KINGILOOS TESTIN JA ARVUSTAN

teise inimese rahakotis sobramine*

7. oktoober 2018

Öeldakse, et teise inimese rahakotis pole ilus sobrada, aga ma siiski lasen teil seda täna teha. Ja et aus olla,siis ma pikalt ei kasutanud üldse rahakotti, vaid kaardihoidjat. Sularaha mul enamasti ei ole ja eluks ongi vaja ju kaht kaarti – ID kaart ja pangakaart. Kahjuks läks nii, nagu minu puhul ikka läheb. Kõigepealt kadus mingi sajas pangakaart, siis kaardihoidja ise. Õnneks ID kaart ilmus ise kuskilt välja ja seda ma uuesti tegema ei pidanud, vedas!

Kuna aga kõik ära kadus ja ma lootsin, et äkki rahakott on suurem ja raskem ära kaotada, siis ostsin 10€ eest Montonist endale ühe musta isendi, mis alguses väga ilus oli, aga juba mingi kuu ajaga katki läks. Ääred hakkasid narmendama ja väga ilus teda kotist välja kraamida ei olnud, mistõttu läksin tagasi klassika peale: kotipõhjas ID kaart ja pangakaart. Aeg-ajalt natsa sularaha ka. Sellise hoiusüsteemi imeline külg on see, et sa võid suvakohtadest raha leida, kui sa seda kõige vähem oodata oskad. Samas miinuseks on see, et kõik asjad on noh, kogu aeg kadunud.

Ma isegi ei suuda vist kahe käe sõrmedel kokku lugeda, mitu pangakaarti mul olnud on viimase paari aasta jooksul, tõesõna. Mõnikord leian ma need hiljem üles, aga enamasti mitte. Ei tea, kuhu musta auku need kaovad, maru tüütu on see igatahes.

Jõuame nüüd pointini ka, ma tahtsin näidata, et ma sain eile Von Baeri käest kingituseks uue rahakoti ja ladusin selle ilusasti vajalikku kraami täis, ise hakkasin mõtlema, et huvitav, mis teiste rahakottides on. Käekotid on veel järgmine level, ma ei hakka sinna minemagi praegu, sest minu kotist võib tavaliselt KÕIKE leida – prügist kuni äädikapudelini välja… Aga jah, see on teine teema, kui ma kunagi randomly oma koti sisu teile ette laon. Ma püüan tabada võimalikult audentset hetke, ehk siis ma ei taha seda enne meelega koristada ja viisakamaks sättida, vaid esitleda teile kotisisu kogu tema segaduses. Rahakotike on aga uus, tema pole jõudnud veel sassi minna. Ja mahutab nii palju!

Ma olen öelnud, et ma ei tee reklaami asjadest, mis mulle endale ei meeldi ja VB tooted on meie pere lemmikud juba mitu aastat, sellest ajast, kui meie koostöö kunagi hakkas. Mina sain endale toona seljakoti kingituseks ja Kardo musta. Läks aga nii, et ma kandsin seda kotti IGA PÄEV, sest noh, mul vaja palju asju kaasa tassida. Ma oleks seda kotti vist surmani kanda saanud, aga kass otsustas sinna peale suvel häda teha ja nõnda pidin ma kotist loobuma. Õnneks oli veel Kardo oma ka olemas, mis nüüd vist on ametlikult rohkem minu oma, ups! Olgu need käekotid nii kaunid kui tahes, seljakotid on PARIMAD! Eriti VB omad – vastupidavad, ilusad, lukud käivad mega mõnusalt ja kergelt ja mahutavad palju. Mida veel tahta, onju.

No see rahakott on samasuguste omadustega, tõsijutt. Ma toppisin ta eile asju täis, aga ometi ei jäänud ta imelikult punni ja sulgus vaevata. Ja no vaadake vaid, kui ilus. Mina lasin endale veel oma logo peale graveerida, aga no võib ka näiteks initsiaalid vms. Ja võib muidugi mitte midagi ka graveerida lasta, niisama on ka ilus. Aga kingitusena oleks ehk graveering omapärasem.

Minu rahakoti sees on hetkel siis kõik hädavajalik: minu ja laste ID kaardid, minu uhiuued juhiload (omg, ma oman juhilube!) ja paar kliendikaarti. Mul peaks eksisteerima ka Rimi ja Maxima kaart, aga eks nemadki on läinud sinna musta auku, kus mul ülejäänud kaotsis asjad on.

Tunnistan, et mul polnud sularaha ja siis käisin seda Kardolt võtmas, et mitte päris vallavaese muljet jätta 😂

Üks kaarditasku käib rahakotti magnetitega, et kui sul nii palju vaja pole sahtleid, siis võid välja võtta.

Sendisahtlis on Rennied. Neid ON VAJA. Nendeta EI SAA kodus lahkuda. Lisaks see jupp, millega ma saan tavalisi kõrvaklappe enda telefoni külge panna (mul pole normaalset klapiauku).

See RinoQuick on lihtsalt parim leiutis maailmas, ma ei tea, kuidas ma enne selleta nohuperioode üle elasin. Lihtsalt kleebin selle endale pluusile (või lastele voodisse) ja lööb nina kohe lahti. Toppisin ühe igaks juhuks rahakotti. Las ta olla. Veel peab ühe ema rahakotis olema plaastreid. Ausalt öeldes, mitte selleks, et äkki keegi kriimustab ennast, vaid Mari jaoks on plaastrid suurim kingitus siin ilmas ja ta vist sureks jalapealt maha, kui ta vähemalt korra päevas kuskile plaastrit ei saa. Eriti. Suurte.Vigastustega võib lubada ka ühe trööstiplaastri kasutamist, sest need maksavad hingehinda, aga on ka kõige tahetum plaaster meie varude seas. Ps! See ei ole tegelikult plaaster, et haava peale seda panna ei saa, pigem… karvane kleeps või nii.

Uue rahakoti masseerisin nahakreemiga sisse ka. Hoiatan – see haises alguses RÄIGELT. Ma juba mõtlesin, et selge pilt, ma ei saa enam rahakotti kasutadagi, sest mu rasedanina läks selle peale hulluks, aga õnneks umbes tunniga see kingaviksilõhn kadus ja nüüd on rahakott lihtsalt natsa naha lõhnaga, nagu uued nahktooted ikka on.

Kardo sai ka kingituseks kaardihoidja, aga sellest ma ei saa praegu head pilti teha, sest ta põrutas sellega koos Tartusse.

Mis on kõige imelikum asi, mis teil raha kotis on/on olnud? Mul oli ükskord näiteks beebide uriiniproovi kotike mingi kaks kuud rahakoti vahel, sest ma ootasin õiget hetke 😂 Ühesõnaga, tahaks teile ka rahakoti kinkida. Millise?  Eks valige ise mida te soovite sõltuvalt sellest, kas teile meeldivad meeste rahakotid, või naiste rahakotid. Seal on neid erineva suurusega, isegi clutch on valikus, kui tahadki sellist kotti, mida hea autosse visata ja natukene rohkem kraami kaasa võtta, kui rahakotti mahuks. Samas on ka väiksemaid pisematesse kottidesse. Kuna võidurahakoti võib ka ju ära kinkida, siis andke teada, et millist rahakotti teie saada sooviks ja kas ehk ka graveeringuga? Võitja loosin välja juba kolmapäeval, Mari sünnal! ✌️

*Kott saadud kingitusena Von Baerilt

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

513 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Helen 7. oktoober 2018 at 19:15

  Rahakoti kingiksime koos lapsega meie pere issile. Varsti on ju isadepäev tulemas 😊

 • Reply Helene 7. oktoober 2018 at 19:11

  Otsin juba pikalt mehele isadepäevaks/sünnipäevaks ja ka teiseks pulmaaastapäevaks sobivat kinki, aga kõik ägedad asjad on nii kallid ja ei saa hetkel väga lubada, sest teine laps ka detsembri alguses tulemas, seega oleks see classic meeste rahakott nagu taevane kingitus :) tahaks graveerida peale ka “Lumi”

 • Reply Janne 7. oktoober 2018 at 19:10

  Oh nii ilus!🤩 Mul olekski sellist vaja mis mahutaks kõik vajaliku-plaastrid, võtmed, huulepulga, raha, kaartid ja mis naise jaoks kõige tähtsam oleks ka ilus.🤩🤩🤩 sest praegust rahakotti ei julge välja võtta🙁Mulle meeldiks graveeringuga bordoo värvi mahukas rahakott.
  Minu praegusest rahakotist võib leida raha, autovõtmed, kaardid,plaastrid,valuvaigisteid,pilte lapsest ja sõpradest, visiitkaarte, tsekke ning märkmepabereid.

 • Reply Gerli 7. oktoober 2018 at 19:09

  Mina soovin võidu korral naiste rahakotti w1 endale,kuna olemasolev on hakanud lagunema

 • Reply Kadri 7. oktoober 2018 at 19:06

  Mulle väga meeldib W3 ja punane. Mulle meeldib, kui mu telefon ka mahuks rahakotti ära. Ega hetkel seal väga erilisi asju sees ei ole. Nagu ikka pangakaardid, juhiload, id-kaart, kliendikaardid jne. Muidugi kallite inimeste pildid. Aga hetkel tuli meelde, et kunagi oli mul rahakotis õngekonks, mis mu mehe jalast eemaldati pärast kalastamist … ei tea miks seda seal hoidsin. Kiirabis anti see minu kätte ja pistsin rahakotti ja nii ta seal oli, kuni üks hetke kuhugi ära kadus.

 • Reply Kateriin 7. oktoober 2018 at 19:04

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/
  Sellise tumepunase kaunitari kingiksin oma kallile emmele sünnipäevaks :)

 • Reply Karolin 7. oktoober 2018 at 19:04

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  Selline must meeldiks väga. Hetkel polegi rahakotti, tavaliselt hoian vajalikud kaardid jope taskus.
  Ning graveerida laseks KS :)

 • Reply Maaiu 7. oktoober 2018 at 18:57

  Selle võtaks küll https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/
  Aitab aliexpressist tellimisest 😃

 • Reply Maadz 7. oktoober 2018 at 18:57

  Hahhaaa naera nüüd .Paar päeva tagasi poes Maxma hakates lipsas sendi sahtlist pesukaitse välja.No vot oli tiba imelik küll aga õnnex mu oma töökoht ja järjekorras polnud peale 3noore kuti kedagi.Nendel oli nalja kui palju ja ega ma vait ka jäänud,lisasin head ,et kasutatud polnud;)))vot selline lugu .meesterahakott on väga Sheff kingiks oma pojale.

 • Reply Merks 7. oktoober 2018 at 18:56

  Hakkasin ka mõtlema praegu kas on midagi imelikku olnud mu rahakottis aga vist mitte sest need lähevad nii ruttu läbi alati ,et ei jõuua seal sees hoidagi midagi . Pole ju raatsind mõnda kallist osta kahjuks. Nii ,et seetõttu loodan loosiõnnele . W1 ja punane sobiks idekalt 😊😊

 • Reply Liis 7. oktoober 2018 at 18:55

  Kuna mees just ostis endale uue, siis tahaks ka, pole 2 aastat rahakotti juba omanud. Tahaks siis https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/ seda ja punast :)

 • Reply Merike 7. oktoober 2018 at 18:54

  Naiste, w1, pruun.

 • Reply Jaanika 7. oktoober 2018 at 18:54

  Panin kunagi koos tsekiga tšlilliseemned rahakoti vahele. See seemnepakike muutus seal juba nii tavaliseks, et ma isegi ei märganud teda seal. Kui vaja külvata oli, siis otsisin seda seemnepakki nagu segane, aga mis te arvate, kas mul tuli kordki ette, et see on mu rahakotis??? Olgugi, et ma igakord talle otsa vahtisin kui rahakoti avasin. Ja need seemned jäidki külvamata, sest nad olid kadunud. Uued ostsin :-D ja kui ma ükskord nägijaks sain ja see pakike mulle rahakotis otsa vahtis, siis oli augusti kuu ja kasvuhoones oli juba päris korralik tšillisaak. Aga muidu on mul veel rahakotis olnud igasugust manti, mis sinna mahub. Tihtipeale venivad mu rahakottide kaarditaskud välja ja seal ei püsi enam midagi. VB rahakotid tunduvad aga väga kvaliteetsed ja kauakestvad. Ja no kui saaks veel nime ka peale, oleks ikka väga äge. Punane Clutch W3 oleks hästi sobilik ja ruumi seemnepakkide ladustamiseks parasjagu :-D

 • Reply Kirsika 7. oktoober 2018 at 18:52

  Mina sooviks naiste rahakotti, sest noh… mul lihtsalt puudub see. 🤷‍♀️
  Mul samamoodi kõik kaardid ja raha käekotis laiali. 😀 Poes ennem ostu otsin sada aastat oma pangakaarti .
  Kuna mul pole rahakotti, siis ei saa mul seal ka imelikke asju olla. 😀 ilmselt viskaks sinna Pamoli tabletid.
  🙊

 • Reply nets 7. oktoober 2018 at 18:48

  Naiste W2 punane oleks ideaalne🤗❤️

 • Reply B 7. oktoober 2018 at 18:46

  Mina võtaks mehele esimeseks isadepäevaks initsiaalidega rahakoti 🙂
  Kõige veidram asi on vist u 15aastat vana loteriipilet, mille võidusumma oli 5krooni, aga selle realiseerimiseni kunagi ei jõudnudki 😀

 • Reply Sp 7. oktoober 2018 at 18:41

  https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/ mina kingiks elukaaslasele, mulle kinkis ta uue rahakoti, aga enda oma tal juba nii kulunud, eks kui ei võida leiab selle jõulude ajal kingikotist niikuinii, sest ma just otsinud sellist mahukat 😊 graveerida laseks ka J&A 😊

 • Reply Annika 7. oktoober 2018 at 18:40

  Täpselt samasugust nagu sinul tahaksin. Ainult enda pere märgiga. 😁

 • Reply Kai 7. oktoober 2018 at 18:37

  Paneb kohe mõtlema ,et milline see kõige imelikum asi rahakotis on olnud. Seda mille jaoks see tegelikult mõeldud on ehk raha, on seal siiski kõige vähem :) Kliendikaardid, lotopiletid, paroolid, teinekord ka mõni valuvaigisti. Praeguses rahakotis on imelikumad asjad : kahe kopikaline münt aastast 1812, üks võti ning kusagilt ammu leitud tilluke silt kuhu peale kirjutatud ” vara üles, hilja voodi, nõnda rikkus majja toodi” :) Võidu korral valiks loomulikult punase W3 või W2.

 • Reply Kristlin 7. oktoober 2018 at 18:37

  Ka minu rahakott on kõikidest nurkadest ribadeks ja narmendab ning kaarditasku kiledki seest katki. Ammu oleks asjalikumat vaja, aga noh lapsele vaja riideid selga osta ja kodus remonti teha ja sinna see raha hoopis läheb :) Sinu oma on väga ilus, graveering polegi niivõrd oluline, peaasi et vastu peaks :) Loodan loosiõnnele!

 • Reply Joanna 7. oktoober 2018 at 18:32

  No ikka naiselikku suure ja punase😁 Enda oma üüber vana juba

 • Reply Maria 7. oktoober 2018 at 18:27

  W1 ja punane sobiks ideaalselt mu emale, sest hiljuti läks tal rahakott katki.Ja oleks ilus kingitus talle see jõuludeks, ma arvan.

 • Reply Gaily 7. oktoober 2018 at 18:27

  Mulle meeldivad rahakotid, mis vajadusel asendavad käekotti. Ehk siis see oleks teema: https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/

 • Reply Nele 7. oktoober 2018 at 18:25

  Naiste rahakott w1, punane 😍

 • Reply Giisela Sprenk 7. oktoober 2018 at 18:23

  Mehele kuluks küll uus rahakott ära, Washington münditaskuga rahakott on väga kena ja tundub väga mahukas 😊

 • Reply Kristiina 7. oktoober 2018 at 18:23

  Olen sinuga vägagi nõus – seljakotid on palju mugavamad kui käekotid. Mulle on alati meeldinud rahakotid kuhu mahub ka telefon sisse, et kõik tähtsad asjad oleksid ühes kohas ja ehk siis ei suudaks neid koguaeg ära kaotada. W2 punane oleks ideaalne ja graveering muudaks selle veel erilisemaks :)

 • Reply Kata 7. oktoober 2018 at 18:20

  Miskit imelikku rahakotis ei ole hoidnud. Mul enamasti ainult pangakaart ja kliendikaardid. Võita sooviksin musta rahakotti, sest enda vanal vaevu lukk töötab ja olen uue jahil juba tükk aega :D graveering oleks ka tore !

 • Reply Kadi selge 7. oktoober 2018 at 18:20

  Sooviksin samasugust, nagu sul :)
  Ja graveering oleks muidugi kihvt!

 • Reply Mary-Liis 7. oktoober 2018 at 18:18

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  😍 uut rahakotti oleks vaja küll

 • Reply Merli 7. oktoober 2018 at 18:16

  Ma oleks õnnelik ükskõik millise naiste rahakoti üle, sest hetkel pole seda üldse 🤔😀
  Kaardid koguaeg kuskil riiulil ja kadunud asjade nimekirjas.

 • Reply Erika 7. oktoober 2018 at 18:15

  Kuna mul on kuu lõpus sünnipäev tulemas ja vana rahakott annab vaikselt otsad siis oleks tore iseendale selline kingitus saada ja miks mitte ka graveeringuga. Kõige rohkem meeldis mulle https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/ kuna tundub et mahutab suhteliselt palju 😊😍

 • Reply Ene 7. oktoober 2018 at 18:14

  Must W3 😎😍🤩 plaastrid PEAVAD rahakotis olema 😊 hea, kui telefon ka mahub. Nimi oleks ka vahva koti peal. Pole ammu endale midagi lubanud, üks kobe rahakott oleks vinge 😎

 • Reply Reelika 7. oktoober 2018 at 18:10

  Mu enda hing kuulub Walteri kaarditaskule, aga mu ema on samamoodi hädas nagu sina- mõtleb et mis see 15 euri ikka on, nii ilus rahakott ju ja siis mõne kuu pärast on see räbaldunud. Siiani kasutab ta mu vana rahakotti, mis on kuskilt turu pealt ostetud ja megaräbal. Teda ei häiri, veel, aga ma küll näen oma ema vaimusilmas ette pigem ühe ilusa VB rahakotiga, mis peaks ilmselt pikki aastaid vastu. Kui võit peaks meie taskusse tulema, laseksin emal endale ise koti välja valida.

 • Reply Mari 7. oktoober 2018 at 18:10

  Must clutch oleks väga teema https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/

 • Reply Airi 7. oktoober 2018 at 18:08

  Sooviksin meeste kaarditaskut. Selle kingiksin oma mehele, sest vana on juba üsna kole ja räbal, et kui kuskil see välja tõmmata, hakkab natuke häbi 😊 kõik kaarditaskus olevad taskukesed on kõik lahti ja katki juba… Saaksin võidu korral oma mehele vähemalt ilusa kingituse teha, koos graveeringuga 💞💞

 • Reply Kristi 7. oktoober 2018 at 18:08

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/
  Mina sooviks seda, palun aitäh!
  Sest ettt minu rahakott on 1287 aastat vana, ning ilmselgelt oleks asja ette 😁
  Rahakoti vahel olen millegipärast kaasas kandnud klambrite vahe puhastusharja, ka pärast seda kui klambreid suus enam polnud 😂

 • Reply Kadi 7. oktoober 2018 at 18:08

  Valiks punase naiste rahakoti, kuna olemasolev hakkab juba otsi andma, siis oleks hea asendus

 • Reply Kaire 7. oktoober 2018 at 18:06

  Olen juba kaks aastat mõelnud, et ostan uue rahakoti… aga ei ole ikka ostnud. Ja siis samamoodi käin ID kaardi ja pangakaardiga ringi, mis telefoni vahel on. Kui oleks ilus rahakott, siis oleks kliendikaardid ka kogu aeg kaasas ja elaks soodsamalt veits :D
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ must on ilus

 • Reply Merit 7. oktoober 2018 at 18:04

  Täiega ilus ja mahukas Naiste Nahast Rahakott W2! Täna just näitasin sõbrannale, et punane rahakott külgedelt ribadek…tavaliselt ikka peavad kõvasti kauem vastu! Sellisest rahakotist unistan küll😇ja poleks oluline kas graveeringuga või ilma!

 • Reply Marleen 7. oktoober 2018 at 18:03

  https://vonbaer.ee/pass-portmonee-passihoidja/
  Nii šikid rahalotid! Kingiks mehele isadepäevaks💙Graveeringuga Issi Rosin

 • Reply Maarja 7. oktoober 2018 at 18:03

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  Mul on kusagil 15 kaarti ja need ei mahu kuidagi mu praegusesse rahakotti ära, niiet uus rahakott oleks igati tere tulnud :)

 • Reply Kertu V 7. oktoober 2018 at 18:01

  Ma valmis endale ka suure rahakoti ja punase! Graveering võib ka olla, ongi erilisem! 😄

 • Reply L 7. oktoober 2018 at 18:01

  Midagi imelikku rahakotis vist olnud polegi või siis ei tule vähemalt kohe meelde.
  Võidu korral ma isegi veel ei teagi millise valiks, kuna endal on reedel sünnipäev, aga samas mehel on ka juba varsti sünnipäev ja talle kuluks täpselt üks ilus nahast rahakott/kaarditasku marjaks ära.

 • Reply Efka 7. oktoober 2018 at 17:59

  Naiste rahakoti valiksin ja punase siis pidi raha sisse tulema ✌️niii et proooviks ära 😆

 • Reply Mari-Liis 7. oktoober 2018 at 17:55

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  see oleks superhea jõulukink emmele, tema vana rahakott on täitsa ära kulunud juba :(

 • Reply Reku 7. oktoober 2018 at 17:55

  Kingiks mehele https://vonbaer.ee/grant-nahast-kaardihoidja/

 • Reply Evelin 7. oktoober 2018 at 17:55

  W2 ja punane sobiks ideaalselt :) vana rahakoti lukk on omadega õhtal ja polegi kusagil veel midagi nii ilusat näinud kui VB oma 😍

 • Reply Eva 7. oktoober 2018 at 17:55

  Ma valiksin ka selle punase rahakoti kuna see tundub väga mahukas, veel meeldiks kui peal oleks ka minu nimi.
  Rahakott peab olema mahukas kuna see peab mahutama telefoni, plaastreid, vahel ka paari pulgakommi ja ükskord reisil olles mahutas ka paari stringe, haha ja veider. Tegelikult ujuma minek oli ning pikk paadireis ja ujukad olid juba kleidi all seljas ja ülemine osa kuivab alati megakiirelt ära kui veidi päikest võtta ja alumine osa neverrrr, kuid märja pepuga õhtu otsa olla on veidi nadi. Sellised lood siis :)

 • Reply Piret 7. oktoober 2018 at 17:51

  Usun, et paljude arvates on väga veider lapse PIIMAHAMMAST rahakotis kanda 🤔 aga nii mul on ja juba 2a 😂
  Ja mu emmel on tulemas 07.12 juubel ( 60 a ) siis ma nii väga tahaks talle sellist rahakotti kinkida 🤗 https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/

 • Reply Kaire V 7. oktoober 2018 at 17:51

  Naiste rahakott W1 ja endale. Sel aastal ostnud 2 rahakotti , aga ei mahu midagi sisse ja hoiavad punni ja nii kasutangi 8 aastat vana ja üpris räbalat rahakotti kust pidevalt kaardid välja kukuvad , no ei leia head ja ilusat normaalse hinnaga rahakotti.

 • Reply Jane-Ly 7. oktoober 2018 at 17:51

  Mina valiks naiste rahakoti :) ma käekotti ei viitsi kaasas kunagi vedada ja selline mahukas rahakott nagu sul oleks ideaalne :)

 • Reply Kessu 7. oktoober 2018 at 17:49

  Rahakott w2 punane graveeringuga

 • Reply Kaidi 7. oktoober 2018 at 17:46

  Võidu korral valiksin meeste rahakoti peikale kingituseks. Tihti vingun, et ta käib ringi nii ära kulunud juustuga, mis on kuidagi jube punnis ja imelik, ehk siis peaks vist ikka ise talle sünnipäevaks uue kinkima. Minul ju häda, mitte temal 😄

 • Reply Riina V 7. oktoober 2018 at 17:46

  Mina igatsen pruuni naiste clutchi. Mu rahakott peab olema suur, sinna peab mahtuma palju kliendikaarte ja ka PIN-kalkulaator. Vahel panen münditaskusse oma sõrmuse. VonBaeri kotid on kenad ja klassikalised. Mulle meeldib, et neil on blokaator, mis ei lase kaardiandmeid varastada.

 • Reply Kaidi 7. oktoober 2018 at 17:42

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/ sobiks hästi emale juubeli kingituseks. Nahast rahakott on parim asi üldse, peab aastaid vastu, on mõnus ja asjad pole kadunud.

 • Reply Marilyn 7. oktoober 2018 at 17:42

  Mina valiksin meeste rahakoti koos graveeringuga mille kingiksin enda elukaaslasele.
  https://vonbaer.ee/franklin-nahast-rahakott/

 • Reply Stina 7. oktoober 2018 at 17:40

  Must W2!

 • Reply Karolin 7. oktoober 2018 at 17:38

  Minu emale oleks just selline punane rahakott kingiks ideaalne. Tal rahakott asjadest pungil ja oleks juba aeg välja vahetada, aga no ei ole leidnud ta midagi enda nõuetele vastavat. See oleks raudselt ideaalne, kvaliteetne ning mahutaks kõik tema asjad ära!

 • Reply Sigrid 7. oktoober 2018 at 17:37

  Ma vahepeal hoidsin rahakotis küüneviili, lootusest et see ei kao ära, aga ikka kadus :D
  Võidu korral valiks meeste rahakoti (Washington Münditaskuga )

 • Reply Raili 7. oktoober 2018 at 17:36

  Tumepruun clutch. Graveeritud.

 • Reply Epp 7. oktoober 2018 at 17:35

  Kingiksin selle oma mehele ja ilmselt laseks ta nime peale graveerida. https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/

 • Reply Kadriann 7. oktoober 2018 at 17:34

  https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/ koos graveeringuga “RaidoVonJänkuonu” oleks super lahe isadepäevakink abikaasale, kes kasutab vaid kaarditaskuid, kuid need kipuvad poole aastaga lagunema. Hetkel olemasolev seisab juba ausõna peal koos.

 • Reply Jekaterina 7. oktoober 2018 at 17:34

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  Nii väga tahaks :) ehk õnn naeratab :)

 • Reply Epp 7. oktoober 2018 at 17:33

  Mina valiksin naiste rahakoti oma nime graveeringuga 😊 Rahakotis hoian raha ja kaarte, muud lihtsalt ei mahu 😄

 • Reply Jane 7. oktoober 2018 at 17:33

  Sul on päris mahukas rahakott, sooviks endalegi sellist, palju kaarte oman. :D vana ongi üsna narts :D rahakotis olen hoidnud vist imelikest asjadest lapse hammast. :D

 • Reply Regiina 7. oktoober 2018 at 17:32

  W2 rahakotti oleks küll vaja, eelnevad on ära lagunenud ja sai ebayst kaarditasku tellitud, aga see ka lendast laiali ja kinnitusklõps(?) Läks katki. Seega oleks üliäge päris nahast rahakotike saada.
  Aga rahakotis reaalselt ainult kaardid ja raha, mündid ning üks kristall. Muu pudi-padi ei pane, ei meeldi kus rahakott paksuks läheb :D

 • Reply Kätlin 7. oktoober 2018 at 17:31

  Valiks selle sama mis sinul :) ja kindlasti tahaks ka graveeringut 😊🤗

 • Reply Ann 7. oktoober 2018 at 17:30

  Naiste pruun clutch: https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/. Imeline!

 • Reply Mairi 7. oktoober 2018 at 17:29

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

  Sooviks seda musta😊

 • Reply Marta 7. oktoober 2018 at 17:27

  Tere!
  Sama mis sinul (musta) see sobiks ju emale sünnipäeva kingiks hästi!💓
  Päikest siia vihmasesse päeva☀
  Tsauu!

 • Reply Inga 7. oktoober 2018 at 17:25

  Väga ilusad ja stiilsed rahakotid! Mul vist väga hädasti uut vaja pole, sest praegu ka kvaliteetne nahast rahakott, mis on mind teeninud juba umbes 15 aastat. :) Mis seal salata, pisut kulunud on see juba küll … Seetõttu läksid mu silmad särama naiste W1 tumepunase rahakoti peale … Klassikaline, kuid stiilne, ägedat värvi … Ja kui sinna saaks veel oma nime peale graveerida lasta … Oehhh, ma vist ikka vajan uut rahakotti …

 • Reply Riin 7. oktoober 2018 at 17:24

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/
  Kingiks võidkorral rahakoti endale sünnipäevaks,mis varsti tulemas.😊

 • Reply Andra 7. oktoober 2018 at 17:24

  Kingiksin selle enda mehele. Tal üks ja sama rahakott olnud 7aastat(tookord ka kinkisin). Üldse ta koonerdab endale millegi ostmisega.
  https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/
  Minu rahakotist ja käekotist leidub ka kõike, SOS olukorraks salvrätid, kilekott, valget paberit, ehteid,kamm, ripsmetuzz.. mõnikord ka raha 😂

 • Reply Altius 7. oktoober 2018 at 17:21

  Mina teeks kingi endale sünnipäevaks, ükskord võib ju endale midagi ilusat ja kvaliteetset lubada ka :) Graveenguks ehk initsiaalid, sest tundub, et seda rahakotti saab pikemalt kasutada, kestab kaua. Eelistan punast värvi :) oh, oleks ometi nüüd loosijumal minu poolt :)

 • Reply Anna-Liisa 7. oktoober 2018 at 17:21

  Mul leidub seal kõike…korjan tšekke, igasugused telefoni puhatuslapid, tabletid, ripsmehari ja hunnik kaarte.
  VB valikust võtaksin endale uue naiste rahakoti.

 • Reply Hele 7. oktoober 2018 at 17:21

  Oii.. Nii ilus rahakott ja tundub, et väga vastupidav. Mu emal oleks hädasti sellist vaja, pidevalt ostab ta enda omi turu pealt, aga siis u kuu pärast on narmendav ja katkine..

 • Reply Martin 7. oktoober 2018 at 17:19

  Oma vanale juustule sobiks asenduseks ideaalselt https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/

 • Reply Käthlin 7. oktoober 2018 at 17:18

  Valiksik “Naiste Nahast Clutch W3” rahakoti. Mu rahakott peab mahutama KÕIKE ning seega on tarvilik, et see oleks suur ja kvaliteetne :) ilmselt oleks ka tore graveering seal peal asjakohane

 • Reply Margis 7. oktoober 2018 at 17:15

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  Punane oleks nunnu :)
  Inglismaalt ostetud väikene rahakott ongi oma parimad päevad vist juba ära elanud,seega uus ja vastupidav kaaslane oleks meeldiv kingitus!
  Nimeline graveering oleks nagu kirss tordil 😊

 • Reply Maret 7. oktoober 2018 at 17:14

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/. Kuna enda rahakott oli juba suht kulunud, viskasin ära. Ja nüüd hoian köiki kaarde oma kõhukotis, lukuga sahtlis. Soovikski endale ja graveering oleks ka päris äge!

 • Reply T 7. oktoober 2018 at 17:13

  Ma valiks vist naiste oma. Enda oma juba nii räbal. Aga koguaeg ununeb endale uus soetada. Ehk naeratab loosiõnn siis vähemalt. 🙈😊

 • Reply Gaia 7. oktoober 2018 at 17:09

  Punane meeldiks, sünnipäev 29.10, oleks super kink endale :)
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

 • Reply Mailis 7. oktoober 2018 at 17:03

  W2 must rahakott kuluks ära. Praegune on ikka väga vana ja väsinud 😊

 • Reply I 7. oktoober 2018 at 16:57

  Sooviks naiste rahakotti võita.Mul on ka käekotis laiali load,id kaart,mõned klendikaardid laste id kaardid jne.Kuna oktoobris on mu sünnipäev oleks väga vahva võita;)ja laseks sul valida missuguse võidaks kui võidaks loomulikult:)

 • Reply Elis 7. oktoober 2018 at 16:56

  Minul on rahakotis kõik võimalikud kliendikaardid, pangakaart ja telefon, võtmed paneks ka sinna kui mahuks. Lisaks nendele on mul seal ALATI peavalurohud, söetabletid ja paar senti sularaha 😁 https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/ minu jaoks oleks selline clutch ideaalne peale laseks teha oma nimetähed. 😊

 • Reply Annika 7. oktoober 2018 at 16:54

  Tahaks täpselt seda sama mis sinul, oma initsiaalidega muidugi 😊

 • Reply Ariina 7. oktoober 2018 at 16:52

  Punane naiste rahakott on väga ilus, endal ongi praegune juba päevi näinud (loe: aastaid) 😁.

 • Reply Sirle 7. oktoober 2018 at 16:52

  Mina valiksin enda partnerile sellise iluduse https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/ Hetkel on tal kasutuses väike kaarditasku ning asjad muudkui kaovad. Loodan väga võidule :)

 • Reply Mannu 7. oktoober 2018 at 16:50

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/
  Mina valiks selle punase rahakoti oma kallile emale, kellel tuleb kuu keskel 50-s juubel. Kvaliteetne rahakott oleks igati sobilik kingitus ja kui saab veel ka graveeringu teha 😊 kahjuks ise ei saa nii vinget kingitust teha, kuna tuli mitmeid ootamatuid ja suuri väljaminekuid. 😞😞

 • Reply Age 7. oktoober 2018 at 16:50

  Fännan väga Eesti disaini ja jälgin ka juba pikemat aega VB tegemisi. Kahjuks ei ole olnud võimalust endale midagi nende tootevalikust soetada. Mulle väga meeldib nende W1 naiste rahakoti mudel tumepunasena 😍
  Ja enda initsiaalid peal oleks ju päris edev 😏

 • Reply Piret 7. oktoober 2018 at 16:48

  Classic Münditaskuga Rahakott, pruun – oleks ilus kingitus isale :) Graveering oleks põnev.

 • Reply Anny 7. oktoober 2018 at 16:47

  Ma võtaks naiste punase nahast rahakoti w2.

 • Reply Tiiu 7. oktoober 2018 at 16:43

  Mehele, rahakoti nurgad katki ja kulunud . Lähevad ruttu koledaks, koguaeg vaja jope taskusse suruda, siis jälle ära võtta. Varsti polegi midagi alles, seega mehele kuluks ära.

 • Reply Amanda 7. oktoober 2018 at 16:42

  Tumepunane rahakott oleks suurepärane 🙂https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

 • Reply I 7. oktoober 2018 at 16:41

  Sooviks naiste rahakotti võita.Mul on ka käekotis laiali load,id kaart,mõned klendikaardid laste id kaardid jne.Kuna oktoobris on mu sünnipäev oleks väga vahva võita;)

 • Reply Kairi 7. oktoober 2018 at 16:41

  Väga meeldiks punane graveeringuga naiste rahakott!

 • Reply Kelli 7. oktoober 2018 at 16:38

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ Selline rahakott oleks minu jaoks just ideaalne. Praegune hakkab juba väikseks jääma ja paljud kaardid mööda rahakotti laiali.
  Ükskord mul oli pisikene pross mitu kuud rahakotis. 😀

 • Reply Merike 7. oktoober 2018 at 16:36

  Võidu korral valiksin endale tumepunase naiste nahast rahakoti W1. Praegune rahakott vajaks hädasti välja vahetamist.

 • Reply Karin 7. oktoober 2018 at 16:34

  Mulle meeldib tumepunane W2 :)

 • Reply A4 7. oktoober 2018 at 16:30

  Endale oleks vaja kyll..praegu kasutan alist tellitud suurt rahakotti mis tegelikult visiitkaartide hoidja vist sest seal megalt kaarditaskuid..ja mul hunnikuga kaarte seega tasus 2ra..aga va vaeseke hakkab juba lagunema(isegi päris kaua pidas vastu) ja ammu vaatan ringi et millist asemele osta
  See sobiks sest siin tundub ka palju kaarditaskuid olema ja punane on väga ilus
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ AGA kuna meil issil ka rahakott juba läbi siis ma arvan et laseks hoopis lastel issile uue rahakoti kinkida isadepäevaks..saab issile ka midagi kasulikku
  https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/ selline must sobiks talle ideaalselt. Peale laseks nimetähed graveerida😊

 • Reply Liis 7. oktoober 2018 at 16:27

  Naiste must rahakott oleks ideaalne :)
  Rahakoti sisu poolest pole ehk midagi kummalist olnud. Kunagi sai Tallinna teletornis pressitud 5 sendisele teletorni märk, mille eest aastaid hiljem lunastasin oma pere neljajalge :) Selline vahva lugu :D

 • Reply Kady 7. oktoober 2018 at 16:26

  Mina sooviks clutchi :)
  Kõige veidram asi… hmm. Tampoon. Panin selle enda suure senditaskusse ja läksin lõbusasti poodi. Hakkasin maksma just senditaskust ning vups, järsku hüppas see kassade juurez maha. Selja taga seisis parasjagu mega kena kutt ka. Ilmselt läksin näost täitsa peediks😂

 • Reply Svea 7. oktoober 2018 at 16:24

  Punane naiste W2 rahakott oleks megatuus!:)

 • Reply Annika 7. oktoober 2018 at 16:21

  Nii kenad kotid VBl :) ideaalne rahakott oleks samasugune nagu sinulgi, aga musta värvi.

 • Reply Mari 7. oktoober 2018 at 16:20

  Võit oleks super! Rahakoti koos graveeringuga kingiksin mehele. 😊

 • Reply Jana 7. oktoober 2018 at 16:19

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/
  Ma ei teadnud, et selliseid asju üldse olemas on :)

 • Reply Kaia 7. oktoober 2018 at 16:19

  Naiste punane, nagu sul- imeilus!

 • Reply Annika 7. oktoober 2018 at 16:18

  Minu valikuks oleks must clutch ja peale võiks graveerida väikse lille vm, et enda kotti veidi erilisemaks muuta.
  Aga rahakotis ma vist midagi väga ebatavalist kandnud ei ole. Lisaks rahale ka kaartidele meenuvad vaid juuksekummid ja -klambrid, plaastrid ning valuvaigistid. Ehk kõik puha igav värk ;)

 • Reply Merilin 7. oktoober 2018 at 16:12

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/
  Ideaalne mulle, vana rahakott on juba niii ära kasutatud, sest sinna sisse lähevad koduvõtmed ja telo ning kõik kaardid mida poes vaja läheb( pluss need mida ei lähe ka). Ühesõnaga ära nad sinna ei mahu ja sellepärast on lukk ka veits katkine ja vajab alatasa putitamist. See rahakott oleks taevakingitus. 🤓🤓

 • Reply Helen 7. oktoober 2018 at 16:12

  Must nahast rahakott w2 oleks minu valik 😊
  Kõige imelikum asi mis mul rahakotis on olnud on laste hambad 😅, mis siis loomulikult olid mõeldud hambahaldjale 😂🙈

 • Reply Karin 7. oktoober 2018 at 16:09

  Valiksin naiste rahakoti W2 ja võiks olla ka graveering peal.

 • Reply Sandra Paur 7. oktoober 2018 at 16:07

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

  Sooviksin kinkida rahakoti oma emale! Must, klassikaline, sobib ideaalselt! :) Peale sooviksin graveeringut. “Kõige kallimale emale” ❤️

 • Reply Kristel 7. oktoober 2018 at 16:06

  Mina tahaks samasugust punast rahakotti https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/.
  Hetkel see mida kasutan on juba päris kaua olnud ja sealt tihti päris raske kaarte kättesaada😊 Rahakotis on koguaeg üks kindel kivike, palju kaarte ja ka laste idkaardid😍

 • Reply Ülle 7. oktoober 2018 at 16:04

  Minu rahakotis on eri aegadel kummalisemad asjad olnud : pallipumba nõel, auto mootori väntvõlli otsatihend ( uuena ikka) , üksikud lahtised võtmed mille päritolu ei mäleta enam, minigrip kotis lilleseemned ilma nimeta muidugi jms. Ohtralt kaarte ja vähe raha ikka ka.
  Mu on rahakott on juba selline et poe parklas võtan pangakaardi sellest välja ja panen taskusse, aga uut osta ei raatsi. Vanem laps kolib varsti oma koju ja kõik mu säästud kolivad koos temaga :)
  Oleksin õnnelik samasuguse tumepunase üle.

 • Reply Kaarina 7. oktoober 2018 at 16:04

  Meeste Classic oleks mehele väga tarvilik sünnipäeva kingitus😊

 • Reply Marlen 7. oktoober 2018 at 16:03

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/ Punane clutch sobiks hästi emale kingituseks, kellel samuti oktoobris sünnipäev

 • Reply Ele 7. oktoober 2018 at 16:03

  Punane clutch on lemmik. Pole ammu rahakotti olnud, kaardid istuvad kurvalt telefonikaante küljes ja raha jaoks kasutan eraldi väikest taskukest.

 • Reply Christianne 7. oktoober 2018 at 16:02

  Sooviks musta ja graveeringuga 😊😊

 • Reply A.nn 7. oktoober 2018 at 15:57

  W 2 rahakott.

 • Reply Mari 7. oktoober 2018 at 15:57

  Ammu juba igatsenud normaalset rahakotti, aga miskit pole silma jäänud, kuid see tundub täpselt ideaalne😍. Sooviks musta sarnast🙋🏼‍♀️

 • Reply Kärt 7. oktoober 2018 at 15:52

  Minule kuluks täpselt samasugune punane ära nagu Sinul! :) Olen juba aasta aega otsinud endale korralikku rahakotti, mis ei laguneks kohe ära, kuid siiani ei olnud leidnud endale meelepärast. Praegu armusin sellesse punasesse täiesti ära ja see oleks minu jaoks ideaalne! :)

 • Reply Kerli 7. oktoober 2018 at 15:52

  See sama punane oleks ideaalne. :)

 • Reply Liivika 7. oktoober 2018 at 15:49

  Mina võtaks ka samasuguse nagu sul. Vana rahakott on hetkel omadega õhtal ja nii ma otsin pidevalt kuhu enda pangakaardi topinud olen. Värv võiks ka punane olla sest musta rahakoti on nii raske üles otsida majapidamisest :D

 • Reply Kristiina 7. oktoober 2018 at 15:49

  https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/
  Kingiks mehele.

 • Reply Kats 7. oktoober 2018 at 15:47

  Vot seda oleks mul vaja küll. Mul hetkel selline väike põrsas, et kui paned kaks kaarti või kaks euro rohkem sisse siis hüppab see lahti nagu konn. Muidugi graveeringuga oleks asi ka isikupärasem, aga võib jääda ka selliseks anonüümseks kotikeseks ka 😉 baizewei rahakott peaks olema ikka punane siis püsib raha alati sees 😊

 • Reply Tuuliki 7. oktoober 2018 at 15:44

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ Must

 • Reply N 7. oktoober 2018 at 15:43

  Minu isal on olnud umbes 30 aastat sama rahakott, isegi naha lõhn on veel juures, see on juba nii ära lagunenud ja sularaha ei saa seal vahel üldse hoida, umbes 15a tagasi ostis ta endale uue rahakoti sai natuke aega kasutada, kui see koos kõikide dokumentidega ära kadus, peale seda võttis kasutusele uuesti oma vana rahakoti. viis aastat hiljem helistati, et ta rahakott on üles leitud😀 Aga kasutab ikka veel oma vanakest, ma pole kindel, et ta sellest nõus loobuma on, aga kingiks talle sellise https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/😊

 • Reply S. 7. oktoober 2018 at 15:43

  W1 tumepunane versioon initsiaalidega tundub ideaalne, eriti praegu kui uut rahakotti oleks hirmsasti vaja, sest eelmisel juba narmad väljas. Aga mul on rahakotis beebiplaastrid ja tohutul hulgaks tsekke ja asju, mida ma kord kuus umbes siis sorteerin ja minema viskan.

 • Reply Merilin 7. oktoober 2018 at 15:43

  Imeilusad rahakotid.
  Minu lemmikuks on https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/. Tundub, et sinna mahub kõik esmavajalik ja muidugi ka kõik see, mis nii vajalik ehk ei olegi…
  Praeguses rahakotis on omajagu kaarte, mu kallite õpilaste joonistused, mis nad mulle õpetajate päevaks tegid. Senditaskust leiab träpsukese Ibumetini ning mõned mündid.
  Rahakott ise hingitseb vaevu ning olekski aeg uus soetada. Loodan loosiõnnele! :)

 • Reply A 7. oktoober 2018 at 15:42

  Hädasti kuluks ära see sama kaunitar millest kirjutad. Saaks ka oma ahjusooja roosa kaartikese (ja kõik muud sada kaarti) millegi asjaliku vahele ühte kokku panna. Praegune turult pärit si*anikerdis on kohe taas otsi andmas….ma ei saa aru miks ei või rohkem kui aasta üks asi püsida…aga vat kallimat ise osta ei täi ka eksole 😅😅😅 # kooner

 • Reply Liis 7. oktoober 2018 at 15:42

  Kui peaksin võitma, siis otsustaksin, kas rahakoti saab minu suurepärane lapse isa isadepäevaks või väga hea ema jõuludeks. :)

 • Reply Sille 7. oktoober 2018 at 15:42

  Valiksin oma kalli kaasale sellise rahakoti https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/
  Kuna varsti on kohe tulemas ka isadepäev siis see oleks väga tore kingitus talle. Issi on meil ehitusmees ja rahakott saab igasugust vatti töötunkede sees. Olen talle mitu korda öelnud et ta lubaks endale ka vahest midagi ja ostaks uue. Aga tema tavaline vastus on ikka , ostan siis kui vana on päris katki. Pigem ostan sulle ja lastele midagi :)
  Rahakoti peal võiks olla graveering: Siim
  Ma arvan, et see oleks väga tore ja meeldiv üllatus temale.

 • Reply Eva 7. oktoober 2018 at 15:41

  Pekid leekides! Mul ongi rahakott “otsa saamas”. Ja aiiii, see clutch w3 punane oleks parim! Mul rahakott ka alati megalt jama täis, tihti igasugused tšekid ununevad sinna ja võib lausa ekslik mulje jääda, et seal sees on kõvasti pappi :D Graveeringu võtaksin ikka ka, kuidagi palju fäänsim siis :D

 • Reply Jaanika 7. oktoober 2018 at 15:39

  Minul on hetkel suvel ostetud suvaline Reservedi rahakott ja juba näitab samuti lagunemise märke. :D Korralikku nahast rahkotti polegi olnud :) Kuna mulle pigem meeldib väiksem rahakott, siis valiksin selle: https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/ ja laseks vbl midagi peale ka grveerida :)

 • Reply Laura 7. oktoober 2018 at 15:37

  Mina valiksin naiste rahakoti, selle sama ilusa punase 🙂
  Endal rahakotis palju erinevaid tšekke ja poenimekirju (mida ma enamasti unustan kasutada 😂), sularaha ja mündid ja isegi rimikleepsud, mida samuti ei kasuta, aga alati kogun 😂

 • Reply Keidi 7. oktoober 2018 at 15:36

  Omg, on jaaa nii ilus!! Ma tahaks seda suurt W3 naisterahakotti…. Endale 😁

 • Reply MartaP 7. oktoober 2018 at 15:34

  Olen 25-aastane noor naine, kes kasutab laste rahakotti, mille ma ostsin, kui olin 13-aastane. Olen juba kaua aega tahtnud endale soetada kvaliteetset rahakotti, kuid paratamatult on nad üsna krõbeda hinnaga. Valiksin endale W1 tumepunase rahakoti, see on ilus ja minimalistlik. Ja öeldakse, et punane rahakott tõmbab raha ligi!

 • Reply Marion 7. oktoober 2018 at 15:33

  Uut rahakotti oleks vaja küll. Mulle ka väga meeldivad von baeri tooted, kuid olgem ausad, nad on üpris kallid. Loosiõnne naeratamise puhul valiksin selle https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ punast värvi. :)

 • Reply Annika 7. oktoober 2018 at 15:32

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/ Selline palun 😊

 • Reply Jane 7. oktoober 2018 at 15:32

  Minu emal sünnipäev tulemas, kingiksin heameelega temale ühe ilusa punase rahakoti https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/.

 • Reply Hanna 7. oktoober 2018 at 15:32

  Mina kingiksin võidu korral classic meeste rahakoti koos initsiaalidega oma peikale, kellel varsti sünnipäev tulemas.

 • Reply Anna 7. oktoober 2018 at 15:32

  On lihtsalt imeliselt lohutav lugeda, et on veel neid kellel on pangakaardid kadunud. Mul on pidevalt sama mure. No lihtsalt kohutav! Eriti hea muidugi, et ammuilma juba mitte kehtivad mingid kliendikaardid on korralikult kõik alles:)
  Mina sooviks sellist rahakotti nagu Sul endal on, ideaalis sinist. Oi oleks valikus veel rukkilille-sinine .. oisamumeie😍 Aga sinine on sinine!
  Ahjaa, ootan juba seda käekotisisu-juttu. Praegu sain lohutust, et ma pole ainus kel kaardid kaovad:) tahaks lugeda ka seda, et ma pole ainus kel käekotis on kummalisi asju:)

 • Reply Kristiina 7. oktoober 2018 at 15:30

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ see meeldiks väga, vana rahakott on juba vääga vana ja vajaks väljavahetamist . Värvilt võiks olla must ja väga lahe oleks kui oleks ka nimi peale graveeritud :))

 • Reply Katriinu 7. oktoober 2018 at 15:28

  yep, kui juba siis juba – I like clutch! Nimelt ma eriline vallavaene, kellel pole ei rahakotti EGA kaardikotti – hoian pangakaarti ja id-kaarti mobiilikaantes… sorry hoidsin, sest kuna see sai ka nüüd ribadeks kulutatud, siis lihtsalt taskus (ei pea vist mainima, et käekotti kui sellist mul ka ei ole :(…) Nüüd lähen vahel nagu aus mees muiste telefon harjumusest näpus poodlema ja alles kassas (jumal tänatud iseteeninduskassade eest, jälle üks piinlik moment elus olemata) avastan, et damn, pole kesta, pole kaarte…. ja vantsin koju sobrama, millistes taskutes kaardid pesitsevad. Seega clutch it is mida mulle elus vaja oleks, et valge inimesena ennast tunda :D

 • Reply K 7. oktoober 2018 at 15:28

  Uuh, punane W2 😻

 • Reply mare 7. oktoober 2018 at 15:28

  Mehele võtaks koos graveeringuga. Praegu tal polegi, aga usun et küll hakkaks kasutama :D https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/

 • Reply Kadi 7. oktoober 2018 at 15:26

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/
  Tumepunane rahakott.

 • Reply Merelle 7. oktoober 2018 at 15:26

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/
  Punane rahakott 😍😍😍

 • Reply Gerda 7. oktoober 2018 at 15:24

  Üks hea clutch oleks super, sest ma olen väga tubli rahakoti maha unustamises, kui erinevaid kotte kasutada ja see lahendaks selle probleemi :) https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/

 • Reply Erle 7. oktoober 2018 at 15:24

  Mul ei olegi hetkel rahakotti, sest vanal lakkas lukk töötamast. Viimati kui kasutasin ei tahtnud maksmis ajaks lukk lahti enam tulla… 😂
  Seega üks naiste nahast rahakott W2 kuluks ära küll. Mul lapsi kolm ja hulga muid kaarte kaa. 😉

 • Reply Velly 7. oktoober 2018 at 15:23

  Uus rahakott kuluks ära igaljuhul 🙂

 • Reply R 7. oktoober 2018 at 15:22

  Mina sooviks ka sellist punast, enda nimega.
  Veidraid asju seal väga ei hoiusta, lihtsalt väga palju pabereid ja kaarte. Just leidsingi selle paberikuhja seest 20 eurot, millest polnud aimugi :P

 • Reply Jane 7. oktoober 2018 at 15:22

  Naiste must W2, et kaardid ja raha enam kotis laiali ei oleks :)

 • Reply Kadru 7. oktoober 2018 at 15:19

  Naiste W2 rahakott oleks väga äge! Ja kindlasti punane sest siis pidi raha paremini püsima ja rohkem olema seda ka.😁Kuigi mulle see seni pole mõjunud millegi pärast.😂Aga noh lootma ju peab!

 • Reply Kata 7. oktoober 2018 at 15:19

  Oi, täpselt seesama mis sul, ehk naiste punakas rahakott oleks ideaalne kink emale 😍😍

 • Reply Triin 7. oktoober 2018 at 15:19

  Mina valiksin naiste rahakoti. Enda rahakotis hoian patsikumme, plaastreid, vahel ka väikseid kivikesi :)

 • Reply Mari 7. oktoober 2018 at 15:18

  Mina sopviks vôita punast https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/. Hetkel on kasutusel kaarditasku ja alati on kôik kaardid kuskil laiali. Vôi ma siis unustan selle lihtsalt koju. Ole mehekd ja loosi nüüd lôpuks mulle see vôit. Oleks väga vaja! :)

 • Reply Kerli 7. oktoober 2018 at 15:17

  Kingiks võidkorral rahakoti enda elukaaslasele, millele laseks siis tema nimetähed peale graveerida.

 • Reply Kaie 7. oktoober 2018 at 15:17

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  Selline punast värvi võiks olla minu oma :)!
  Praegune rahakott on üsna vana ja kulunud.

 • Reply Pisi 7. oktoober 2018 at 15:14

  Mehel on tulemas sünnipäev ja hea meelega kingiks talle sellise rahakoti https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/ Ta siiani kasutanud minu vanu kaardihoidjaid, kuna ta ei taha ise endale midagi osta ja nii raske on talle midagi leida. Nüüd leidsin ja jään loosiõnnele lootma.
  Kusjuures mulle meeldivad ka seljakotid. Olen pikalt uue seljakoti otsingul. Mul on olemas selline, kuhu enda macbooki mahutan aga oleks vaja sellist pisikest, kuhu hädavajalik mahutada, kui nt autoga sõitma läheb või siis kiire linna tiir. Mul on õlakotte aga kui sinna kraami koguneb, siis see surub nii palju õlale, et õlg hakkab valutama.
  Minu rahakotis siis on minu ja laste dokumendid ja muud hädavajalikud kaardid, sularaha, mõned sendid, erinevaid visiitkaarte. Ei teagi, miks neid hoian :) On ju telefon olemas.
  Plaastrite jaoks meil nt olemas eraldi nö pisike kosmeetikakott. Seal on palju erinevaid plaastreid. Kolm last ja ei tea kunagi, millist plaastrit keegi eelistab. Siis hea, kui on mitut erinevat, et sobivad nii lastele, kui täiskasvanutele.
  Ega sa juhuslikult allahindust ei saa orgunnida? Ma nii tahaks endale jõuludeks sellist kotti https://vonbaer.ee/vaike-nahast-seljakott-bella/ aga täishind on päris krõbe ja hetkel sellist kulutust lubada ei saa. Lisaks ostaks mehele selle rahakoti, kui loosiõnn ei peaks mind soosima.

 • Reply Liis 7. oktoober 2018 at 15:11

  Võidu korral valiksin endale punase w2 naiste rahakoti. Viimati ostsin endale rahakoti umbes 4 aastat tagasi ja selle aja kohta on see väga hästi vastu pidanud, aga vaikselt peab hakkama mõtlema uue rahakoti peale.

 • Reply Sandra 7. oktoober 2018 at 15:11

  Minu abikaasa on nii tubli ja traks. Ta kunagi ei vingu, kuigi teeb füüsiliselt ja mentaalselt stressirikast tööd, lisaks otsustas ta sellel sügisel oma haridusteed jätkata ja varsti on ka juba kahe lapse isa!
  Kuna ma usaldad poeskäigud talle, siis on meie peres hetkel ainult üks rahakott, ning see on mehe oma. Seal on nii minu kaardid kui dokumendid, kui ka tema omad. Kahjuks pole rahakott juba ammu enam parimas seisukorras ja vajab hädasti välja vahetamist.
  Valisin välja selle https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/

 • Reply Triinu V 7. oktoober 2018 at 15:09

  Naiste rahakotti😀 ma ostsin House rahakoti ja see oli viga, väga ebakvaliteetne😀

 • Reply Aili 7. oktoober 2018 at 15:09

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/ pruun on minu lemmik. Olen hetkel uue rahakoti otsingul, kuna vana ütleb kohe-kohe üles :( olen otsinud, aga siiani pole leidnud sellist, mis meeldiks ja mu asju mahutaks :/ hetkel on minul rahakotis mehe jaoks peavalutabletid, enda jaoks prillipuhastuslapp ja küüneviil :P kunagi ammu oli ka kondoom, siis kui vallaline olin :)

 • Reply Janet 7. oktoober 2018 at 15:06

  Mul on täpselt puudu üks must nahast graveeringuga clutch :)

 • Reply Liisa 7. oktoober 2018 at 15:05

  Naiste W1 koos graveeringuga sobiks kingisaajale minu arvates väga hästi.

 • Reply Kristi 7. oktoober 2018 at 15:05

  Naisterahvast kuluks ära. Hetkel samuti kasutusel rohkem kaarditasku kui rahakott.

 • Reply Gerli 7. oktoober 2018 at 15:02

  Mulle meeldivad nad kõik, aga kui tuleb valida, siis W3. Aga tõesti, super ilusad! 🙂

 • Reply J a n e I 7. oktoober 2018 at 15:01

  https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/

  Sooviks oma elukaaslasele uut rahakoti, sest see mis tal hetkel on see üldse ei kannata enam välja võtta. Alati kui ta palub, et kas ma saaksin oma rahakoti laua pealt, siis need kaardid lendavad mööda tuba igasse nurka. Kaarditasku on nii välja veninud, et süda läheb pahaks.
  💵💷👌

 • Reply Pille 7. oktoober 2018 at 15:01

  Oeh.. Ma olen ammu endale uut rahakotti otsinud, mis oleks mahukas, sest neid kliendikaarte ja muud tavaari on nii palju, mis peaks rahakotti ära mahtuma. See suur nahast W2 tumepunane rahakott oleks IDEAALNE! :)

 • Reply Jane 7. oktoober 2018 at 15:00

  Naljakas asi rahakotis oli vast kalasoomused, kuna need pidid raha juurde tekitama 😜Mina sooviksin sellist rahakotti nagu Sinul ehk naiste w2 aga punast. Praegune rahakott ei kannata väga kriitikat ja sinna väga ei mahu ka midagi.

 • Reply Getter 7. oktoober 2018 at 14:59

  Ma ise ei ole üldse suurte rahakottide fänn, eelistan pigem kaarditaskut, sest see mahub igale poole ja mugav kaasas kanda. Kui ma peaksin võitma, siis valiksin naiste nahast clutchi, millesse viskaksin kaardid, telefoni ja võtmed ning eraldi käekotti ei olegi vaja kaasa vedada 😁👌 eelistan graveeringuta.

 • Reply Eneli 7. oktoober 2018 at 14:59

  https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/ oleks väga sobilik abikaasale :)

 • Reply Maiken Mustasaar 7. oktoober 2018 at 14:55

  Osalen ka loosis:)!Selline must naiste rahakott oleks kena:)Endal hakkab uuba vanaks jääma.Ma usun kui see vahelt üks jupp ära võtta mahutaks ehk ka telefoni.Mega mugav oleks mõlemad samas kohas:)

 • Reply Evelin 7. oktoober 2018 at 14:50

  Naiste punane w2 rahakott kuluks ära küll.

 • Reply Marilin 7. oktoober 2018 at 14:47

  Ma võtaks selline nagu sul . Ilmselgelt nende valikute seast parim – https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

  Aga tead mis mul on olnud ja on siiani rahakoti vahel :D mis siis et ma ise suitsu ei tee aga üks suits on sentide hulgas. Kõik on seda puru täis aga ma ei viitsi ära ka puhastada ja visata sest am ei käi selle rahakotiga kuna mul ei mahu sinna sisse ei telefon ega võtmed ja ma kannan parem pangakaarti niiisama kaasas. Kuigi jumala tihti oleks vaja ka kliendikaarte aga siis ma olen järtsust järgmiselt küsinud kas tal on mulle korraks laenata :D

 • Reply Mari 7. oktoober 2018 at 14:47

  Rahakotis köige imelikum asi ilmselt taksost kogemata kaasavöetud see väike prügikast mis ukse küljes on. Naiste W2 must rahakott oleks imeline.

 • Reply Sandra T 7. oktoober 2018 at 14:44

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ Sooviks seda rahakotti ning punast värvi :) Peale laseks graveerida enda nimetähed S ja T. Uut rahakotti oleks vaja küll, kuna eelmine sai juba aastaid tagasi reisilt ostetud ja näeb juba suht kulunud närakas välja 😄 Loodan võidule!

 • Reply Liisa 7. oktoober 2018 at 14:42

  Kuna abikaasa sai endale juba eelmine aasta sünnipäevaks von baeri initsiaalidega rahakoti siis tahaks endalegi sellist ilusat kvaliteetset kotti saada. Clutch oleks mulle kõige asjalikum sest kolme lapsega on alati mingit staffi vaja kaasa võtta kui minna kuskile 😊

 • Reply Heidy 7. oktoober 2018 at 14:42

  Ma olen niii kaua otsinud rahakotti ja see on parim mis ma näinud olen!!! Lihtsalt nii minu!!!

 • Reply Andra 7. oktoober 2018 at 14:41

  Käisin täna just rahakotti otsimas, aga no ei leidnud sobivat. Naiste must W2 rahakott oleks super!

 • Reply C 7. oktoober 2018 at 14:40

  Kõige imelikum asi on olnud sidemed & tampoonid rahakotis :D Valiksin Naiste Nahast Rahakoti W2

 • Reply Brigitta 7. oktoober 2018 at 14:38

  Mulle meeldiks W2 punane rahakott 😊

 • Reply Birgit 7. oktoober 2018 at 14:38

  Võidu korral valiksin meeste Classic Münditaskuga Rahakotti. Mu elukaaslasel on kuu lõpus sünnipäev ja see oleks ideaalne kingitus talle, vana rahakott vajab hädasti välja vahetamist. Olen varemgi VB tooteid piilunud kuid hind on natuke krõbe minu jaoks :/

 • Reply Mirru 7. oktoober 2018 at 14:37

  Naiste nahas punane W1 rahakott meeldiks väga. Vana ongi juba räbalaks kasutatud ja aeg välja vahetada.

 • Reply Mari Liis 7. oktoober 2018 at 14:36

  Osalen loosis:) Naiste w2 punane rahakott oleks suurepärane. Mul on tavaliselt rahakotis väga palju asju, mulle meeldib ka oma telefoni ja võtmeid sinna pista.

 • Reply Diana 7. oktoober 2018 at 14:36

  Meeste oma sooviks:)

 • Reply Sandra 7. oktoober 2018 at 14:36

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/

  Punane värv, aga kingiks hoopis kallile emale lihtsalt selle eest, et ta alati olemas on 🤗

 • Reply Helena 7. oktoober 2018 at 14:34

  Mulle väga meeldib must naiste rahakott W2, uut rahakotti oleks hädasti tarvis :)

 • Reply Kätlin 7. oktoober 2018 at 14:34

  Ma tahaks clutchi endale :) Mul on vaja, et KÕIK mu kaardid ära mahuksid :D VB oleks ilus :)

 • Reply Pätu 7. oktoober 2018 at 14:34

  Tahaks väga W3.Nii vastik on praegu väike vana rahakott kuhu ei mahu kaardid ära ja sendid kaovad koguaeg. Pidevalt tõsta kaardid välja ja pane tagasi kotti.Alatihti jäävadki paljud hädavajalikud kliendikaardid koju riiulile.

 • Reply Marilyn 7. oktoober 2018 at 14:33

  Päästsid päeva, just mõtlesin, et olen kuulnud plaastritest, mida saab panna riietele ning aitavad nina lahtisena hoida, aga nime ega muud ei tea. Vot nüüd sinu rahakotis sobrades sain nime teada ja saan minna apteeki ostma !
  Jaaa noo nahakreem – selle olemasolust polnud mul ka aimu (olen küll väga suur VB austaja, kuid viimasel ajal pole nende lehele sattunud). Super, kõik hooldavad oma saapaid ja riideid, kuid olgem ausad, nahast rahakotid ja kotid vajavad ka ju hoolitsust, et nad kauem kestaks ning oma ilus säilitaks. Niiet ka seda ma vajan!
  Nüüd siis konkreetselt rahakotist. Nagu eelnevalt juba mainisin olen suur VB austaja (tooted on kvaliteetsed ja omanäolised), ise omades Vb kaarditaskut siis olen tihti leidnud end mõttelt miks küll VB pole teinud naistele rahakotti, mis oleks suurem kui väike tasku rahakott. Ja ohh imet, tundub, et minu soovidele on vastatud. Uued rahakotid on just see minu Must Have toode. Sinu rahakoti puhul meeldib mulle kaarditasku, mida saab magnetiga kinnitada ja vajadusel ka ära võtta – geniaalne !!
  Mina tahaksin oma valdustesse saada just seda tumepunast rahakotti https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/

  Aplaus Von Baerile imeliste toodete eest!

 • Reply kersti 7. oktoober 2018 at 14:33

  ja p.s .Kogu see artikkel kais enda kohta 99.9 protsenti.mingi nadal tagasi motelsin osta lopuks rahakoti……..s.t normaalse rahakoti,kuhu tahaks oma kaardid panna.teised juba nassakad ja ei tahaks neid kuskil poes valja votta….peaaegu koik kliendikaardid kusagile kadunud…usun,et kui on juba rahakott olemas,ilmuvad need kliendikaarditki nagu iseenesest valja.aga sul lahe rahakott,mahukas.

 • Reply Annika 7. oktoober 2018 at 14:31

  Ma ka suur Von Baeri toodete fänn ja rahakott ongi veel puudu. lemmikuks on https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/ W3 ja punast värvi.

 • Reply Kristina 7. oktoober 2018 at 14:30

  Naiste w1, punane. Enda oma vaikselt laguneb

 • Reply Evy 7. oktoober 2018 at 14:28

  Ma nii hea meelega sooviks mehele kaardihoidjat mingi ilusa graveeringuga. Okei. Tegelikult peaks vist ennem endale uue rahakoti muretsema. See aasta juba teine rahakott. Kõik lihtsalt lagunevad. Mul küll ei ole meeletult asju seal vahel aga mõnikord kui poodi lähen ja käekotti ei viitsi kaasa haarata siis panen telefoni ka tahakoti vahele. 😂 võibolla selle pärast lagunevadki kuigi on väga õhuke telefon 🤔😂

 • Reply kersti 7. oktoober 2018 at 14:27

  osalen,sooviks rahakotti naistele aastaid pole ei kae ega rahakotti valja minnes kasutanud.RTulemuseks ka kaartide ,moistatuslik,kadumine.rahakott on hea asi jah,voidu kolrral votaks endale.

 • Reply Eliko 7. oktoober 2018 at 14:26

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/ minu lemmik

 • Reply Mia 7. oktoober 2018 at 14:24

  Uus naiste rahakott kuluks vana asemel ära.

  • Reply D 7. oktoober 2018 at 14:45

   Minagi läheks selle clutchi teed ja ega see graveering ka paha ei teeks :D Lihtsalt rahakotis on mul nii palju varandust alustades kõikidest võimalikudest poekaartidest kuni rootsi 20-krooniseni, mis vend kunagi kinkis. Vahet ei ole, et ise pole seal aastaid käinud :D Ja päris aus olles siis on ikka väga tüütu vedada mõne asja pärast suur seljakott kaasa, kuskohast seejärel hakata otsima seda rahakotti jne.

 • Reply Tuuli 7. oktoober 2018 at 14:23

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ mulle meeldiks väga see, vana rahakotr vajaks väga ümber vahetamist. :) Imelikke asju mul rahakotis ei leidu, ma lihtsalt ei pane neid sinna :D

 • Reply GV 7. oktoober 2018 at 14:23

  Naiste W2 punane rahakott oleks ideaalne🙂

 • Reply K. 7. oktoober 2018 at 14:22

  Osalen ka loosis :)
  Ja kui mingil kummalisel kombel peaksin võitma, siis sooviksin Clutch W3 mudelit. Ja no üübertuus oleks, kui mu nimi oleks ka veel peale graveeritud 😎
  Kuna ma olen paras kooner, siis ostan ka soodukate ajal rahakotte, aga kaua nad vastu ei pea.
  Rahakotis on mul load, enda ja laste id-kaardid ja hunnik kliendikaarte.
  Tavaliselt veel telefon, plaaster, paber ja mingi pisem pliiats (sest mu parkimiskellad kaovad kuskile ära ja siis on hea kellaaeg üles märkida).
  Ja kõige veidram asi, mis mul rahakotis on olnud on lapse juuksed ja hammas 😁
  Juuksur andis mälestuseks kaasa väikse juuksesalgu, aga ma pole veel neid albumisse pannud.
  Ja vanema lapse hammas oli ka pool aastat rahakoti vahel. Hambaarst pidi vajalikuks hammas kaasa pakkida 😀

 • Reply Oksana 7. oktoober 2018 at 14:21

  Naiste Nahast Clutch W3 ja graveeriks võimalusel D&J (laste nimetähed, ei tea mis kiiks on, kuid kohutavalt meeldib kui nad mul igal pool kaasas on, pühendan mu kõige kallimatele). Samuti peavad plaastrid kindlasti kaasas koguaeg olema ja no väga väga palju erinevaid kaarte.

 • Reply Laura 7. oktoober 2018 at 14:20

  Punane naiste nahast rahakott W1 koos graveeringuga :)

 • Reply Kati 7. oktoober 2018 at 14:19

  Solaariumi poolik kreem pool aastat rahakotis on vast kõige kahtlasem asi olnud. Selle poole aasta jooksul korduvalt mõtlesin,et viskan ära aga noh mine tea, ehk läheb tarvis 🤦🏻‍♀️Kindasti valiks mina w2 musta rahakoti. Tundub megaäge ja väga mahuks. Küünekäärid ja viil võiks mahtuda rahakotti, mul 2a pesamunale pidevalt mingid küünehädad 🤷🏻‍♀️

 • Reply Merili 7. oktoober 2018 at 14:19

  Punane naiste nahast rahakott W2 oleks mulle ideaalne, sest mul alati sitaks manti rahakoti vahel ja see tundub kõike seda mõnusalt mahutavat.

 • Reply Kirke 7. oktoober 2018 at 14:19

  Naiste rahakott w1(punane)on just see mida ma siiani no mitte kuskilt leidnud ei ole. Just selle rahakoti võidu korral kingiksin ma selle oma emale, kelle nahast rahakott juba laguneb ja uut just tema maitsele on üliraske leida. See võit oleks täistabamus! 🙂

 • Reply Annika 7. oktoober 2018 at 14:16

  Naiste punane W1 initsiaalidega oleks imeilus kingitus!

 • Reply Evelin 7. oktoober 2018 at 14:15

  Mulle meeldiks sarnane, nagu sinul Naiste Nahast Rahakott W2 :) hiljuti läks mul lemmik stella mccartney rahakott katki ja pole uut ostnud, pöördusin ühe vana juurde tagasi.. uut pole ilmselt sellepärast, et pole leidnud :) Aga imelikum asi rahakotis? Mhh.. ilmselt lapse piimahambad :D hambahaldjas pidi need kuhugi peitma ju ;) nii mõnelgi korral poes sente otsides olid hambad ja sendid pihus ja teenindja vaats veidralt.

 • Reply Sandra 7. oktoober 2018 at 14:15

  Tahaks seda, mis Sinagi said 😍 mul tavaliselt sama meetod, et kõik kaardid ja kopikad on kotipõhjas laiali või siis jaotatud erinevate jopede/jakkide taskutesse. Koguaeg otsin omi asju taga. Rahakotte olen ikka vaadanud siit ja sealt, aga pole veel meeldivat leidnud. Lootus on ka kunagi load saada, siis oleks küll, kui ta kindlas kohas oleks 😉

 • Reply Siret 7. oktoober 2018 at 14:14

  See, mida ma hetkel oma rahakotiks nimetan, oma nime oma kulumisastmega ei vääri aga kuna ta mahutab palju, elan üle. Mul on rahakotis hetkel lapse äratulnud hammas, mis hambahaldjas ära pidi võtma/peitma, katkine kuldkett, juhuks, kui kullasepa lähedale satun ja aega on. Siis sendisahtlis kannan hõbepaberis kalasoomuseid, et raha otsa ei saaks (vanavanaema tarkusetera). Siis on rahakotis hulk vanu tsekke, mida olen alles hoidnud, et äkki tagastada midagi garantiikorras vaja (reaalne vajadus null). Kuna kogun erinevaid euro-ja meenemünte, hoian neid eraldi, et ma neid ära ei annaks. Mul on oluline, et palju kaarte mahuks ära, sest ma olen kliendikaartide sõltlane, tundub nende hunnikut nähes. Juhilube ma kaasas ei kanna, id kaart selle asemel, seega Mallukas, soovitan sama teha, muidu saadetakse uuesti eksamile sind, kui ära kaotad :)
  Aga eelistaksin W3 ilmselt, kuna käerihm küljes.

 • Reply Moonika 7. oktoober 2018 at 14:14

  Tumepunane clutch on ideaalne, sest enamasti ongi vaja vaid rahakott, võtmed ja telefon kaasa võtta. Sellejaoks suurt käekotti kanda on natuke tüütu ja samas rahakotti ja telefoni eraldi käes hoida ka kehva variant. Võtmed mahuvad taskusse, muu mitte.

 • Reply Merilyn 7. oktoober 2018 at 14:14

  Tahaks väga naiste rahakotti W1, punane.
  Mul on ka praegu selline seis, et kõik asjad, mis peaksid muidu kenasti rahakotti käima, vedelevad igal pool käekotis laiali. Pole kuidagi mahti olnud seda meeldivat rahakotti otsida, aga Von Baeri oma oleks küll väga ilus ja sobiks nii hästii!

 • Reply Tuuli 7. oktoober 2018 at 14:13

  Must naiste rahakott oleks lihtsalt nii nii äge. Enda oma on lapse poolt vildikate ja pastakatega ära soditud ja ei näe just väga esinduslik enam välja.

 • Reply C 7. oktoober 2018 at 14:13

  Mul on endal lambine viia kas, aga täiesti terve rahakott olemas. Mehe rahakotil on senditasku lukk katki ja kurdab, et tahab uut rahakotti ja mingit korraliku. Seega valin https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/ selle, ideaalne talle.

 • Reply Merili 7. oktoober 2018 at 14:13

  https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/ sellise kingiks mehele ja koos graveeringuga 😍😎😇

 • Reply Kristi 7. oktoober 2018 at 14:12

  Mu praegune rahakott on just selline, nagu sa kirjeldasid, et ei tohiks olla: paned vahele juurde kõige õhema märkme või kaardikese ja kogu süsteem on peapeal, kott enam kinni ei lähe ja kui läheb, on koledalt punnis. Nii on mul max tähtsad kaardid rahakotis ja vähem tähtsad hunnikus sahtlis. Iu :(
  Kuna mul on tihti ka probleem, et pole telefoni kuskile susata, teeks mind õnnelikuks tumepruun clutch, millele on minu nimi graveeritud.

 • Reply Laura 7. oktoober 2018 at 14:11

  Valiksin selle https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/ oma mehele tähtpäevaks kingitusena :)

 • Reply Hrlina 7. oktoober 2018 at 14:11

  Naiste rahakott w2 kas musta või punast tooni. Võib ka nimi peale graveeritud olla. Pole kunagi korralikku rahakoti olnud ja kõige imelikum asi on vist olnud poja sokid.

 • Reply Doris 7. oktoober 2018 at 14:10

  Aegajalt leidub mul rahakotis tampoone ja patsikumme. Pudeliavaja oli ka kunagi senditaskus 😅 mulle meeldiks naiste must clutch. Graveeringuga Doris

 • Reply Triin 7. oktoober 2018 at 14:10

  Tere! Soovin loosis osaleda ja võita sooviks musta clutchi, sest iga jumala hommik ma lähen toast välja käed manti täis( autovõtmed ja koduvõtmed ja telefon ja samuti töötõend ning loomulikult sada erinevat kaarti mida “võib vaja minna”. ) Mul oli taoline “kõige kott”, siuke väiksem just kuhu saab võtmeid jms muud ka panna aga lukk läks katki.

 • Reply Birgit 7. oktoober 2018 at 14:09

  Mulle meeldib väga see Naiste Nahast Rahakott W2.. Nagu ma selline koerahull olen, siis ilmselt tahaks lasta peale graveerida Basenji tõugu koera logo.😍

 • Reply Reelika 7. oktoober 2018 at 14:08

  Naiste clutch oleks nii tore loosiauhind. Mul kasutusel hetkel üks teise ettevõtte toodang, kuid see hakkab juba väsima. Väga mugav on clutchiga poes käia : jääb ära see eelpool kirjeldatu, et pead pingeliselt jälgima oma telefoni ja rahakoti asukoht. Clutchi puhul on üks mure vähem ja saab mõnusalt shopata 😊

 • Reply karolyn 7. oktoober 2018 at 14:08

  minu vana alist tellitud rahakott on omadega väga õhtal ja uus kuluks marjaks ära küll, minu lemmik on: https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/ värvid on kõik ilusad :)
  kõige imelikum asi minu rahakotis on hetkel laste piimahambad senditaskus…..padjaalla hammaste eest münte poetades olen hambad automaatselt mündisahtlisse pannud ja sinna nad jäänud ongi :D (kuigi vahel poes sente otsides on päris imelik kui kellegi verine piimahammas näppu jääb 🙄)

 • Reply Olga O. 7. oktoober 2018 at 14:07

  Naiste Nahast Clutch W3 musta värvi. Hetkel pidin kiirega maximast elukräpi ostma kiirelt kuna clutchi sarnane rahakott otsustas laiali pudeneda :D

 • Reply Kadi 7. oktoober 2018 at 14:06

  Mul on hetkel üks alist tellitud rahakott, mis maksis ilmselt mingi 5€, aga mul on see olnud juba mitu aastat ja näeb välja kui uus. Täiesti uskumatu. AGA see on mingi kassidega ja tegelt tahaks nüüd juba vaheldust ja midagi naiselikumat. :)
  W2 tundub üliilus ja nii mahukas, graveering oleks ka üliäge :)

 • Reply KIKU 7. oktoober 2018 at 14:06

  W1 on nii lahe, punane :) Punane pidi raha ka sisse tooma :)

 • Reply Merksuu 7. oktoober 2018 at 14:06

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ – Koos Graveeringuga :)
  Hetkel on pisikene alist tellitud rahakott, näeb välja juba nii kohutav, et julge seda isegi kaasas kanda. Koolis käin ka ainult pangakaart ringi sest ei taha enda jubedat rahakotti näidata. Olen hetkel ka uue otsingul aga kuna kooli läheb niipalju raha, siis olen jätnud enda asjad unarusse. Ehk loosiõnn naeratab ja saan lõpuks endale uue rahakoti 😍😊

 • Reply Eva-Maria 7. oktoober 2018 at 14:06

  Tellisin eelmine aasta oma elukaaslase sünnipäevaks ka vonbaeri rahakoti, väga ilus ja kvaliteetne. Endale ei ole aga raatsinud osta, hetkel on rahakott mul üsna räbal küll ja kaardidki ei mahu ära. Oleksin ülimalt tänulik kui loosiõnn naerataks mulle ja võidaksin naiste rahakoti W2, eriti äge oleks veel koos graveeringuga🙃

 • Reply Kristiine 7. oktoober 2018 at 14:06

  Mina sooviks naiste rahakotti ja muidugi graveeringuga :)

 • Reply Kätlin 7. oktoober 2018 at 14:05

  Endal on rahakott täitsa korras, aga oma härrale oleks küll uut vaja. https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/ , koos ilusa graveeringuga😍

 • Reply Kerli Kübarsepp 7. oktoober 2018 at 14:05

  Väga hull kui ilusad rahakotid… 😍 Kohe hirmus hädasti oleks vaja W2 naiste rahakotti, punast värvi ja graveeringuga 😍😍😍

 • Reply Anna 7. oktoober 2018 at 14:05

  Kõige imelikum asi, mis minu rahakotis on olnud, on tõenäoliselt mini hambahari ja -pasta. Ma olen nii kaua otsinud sellist väikest kotti, kuhu mahuks telefon, koduvõtmed ja kaardid/sularaha. Millegipärast on kõikidel sellisetel kottidel suured kuldsed detailid või puudub lukk. Naiste Nahast Clutch W3 musta värvi on täpselt see õige, kui nüüd õnn ei naerara, siis tuleb vist ikka ise e-poodi minna.

 • Reply Kady 7. oktoober 2018 at 14:05

  Naiste rahakott w2 must sobiks imehästi. Initsiaalid võiks ka peal olla. 3 mintsa tagasi võtsin maksi kassas oma rahakoti väja ja tõdesin, et parim enne sai vist juba kaks aastat tagasi mööda 😳

 • Reply Pirjo 7. oktoober 2018 at 14:05

  Olen täielik pärisnaha fänn, kuid sellist rahakotti veel pole- W2 oleks megahea valik. :)
  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/

 • Reply Eve 7. oktoober 2018 at 14:05

  W2 graveeringuga. Kingiksin oma parimale emale :)

 • Reply Meryt 7. oktoober 2018 at 14:04

  Naiste rahakott W2 on täpselt minu maitsele. Lukuga rahakotid näevad väga ägedad välja. Midagi veidrat otseselt polegi rahakotis, üks ōnnemünt, mis on vermitud minu sünniaastal, on alati rahakotis 😉

 • Reply Triin 7. oktoober 2018 at 14:03

  Mina tahaks naiste musta rahakotti graveeringuga ja ma oleks nii kurb, kui fortuuna mind ei valiks. Hoian tavaliselt kogu oma varandust rahakotis (mis on üldjuhul selline kiiibakas ja odav) aga samas olen jube muretseja ja õhtul enne magama minemist pean alati üle vaatama, kas mu rahakott on ikka kotis. Tahaksin, et minu kõige tähtsam kott oleks ilus ja vastupidav nagu VB.

 • Reply K. 7. oktoober 2018 at 14:03

  Elukaaslasel sünnipäev tulemas ja kena oleks ju nii uhkerahakott kinkida, aga jumal tänatud ta ei kasuta rahakotti ja saaksin valida imelise naiste rahakoti W1. Vana rahakott oli nii jube,et peitsin selle sahtlipõhja, nüüd on kasutusel mingi veider lukuga väike kotike, kust midagi never üles ei leia.
  Veidraid asju, mida mu rahakotist leida võiks- tampoone, miljon ja üks Smartposti chekki, et kontrollida kas olen jälle vale numbri sisestanud pakki saates. :D

 • Reply Kadri 7. oktoober 2018 at 14:03

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/
  Ilma graveeringuta… stiilne ja lihtne

 • Reply Maren 7. oktoober 2018 at 14:03

  Mina tahaks väga rahakotti glutch versioonina. Mul alatihti kõik kaardid taskutes laiali,sularaha ma-ei-tea-kus. Poes olles kliendikaardid alati kadunud. Kuu lõpus tavaliselt leian üllatuse- 20 eurtsi taskust, jeee :D oma nime graveeriks peale

 • Reply Made 7. oktoober 2018 at 14:02

  Sooviks meeste Classic münditaskuga rahakott,pruun ja graveeringuga,isadepäev ju tulemas 😉

 • Reply Aike 7. oktoober 2018 at 13:59

  Naiste nahast punane rahakott W2 oleks super, eriti koos graveerinuga! :)

 • Reply Milla 7. oktoober 2018 at 13:57

  Valiks selle ja laseks tütre nime graveerida.
  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/
  Kõige imelikum asi rahakotis on olnud lapse nabaväät klambriga 😁

 • Reply Kris 7. oktoober 2018 at 13:57

  Mul on hetkel veel üks väga kvaliteetne nahast rahakott, mis on pidanud vastu 11 a, aga hiljuti läks sellel sisemine kaarditasku katki :(. Ma nii õnnetu, sest see mu lemmik, aga uut sarnast pole leidnud. Von Baeri naiste rahakott W2 on väga kena, selline võiks küll olla.

 • Reply Aike 7. oktoober 2018 at 13:57

  Naiste punane nahast rahakott W1 oleks super, eriti koos graveeringuga :)

 • Reply Monika 7. oktoober 2018 at 13:56

  Ilus ja kvaliteetne rahakott kulub küll ära, w2 tundus väga südamelähedane, punane :D

 • Reply Merily 7. oktoober 2018 at 13:56

  Classic münditaskuga meeste rahakott oleks mu härrale ideaalne!! Ta ise kunagi ei osta uut rahakotti, sest vana kärab küll ( vahet pole, et sentidest on rida järel ja kaardid libisevad välja😁).
  Endal mul on kolmandat aastat Paavlist soetatud rahakott ja ma olen sellega ülirahul.

 • Reply G 7. oktoober 2018 at 13:55

  Naisterahakott koos graveeringuga😍😍😍
  Minul oli raseduse ajal pissiproov rahakotis alati 😀 Praegu on mul viimase piiri rahakott, mees lõhkus truki ka sellel ära just. Ütlesin küll et seda peab hellalt lahti tegema aga vot siis 😀 Ja mul on väga palju kliendikaarte aga nad ei mahu kõik rahakotti 😀

 • Reply Kadi 7. oktoober 2018 at 13:55

  Naiste rahakott oleks valitu :)

 • Reply Merka 7. oktoober 2018 at 13:55

  Sooviksi rahakotti w2.

 • Reply Daisi 7. oktoober 2018 at 13:55

  Sooviksin uut punakat rahakott hirmsasti omale :)
  Eelmine lemmik lagunes laiali ja praegune on kapist leitud pisike käekotike, mis teatri minnes hea aga minu jaoks rahakotina igapäevaselt kasutuses.
  Mul palju kaarte, mis kaasas vaja tassida, seega hindan mahukust ja vastupidavust.

 • Reply Keiti 7. oktoober 2018 at 13:55

  Naiste rahakott w2 oleks super. Mul mees kinkis mulle mitu aastat tagasi nii jubeda rahakoti, et ma tahaks selle salaja ära kaotad, et uut saada 😂

 • Reply Piret 7. oktoober 2018 at 13:54

  Meeldib naiste rahakott punane W1, ammu otsin juba uut rahakotti ja need tunduvad tõesti väga kvaliteetsed ja ilusad. Ja ülilahe, et saab rahakoti veel graveeringuga omanäolisemaks muuta.

 • Reply Nele Rohde 7. oktoober 2018 at 13:54

  Naiste Clutch w3 oleks suurepärane mulle. Tõesti võiks ju mullegi loosiõnn mõnikord naeratada. Ma lihtsalt ei ole seda õiget rahakott leidnud. Kui uue olen ostnud, jääb see juba mõne aja möödudes mu sahtlipõhja seisma, kust edasi ta rändab äraandmiseks uuskasutuskeskusesse. Sobivaks graveeringuks oleks Tisla, mis on mu hüüdnimi olnud 6st klassist.

 • Reply Maria 7. oktoober 2018 at 13:53

  Mul pole juba rohkem kui kolm aastat rahakotti olnud kuna kaarte on palju ja pole sobivat leidnud, praegu juba oleks vaja sellist kuhu telefon ka mahuks ja selleks sobib ideaalselt see punane W2. Hetkel loobin oma kaarte kotti laiali ja igakord kui vaja poes maksta vōtan oma kaardipaki pihku ja otsin seal seda ōiget,,( jube tùütuks juba muutunud kogu aeg kōik kaardid välja vōtta). Oleks väga tore lōpuks rahakotti omama hakata.😊 (vb tuleb raha ka siis juurde😂)

 • Reply Pille 7. oktoober 2018 at 13:53

  Oi see loos on mulle nii õige- no váhemalt kuu aega kindlasti olen poes jamanud oma rahakoti lukuga, járjekord seljataga ootamas ja mina yritan jõuga lukku lahti rebida, korra oli kùll tunne et kùsiks kââre ja lõikaks lahti et raha kätte saada 😁 paar päeva tagasi tahtsin lukku kinni tõmmata ja voilaa, enam kinni ei láinudko. Niiet uus rahakott oleks vágagi oodatud. Mul on ta alati nii tâis tuubitud ka, nâiteks kannan seal alati kaasas vâikest armsat armastuskirjakest oma abikaasalt, vahel loen heldimusest neid armsaid ridu…
  Kindlasti ei tule rahakoti lukule kasuks see, et mul sendisahtlis yks kristall elab, see teeb rahakoti ysna paksuks kui kivike ristipidi sinna satub jààma. Uude rahakotti seda ilmselt enam ei paneks. Uue rahakoti võtaks ka graveeringuga, see on päris lahe.

 • Reply Triinu Malv 7. oktoober 2018 at 13:53

  Naiste rahakott W2 graveeringuga, see tumepruun on imeilus ja sinu kirjelduse järgi tundub ikka väga mugav kasutada

 • Reply Liina 7. oktoober 2018 at 13:53

  Aitäh huvitava reklaampostituse eest! Ma kasutan võimalust ja osalen loosis, et võita uus kaarditasku elukaaslasele sünnipäevaks (https://vonbaer.ee/franklin-nahast-rahakott/) ja et see oleks personaalsem, siis graveeringuga. :)

 • Reply Maris 7. oktoober 2018 at 13:53

  Naiste rahakott w1, punane :)

 • Reply Kaari 7. oktoober 2018 at 13:52

  Sooviks naiste rahakotti w1. Kõige ilusam on punane. Enda oma praegu on vana ja väsinud. Vajaks hädasti uut 😁

 • Reply Merit 7. oktoober 2018 at 13:52

  Mina sooviks naiste rahakotti W1.
  5ndaks pulma-aastapäevaks oleks ju tore 😊

  Mul on tähtis, et rahakott oleks mõõtmetelt nii suur, et sularaha saab sirgena sinna sisse panna. Eriti hea mõõt oleks, kui bingo 2 väljaga pilet ära mahuks :D

  Rahakotis samamoodi- alustades rahast, kaartidest ning lõpetades rahatoova kristalli, plaastrite ja pissiproovikotiga :)
  Ostsin hiljuti ~ 2 kuud tagasi uue rahakoti.. no ja tükid taga :(

 • Reply Kätlin Kepart 7. oktoober 2018 at 13:51

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/

  Sooviks väga oma nimelist. Ma olen selline, kes koguaeg kannab rahakotti ja tasku väga asju ei rända. Igasugu kliendikaarte on palju ja olen pigem sularaha kandja. Lugedes nende rahakottide kohta, siis ju täidavad ilusti minu kriteeriumid.

  Hea kui rahakotti mahub ka mõni plaaster, telefon 😊

 • Reply Liisa 7. oktoober 2018 at 13:51

  Naiste rahakott W2 näeb NII praktiline välja! Olen mõnda aega oysinud endale sobivat, sest praegune süsteem on mul natuke jabur. Põhiliselt on kaasas telefon, millel ümber kaaned, mille sisse on peidetud eluks vajalik kolmainsus – ID-, panga- ja sõidukaart. Süsteemi viga on see, et kliendikaardid, sula ja kõik muu on “päris rahakotis”, mis on surmani kole ka ebapraktiline eurodega ja ma ei vea seda peaaegu kunagi kaasas. Seega jääb aegajalt midagi alati maha…

 • Reply maris 7. oktoober 2018 at 13:51

  Vana rahakott halkab just otsi andma. Ihaldaksin väga naiste rahakotti w2. 😊

 • Reply Maarja 7. oktoober 2018 at 13:49

  Loosiõnne korral poleks kahtlust mida valiksin, naiste rahakott (https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/ ), leiaks tee minu koju ning muidugi punast värvi (ma jumaldan punast ja lillat).
  Praegu mul on kunagine Valdeku comarketist ostetud rahakott mis igatepidi on lagunenud, kuid ajab veel asja ära. Pole lihtsalt olnud aega süveneda, et milline oleks see õige ja vastupidav rahakott.
  Minu rahakotis hetkel on natuke sularaha (äkki vaja lapsele kooli anda või pisematel lastel lasteaeda teatri jaoks vaja), venemaa nohuplaastreid 3 tykki, paar tavalist plaastrit, sente, kõigi viie lapse id-kaardid ja kahe lapse puudekaardid, oma id kaart, loomulikult pangakaart ja siis erinevad kliendikaardid nagu rimi, aitäh, coop, coffeein, elroni sõidkukaart, bussisõidukaart :). Sente mul enam rahakotis pole, need elavad oma elu kotisisemuses laiali vedeledes :P

 • Reply Ingrid 7. oktoober 2018 at 13:49

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/

  Väga ilus 😊

 • Reply Hanna 7. oktoober 2018 at 13:49

  Sooviks Naiste Nahast Rahakott W1 graveeringuga :) Oleks nii ideaalne 😍

 • Reply Susann 7. oktoober 2018 at 13:48

  Mina kingiksin Classic Münditaskuga Rahakoti oma elukaaslasele, kellel peagi sünnipäev tulemas.

 • Reply Kaidi 7. oktoober 2018 at 13:48

  Naiste nahast rahakott W1 ja punast sooviks, kui võidan.

 • Reply Marelli 7. oktoober 2018 at 13:47

  Seda punast naiste nahast Clutch W3 oleks suppper äge omada! Koos graveeringuga veel eriti eriline.

 • Reply Amanda 7. oktoober 2018 at 13:47

  Võidu korral tahaksin meeste Classic rahakotti, et see siis kallimale kinkida. Viimati oli tal närune riidest rahakott, no ei tea mitte kuidas see juba ära lagunenud pole!

 • Reply Gerda 7. oktoober 2018 at 13:45

  Ma valiks naiste rahakoti w2 musta värvi🤓

 • Reply Annika 7. oktoober 2018 at 13:45

  Meeste must Classic Münditaskuga Rahakott

 • Reply A. 7. oktoober 2018 at 13:43

  Mul vist midagi über veidrat rahakotis polegi- kui siis võibolla 71 eesti krooni. Aga must have rahakotis on valuvaigisti.
  Mul on hetkel sisult sarnane W1le, Guessi toodang sedapuhku. Lootsin, et maksab natuke rohkem kui mingi suvakas Cropist või NewYorkerist ja peab natuke kauem vastu, aga näed, kus sa sellega. Hirmuga juba vaatan ja mõtlen, et millal ta päris pooleks murdub.
  Mulle meeldib samasugune nagu sul (W2), aga ideaalne oleks must. Ja graveerida pole mul vist midagi sinna peale🤷🏽‍♀️, äärmisel juhul võiks perekonna nime panna🤔.

 • Reply Maili 7. oktoober 2018 at 13:43

  https://vonbaer.ee/suur-naiste-nahast-rahakott-lukuga-w2/
  Mis hinnad alles 😮😮😮😮😮
  Aga kui võidaks siis tahaks seda rahakotti. Mul pole juba mitu aastat rahakotti olnud. Koguaeg surun pangakaardid kas kotti lihtsalt või tasku aga seal saab kiip kannatada ja sellepärast olen pidanud 2 korda juba uue kaardi tellima. Kindlasti peaks olema rahakott selline kuhu telefon ka mahuks. Imelike asju mu rahakotis vist pole olnud. Uriinikotikesest ei saa ükski asi imelikum olla vist 😂😂😂

 • Reply L 7. oktoober 2018 at 13:42

  No üks korralik rahakott ei teeks kunagi paha. Viimati ostsin endale nii Montonist kui mingist suvakolapoest rahakotid, mis môlemad otsapidi prügikastis lôpetasid, sest no, ei püsinud. Läheb ehk sel korral siis paremini ja rahakott jôuab kotti, mitte prügikasti.

 • Reply Laura 7. oktoober 2018 at 13:42

  Naiste rahakott W1, just otsin endale uut rahakotti, sest praegu mingi meestekas. Võiks midagi ilusamat ikka olla😀 Graveering oleks ka päris äge

 • Reply Liisa 7. oktoober 2018 at 13:42

  Mina sooviks oma elukaasalsele uut rahakotti 😊👌

 • Reply Agnes 7. oktoober 2018 at 13:41

  Lõpuks on olemas lukuga naiste rahakott, mis stiili poolest mulle meeldib. Võidu korral valiksin naiste punase rahakoti W2 :)

 • Reply Mairit 7. oktoober 2018 at 13:41

  Minule meeldib samasugune nagu sul on. Ma olen täielik rahakotihaige. Mulle nii meeldivad uued ja mahukad rahakotid. Minu omal lagunes eile kaardihoidjate osa täielikult ja see tegi mu kurvaks. Mul on alati rahakotis palju asju ja kaarte. See oleks just mulle ja veel nimelise graveeringuga. Super

 • Reply Karin 7. oktoober 2018 at 13:39

  Naiste Nahast Rahakott W2, ilusa graveeringuga 💛 mul on praegu mingi odav Aliexpressi oma, niiet hädasti kuluks üks korralik rahakott ära.

 • Reply Maaria 7. oktoober 2018 at 13:39

  Mina tahaks naiste rahakotti graveeringuga :)

 • Reply Merilyn 7. oktoober 2018 at 13:38

  Sooviksin naiste rahakotti W1, eriti meeldib tumepruun. Ostsin mõned kuud tagasi ka ise uue rahakoti kuid samuti pole kvaliteetne toode ning hetkel juba päris inetu. Loodan võita toote mida saab kasutada palju aastaid😊

 • Reply tiina 7. oktoober 2018 at 13:38

  Emale sünnipäevaks uus ja kena rahakott… Sounds like a plan! :)

 • Reply Katre 7. oktoober 2018 at 13:38

  Ooooo kui ilusad! Kui võidaks, siis hing ihkaks naiste rahakott W2 järgi :)
  Väga ilusad!

 • Reply Anna 7. oktoober 2018 at 13:38

  Kui veel rahakotti kasutasin (praegu kaardid vähemkasutatavad kaardid käekoti vãikses sahtlis ja teised jope taskus) siis oli seal alati palju tšekke ja muid pabereid ning üsna tihti müüjale raha ulatades oli sinna külge kleepunud need väiksed kampaaniate kleepsud. Väga piinlik oli alati kui müüja need tagasi andis, et neid pole vaja. Üks kord pidin elukaaslasele rätsepa juurest asjad ära tooma ning sularahas maksma, ma otsisin oma paberipahna vahelt seda sularaha vist paar minutit, nii häbi hakkas, olen kindel, et see mees vaatas ja mõtles, et raudselt raha pole ja sobrab seal niisama, et mingi vabandus välja mõelda :D Päris pikalt kandsin akutrelli otsa käivat torxi kaasas senditaskus, elukaaslane vist pani ja iga kord sente otsides tuli see ka välja.. nagu oleks mingi ehitaja :D
  Muidu oli alati rahakotis igaks juhuks pesukaitse, ohatise plaaster, tavaline plaaster ja valuvaigisti. Nüüd need kõik käekoti põhja kolinud 🙄

 • Reply Nipitiri 7. oktoober 2018 at 13:37

  Minu mehele oleks uut rahakotti hädasti vaja :)

 • Reply Anette 7. oktoober 2018 at 13:36

  Kõige veidram asi… ma ei kujuta ettegi olenevalt rahakotist on mul seal kõike olnud, nii palju kui mahutab , hetkel on päris pisike rahakott , ei mahuta sularahagi sisse ainult kaardid. Aga suurema koti puhul on leidunud igasuguseid tablette nospa,rennie,valukad jne. Huulepulkasi ja nätsupakke ja no suured rahakotid on nagu käekotid kui kuhugi vaja minna aga ei tahaks vga asju kaasa tassida :D stiili poolest valiks w1 vb rahakoti. Mulle miskipärast ei istu lukuga kotid, isegi käekott on magnetiga, vihmase ilmaga muidugi kirun end kuna pealt päris lahtine kott xD

 • Reply Kätlin 7. oktoober 2018 at 13:36

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/
  Punane 😊
  See oleks super! Alati on poes häda, et telefon ja rahakott eraldi käes ja siis peab elueest jälgima, et neid kuskile ääre peale ei jätaks. Nii hea, kui kõik sellisesse kotikesse mahuks.

 • Reply Sigrid 7. oktoober 2018 at 13:36

  Mul rahakotis nii palju asju, et kõike kokku lugeda ei suuda. Senditaskus on juba viimased 10 aastat Inglismaalt rannast leitud kivi ja muid meeneid :) Siis väike nn õnnetoov pildike vennalt, kui läksin ARK’i sõidueksamit tegema… sain läbi ja on siiani juba kolmandat aastat seal taskukeses. Lisaks palju kaarte, tšekke ja “tähtsa infoga” paberilipikuid. Kusjuures rahakoti ostsin ka kuskil 10 aastat tagasi Inglismaalt kaltsukast mingi 3 naelaga ja siiani pole olulist kulumist märgata. Aga see päris nahast versioon on ilus ja kõige lemmikum valikust on must naiste W1. Seega osalen loosis ja hoian pöidlad pihus :)

 • Reply Jaana 7. oktoober 2018 at 13:35

  Naiste nahast rahakott W2 oleks täpselt minu maitse! Initsiaalid graveeriks peale

 • Reply Tiina 7. oktoober 2018 at 13:35

  Minu mehel on sama probleem, mis sinul :D Koguaeg kaardid kadunud. Võidu korral valiksin kindlasti talle Franklini rahakoti :)
  Isadepäev ju tulemas ja kingitus oleks kohe varnast võtta :D

 • Reply Diana 7. oktoober 2018 at 13:34

  Kõige imelikum asi oli mul rahakottis üks sukkasokk , miks seal oli isegi ei kujuta ette 😁 Soooviksin naiste rahakotti , sellist mis sul mallukas on 😁 Sooviks Graveeringut ka ning selleks oleks Diantšik ja süda lõppus 😁

 • Reply Piret Ojamets 7. oktoober 2018 at 13:34

  Punane W1 on nii ilus ❤❤

 • Reply Geidi 7. oktoober 2018 at 13:32

  Naiste nahast punane W2
  graveering ei teeks kh paha, unustaja nagu ma olen ;)

 • Reply Liis 7. oktoober 2018 at 13:31

  Ma sooviks graveeringuga meeste rahakotti,sest siis kingiks selle oma kallile mehele isadepäeval! Tal on alati palju kaarte ja asju erinevates kotikeses, tore oleks kõik kokku ju paigutada :)

 • Reply Helina 7. oktoober 2018 at 13:30

  Elukaaslasele meeste rahakott, sest tal ka muidu kaardid nukralt kotipõhjas, kui vaja aint hädavajalik kaasa võtta.

 • Reply Kairit 7. oktoober 2018 at 13:28

  Naiste Nahast Clutch W3, graveeringuga ja punast värvi.

 • Reply Raili 7. oktoober 2018 at 13:28

  naiste rahakott koos graveeringuga :)

 • 1 2