Mulle meeldib odav pesu. Seetähendab, et mulle meeldib odav ükskõikmis. Kuidagi tore on saada mingi summa eest PALJU asju, versus suure summa eest vaid üks asi. Öeldakse, et kallima raha eest ostadki kvaliteeti ja odava raha eest pole mõtet midagi loota. Noh, ma ei tea, olen mõlemas väites ka vastupidseid olukordi kohanud. Näiteks tellisin ma kunagi peale Lende sündi kena.ee kodukalt hunniku spordirinnakaid 3-4€ euro eest ja paar tükki on mul siiani kasutuses. Need olid superodavad, ma nagunii leotasin päevas 7 paari rinnakaid piimas läbi ja kuna nad olid nii venivad, siis said mu tissid rahus piimapaisu üle elada ja need igapäevased tissi suuruse kõikumised ka, mis tekkisid enne ja peale imetamist. Lisaks tähendas venivus seda, et nendega oli ka hea imetada ilma spets rinnakaid alati kasutamata – tõmbad eest ära ja annad takka. Samas “päris” rinnahoidjad sealt lehelt ei olnud pikas perspektiivis eriti vastupidavad ja neid ma just soojalt ei soovita, kuid neid suvalisi spordikaid küll. Soodne ja ajab asja ära.

Päris pikalt kandsingi ma ainult spordirinnakaid, sest kui aus olla, olen ma viimastel aastatel üldse võimalusel ilma rinnahoidjata. Mulle tundus, et ma olen nii paksuks ja lödiks läinud, et miski mind nagunii eriti ei kaunista ja seega ei olnud mul ka just erilist motivatsiooni endale midagi ilusat osta.

Seda seni, kuni ma talvel Kardoga Nautica keskuse BonBonist mööda kõndisin ja otsustasin, et no ÜKS ilus pesukomplekt võib mul ju olla. Kuna mõte soonivast rinnahoidjatraadist ei tundunud ahvatlev ja takso pidi 4 minuti pärast maja ees olema, astusin poodi sisse ja ütlesin, et sooviks pesu, mida ma proovima ei pea ja saan kohe ära osta lootuses, et see sobib. Müüa oli veits kohmetu, aga pakkus mulle Burgundy Blush komplekti, mille ülemine osa ongi selline…pool rinnakas, pool topp (LINK). Kodus sain aru, et see tõesti istuski nagu valatult. Ülemine osa L, alumine M, aga oleks võinud vast ka L olla, müüja nimelt arvas, et L on “minusugusele” liiga suur. Samas M sobib ka normilt ja sellest hetkest peale on see mu kõige kantum komplekt, mis mu kodus eksisteerib.

Mu ainus pilt, mis ma praegu pesuga leian, on see rasvaimu enne-pärast pilt, sorri :D Aga kuna mul seda punast komplekti reisil kaasas pole, siis peate sellega leppima.

Ja no ma olen seda mingi miljon korda pesnud ja pesu ei näita mingeid märke kulumisest, välja venimisest või hargnemisest. Siiani on see nagu uus ja nagu öeldud, mega lemmik. Kuna see on selline pool-topp, siis ma võin garanteerida, et see saab ka mul imetamise ajal olema see ilus pesu, mida ma endiselt kanda saaan. Samas odav lõbu ei ole, sest kokku läks see kombo veidi üle 80€ maksma. Paneb mõtlema eks?

Mind ka, selle pärast ma ikka aeg ajalt mõtlen, et ei no suva, ostan ikka vana head odavat pesu, mis ma siin ikka priiskan. Noh, näiteks H&M. Selle kvaliteediga on küll nii, et kuidas jumal juhatab. Hinnad on üsna head (eriti alede ajal) ja mul on mõned alukad, mis on väga kenasti pesust eluga välja tulnud juba pikalt, aga viimase aja näide on siin: sama päev kui juuksed tumedaks värvisin, käisin H&M’is, kust ostsin kleidi ja rinnakad kleidi alla. Muuseas, ma pidin uued rinnakad ostma, sest mul olid enne need samad BBL punased seljas, aga nende “paelad” ei sobi paljude lahtisemate riietega, seega mõtlesin, et okei, ostan vahelduseks lausa push-upid. Üritasin just nende kodukalt seda leida, sest no paar nädalat tagasi ostetud, eks aga ei leia. No ühesõnaga on need rinnakad peale kandmist käinud nüüd 2x pesus ja tulemus on siis selline:

Pesu on topiline, pitsi osa ära “räsitud”. See, mis sinna rinna peale jääma peaks, on voltunud rinnaka sisse ja no midagi väga ilusat siin just ei ole. Hind oli vist 17.99€ kui ma mööda ei pane. Ühest küljest jah, ei olegi “kallis pesu” ja mida ma siis ka ootan, aga no kurat, paar pesu võiks ikka ju välja kannatada, enne kui ribadeks laguneb, eks?

Vot, nüüd teile veel “parem” näide. Kui käisime Maltal, siis ei taibanud ma ühtegi rinnakat kaasa võtta (noh, sest ma neid ju väga ei kanna). Küll aga oli mul kaasas paar sellist kleiti, millega ilma pesuta oleks veits liiga paljastav käia. Seega läksin kohalikus kaubamajas BouXAvenue pesupoodi ja ostsin endale uue pesukomplekti. Ilus ja lilla teine. See oli umbes 4. juunil ja tänaseks päevaks on sellest 70€ (!!!) maksvast komplektist alles selline risuhunnik, et ma viskasin need peale piltide tegemist prügikasti. Pesta on need 2-3x saanud ja nad konkreetselt LAGUNEVAD jalga ära. #pettumus

Ehk siis kallis ei ole alati kvaliteetne ja isegi rohkem raha makstes pead valmis olema selleks, et sul trussik käigu pealt jalga ära hargneb. Seega ei jää mul muud üle, kui edaspidi ainult kindla peale välja minna ja selleks on just BonBon Lingerie, pole midagi teha.

Mäletate, et kahe pesufirmaga on juba see nali olnud, et tahavad koostööd teha ja siis avastavad, et aa ups see Mallu on nii paks, temalt küll norm pesupilte ei saa ja siis haihtuvad ära, eks? No ühesõnaga selle nalja peale sain ma kaks pakkumist – esiteks kingiti mulle Marati poolt uued DRESSID (mis on muuseas väga head dressid :D), aga BonBon pakkus, et nad vast ikka midagi nii üüratut leiaks, et mulle ka selga anda. Seega kutsusid nad mind endale külla.

Nüüd tekib see värk, et ma ei oska aru saada, kas ma peaksin pealkirja tärni panema, sest mul on nüüd 4 komplekti BBL pesu, millest kaks olen ise ostnud ja kaks kinkisid mulle nemad. No ühesõnaga nad ei öelnud, et ma sellest kirjutama peaksin, ega maksnud mulle ka raha, et ma seda teeksin, nii et ütleme, et see on minu siiras soovitus ja kogemus BonBoniga.

Nagu ma ütlesin, siis see punane Burgundy Blush oli mul olemas, seega tahtsin midagi sarnast saada, mis oleks mugav, ei sooniks ja näeks ilus välja. Nad pakkusid mulle uuest kollektsioonist L.A Girl rinnahoidja-toppi (LINK) ja no tõesõna on see sama mugav kui eelmine. Ja kui ilus pits sellel veel peal on!

Nagu te võite aru saada, siis ma kamandasin täna Kerli endast pesupilte tegema ja olgem ausad, päris keeruline oli selle semikõhuga pildile jääda, aga kui ma nüüd ise ennast kiitma peaks, siis poolel teel raseda naise kohta pole nagu paha kah :D Kuigi jah, XS suuruses pesumodelli ei saa minust ei praegu, ega ka suure tõenäosusega hiljem, kuid pole vast lugu, kõik ei peagi sellised olema ja mina olen endaga 100% rahul. Ilus pesu paneb ka veits ennast juba rohkem ilusamana tundma, kas pole nii?

Teine komplekt paistab altotsast nii palju läbi, et ma sellega seljas pilti tegema ei hakanud, läheb vast siin muidu liiga paljastavaks ära, aga jälle pean kiitma. See oli see komplekt, mida nad mulle poes soovitasid, aga ei kuulunud kingikotti – peale proovimist ostsin ise ära. Kui sa tahad meganeutraalset pesu, siis Angelina kollektsioon (LINK) on ideaalne. Nahatooni, üliõhukene, venib ja nagu ei kannakski midagi. Lisaks on püksikukumm nii veniv ja piisavalt lai, et ei sooni absoluutselt ja sobib kanda ka kõige ümber pesuga. Näiteks siin pildil on mul Angelina komplekt seljas (paelad on lihtsalt rinnaka sisse topitud).

Nii et ühesõnaga, mina soovitan BonBoni. Selle punase komplektiga sain juba pea pool aastat hakkama, seega ostadki paar-kolm komplekti igasugusele riietusele ja ongi olemas, pole pikalt vaja sellist väljaminekut teha, kuid kannad kvaliteetsest ja ilusat pesu. Muuseas, neil on praegu Nautica keskuses laomüük, kuhu viiakse esmaspäeval veel kaupa juurde, seega soovitan vaatama minna, sest hinnad on tõesti head. Lisaks HEA ÕNNE KORRAL tuleb juuli lõpus veel üks laomüük, kus ma kavatsen nagu viis kopikat kohal olla, praeguse magan ju maha :(

Ma küsisin BBL’ilt, et kas ma võiksin teile ka midagi kinkida ja nad olid nõus. Ei, ma ei hakka siin mingit enda vana rinnakat teile ära andma, vaid saan ühele õnnelikule loosida tutika pesukomplekti! Seega räägi aga kommentaarides teemale kaasa ja võida endale kompleki kas Nude Sunshine (LINK), Muse (LINK) või Glorious kollektsioonist (LINK).

LOOS TEHTUD ja võitjaga ühendust võetud!

Jaga: