eleri 1. juuli 2018 at 10:11

  Mina ka siiani soetanud vaid odavamat pesu, enamus H&M. Aga alati rinnahoidjatega nii, et poes proovides tundub mugav, aga kandma hakates niii ebamugav, igalt poolt kisub ja koguaeg peab kohendama, pikali olles vajub pool korvi tühjaks jne ? lõpetasin äsja 1a3k kestnud imetamise ja mõtlesin, et vot nüüd luban küll endale ühe korraliku ja ilusa pesu, aga no kuidagi ei ole raatsinud siiani ?

 • Reply Merilin 1. juuli 2018 at 09:59

  Just mai kuus tellisin BBLst pesukomplekti. St pidin ise komplekteerima, sest arvasin, et minu suurust ei ole. Noh, et kallis ja kitsukestele mõeldid pesufirma jne. Aga näe, sain pesu kätte,ülemine osa oli jumala suur. Alumine osa fittis väga hästi ja on ülimugav. Muuseas alumine osa ongi Nude Sunshine. Ülemise osa lasin ümber vahetada. Kuna elan ise Tartus, siis toimus asi kõik telefoni ja Omniva kaudu.
  See selleks, vahetati väiksema vastu välja ja see on ka suur ? niiet ma ei saagi aru, kui muidu on mu suurus 80D, siis sealt peaksin 70C tellima?
  Teist korda enam vahetama ei hakanud. Praegu seisabki selles samas karbis, millega mulle pesu saadeti.

 • Reply Kadri 1. juuli 2018 at 09:55

  Mul on üks BB komplekt ( särgik+püksid) ja need on siiani ilusad peale 6a käimist. Ma ei tea mis nimi oli, aga sellised vaniljevärvi ja kroogitud sats särgi ääres.
  Väga ihkan veel endale kappi saada BB komplekti.

 • Reply Gerli 1. juuli 2018 at 09:46

  Mul on peamiselt Lindexi ja Triumphi pesu, istuvad suht hästi, vastupidavus kuidas kunagi. Lindexi aluspüksid küll venivad juba paari pesuga kahjuks välja. BonBoni prooviks hea meelega ?

 • Reply Ingrid K 1. juuli 2018 at 09:44

  Pesu ostmine on minu jaoks üks suurimaid peavalusid. Kuna olen pisikese rinnaümbermõõdu, aga päris suure korviga, siis väga tihti ma pesu kuskilt endale ei leia. Odavate turu rinnahoidjatega on nii, et need suurused seal on suure korvi puhul nt 38D, aga sellest suuremat korvi ja väiksema ümbermõõdu kooslust ole. Alguses on see suht okei, aga mõningase liigutamise peale need ujuvad seljas. Lisaks on pesemine tegevus, mida tahaks lükata kaugesse tulevikku, et pesu säiliks sama ilusana nagu ostes.
  Peale turu on järgmine odav koht Lindex. Ja vot see on minu jaoks siiani kõige parem! Kuna D, E ja F korvi ja 70-75 ümbermõõduga rinnahoidjaid väga ei osteta, siis tihtipeale olen saanud sealt rinnahoidjaid lausa 2 euroga! Aga sellisel juhul ei saa ma kunagi omale samast kollektsioonist pükse :( Seega mul ei olegi ühtegi pesukomplekti vist :O Vastupidavus Lindexi pesul on väga-väga hea. Enne tüdined pigem ühest ja samast tootest ära.
  Kallimate poodide kohta ma isegi ei oska midagi kommenteerida. Pole raatsimist isegi suud vesistama minna. Ning pole kindel, et seal minule sobivat rinnahoidjat leiaks, sest tundub, et need kallimad pesupoed on mõeldud ainult VS modellidele :D

 • Reply Ave 1. juuli 2018 at 09:42

  Nude Sunshine oleks see komplekt mis vaja, ehk vormib kõhu lamedamaks tõesti. Mõni asi on BBL’st ostetud ka aastaid tagasi. Kestavad tõesti hästi. Ainuke asi mis nahka läks oli valge õlapaeltega öösärk millelt plekid välja ei tulnud lihtsalt enam :(

 • Reply Ave 1. juuli 2018 at 09:29

  Vaatasin neid kolme komplekti ja nendel on antud ka suurused ning nii nagu alati pole minu suurust, mis on 70D. Samas olen proovinud ka neid rinnakaid mis ilma traatideta ja siis on probleem selles et ümber keha olev osa on alati liiga suur ja rindu pole ikka kuskile panna. Ainsad endale sobivad rinnakad olen leidnud New Yorkerist ja Reservedist ka vahel, sest ma tahan ikkagi ilusat pesu, kuna olen noor alles, aga kui lähen sellisesse kalli pesu poodi ja küsin midagi enda suuruses, siis halvemal juhul pööritatakse silmi ja öeldakse, et otsige mujalt ja paremal juhul pakutakse, et me möödame ise üle ja küll, siis midagi leiame ja lõpuks pakutakse sellist pesu mis minumeelest sobiks pigem vanaemadele kui 20 aastasele ja sellepärast olen ma kalli pesu poodides käinud vist alla viie korra ja sealt ostnud ainult ühe komplekti, mida ma eriti kaua kahjuks kanda ei saanud, kuna keha ümber olev osa venis liiga laiaks ja siis ei toetanud enam üldse. Aga kui loosiõnn naerataks, siis see Nude Sunshine on tegelikult täitsa ilus ja võiks proovida seda ilma traatideta pealmist osa.

 • Reply lillll 1. juuli 2018 at 09:21

  Glorious komplekt on lihtsalt nii ilus, et ma võidu korral vist ainult selles elu lõpuni ringi jalutaksingi. Ma üldiselt olen pesu ostes hirmus kooner – tudeng jne, mis ma ikka priiskan. Samuti mõtlen, et kui enamasti ju sportrinnahoidjat kannan, siis mis ma sellest ilusast pesust ikka ostan. Mõnikord (harva) olen ka päris pesupoodi sisse astunud, kuid erinevate brändide valik on niiiii suur, et lõpetan ikkagi mingi mitmekümneeurose nikatsiga, mis kvaliteedilt vastab H&M 10€ maksvale rinnahoidjale. BonBon tooteid sooviks väga proovida, sest kvaliteetne ja mugav pesu oleks praegu juba hädavajalik :(

 • Reply Kristina 1. juuli 2018 at 09:14

  Ilusat pesu pole kunagi liiast??

 • Reply Kristina 1. juuli 2018 at 09:14

  Üks korralik pesukomplekt kuluks ära küll?

 • Reply Fatme 1. juuli 2018 at 09:06

  See Nude Sunshine komplekt tundub imeline. Mul ühtegi BoBoni komplekti veel polegi… Kuidagi pole julgenud proovima minna, kuigi nende poed on alati imeilusad.
  Mul on ka kapis nii kallimat kui odavamat pesu. Rinnahoidjate puhul eelistan igapäevaseks kandmiseks ikkagi veidi kallimaid mudeleid (Change, Triumph), sest tunnen et need hoiavad paremini. Aga kui on vaja mõneks korraks näiteks paelteta mudelit siis olen saanud H&Mist ja on ka täitsa hästi asja ära ajanud. Alukate puhul on minu lemmik Lindex, praegu tõmbavad eriti need kõrge pihaga “vanaema alukad”, praegu ju paljud riideid pihakõrgusel ja enam pole seda, et need näeks koledad välja, armsad värvid ja pitsi igal pool. Üldiselt on minu jaoks ikka oluline, et pesu, mida ma kannan on ilus ja hoolitsetud, isegi kui keegi seda ei näe, teeb lihtsalt olemise heaks.

 • Reply Kerli S. 1. juuli 2018 at 09:03

  Mina olen see, kellel pole olnud võimalust või kui on siis pole raatsinud kvaliteetset pesu osta. Kuigi sõbrantsid rääkinud, et kui korra käid siis muud ei taha :D
  Hetkel käin h&m imetava rinnahoidjatega. Üks on raseduse ajast(plika 2kuune) ja peale pesu ka ilus. Aga teised mustad/spordirinnaka moodi, on juba topilised ja mitte just kõige kaunimad. Aga mugavad ??
  Niiet jah :D

 • Reply Inx 1. juuli 2018 at 09:01

  Hey, pigem endalgi, et ikka see odavam pesu. Ja vàga harva leian selle mis ideaalselt mulle sobib.Sport rinnakad ka minu lemmikud siis tunnen end kòige mugavamalt. Aga midagi kallist pole ostnud ja see pesu mis sul seljas on see heledan ilusa pitsiga on ju vàga supper :)

 • Reply Triin 1. juuli 2018 at 08:59

  Olen imetav ema ja ära proovinud nii odavad kui ka ühe paari kalleid imetamise rinnakaid. Kuna partii on mul pisut suur, siis nt H&Mist mina imetamise rinnakaid ei saa. Olen ostnud odavaid hiinakaid ja ükskord mõtlesin et ok aitab! Ostan siis “kvaliteetse” kallima. Maksin kvaliteedi eest 40 euri, polnud nad ka midagi ilusat, tavalised valged. Aga mu eesmärk oli leida mugav imetamise kopsik. Nohhh peale paari pesu on niidid ja traadid väljas. Pestud sai neid õigesti. Rahast kahju!
  Olen mõelnud et ok prooviks mõne teise firmaga uuesti aga ausalt ei raatsi! Prst taas mahavisatud raha! Seega loodan nüüd loosiõnnele ?

 • Reply Siret 1. juuli 2018 at 08:45

  Tihti on probleem, et pesu pole piisavalt mugav, nii et hea meelega prooviks ühe sellise ilusa ja mugava ära küll! ? muse kollektsioon

 • Reply Mare 1. juuli 2018 at 08:40

  Enne lapseootele jäämist istsin endale BonBonist uue pesu. Nüüd kahjuks ei tunne ma ennast hästi üheski. Kõik nagu ahistaks. Pean ootama kuni jälle selga mahub. Ei raatsi ka praegu uut osta mis oleks muutunud kehaga sobivam, pigem vaatan asju septembris sündivale tibukesele. Võimalusel prooviks küll Muse kollektsiooni.
  Muidu nõustun, et pigem kvaliteetne ja korralik pesu. Kahjuks need ka kohe kallimad.

 • Reply Kadri 1. juuli 2018 at 08:38

  Tere. Mina olen pesusuhtes vist nagu kooner. Kuna ostsin kunagi rõivapoes töötades rohkem kokku ja tõesõna pea 4 aastat hiljem ma kannan ikka neid samu vanu pesusid.Rinnahoidjatega on mul viimasel ajal love/hate suhe. Üks rinnahoidja suutis mulle sellise naha lääbe tekitada traadiga,et pidin käima nahaarstil ja pean regulaarselt end kreemitama nüüd et lahti saada lööbest aga rinnahoidjata ma käija ei suuda,kuigi praegu vast peaksin. Seega kui peaksin ime läbi endale sellise komplekti saama,mis siin valikutes siis on saabunud aeg vanadega hüvasti jätta.

 • Reply Kati 1. juuli 2018 at 08:36

  Sain jõuludeks Change pesupoest 2 komplekti kingiks. Käisime veel koos poes valimas ja tean, et vaatamata soodukatele läks see lõbu maksma kuskil 120 euri kindlasti.. ja ma ei saaks olla rohkem pettunud. Ühte rinnahoidjat sain pesta vaid ühe korra (käsipesu režiimis, madal temperatuur ja kõik mis oli ettenähtud) ja ilusti istuvatest korvidest said väljaveninud kotid. Konkreetselt rinnahoidja oli nii väljaveninud nagu oleks see 2 korvi suurem. Pealt pits topiline jne.. Teine paar rinnahoidjaid on veel enam vähem, aga olen kokku seda kandnud võib-olla et mõned korrad ainult, sest ei raatsigi kanda. Viska jälle minema..
  Kuna hetkel veel kallist pesu ostma ei torma uuesti, siis prooviksin äkki Nude kollektsioon suudaks positiivseks pöörata kogemust :)

 • Reply T. 1. juuli 2018 at 08:27

  Kuna mul üsna suur partii ja tuge on tarvis, siis oleks mul pulmakleidi alla vaja midagi. Ei ole kusagilt midagi mugavat leidud, millega saaks kanda selga paljastavad kleiti ja juba nii mures, kuna pulmad lähenevad tohutu kiirusega.

 • Reply Mariliis 1. juuli 2018 at 08:25

  Pole eriti suuri summasi pesu alla pannud, kuid olen ammu juba BBL pesule mõelnud. Kuid jääb kalliks, selleks soovikski enne proovida ja Nude Sunshine näeb hea välja :)

 • Reply Diana 1. juuli 2018 at 08:11

  Olen seni CHANGE’ile truu klient olnud, BonBoni pesu polegi kunagi ostnud, ei teagi kus seda müüakse. Äkki ongi parem ja mugavam pesu :) igatahes loodan, et loosiõnn naeratab mulle ja saan endale uue Nude Sunshine komplekti :)

 • Reply Marit Uusväli 1. juuli 2018 at 08:07

  Kuluks üks korralik pesu komplekt ära,ma alati poes hädas,et midagi leida,mul see probleem,et üks rind suurem kui teine,siis suurem toppi rinnakasse ja väiksem upub.

 • Reply Karin Õis 1. juuli 2018 at 07:56

  Olen samuti BBL suur austaja, varem oli neil ka Tartus pood enam kahjuks mitte ja seetõttu polegi juba aastaid nende pesu ostnud (Tartu kaubamajas on ka küll väike nurgake, aga sealgi vaid paar komplektikest)
  Ühesõnaga mulle pakub kõigerohkem huvi Glorious kollektsioon eriti see sile rinnahoidja, mis sobib iga asja all kanda ja kuna mul selliseid kõrgeid püksikuid ka veel sahtlis pole siis need tunduvad veel eriti põnevad.

 • Reply Maarja 1. juuli 2018 at 07:39

  Viimased aastad olen pidanud odavaks 4-9EUR rinnakaid ja kallimaks 25+EUR rinnakaid. Odavamad on UKs Primarkis jama. Välimuselt räbaldunud, õnnetud. Pükse ei osta sealt ammu enam. Rinnakate tuge pole olla, vahepeal ostad sama mõõdu, aga saad suurema jne. Proovisin Maltal kõige odavama firma (Kiabi?)kõige odavamad rinnakad. Õmblused näevad välja nagu vanakooli värk, pehme ja hingav aga traaat piinav. Aga suurt usku sellesse firmasse pole, sest T-särki kandsin ka 2x ja topiline. Maltal on raske shopata odavalt..

  Samas Peacock tooted super olnud, nii spordi kui tavalised rinnakad ja aluspesu vormivast pitsiliseni, nii odavamad kui kallimad. Võru Kaubamajast rinnakad
  panid stardi kallimate ostule. Siiani peab vastu. Oli kiirelt kleidile vaja. Kleit ise sai mitu auku tol õhtul aga vähemalt rinnakad peavad siiani vastu.

  Nüüd ühte Nude Sunshine komplekti võtaks küll sest üks selline ilus komplekt ongi veel puudu. Ma pole pesu nude toonis omanud ja plaan on olnud otsida kuid üsna tihti näevad välja nagu vanainimeste pesu ja jätan ostmata.. need aga näevad ilusad välja. ?

 • Reply Pisi 1. juuli 2018 at 07:21

  Mina ka ei osta enam hm-st pesu. Rinnahoidjate kaared on paari pesuga väljas, pitsi ei tasu üldse osta. Olen ainult randa bikiine ostnud, kuna siis on põhjust jälle uusi osta. Nimelt kolm jãrjestikust rasedust ja imetust on teinud 10 a jooksul oma töö ja kui viimasest imetamisest on u 3,5 a möödas, siis hakkavad rinnad juba enda kuju tagasi võtma ja saab juba suurema korviga rinnakaid osta. Viimased 3a ma olen kandnud ainult spordikaid, kuna need on mugavad. Kuna push up rinnakaid on ainult traatidega ja need mulle ei istu, siis ei olegi muid kandnud. Nüüd otsin cubusest ühet topi moodi rinnakad ja need super mugavad. Ainus jama on see, et eelistaksin, et sees olev polster oleks selle pirsi kûljes kinni. Peale igat pesu peab jamama, et see polster oma kohale tagasi saaks. Huvitav on just see, et igal pool on neid traadidega rinnakaid müügil. Loodan, et tulevikus on neid topi laadseid rohkem müügil ja valik suurem.
  Sinu L.A girl komplekt on see, mida ma peaksin kindlasti proovima minema. Just minulik. Pits ja ilma traatideta. Kahjuks ei ole loosis seda komplekti aga osalen loosis ja võidu korral teen õele sünnipäevakingituse.

 • Reply . 1. juuli 2018 at 07:16

  Nude

 • Reply Karita 1. juuli 2018 at 07:15

  jeah Mallukas. jutt jummala õige…. alati pole nii, et palju makstes on kohe kvaliteet kaasas? üks kord Rimist läbi joostes jäi näpuvahele odav pesu. vaatasin peale et ah sobib küll ja ostsin. kodus proovides sobis ideaalselt ja nüüdseks on see pesu 5x pesukorda talunud ja ikka veel ilus? BonBon’i kvaliteedist ei tea midagi. pole kordagi kandnud… pole raatsinud osta kah. ja trussikutest nii palju, et krt need lagunevad küll mul kogu aeg jalas ära…. aga vb selle pärast et kasutan valesti?

 • Reply M. 1. juuli 2018 at 06:46

  Polegi endale kunagi nii kauneid, samas ka kalles pesukomplekte ostnud..
  Viimased aastad olen enamus asju soetanud lastele ja olen enda nö unarusse jätnud, et BBL komplekt oleks küll ideaalne kingitus ?

 • Reply Inga 1. juuli 2018 at 06:45

  Mina pole pidanud kunagi suuri summasid pesu alla panema, kuid nüüd peale rinnaopi pole pesu leidmine enam nii lihtne ehk siis tavapoes soodusmüükidest võin unistada. Vaatasin, et bonbonil on minule sobilik rinnakas täitsa olemas:)

 • Reply Triin 1. juuli 2018 at 06:09

  Mul hetkel kasutusel suhteliselt odav pesu cubusest. Sai omal ajal 12 paari ostetud nii rinnahoidjaid kui püksikuid. Püksikute sitsid ja satsid said kiirelt otsa, hargnesid ja augud tulid sisse. Rinnahoidjatest vähem kantud ja pestud on veel esinduslikud. Küll aga on olnud see partii vähestest, mis sobib ilusti.
  Ükskord sai ostetud selline kallim roosa rinnahoidja ja püsti olles oli täitsa vinks-vonks aga pikali heites jäid rinnahoidjad seest tühjaks. No olgem ausad, väga piinlik oli ?. Merilynist olen ka ostnud. Pesu on ilus aga samuti umbes 5-10 pesu. Ja soonib ka. Tegelikult ongi kõige hullem, et hakkavad soonima ja on ebamugavad. Küll kukub pael õlalt alla, siis keskmine osa jääb kuidagi evamugavalt ja tahaks rinnakaid alla poole sikutada.

 • Reply Ents 1. juuli 2018 at 05:08

  Lemmik pesufirma on mariemeili (vms?). Neid võin küll ilma proovimata osta, alati on seljas nagu valatult. Samas h&m pole vist kunagi ükski mudel sobinud :S Kallimate brändidega kokkupuude puudub, aga nude sunshibe meeldiks küll väga :)

 • Reply väga väga naine 1. juuli 2018 at 04:27

  Ma räägin ka seekord kaasa, loosis osaledes, sest no … ei ole raha enam üle, aga natuke ilusat pesu on jube lahe.
  Mul on BonBonist ühed alukad. Need ka mitte ise ostetud, vaid need kinkis toonane bf, kes tegi meie paar olemise ajal kolm ilusat žesti – ja nonde alukate kinkimine mulle sünnipäevaks oli neist üks. Püksikud on jätkuvalt kaunid ja mugavad ja parajad (suurus L – teistel firmadel lähen üldiselt XL teed, ma olen suure tagumikuga. Vaid kui olen ÄÄÄRETULT kõhn old enda kohta, on puusaümbermõõt alla meetri old), ja kui ütlen, et kingiks sain nad vist 6 aastat tagasi, kõlab veel eriti peenelt – aga aus olles pean tunnistama, et ega ma neid väga palju nende 6 aasta jooksul kandnud ole, sest nad on ikka sellised “pakime naise lahti, oo kui seks asi paistab nüüd!” ja mul on boyfriendidega mõnevõrra kehvasti olnud viimastel aastatel.
  Rääkimata sellest, et vahepeal olin see “enda kohta jube kõhn” ja need püksikud olid mulle lihtlabaselt suured.
  Aga põhimõtteliselt kirjutan alla, et BonBon pakub VÄGA kvaliteetset, ilusat ja normaalsele põhjamaanaisele sobiva suurusega pesu ja mulle kuluks ära küll lisakomplekt.
  Kuna olen suht kaotanud lootuse, et keegi, kellest mina seda ka tahaksin (väga raske nõue), tahaks mind lahti pakkida, kannaksin lihtsalt enda rõõmuks.
  Vahel võiks puuvillastele alukatele vaheldust ka olla ja rinnahoidjatega on üldse nii, et hiljuti viskasin ühe peale 15 aastat kandmist minema, ühe andsin tütrele, sest “mu rind on liiga suureks läinud selle jaoks” ja kuigi kaks uut ostsin ka, kisub ka üks teine 15 aastat töös olnu tegelikult äraviskamise poole.
  (Need 15 aastat töös olnud on siuksed, mis kunagi ostsin imetamiseks, aga hiljem kasutasin spordikatena edasi, sest nii mugavad.)

 • Reply Mari 1. juuli 2018 at 03:44

  Mul siin lähipäevil algamas imetamistrall. See on aeg,kus ma ausalt ei jõua ja vist suurt ei tahagi ilus olla. Sest kui kantseldada kahest ja imetada.beebit, pole just ise prioriteet. Kui see aeg läbi saab, siis ehk. Jõuab ?

 • Reply Mari 1. juuli 2018 at 02:10

  Mul on pesu põhiliselt H&M-st ostetud ja täiesti seinast-seina kogemus nende kaubaga. Pitsist rinnahoidjatel nt pistsin selga tõmmates juhuslikult sõrme pitsi ja oli tore auk sees, aga ilma pitsita rinnahoidjad peavad tavaliselt kauem vastu. Tegelikult jõle tüütu on pesu shopata, eriti sellist, mis seljas hästi istuks ja oleks ilus ka. No ja sellised on kallid kah. Nude Sunshine komplekt tundub väga äge ja tundub sobivat väga paljude erinevate riiete alla, selles tunneks end küll väga enesekindlalt :)

 • Reply Eleri 1. juuli 2018 at 02:03

  Ma ostsin kunagi BBL laomüügilt kaks paari pesu, tõesti kvaliteetsed ja mugavad. Aga no poehinnaga ei kannata ka osta, kuigi saan aru, miks nende pesul selline hind :D Nendel laomüükidel tasub käia, saab ülihead pesu väga hea hinnaga :)

 • Reply Alice 1. juuli 2018 at 02:00

  Nooo Muse on läbinisti ilus kollektsioon!! Jahjahjah!

 • Reply Mer 1. juuli 2018 at 00:54

  Paraku pole ise ka veel ühtki korralikku pesukomplekti omale soetanud, kuna olen alati olnud sama mõtteviisiga, et pigem odavalt ja rohkem kuid naljakal kombel just täna päeval mõtlesin, et ehk peaks ühe korraliku komplekti minema välja valima. Soovin kindlasti loosis osaleda ja nude sunshine kollektsioon jäi oma lihtsuselt silma. Sobib ilmselt pea kõige alla ja oleks tore esimene samm kvaliteetse pesu suunas.

 • Reply K-K 1. juuli 2018 at 00:44

  Pole eriti suuri summasid pesu alla pannud. Mulle hullult meeldib see pitsiline särgi moodi rinnakas. Tundub nii mugav, et meeleldi soetaks endalegi :D

 • Reply T. 1. juuli 2018 at 00:03

  Ma olen 28 ja ei ole elus veel ühtegi nö pesupoe pesu omanud :( Saanud hakkama mingite odavatega, H&M, NewYorker, korralikke rinnakaid ka kaltsukast leidnud. Peaasi, et ühes toonis, mugav ja endale ilus vaadata. Ei teagi kohe mis mugavus see pesupoe pesu siis oleks, seega sooviks väga võita. Üldiselt ma nude pesu ei armasta, aga see Nude sunshine on nii kaunis, et vahetan praegu usku! :D

 • Reply Laura 30. juuni 2018 at 23:59

  Ma arvan, et oluline on mõelda ka selle üle, miks või kuidas saab mõni toode nii odav olla. Istugu pesu kui hästi tahes, siis mõte, et selle on õmmelnud sinu Marist vb natuke vanem laps Indias, Hiinas või Bangladeshis, ajab lihtsalt iiveldama. Nii ei ole muidugi ainult pesuga, vaid kõigega meie ümber, eriti kiirmoe brändid. Niisiis ma ise püüan midagi ostest mõelda, kust see tuleb, kes selle teinud on, kas see on naturaalne (naturaalne ei pruugi muidugi mitte kuidagi keskkonnasäästlik olla, puuvill ju jube vee röövel) ja alles seejärel hinnale. Et siis pigev vastupidi. Ostaks vähem ja korralikku, need prügikastid ajavad nagunii üle ja Eestis ju ära visatud riideid, kangast kuidagi ei sorteerita ega töödelda nagu muude prügiliikidega tehakse. Läks nüüd väga keskkonna jutuks kätte, aga sellised mõtted lihtsalt tekkisid selle rohkem ja odavaga. Eks isegi olen ju ideaalist kaugel. Õnneks hakkab üha rohkem slow. ee stiilis poekesi tekkima, kellelt saab südamerahuga riided selga. Ja igasugu põnevaid Eesti ja naabrite oma tegijaid.

 • Reply Kaija 30. juuni 2018 at 23:56

  Endal pole pesuga probleeme olnud.
  Kuid hea õnne korral loovutaksin oma õnne õele, kel on seda rohkem vaja. Midagi Nude Sunshine kollektsioonist.

 • Reply Piret 30. juuni 2018 at 23:39

  BonBon bodyd on ka väga hea kvaliteediga, ilusad ja peavad hästi vastu. ?Ise valiksin endale midagi Nude Sunshine kollektsioonist ?

 • Reply M 30. juuni 2018 at 23:30

  Absull käsi ei tõuse H&Mist rinnakaid ostma, tundub nii ebamugav ja imelik… pigem investeerin alati rohkem asjasse, mida igapäevaselt kannan.

 • Reply Katri 30. juuni 2018 at 23:29

  Oh jummel, mul selline kole lugu, et vot ei raatsi kallist pesu osta… kannan tavalist “turu” pesu mille rinnakas maksab 5eur ja püksid 2,5eur. Ega ausalt öeldes umbes peale 5 pesu hakkavad traadid haiget tegema ja õmblused narmendama aga vot võta näpust tundub lihtsam iga kuu uus pesukomplekt soetada kui korraga suurem summa korraliku kauba eest välja käia…☺️(Feeling embarrased).
  Loomulikult loodan vaikselt loosiõnnele…?

 • Reply Anneli 30. juuni 2018 at 23:29

  Ostan pigem odavat pesu. Esiteks olen kooner ja teiseks ei leia, et kallis pesu mind enesekindlamaks teeks, pigem teeb seda ilus kleit. Nii et jah, kallist pesu ei raatsi osta, pigem paar paari odavat, mida ei pea pärast taga nutma… Aga võita võiks ühe ilusa komplekti küll.

 • Reply Nero 30. juuni 2018 at 23:28

  Nude sunshine kuluks ära. Enne rasedust olid mul b-korv rinnad, kutsusin nubludeks. ? siis käisin väga tihti bonbonis pesu ostmas. Millegi pärast pole peale rasedust sinna läinud. Vb sellep et d korv on. Igavene häda on head pesu leida.

 • Reply Kai 30. juuni 2018 at 23:19

  Mina olen ka harjunud pigem ostma odavaid ja palju. Ühe korra ostsin Lindexist 25€ rinnahoidjad, mis sobisid nagu valatult, kuid peale teist pesu olin väga pettunud. Odavast pesust pole kahju ka, ongi põhjus uuesti poodi minna ;) :) siiani olen käinud Sidonase poes, seal enam-vähem minu suurust ka. Kahjuks mul nö ebastandartne rinnamõõt, ning kõige pealt alustangi suuruste otsingust ning siis vaatan, kas mudel meeldib ja mugavust, (jalanõudega teen samamoodi :D ) Vahest kui mudel väga meeldib, siis olen ka ostnud natuke väiksema või suurema. Siiani vähemalt ühe paari iga külastusega olen saanud. Püksikute osas on õnneks valik suurem :)
  Nude Sunshine on väga ilus komplekt

 • Reply Kaisa 30. juuni 2018 at 23:13

  Mul pole kahjuks ühtegi BBL pesu õnnestunud kanda, olen siiani edukalt HM ja Lindexi pesuga ära elanud, aga sooviks küll kvaliteetpesu proovida:)

 • Reply Gertrud 30. juuni 2018 at 23:10

  Lõpetasin just imetamise ning väga kuluks üks ilus paar uut pedu ära. Need spordikad hakkavad juba närvidele käima. Tahaks end taas seksikalt tunda. Loosiõnne korral valiksin Muse kollektsioonist.

 • Reply Elis 30. juuni 2018 at 23:10

  Nude Sunshine kuluks marjaks ära küll. Sattusin kuskil aasta tagasi BonBoni laomüügile ja kannan ühte rinnahoidjat tänaseni.. ja no vaieldamatu lemmik! Kaupluse hindadele ei ole veel hammas peale hakanud, kuid usun et need on iga viimset kui kopikat väärt!

 • Reply Maarja 30. juuni 2018 at 23:08

  Olen isegi seda kogenud, et kõik pole kuld mis hiilgab:) Näiteks ükskord üks Triumph rinnahoidjal samamoodi hakkas pits hargnema ja paari kuuga oli sellest järgi vaid narts. Kas sain defektse toote või ma ei tea mis juhtus. Seda enam, et ma pesen rinnahoidjaid ALATI käsitsi.
  Kui rase olin ei raatsinud kallist pesu osta , aga midagi oli ju vaja osta :) Sattusin täiesti suvalisse poodi ( kui mälu ei peta oli Filikor poe nimi ). Suvaline Hiina odavkaup. Ja teate, aluspesu mis ma sealt soetasin ei lagunenudki ära. Hiljem lihtsalt viskasin minema, sest värv hakkas luituma ja pisut suureks ka jäid.
  Hiljem olen varusid täiendanud CHANGE pesupoes. Nende kvaliteediga olen ülirahul ja mis peamine teenindus on super. BBL mul kogemus puudub.

 • Reply Külli 30. juuni 2018 at 23:07

  Pole ka kunagi väga suuri summasid pesu alla pannud ja tore oleks endale miskit ilusat võita.
  Lisaks leidsin twitterist just naljaka tweedi:
  why the fuck r bras so expensive i just want to buy some fabric to support the 2 sacks of fat on my chest not two first class tickets to space jesus fucking christ ??

 • Reply Külli 30. juuni 2018 at 23:04

  Nude on minu lemmik kui kõik
  On võrratud,,, omaks neid kõiki kui saaks,,,

 • Reply C 30. juuni 2018 at 23:02

  Pls nude sunshine, aitäh ?

 • Reply Annelii 30. juuni 2018 at 22:57

  Pole elus ühtegi korralikku pesukomplekti omanud, ikka üks osa ühest ja teine osa teisest ooperist, rääkimata veel hästiistuvast rinnahoidjast, mis on mugav, toetav ja ei tekita ebamugavust / valulikkust (traadid). Hea õnne korral olen väga rahul Nude Sunshine pesuga :)

 • Reply Brenda 30. juuni 2018 at 22:56

  Rasedus tegi mu kehaga trikke ja see on surunud mind situatsiooni, kus ma kannan oma ema rinnahoidjaid. Tahaks oma omasi aga ei istu miski. Muidugi imetan ka veel aga head, mugavat ja ilusat pesu tahaks ikkagi.

 • Reply Angela 30. juuni 2018 at 22:52

  Kiidan uue pesu valikut. Väga kaunis ?Ise ei ole veel BonBon pesu soetanud ja pigem kiirelt midagi odavat ostnud. AGA…nüüd ma tahaks ka ? Kui loosiõnn juhuslikult peaks naeratama, siis üks komplekt Nude Sunshine kollektsioonist oleks väga oodatud ?

 • Reply Kristiina 30. juuni 2018 at 22:52

  Ma ka alati odavat pesu ostnud, kuna olen see friik, kellele meeldib, kui on ikka väga mitu erinevat paari/tooni/mudelit ja ülemine ja alumine osa peavad kokku sobima :D Viimased 5 aastat olen HM pesuga hakkama saanud, olen isegi ühte ja sama komplekti mitmes erinevas toonis ostnud, kuna on odav ja mudel on rohkem sobinud kui mõni teine :D
  kui ma selle odava kraamiga juba täitsa rahul olen, siis ei kujuta ettegi, kuidas see kallis kraam seljas tunduda võiks, aga no osta ka ei raatsi!

 • Reply aile 30. juuni 2018 at 22:52

  Mulle meeldib veel ka change pesupood, just teeninduse poole pealt.

 • Reply Darja R. 30. juuni 2018 at 22:50

  Mäletan kui jännis ma olin esimese lapse imetamise ajal mugava rinnahoidja leidmisega – oli ju vaja leida selline, millega kannataks ööpäev läbi käia, kuna magasin ka sellega. Lõpuks leidsin ühe Marks&Spenceris, maksis mingi 40€, aga vähemalt oli mugav ja kannan nüüd teise lapse imetamise ajal siiamaani seda sama rinnahoidjat :D Kahju krt, et M&S läks vahepeal kinni, oleks hea meelega endale veel ühe samasuguse juurde ostnud…kuna see valge pole enam üldse valge…suht nõme on ühe ja samaga käia mingi 2a, aga noh vähemalt mugav. Ootan täiega, et saaks juba oma tavalisi rinnahoidjaid kanda :D aga kuskil aasta pean veel ootama seda.
  Sellegipoolest üks uus komplekt ei teeks paha :) eriti meeldis Nude Sunshine kollektsioon! Väga ilus (Y)

 • Reply jennifer 30. juuni 2018 at 22:48

  Pole kahjuks kunagi raatsinud endale kallist pesu osta. Aga Glorious oleks ilus :)

 • Reply Neti 30. juuni 2018 at 22:46

  Mina ostsin ka pikka pikka aega ainult odavat pesu. Kuid mul nii väike rinnakorv ja odavate seast leidsin endale miskit sobivat aru arva, siis otsustasin raske otsimise müüjatele jätta ja läksin kallisse pesupoodi, ütlesin rinnakorvi suuruse ja valik oli meeletu ja istusid seljas ka palju paremini. Seega nüüd alati tean, mida ja kust valida :)

 • Reply Mari 30. juuni 2018 at 22:38

  Mul on pärast kahte järjestikust last rinnahoidja suurus natuke muutunud ja enam seda pesu kasutada ei saa, mis enne rasedusi oli. Sama ka tegelt alukatega. Eks ma olen rahakoti jõudu mööda neid asendanud, samas midagi on ikka veel puudu. Peamiselt olen oma rinnahoidjad ostnud Lindexist, hinna-kvaliteedi suhte tundub suhteliselt ok olevat. Kallima peale lihtsalt hammas ei hakka, tundub liigse kulutamisena, kui saab ka odavamalt (ja siis ostan selle raha eest hoopis lastele midagi. Ema rõõmud, hehe).

 • Reply Laapu 30. juuni 2018 at 22:34

  Ise olen viimastel aastatel jäänud truuks DKNY rinnahoidjatele (Kaubamajast olen ostnud), mugavad ja ilusa kujuga.
  Nendest kolmest sooviksin Nude Sunshine komplekti.

 • Reply J 30. juuni 2018 at 22:32

  Mina olen järjest rohkem hakanud rõhku panama riiete kvaliteedile ja pigem maksan rohkem, aga tahan, et ese kestaks. Viimased rinnakad ostsin ka just BonBonist ja olen väga rahul – mugavad ja peavad vastu. Seega ei ütleks veel ühest komplektist ära.

 • Reply Monika 30. juuni 2018 at 22:27

  Samuti sooviks uut ja kvaliteetset pesu. Olen pigem selline mugava pesu kandja, spordikad, bokserid?. Üks ilus seksikas pesu oleks imeline.

 • Reply Astrid 30. juuni 2018 at 22:17

  Kui oluline on mugav rinnahoidja… enne ei tea kui oled selle ideaalse leidnud. Siis oskad hinnata ja maksta kvaliteedi eest.

 • Reply Kadri 30. juuni 2018 at 22:17

  Aah…mul koguaeg nii raske tänu volüümikale figuurile pesu leidmisega. Praegu veel eriti lapseootel olles üks korralik ja mugav pesupaar kuluks küll väga ära☺

 • Reply Laura 30. juuni 2018 at 22:12

  Tahaks väga BBL proovida, väga ilus pesu:)

 • Reply Katukas 30. juuni 2018 at 22:10

  Mina ostan tavaliselt ilma pitsita (et sobiks kõigi riietega kanda) ja nahatooni pesu. Kuna mul D korv üks rind ja C teine siis on üliraske üldse midagi leida. Kannan ühte rinnahoidjat tavaliselt hommikust õhtuninja iga päev….koju jõudes muidugi viskan kohe seljast. Viimase ostsin lindexist ja olen rahul. Olen ostnud ka change’i poest….poes tundus ok aga pärast kandes ikka pole see. Nii, et see pesu teema on mulle paras peavalu.

 • Reply Nonni 30. juuni 2018 at 22:09

  Ma käisin aastaid tagasi Pariisis ja ostsin sealt hirmkallist kaubamajast 3 hirmkallist komplekti. Ühega neist käisin mitu aastat, üks oli vale number (my bad) ja kolmas oli liiga ebamugav (kõige kallim neist). Asja teeb veidraks see, et umbes aasta hiljem peale ostu nägin ma samasuguse (hirmkalli) kangaga pesu müügil meie oma Montonis :) disain oli muidugi teine…Tõenäoliselt oli Baltika saanud kuskilt Hiinast laojääke :) hind oli 5x soodsam

 • Reply Aleksandra 30. juuni 2018 at 22:05

  Mul käsi ei tõuse maksma püksikute eest,mis maksavad rohkem kui 10€ ja rinnakad 15€ . Siiani olen ostnud kas Newyorkerist või H&M -st. Olen koi ja ei raatsi 70€ pesu osta ?

 • Reply Airi 30. juuni 2018 at 22:02

  Oh, kuidas mul oleks vaja uut ja head pesu. Peale imetamist ei sobi ükski varasem rinnakas, no nutumaik tuleb suhu. Kandsin varem Lindexi ja Triumfi pesu, korraliku toestuse ja selliste peenete paeltega. Kui nüüd neid proovisin, siis need lausa karjusid mul seljas. Õigemini minu keha karjus :D Harjusin raseduse ja imetamise ajal pehmete rinnakatega nii ära, et ei tahagi enam teisi kanda. Aga noh, olgem ausad, nii endale ega mehele need erilist silmailu paku :(
  Tahaks tõesti leida pesu, mis ei kisuks-torgiks-sooniks! Ja oleks silmale ilus vaadata. Nii mulle kui ka mehele :P

 • Reply E 30. juuni 2018 at 21:53

  Ilusat ja kvaliteetset pesu pole kunagi liiga palju :) Kuna pole varem BBL pesu ostnud, oleksin selle üle väga õnnelik! Nude sunshine oleks ideaalne valik! :)

 • Reply Gerli 30. juuni 2018 at 21:50

  Pole kunagi üle 10€ rinnakate (ega üldse pesu) eest maksnud, tundub nii lamp kulutus :D just hiljuti tellisin soodukaga H&Mist rinnakaid 4€/paar mõned komplektid, siiani olen h&mi kraamiga rahule jäänud, selle mõne euro eest käivad küll ja veel. Tavaliselt ootangi allahindlusi ja siis ostan jälle…selline kooner olen.
  Aga 70 eurot ei käiks vist relvaähvardusel ka ühe paari rinnakate eest välja :D võita muidugi sooviks, saaks ka teada, mis tunne on kvaliteetset pesu kanda :D

 • Reply Liisu 30. juuni 2018 at 21:50

  Otsin omale rinnakaid taga nagu segane. Olen suure rinnaga. Lisaks esimese lapse ootel… Kõik rinnakad, mis on mugavad seljas on nn “vanaemarinnakad” ja need mis on ilusad, mis võiks endalgi kapis olla, need on liiga väikesed. Viimased paar nädalat olen käinud bikiinide ülemise osaga, ma lihtsalt ei suuda end kätte võtta, et pesu ostma minna. See on nii meeletult suur töö. Hinna poolest on olnud mul nii kallimaid kui odavamaid. Aga oma parimad rinnakad olen saanud järve keskuse teiselt korruselt. Seal oli kunagi mingi poola riiete pood. 5€ hästi istuvad rinnakad. Ei olnud kahju ka, kui peale paari pesu minema pidin viskama.

 • Reply Kadri 30. juuni 2018 at 21:45

  Ma olen ALATI pesuga hädas. No kaks last ka juba imetatud/teist imetan ja kui enne oli 70DD, siis nüüd on 70 E võiF vist?? Igatahes pigem sale, aga suured rinnad. Peale kahte imetamist pole kõige pringimad ja tahan ikka, et toetaks ka vähe. Hetkel olen ostnud palju Lindexist, sest sealt ma enamasti saan ikka midagi. HM jms võin täitsa ära unustada, neil alates 75 enamasti nii suurele rinnale. Kusjuures tegelt pole ju nii suur midagi. 80C sama suure korviga. (kui ma ei imeta last).

  Pean ka BobBoni ära proovima, kasvõi mõne kuu pärast, kui enam vist ei imeta last. Neil täitsa 70DD olemas! juhuuu! Nude Sunshine on mega kena.

 • Reply Naffik 30. juuni 2018 at 21:37

  Head rinnahoidjat on kohutavalt raske leida. Esiteks, ilusaid mudeleid on D suurust raske leida ja teiseks, noh, kui mul on sixpacki asemel rindade all pekivoldid, siis tavaliste rinnahoidjatega näen välja nagu emis… Tahaks vahest tunda ennast pesuväel ilusa naise, mitte seana…

 • Reply Meelika 30. juuni 2018 at 21:37

  Ilusad kollektsioonid on kõik, oleks mistahes variandiga ilmselt megarahul. :)
  Oeh, ma olen juba kuid peale sünnitust hädas sellega, et raseduse ajal ja ennegi kantud püksikud on nii kole suureks jäänud (võtsin nüüd imetamisega lihtsalt megapalju alla, kaalu vähem kui kümne aasta eest”kuldajal” oli). Aga vot ei jõua ma lapse kõrvalt poodi. Ja tegelikult ei ole ma suutnud otsustada ka, kuhu poodi siis sammud seada. Dilemma on nimelt sama – kas osta taas odavad või hingata sisse ja osta pigem pisut kallimad. Noh, vorm on juba selline, et võiks ju mehelegi meelehead teha ja kallima mugava, aga seksika pesu poole vaadata. Aga siis mõtlen, mida kena ja nunnut selle raha eest hoopis lapsele osta saaks.. ja ongi raha liigutamata jäänud :D Mida siis ometi teha? :D

 • Reply Merit 30. juuni 2018 at 21:35

  Glorious on väga ilus. Oleks küll hea meel kauni peasu üle.

 • Reply Kristina 30. juuni 2018 at 21:32

  Väga pikalt juba otsin omale mugavat pesu ja ikka on kapp täis rinnakaid, mis enam-vähem sobivad ?

 • Reply Kristel 30. juuni 2018 at 21:31

  Sõbrannad kutsuvad mind pesuhoolikuks, sest kord iga kuu või kahe tagant marsin ma pesupoodi ja ilma hindasid vaatamata suudan armuda kõige kallimatesse asjadesse. Peas kõlab “treat yourself” ja see vaigistab väga osavalt selle osa mõistuses, mis ütleb, et järgmised kaks nädalat lakud õhtusöögiks kive. Igapäevaselt kasutan praegu pooleks Lindexi pesu koos Bonboni, Marc&Andre ja Calvin Kleiniga. See tundub väike asi, mida keegi ei näe, aga no kui pesu on ikka ilus ja Sa ise seda tead, siis see annab enesekindlust nii palju juurde. Seega minu kapist oleks kindlasti puudu üks Glorious komplekt!

 • Reply Karolina 30. juuni 2018 at 21:28

  Oh, minul ei ole olnud õnne sellist luksust proovida . Kasutan H&M pesu või siis Poola odavat, mis on ilusad ainult korraks seljas. Niiet Nude Shineshine oleks selline mis mulle südamesse poeks ja paneks end tõelise kuningannana tundma :)

 • Reply sandra 30. juuni 2018 at 21:25

  Olen ka nende lehele trehvabud ja tõesti ilus pesu, mul on ka poest ostes keeruline, esites ümbermõõtu raske leida ja kui leian siis ikka soonivad. Ja üldjuhul jõuab ka paar korda pesta ja siis juba lagunevad ja mul on veel mingi väga veider teema rinnakatega, traat läheb keskelt rinna alt pooleks, vahest enne kui rinnakas koledaks jõuab minna, viimane kord sain New Yorkerist pesu ja kahe rinna vahelt pael läks pooleks. Aga ei raatsi kalli raha eest ka osta kui pole kindel et terveks jääb, just läksid kakspaari korraga katki, nyyd tuulutab pesu sahtlis tühjus ja pluusi all “ripub” paar rinda mis vajaks hädasti uut rinnahoidjat :)

 • Reply E 30. juuni 2018 at 21:21

  Muse oleks mu H&Mi vahel päris hea.

 • Reply Madli 30. juuni 2018 at 21:20

  Peale kaksikute sündi pole uut pesu osta jõudnud, nii et hea meelega võtaks võidu ?

 • Reply Jane 30. juuni 2018 at 21:20

  Tahaks ka oma mehele head meelt teha, aga pole leidnud hea hinnaga väiksele tissile ilusat pesu.

 • Reply TN 30. juuni 2018 at 21:17

  Ma lähen iga kord ahastusse, kui jälle pesu on vaja osta. Trusparid on absurdselt kallid ja need kõige peenemad pesupoe omad jäävad alati kanni vahele soonima. Ja rinnahoidja. Mul läheb juba ostumõttest tuju ära. Olen üpris ebastandartne, suure rinna ja saleda kehaga. Mulle müüakse ainult valget-vanaemabeeži- musta T-särgi pesu. Tahaks midagi värvilist ja pitsiga? Mkmm, kahest korvist tuleb üks kokku panna. Isegi H&M pesu on minu jaoks nagu unistus :D BonBoniga pole veel kokku puutunud, sest pesupoed ei ole lemmikud kohad, aga hea meelega teeks tutvust :)

 • Reply Cärol 30. juuni 2018 at 21:15

  Ma siiamaani ka seda odavat pesu ostnud, traadid tulevad nii ruttu välja ja peale paari pesukorda ei hoia ka enam nii ilusti. Lihtsalt pole raatsinud konkreetselt pesupoest osta…
  Aga võidu korral valiksin komplekti Muse kollektsioonist ??? niii ilus ja lilla on mu lemmik värk.
  Võit oleks mega super, äkki tekiks ka suurem tahtmine kodus rohkem pesus olla(mees küll tahaks :D) ja peale proovimist raatsiksin ka ise suurema summa eest pesu osta.

 • Reply Agnes 30. juuni 2018 at 21:14

  Mulle ei meeldi üldse pesu osta, alati valin odava, mis pärast paari pesu koledaks läheb. Kahjuks vigadest ka ei õpi, poes ju ka see odav ilus ja nõnda see odav ikka ja jälle korvi rändabki.
  Väga sooviks Muse komplekti! Kindlasti kavatsen investeerida ja osta burgundy blush komplekti, mis muide sinu selga kui valatud! ?

 • Reply Tiina 30. juuni 2018 at 21:14

  Ma olengi uue pesu otsingutel ja sai ka Bonbon lehte ükspäev lapatud. Nude väga minulik. Mina olen kallima pesu ostja,sest odav kas kiiresti kole või ajab sügelema vôi laguneb. Minule tuttavad nimed, aga kindlapeale minek ja aastad 5 kantavad

 • Reply Triinu 30. juuni 2018 at 21:13

  Oiiii, ühe kallima pesukomplekti prooviksin küll ära. Super võimalus ja loodan õnnele, et oma elu esimene korralik komplekt saada.

 • Reply Kadi 30. juuni 2018 at 21:12

  Nude sunshine oleks nagu mulle loodud! ? BonBonist pole miskit seni veel soetanud kahjuks. Aga kallima pesu poolelt on Triumphiga kogemus – 2 esimest sealt ostetud rinnahoidjat olid mega mugavad ja ilusad ja 2 viimast lendasid peale 3 kandmiskorda prügikasti. Läksid pesus topiliseks ja traadid tegid õhtuks ikka mega valu.
  Eks selle õige pesu leidmine ole ikka omaette vedamine ?

 • Reply Hannaj 30. juuni 2018 at 21:10

  Mina ostan üldiselt Lindexi Ella M sarja pesu, kuna seal on 75E suurust ka, mis on reaalselt ilus. Kallimatest on üks Triumphi ja Change pesukomplekt ka ja väga suurt vahet ei näe odavama Lindexiga.

 • 1 2