SÖÖK TESTIN JA ARVUSTAN

EMMA uus kraam + loos*

18. veebruar 2019

Ma olen korduvalt mõelnud, et kui mu lapsed millegi reklaamnäod olema peaksid, sobiksid nad ideaalselt reklaamima igasuguseid jogurteid ja kohupiimasid. Pole miskit teha – nad armastavad neid. Ja kuigi väga tihti ei taha neid ka lastele sisse sööta, sest muidu kiunutakse pärast toidulauas, kuidas üks ja teine ei kõlba, siis nädalavahetuste hommikuks on see ideaalne maius.

Tavaliselt panen poes korvi selle kohupiimakreemi, mis soodukas on ja üldiselt nii väga ei vali ja tee neil vahet. Kuna aga EMMA’l olid lausa mitmed tooted soodukas, siis neid ma ka ostsin. Lihtsalt tore oli avastada, et uutel kohupiimakreemidel on veidi vähem suhkrut sees, aga maitse pole selles kannatanud. Lapsed kütavad ikka kahe suupoolega. Peale seda, kui ma postitasin kõige armsama “modellipildi” Lendest EMMA smuutit nosimas, saime varsti neilt ka kingituseks suure kastitäie smuutisid ja kohupiimakreeme. Lapsed juubeldasid ja arvasid, et järgnevad päevad võiksi vaid neist toituda, aga paraku peavad nad vaid magustoiduna kohupiimakreemi ja smuutide isu täis saama.

Need smuutid on tehtud vaid ülikõrge marjasisaldusega moosidest, mistõttu koosnevad uued Emmad 9-12% ulatusest ainuüksi marjadest. Lisaks veel kohupiim, et kõht täis püsiks ja jogurt, et anda smuutile õhuline konsistent. Ehk siis on neid uusi tooteid julgem lapsele anda, sisu on parem kui enne. Ja no ega Lende ainukene fänn pole, Mari samamoodi! Lihtsalt Mari viimasel ajal ei soovi, et teda pildistataks, aga Lende hakkab aina nunnumalt poseerima 😂

Smuutid maksavad 0.99€, aga vähemalt Selverites on nad praegu alla hinnatud, kui sul on partnerkaart. Siis saab suure topsiku kätte 0.75€ eest. Ilmselt ongi tegu tutvumishinnaga, seega minge krabage, kuni ale veel kestab, sest päris tõsiselt maitseb see hea ja lapsed tahavad seda ka täiega.

Kas teie olete juba uusi Emmasid proovinud? Kõik, kes seda postitust kommenteerivad, nende vahel loosin juba selle nädala lõpus välja kastitäie head-paremat EMMAlt!

*Postitus sündis koostöös EMMAga!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

304 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

  • Reply Triin 24. veebruar 2019 at 08:28

    Kõik Emma tooted on niiiiiiiiiiiiiii head 😋. Seda kastitäit head-paremat nosiks küll ☺️

  • Reply TriinEen 24. veebruar 2019 at 08:24

    Ei ole uusi proovinud aga prooviks hea meelega 🙂

  • Reply Merilin Merila 23. veebruar 2019 at 12:54

    Olen juba saanud proovida, ning olen väga rahul. Hästi mõnusa maitsega.

  • 1 2