Ma läksin eile nii vara magama, et juba voodis mõtlesin korraks et tuleks see hommik juba kiiremini, saaks SÜÜA. Samas alla, sööma tulla, ma ei viitsinud. Parem heitsin magama. Eile voodis unistasin miskipärast neljaviljapudrust. Miks, seda ma ei tea, sest ma söön putru max korra aastas. Hommikuks olingi ma pudruunistuse unustanud, see meenus alles praegu, trükkides. Igatahes tulin mina alla ja tegin endale ühe võiku, Kardo meisterdas kohvi kah. Ideaalne hommikusöök! Kuidas saab mõni inimene MITTE hommikust süüa? See on ju da best!

See on üks imeline võiku ka, sest me sõitsime eile Kardoga ratastega Nõmme turule ja ostsime head-paremat. Sealhulgas ka värsket küüslauguleiba ja hommikul suitsuahjust välja võetud kondita peekonit. Ma alguses ostsin tüki peekonit, et seda täna kukekatega praadida, aga see oli nii hea, et ma ostsin teise tüki juurde, et võikule kah panna saaks. Peale veel turu päält, vanamammi käest ostetud kollast lihatomatit ja murulauku. I-de-kas.

Lapsed kulistavad hommikuti tavaliselt Actimeli või smuutisid. Täna mõtlesin, et kui ma juba köögis askeldan, et teen siis Lendele kah midagi tahkemat. Võikumees ta ei ole, kuigi minult ampsu on nõus võtma küll, seega lõikasin lihtsalt puuvilju ja viskasin sekka natukene marju kah.

Tundub üsna ahvatlev, eks? VALE! Lende võttis ühe mustika, sõi selle ära ja siis läks külmkapi ette “anna juua!” hädaldama, mis tähendab, et kätte tuli anda natukene harjumuspärasem hommikusöök – Pombeli smuuti. Ma vaatan, et meil ongi ainult 4tk järgi ja need ka kõik rohelised. Läheb neid nagu sooje saiu, eks neid ole “mugavam” sisse imeda, kui päris vilja närida. Laisad lapsed, mis teha :D

Sellega seoses, ma pidin ühele teist instas kasti smuutisid välja loosima, selleks ostus säärane kasutaja (siniseks tehtud):

Võitja võib mulle kirjutada ja need, kes siin posti all kaasa räägivad, et mis teie majas tavaline hommikusöök on, nende vahel loosin ka väljha kasti Pombeli smuutit.

Jaga: