PILDID reisimine

meie pisike puhkus + loos

28. veebruar 2019

Sõbranna imestas, et nii lühikesel puhkusel käisimegi või. Noh, mis ma öelda oskan. Kolm päeva, kaks ööd – minu jaoks ideaalne puhkus. Eriti veel lastega, nendega on see täiesti hea aeg, et saab kodust eemale, aga koju jõudes on selline “jeeee, kodu!!!” tunne peal. Suurematega poleks hullu kauemgi olla, aga Marta kiik ja BB tool ja pall, kõik on ju siin ja seetõttu on kodus lihtsalt mugavam.

Aga kuidas siis reis oli? No mina jäin mega rahule. Ma küll alguses pelgasin oma esimest pikemat sõitu, aga 180 km läks ülikiiresti ja ma tunnen ennast nüüd roolis kuidagi veel kindlamalt. Riiga sõiduks valmis!

Esiteks Mäetaguse mõisa hotell & spa oli hästi hubane ja armas. Just selline kodune ja mõnus. Mingit erilist luksust seal ei olnud, aga kõik oli puhas, korras ja mõisalik, seega just ideaalne. Lastega on sellistes eriti fancydes kohtades teinekord natsake ebamugav olla, aga sinna olid lapsed väga oodatud ja neile oli igal pool tegevust. Isegi toas oli mänguasjakast, mis eriti äge. Mari ja Lende mängisid nende asjadega nii tublisti ja tore oli vaadata, kuidas nad vähesega nii pikalt tegevust leidsid. Peaks vist kodus ka asjadest tuimalt loobuma!

Meie olime sviidis, mistõttu oli meil kaks tuba. Lastega eriti mõnus, sest siis saab neid tubade peale ära jaotada ja ise veel sarju vahtida või midagi säärast. Õnneks suutsime lapsed iga päev piisavalt ära väsitada, et magamisega probleeme ei olnud. Pead patjadele ja uni tuli. Kahjuks/õnneks kehtis sama ka minule – juba kell 23 oli mul iga päev selline uni, et läksin ka magama ära. Meie Martal on vist piimatellimise periood, seega ta pmst elab mu küljes ja muudkui kaanib piima. Endale ka natsa väsitav, aga elame üle :)

Esimesel päeval ei teinud me eriti midagi – jõudsime kohale, pakkisime asjad lahti, sõitsime Jõhvi poodi ja apteeki, käisime söömas ja hiljem hotelli spas ujumas. See oli ka Marta esimene spas ja basseinis käik, niiet ajalooline moment või nii 😂 Lisaks saime me tagatuppa minna, mis muidu on 18+ vanusele, aga E-T saavad pered ka sinna minna. Ma käisingi ainult Martaga, sest seal on palju saunasid, mis minu lastele nagunii huvi ei paku, aga ma sain rahus imetada ja mullivannis vedeleda.

Õhtul käisime Kardoga massaažis ka. Mõlemad võtsime peamassaaži ja ma pean ütlema, et see oli üks parimaid massaaže, mis ma saanud olen. Mul on paremas õlas mingi valulik koht, mida ükski massöör kunagi üles leidnud pole. See mees leidis! Ja mu käsi pole juba paar päeva valutanud.  Parimad 20€ ever spent!

Teisel päeval oli meil plaan minna midagi vahvat tegema ja seda me ka tegime. Esiteks käisin ma külapoes pähkleid ostmas ja kui kohalik joodik mulle: “tere blogija!” hüüdis, siis ma mõtlesin küll, et vot sulle lopsu, kui juba külaparmud ära tunnevad, järelikult olen kuulus, eheeehhee. Ühesõnaga ma ostsin pähkleid, sest mulle öeldi, et Jõhvi kontsertmaja taga pargis on mega julged oravad, keda saab sööta.

Noh, me seisime seal Mariga ja karjusime “naki-naki” ja “oraaaav!”, aga kedagi ei tulnud. Pettumus.

Edasi trippisime Tagavälja talusse – parim idee ever! Superlahe koht ja soovitan sinnakanti minejatele soojalt. Saime neljapäevaseid lambaid sülle võtta, kanu-kukkesid vaadata, hobusega sõita, saaniga sõita, lapsed sõitsid lumekarusselliga, Mari sai kingiks muna ja hiljem sõime värskeid vastlakukleid ja jõime teed. Pere peale maksime 15€, seega igati väärt värk.

Tagasi hotellis käisime muidugi veel spas ja söömas ja oligi jälle uneaeg. Eile pakkisime asjad kokku, vedelesime veel natsa ja sõitsimegi koju tagasi. Lapsed oleksid tahtnud veel spasse minna, aga kahjuks on seal kummaline süsteem, et spa avatakse alles kell 14. Seega viimasel päeval enne ära minekut spad külastada kahjuks ei saa. Pole enne sellist asja kuskil näinud, aga noh, alati on esimene kord. Lapsed olid pettunud, endal oli suht suva, olime seal tegelikult piisavalt liguneda ka saanud.

Selline oli siis meie Ida-Eesti puhkus. Täis pulli ja nalja ja õues ringi lippamist ja üldse soovitan soojalt teilgi see kant üle vaadata. Ja et uudistamine teile sama mõnusaks teha, kui meil oli, siis tahaksin ühele lugejale välja loosida samasuguse puhkusepaketi, nagu meil Mäetagusel oli. Ehk siis ööbimine kaheks ööks nende kahetoalises sviidis + külastus ka tagatuppa. Seega ideaalne lastega minekuks, aga miks mitte ka niisama kaasaga Eestit avastada. Et loosis osaleda, jäta kommentaar, kellega sa Mäetagusele läheksid ja juba esmaspäeval loosin võitja ❤️

Tegime ka väikse video meie reisist, kes tahab, siis haarake kohvi kätte ja vaadake üle:

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

788 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply A. 28. veebruar 2019 at 21:39

  Läheks enda kaaslasega. Pole väga ammu kusagil käinud ja üksteisele aega leidnud, ehk oleks aeg seda teha ja oma suhteid siluda 😏.

 • Reply Heli 28. veebruar 2019 at 21:33

  Läheksin koos abikaasa ja kolme lapsega:)

 • Reply Tene 28. veebruar 2019 at 21:31

  Läheksin oma mehe ja 3-e lapsega. :)
  Puhkus kuluks igati ära hetkel, oleks vaja natukeseks sellest kodusest rutiinist välja saada.

 • Reply Liisa 28. veebruar 2019 at 21:30

  Elukaaslasega

 • Reply Joanna Marie Põldsam 28. veebruar 2019 at 21:22

  Enda elukaaslasega! Juba ammu oleme mõelnud, kuid kuidagi ei jõua..

 • Reply Kerli 28. veebruar 2019 at 21:22

  See pisike puhkus oleks nagu meile mõeldud. Pakiks oma kolm mugulat autosse ja asuks teele Ida suunas ;)

 • Reply Merle 28. veebruar 2019 at 21:21

  Ma läheks koos oma meesperega : abikaasa Ülo, pojad Martin ja Enrico. kõhubeebi “mannatera” (saime hiljuti teada, et ka poiss). Ainukese naisena peres, kuluks üks korralik puhkus küll ära .. Veel enam, enne uue ilmakodaniku saabumist 😊

 • Reply Tiina 28. veebruar 2019 at 21:19

  Kui laps üle pika aja jälle kodumaale satub, siis läheksin küll koos temaga.

 • Reply Mia 28. veebruar 2019 at 21:18

  Läheksin elukaaslasega ja nimetaksime selle enda pulmareisiks, sest päris pulmareisile minekuks praegu raha ei jagu :)

 • Reply olvi 28. veebruar 2019 at 21:17

  perega läheks :)

 • Reply Liisi 28. veebruar 2019 at 21:17

  Nii nagu sina mees+3 tütart tuleks sinna minuga kaasa :)

 • Reply Tiina 28. veebruar 2019 at 21:14

  Läheksin sinna muidugi oma perega elukaaslase ja kolme tütrega.

 • Reply Anne-Ly Häkkinen 28. veebruar 2019 at 21:12

  Läheksin rõõmuga oma pea 4 kuuse tütre, 9 aastase poja ja kaasaga :). Võtaks enda ema ka.

 • Reply Kertu 28. veebruar 2019 at 21:12

  Mehe ja tütrega! Kuluks puhkus ära kõigile ja põnev oleks uut kohta avastada.

 • Reply Maria 28. veebruar 2019 at 21:06

  Läheksin elukaaslasega, kuna me mõlemad pole väga pikka aega puhanud ja see kuluks meile mõlemale väga ära! :)

 • Reply Triin. S 28. veebruar 2019 at 21:02

  Tundub mônus.Pole juba ammu kuskile perega puhkama saanud. Võinoh ega me eriti polegi kuskil kãinud 🤦‍♀️ Lapsele kindlasti vãga meeldiks ja noo elukaaslane ka enamus ajast vãljamaal tööl seega selline võit oleka ju lausa lust ja lillepidu, saaksime kõik koos aja maha vôtta ja puhata 😊äkki joppab ja on loosiônne seega proovin ka osaleda 😊❤

 • Reply Kristi 28. veebruar 2019 at 21:01

  Abikaasaga läheks puhkama ja võtaks oma põnni ka kaasa :)

 • Reply Siret 28. veebruar 2019 at 20:55

  Läheksin koos mehe ja lapsega.

 • Reply Kadri 28. veebruar 2019 at 20:54

  Mõnus ettevõtmine, läheksin oma abikaasa ja kahe lapsega 😊

 • Reply Kaisa 28. veebruar 2019 at 20:52

  Nii lahedalt kõlab see kõik ja no pildid räägivad enda eest.. Pikemat aega unistan puhkusest kuskil mõnusas spas, aga nagu alati, siis tähtsamad asjad ennem maksta, nii me spasse ammu jõudnud polegi :/ Ida-Virumaad oleme samuti iga aasta külastada tahtnud, a kus sa sellega :D ehk nüüd sis… :P

 • Reply Janika 28. veebruar 2019 at 20:50

  Läheksin koos sõbranna ja tema lastega.

 • Reply Kärol 28. veebruar 2019 at 20:47

  Läheksin elukaaslasega :)

 • Reply Kata 28. veebruar 2019 at 20:47

  Peikaga :)

 • Reply Carina 28. veebruar 2019 at 20:36

  Reisile läheksin koos ema, õe ja lapsega :)

 • Reply Madli 28. veebruar 2019 at 20:34

  Üle pika aja läheks elukaaslasega kahekesi 🙂

 • Reply Laura 28. veebruar 2019 at 20:34

  Läheksin perega. Kuna on ka sünnipäev tulemas, oleks tore veeta üks mõnus lühipuhkus koos perega ja tähistada seda.

 • Reply Anne 28. veebruar 2019 at 20:33

  Ida-Virusse, kus ma pole veel oma elus kunagi käinud, võtaks kaasa oma elu kolm kallimat meest – mehe ja 2 poega (8a ja 10 kuune). Mehed mul kõik vee- ja saunadehullud. Mind ennast ahvatleb hoopis see peamassaaz, äkki aitab mu migreenivalu ja pingete vastu. Ja muidugi avastaks piirkonda ja tegevusi jätkuks seal kindlasti veel pikaks ajaks. Ja võib-olla vaataks siis korraga sealkandis üle veel mõne uue spa 😊

 • Reply Liina 28. veebruar 2019 at 20:29

  Mina läheksin kalli abikaasa ja 2 toreda tüdrukutirtsuga Mirteli ja Martaga. Pisike perepuhkus oleks imeline, pole Mäetagusel veel käinud ka varem ja oleks kindlasti avastamist.

 • Reply Marge 28. veebruar 2019 at 20:28

  Mehe ja beebiga

 • Reply Sille 28. veebruar 2019 at 20:14

  Peale seda postitust tahaks väga Mäetaguse spaasse minna ja kogu pere võtaks kaasa. Lihtsalt peab mainima, et need pisid tallekesed on ikka nii armsad. Täiega võtaks endale koju ühe tallekese, aga meil niigi paras loomaaed, nii et mees vist ei lubaks . :D

 • Reply Kadi 28. veebruar 2019 at 20:09

  Läheksin koos mehe ja lastega.

 • Reply Grete Laane 28. veebruar 2019 at 20:01

  Läheksin puhkama oma perega! :)

 • Reply Anne-Mai J 28. veebruar 2019 at 19:59

  Ma läheksin mehe ja lapsega, sest noo natuke värskendust kuluks meile kõigile ära (igapäevane igav rutiin tapab😅)

 • Reply Merili Laansalu 28. veebruar 2019 at 19:58

  Läheksin oma abikaasaga igal juhul tagasi. Olime oma esimesest külastusest sinna nii vaimustuses et jätsime neile tagasiside 5 tärni igale võimalikku kohta. Kohapeal küsitluse lehel, meili ja fb lehel. Vaimustav koht kus lihtsalt löögastuda. Meie ootame pikkisilmi võimalust tagasi minna.

 • Reply Sii 28. veebruar 2019 at 19:53

  Ikka oma kaaslasega

 • Reply Agnes 28. veebruar 2019 at 19:51

  Sooviks minna koos oma Härraga puhkama😊

 • Reply Triin 28. veebruar 2019 at 19:50

  Läheksin enda väga kalli sõbraga!

 • Reply Inge 28. veebruar 2019 at 19:49

  Läheksin mõne tuttava spa-huvilisega.

 • Reply Helen 28. veebruar 2019 at 19:46

  Oma kalli perega😍

 • Reply Kairi 28. veebruar 2019 at 19:44

  Kuigi olen ise tööl spas, oleks see minu esimene spa puhkus koos sõbraga!

 • Reply Helen 28. veebruar 2019 at 19:44

  Oma armsa perega😍

 • Reply Ketlin 28. veebruar 2019 at 19:43

  Oma mehe ja lastega ❤️

 • Reply Nele Kõli 28. veebruar 2019 at 19:41

  Läheks koos elukaaslase ja poja Deveniga.

 • Reply ANN 28. veebruar 2019 at 19:40

  Läheksin mehe ja lastega.

 • Reply Pirjo 28. veebruar 2019 at 19:39

  Läheksin bestikaga :)

 • Reply Kairi 28. veebruar 2019 at 19:39

  Mehel järgmine nädal sünnipäev. See oleks super kingitus talle. Lisaks tuleksid kaasa ka 3 last😊

 • Reply Regiina 28. veebruar 2019 at 19:39

  Ma usun, et meha ja lapsega läheks. Viimasel ajal mõlemil tööl selline tamp taga nagu viimne päev oleks ukse taga.. Et üks mõnus paus tööelust ja rutiinist tasuks ära küll. Muidugi kui mees mõne nv loovutaks puhkuseks .. 🙂

 • Reply Teele 28. veebruar 2019 at 19:39

  Läheksin oma mehe ja 10 kuuse lapsega . Pole veel kolmekesi kuskil hotellis/spas käinud 😊

 • Reply Kaiu 28. veebruar 2019 at 19:36

  Läheksime spasse koos abikaasaga. Saaksime nii tähistada oma 20 koosolemise aastat.

 • Reply Karoly 28. veebruar 2019 at 19:35

  Elukaaslase viiksin hea meelega läheneva juubeli puhul spaasse mõnulema ja võtaks ka lapse kaasa vett nautima 💛

 • Reply Eve 28. veebruar 2019 at 19:30

  Mina tahaks ka nii meeletult minna. Tahaksin minna abikaasaga kahe pere väiksem aga, 8a rasmus ja 6a berit 🙂

 • Reply An. 28. veebruar 2019 at 19:29

  Koos mehega :)

 • Reply Mirjam 28. veebruar 2019 at 19:29

  Läheksin oma kalli elukaaslasega :) sest nagu alati, kuluks puhkus vägagi ära, eriti sellisel ajal kui õues veel nii ilusad ilmasid pole.

 • Reply Anneli 28. veebruar 2019 at 19:25

  Mul on suur pere – õed, vennad, nende pered ja lapsed. Kõik rõõmustaksid sellise puhkuse üle! Aga et see lõõgastav oleks, siis võtaksin kaasa kas õe või ema ja lihtsalt naudiksime elu! Seda enam, et naistepäev on ukse ees.

 • Reply Jaanika 28. veebruar 2019 at 19:22

  Ikka perega läheks kui 2 tuba pakkumises on😁 Tüdrukud 2 ja 12, saaksid omaette olla ja päris hea kui keegi neist kaissu ei roni😉

 • Reply Geidi 28. veebruar 2019 at 19:21

  Mehe ja lastega ikka ;) Kaupleksin õe pere kh kaasa, niikuinii plaanis sel aastal Ida-Viru kanti uudistama minna.

 • Reply Anu 28. veebruar 2019 at 19:15

  Sooviks väga sinna puhkama minna, üks mu lemmik spa´si.
  Samas oleks see väga ilus kingitus minu tütrele sünnipäevaks.
  Ning oma kalli mehe võtan ka kaasa, sest tema vajab samuti mõnulemist.

 • Reply Eliis 28. veebruar 2019 at 19:11

  Võtaksin kaasa oma armsa ema, kes on puhkuse igati ära teeninud! 😍

 • Reply Anneli 28. veebruar 2019 at 19:08

  Mehe ja lastega läheksin. Ma olen natuke puhkust ära teeninud!

 • Reply KarolinV 28. veebruar 2019 at 18:57

  Läheksin oma mehe ja pojaga. Oleks imeline puhkus 🙂

 • Reply Serli 28. veebruar 2019 at 18:57

  Läheksin koos mehe ja lapsega:)

 • Reply Maarja 28. veebruar 2019 at 18:49

  Perega 😀

 • Reply Jane 28. veebruar 2019 at 18:41

  Läheksin oma välismaalasest kaaslasega. Ta on muidu ainult Tallinnas käinud seega polegi õieti Eestit näinud.
  Oleks super hüper imeline kingitus sünnipäevaks ka :)

 • Reply Piret 28. veebruar 2019 at 18:39

  Läheksin perega😊

 • Reply Annabel 28. veebruar 2019 at 18:39

  Perega

 • Reply Kaidi 28. veebruar 2019 at 18:28

  Hea meelega läheks koos elukaaslasega puhkama 😊

 • Reply Sirts 28. veebruar 2019 at 18:27

  Läheksin oma perega (mees ja 2 last)

 • Reply Lisett Oras 28. veebruar 2019 at 18:26

  Minul ja peixil mõlemal märtsis sünnad, seega oleks nii mõnus minna koos linnakärast natukeseks eemale. :)

 • Reply Annika 28. veebruar 2019 at 18:23

  Ohh ma tahaks minna oma hullumeelse perega. Hetkel rasked ajad ja stress on kõigil ülepea. Mul lõputöö kirjutada, ise30 nädalat rase( vist ootan hoopis mingi transformerit kes arvab et mu keha on plastiliinist tehtud 🤔), vanem laps jälle tõbine, mehel tööga kurjad lood. Ja üleüldse selline tunne, et terve talv oleme toas lõksus olnud. Selline väike puhkus oleks kui rusikas silmaauku. Ohh, ma ei julge unistadagi ausalt öeldes..

 • Reply Eret 28. veebruar 2019 at 18:14

  Enda kihlatuga :)

 • Reply Hanna-Liis Raudsepp 28. veebruar 2019 at 18:11

  Mina läheksin koos elukaaslasega. Kahjuks pole 3,5 aasta jooksul koos puhkama jõudnudki. Meeleldi naudiks aega kahekesi eemal töömuredest.

 • Reply Kir 28. veebruar 2019 at 18:11

  Mehe ja lapsega :)

 • Reply Angela 28. veebruar 2019 at 18:07

  Koos perega:)

 • Reply Kristina 28. veebruar 2019 at 18:00

  Läheksin oma härradega . Suur härra ja väike härra .
  Suurem härra ise Jõhvist pärit ja oleme käinud seal küll ja veel kuid polegi veel jõudnud Mäetagusele . See oleks ülitore kui saaksime sinna puhkama minna 🤗

 • Reply Gerli 28. veebruar 2019 at 17:57

  Perega :)

 • Reply Kairi 28. veebruar 2019 at 17:57

  Kalli abikaasaga!!! :D

 • Reply R 28. veebruar 2019 at 17:52

  Läheksin puhkama koos mehe ja lapsega.

 • Reply o 28. veebruar 2019 at 17:49

  Läheksin koos elukaaslasega, meile mõlemale kuluks väike puhkus ära, aga lähema paari aasta jooksul pole ilmselt lootustki kuskile spaatama või reisile minna: remont röövib üsna palju raha. Aga kasvõi natukeseks oleks mõnus lõõgastuda :)

 • Reply Marta 28. veebruar 2019 at 17:49

  Peiksiga

 • Reply Tiina 28. veebruar 2019 at 17:42

  Mina läheksin puhkama oma perega- abikaasa ja 9a tütar. Tegelikult oleks puhkust väga vaja, meil kõigil. Tööl kiired ajad ja kodus veel kiiremad- ostetud vana talu neelab kõik aja ja raha.. Remondime ja ehitame seda ise, loodetavasti saab sügisel kasvõi ühte tuppagi. Jah, tütrest on ka kahju, maja on maal ja tema ootab meid linnas,tihti tema juba magab kui meie koju jõuame.. Terve selle kooliaasta on ta pidanud oma õppimise ja asjadega iseseisvalt hakkama saama, õpib kiituskirjadele..
  Loomulikult olen ka ise erinevaid spa pakette vaatanud, eriti viimasel ajal, sest väsimus lööb kuidagi ekstra välja praegu, aga kui on valida 100eur puhkusele või 100eur eest majale veel villa või mingit muud materjali osta.. Loomulikult on maja tähtsam… Aga see ohverdus on ju selleks, et lõpuks saaksime oma koju ja kõik rohkem koos olla. :)
  Nii et pisike puhkus võita oleks ülitore, lisaks käiks ida-virus ühelepoole ühes ehituspoes kus on odavaid kruve ka, tartus ja tallinnas ei ole nii odavalt. :D

 • Reply Annika 28. veebruar 2019 at 17:42

  Ma ei ole kunagi spas käinud ja läheksin kasvõi üksi.

 • Reply Kristiina 28. veebruar 2019 at 17:35

  Mäetaguse mõisa läheksin oma kalli kihlatuga :)

 • Reply Johhi 28. veebruar 2019 at 17:33

  Emaga koos selline puhkus kuluks marjaks ära.

 • Reply Aizaada 28. veebruar 2019 at 17:25

  Läheksin koos mehe ja lapsega. 🙂

 • Reply Kairit 28. veebruar 2019 at 17:22

  Koos mehega :)

 • Reply Erika 28. veebruar 2019 at 17:20

  Lubasin hiljuti tütrele, et viin ta ükskõik kuhu eestimaa peale, kuhu iganes soovib minna, andku ainult teada 😆 Seda lugedes, meenus see kohe ja selline puhkus veel boonuseks meeldiks talle kindlasti, juba sellepärast, et see meie jaoks ikka täitsa teisel pool Eestit… Mida kaugem kodust, seda põnevam ju 🤩

 • Reply Eva 28. veebruar 2019 at 17:18

  Võtaksin kaasa oma abikaasa ja lapse. :) Mäetagusel oleme ka kunagi ammu käinud ja alati olen mõelnud, et sinna tahaks tagasi. Äkki nüüd ongi see võimalus! :)

 • Reply Sirts 28. veebruar 2019 at 17:17

  Ikka kogu oma kambaga läheks. St. meesisend ja kolm plikatirtsu. Viimane alles beebi ja polegi veel basseini näinud.

 • Reply Merle 28. veebruar 2019 at 17:08

  Ma läheksin koos mehega :)

 • Reply Margit 28. veebruar 2019 at 17:07

  Mäetagusele läheksin abikaasa ja lastega. ☺️

 • Reply Merle 28. veebruar 2019 at 17:03

  Oma perega 😋

 • Reply Maris 28. veebruar 2019 at 17:02

  Läheks oma perega esimesele spaapuhkusele 👌😍

 • Reply Mari-Liis 28. veebruar 2019 at 16:58

  Kalliga, saaksin talle üllatuse teha, see koht on saanud palju kiita, nii ka siin. tahakisin oma silmaga üle ikka vaadata!

 • Reply Marttina Kallaste 28. veebruar 2019 at 16:57

  Meid kokku 5 mina mees ja poisid 8a,9a ja 12 aastane.

 • Reply Piret 28. veebruar 2019 at 16:55

  Läheksin kaaslasega

 • Reply Kristiina 28. veebruar 2019 at 16:54

  Läheksin oma kalli elukaaslasega:)

 • Reply Kadi 28. veebruar 2019 at 16:47

  Ikka koos perega!
  Lapsed on parajad pingviinid ja endalgi meeldib vees liguneda…see peamassaaž tuleks ka ilmselt menüüsse. Mehele ka niisugused asjad mokka mööda!
  Ja kolaks sealkandis ringi ka 😎

 • Reply Karolina uustal 28. veebruar 2019 at 16:43

  Oma kallimaga

 • Reply Mari-Liny 28. veebruar 2019 at 16:40

  Läheksin enda kahe lapsega, üks puhkus kuluks ära küll :)

 • Reply Elsa 28. veebruar 2019 at 16:34

  Oma armsa elukaaslase ja kahe lapsega. Lapsed polegi kunagi ööbimisega SPA s saanud käia, kuigi vanust juba 10 ja 11…

 • Reply Elina 28. veebruar 2019 at 16:34

  Oma kalli kaasaga.

 • Reply Barbara 28. veebruar 2019 at 16:29

  Veidi puhata sooviks oma pisikese, kuid kohe-kohe suureneva perega :)

 • Reply Marta 28. veebruar 2019 at 16:29

  Saadaksin hoopis venna koos perega. Neile kuluks selline puhkus rohkem ära!

 • Reply Kaisa 28. veebruar 2019 at 16:28

  Oiiii kui hästi see kõlab. Läheksin oma ideaalmehega, keda senini ei teadnudki olemas olevat: heledad juuksed, sinised silmad, ca 70 cm pikk ja kaalub 8 kilo. Tolle pisikese kuti isa võtaksin ka ilmselt kaasa. :)

 • Reply K. 28. veebruar 2019 at 16:27

  Läheksin koos oma elukaaslase ja kahe väikese pojaga :)

 • Reply Krissu 28. veebruar 2019 at 16:25

  Abikaasaga tahaks minna! Tal sünnipäev varsti ja see oleks lahe sünnipäevatripp

 • Reply Sirle Vettik 28. veebruar 2019 at 16:12

  Elukaaslasega ja pisikese tütrega

 • Reply Grete 28. veebruar 2019 at 16:09

  Läheksin koos mehega tema sünnipäeva tähistama :)

 • Reply Tiia 28. veebruar 2019 at 16:05

  Läheksin koos abikaasa ja kolme lapsega.

 • Reply Elis 28. veebruar 2019 at 16:04

  Ma läheks oma elukaaslasega midagi maalähedast on mõnus kogeda sest ma ise ka maakas ja linnast oleks hea välja saada

 • Reply Triinu K 28. veebruar 2019 at 16:03

  Oleme pikalt elukaaslasega unistanud spaasse minekust ja see variant oleks ideaalne, saaks eemale töö ja koolimuredest.

 • Reply Epp 28. veebruar 2019 at 15:57

  Läheksin oma 6 aastase tütrega, kes ei jõua ära oodata, millal spaasse saab 😊

 • Reply Cäroly 28. veebruar 2019 at 15:55

  Väga tahaks külastada Idapoolt ka oma peikaga :)

 • Reply Lii 28. veebruar 2019 at 15:54

  Läheksin oma kahe tütrekese ja nende issiga. Kõik peavad praegu puhkusest väääga lugu ja koduloomad on meie pere noorimal alles avastada! 😊

 • Reply Kateriin 28. veebruar 2019 at 15:54

  Mina võtaksin kaasa oma pere, pühiksin saare tolmu jalgelt ja Mäetagusele :D Oleme neljakesi parajad spa-hullud😊

 • Reply Cäroly 28. veebruar 2019 at 15:53

  Tahaks küll niiväga Idasse reisida :)

 • Reply Kristi 28. veebruar 2019 at 15:53

  Üks mõnus puhkus kuluks praegu eriti ära. Kaasa vötaksin mehe ja poja :)

 • Reply Mary-Liis 28. veebruar 2019 at 15:52

  Oma abikaasa ja peagi 5 kuuseks saava tirtsuga 😌

 • Reply Mirjam 28. veebruar 2019 at 15:49

  Meie punt oleks järgmine: mees, kahe aastane tütar, kõhuelanik ja mina. Ammu oleme plaaninud ühte väikest puhkust, aga kuidagi ei ole seda õiget kohta ja aega leidnud.

 • Reply M 28. veebruar 2019 at 15:46

  Mul on algav kärgpere. See tähendab, et päris koos veel ei ela, kuid käime kogu oma seltskonnaga läbi.
  Selleks, et meie 3 last omavahel veel paremini tuttavaks saaksid, oleks selline minipuhkus argipäevast eemal suurepärane!

 • Reply Lt 28. veebruar 2019 at 15:42

  Perega, polegi kunagi hotellis ega spas käinud.

 • Reply Kerttu 28. veebruar 2019 at 15:32

  Oma väikse perega. Polegi niiviisi kuskil käinud koos . See oleks ideaalne puhkus ❤️❤️❤️ kohe kaheseks saavale meeldiks ka väga ja spad on lemmikud .

 • Reply Viktoria Kivilo 28. veebruar 2019 at 15:32

  Mehel on märtsis sünnipäev, see oleks imeline kingitus talle ja spaasse läheks ikka kogu perega ehk lapsed võtaks ka kaasa ❤️

 • Reply Marta 28. veebruar 2019 at 15:24

  Kõlab nagu plaan! Läheksin koos abikaasa ja lastega 🙂

 • Reply Marii-Eliis 28. veebruar 2019 at 15:23

  Läheksin mehe ja tütrega. Selline puhkus kuluks meile väga ära.

 • Reply Kristel 28. veebruar 2019 at 15:18

  Milles küsimus, kaasa tuleks suur Niit, väike Niit ja veel väiksem Niit. Väike ja veel väiksem Niit kasvataks varvaste vahele ujulesti ja praktiseeriks ujumisoskust. Suur Niit ja mina…karjataks neid 👉

 • Reply Piret 28. veebruar 2019 at 15:16

  Läheksin koos perega. Lapsed muudkui spas sulistakski ;).

 • Reply Kätlin 28. veebruar 2019 at 15:16

  Väike puhkus kuluks peale grippis olemist meie perelegi ära :)

 • Reply Monica E. 28. veebruar 2019 at 15:10

  Oma mehe ja kahe printsessiga 😊

 • Reply Kats. 28. veebruar 2019 at 15:09

  Läheksin sõbrannaga ja enda pooleaastase beebiga. Jaanuaris tegi sõbranna mulle spakülastuse ja värgid välja, nüüd siis oleks minu kord. :)

 • Reply jaanika 28. veebruar 2019 at 15:07

  Läheksin koos lapse ja elukaaslasega 😊viimane puhkus kolmekesi, varsti on meiega liitumas veel üks pisike härra, seega kuluks puhkus ära küll hetkel 🤔😀

 • Reply Maarja 28. veebruar 2019 at 15:07

  Ega Ida-Virumaale naljalt niisama ei satu. Läheks mehe ja lapsega :)

 • Reply Js 28. veebruar 2019 at 15:06

  Puhkaksin oma kaaslasega, kellega järgmine nädal täitub 5aastat.

 • Reply Margarita 28. veebruar 2019 at 15:06

  Oma perega 😊. Kuue kuune ei saaks veel midagi aru, aga vot nelja aastane ootaks väga sellist elamust. Ja endalgi elukaaslasega oleks hea puhata 🤗🤞

 • Reply Merilin 28. veebruar 2019 at 15:02

  Läheksin ikka oma perega: mehe ja 6-aastase pojaga :)

 • Reply Kätz 28. veebruar 2019 at 15:02

  Läheksin oma elukaaslasega, kellega oleme ammu tahtnud spasse minna, et aeg maha võtta ja üksteise seltsi nautida. 😊

 • Reply Jansa 28. veebruar 2019 at 14:59

  Perega läheks. Juba ammu plaanime aga ei saa kuidagi pihta.

 • Reply Elsa 28. veebruar 2019 at 14:58

  Abikaasa ja lastega!

 • Reply Vanessa-Victoria Eller 28. veebruar 2019 at 14:57

  Läheksin koos emaga, kes ka vajaks väikest puhkust. Ja me ei ole kunagi seal kandis käinud. Võit annaks põhjuse see ära teha. :)

 • Reply Triin 28. veebruar 2019 at 14:56

  Ma läheks koos oma abikaasa ja 2 lapsega. Me oleme küll Ida-Virumaalt pärit aga seal elades ei sattunud kunagi Mäetaguse spasse. Ja nüüd Harjumaal olles polegi seda pähe tulnud. Aga oleks tore lapsepõlve radadele korraks tagasi minna :)

 • Reply Krista 28. veebruar 2019 at 14:55

  Olen pikalt möelnud, et peaks mehe ja kahe pojaga spa-puhkuse ette võtma. Kahjuks on see plaan siiamaani teostamata, küll ei ole peretubasid saadaval, küll pole sobivat aega. See oleks väga lüke, et meeldiv perepuhkus saaks teoks.

 • Reply Britt 28. veebruar 2019 at 14:52

  Läheksin Mäetagusele koos oma kahe aastase pojaga, ja oma mehega. Kuna mees teeb palju tööd siis paraku pole meil eriti võimalust koos perega kuskil puhkamas käia. See oleks ideaalne võimalus mul teda üllatada sellise pakkumisega! :)

 • Reply Kelly 28. veebruar 2019 at 14:51

  Hea meelega läheksin abikaasa ja lastega (3a ja 7k)! 🥰 Või siis põgeneksin üksinda…

 • Reply Krista 28. veebruar 2019 at 14:40

  Läheksin perega ehk siis mehe ja 3aastase ja 1kuusega.

 • Reply Evelin 28. veebruar 2019 at 14:40

  Meie perega oleme suured spaade fännid ja seal polegi käinud. See oleks ideaalne puhkus meile mehe ja kahe lapsega (2a ja 12a).

 • Reply Laura 28. veebruar 2019 at 14:32

  Oo see tundub idekas puhkus meie perele! Lapsed (3a ja 5a) nõuavad ammu puhkusele minekut, ja nad pole iial spas käinud. Seega kaasa võtaksin elukaaslase ja oma pudinad :)

 • Reply Liisa 28. veebruar 2019 at 14:32

  Perega! Suurem on täielik hüljes, ainult ligunekski vees. Noorem polegi veel basseini saanud. Võiks ju väikese inimese sinna saata!

 • Reply Doris 28. veebruar 2019 at 14:30

  Elukaaslase ja pisipojaga 💙

 • Reply Triin 28. veebruar 2019 at 14:21

  Muidugi läheks oma perega. Lapsed on sellised hülged, et enamuse ajast veedaksime kindlasti spaas ;)

 • Reply Liina 28. veebruar 2019 at 14:19

  Läheks mehega, olemegi ammu Ida-Virumaad avastada tahtnud.

 • Reply Laura 28. veebruar 2019 at 14:18

  Abikaasa ja tütrega

 • Reply Meryliz Essa 28. veebruar 2019 at 14:16

  Läheksime oma mehega ja meie tütrega 🧚‍♀️🤩🤗😍

 • Reply M. 28. veebruar 2019 at 14:11

  Mäetagusele läheksin mehe ja pojaga. Ja poole tee pealt rakvere kandis korjaksin emme ka peale :)

 • Reply Kädli 28. veebruar 2019 at 14:11

  Läheksin oma mehe ja kahe lapsega.

 • Reply GA 28. veebruar 2019 at 14:08

  Läheksin koos abikaasaga. Suvel sai käidud esimest korda ida Eestit avastamas. Väga meeldis ja läheksin suurima rõõmuga tagasi.

 • Reply Marianne 28. veebruar 2019 at 14:06

  Mehe ja 2 lapsega läheks, oleks kindlasti põnev uusi kohti avastada 😀

 • Reply Terje 28. veebruar 2019 at 14:05

  Meil tuleb abikaasaga 31.05 viies pulmaaastapäev. Niii tore oleks selle puhul korraks aeg maha vôtta! ;)

 • Reply Laura 28. veebruar 2019 at 14:05

  Elukaaslasega

 • Reply Rex 28. veebruar 2019 at 14:04

  Oma kalli kihlatuga :)

 • Reply Mari 28. veebruar 2019 at 14:02

  Mehe ja lastega läheks. Tükk aega juba puhkust planeerinud, aga seni pole suutnud graafikuid klapitada nii, et mõlemal korraga vaba. Märtsis tuleb selline võimalus, aga koht ikka valimata. Hea meelega läheks ida poole avastama.

 • Reply Loos 28. veebruar 2019 at 14:02

  Viimased nädalad mehega kahekesti, seega oleks võit magus! :)

 • Reply Kadri 28. veebruar 2019 at 14:02

  Läheksin koos mehe ja lapsega, pole sinna kanti eriti sattunudki veel :)

 • Reply Kätlin 28. veebruar 2019 at 14:01

  Läheksin koos oma mehe ja 2 aastase lapsega. Polegi olnud sellist aega, et koos puhata. Sellise möllu juures, mis meil praegu on kuluks tervele perele energia laadimine SPA-s ära küll. Pluss saaksime Ida-Virumaad avastada.

 • Reply Eneli 28. veebruar 2019 at 13:58

  Puhkama läheksin kogu perega (mees+2 last). See oleks terve pere esimene puhkus.

 • Reply Liis M 28. veebruar 2019 at 13:58

  Läheksin Mäetagusele puhkama oma kalli abikaasaga ja lastega. :)

 • Reply Epp Tambi 28. veebruar 2019 at 13:55

  Oma perega läheks küll

 • Reply Anni 28. veebruar 2019 at 13:54

  Läheksin oma 4 aastase põnniga, kes tohutult ujuda ja vees sulistada armastab. :)

 • Reply Kerli 28. veebruar 2019 at 13:53

  Mina läheksin oma mehega:) pole ise veel sinna spasse sattinud aga läheks heameelega.

 • Reply Kadi 28. veebruar 2019 at 13:49

  Kaasa võtaks mehe. 2 suuremat last jätaks seekord koju. Üsna pea on lisandumas 3s laps, siis saaks veel mehega kahekesi aega veeta.

 • Reply Elis Haavasalu 28. veebruar 2019 at 13:48

  Läheksin koos elukaaslasega 😊

 • Reply Getter 28. veebruar 2019 at 13:47

  Läheksin oma kallimaga enda 22. sünnipäeva tähistama :)

 • Reply Kerstin 28. veebruar 2019 at 13:47

  Abikaasa ja tütrega, et veel enne teise lapse sündi väike perepuhkus teha ja vaid ühele lapsele pühenduda 😊

 • Reply Signe 28. veebruar 2019 at 13:45

  Läheksin abikaasa ja meie kahe lapsega. 2,8 aastane poiss räägib viimasel ajal niipalju kuidas tema tahaks “nii väga paasse (spaasse) paluuuuun”.
  5aastane tüdruk on meeletu veefänn. Nii tore oleks perega minna ja näha kui õnnelikud lapsed oleks selle võidu üle.

 • Reply EP 28. veebruar 2019 at 13:44

  Oma perega :) Abikaasal on just järgmisel nädalal puhkus ja mõlgutame parasjagu spaa-mõtteid. Kuluks väga ära! Lapsed on ka nii vee- kui ka loomafännid.

 • Reply I 28. veebruar 2019 at 13:44

  Lapsed võtaks kaasa ja mehe ka…juhul kui ta hästi käitub 😂

 • Reply Elis 28. veebruar 2019 at 13:43

  Läheks koos oma mehega tähtpäeva tähistama🎁

 • Reply Viktooria 28. veebruar 2019 at 13:43

  Meiele kuluks küll see ära😊Läheksin oma armsa perega!❤👨‍👩‍👧‍👧

 • Reply Merli 28. veebruar 2019 at 13:38

  Ma võtaks mehe ja kaks last kaasa. Tahaks ka nii väga minipuhkust. :D Lapsed on 5 ja kohe kahene, vaikselt saab nautida juba väljaskäimisi :D.

 • Reply Sigrit 28. veebruar 2019 at 13:37

  Mina läheksin koos mehe ja lapsega. 😊

 • Reply Sille 28. veebruar 2019 at 13:36

  Läheksin oma klassiõega, kes plaanib juba üle aasta virumaale tulla. Kas pole piisavalt head pakkumist või põnevat üritust. Naistepäeva on ka tulekul, see oleks väga kiht üllatus, pärast degustatsioon. Spa puhkus paneks meie nädalale punti. See kingitus oleks ülim ❤️❤️❤️

  Naised & Champagne Narvas

  Otsime koos peakokaga vastuseid küsimustele
  Mis on Prosecco?
  Mis on Cava?
  Mis on Cremant?
  Mis on Champagne?
  Vastused loomulikult läbi praktilise degustatsiooni ja koos sobilike suupistetega.

 • Reply Liis 28. veebruar 2019 at 13:36

  Kuna meie ei ole veel mitte kunagi terve perega spaas käinud ja 2,5 aastane ise ei tea mis see on , siis heameelega läheks terve perega ja kasutaks võimalust tasuta mõnuleda ( muidu ju ikkagi väga kallis 5 liikmelisuse perega spaasse minna) ja nautida ühist puhkust :)
  Väiksemad lapsed kindlasti rõõmustaks, loodetavasti meelitaks teismelise ka meiega kaasa ning küll siis pereisa ka meiega kaasa lohiseb ( mis tal muud üle jääb onju 🤭)
  ;)_

 • Reply Maarja 28. veebruar 2019 at 13:34

  Oma perega läheks.

 • Reply Katre mandel 28. veebruar 2019 at 13:34

  Tere ! Mina läheks oma mehe ja 1aastase pojaga. Ei ole olnud aega puhata , ega lõõgastuda . Ning peagi ka sünnipäev , oleks vahva . Päikest .

 • Reply Helen 28. veebruar 2019 at 13:32

  Oma elukaaslase ja kahe lapsega kuluks selline vahva puhkus küll ära. Tagavälja talu mõte tundub ka väga hea.

 • Reply Moonika 28. veebruar 2019 at 13:31

  Läheks koos mehe ja 2 lapsega. Oleks mõnus puhkus enne kui beebi sünnib mõne kuu pärast ja samas ka tore kink enda 30ndaks sünnipäevaks märtsis.

 • Reply Enely 28. veebruar 2019 at 13:30

  Teeks väikse puhkuse koos elukaaslasega 😍

 • Reply Jaanika K. 28. veebruar 2019 at 13:30

  Läheksin oma elukaaslase ja 2 lapsega! Oleks ideaalne puhkus peale pikka haigusperioodi,et keha nüüd energiat täis laadida 🙂

 • Reply maarja 28. veebruar 2019 at 13:29

  Mina läheksin oma värske abikaasa ja lapsega. Pole juba eelmisest suvest kusagil koos käinud ja mul kohe sünnipäev ka.

 • Reply Kaili 28. veebruar 2019 at 13:28

  Polegi tükk aega juba terve perega puhkamas käinud. Väga tahaksin minna koos mehe ja lastega (tütar 14 ja poeg 7).

 • Reply sandra-keitli 28. veebruar 2019 at 13:25

  Perega :)

 • Reply Ingrid M 28. veebruar 2019 at 13:21

  Mehega ja 2.5a pojaga. Väike puhkus kuluks ära 🙂

 • Reply Aleksandra 28. veebruar 2019 at 13:21

  Oma mehe ja 2a pojaga 😍

 • Reply Sille 28. veebruar 2019 at 13:20

  Ema või peikaga :)

 • Reply Reno 28. veebruar 2019 at 13:20

  Tahaksin kinkida oma armsale elukaaslasele spaa külastuse.

 • Reply Grete 28. veebruar 2019 at 13:18

  Hea meelega läheksin Mäetagusele mehe ja lapsega.

 • Reply Ingrid 28. veebruar 2019 at 13:18

  Läheksin oma elukaaslasega, kellega oleks vaja sellist mõnusat omaette olemist.

 • Reply Merle 28. veebruar 2019 at 13:17

  Mhh eelmine kommentaar ei tulnud läbi …imelik.võtaks kaasa mehe v sõbranna…Oleneb mis tuju on .Puhkusest ära küll ei ütleks 🤘😁

 • Reply Kristiina 28. veebruar 2019 at 13:17

  Oma elukaaslasega läheks küll hea meelega. Ise ka sealt kandist pärit, aga kuna nüüd ammu juba Tallinnlane, siis kodus käia tihti ei saa. Oleks tore siis kaks kärbest ühe hoobiga. :)

 • Reply Grete 28. veebruar 2019 at 13:16

  Hea meega läheks Mäetagusele mehe ja lapsega.

 • Reply Elina 28. veebruar 2019 at 13:15

  Oma armsa perega! :)

 • Reply Triin 28. veebruar 2019 at 13:14

  Läheksin koos oma laste ja mehega. Kuna mehel 1.aprillil sünnipäev, siis oleks see vahva kingitus ka :)

 • Reply Liisa 28. veebruar 2019 at 13:14

  Oma kalli pojakesega!

 • Reply Merle 28. veebruar 2019 at 13:13

  Vot ei teagi nüüd kas võtaks kaasa mehe või sõbranna 🤔😅. Puhkust oleks vaja küll 🤘😋

 • Reply Pille 28. veebruar 2019 at 13:12

  Läheks abikaasa ja lapsega 😊

 • Reply Karin 28. veebruar 2019 at 13:12

  Mini-puhkus kuluks ära küll. Kaasa võtaks mehe ja oma “pudinad” :)

 • Reply Karin 28. veebruar 2019 at 13:11

  Mina läheksin oma kalli noormehega puhkama! :)

 • Reply Kat 28. veebruar 2019 at 13:11

  Mina läheks mehe ja lapsega puhkama :)

 • Reply Merit 28. veebruar 2019 at 13:10

  Oma abikaasa ja 3 pisikesega

 • Reply Kati 28. veebruar 2019 at 13:07

  Läheksin oma elukaaslasega 😊

 • Reply Kadi 28. veebruar 2019 at 13:04

  Oma Truuveritega :)

 • Reply Kerli 28. veebruar 2019 at 13:04

  Oma mehe ja lapsega läheks! 😊

 • Reply Keili 28. veebruar 2019 at 13:02

  Oma mehe ja 3 lapsega.

 • Reply Kerli 28. veebruar 2019 at 12:59

  Läheksin lapse ja elukaaslasega 😍

 • Reply Sille 28. veebruar 2019 at 12:59

  Läheksin sinna oma perega, unistame juba ammu väikeset spaapuhkusest, see oleks väga mõnus kogemus lastele esimeseks korraks, kes on nii vee- kui ka loomahullud :)

 • Reply Tiiu 28. veebruar 2019 at 12:58

  Koos perega 🤗

 • Reply Johanna 28. veebruar 2019 at 12:55

  Mehe ja pojaga

 • Reply Kätlin 28. veebruar 2019 at 12:54

  Meeldiks mehega puhkama minna 🤗

 • Reply Heili 28. veebruar 2019 at 12:54

  Mäetagusele läheks oma perega. Lastele kindlasti väga meeldiks selline reis.

 • Reply Kätlin 28. veebruar 2019 at 12:52

  Läheksin mehega puhkama ja piirkonda avastama 😊

 • Reply Elika 28. veebruar 2019 at 12:50

  Läheksime oma perega :) Polegi ammu kuskil käinud ja olen mõelnud ka sellesama Mäetaguse mõisa külastamise peale.

 • Reply Laura 28. veebruar 2019 at 12:50

  Võtaksin kaasa oma õe – pole sellist kvaliteetaega õega olnudki :)

 • Reply Velda 28. veebruar 2019 at 12:50

  Läheksin tütrega

 • Reply Anna 28. veebruar 2019 at 12:49

  Sooviks väga osaleda. Meil kaks väikest last ja selline minipuhkus oleks täpselt see, mida vaja 😇

 • Reply Liisa 28. veebruar 2019 at 12:48

  Mõõdunud suvel käisime mehe, lapse, mehe vanemate ja venna perega kolmepäevasel väljasõidul Lõuna-Eestis. Sel aastal oli plaanis sama seltskonnaga (ja veel paar sugulast) minna just Ida-Eestisse. See kant meil suht avastamata veel. :)
  Põnev on lugeda, saab ideid, mida vaasata ja kuhu minna ;)

 • Reply Liis 28. veebruar 2019 at 12:47

  Läheksin oma abikaasa ja 3 lapsega. 5liikmelise perena oleks see meie esimene spa- puhkus :D .

 • Reply Ege 28. veebruar 2019 at 12:46

  Oma sõbranna Elysega. Peale minu ära kolimist välismaale, oleks ideaalne põhjus koju tulla ja koos aega veeta :)
  Ise olen Ida-Virumaal üles kasvanud, Mäetaguse mõisa spasse ei ole kunagi jõudnud :D

 • Reply Andrea 28. veebruar 2019 at 12:45

  Oma mehe ja lapsega

 • Reply Lenne 28. veebruar 2019 at 12:44

  Läheksin sinna koos elukaaslase ja 2 lapsega :) Pole ammu koos midagi ettevõtnud puhkuse laadset, et kuluks ära :)

 • Reply Kädy 28. veebruar 2019 at 12:44

  Perega tahaks ammu juba puhkama sõita 😊

 • Reply Kristiina 28. veebruar 2019 at 12:43

  Ilmselt elukaaslasega ja võtaks vennad ka kaasa ❤

 • Reply Kristel Kaljas 28. veebruar 2019 at 12:43

  Läheksin oma perega. Meile kõigile kulub enne kevadet ja suuri aiatöid, üks mõnus ja lõõgastav puhkus ära. 💦💦💙😊

 • Reply Kärol 28. veebruar 2019 at 12:40

  Mina veaks puhkama oma kaks härrat, mehe ja kuu pärast aastaseks saava poja. :)

 • Reply Katrin 28. veebruar 2019 at 12:39

  Läheks teeks abikaasaga romantikat. Mõlemale kuluks veidi aja maha võtmist ära.

 • Reply Liisa 28. veebruar 2019 at 12:38

  Oma kalli pojaga!

 • Reply Ille 28. veebruar 2019 at 12:38

  Läheksin mehe ja tütrega 😍

 • Reply Liis 28. veebruar 2019 at 12:37

  Muidugi oma laste ja mehega :) Polegi kodust välja saanud pärast laste sündi, niiet võit kuluks väga ära 😊

 • Reply Ingrid 28. veebruar 2019 at 12:37

  Läheksin koos enda noormehega

 • Reply Helika 28. veebruar 2019 at 12:35

  Väga kuluks ära üks puhkus! Kaasa võtaksin mehe ja tütre, ideaalis ka mehe ema, sest mul on suurepärane ämm! :)

 • Reply Mannn 28. veebruar 2019 at 12:32

  Nii tahaks puhata. 😊 Iga päev tunnen järjest rohkem kuidas oleks kodusest rutiinist väikest vaheldust vaja.
  Kaasa võtaks tütred, kellest üks kümme ja teine natuke peale aasta ja peika.

 • Reply Riin Vaheoja 28. veebruar 2019 at 12:31

  Me peale pesamuna sündi pole veel kuskile saanud perega minna. Seega läheks kogu perega: mina, mees, poeg (7a) tütar (2a) ja pesamuna (8k)

 • Reply Kadi 28. veebruar 2019 at 12:31

  Läheksin koos abikaasa ja pisipojaga. Väike puhkus kuluks hädasti ära enne uue beebi sündi ;)

 • Reply Deivi 28. veebruar 2019 at 12:31

  Läheksin koos oma elukaaslasega, sest pole juba kuid puhata saanud see oleks ideaalne !

 • Reply Helena 28. veebruar 2019 at 12:31

  Olen ammu sellist puhkust soovinud. Läheksin mehe ja lapsega.

 • Reply Kerli 28. veebruar 2019 at 12:31

  Sõbrannaga läheks teeks tüdrukuteõhtu :)

 • Reply Helen 28. veebruar 2019 at 12:29

  Nii vahvad pildid! Lapsed nii rõõmsad ja roosad :)

  Mina naudin ka selliseid 3-päevaseid minipuhkuseid. Pole nagu liiga lühike, et jõuad kohale-magad-kõik aga ka mitte liiga pikk, et peaks hunniku asju kaasa tassima.
  Olen abikaasaga nii ka pikki nädalavahetusi välismaal teinud – nii mõnus on paar päeva hoopis kuskil Berliinis või Amsterdamis jalutada ja pannkooke hommikuks süüa :) Ei tule ka liiga kulukas.

  Osaleksin ka loosis hea meelega.
  Varem sai Ida-Virumaal ikka käidud ja nähtud, kuna vanavanemad elasid seal. Nüüd kahjuks nii tihti ei satu. Super, kui saaksin abikaasaga paar päeva spas sulistada ja ka Jõhvi kalmistul küünla süüdata.

 • Reply Inga 28. veebruar 2019 at 12:29

  Mäetagusele ikka oma mehe ja lapsega – nendega koos on Ida-Virumaa veel täitsa avastamata!

 • Reply Käroly 28. veebruar 2019 at 12:27

  Soovin väga koos perega minna. Peaaegu terve Eesti olen läbi käinud aga piinlik tunnistada – ida poole polegi sattunud. Just seetõttu loodan väga loosiõnnele 🙂

 • Reply Kristi Kurg 28. veebruar 2019 at 12:24

  Mina läheksin enda sõbraga, kellega tahaks rohkem tuttavaks saada ja aega veeta☺️

 • Reply Inger-Liis 28. veebruar 2019 at 12:22

  Oma armsa mehe ja lastega ☺️

 • Reply Angela k 28. veebruar 2019 at 12:21

  Abikaasa ja lastega. Polegi saanud ammu spaasse ja Mäetagusel oli meil abikaasaga ka esimene ühine spas käimine aastaid tagasi. Siis sai kahekesi käidud, nüüd võtaks lapsed ka kaasa.

 • Reply Sandra 28. veebruar 2019 at 12:21

  Ikka oma abikaasaga läheks. 😊

 • Reply Kadi 28. veebruar 2019 at 12:20

  Oma neljaliikmelise perega.

 • Reply Kady 28. veebruar 2019 at 12:17

  Perega läheks!

 • Reply Merilin 28. veebruar 2019 at 12:13

  Puhkusele läheksin perega. Polegi tükk aega nö kodust välja saanud ning puhkus oleks väga mõnus vaheldus. :)

 • Reply Liivika 28. veebruar 2019 at 12:13

  Perega.
  Palju kuulnud kiidusõnu sealse puhkuse kohta.

 • Reply Kaija 28. veebruar 2019 at 12:12

  Läheks koos oma perega (mees, mina ja 4 tütart -11a, 6a ja 1,5a kaksikud) Sellest saaks meie esimene ühine puhkus 😍

 • Reply Heidy 28. veebruar 2019 at 12:11

  Koos elukaaslase ja lapsega:)

 • Reply Liis 28. veebruar 2019 at 12:10

  Ma läheksin ka mehe ja lapsega. 6 aastane poiss, kes väga fännab spas käike 😊 😉. Ja pildid on sul väga lahedad. Mõnus maavärk, noh 🐄🐃🐑

 • Reply Kati 28. veebruar 2019 at 12:09

  Ei lähekski ise, vaid kingiks sõbrannale, kuna ta on kahe väikese lapsega kodune ja vajaks hädasti vaheldust. :)

 • Reply Kardo 28. veebruar 2019 at 12:09

  Liisi ja tema 2 lapsega läheks

 • Reply Liis 28. veebruar 2019 at 12:08

  Ma läheksin ka mehe ja lapsega. 6 aastane poiss, kes väga fännab spas käike 😊 😉

 • Reply Tiina 28. veebruar 2019 at 12:08

  Mäetagusel ei olegi käinud, tundub päris lahe koht olema. Läheksin sinna koos perega. Mees ja kaks last, ühel neist sünna ka tulemas märtsis, nii et oleks äge kingitus talle.

 • Reply Rutt 28. veebruar 2019 at 12:07

  Mina läheks koos perega, meil ka 3 last umbes samas vanuses mis teil. Viiekesi me polegi veel kuskil puhkamas käinud :)

 • Reply Ester 28. veebruar 2019 at 12:07

  Koos oma abikaasaga. Suvel saabki meil 10 aastat abielus oldud. Meie niiöelda pulmaöö saigi Mäetaguse mõisas veedetud. Oleks tore kui võidaks loosi 😃

 • Reply Merje 28. veebruar 2019 at 12:06

  Kalli abikaasaga ja ei ole kunagi Jõhvis käinud.

 • Reply Kats 28. veebruar 2019 at 12:06

  Läheksin elukaaslase ja beebiga.

 • Reply Irma 28. veebruar 2019 at 12:06

  Mehe ja oma väikese pojakesega. Pojale oleks see esimene spaatamine, kohe varsti 2 kuud noor. :)

 • Reply Külli Orehhova 28. veebruar 2019 at 12:05

  Läheksin perega ☺️

 • Reply Merit 28. veebruar 2019 at 12:05

  Läheksin Mäetagusele puhkama koos perega :)

 • Reply L 28. veebruar 2019 at 12:05

  Läheksin ikka oma armsa perega – abikaasa ja pisitütrega. Me pole ikka vägaväga ammu igapäevarutiinist välja saanud niiet nüüd oleks see aeg! 🙂

 • Reply Jana toomla 28. veebruar 2019 at 12:05

  Abikaasaga 😁🙏

 • Reply Lily 28. veebruar 2019 at 12:04

  Olen seal korra käinud. Käisime elukaaslasega kahekesi ja no megamõnus. Seekord võtaks pisema ka kaasa 😊 ja Selle talu tsekkaks ka üle 😁

 • Reply Miki 28. veebruar 2019 at 12:03

  Läheksin koos oma tulevase abikaasaga

 • Reply Katri 28. veebruar 2019 at 12:03

  Läheksin oma mehe ja lapsega .

 • Reply Aiki 28. veebruar 2019 at 12:03

  Kindlasti koos oma perega 😍

 • Reply Kristi 28. veebruar 2019 at 12:02

  Ikka koos perega- abikaasa ja 4 lapsega. Kuna elame Tartus, siis see kant on täiesti avastamata ja viimati sai perega reisil käidud 2 aastat tagasi. Vahepeal sündis perre neljas laps ja polegi enam koos kuskile reisinud.

 • Reply Mari 28. veebruar 2019 at 12:02

  Eks ikka mehe / tulevase lapse isaga. Juba pikemat aega oleme tahtnud Mäetagusele minna.

 • Reply Olga 28. veebruar 2019 at 12:01

  Võidu puhul saadaksin oma vanemad mini puhkusele. Nad on sajaga selle välja teeninud.

 • Reply Maili 28. veebruar 2019 at 12:01

  Ma läheks oma mehe ja kahe lapsega. Lapsed pole veel kordagi saanud kuskil veekeskuses ujuda. Suurem suvel jões käis issiga aga ega ta siis midagi teha ei osanud ja no ta on ikka hull vee armastaja. Ja kuna väiksem on veel väike siis ööbimisega oleks eriti hea. Saaks vahepeal puhkamas käia ja suurem saab issiga ujuda kui tahab.

 • Reply Kristi 28. veebruar 2019 at 12:00

  Mina läheks perega, Puhkus on alati oodatud ning vesi mulle ja lapsele väga meeldib.

 • Reply Triinu V 28. veebruar 2019 at 12:00

  Läheksin oma mehe ja 2-aastase tütrega, ta armastab väga ujumist ja spas käimist.

 • Reply Marie-Liis 28. veebruar 2019 at 11:59

  Läheks koos elukaaslasega puhkust nautima☺

 • Reply L 28. veebruar 2019 at 11:58

  Mina läheksin koos oma tütrega, kes pidevalt ütleb, et tahaks minuga ainult kahekesi kuskile minna.
  Elu on nii kiire, et pole üldse mahti võtta mõned päevad ja lihtsalt kahekesi kuskile sõita või siis alati kipub keegi kaasa tahtma.
  Selline spaavariant oleks talle raudselt meele järgi.

 • Reply Alliki 28. veebruar 2019 at 11:58

  Parima sõbrannaga. Ongi justkui kvaliteet ajast puudus ja mõlemad vajame üht head puhkust. 😴

 • Reply Merli 28. veebruar 2019 at 11:57

  Tahaksin väga minna oma kolme lapsega😊

 • Reply Eneli 28. veebruar 2019 at 11:57

  Läheks mehe ja lapsega!

 • Reply Andre 28. veebruar 2019 at 11:57

  Oh, see tundub mega lahe! Täpselt selline, mida praegu tahaks – loodust, rahu, olla linnakärast eemal. Läheksin enda tüdrukuga, ka tema vajaks puhkust praegu, sest noh, lasteaiaõpetaja elu on nagu on ehk oleks tore saada puhkust ka talle :)

 • Reply Karmen 28. veebruar 2019 at 11:55

  Spaasse läheks elukaaslasega, kellega tuleb kohekohe aastapäev! Mõnus oleks seda seal tähistada! :)

 • Reply Aure 28. veebruar 2019 at 11:55

  Mehe ja pönniga läheks. Ise olen ainult korra-kaks Ida-Eestis käinud, näinud pole nagu midagi. 😀

 • Reply Piia 28. veebruar 2019 at 11:52

  Läheksin abikaasaga, puhkaks veel enne pisipere lisandumist :)

 • Reply Tiia 28. veebruar 2019 at 11:52

  Trippima läheks koos mehe ja peagi aastaseks saava pojaga. Oleks mõnus esimest sünnipäeva tähistada

 • Reply Railis 28. veebruar 2019 at 11:52

  Läheksin oma mehe ja lapsega sinna lõõgastuma. Ning 9 kooselu aastapäeva tähistama. Laps on täielikult spaahull. Iga nädal räägib,et tahaks spaasse puhkama minna kus oleks ka bassein 🙂

 • Reply Birgit 28. veebruar 2019 at 11:52

  Oh valel ajal 😂 Nüüd kummitab oma nädalakese kindlasti jälle 😃 Aga selline minipuhkus oleks nii ideaalne! Läheksin elukaaslasega kahekesi, lapse jätaks enda vanemate hoolde ja naudiks oma päris esimest puhkust pärast lapse sündi 🤩

 • Reply kristin 28. veebruar 2019 at 11:51

  Elukaaslasega ja meie 1 aastase lapsega. Puhkaks enne veel kui ma tööle naasen ja laps lasteaeda läheb.

 • Reply Kristel 28. veebruar 2019 at 11:50

  Ikka oma perega, abikaasa ja kahe lapsega. :)

 • Reply Liina 28. veebruar 2019 at 11:49

  Kuna koolis hakkab kohe kohe eksamiperiood, siis võtaksin heameelega aja maha ja kaasa võtaksin oma poisi😊

 • Reply Elis 28. veebruar 2019 at 11:48

  Hea meelega lõõgastuks koos oma kalli abikaasaga veel enne kui me juba kolmekesi oleme :) Kuluks väga ära pisike puhkus veel enne beebi tulekut :)

 • Reply Jaanika 28. veebruar 2019 at 11:48

  Läheksin koos oma kaaslasega, kellel märtsis sünnipäev. :)

 • Reply Marion 28. veebruar 2019 at 11:48

  Kuna viimasest niiöelda puhkusest koos perega on jupp maad möödas siis võtaksin oma pooleteise aastase hurmuri ja abikaasa käevangu ning läheks naudiks!

 • Reply Suusi 28. veebruar 2019 at 11:46

  Mina võtaks kaasa 2 tütart ja 1 tütretütre.
  Loomatallu läheks ka kindlasti.

 • 1 2 3