Ilukraam TESTIN JA ARVUSTAN

5 head kingitust!

18. detsember 2018

Nagu te ehk olete märganud, siis olen ma juba jupp aega Iluversumiga koostööd teinud. Ma olen tänu sellele saanud igasuguseid põnevaid tooteid katsetada ja teile ka kinkida, mis on väga äge. Sedapuhku saatsid nad mulle hoopis jõulukingituse ja täitsa ausalt ei saa ma ühegi nende kohta öelda, et need liigituksid “halva kingi” alla, sest need on kõik vajalikud või asjad, mille headuses ma juba enne veendunud olin. Selliseid kinke on lust saada, tõesõna.

Esiteks Elizabeth Ardeni White Tea kinkekomplekt (LINK). Ma olen juba teile rääkinud, et see lõhn mulle väga meeldib ja taskukohane on ta ka. Kuigi mul eelmisest pudelist veel pool järel on, siis on ju puhta rõõm juba see, et keegi mäletas, mis mulle meeldis. Ja ega lõhn leiba küsi, las olla kapis ja oodaku, kuni ma ta eelkäija ära kasutan (kõlab kurjakuulutavalt eks). 

Kui keegi veel ei ole Elizabeth Ardeni 8 hour cream’i proovinud, siis ma ei tea, kus kivi all te elanud olete. See on superniisutav ja teeb kuivad ja katkised huuled ööga kenasti korda. Koorijat mul veel polegi olnud, peangi ta kohe täna käiku laskma, sest huuled ongi praegu maru kuivad. Proovin ikka tublisti vett juua ja huuled sisse kreemitada peale koorimist, sest kuivade huultega kipuvad mul ohatised tulema. Igatahes tõesõna väärt komplekt (LINK)!

Ma praeguseks olen veel uusi lemmikuid leidnud, aga see sinine Joico komplekt (LINK) oli väga pikalt mu lemmik. Imelise lõhnaga ja jätab juuksed ka pärast pehmeks ja mõnusaks. Lisaks on see selline šampoon, et kulub jube vähe – mul kestis üks pudel pool aastat julgelt, aga no ma ikka vahepeal kasutan muid ka, mul ju neid aeg-ajalt ikka ilmub siia koju ja vaheldust tahaks nagu ka, aga see komplekt sobis minu õhukestele ja kuivadele juustele idekalt. 

Sidebar küsimus: kas te kasutate korraga ühte šampooni ja palsamit, või olete nagu mina, et vannitoas on 3-4 avatud pudelit ja suvalt kasutate seda, mis tol hetkel kätte jääb??

See hiiglasuur silmameigipalett (LINK) on samuti täitsa huvitav kingitus. Ma ei ole väga osav silmameigi tegija, aga ma juba jupp aega mõtlen, et kui ma juba nagunii siin passin kodus, et ma võiks ju PROOVIDA, et kui raske see ikka olla saab. Aga ma olen kõik enda lauvärvid erinevate koristamiste käigus ära andnud, seega ei olnudki mul miskit muud, kui paar väga neutraalset värvi, millega midagi eriti silmapaistvat teha ei annakski. Mis te arvate, kaua läheks, et ma oskaks midagi sellist teha ??

See pilt meenutab, et mul kuivas lainer ära, peaks uue ostma… oskate mõnda head soovitada?

Ja no mis kingitus see kärakata oleks? Ja kui kangemat kraami parasjagu ei tarbi, siis on üks korralik alkoholivaba glögi (LINK) alati jõulutaadi kingikotti paslik kingitus, vähemalt mulle meeldis see küll. Jõuluõhtal korgin lahti ja kulistan sisse! Hind on tal ka hea, tuleb lausa kinkekarbis, nii et palun väga, kingiidee kellelegi, kellele oleks vaja alla 10€ kinki osta. Selle joob saaja rõõmuga ära. 

Muuseas, kuni neljapäeva südaööni pakub Iluversum tasuta transporti kõikidele tellimustele, et kui kellelgi miskit veel vaja on, siis praegu on viimane aeg tellida 🙂

Loe ka neid postitusi!

Kommentaarid puuduvad

Jäta kommentaar