NALJAKAS TESTIN JA ARVUSTAN

kuidas ma suure hurraaga oma telefoni kaitsma hakkasin* VÕITJAD SELGUNUD

5. august 2018

Tjah, pean tunnistama, et olen oma telefoni hoidmise suhtes üsna hooletu olnud. Eelmisel telefonil oli kaitseklaas peal ja ühel päeval kukkus see maha – klaas läks katki, aga telefon ise jäi terveks. Rõõmustasin, et telefon pääses ja kui te nüüd arvate, et ma uue klaasi ostsin, siis oh ei. Ma sain hoopis uue telefoni, vana andsin vennale ja ainus, mis ma tegin, oli see, et ma panin telefonile ümber sõbranna käest saadud läbipaistva “taguse” ja selle nupu, millega telefoni hea käes hoida on, kui seal rahus scrollida tahad.

Mõni aeg tagasi võttis minuga ühendust ettevõte, kes pakub kvaliteetset lisavarustust Elisa ja Teliale, millega oma telefoni eluiga pikendada. Voh, just, õige ajastus, sest jälle oli mu telefon sada korda maha kukkunud ja mina tõstsin selle südamevärinal üles. Kas on terve? Mul on olnud nii, et telefon lendab täie rauaga piki asfaldi ja ei juhtu midagi, samas kunagi üks telefon kukkus 10cm kõrguselt parketile ja läks katki. Võta siis näpust, eks see vist oleneb sellest kah, mis nurga all telefon kukub? Ma ei tea… Küll aga ma usun seda, et kindlam on oma telefoni kaitsta, kui iga kord taevaiša poole palvetada, kui telefon kukkuma peaks. “Armaš taevaiša, palun tee nii, et ekraan katki ei oleks…” ja siis pöörad värisevate kätega telefoni ümber. On teil nii olnud, jah? No mul on miljon korda…

Samamoodi ei ole ma selles suhtes kuigi hoolikas, et viskan telefoni koos teiste asjadega kotti ja ei mõtle üldse, et midagi võiks ekraani kriipida. Kuigi-kuigi! Ma ei võtnud uuelt telefonilt kleepsu pealt ära just kriimustuste ennetamiseks. Kukkumisel see kleeps küll ei aita, olgem ausad.

Muuseas, kas te teate, et:

 • 100 telefoni ostjast 84 pillab enda telefoni maha esimese kolme kuu jooksul.
 • 84 maha pillatud telefonist keskmiselt 60 telefoni on kaetud koti või ümbrisega.
 • Tõenäosus, et kaitsmata telefon saab füüsilise kahjustuse on 90% ning tõenäosus, et füüsiline kahjustus on nii suur, et vajab tasulist remonti on 70%.
 • Keskmine tasuline remont on 120 EUR.
 • Kui telefon on kindlustatud saab omavastutusega probleemi lahendatud. Omavastutus on üldjuhul 30-50 EUR.
 • Kui telefoniga midagi juhtub siis üks mure on täiendav rahaline kohustus ning suurem mure on, kui jääd telefonist ilma / telefoni andmetest ilma.
 • Telefon on igapäevane töövahend paljudele inimestele ning telefoni füüsiline defekt võib tähendada lisa transpordi ja aja kulu.
 • Telefoni väärtus on oluliselt kõrgem kui müüd maha vana telefoni millel pole kasutamisel tekkinud füüsilisi kulumise jälgi.

Mul on endal kodukindlustus ja kui minu ekraan katki läheks, siis peaksin ma omavastutusena maksma 90€. Odavam oleks ju korralik turvaklaas + kott osta. Eriti veel, kui mõnel teist ei ole kodukindlustust (muuseas, KUIDAS ilma selleta elada saab, ma ei tea!). Eriti, kui peres on lapsed, kes telefoni näppida tahavad (isegi kui ei tohi) ja kelle näpud parajad makaronid on.

Nüüd räägin natsa nalja ka. Nad küsisid mu käest, et mis telefon mul endal on, noh, et panen endale ka korraliku klaasi ja kaaned. Ütlesin siis, et Huawei mingi 10 on, igatahes läksin ma juba järgmine päev enda uutele kaantele ja klaasile järele. Väga uhke värk. Mitu korda mõtlesin, et täna õhtul lasen Kardol klaasi peale panna, aga aina ununes ja nüüd täna oli nagunii Roccasse minek, mõtlesin, et lasen siis seal esinduses klaasi peale panna, et äkki ise ei oska. Uurisin veel instaski, et mis te arvate, kas saaksin ise hakkama.

Instas andsidki kõik mulle enesekindlust, et saan ise ka hakkama. Roccas oli muudki teha, seega ei hakanud esindusse ronima, tulin koju ja kukkusin ette valmistuma. Esiteks tegin kogu tavaarist pilti:

Nii, hea algus. Kõik on olemas. Ekraan ei saa ka väga must olla, sest kleeps on peal, säästab puhastusvaeva. Aga kleeps ise on küll väga must. Sain just telefoni enne pildi tegemist Lende rokaste näppude vahelt välja kistud.

Okei, igatahes, teen oma klaasipakendi lahti, uurin ja puurin ja võtan siis enda kleepsu maha. Telefon on ilus ja puhas – see saab kerge olema! Kraabin klaasilt kile maha ja hakkan seda oma telefonile paigutama. Proovin nii ja naa pidi, midagi nagu ei sobi? Kas klaas ei peaks katma tervet telefoni? Tõesti ainult musta osa või? Hmm… Kas see tundub õige?

Väiksevõitu, jah? Noh, selles suhtes pole vist ime ka, kui ma suure suuga kuulutan, et mul on Huawei 10 Lite, aga tegelikult on mul hoopis Huawei 10 PRO. Ups… Ja nüüd mul pole isegi mitte seda hädist kile peal, ekraani kaitsmas. Nojah, mis seal ikka, homme on Järvele asja, lähen otsin siis endale uue klaasi ja lasen paigaldada ka. Kuigi mõelge, kui feil oleks olnud, kui ma oleks täna uhkelt kuskile sisse astunud, et pange see klaas siia telefonile. Nad oleks arvanud, et ma veits sooda… Hea, et sain seda häbi rahus kodus tunda ja nüüd teilegi jagada.

Üldse, oleks mul iPhone, siis ma ostaks üldse iDeal of Swedeni koti või ümbrise, need on niiiiii-iiii ilusad ja SIIN muuseas augusti lõpuni soodukaga ka. Aga kuna mul ei ole, siis lepin lihtsalt sellega, mis poes saada on. Kuskilt Hiinast küll tellida ja viitsi ja sada aastat oodata, selle ajaga jõuab telefon veel kuus korda katki minna…

Aga andke mulle teada, kuidas teie oma telefoni kaitsete? Kas üldse kaitsete? Ning miks oleks teie jaoks oluline oma telefon võimalikult kukkumiskindlaks teha? Jätke ka oma telefoni mudel kommentaari kirja, sest kõikide vastajate vahel loosin kaks võitjat, kes enda telefonile “turvavarustust” võidavad! Veenduge siis, et te ikka teate, mis telefon teil on, eks. Ma kuulsin, et mõni loll ei tea… 😀

Kogu valikut näete SIIN ja SIIN.

Ps! Kui kellelgi päriselt on P10 Lite, siis see nahast tagus on mul ka üle!

*Postitus sündis koostöö raames

VÕITJAD SELGUNUD JA FBIS VÄLJA KUULUTATUD!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

186 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Anna 13. august 2018 at 15:54

  Mul on just uus Iphone 8 plus, varustus kuluks ära küll.

 • Reply Kristina 11. august 2018 at 08:14

  Mina nt tellin oma iphone 8plusile kaitseklaasid 10tk tavaliselt korraga alist ja kokku maksma lähevad need about 5euri. Miks ? Sellepärast et mulle tundub et need klaasid on suht samasugused mis nendes kohtadeski kus peale pannakse/müüakse neid ja kvaliteet ka pm sama. Vanasti lasin koguaeg umbes 2-3 kuu tagant(olenevalt sellest kuidas klaas püsis) 15euriga neid paigaldada ja siis ükspäev tuli mõistus nö koju et miks ma kulutan selle peale rohkem raha kui saab märgatavalt soodsamalt rohkem kaupa mille kvaliteet sama,püsivad sama hästi,nii et olen rahul 😀

 • Reply annekas 8. august 2018 at 19:29

  kaitseklaas ja korpus, hoidun selle loopimisest ka?
  telefoniks on iphone Se

 • Reply Aleksandra 8. august 2018 at 16:24

  Mul Huawei Y6 . Klaasil kaitsekile ja ümber silikontagus. Mulle need klapiga kaaned ei meeldi.

 • Reply Liina 8. august 2018 at 09:21

  Hetkel katkine kaitseklaas veel peal ja oli varem ka ümbris, aga see läks koledaks ja siiani pole veel uut ostnud… Telefon on Huawei p10 lite

 • Reply Greta 7. august 2018 at 15:44

  Oman IPhone 6S, on üle kahe aasta juba olnud ja olen suutnud teda senimaani kaitsta tänu kaitseklaasile ning telefoni ümbrisele. Telefon saab korralikult vatti kuna sõrmed on tihtipeale nagu salli otsad. 😀 nii klaas kui ümbris on teinud head tööd.

 • Reply porakas 7. august 2018 at 15:14

  A mull ei põle ühtegist …ütle mullõ anna mullõ ei tea mis ilmaime see delo on, mull põle üldsegist, ütle uma nummer ,eks ole maailma kõikse ilusamb laul, super puhas esitus ka, kus nad nüid on kõik,aeg üits komea päkk püsti panna jällegist!!!

 • Reply Jaana 7. august 2018 at 15:10

  Mul iphone x ja seemul 3 kuus kuskil olnud. Selle aja jooksul olen vahetanud 4 korsa kaitseklaasi ??
  Kaitseklaas on mu lifesaver, siiani olen tellimud alist, kohe hulgim 😀 aga raisk koik otsasaanud.

 • Reply Aivi 7. august 2018 at 11:53

  Minu arvates on ka kaitseklaas must have. Mul on iPhone 7+ ja see olnud aastakese. Selle aja jooksul olen pidanud ka kaitseklaasi ühe korra vahetama. Aga ilmselgelt odavam seda vahetada, kui lasta uus ekraan panna 😀

  Ja lisaks klaasile alati ka telefoni ümbris. Siiani olen niimoodi ilusti hakkama saanud 🙂

 • Reply Piret 7. august 2018 at 11:26

  Uus huawei p20 lite vajab kaitset küll 🙂

 • Reply Mammu 7. august 2018 at 10:13

  Kaitseklaas on ikka must have, ma praegu ootan uut hiinast ja olen täiesti kaitsetu.
  Ja mingi ümbris on ka ikka koguaeg ümber, sest kukkuda saab telefon ikka pidevalt #clumsy
  Telefon on mul Samsung Galaxy S8

 • Reply K. 7. august 2018 at 08:38

  Mul on Huawei p20 pro, kaitsen silikoonidt tagusega. Ostsin kohe mingi korralikuma ekraanikaitse ka ja paigaldus õnnestus kenasti. Kuu hiljem hakkas nurgast mullitaja ja mind häirima ja tõmbasin ära. Selgus et mul ekraanil oli mitu kilet ? ja ma vana opakas olin paigaldanud selle kile peale. Praegu siis see kile kaitseb niivõrd kuivõrd.

 • Reply Heleryn 7. august 2018 at 08:13

  Mul on iphone SE ja kaitseklaas peal ja tavaline kummist ümbris ümber. Aga hetkel kaitsekaas üsna katki lapsel tehtud ?

 • Reply Erlet 7. august 2018 at 07:29

  Mul on Samdung A5 2017 (just ostsin uue kaitseklaasi), aga turvavarustust oleks vaja tütre telefonile Huawei p9lite millel praegune kaitseklaas on ämblik. Kooli alguseks peaks ikka ära vahetama. Ei teagi kas telefoni klaas all on terve. Seda saame teada kui uus kaitseklaas olemas on

 • Reply Tiina 6. august 2018 at 23:25

  Samsung Galaxy A5(2017).
  Kaitseklaas peal,aga see alist tellitud ja ka väike. Öeldakse,et neil polegi õige suurusega,vot ei tea.

 • Reply Kätlin 6. august 2018 at 22:14

  Oman Samsung A8 kaks kuud ja juba veedab ta oma päevi remondis. Panin mina tema auto katusele nii kauaks kuni lapsi turvavööga kinnitan. Edasi võid pakkuda kas ma ta ka sealt ära võtsin – eiiiii. Oli kaitstud nii turvaklaasi, kui ka silikoon ümbrisega. Tänu nendele ei läinud ekraan pekki, KUID telefon üleni “ämblik” pluss metallist raam üleni sügavaid täkkeid täis. Läks nii palju õnneks, et telefon leiti ja tagasi ma ta sain. Eelmised telefefonid on mul käest kukkunud ja klaase olen saanud vahetada küll ja küll. Kuigi ka kaitstud turvaklaasiga.
  Peale viimast õnnetust mõtlesin, et kuidas nii, et viimased kaks aasta olen muudkui telefone parandusse viinud. Enne nutikaid kestis telefon nii kaua, kui kestis või kuni ise uut mudelit soovisin. Nüüd muudkui paranda. Ja minu jaoks on ilmselgelt viga selles, et nutikad ei mahu tasku. Mees juba lubas osta “kaelarihma” ja ise hakkan õmblema suuri taskuid riietele.
  Ühesõnaga üks Samsung A8 vajab uut kaitset oma omaniku eest.

 • Reply Carina 6. august 2018 at 21:30

  Ma olen meister telefonilõhkuja. Hetkel on iPhone 8plus, mis on ka juba ribadeks, aga vot ei õpi ja ei suuda panna kaitseklaasi ja ümbrist ümber. ??‍♀️

 • Reply Ivar 6. august 2018 at 21:18

  HUAWEI P smart nagu näha Huiaveia on tegija. 2päeva oli telefon uus ja laps pillas maha ja mõra klaasis.

 • Reply Kaie 6. august 2018 at 20:58

  Mul om P10 Lite. Hetkel pole midagi peal. Pean kindlustuse raames laskma ära parandada. Telefoni ekraan on mõrane. Aga muidu tahaks küll võita turvavarustust. Kui telefon korras siis saaks kohe kasutama hakata

 • Reply Triinu 6. august 2018 at 19:59

  Mul on huawei p10 lite. Kuna lapsel on kiired näpud telefoni krabama siis ilma ümbrise ja kaitseklaasita enam ei saa. Klaasi vahetan kah iga paari kuu tagant, sest laps kukutab seda maha. Uus tagus ja klaas kuluks küll ära. ?

 • Reply Grete 6. august 2018 at 19:57

  Minul on p10 lite. Just vaatagi, et on vaja uusi kaasi, kuna praegused on juba niiiiii koledaks läinud 🙁 Turvaklaas on peal!

 • Reply L 6. august 2018 at 19:25

  Mul on P10 Lite!
  Mingid ema kingitud kaaned on ümber, aga väga palju need kannatama pole pidanud, ei oma makaron-sõrmi 😀 täiesti terved ja ilusad on veel. Kaitseklaasi ega kile peal pole, ei meeldi need.

 • Reply Ege 6. august 2018 at 17:10

  Mul on Samsung Galaxy A5 (2017) ning “turvavarustust” pole siiani tellida jõudnud. Kuigi tõesti olen maha pillanud nii, et ekraan on täiesti sodi, et vajas remonti. Peale seda lubasin endale, et hoian telefoni nagu kullatera ja ostan kaitseklaasid ja kaaned ja kõik.. aga siiani ei ole jõudnud 😀

 • Reply R 6. august 2018 at 16:59

  Samsung Galaxy A8

 • Reply SirliM 6. august 2018 at 16:33

  Mul on Samsung Galaxy A5 (2017) ja kaks klaasi mis tellinud olen on väiksed olnud nii et isegi ekraani ei kata ära nagu ka sul, olgugi et mudel ja kõik on õige pakendil ja on ka väidetud et sellel ongi nii. Aga mis kasu sellest siis nagu olema peaks? ?
  Muidu on telefonil kaaned ümber seega on ekraan ikka ka natuke kukkumise eest kaitstud ?

 • Reply Kai 6. august 2018 at 15:41

  Mul on Huawei p10 Lite. Esimene kallim telefon (ma tean, nii mõnigi ei pea seda kalliks, aga minu varasemad telefonid on ikka tunduvalt odavamad olnud). Ruttu tellisin omale ka silikonist kaitseümbrise ja ksitseklaasi. See kaitseklaas on parim asi üldse. Äsja vahetasin uue vastu. Kaitsrklaas oli täis mõrasid ja mõnest kohast juba killudki väljas. All oli ekraan täiesti terve ja kriimuvaba ?

 • Reply Kaie 6. august 2018 at 15:27

  Minu Huawei P10 Lite’ il on kaaned ümber. Kaitseklaasi plaanil küll osta aga ei ole veel jõudnud.

 • Reply Inga 6. august 2018 at 14:53

  Minul on Samsung S6 Edge. Peal on kaitseklaas, mida tuleb pidevalt vahetada, kuna tänu kumerale kujule puruneb kiiresti, ka pisema põrutuse korral. Taga on erinevad blingid kaaned?

 • Reply Anna 6. august 2018 at 14:30

  Iphone SE

 • Reply Merilyn 6. august 2018 at 14:23

  S7 edge ja kukkus viimati paar kuud tagasi ning esiküljel, õnneks mitte ekraanil, väike täke. Kilet sellele telefonile pole ja saadaolevad kaitseklaasid klickist sellele telefonile nägid kohutavad välja, seega minu telefoni kaitseb hetkel ainult klapiga kaas.
  Unistan küll korralikust klaasist mis telefoni välimust ära ei rikuks:) siis ei jää süda vähenalt seisma kui on oht ekraani kriipimiseks või kui kogemata kukubki kuskilt maha..

 • Reply Helena 6. august 2018 at 14:06

  Minul on Xiaomi note 4. Peale nii klaas kui ka ūmbris.
  Natuke erilisem ümbris,sest see kaitseb tervet telefoni. Nii tagant kui ka eest.
  Klaaso pidin välismaalt ostma, kuna mu telefonil veidi kumer ekraan ja sellist klaasi Eestist ei leidnud.

 • Reply Mari-Jaana 6. august 2018 at 14:04

  iPhone SE – silikoonkorpus ja kaitseklaas peal. Olen alati kohe uuele telefonile kaitseklaasi lasknud peale panna. Maha on isegi suht harva kukkunud ja näeb välja nagu uus. ?

 • Reply Kätlin 6. august 2018 at 13:43

  Samsung A8, mis parasjagu veedab aega remondis. Panin teise auto katusele nii kauaks, kui lapsi autosse kinnitasin. Edasi võid arvata, mis sai ?. ÕNNEKS soomlane leidis ja helistas mehele, kes oskab puhuda soome keelt ja sain telefoni kätte. Telefon on kaks kuud uus/vana. Kaitseklaas ja ümbris olid peal, tagumine silikoonümbris muidugi kadus kukkumise hoo pealt ära. Eelmine Samsung käis kaks korda paranduses. Üks päev just mõtlesin, et kuidas küll mul kogu aeg need kukuvad. Aga jõudsin järeldusele ka ? Vanasti mahtusid telefonid taskutesse, nüüd enamasti mitte. Mul pole nii sügavaid taskuid riietel. Ja kukkumised ongi käest olnud enamasti.
  Mees lubas osta kaelapaela ja ise mõtlesin taskuid hakata õmblema riietele ? Täitsa kohutav tegelikult. Okei raha rahaks, aga teiseks on aeg, mis kulub parandusele ja tänapäeval on päris palju inffi telefonides, mida hakka vajadusel teisaldama kuskile, et nii kaua hakkama saada kuniks telefoni parandusest kätte saab.

 • Reply Merili 6. august 2018 at 13:25

  ma üldjuhul ei oska absoluutselt oma asju hoida. iphone 6s kukkus mul kaks nädalat peale ostu maha ja klaas sodiks, sest olin küll kaitseklaasi ära tellinud, aga ei jõudnud õigeaegselt kohale. nüüd 7 pidas peaaegu aasta vastu. kaitseklaas algusest peale ilusasti ümber olnud, aga ümbris läks katki ja esimesel päeval kukkus tööl maha, all nurgas mõrad sees. aga kaitseklaas ise ammu nii sodi juba, et võiks uue võita küll ?

 • Reply Riina 6. august 2018 at 11:29

  Tallinnas Mustamäel on Pankrotikaupade pood. Seal on need copter klaasid ja kiled 3€ ja isegi iDeal of Sweden katted on 3€. Originaalid!!! Minge piiluma ?

 • Reply Karoliina 6. august 2018 at 10:17

  Iphone 6s, on taga on silikoon tagus ja peal kaitseklaas. See on tõeline õnnistus et sellised asjad leiutatud on. 3 klaas on peal aastajooksul, esimese klaasi panin peale minumobiilis, teised olen tellinud aliexpressist ette igaksjuhuks kohe ka varuga.

 • Reply K.K 6. august 2018 at 09:22

  Oih, eelmisesse kommentaari lisasin kogemata vana emaili. Kuid olen samuti meister telefonide kukutaja ning üks korralik kaitsevarustus ehk päästaks telefoni seekord mu lödinäppude käest! 😀 Telefoniks Huawei honor 8 lite (2017)

 • Reply K.K 6. august 2018 at 09:20

  Mina olen ka meister telefonide kukutaja. 😀 Üks korralik kaitsevarustus on just puudu! Telefoniks Huawei honor 8 lite (2017)

 • Reply K 6. august 2018 at 08:30

  Just kinkisin elukaaslasele Samsung Galaxy A8 ja pole veel jõudnud kaitseklaasi ja ümbrist osta. Ta meister telefoni mahakukutaja, see võit oleks nagu rusikas silmaauku 🙂
  Endale olen alati tellinud amazonist või ebayst kaitseklaasi ja ümbriseid on ka erinevaid, et vahel saaks vahetada, kui juba tüdimus ühest tekib. Kaitseklaase tellin alati mitu, et kui kukub, saan kohe vahetada.

 • Reply Maaria 6. august 2018 at 08:17

  Mul on samsung galaxy s8,
  Ja nüüdseks juba pm pool aastat peal olnud silikonümbris. Nii ees, kui taga.
  Tundub väga turvaline olema, sest eelmisel telefonil oli mul sama ja vedeles paar tundi kuskil lumehanges ja ei olnud ühtegi külmakahjustust ega niiskusekahjustust 🙂
  Peale seda käin truuks silikonile. Samas maha kukkudes tundub ka,et nurgad on ikkagi paksemad ja pehmemad, et kaitseb vist siis ka põrutuste eest 🙂 sest siiani ühtegi kriimu, mõlki jms mu telefonil pole 🙂

 • Reply Sille 6. august 2018 at 08:12

  Minul on olnud aastaid juba apple tooted, hetkel on iphone 8. Kõik telefonid on olnud kaitstud kaitseklaasi ja ümbrisega. Telefon on paar korda kukkunud, aga õnneks pole midagi juhtunud, kuna on olnud kaitstud.

 • Reply Aili 6. august 2018 at 07:49

  Samsung Galaxy A5 (2017)
  Minul on Alist tellitud 1 eurone klaas ja 1 eurone silikonist ümbris. Ühe korra olen juba klaasi vahetanud. Minul ka on probleeme olnud, kui pakutav klaas on väiksem ja katab ainult selle ekraani osa, mitte terve telefoni esiosa. Mitmed on öelnud, et neil ongi sellised klaasid ja et nii peabki olema. Minu arust ei kaitse see midagi siis. Samuti on hetkel peal ka Elisa telefoni kindlustus.

 • Reply Doris 6. august 2018 at 06:58

  Huawei P20lite, see nii uus, et pole veel jõudnud nö “turvavarustust” osta ? aga kaitseklaas on muidu igati hea asi ja eelnevatel telefonidel olnud.

 • Reply Lisbeth 6. august 2018 at 05:44

  Leagoo kiicaa mixon tel mudel 🙂

 • Reply Lisbeth 6. august 2018 at 05:41

  Kaitseklaas peal,aga praod sees…. Teine klaas juba… Kaaned ka ümber,aga jah ikka kykuvad need need raisad maha 🙂 seepärast ostan võimalikult odavaid telefone

 • Reply Pilleriin 6. august 2018 at 05:37

  Telefon on samsung galaxy s8, just laupäeval võtsin selle kaante vahelt välja ja nagu kiuste kukkus see asfaldile lihtsalt puruks. Nüüd peale remonti oleks väga hea panna kohe turva klaas peale, et vältida järjekordset ekraani purunemist. ?

 • Reply Liis 5. august 2018 at 23:48

  Minul on OnePlus 5T. Ümbris on aga kaitseklaasi pole, sest sel kumer ekraan ja klaasid ei istu nii hästi peal, peab õiget otsima. Igatahes suutis laps KOHE Ma-ei-kujuta-ette-millega korralikud vaod teha ekraanile 🙁 peab ikka klaasi ka otsima

 • Reply Diana 5. august 2018 at 23:45

  Mul on samsung a5(2017). Eelmine aasta Horvaatiast ostsin kaaned ümber,kaitseklaas oli telefonil endal olemas.. aga
  Nüüd on kaaned puhta läbi ,esi kaas kukkus küljest? ja tagumine on see kummijulla
  . Mulle meeldiksid uued uhked kaaned ümber telefoni,kõiksugu suuremad vigastused ning mustuse hoiaks kenasti ära 🙂

 • Reply V 5. august 2018 at 23:31

  Minul on iphone 6s, hoian enamus ajast siiski tavalist silikoonist kaant peal, kuid vahest kisun maha ka. Peal on mingi odav ali kaitseklaas mis tegelikult megalt elu päästnud ja on suhteliselt läbi ka omadega, üle klaasi ikka mitu mõra aga telefon ise terve. Mõtlesin just ise ka postitust lugedes, et peaks ka vist kunagi uue kvaliteetse kaitseklaasi peale panema.. ?

 • Reply MariLiis 5. august 2018 at 23:21

  Mina kaitsen oma telefone kaitseklaasi ja ümbrisega, aga kuna lähen seda odavamat teed ja tellin telefoni varustuse hiinast siis pean seda tükkaega ootama. Telefoniks on iphone 8plus ja 2nädalat vana. Kaitsen oma telefoni sellepärast, et kodus üks tüdruku tirts, kes aegajalt vaatab telefonist multasid ja on telefoni maha kukutanud. õnneks hetkel veel telefoni klaas terve, loodan et peagi jõuab ka kauaoodatud kaitseklaas 🙂

 • Reply Mariliis 5. august 2018 at 22:49

  Telefon OnePlus 3t ja seda kaitseb põrkekindel punane Otterboxi ümbris. Ekraanil oli kile ka, kuni lapsed selle ära lutsutasid, kaitseklaas ootab kapis, et teda kasutataks. ? Kaitsma pean telefoni nii enda kui ka laste pärast, kõik koos loobime seda ja pisemad tegelased lutsutavad ning närivad. Väiksem lasi just hiljuti hea laari rinnapiima telefoni peale ? Aga siiamaani telefon terve ja ptüi-ptüi-ptüi, loodetavasti jääbki nii.

 • Reply Annika 5. august 2018 at 22:30

  Huawei Mate 10 Lite. No tugevaid klaase olen mitmeid peale tellinud, mis ei sobi ja mis ei anna ekraanile head ühendust kui kirjutada ja…hetkel olen loobunud. Kaitsekaaned on suht mehelikud aga pole viitsinud muud veel tellida. Telefon on tore!

 • Reply Katre 5. august 2018 at 22:23

  Mul Allview P9 energy lite 2017. Klaas peal ja silikoonist kaas taga. Korra olen kaitseklaasi juba vahetanud, kuna mingi aeg tekkis pragu. Eelmine telefon kukkus u 70cm kõrguselt kahhelkivist põrandale, kaitseklaas oli peal, aga ikka läks katki nii telefoni klaas kui puutetundlikus kadus osaliselt.

 • Reply Sirly 5. august 2018 at 22:21

  Samsung Galaxy A3 (2017)

 • Reply Merit 5. august 2018 at 22:18

  Mul on iphone se, ei raatsi ka uuemat telefoni soetada kuna kodus väike oktoobris 2a saav marakratt, kes igapäevaselt selle toreda lelu enda mänguasjakasti peidab või youtubes no papa multikat 18171519989 korda järjest vaatab, kukkumist on palju nii põnni käes kui mul endal seega “kaitsevahendid” kuluks ära 😀

 • Reply mari 5. august 2018 at 22:08

  Iphone 6s ja tavaliselt peal nii kaaned kui kaitseklaas

 • Reply MS 5. august 2018 at 22:07

  Minul on iPhone 7 ja kaitseks ainult originaal nahast case, kõige parem ja mõnusam, mitu korda oma tööd väga hästi teinud. Klaaside ja kiledega ei viitsi mässata, küll tulevad õhumullid alla ja küll segavad esikaamerat jne.

 • Reply Kaidi K. 5. august 2018 at 21:54

  Kasutan iPhone 7plussi. Kaitsmiseks kasutan kaitseklaasi ja neid samu Ideal of Sweden ümbriseid? Hetkel begooniatega üliilus tagus ? Need minuarust niii vastupidavad ka.

 • Reply Kaija 5. august 2018 at 21:47

  Mul on Iphone 7 ning sellel on loomulikult kaitseklaas ja ümbris ka peal, sest ei tahaks seda jeblamist ja muret kui telefoniga peaks midagi juhtuma. Kogu aeg on ju seda vaja ja kogu elu seal sees. 🙂

 • Reply Viorica 5. august 2018 at 21:41

  Huawei P20 pro, alles ostsin ala nädal tagasi, kaitseks küll hea meelega teda ?

 • Reply Triinu 5. august 2018 at 21:32

  Mul on sony xperia L1, odav luts, aga ajab asja ära. Ostsin meelega odava telefoni, sest lastega ei ole see telefoni iga kuigi pikk. Siiski oktoobris saab aastakene lutsuga. ?
  Telefoni kaitsen silikoonümbrise ja kaitseklaasiga, siiani olen odavalt alist tellinud, saab hakkama küll ?

 • Reply Cärol 5. august 2018 at 21:22

  Just ostsin iPhone 7plusi, lasin kohe klaasi peale panna ja ostsin tigerist odava läbipaistva silikoonümbrise, aga väga tahaks midagi ilusat.
  Telefone olen kaitsnud päris minu aastat, alguses ekraanil kile, nüüd siis ikka klaas. Tagumised korpused on pigem ilu pärast olnud kui kaitseks. Aga ekraani kaitsmine on iseenesest mõistetav, sest ikka ju kukub ja eriti kahju oleks kui ekraan katki läheks. Kaitseklaasides on mõrasid olnud küll, aga see savi ju, vana maha, uus peale. Ja kunagi müües on ka hea öelda, et algusest peale klaas peal olnud ja ekraan ise näeb välja nagu uus. 😛

 • Reply Liisa N 5. august 2018 at 21:19

  Hetkel oman Huawei p8 Lite, mida olen kaitsnud kas kaante või lihtsalt korpusega. Kuid tellisin just omale Sony Xperia XZ ja turvavarustust uuele telefonile oleks küll tarvis.

 • Reply A 5. august 2018 at 21:16

  Minul on Iphone 7+. Eelmine telefon oli Samsung Galaxy A5. Vana telefon ei kukkunud 2a jooksul kordagi maha, kuid uus telefon on juba 3kuuga kukkunud 3-5x ?‍♀️ Ilmselt pole ma lihtsalt veel harjunud sellega, et uus telo on vanast suurem ja raskem. Üritan hoida teda, sest ega hind ka väga soodne polnud, et kohe uut jälle osta ?Kaitseklaas on peal, kuid on tekkinud juba mõrad ning plaanisingi järgmisel nädalal kuskile seda vahetama minna. Uus turvavarustus tuleks just täpselt õigel ajal ?
  Muidugi on telefonil ka taga silikoonist kaaned ning popsocket ?

 • Reply Madli 5. august 2018 at 21:13

  p10lite mul,hetkel ainult ümbris 🙂

 • Reply Kristel 5. august 2018 at 21:11

  Mina kaitsen iphone 8plusi silikoontagusega ja kaitseklaasiga. Esimesel nädalal sain kohe ühest klaasist tänu maha kukkumisele jagu. ? Kuna lapsed on ka peres ja aegajalt arvavad, et ilmtingimata on vaja mulle telefon tuua siis ei tea kunagi, millal jälle vastu maad lendab.

 • Reply Nimi 5. august 2018 at 21:09

  Huawei p10 ja hädasti oleks klaasi vaja, hetkel iga kord kui telefon kukub jääbki hing kinni ja süda peksab ?

 • Reply Kaidi-K 5. august 2018 at 21:09

  Mul on Iphone ja olen mõelnud, et peaks ka hankima korraliku
  Kaitseklaasi. Kaantena mul mingid suvakad roosad prismast 😀

 • Reply tiina 5. august 2018 at 21:07

  Olen alles värske nutitelefoni kasutaja. Vastu tahtmist ta mulle kingiti, vastu tahtmist teda kasutan. Tundub minu jaoks mõttetult kallis ja õrn asi, arvestades, et kasutan nagunii ainult helistamiseks & sms saatmiseks ning et lapsed iga nuka taga nillivad ja retsivad. Kinkija ütles, et läheks ostaks ise kaaned+ümbrise, mainides, et polnud väga kallid. Kuidas võtta jah. Ma pole jõukas inimene ning mulle on ca30€ ainuüksi klaasi eest maksta natuke nagu palju. Rääkimata igakuistest tasudest, mis varem piirdusid 2€-ga, aga nüüd mingi andmeside ja värk sinna otsa…. mida sisuliselt ei kasutagi. Klaasisaaga kestis mul pea kolm nädalat. Ei viitsi sellest väga detailselt kirjutada, aga lugu lõppes nii, et kalli raha eest ostetud ja paigaldatud klaasiga läksin tagasi esindusse, sain raha tagasi ja uut ei julgetudki mulle müüa. Praagikahtlusega soovitati mujalt osta. Tegelikkuses oli ilmselt tegu vaid paigaldusveaga, a noh.. Pole minu mure, kui nad ise olid nõus paigaldama, aga alati mingi nurk lahtiseks jäi. Igatahes, leidsin täna Rimist 5€ eest oma mudelile sobiva klaasi ja loodan, et sai veidi vastupidavam ikka. See 5€ pole just teab mis röövimine ka. Telefoniks iphone SE

 • Reply Kristi 5. august 2018 at 20:42

  Minul samsung s8. Kaitseks on ainult tagumine silikoonümbris ja siis popsik ka seal küljes. Klaasil kaitset peal pole sest kõik mis olen ostnud lähevad kohe koledaks ja lahti, see vist sellepärast, et kumer ekraan. Närvi ajavad need lipendavad kaitseklaasid.
  Korra olen suutnud ekraani ära ka lõhkuda, õnneks oli kindlustatud ja maksin “ainult” 100 euri. Aga enam ei tahaks maksta ja püüan ka kindlalt telefoni paremini hoida. Turvavarustus kuluks marjaks ära!

 • Reply Ann 5. august 2018 at 20:31

  Minul Huawei P20 Pro 🙂

 • Reply Liis 5. august 2018 at 20:30

  Haha. Eks see telefonidega vist ongi nii. Ostsin 2017 veebruaris just välja tulnud samsungi, nimi vist ongi siis a5 2017 vms. Abikaasa veel kommenteeris et mul kaitset ümber vaja, ma muidugi naersin ta välja. Kolm päeva hiljem, istun diivanil kui mobiil LIBISEB õrnalt nurgaga põrandale ja nüüd mul ilus mõra seal 😀 persse noh. Pärast seda tellisin endale ebayst ilusa katte ümber ja nüüd on kõik kukkumised üle elanud. Muidugi enne kui see juhtus küsis veel sõbranna et kas ma omale kaitsekile ei osta peale ja ma olin et pfff mul gorilla glass, sellega ei juhtu midagi 😀

 • Reply V 5. august 2018 at 20:30

  Mul on iphone 6s ja kaitsen kaitseklaasi ja silikoontagusega:)

 • Reply Mariliis 5. august 2018 at 20:25

  Telefoniks Honor 7 lite ja kaitseklaas ja kaantega. Maha kukkub rohkem, kui vaja oleks ?

 • Reply Sandra 5. august 2018 at 20:20

  Mul on Samsung Galaxy J3 2017?

 • Reply Greete 5. august 2018 at 20:19

  Hei! Silmajärgi vaadates ütleks et sul on Huawei Mate 10 Pro

  • Reply Mallukas 5. august 2018 at 20:20

   Mis ma ütlesin siis :D?

   • Reply Neti 6. august 2018 at 18:50

    Sa kirjutasid lihtsalt Huawei 10 Pro, samas see on üsna piisav info sinu telefoni puhul, kuna Huaweil ei ole P10 Pro varianti. Küll aga saan aru miks sa valed tooted said. Nimelt Huaweil on P 10 ja Mate 10, kus omakorda on P 10 Lite ja Mate 10 Lite. 😀
    Ma hetkel töötan väikeses telefonipoes, kus paigaldan ka klaase. Sinna tulevad kliendid pidevalt sooviga enda telefonile uus kaitseklaas või ümbris muretseda, kuid ütlevad ainult, et tahaks sellele (näitavad telefoni oma käes) uut ümbrist. Mina küsin, et mis telefon see täpsemalt on. Vastatakse näiteks “Huawei”. Pean jälle küsima, mis mudel täpsemalt ja siis on tüüpiline vastus näiteks: “A, ma ei tea, mingi 10 oli.” 😀
    Aga kuna telefonid on nii teistsugused juba mingi tähe/numbri/väljalaskeaasta erinevusega, siis on täpselt vaja teada, mis mudel on, sest muidu näiteks kaitseümbris võib küll kenasti ümber telefoni olla, aga nupud/augud valedes kohtades või klaasil vale disain.
    Õnneks olen saanud probleemi alati lahendatud ning kliendid lahkuvad rõõmsalt uute klaaside või ümbristega. 🙂

 • Reply Merli 5. august 2018 at 20:10

  Mul on Huawei y5 II, peal kaitsekile ja taga kaas. Kaas on küljelt katki ja sama koha peal suur mõlk, ise ei tea millest, aga arvan, et ümbriseta oleks hullem. Iluveast ja vanusest (1.5 aastat kasutuses) hoolimata, ei soovi uut mobiili osta, nii et hea oleks kui saaks paremini kaitsta olemasolevat.

 • Reply Andra-Liis 5. august 2018 at 19:59

  Üldiselt on telefoni ümber kas silikoonist ümbris või lausa kaaned(oleneb tujust) ja ekraanil vanasti olid ainult kiled mis kriimude eest kaitses aga eelmidel telefonil oli miski eraldi klaas, mis õigustas ennast täielikult. Nüüd oma kahepäevasel telefonil on tootja poolt miski kile peal aga eraldi kaitseklaasi pole veel jõudnud soetada.
  Telefon on mul absoluutselt kõigeks vajalik. Töôl meilide lugemiseks, vabalajal interneti erinevad võimalused tuleb ära kasutada ja loomulikult pildistamine .?
  Oman telefoni Oneplus 6

 • Reply Ingrid M 5. august 2018 at 19:50

  Mul on vana Huawei p8 lite. No iidvana ja jama on ? Aga ostsin just viimses hädas kaitseklaasi + kummist taguse ka. Ei tihka uut telefoni osta, seega kaitsen seda mis on.
  Ja nyyd avastasin, et kaitseklaasi peal on mingi räme sügav kriim..novot siis

 • Reply Raily 5. august 2018 at 19:37

  Minul on iPhone 8 ja kaitsen oma telefoni silikoontagusega ning ekraani kaitseklaasiga.

  PS! Muide, see fakt, et telefoni pillatakse esimese kolme kuu jooksul maha vastav tõele? Mul muidugi kukkus esimesel nädalal juba… samuti palusin siis taevaisa, et telefon terveks jääks??

 • Reply Pisi 5. august 2018 at 19:34

  Minul on iphone 7.
  Enne mul oli kiatsekile ja selline iludus, roheline korpus https://www.amazon.co.uk/dp/B01KIORIF2/ref=twister_B01LYM8MBS?_encoding=UTF8&psc=1 , siis aga palusin panna mehel ka endale see klaasike telefonile ja kuna see klaasike on nii paks, siis see korpus enam ei jäänud ilusti. Nüüd mul on ideal of swedeni korpus. Tunnen end kuidagi ebakindlalt aga ei ole leidnud veel sellist korpust, mis telefoni kaitseks ja oleks ilus. Vaatasin neid ideal of swedeni kaantega ümbriseid ja ei sobi mulle värvid ja ei taha, et kaarditaskud on väljapoole, mitte seespool. Nii et olen endiselt otsingutel. Tahaks midagi ilusat ja samas ka midagi, mis kaitseks mu telefoni. Olen kunagi tellinud neid hiinakaid ja ei ole need mulle. Nii ruttu lãhevad koledaks.

 • Reply Anette 5. august 2018 at 19:16

  Ja p10pro on üli hea telefon mehel on sama mudel peaks olema vee ja põrutuskindel. Käisime vee all pildistamas ka juba ja talub üli hästi ehitustolmu. Telefon on iga oma senti väärt

 • Reply Meelika 5. august 2018 at 19:15

  Ma sain ootamatult just veidi aja eest endale uue Huawei P20ne. Mees ostis omale telefoni (vana lagunes kätte ära), aga otsustas siis minuga siiski ära vahetada. Et siis saan ise lapsest ilusaid pilte teha ja telefoni nautida 😀 Nii tema nüüd siis kasutab hoopis minu Huawei Honor 7et (mis väga hästi hoitud).
  Uue telefoni varustasin kohe turvaklaasi ja kaantega. Kiidan täiega, muideks, kuna ostsin Huawei enda nutikaaned ja nii rahul! Kaane paremal pool nutiriba, millelt näeb kella, saab kõnesid vastu võtta jms. Nii mõnus!
  Kuna minul endal on nüüd telefon uus ja varustatud, siis su mängu võites teeks mehele vastu üllatuse ja laseks tema telefoni kaasi jm uuendada. 🙂 Nii tänutäheks või nii 🙂

 • Reply Anette 5. august 2018 at 19:14

  See esimene fakti punkt oli küll nii õige ? nädal aega vana telo. Läksin vsnkriga sõitms telefoni panin alla korvi ja koju jõudes avastasin et telefonil jooksis suur mõra läbi klaasi ? vans teloga pold kunagi sellist probleemi. Õnneks telia määris pähe 3kuud tasuta kindlustust ja sain omavastutusega telefoni korda. Hetkel peal aliexpressi klaas mis äärtest lainetab, taga ali ümbris ja see asi mille ümber näppe hoida saab xD
  Huawei p20 lite on telefoni mudel ?

 • Reply Mann 5. august 2018 at 19:12

  Pühapeetrusetagument, ma just kolm päeva tagasi pillasin oma iphone 8+ maha nii, et see lendas esiti tagumise poolega vastu asfalti ja siis veel lendas ekraaniga allapoole. Kaitseklaas oli peal ja silikoonist tagus ka ja voilaa telfuun terve, aga turvaklaas muidugi katki ja seda pean vahetama minema.
  Päris kriipi hetk oli. Veits ei julgenud kättegi vôtta, aga samas tegin seda nii kiirelt, et mees arugi ei saanud, et mul see auto kôrvale maandus.
  Kui telfuun katki oleks läinud, siis ma oleks ilmselt paar leinapisarat valanud küll. Ônneks on kodukindlustus, aga no ikkagi!

 • Reply Birgit 5. august 2018 at 19:03

  Minul on päriselt Huawei P10 Lite ja mingit kaitseklaasi kahjuks peal ei ole. Lihtsalt loodan, et ei lähe katki. Osalen siis vähemalt loosis, abiks ikka 😀

 • Reply Maris 5. august 2018 at 18:54

  Kasutasin pea aasta huaweid, kaitsesin seda nahkümbrise ja kaitseklaasiga. Seda müües oli ostja ikka väga rahul telefoni seisukorraga.
  Nüüd ostsin sony xperia xz’i ja tagakaanel on carbon kile, ees on klaas ja silikoon ümbris ka.

 • Reply Maris P 5. august 2018 at 18:48

  Kaantega ümbris ja tavaliselt ka kaitseklaas peal aga se nüüd katki ja vötsin ära ja ootan et uus saabuks. Telefoniks samsung galaxy S9 plus ja hoian seda väga!

 • Reply Laapu 5. august 2018 at 18:44

  Mul iPhone SE ja hiljuti kaotasin ära, kuid õnneks sain tagasi, kui iCloud-i sisestasin, et kadunud ja telefoni nr, kuhu helistada. Nüüd hakkasin sellega seoses mõtlema, et oleks vaja “custom” ümbrist, kus oleks kirjas mõne lähedase telefoni number, kuhu helistada, et telefon tagastada. Sest tihti võib olla aus leidja, aga telefon tühjaks saanud ja väljas ning siis pole nagu midagi teha…..
  Kust neid “custom” ümbriseid sai tellida?

 • Reply Ellu 5. august 2018 at 18:33

  Telefon on Samsung Galaxy S8 ja kaitsen teda nii klaasi kui ka silikonist ümbrisega. Lisaks on kasutusel ka popsik, et telefon püsiks kindlamalt käes.

 • Reply Elena 5. august 2018 at 18:27

  Mina kaitsen oma telefoni silikoontaguse, tagakile ja ekraani kaitseklaasiga, septembris saab juba aasta ning telefon ikka nagu uus! Hoian ka seda muidugi väga hoolikalt! ?
  Minul telefoniks iphone 7 ?

 • Reply Kaisa 5. august 2018 at 18:26

  Mul on Samsung Galaxy J1. See on mu esimene nutikas – kasutatuna ostetud ning siiamaani ka 2 nagamanni käsitlustele vastu pidanud. Kui kukub, siis pigem viskab pillid kotti kui katki läheb. Väike nupuvajutus,pin-kood ja töötab taas. Viimane 6 kuud on olnud sel kaitseklaas peal- nii mõnestki nurgast on “ämblik”, kui seni, kuni lugeda näen ja asi töötab, las olla. Lisaks on ümber ka kaaned.

 • Reply Sandra 5. august 2018 at 18:18

  Telefoniks iPhone 6S. Mul on samuti peal kaitseklaas ja ka ümbris ? Viimase kaitseklaasi panin ka ise peale, sai isegi enam-vähem sirgelt peale ? Aga ilma kaitseklaasita oleks ka minu telefoni ekraan juba ammu katki, sest kukutan ka pidevalt seda maha ?

 • Reply Helina 5. august 2018 at 18:01

  Kaitsen telefoni ainult kaantega ja oluline on teha kukkumiskindlaks, sest mulle on oluline oma asju hoida ja mitte kohe uus tehnikavidin osta.

  Telefon on Huawei Y6 2017.

 • Reply M.I 5. august 2018 at 17:38

  Telefoniks iPhone SE. Algusest peale silikoonist läbipaistev ümbris ja kaitseklaas peal. Kahjuks kaitseklaas altotsast natuke murenenud ja kummalisel kombel veidi kollaseks muutunud (peaks tgl läbipaistev/valge olema). Vihjasin küll enne sünnipäeva mehele mitu korda, et mu telefoniklaas laguneb aga tema kinkis ikka pärlikee ? mehed! ?

 • Reply sylva 5. august 2018 at 17:34

  telefoniks on redmi note 4 ja hetkel selline tagakaas, et kohe kui kaitsekile peale panin hakkas lahti tulema. Tegemist lempar tagakaanega millel see rõngas taga ja olingi valiku ees kas klaas v lemmiktagakaas. 🙂

 • Reply Gerli 5. august 2018 at 17:21

  Mul on suvaline hiina klaas ja silikoon tagus. Klaas laheb vaga kergesi katki ja vahetan tihti, voiks vahelduseks midagi kvaliteetsemat proovida. Iphone SE

 • Reply E 5. august 2018 at 17:19

  Minul on iphone 8+ ja kannan nii silikoonist tagust kui ka kaitseklaasi. Oluline on seetõttu seda kaitsta, et parandust lihtsalt ei jaksaks vist muidu kinni maksta 😀 kuna vähe sellest, kui ekraan puruks kukuks, siis terve telefoni tagumine külg on ju ka klaasist..

 • Reply (Y) 5. august 2018 at 17:16

  Kõigile, kes kurdate, et aliexpressist tulevad klaasid liiga kaua või ei jää hästi peale. Tellidege hoopis ebayst. Otsige müüja: conie_mobile
  Enamus telefonide klaasid ja ümbrised tal olemas 3-8euri ja kohale Eestisse tulevad 3-4 päevaga ja kvaliteet sama, mis meil esindustes. Olen tellinud poolele enda suguvõsale 😀

 • Reply A 5. august 2018 at 17:06

  Minul on Huawei P10. Alguses nagu ikka mõtled, et ah hoiad täiega oma uut telefoni ja ostad talle kohe kaitseklaasi ja korpuse ümber, aga neeh. Minu oma sai alles hiljuti omale korpuse ja kaitseklaasi (mõlemad ebayst tellitud ja kaitseklaasist juba tükidki väljas?), kuigi vähe hilja juba on, sest telefon on nii mõnigi kord kukkunud ja selle tulemusena on mul värv korpuselt maas, lisaks mõlk ja seetõttu veidi moondunud raam ja veidi lahtine ekraan. Ma olen üldse väga halb telefoni hoidja ja mulle tuleb küll koos telefoniga kinkida kõik turvavarustus ka.

 • Reply Grete 5. august 2018 at 16:47

  Paigaldasin ka telefoni ostes kaitseklaasi aga kukkus maha ja kaitseklaas läks katki ja peale seda pole uut ostnud, taga on silikoonist case ja pop socket ? aja telefon on samsung s7

 • Reply Mannawaht 5. august 2018 at 16:41

  On ümber ainult läbipaistev tagus, alguses oli kaitseklaas ka aga telefon kukkus ekraani peale ja kaitseklaas lihtsalt tuli eest, enam peale ei jäänud. Telefoniks Sony Xperia X.

 • Reply Age 5. august 2018 at 16:39

  Minul on Samsung S7 edge, ja kaitsen seda hetkel vaid kaantega, kile on ka peal aga klaasi pole veel jõudnud muretseda kuigi oleks vaja küll. ??

 • Reply Kertu 5. august 2018 at 16:37

  Mul iPhone 6s olen rahul! Hetkel peal kaitseklaas ja mingi hiina kaaned. Veits lagunevad! Just homme on plaan osta uued kuskilt poest! 🙂 loodan loosiõnnele

 • Reply Katrin 5. august 2018 at 16:36

  Mul on huawei p smart, kasutan kaitseklaasi ja silikonist ümbrist. On olemas ka tavalised kaaned aga silikon on mugavam, ei tee telefoni niii suureks ?

 • Reply Katre 5. august 2018 at 16:29

  Mul on iPhone 8. Kaitsmiseks kasutan tagakorpust (ühtlasi nii kaitseb kui on ilus ?) ning kaitseklaasi. Kaitseklaasis on hetkel mõrad sees, kuna mu kass lükkas telefoni laialt maha… Jah, mul on selline kass, kes kõik ettejuhtuva meelega maha lükkab. Usun, et kaitseklaas päästis seekord mu telefoni hullemast ?

 • Reply Lillllll 5. august 2018 at 16:14

  Mul on iPhone SE ja see telefon ongi mul täpselt selle pärast, et ma olen kohutav pudrunäpp ja see mudel on praktiliselt purunematu. Enne seda oli mul iPhone 5S kaua aega ning see ei läinud isegi peale ulmelisi kukkumisi kunagi katki. Et siis ehk on natukene asi ka telefoni ehituses 🙂 (kes ei tea, siis SE ja 5S on sama välimikuga mudelid). Oluline on ka, et telefonil oleks muidugi ümber silikoonist ümbris ning kaitseklaas. Kusjuures ümbris peaks ulatuma ka natukene ekraanini, et kukkumise korral ka seda kaitseks. Varem kui kasutasin iPhone 3/4/4S olid telefonid pidevalt paranduses, kuna ekraan oli nii 3 korda aastas ikka katki ? Uut turvavarustust sooviks aga väga võita, sest praegu on mu kaitseklaasid jube ämblikud ning ka ümbris kole ja kulunud. Ja no raudselt sõnusin praegu ära, et mul telefon purunematu on nii et tore oleks ikka turvavarustust juurde võita ??

 • Reply Kaire 5. august 2018 at 16:08

  Tellisin aliexpressist klaasi. Ei olnud just kõige parem. Üldse ei jäänud ekraanile pidama. Nüüd mu telefon ilma klaasita olnud. Väga sooviks oma Samsung S9 ‘le uut kaitseklaasi 🙂

 • Reply Anneli 5. august 2018 at 16:06

  Mul Huawei p10lite.
  Telefon koti sees. Aga kaitseklaasi veel peal ei ole. Kuigi peaks panema, sest mu pojale meeldib hirmsasti telefoni näppida.

 • Reply Mannu 5. august 2018 at 16:01

  Telefoniks Samsung S8. Peal kaitseklaas ja silikoonist ümbris. Kaitseklaas on juba kolmas, hetkel olemasolev ka juba mõrane, kuid telefon õnneks terve. Hädasti oleks uut klaasi peale vaja ja nahast ümbrist tahaks samuti.

 • Reply Tiina 5. august 2018 at 16:01

  Minu Xperial on peal tavaline ekraanikaitsekile, mida aegajalt vahetan sest kaardid ikka korralikult kulutavad puutekohti ning ümber nahast kaaned silikonäärtega, eelmised kaaned olid omadega nii läbi, et kõik plastikäärte nurgad olid katki ja telefon ei tahtnud enam kaante vahel püsida. Muidugi u10 kuud vana telo õnnestus mul ka nii vahvalt maha kukutada, et alt ühes nurgas korralikud mõrad. Kaalun ekraanivahetust, kuid pole selleni veel pea aasta hiljem jõudnud, kuigi seda telefoni tahaks mingi aasta-kaks veel kasutada- jõudlus nagu lubab veel.
  Aga telefoni ei taha ma kaitsta üldse mitte endal vaid tütrel, kes kogus raha ja valis välja Huawei p10 Lite. Sellel õnneks oli kile kaasas, aga lapsele tahaks ikka kaitseklaasi. Kaantest kasutab ta kas silikonist või siis karvast jänkukõrvadega tagakaant. Peaks täiskaaned ka muretsema, on jällegi ekraani kriipimisega kotis vähem muret. 🙂

 • Reply K 5. august 2018 at 15:59

  Mudel iPhone 6S
  Viimasel kahel telefonil on alati kaitseklaas peal olnud. Hetkel telefonil olev kaitseklaas läks äärest täkkeliseks, kui kotis koos võtmetega oli ja nüüd üle ekraani mõra sees. ? taga telefonil suvalised korpused, mida Alist tellida saab. Uue telefonile saamisel ostan hunniku kokku ja nendest reaalselt kasutan vaid 1-2tk ?
  Kaitsta telefoni lihtsam ja odavam kui ekraani remontida ? kord elus suutsin eriline koba olla ning asendustelefoni ka ämblikuks kukutada, peale seda kaitsen telefoni veel rohkem kui enne ?

 • Reply Jaana 5. august 2018 at 15:55

  Telefon siis Huawei P10 Lite ja kukkus siis asfaldile ja tuli mõra ekraanile. Nüüd ekraan terve mõraline ja pole tagust ka mis kaitseks. Väga oleks vaja uut kaitseklaasi ja tagust.

 • Reply Jaana 5. august 2018 at 15:52

  Huawei P10 Lite

 • Reply Ketu 5. august 2018 at 15:45

  Mul on kaitseklaas ja silikoonist ümbris. Aga kuna kaitseklaas on veits paha, siis ekraani ääred ikka kaitseta.

  Telefoniks on iPhone 7+

 • Reply Leanika 5. august 2018 at 15:36

  Minul on Samsung S8+ . Ma instas ka kirjutasin, et klaas tuli kiirelt maha (esinduses paigaldatud). Kohe ei raatsind uut osta. Seega ostsin sellise rahakoti tüüpi ümbrise. Nagu paljudel, kuhu kaardid ka saab lisada.
  Samas ma leidsin ühe lehe “nutinurk” seal minu mudelile 7 euri kaitseklaas. Kuldse äärega ja puha. Hullult tahaks. Mees aga arvas kui hea see klaad ikka on. Seega ei ole veel tellind ega uut ostnud.
  Kui aga ma kaitseklaasi peale saab siis võtan selle ümbrise ära ja panen lihtsalt ilusa taguse. Sest nendel telfidel läheb tagant ka suht kergelt puru.

 • Reply Janet 5. august 2018 at 15:36

  Iphone SE
  Mul on kaitseklaas, mille lasin kohe ostes panna ja taga korpus, millest suurt kasu ei ole aga arvasin, et pääsen tagakülje kriimustustest. Tutkit, liiv läheb korpuse ja telefoni vahele ja ongi vâiksed täkked sees.

  Järvel on üks onu kes paneb klaase väga hästi. See väike puitka seal koduekstra ees. ?

 • Reply Liisi 5. august 2018 at 15:36

  Iphone 7 ja hetkel aliexpressist tellitud tagakaas peal ja klaas eespool

 • Reply Laura 5. august 2018 at 15:25

  Ideaalne loos, sest ma suutsin enda telefoni ekraani kuu aega tagasi ämblikuks kukutada. Kahjuks jäigi kaitseklaas ostmata, aga lähiajal saab minust Huawei P20e õnnelik omanik ja selleks, et seda õnnetust rohkem ei juhtuks, oleks kaitseklaasi väga vaja! 🙂

 • Reply Nele 5. august 2018 at 15:25

  Mul on Huawei Honor 8. ?Kaitsen seda nahast ümbrisega,ja ekraanikaitse kilega. ?

 • Reply Kadri 5. august 2018 at 15:18

  Varem ma ei kaitsnud oma telefone absoluutselt, sest oma esimesi nutitelefone saades ei teadnud veel, et need nii hellakesed on, vanad Nokiad pidasid kõigele vastu 😀 Aga kuna vahepeal ostsin pmst iga aasta või pooleteise tagant uusi telefone ja ei raatsinud enam raisata nii suuri summasid, siis hakkasin ka alguses kaitsekilede ja nüüd juba kaitseklaaside usku. Need on mu telefoni ekraani lugematuid kordi päästnud ning erinevaid ümbriseid/katikuid olen ka ostnud. Kuna mul soovid ja tujud vahetuvad, siis olen tellinud alist ühele telefonile kuskil 5-7 erinevat ümbrist, küll silikoonist, plastikust, kaantega, kaarditaskutega jms. Ja olen need kõik kokku saanud ikka odavamalt kui 1 katik/ümbris siit esindusest või kuskilt poest osta. Nüüd juulis ostsin just uue Huawei P20 Lite telefoni ja sellele ostsin ametlikust esindusest minu jaoks hingehinda maksnud (20€ ja see oli ka soodustusega, muidu oli 25€ vist?!? :O) originaalümbrise, kuna telefon on nii eest kui tagant klaas ja ei tahtnud riskida selle katki tegemisega. Klaasi aga ei hakka 20-40€ eest kuskilt hankima, seega olekski hädasti vaja mul seda. Tasuta ümbrisest ka ära ei ütleks 😀 Aliexpressi ja muude kohtade häda ongi see, et saad küll odavamalt aga võid kuni kolm kuud oodata oma vidinaid. Katsu sa siis ainult nii kaua oma telefoni tervena hoida :/

 • Reply Tiia 5. august 2018 at 15:17

  Seda oleks mu õele hädasti vaja. Ta on osav oma telefonite katki pillamises. Seda mis telefon tal täpselt on ma ei teagi, mingi IPhone on. Aga küll ma selle välja uurin, kui õnn naeratab.

 • Reply Kirsika 5. august 2018 at 15:12

  Mul on samsung galaxy S7 ja tellin kaitseklaase aliexpressist. Siiani on kaitsnud väga hästi. Eriti veel mehe telefoni. Pidevalt on kaitseklaas NII katki kukkumisest, aga telefoni klaas terve.
  Silikonümbrist kasutan nii, kuidas jumal juhatab.

 • Reply Kadri-Liis 5. august 2018 at 15:11

  Mul kaitseks peal tehasest tulnud originaal kaitseklaas, mis juba telefoni ostes oli. ☺️ Ja tagumist poolt kaitseb silikonümbris, mille UK ebayst tellida lasin endale. Mees ütleb küll alati, et on sul seda kummist *lapsed pange kõrvad kinni* dildot vaja üldse seal telefoni peal kanda, aga no ma tahaks oma telefoni äkki võimalikult kaua nagu uue hoida… ? Tema ise ei kasuta telefoni kaitseks midagi ja on suutnud aastaga oma 800 eurise telefoni ikka väga ämblikuks kukutada. ? Oman samuti Huawei telefoni – mudeliks P10 plus. ?

 • Reply Liina 5. august 2018 at 15:07

  Mul on iPhone SE ning taga on ümbris. Ilmselt silikoonist. Paar korda on telefon ikka maha lennanud, aga siiani õnneks terveks jäänud. Ekraani kaitse aga kuluks ikka ära. Vaevalt et seda kukkumisel õnne veel kauaks jagub 😀

 • Reply Krk 5. august 2018 at 15:03

  Mul on galaxy s9 plus ja muidugi karastatud klaasist ekraanikaitse ja põrutuskindel tagune. Sest see telwfon on nii kallis, et ei tahaks seda lihtsalt üldse ära lõhkuda 😀 kuna aga ekraan on kumerate servadega, olen poole aasta jooksul mõraseks kukutanud juba 3 ekraanikaitset.. kuluks ära küll uus kaitseklaas.

 • Reply E 5. august 2018 at 15:00

  Huawei P9 Lite, vana telefon, aga mitu aastat hästi vastu pidanud. Originaalkile ekraanil ja puha. Kõige paremini kaitsesid bookcase kaaned, peale seda kui pehme taguse peale üle läksin, on telefon suht räbalaks muutunud.

 • Reply Helena 5. august 2018 at 14:56

  Läksin peale telefoni ostu kohe kaante letti. Lasin neil mu telefoni karbist välja võtta, kiletada ja kaanetada. Ehk enne ma telefoni ei katsunud, kui turvavarustus peal. Oleks klaasi kile asemel tahtnud, kuid neil sel hetkel polnud. Telefoniks on Samsung S8

 • Reply Janeli 5. august 2018 at 14:52

  Oma Huawei Honor 7 Lite’i kaitsen ainult Aliexpressist pärit klaasiga. Ei tea kas see päriselt ka kaitseb aga õnneks telefon pole tihti maha ka kukkunud. Ümbrist ei kasuta, tagakaanel mõned kriimud peal. Minu jaoks polegi need kriimud kõige tähtsamad, peaasi et ekraan korras 😀

  • Reply Kerttu 5. august 2018 at 15:24

   Minul ali klaas aitas nii palju, et kui telefon maba kukkus.. Siis telefoni enda ekraan oli alaosalt kildudeks, kuid pealmine kaitseklaas terve ja hoidis lihtsalt ekraani tükke koos. ? aitas küll ?

 • Reply Kreete 5. august 2018 at 14:50

  Kaitsen telefoni kaitseklaasi ning korpusega, sest olen paras kobakäpp ja telefon kipub tihti maha kukkuma ning ei soovi hingehinda selle paranduse alla panna ?

 • Reply Kaire 5. august 2018 at 14:48

  Mul on Huawei mate 10 lite. Pole veel soetanud klaasi, valikus on erinevad ja ei tea millist valida. Tagusega sama lugu.

 • Reply Kati 5. august 2018 at 14:48

  Mul on Huawei p10 lite. Olen juba korra kindlustuse kaudu vahetanud nii esi kui ka tagaklassi. Hetkel alyst tellitud kaitseklaas peal, mis on katki ja vajaks väljavahetamist.

 • Reply LauraA 5. august 2018 at 14:47

  Ümbris on ümber, kaitsta vaja, sest üks kahene tegelane aeg-ajalt pillab telo maha. Ise olen ka paras koba hihi. Huawei honor 9.

 • Reply Maris 5. august 2018 at 14:46

  Tsauki. Endal on mul NELI aastat vana Samsung s5. Paar kulumisjälge isegi on. 😀 Kaitsnud olen teda tavalise kaitsekile ja samal päeval telefoniga ostetud silikoon ümbrisega. Kõik need 4 aastat on olnud ta mu ainuke vahend asjade ajamiseks….ei mingit arvutit ega tahvlit lisaks. Võita tahaks aga hoopis oma tütrele, kelle katkiseid telefone ma enam kokku loetleda ei suuda. Alles hommikul, kui ta sellega mineid trikke tegi, ütlesin et unista vaid uuest…..nüüd on minu kord oma uunikum välja vahetada. Temal on Samsung A5, samuti tavalise kaitsekile ja silikoonümbrisega. (Ehk loosiajaks ei ole veel miskit muutunud).

 • Reply ... 5. august 2018 at 14:46

  Muide, Swedis tõusis kodukindlustuse omavastutus 190 euro peale…

  • Reply Mallukas 5. august 2018 at 15:09

   No nad ei saa muuta minu olemasolevat lepingut ju 😀

   • Reply ... 5. august 2018 at 16:57

    Saab ikka, ma ei viitsi täpselt otsida, kas kord aastas pikendatakse lepingut ja siis muutub või saadetakse lihtsalt niisama uued tingimused. Igatahes minu aastaid tagasi tehtud lepingul just tõusis 90lt 190 peale.

    • Reply Mallukas 5. august 2018 at 17:35

     Aa no ma pole kirja saanud igatahes.

 • Reply Liisu 5. august 2018 at 14:43

  Telefoniks Huawei p20 pro. Hetkel hoian seda nagu lapsukest. Ja hetkel täpselt sellises varustuses nagu poest tuli. Taga läbipaistev silikoon ja peal ilmselt kile. Aga tahaks kindlasti klaasi ja plaanis on osta ka kaitsekaaned vms
  Ei tea kas maksab siia kirjutada aga mul pole veel õnnestunud ühtegi klaasi ämblikuks kukutada. Lastel ma ka oma telefoni ja arvutit puutuda ei luba. Seega vist hoian päris hoolega.

 • Reply K 5. august 2018 at 14:42

  Minu telefonil on taga tagus ning sellest on siiani piisanud.. katki on kukkunud ainult üks telefoni ekraan ja see oli aastal 2014. Küll aga nean ennast maapõhja, et ei ole pannud kaitseklaasi telefonile, käisin rannas ja telefon oli kotis, kuhu sattus ka liiv ning nüüd ekraanil 2 sügavat kriimu, mis kriibivad (pun not intended) silma. Telefoniks iPhone 7+

 • Reply Merka 5. august 2018 at 14:31

  Mina olen kõikidele oma iphonedele tellinud kaitseklaasid aliexpressist . Aasta vanal telefonil isegi taga kaitsekile peale pandud . Alati teen ma seda ise. Ja olen ka teistele telefonidele peale pannud . Pole mingi raske töö see ju ? telefoni ümber on mul , minu ja mehe pildiga lastud korpus teha . Mille sain jälle alist ??

 • Reply Carmen 5. august 2018 at 14:27

  Kas sul on swedpanga kodukindlustusel omavastutus ikka 90euri? Mul hiljaaegu tuli kiri, et omavastutus on tõstetud 190peale.. ei tea, miks nii :/

  • Reply Mallukas 5. august 2018 at 15:10

   Paar päeva tagasi oli 90€ igatahes.

 • Reply Janne 5. august 2018 at 14:25

  Mul on iPhone 7 Plus, iDeal of Swedeni ümbris ja miski suvaline kaitseklaas. Ümbris ja kaitseklaas on mõlemad kukkumistest (ja ka lapse loopimistest) katki. Oluline on telefon kukkumiskindlaks teha just seetõttu, et remont on üpriski kallis ja ka viisakas seisukorras telefoni saab hiljem hea hinnaga maha müüa.

 • Reply Kelli 5. august 2018 at 14:22

  Kuna ostsin ka alles hiljuti uue telefoni(huawei p20) , on mul alles kaitsekile peal ja taga tavaline läbipaistev silikoonümbris. Igakord mõtlen, et peaks omale klaasi tellima aga miski pärast lükkan seda aina edasi ja edasi.

 • Reply Ruth 5. august 2018 at 14:21

  Enne oli Sony ja ma suutsin 2 kaitseklaasi ära lõhkuda 1kuu jooksul. Hetkel on aga Huawei P20 lite ja kaitseks on kaaned aga kui arvestada et telefon Ikka kukub maha on plaan muretseda ka kaitseklaas.

 • Reply A4 5. august 2018 at 14:20

  Mul on samsung galaxy s6 edge
  Telefonil on eraldi kindlustus mille ostes võtsin ja kodukindlustus on ka meil. Telefonil on silikon ûmbris ja peal kile. Olen ka lapse telefonile hiinast neid klaase ostnud mitmeid vastavalt mudelile ja no ei sobi peale..endale pole isegi úritanud osta aga plaan on ka klaas peale saada. Kile ûsna kriibitud juba

 • Reply Laura 5. august 2018 at 14:19

  Minul on kohe päris kindlasti Samsung Galaxy A8 2018! 🙂 Ja Mallu! Aliexpressist tulevad tagused nädala-kahega niiet ehk leiad mõne vinge korpuse ja saad ikkagi peale panna! 🙂

 • Reply Angeli 5. august 2018 at 14:19

  Pean oluliseks telefoni hästi hoidmist ja selle kaitsmist. Eelmine telefon oli kasutuses 3,5 aastat ilma remontimiseta ja tegelt oleks saanud veelgi.. aga tahtsin uuemat mudelit.
  Mul praegu iPhone 8 ja on silikon ümbris ümber ja kaitseklaas peal, mis sai nüüd just puhkuse käigus kriimud peale. Olekski vaja uut kriimude vaba kaitseklaasi ?

 • Reply Ursula 5. august 2018 at 14:18

  Minul on iPhone 7 ja tagant kaitseb kerge silikoonümbris, mis on kas ebay’st või aliexpress’ist pärit. Kukkunud on telefon umbes miljon korda, aga siiamaani on suurimaks kahjuks kriimud ekraanil, ptüi-ptüi-ptüi.

 • Reply Eve 5. august 2018 at 14:17

  Ma ka kaitsevarustuse toppimisega ämbrisse pannud. Ma ei julgeks valju häälega öeldagi, milline jobu olen olnud.
  Telefon kukkus just eelmisel nädalal maha, õnneks kaitseklaas peal ja läks see katki, aga polegi jõudnud praegast uut panna.
  Mina olen see, kes laseb teistel panna, ise ei julge enam katsetama hakata. Mul ikka käed tagumikust välja kasvanud, ei saa hakkama.
  Aga ega kaitsevahenditest ära ei ütleks, iPhone 7.

 • Reply Mia 5. august 2018 at 14:17

  Oo, hea pakkumine! Mul on LG mingi nõgusa ekraaniga mudel. Super hea telefon, aga ma ei saa aru, kuidas talle kaitseklaas peaks sobima. Tellisin hiinast mitu tükki ja kõik on iseenesest katki läinud, sest nad ei ole curved nagu ekraan. Olengi selle katkise klaasiga ja ju ta päästab ka midagi kui vaja peaks minema 😀

 • Reply Kaisa 5. august 2018 at 14:11

  Ma kaitsen oma telo sellise ümbrisega, mis käib lahti nagu raamat.
  Lasin esinduses omale kaitseklaasi ka veel peale panna. Esindus pani mulle täiesti vale klaasi (Kuressaare Kaubamajas). Mõlemalt poolt äärest oli 1cm puudu. Kui telole järgi läksin, siis ma kohe ei vaadanud, hiljem lihtsalt tõmbasin selle pealt ära ja raha raisus.
  Samsung Galaxy A5 2017a

 • Reply Madis 5. august 2018 at 14:05

  Telefon on Samsung Galaxy S7. Esimest korda panin PanzerGlassi peale, see läks umbes kuuga katki. Nüüd panin mingi odavama, see on kehvem, laseb tolmu ja juuksekarvu jne läbi servadest ning on ka pragu sees. Vähemalt on telefoni enda ekraan terve. Kõikide nutikate ekraanid olen suutnud lõpuks ära lõhkuda, nii et mingigi kasu neist kaitsetest.

 • Reply Gerli 5. august 2018 at 14:04

  Minu huawei p9 lite kaitseb tagakaas ja kaitseklaas. Umbes nädal tagasi vahetasin kaitseklaasi ära, kuna oli juba päris katki. Kuid nüüd, nädal hiljem, on sellel jälle nurgas mingi täke. Mõnel ikka juhtub?

 • Reply Janne 5. august 2018 at 14:02

  Miks on oluline telefoni kaitsta? Lihtne – lapse käed on nagu ma ei tea mis ja telefon on kergelt kukkuma. Ja pole võimalik iga kuu uut telefoni osta. ? Minul peal Aliexpressist tellitud kaitseklaas ja tavaline silikoonist kaas. Aeg-ajalt tellin uue taguse, siis tunne nagu uus telefon kah ?
  Telefoniks ongi Huawei P10 lite ?

 • Reply Pille-Riin 5. august 2018 at 14:00

  Ma tellin endale kaitsed aliexpressist, kui telefoni sain, siis ostsin kiirelt Eestist ja maksis minu meelest suht palju, hetkel on peal ka kaitseklaas, mis mulle ei meeldi, kuna ei kata 100% ekraanist ja äärtest on lahti, kuna ekraan on kumer. Kannan pigem rahakoti stiilis ümbriseid, nii on mugavam. Mudeliks on Huawei Mate 10 lite??

 • Reply Mari-Liis 5. august 2018 at 13:59

  Mul on iphone8 ja ipad mini ning tellin pidevalt neile ümbriseid alist, ka kaitsekaasid on sealt. Ning telefoni tagumist osa kaitseb ning kaunistab ka Katvosi ükssarvedega kaitsekleeps, mis toredasti ümbrise alt välja kumab. Ümbriste valik on muidu minu telefonile lai ning tore on neid vastavalt tujule vahetada.

 • Reply P 5. august 2018 at 13:57

  Eile just sõbrannadega arutasime, et kes pakuvad klaasipanemisteenust ja kes mitte. Tellisin Hiinast erinevatelt tootjatelt 2 klaasi, aga mõlematega feilisin. Lihtsalt ei jää korralikult kinni, kuigi sain ilusti peale. 🙁 Mudeliks S8. Ilmselt on asi kumerates servades. Hädasti oleks siiski klaasi peale vaja, seega, kellel on selle Samsungi kohta kogemusi?! 🙂

 • Reply Sirle 5. august 2018 at 13:56

  Telefon Huawei p10 lite. Kasutanud olen aasta, kaitsen originaal Huawei nutiümbrise ja kaitsekilega(kiled ostsin osta.ee’st) Maha on kukkunud 2korda. Värisevate kätega üles tõstetud mõlemad korrad aga õnneks kõik korras. Tagumiselt poolelt pole veel kaitsekilegi eemaldanud, ei näe vajadust, nagunii ümbris peal.

 • Reply Liisa 5. august 2018 at 13:55

  Telefon (misiganes Samsung ta ka poleks ?) on kaitstud eest ekraan kilega, olgugi, et see tegelikult kaitseb ju rokaste näpude eest, ja ümber on kest. Tagumine pool silikoon + kaaned ümber. On kukkunud oioioi kui palju ja *ptui-ptui-ptui* seni pole ekraan viga saanud. Mida telefoni elekroonika kukkumistest arvab… parem ei mõtle sellele. ☺

 • Reply Eve 5. august 2018 at 13:53

  Minul on iphone x ja samuti on turvaklaas. Tagant kaitseb ümbris, mis on lapse ja lapselapse pildiga. Kahju, et ma näidata ei saa kui ägedaid telefoniümbriseid on võimalik tellida mis iganes pildist, mis just parajasti meeldib. 🙂

 • Reply Marru 5. august 2018 at 13:53

  Mina kaitsen oma telefoni nahast kaantega. Telefon ise on juba küllalt vana aga hoida võiks ikka. Kaitsekilet/-klaasi peal ei ole, seda polnud ka ostes. Tänu kaantele on püsinud ekraan kriimuvaba. A ja kaante vahel kaarte ka ei hoiusta- see kriibib kohe ekraani ära. Telefoniks Huawei G620

 • Reply Jaanika 5. august 2018 at 13:50

  Ma tellisin omale Wishist kaks kaitseklaasi odavalt. Mehel lasin peale panna. Ja kaaned ostsin, siis kui telefoni ostsin. Lisaks tellisin Aliexpressist kahed kaaned juurde. Telefoniks siis Huawei P10 lite

 • Reply Lilian Neemsalu 5. august 2018 at 13:46

  Ma kaitsen oma Iphone SE -d tagumise kaitsekotiga silikoonist. Ekraanikilet pole …ehk peaks.

 • Reply Hedi 5. august 2018 at 13:46

  Mu 10 a laps suudab koguaeg kõik oma telefonid katki kukutada. Nüüd ostame talle sünnipäevaks Iphone,siis sellele oleks hädasti korralikku kaitsevarustust vaja.
  Endal on Samsung S8 ,ja kaitseb tagant ainult silikoonümbris. Koguaeg mõtlen,et peaks klaasi peale ostma,aga pole veel raatsinud. Loodame,et ei pilla maha ?

 • Reply Sirts 5. august 2018 at 13:46

  Ma paigaldasin ka ekraanile kaitse, tagus on mingi silikonist asi. Enne oli mul klapiga kaaned (aktiivse ekraaniga) aga huawei p9 dual simile ma originaali siit enam ei leidnud.

 • Reply Rrrr 5. august 2018 at 13:45

  Minul on Huawei P10, kaitseklaas peal millel ääres õhumullid sest no ei saanud ise hakkama, tagust kaitseb odav silikoon ümbris. Olen 3 aasta jooksul 3 telefoni ostnud sest pole varasemalt kaitseklaasi muretsenud ning tagused on olnud ka odavamapoolsed sest korralikud maksavad poes vähemalt 20-30€?

 • Reply Kätlin 5. august 2018 at 13:45

  Miks ma üldse peaks siinsetelt müüjatelt ostma ja maksma hingehinda asjade eest, kui seda kõike saab Alist tellida kordades odavamalt 😀 tellin omale alati klaase varuga. Samuti taguseid tellin alist 😀 Igatahes kuna telefon on mu igapäevane semu, siis ma eelistaks ekraani mis on ilus ja kriimuvaba ja mis ei ole mõradeks. Minu puhul, kes ma kobakäpp olen, on tänu kaitseklaasidele ekraan 3x terveks jäänud. Ja ülejäänud osa telefonist kaitseb silikonümbris/tagus. Igatahes osalen loosis hea meelega, et võrrelda kasvõi asjade kvaliteeti siinsed vs aliexpress. Telefoniks iphone se

 • Reply k. 5. august 2018 at 13:44

  Mul Samsung S8 ja hetkel kile, olen ka mõelnud pidevalt klaasile aga juba kukkus ühest nurgast mõresse. Ei sega kasutamist seega vahetama ei hakka aga et kõik 3 nurka veel terved siis klaas kuluks ära küll 🙂

 • Reply Liisa 5. august 2018 at 13:43

  Kaitseklaasi ja ümbrisega kaitsen telefoni. Telefoniks i phone 7

 • Reply Teini 5. august 2018 at 13:43

  Oman iphone’i, peal kaitseklaas ja ümber iDeal of Swedeni ümbris. Peab kaitstud olema, kuna minu sõrmed on ka nagu makaronid ?

 • Reply Anna-Liis 5. august 2018 at 13:43

  Huawei p10 lite on mul. Tellisin ka siin vahepeal alist kaitseklaase endale, tutkit, mitte ükski ei sobinud ?
  Üks korralik kaitseklaas kuluks ära küll, nagu täpp i peal ??

 • Reply Mairis 5. august 2018 at 13:42

  Minul on telefoni kaitseks kaarditaskutega kaaned ja ekraanil hiinast tellitud mingine klaas. Kuna ma teda nkn väga maha ei pilla(mõned korrad ikka olnud), siis ei ole vahet mis klaas peal on, sest kaaned kaitsevad telefoni nkn, aga no igaks juhuks ikka, sest iial ei tea… Eelmisel telol olid ka taskutega kaaned ja kile peal aint, et küüntega ekraani ei kriibiks ja pidas 5a vastu, kasutaks seda telo ilmselt siiani 😀

  Telefoniks siis Samsung A5(2017)

 • Reply Camme 5. august 2018 at 13:38

  Samsung S9 Plus on telefon ja sellega selline asi, et odavamapoolset head kaitseklaasi veel pole. Pärnust ostsin ühe ja klaasi küljed jäid kõik õhku 🙁 aga igaks juhuks on siiani peal.

 • Reply Piret 5. august 2018 at 13:38

  Minul on Huawei P20 lite.
  Kaitsen telefoni kaitseklaasiga, mis hetkel “ämblik”on. Palgapäeval ostan uue.

 • Reply Karen-Cristle Salupõld 5. august 2018 at 13:37

  Mul on OnePlus 5 ja sellel on kaitseklaas peal, aga see on korralik ämblikuvõrk juba. Ma loodan, et telefoni ekraan on selle all terve… Telefonil on ümber mingi Hiinast tellitud silikonist jama, et telefoni tagus kriibitud ei saaks. Muud pointi sellel ümbrisel ei olegi. Telefoniga olen väga rahul ja sellepärast tahakski seda võimalikult hästi säilitada.

 • Reply Kristel 5. august 2018 at 13:35

  Mul oleks hädasti tarvis, kõik telefonid on oma lõpu leidnud just katkise ekraani tõttu ning kuna minu praegune kuuvanune Huawei P20 lite on libe nagu luts, tuleb igal sammul põdeda, et kuskilt maha ei kukuks. 😀

 • Reply Olandra 5. august 2018 at 13:34

  Kaitsen oma telefoni kaitseklaasiga ja taga on ümbris? Telefoniks on mul Iphone x

 • Reply Kadri 5. august 2018 at 13:34

  Meil on Iphone’id ning tehtud kindlustus. Alles kuu tagasi kukutas kaasa telefoni maha ning pilti see enam ette ei võtnud. Saatsime kindlustusse ja saime tutika vastu. Aga lapse telefon on küll hetkel ilma igasuguse kaitseta. Lihtsalt tema telefonidele poodides midagi ei leidu. Pidin just hakkama mööda internetipoode kolama, et midagi talle ümber leida. Tal on Sony X Performance. Oleks tore küll võita ?

 • Reply Kristiina 5. august 2018 at 13:33

  Minul on Iphone 6s. Mis teisel päeval juba maha lendas ja veits vigastada sai, kuid õnneks mitte klaas 😀 Aga hädasti oleks vaja normaalset kaitseklaasi telefonile, sest see vana juba praguneb igatepidi 😀

 • Reply Kaari 5. august 2018 at 13:33

  Tellisin enda telefonile hiinast klaasi, enamus aega on ümbris ka ümber. Mul on huawei p9 lite.

 • Reply Nele 5. august 2018 at 13:32

  Minul on oma Samsung S8 kaitseklaas, kuid umbes 5h tagasi pillasin telefoni asfaldile ja nüüd oleks vaja see mõrades klaas ära vahetada.