Uncategorized

meie teiega oleme sina peal, eks!

19. detsember 2018

Täna arutasin sõbrannaga, et ma ei tea, mis mul viga on, et mul puudub absoluutselt igasugune privaatsusvajadus. Tõesõna, ma võin pmst ükskõik kellega jagada ükskõik mida. Nt paar nädalat tagasi keegi kommentaariumis uuris, et mismoodi mul see nibu ikka katki on, et tal ka mingi jama, et äkki ma saadaks pildi või näitaks vms.

Ma siis, hea inimesena, saatsin talle hoiatamata meilile pildi, et näe, nii. Vaene inimene oli traumeeritud, et misasja niimoodi PÄRISELT saatsidki võõrale inimesele oma nibupildi v? Et mõtle, mis ma sellega teha võiks. No… ma ei tea, mida võiks? See oli enne, kui ma sain teada, et mul ebanormaalselt suured nibud, nii et ma selle peale ei tulnud, et ta mind narrida võiks nt elevantnibuks vms, aga muiud laias laastus, mida saaks inimene teha mu nibupildiga. Polnud isegi ilus ja seksikas nibu, vaid selline ära imetud ja väikse haavaga.

Paneb nt netti, et vaadake, see on Malluka NIBU! Ma muuseas tean paljusid, kellel nibu on, kõik normaalsed inimesed, et noh, väga eriline see vist ei oleks.

Teeb fototapeedi sellest pildist?

Hakkab sellega iha.ee’s mehi lantima? Ma ei soovita, pole just esinduslik nibu. 

Seega ma mõtlesingi, et no kui inimesel huvi ja sarnane mure, miks ma siis saata ei või, kui ta veel küsis ka näha. Vaata, jumala eest. Mul poleks probleemi seda siiagi riputada, aga mul on tunne, et ühiskond veits taunib seda, nii et ma jätan selle osa vahele ? Also mul on max imelik juba sõna NIBU kirjutada…

Nii, lähme edasi teemadega, mida pole sünnis kirjutada ja millest rääkida, aga ma ikka teen seda, sest no vaevalt ma ainukene olen, eksole. Ühesõnaga peale sünnitust juhtus selline imeline asi, et mul läks lisaks hormoonidega paigast ära ka “alakorruse” mirofloora, mistõttu oli kogu aeg nii ebamugav ja sügelev olla. Ma ei saanud alguses aru, arvasin, et see sidemetest ja lohhiatest (appi, kui LOHHH sõna, lohhia….), aga lõpuks sain aru, et ju siis mul ikka mingit ravimit selleks vaja. Kuna me just Martaga arstil olime käind ja apteeki asja oli, siis oli mul kindel plaan minna ja apteekerilt nõu küsida, et mida mul vaja oleks.

Astusin sirge seljaga apteeki ja leidsin isegi õige riiuli ise üles. Ainult, et valida oli raske – igal pakil oli kirjas, et umbes kasuta siis, kui sa väljakannatamatult haised või sul juba tutt kärnas on, aga mina ainult daamilikult natukene sügelesin. Apteeker jalutas seal ringi, seega mõtlesin abi paluda, aga enne kui ma jõudsin midagi öelda, siis kargas ta juba ligi ja küsis, et oii, kas oleme Martaga juba esimeses kontrollis käinud. Selge, blogilugeja. Mis on väga tore, aga miskipärast tundus imelik talle oma sügelevast huu-haast rääkima hakata, seega rääkisime natsa hoopis Martast, ma ostsin talle D vitamiini ja läksime koju.

Autos Kardo ütles, et ma olen loll ja ta oleks võind ise küsida, kui ma ei julge. Ma küll väitsin, et siis oleks ju ikka aru saada, et see mulle, sest miks peaks Kardo erinevatele naistele vagiinarohtusid ostma, aga ta pakkus välja, et ta oleks öelnud, et ta on naine, kes on mehe kehas või midagi. Ühesõnaga see hea plaan läks vett vedama, sest noh, me polnd enam apteegis.

Otsustasin, et järgmiseks apteegiskäigus ma valmistun rohkem ja küsin juba eos oma ämmakalt täpse toote nime, mitte ei pea seal apteegis tutikreeme peos hoidma ja vaagima, mida osta. Sain nime teada ja eile astun siis julgel sammul apteeki, et see pagana kreem ära osta. 

Esiteks avastasin kohe apteeki sisse astudes, et seal saab geenidoonoriks olla ja seda saab vaid 22.12 anda ja mina muidugi tahtsin ka. Täitsin ankeedi ja läksin järjekorda. Ja milline õnn, täpselt minu kõrval riiulil oli mu kauaigatsetud tutikreem. Käsi juba sirutus seda tõusma, kui minu kõrval seisev härrasmees ütles: “Mallukas, sa võid minust ette minna, sa ju ikkagi beebiga!”. 

giphy-7709878

Käsi vajus jõuetult rippu ja nõnda seisin ma hoopis härra ja ta abikaasaga järtsus ja puhusin maast ja ilmast juttu. Täitsa huvitav lugu eks, et ma siin mitmekümnele tuhandele võib vabalt kirjutada seda, aga laivis väga ei taha teha juttu, et jaa tere, mina olen tõepoolest Mallu ja mul on siin tutil tead mikroflooraprobleemid, võtan siin liitri kreemi ja elu läheb edasi. 

Kui ma siis verd andma hakkasin, esitasin ma verevõtjale oma casual palve, et nad pliis ettevaatlikud oleks, sest mu suurim hirm on see, et kui keegi mult veeniverd võtab, et siis ta käsi vääratab ja ta kogemata rebib mu veeni otsast lõpuni lahti ja ma suren sinnsamma verekaotusesse. Noh, väga casual hirm. Selle peale vastas neiu nii kurvalt, et ta vihkab tuntud inimestelt vere võtmist, et ta käed hakkavad nii värisema.

“Ma loen teie blogi ja jälgin instat ja feissbuuki ja,” loetles ta mulle ustavalt ette. 

“Oh jumal, sa ei pea mind teietama, aga pliis ära ütle inimestele enne nende veeni sukeldumist, et su käed värisevad,” pakkusin ma vastu ?

Nagu reaalselt, lugejad, sõbrakesed, ma vannun, et kui te mind kuskil näete, siis te EI pea mind teietama. See on teada tõde, et kui sa oled kellegi spiraali näinud ja tead, millal tal on tutimikroflooraprobleemid, siis sa võid teda sinatada. Ja Mallukaks ka ei pea kutsuma, Mallust täitsa piisab, sõbrad kutsuvad nii.

Ühesõnaga lahkusin ma IKKA apteegist ilma oma kreemita, aga õnneks me käisime vahepeal poes ja siis tagasiteel parklasse jooksin apteeki ja sain oma kauaihaldatud kreemi kätte. Jee! Keegi ei näinud!!!

Pakendil oli kirjas, et tuleb see enne magamaminekut endale sisse surada, mida ma ka tegin, kui voodisse heites mõistsin, et mu vagiina põleb seestpoolt. See lihtsalt kipitas nii hullult, et ma haarasin paanikas juhendi, et näha, kas ma ikka sain õigesti aru, et vb see ikka polnd sisse panekuks vaid ala nuusutamiseks või midagi. Noh, nagu see anekdoot:

Mehel on suured probleemid kõhukinnisusega. Kui asi on juba väljakannatamatuks muutunud, läheb mees arsti juurde. 
Arst kirjutab välja küünlad. Läheb mees siis koju ja asub ravikuuri läbi viima. Kuuri lõpuks on aga olukord veelgi hullem kui enne. Otsustab siis mees, et läheb käib veelkord arsti juures. Arst on küll väga üllatunud, et küünlad pole mõjunud, aga mõtleb, et mis seal ikka – suur mees ka. Kirjutabki mehele järjekordse kuuri välja. Mees läheb koju ja kordub sama – ei tööta. Arst jumala hämmingus, et mis värk on ja kirjutab mehele välja kahekordse portsjoni küünlaid, et need kindlasti peaksid mõjuma. 


Lähebki mees koju ning kõik kordub samamoodi. Kui siis ka viimane kuur on läbi on mehe kõht nii kinni kui kinni annab olla. Näost täiesti valgena ilmub ta arsti ukse taha ja ütleb, et ei mingit muutust, asi läheb ainult hullemaks. Nüüd on arstil mõistus otsas ja täielikus hämmingus küsib ta: 
“Mis te ometigi küll nende küünaldega teete, et need ei mõju? Sööte neid või?”  
“Ei tead, persse pistan” ütleb mees solvunult. 

Pakil seisis aga siiski ikka see, et ma tegin kõik õigesti ja et osadel võibki kipitust põhjustada. Ei no tore, nüüd mul on valida, kas ma sügelen või kipitan. Valikud on ahvatlevad.

Jah, selline see elu siin on. Andke andeks, kui ma teile liiga palju infot jagan, aga me oleme siin vist nii filtrita inimesed, et Kardo tõsimeeli ütles, et ta FILMIB enda vasektoomiat ja paneb juutuubi, niiet väike jutt tutisügelusest mind vist selle maja kõige flitritama inimeseks ei tee veel ?

Siirad vabandused meie labase pere poolt,

sinatades,

Mallu!

Loe ka neid postitusi!

61 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta R. 21. detsember 2018 at 13:25

  See on minumeelest just Okei, kui inimene räägib asjadest nii nagu need tegelikult on.
  Mina olen ka selline, kes räägiks kõike ja kõigiga aga olen aru saanud et VÄGA suur protsent inimesi on sellele täielik vastand, siis olen tagasi tõmmanud. Isegi tunnen puudust sellistest sõpradest või tuttavatest, kellega selliseid asju arutada. Kõik on nii kinnised kuidagi, igavad ?
  Mina loen heameelega selliseid allanabajutte ?
  Ja kellele ei meeldi, ärgu lugegu ?

 • Avatar
  Vasta H 21. detsember 2018 at 08:48

  Miks sul see tupeseen pärast sünnitust tekkis?

 • Avatar
  Vasta Tyy 21. detsember 2018 at 01:05

  Appi mul käivitus kohe see reklaam , kus naine kriisakab EEEEEiiiiiiii MINA EI VARJA OMA TUPE SEENT!
  Nii jabur reklaam. Ja siis ma taipan, et on jah imelik see inimese mõttemaailm. Kirjutatut lugedes tundub kõik
  nagu Okei aga oma näoga TV kriisates tundub see ebanormaalne. Mul pole vastust miks nii näib!?!?
  Võibolla on siis see tõsidus millega ta seda kuulutab veider ja sinu vürtsikas huumor samas asjas teeb sellest
  toreda komöödia õhtu. TNX JAH NII ONGI ….. VIST

 • Avatar
  Vasta Krislin 20. detsember 2018 at 19:50

  Ma ei kommenteeri tihtipeale kellegi posititusi või noh nagu üldse ei kommenteeri. ?
  Aga hetkel suudan samastuda nende nõmedate olukordadega. Kuna mind külastab see tore seen suht pidevalt (jee) ja iga kord kui perearstile helistan, et kle paluks jälle neid küünlaid ja kreemi, siis ei tea mida minust mõeldakse, sest viimasel korral kirjutati kohe mitu retsepti. Helistan vist liiga tihti.. ?

 • Avatar
  Vasta S. 20. detsember 2018 at 13:25

  See vasektoomia värk: Kas te tõesti nüüd rohkem lapsi ei tahagi/saagi? Üks pisike Johann Endel veel ju puudu… tead ju küll, et pärast teist pole enam vahet, et on neid kolm või neli, et siis on juba sama kerge/raske niikuinii.

  /ise vaagin siin, kas saada nr 4 ka või ei. Olen juba 37 ja kuhugi väga lükata pole (erinevalt sinust, sa ju noor daam veel). Samas kui ei saa, siis kardan, et tulevikus kahetsen. Kui saan, siis… kas on keegi kohanud kedgai, kes vanana kahetseks, et liiga palju lapsi sai? vaevalt…/

 • Avatar
  Vasta kadi 20. detsember 2018 at 07:28

  Tere Mallukas!!!

  Dont põe, see kõik on reaalne elu. Inimesed ongi erinevad ja me peame austama neid sellistena nagu nad on. Ja kui ei meeldi, stay away.

 • Avatar
  Vasta Anny 19. detsember 2018 at 23:19

  No parim lugemine täna üldse.! pole küll arst, aga sarnase probleemiga ise ka kokku puutunud. Ilmselt tupeseen.. seda pidavat soodustama ka liigne magusa tarbimine . Samuti ka ohjes hoidma. . Jõudu ja edu ravimisel! Mina muideks lasin ka nüüd (peale viiendat last) omal juhad läbi lõigata (või sulgeda, mida iganes..) 😉 etinevus see, et mul oli keiser, sai kohe 2in1

 • Avatar
  Vasta K. 19. detsember 2018 at 22:47

  Ma armastan oma naistearsti sellest päevast, kui ta mulle igapäevaseks kasutamiseks lactacyd intiimpesugeeli soovitas. Aastaid pole enam mitte mingeid muresid olnud. Enne ikka kimbutasid pidevalt ebameeldivused.

  • Avatar
   Vasta R 21. detsember 2018 at 11:07

   Kiidan ka ☺️ ainult et sellest üksi ei piisa, kui oled magusasõber nagu mina, suhkur ja nisujahu põhilised mis pärmseene vohama ajavad ?

 • Avatar
  Vasta Aivi 19. detsember 2018 at 22:39

  Mulle meeldib, et oled nii avameelne ja räägid asjadest nii nagu on. Tihtipeale olen just sinu blogist saanud vastuseid oma küsimustele. Super!

  Ja mulle meeldib su huumor! ???

 • Avatar
  Vasta Maarja 19. detsember 2018 at 20:55

  Mul on korduvalt tupeseen olnud. Kreemid kipitavad iga jumala kord kohutavalt, aga aitavad ka väga kiiresti. See kipitus on ikka tõeline hellfire.?

 • Avatar
  Vasta Inimene 19. detsember 2018 at 19:31

  Vasektoomia filmimisel oleks igati õpetlik point juures, sest paljud mehed, kes ei taha ei kondoomi kasutada ega seda, et nende naine tablettide tõttu seksiisu kaotab, kardavad vasektoomiat nagu tuld ja lähevad pigem selle seksiisu kaotamise variandi peale välja. Kui neile aga näidata, et vasektoomia peale ei kuku ei till küljest ega kõrvad, küllap see siis julgustaks mitmeidki liiga-palju-lapselisi.
  Ahjaa, palun siis õmbluste ja haavade pilte ka ja värgenduse funktsioneerimise kohta hilisemaid kommentaare. Et kas siis tegi impoks või mitte, kas kehakaal hakkas tõusma ja kas mehel tekkis varasemast suurem huvi kudumise vastu…

  • Avatar
   Vasta Jane 21. detsember 2018 at 08:26

   Aplaus!

 • Avatar
  Vasta Gigi 19. detsember 2018 at 17:46

  Kõige paremini aitab Klotrimasool. Ei kipita ja mõjub ruttu.

  • Avatar
   Vasta väike Myy 21. detsember 2018 at 01:11

   Veel kiiremini aitab leeklamp…..
   Isver äkki mõni proovibki
   Ära seda katset palun tee muidu mõni siin lõpetab trellide taga.
   Aga nii naljaks mõte et ära ka ei kustuta.

 • Avatar
  Vasta Kätlin 19. detsember 2018 at 17:37

  Mul küll ei tule selle kreemi nimi meelde, kui kirjelduse järgi kasutasin seda raseduse aeg. Ning samuti algul kipitas. ÄE ütles, et see normaalne. Kuid mind see ei aidanud. Ei aidanud ka teised käsimüügi ravimid. Ma terve raseduse vaevlesin tupeseene käes ja see oli KOHUTAV.
  PS! See kommentaar ei olnud kirjuatatud mõttega, et sul tupeseen ☺

 • Avatar
  Vasta S 19. detsember 2018 at 16:43

  Kas see on see sama Mallukas, kes mingi aeg tagasi kirjutas, et keegi nii kohatult olla tema sekselu kohta küsinud? 😀 Tegelt selliseid “kapiteemasid” on alati huvitav lugeda, nii et ikka rohkem alla naba jutte 😀

 • Avatar
  Vasta Kristiina 19. detsember 2018 at 16:06

  Mul oli ka suvel sama probleem seal allpool. Kuna mul arsti juurde aega minna polnud siis kasutasin Google’it ja seal soovitati Vagisani intiimpesu geeli. Imeline asi mul aitas mõne päevaga.

 • Avatar
  Vasta Pirjam 19. detsember 2018 at 15:33

  Kõige parem toode ever on biolatte madame! Kiidan taevan. Soovitan seda kui see kreem ei peaks aitama!

 • Avatar
  Vasta Merje 19. detsember 2018 at 15:18

  Küsiks seda, et miks laseb Kardo teha vasektoomia, mitte sina munajuhad läbi lõigata? Ma ilmselt võiks seda arstilt küsida, aga kas on mingi põhjus, miks naise operatsioon oleks halvem mõte kui mehe oma? Ma ise olen mõelnud ka mõne püsivama rasestumisvastase meetodi peale, Mirena puhul hakkab kuidagi vastu, et pidevalt on kehas mingi hormoonide allikas ja muud vahendid ei sobi erinevatel põhjustel.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 19. detsember 2018 at 16:46

   Miks mina seda tegema peaks, naistel on see kõvasti suurem opp

   • Avatar
    Vasta o 19. detsember 2018 at 18:37

    Aamen, Mallu!

    Üleüldse, miks rasestumise vältimine peab alati ainult naiste vastutusel olema? Akti sooritavad mõlemad ja laps on ka mõlema oma.

    P. S. Kommentaar pole mõeldud halvustavana inimese siira küsimuse suhtes, vaid lihtsalt üleüldine kriitika 🙂

    • Avatar
     Vasta Merje 20. detsember 2018 at 23:45

     Täitsa nõus, ainult et KUI naine ikkagi peaks rasestuma, siis on see tema keha, kus laps kasvab ja tema peab kas ta ilmale tooma või temast loobuma. Pealegi usun ma vanarahvatarkust, mis ütleb, et naine sünnitagu nii palju lapsi kui ta jõuab üksi üles kasvatada. Ehk on minus lihtsalt aja jooksul kinnistunud arusaam, et meestele loota ei saa, aga see on juba pikem teema ja las ta jääda. Aga vasektoomiaga seoses on meestel palju väärarusaamu ja põhjendamatuid hirme ning neid ümber lükata on väga raske, mis on ilmselt ka põhjuseks, miks paljud mehed pole nõus seda tegema.

  • Avatar
   Vasta Carolin 19. detsember 2018 at 17:24

   Meestel on võimalik protseduur nö tagasipöörata. Munajuhasid eriti kokku ei õmble uuesti.

  • Avatar
   Vasta JJ 19. detsember 2018 at 23:31

   Naistel on see oluliselt invasiivsem ja tüsilikum operatsioon, millest taastumine keerulisem. Muidugi vasektoomia oleks Kardo võinud raseduse ajal ära teha, sest pärast seda tuleb vähemalt 3 kuud ikkagi lisakaitset kasutada, kuniks organism spermatosoidivarudest priiks saab.

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 19. detsember 2018 at 23:44

    Raseduse ajal ta ei saanud, sest vasektoomiat ei tehta enne, kui mees on 35 või kolme lapse isa 😀 enne ta oli vaid 2 lapse isa 😀

    • Avatar
     Vasta JJ 22. detsember 2018 at 01:22

     Ah õigus, ma unustasin, et te olete ju noored inimesed;)

 • Avatar
  Vasta Kats 19. detsember 2018 at 14:52

  Anna andeks, aga ma nii naersin… samal ajal üritasin oma poolteist kuust beebit tissitada, aga tal jäi ka pooleli. Ju arvas, et emme on lolliks läinud 😉
  Samas see on elu, ja sellest tulebki rääkida, paljudel lihtsalt valehäbi.
  Minul isiklikult pole selle sügelemisega probleemi olnud, aga meie beebigrupis nii mitmelgi käis see läbi, et milles probleem on!
  See on sama nagu seks 🙂 kõik teevad aga tunnistada ei julge 🙂

 • Avatar
  Vasta Whoo 19. detsember 2018 at 14:48

  Kreem oli klotrimasool? Mind on see alati kärmelt aidanud.

 • Avatar
  Vasta Maarika 19. detsember 2018 at 14:47

  Aga ära ole kade ja jaga siis kreemi nime ka. See levinud probleem ja paljudele kuluks soovitus ära. 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 19. detsember 2018 at 18:04

   Multi Mami mingi .. geel 😀

   • Avatar
    Vasta M 19. detsember 2018 at 21:19

    See Multi Mami geel kipitabki nagu keegi oleks tule süüdanud seal all. See pidi olema meesterahvas või sadist, kes selle leiutas ?

  • Avatar
   Vasta üksikema 20. detsember 2018 at 12:54

   See on tõesti hea. Loodulik kh. Ma olen seda pojale nokule kah pannud kui punadeks, põletikuliseks kippus minema.

 • Avatar
  Vasta K.K 19. detsember 2018 at 14:34

  Minule sa just sellepärast nii tohutult meeldidki, et sa oled kõige suhtes nii avameelne. 😀 Ma ise ka sellise (mõne jaoks) rõveda jutuga plankton..? Ma kusjuures kunagi nägin unes, et tulin sulle külla ja seal me siis istusime ja rääkisime igasugustest asjadest, ning siis astus tuppa Kardo ja küsis sinult, et kle mallu, see on sul mingi kauakadunud õde v vms ??
  Ei aga ja, ma armastan su rõvedusi, keep it going 😀
  PS! Ma võin igakell sinuga niplipilte vahetada ??

 • Avatar
  Vasta Merle 19. detsember 2018 at 14:15

  Ma soovitan lisaks nendele küünaldele teha läbi ka üks piimhappebakterite kuur, aga neid siis suukaudselt ikka võtta 😉

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 19. detsember 2018 at 14:18

   ei tead, persse pistan 😀

 • Avatar
  Vasta Aa 19. detsember 2018 at 14:03

  Mul need küünlad absull ei aidand kunagi.. ikka kipitas ja sügeles edasi. Plus need olid mega ebamugavad. Lõpuks kui ise naistearstilt küsida märkasin, et andku tabletti, kirjutas välja mingi rohu ja üks tablett lõpetas kõik vaevused.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 19. detsember 2018 at 14:13

   Mul polegi küünlad, mingi geel

 • Avatar
  Vasta AP 19. detsember 2018 at 13:51

  No on see Mallu alles mutt,
  nüüd tal sügelemas tutt.
  Õnneks kreemist abi saab,
  varsi korras – veatu daam.
  (naeran)

  • Avatar
   Vasta Jõuluvana 19. detsember 2018 at 14:19

   Ohh kui tubli laps, löö onule patsu kah!

   Ps: tegelt ma pole mees. Aga see nii sobis siia ?

 • Avatar
  Vasta Helen 19. detsember 2018 at 13:47

  Polnud midagi hullu. ?
  Aga sellest allkorruse probleemist, siis mulle on. pärast teist last soovitanud dr. Sõrits lisaks ravile ka juurutada sisse omale klaas keefiri iga päev.. See aitab palju paremini ph-taset paigas hoida. ?. Lisaks mõjub seedimisele ka hästi.

 • Avatar
  Vasta M 19. detsember 2018 at 13:45

  Minul on praeguse raseduse ajal see sama mure, aegajalt sügeleb ja no ei ole korras need asjad seal. Kipitab minul ka, aga see läheb umbes minutiga mööda ja siis on juba parem olla ?

 • Avatar
  Vasta Ma 19. detsember 2018 at 13:44

  Ma tahaks vastata, et olen su tuti poolt, aga ma ei tea, kas nii on kohane öelda..

 • Avatar
  Vasta Sirly 19. detsember 2018 at 13:43

  Praegu tabasin en mõttelt, et lui keegi teine nii kirjutaks, oleks see labane vististi, aga lui Sina, siis pigem muhe lugemine. Ma tõesti ei tea, miks see nii on. Ju ikka Sinu humoorikas võtmes, igatahes minu jaoks ei ole labane, kuigi kui ma peaks avalikult nibu ütlema, vahetaks nägu värvi.
  Seega, lase aga edasi. Sinu labane fänn 🙂 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 19. detsember 2018 at 13:45

   Nibu on lihtsalt niii weird sõna 😀

 • Avatar
  Vasta Kats 19. detsember 2018 at 13:36

  Ega Kardo ometi vasektoomiat ei lase teha? Ei soovita igatahes

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 19. detsember 2018 at 13:42

   Ei, ta kavatseb võõraste vasektoomiat salaja filmida.

  • Avatar
   Vasta Ma 19. detsember 2018 at 13:46

   Miks ei soovita???

  • Avatar
   Vasta H 19. detsember 2018 at 15:30

   Ega sa ometi teistele ei tule ütlema, mida nad võivad või ei või teha? Ei soovita igatahes

  • Avatar
   Vasta Dr Kuugel Aleksander Muugel 20. detsember 2018 at 07:20

   Su mees ei taha teha ja ajab sulle kärbseid pähe või?
   Mina nt ei soovita naistel aastaid ja aastaid hormoone sisse süüa, see on ikka tõsine terviserisk. Massiline sünnitamine on omakorda asi, mida eriti kellelegi ei tahaks soovitada.

  • Avatar
   Vasta K 21. detsember 2018 at 08:36

   Miks sa viljakusmonitori ei kasuta? Sul on see ometi olemas.

 • Avatar
  Vasta Eliis 19. detsember 2018 at 13:35

  Mul ka nii olnud, et ei soovi ise sellistele rohtudele apteeki järgi minna. Nüüd olen tellinud need endale lihtsalt netist ja läinud pakiautomaati järgi ?

 • Avatar
  Vasta Kaili 19. detsember 2018 at 13:32

  Sina Mallu oled nii vahva????☺

 • Avatar
  Vasta Nimi 19. detsember 2018 at 13:23

  Selle filtrita olemise pärast sind Mallu ju armastataksegi ? teised mõtlevad ja guugeldavad salaja, a sina ütled(kirjutad) välja. A muidu see viimane mure läheb telekast selle seeneprobleemiga naisega samasse auku(hehee), et noh on mure jah, aga milleks end varjata ja varsti on mure möödas ja unustatud, et kõik on fine.

 • Avatar
  Vasta Evelyn 19. detsember 2018 at 13:21

  ?????
  ??????
  Geniaalne! Naeran mõnuga, kõht kõveras! Head kreemitamist ja tervisi tutile ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 19. detsember 2018 at 13:26

   Tänud 😀

 • Avatar
  Vasta Kristiina 19. detsember 2018 at 13:18

  Niiet kui ma kunagi kohtan sind, siis ma ei pea põlvitama ja su jalgu suudlema? ???

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 19. detsember 2018 at 13:25

   Seda ikka peab, a teietama ei pea, kuskil tõmbame piiri ka ikka..

   • Avatar
    Vasta Marika 19. detsember 2018 at 14:48

    😀

 • Avatar
  Vasta A 19. detsember 2018 at 13:16

  Hahahahah xD mõne inimese jaoks rõve aga teist võib olla tõesti aitab kel sama olukord.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 19. detsember 2018 at 13:18

   Noh, muud abi ma pakkuda ei oska, kui see, et lohutada, et kui ka on sama probleem peale sünnitust, siis ära muretse, mul oli ka ja see pidi olema väga tavaline ja 5 päevaga ravitav 😀