AVALDAN ARVAMUST KARDO LAPSED

elu, eluke

18. juuli 2019

Sõbrakesed, ma pole mitte kunagi tagunud endale rinnale öelnud, et vaadake mind, ma olen alati jube arukas, ratsionaalne ja adekvaatne inimene. Oh ei. Ma olen paras tuulepea, ma annan tihtipeale enda emotsioonidele kohe järele ja reageerin teinekord asjadele üle. Tihti on nii, et ma pärast mõtlen, et hmm, oleks võinud seda olukorda kuidagi paremini lahendada.

Eks oma asju kirjasõnas väljendada on ka raske. Selles suhtes, et see minu postitus Kardo peale solvumisest oli ka kirjutatud umbes nii, et loe seda nõnda, nagu sa kujutaksid mind käed rinnal risti seismas ja jonnimas, nagu väike laps ? Et nagu, jah, ma olingi pahane ja kuri, aga mingi osa sellest oli ikka naljaga sisse puistatud huumoriga. Et ma ei hakanud ju päriselt lahutust plaanima ja päriselt mul pole ka 900 kilone vagiina, et you do the math.

Enda tujude selgitamine on nagunii nagu peaga vastu seina jooksmine, aga mind pani küll vaikselt ohkama, kui tuli jälle kommentaare, et issand jumal, kuidas ma EI LUBA Kardol kuskile minna ja varsti ma olen kolme lapsega üksikema ja küllap ma siis oma vigadest aru saan. Päriselt ka, ma ei keela Kardol mitte kuskil käia, ma ise käin ka ja mul oleks täitsa hea meel, kui ta ka niisama sõpradega väljas käia viitsiks. Aga saate te aru, ta ei viitsi. Ütles, et võib-olla siis hakkab rohkem viitsima, kui ta sõbrad ka lapsed saavad, sest praegu on tal neile kohati võimatu selgeks teha, et miks ta ei taha viinast mällu juua või… Ma ei tea, peate tema käest täpsustusi küsima, et miks ta ei taha ja miks ta ei käi. Minuga see igatahes seotud ei ole ?

Spekuleeriti ka selle üle, et küllap ma nii armukade olen, et Kardo kuskil käia ei või.

Ma lihtsalt infona mainin, et Kardo pole mulle mitte kunagi põhjust armukadeduseks andnud. Ma tean teda juba varsti pea seitse aastat ja ma tean ka, milline inimene ta on. Nagu… ta on täiskasvanud mees, abielus, kolme lapse isa. Mul ei tuleks isegi pähe selline asi, et ta mind petma läheks, seega konkreetselt saan vanduda, et ma pole mitte kunagi armukadedust tundnud või temas kahelnud. Mis siis, et see blond segopää pidevalt rõhutada armastab, kuidas ta “Kardot sai” meie suhte ajal. See on lihtsalt veidi…piinlik. Muus osas – ausalt ei huvita. Kardo ka pole armukade. Kaks pohhuisti koos vist, hehe.

Muuseas, tänan küsimast, ma leidsin lahenduse ka meie deidiprobleemile ja selles osas on kõik lahendatud. Lihtsalt too päev ma pakkusin talle sada varianti, kuidas ta ikka koju jõuaks ja saaks JA olla kolm päeva peol, aga ükski variant talle ei sobinud ja see lihtsalt ajas mind nii vihaseks. Aga nüüd ma olen jälle kenasti seest surnud ja pole enam probleemi.

Et te ei arvaks, et me juba eile lahutasime ja nüüd vara jagame, siis ma igaks juhuks mainin, et käisime hoopis Kardo vanemal vennal ja tema perel külas. Nimelt meie mõlema vanemad tütred lihtsalt armastavad teineteist ja Mari käis viimati hambaarstil JA avas suu ainult lubaduse peale, et siis saab Mirdile külla minna. Mõtlesimegi siis, et tavai, teeme lastele headmeelt ja laseme nad kokku.

Siis lõime illusiooni, et äkki me saame kõik meie lapsed koos pildile. Noh, pildil nad küll on, aga sellist, kus nad kõik ilusasti kaamerasse vaataks ja kanni ei kratsiks, sellist ei saand. Ah, sobivad needki, näha vähemalt, et inimestel on tore ?

Et jah, sellist elu elame. Selle kõrval ongi naljakas lugeda, et vaene Kardo, niigi ta ju ainult nende lastega tegeleb, samal ajal, kui mina ei tee MITTE MIDAGI, ainult armukadetsen ja ei luba vaest meest õue mängima minna. Tegelikult näete, käime kõik koos õues mängimas ? Ok, ok, tegelt Kardo ainult tegeles lastega, ma lebasin liikumatult, nagu sült, õunapuu all ja mölisesin. Mis ta, raisk, tunneb elust rõõmu. Mkmm!

Lihtsalt ajab veits kettasse, et nagu ma ühe korra julgen mainida, et Kardo mind närvi ajab vahepeal ja kohe saan puid, et issand jumal, küll ma varsti üksikema olen. Nagu… me niigi tülitseme NII vähe, et neid kordi saaks 7 aasta peale ühe käe sõrmedel üles lugeda. Ikka on “liiga palju”. Et mis imeinimene ma olema peaks, et sobiks teile ka rääkida? Või mis värk selle “mul on Kardost kahju” jutuga on? Kui Kardol endal endast kahju oleks, siis me vast ei oleks koos, aga näed, siin ta on. Keedab kohvi praegu, vaeseke 🙁

Noh. Tunnistage üles, mis mulje ma enda juttudega meie suhtest jätnud olen? On kahju Kardost v? 

Loe ka neid postitusi!

38 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta M.M 22. juuli 2019 at 07:36

  Mis mulje on mul teist jäänud…hmmm..Minu meelest olete te koos best match.Ausalt..Üks täiendab teist jne.Mul ei ole Kardost sugugi kahju sest ma näen, et ta naudib seda, mida teeb ning ma usun, et kui ta tahab kuskile minna siis ta ka saab.Teil on tugev suhe ja usun, et oled siiski õnnelik naine, omades meest, kes ennast iga nv täis ei laku.Ja need sapi kommentaarid on raudselt nende inimeste omad, kellel kodus kahtlane suhe ja haisvate sokkidega mees, kes ennast nv täis lakub ning naine peab kõike ise tegema 😀 Edu Teile 🙂

 • Avatar
  Vasta M. 19. juuli 2019 at 13:18

  Millise lahenduse siis leidsite? 🙂

  • Mallu
   Vasta Mallu 19. juuli 2019 at 13:24

   ma räägin, kui käidud, muidu rikun üllatuse ära ju 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisi 18. juuli 2019 at 22:24

  Mul on hoopis oma mehet kahju, et ta ei saa kodus (lastega) olla. Tahab ja unistab. Aga vaene inimene peab tööl käima. Olen nõme naine ja ei suuda teda ülal pidada… Tal endal ka olukorrast kahju. Mitu korda on öelnud, et vahetaks minuga rollid ära. Tuleb välja, et neid tuhvlialuseid mehi, kes tahavad laste ja naisega aega veeta (mitte üle päeva mällu juua ja siis kodus räusata), on veel… ?
  Mis seal siis ikka… tšillin ise emapuhkusel ja katseldan lapsi. Ilus elu ?

 • Avatar
  Vasta Kuks 18. juuli 2019 at 20:30

  Noo aga mis koht/tegevus see selline on, mida ainult sellel ühel päeval saab teha ? mitte ei usu

  • Mallu
   Vasta Mallu 18. juuli 2019 at 20:42

   Ma räägin siis, kui ära käime, sinu uskumine või mitte uskumine paraku seda ei muuda 😀

   • Avatar
    Vasta Flamingo 19. juuli 2019 at 08:20

    Dinner in the sky?

    • Mallu
     Vasta Mallu 19. juuli 2019 at 09:36

     Ma ei taha siin spekuleerida, et mitte üllatust rikkuda 🙂

 • Avatar
  Vasta maaaire 18. juuli 2019 at 19:53

  Lea on väga ilus neil piltidel!

 • Avatar
  Vasta B 18. juuli 2019 at 17:34

  Nagu pohhui ju ?? ma kade, et mul sellist meest kodus pole

  • Mallu
   Vasta Mallu 18. juuli 2019 at 17:58

   Jaa on muidugi, elu ei muuda, niisama rantin 😀

 • Avatar
  Vasta ? 18. juuli 2019 at 16:59

  Blond segopää (Hahahhaaaaaaa) sai Kardot teie suhte ajal? Sittagi ta sai, tean kindlalt! ?

 • Avatar
  Vasta Vaike 18. juuli 2019 at 16:58

  Kõik, kellel Kardost kahju on, võiks ju siis midagi kasulikku teha, kasvõi Facebookis tema toetusgrupi luua, kui MTÜ asutamisest jõud üle ei käi. Näeksid ka teised mehed, kellel Mallu-sugune kodus on, et nad ei ole üksi! Ma ise ei viitsi, sest mul ei ole Kardost kahju.

  • Avatar
   Vasta Mallu 19. juuli 2019 at 09:40

   haha 😀 seda tahaks näha jaa 😀

 • Avatar
  Vasta maisa 18. juuli 2019 at 16:37

  Liiga palju perekoolis istunud? 😀

  • Mallu
   Vasta Mallu 18. juuli 2019 at 16:54

   kle sattusin nagu jah lugema, aga see komm oli minu enda blogis 😀

 • Avatar
  Vasta Hanna 18. juuli 2019 at 14:49

  Väga hea, kui asjad oleks nii,et käiakse koos ja eraldi, tegeletakse lastega koos ja eraldi ja lubatakse endale lastev.aba aega
  Kui peres on üks, kes maksab ja tellib muusika, siis ongi teisel poolel raske ennast kehtestada. Sageli on selles olukorras naised- sul siis meespool.
  Kardo tahtis minna ammu planeeritud ja ette teada üritusele- sina “sebisid” täpselt samale ajale oma unelmate deidi. Kogemata? Vahet pole…
  Kahju mul Kardost sellepärast muidugi ei ole- selline elu on tema valik. Tööl mittekäimine on tema valik. Nagu ka kolme lapse järjest saamine, nendega tegelemine, lubamine oma isiklikest asjadest kirjutada. Vaba valik, ilmselgelt sa ei sunni teda selleks.
  Ja lõppude lõpuks- sul pidi ju kõigest pohhui olema? Kuhu see pohhuism nüüd kadus ja milleks pisiasju hinge võtta?

  • Mallu
   Vasta Mallu 18. juuli 2019 at 14:53

   Esiteks, kas igasugune arutamine tähendab seda, et ma vedelen looteasendis maas ja nüsin veene? Et ma ei või enam ühtegi emotsiooni endale lubada, sest “mul ju kõigest pohui”?

   Mis osas sulle tundub, et Kardo ennast ei kehtesta? Konkreetselt Kardo ei käi never kuskil, sp ei tulnudki meelde see tema üritus. Kõik plaanid, et kuhu lähme, mida teeme, on ALATI minu teha, ma ei osanud seekord mõelda nii, et oo, ma hakkan Kardoga läbi arutama, et kas ta tahab ja millal 😀 Tal alati suva olnud. Ja see pole mingi “minu unelmate date” mida sa ajad üldse 😀 Lihtsalt võimalus meil ägedas kohas kahekesti aega veeta, mis sattus nadile kuupäevale, aga mida teatud asjaolude tõttu muul kuupäeval pole võimalik teha, lihtsalt sattus nii.

  • Avatar
   Vasta Evelin 18. juuli 2019 at 15:21

   Sa kõlad, nagu Mallu oleks endale Kardo kusagilt orjaturult ostnud:D

   • Mallu
    Vasta Mallu 18. juuli 2019 at 16:54

    ostsingi ju :S

 • Avatar
  Vasta Nipitiri 18. juuli 2019 at 13:53

  Üks hea raamat pidi olema – pohuismi käsiraamat, äkki oled lugenud? ?
  Eks see inimene ole naljakas – mäletan, kui tahtsid blogi kinni, sest inimesed ei kommenteerinud postitusi. Samas, kui kirjutad mõne kapriissema postituse, tuleb kommentaate ludinal, aga kommentaaride sisu paraku valida ei saa. Sellise (sarkastilise) postituse kirjutamisega võtadki riski, et inimesed reageerivad emotsionaalselt ja saavad aru parasjagu nii, kuidas see nende elu ja suhete võrdluses paistab. Ja siis sa vihastad inimeste peale, ütled, et nad on debiilikud ja idikad ja nad ei tahagi enam kommenteerida, sest “Mallukas on ülbe”. Ja sina ei taha enam blogida, sest lugejad saavad alati valesti aru.

  Ma arvan, et postita seda, mida tahad, aga ole valmis, et kommentaare tuleb nagunii igasuguseid. Aga need ei ole sinuga (isiklikult) seotud. Jummel, ma ei blogi, aga inimesed saavad ikka minust tihti valesti aru ja peavad mind ei-tea-misasjaks. Mul jääb üle ainult õlgu kehitada.

  • Mallu
   Vasta Mallu 18. juuli 2019 at 14:00

   Sul on õigus 🙂

 • Avatar
  Vasta Tibuemme 18. juuli 2019 at 13:20

  Minu jaoks oled sa tänu “sellistele” postitustele kohe rohkem “päris inimene” ja noh. Nagu Me eestlased ikka ju tahame kätši ja klatši siis vahel hakkab hea ka kui loed, et keegi veel tülitseb ? muidu vahi ainult neid heldinult teineteisele silma vaatavaid, viimase moe järgi riides, sixpackide ja sülekoertega paarikesi instagrammist, kes oma järjekordsel päikesepuhkusel palmi all mojitot naudivad ?
  Niiet tänks et vahepeal lohutad ka neid kes kodus mehega veits vaidlevad ja oma taltsutamatut kisakõri mööda elamist taga ajavad ?

 • Avatar
  Vasta M 18. juuli 2019 at 12:57

  Pooliku info pealt on ikka inimesi lihtne risti lüüa. 😀
  Aga anonüümsed netikommentaatorid ei suuda ilmselt ületada seda “Mul on su mehest nii kahju…” mis mulle korraldati.
  Nimelt leidsid sõbrad, et oleks peale üht õhtut suvilas õige mees vaibale kutsuda ja talle selgeks teha, milline mõrd ma ikkagi olen, sest teen seda teist ja kolmandat, ise mitte midagi ei tee (jep, ega laste kantseldamine õhtu otsa, magama panemine, telgi üles panemine jne ongi mitte midagi ja mis ma õige endast arvan, kui leian, et ta ei saagi õhtu otsa õlut juua ja ma mõne asjaga appi kutsun) ja mees peab kõik ära tegema ja mille pärast ta mind üldse kannatab ja pikalt ei saada. 😀
  Sarnast kommentaari kuulsin ühe asjaosalise suust ka hiljem peojärgsel hommikul. Me olime kõik eelmise päeva läbu ära koristanud, nõud pesnud, asjad kokku pakkinud ja lihtsalt olime. Aga selleks ajaks, kui nemad ärkasid, siis vaesed mehed pidid jälle asju tassima autosse… 😀 😀 😀
  Sellise rumaluse peale ei teagi ausalt, kas vihastada või naerda.

 • Avatar
  Vasta Liis 18. juuli 2019 at 12:19

  Inimesed on ilmselt harjunud juba nende interneti “ideaalsuhetega”, kus on ainult romantika ja ninnunännu. Ühtegi tüli ega probleemi. Ja kui keegi siis reaalset elu näitab, siis mõned saavad kreepsu 😀 ma tülitsen oma mehega mingi kord nädalas ja kumbki meist pole ideaalinimesed. Ma olen sitaks laisk ja tal on ka 110 asja, mis mind vahepeal marru ajavad. Ma ärritun kergelt 😀 aga ta on väga kannatlik selles osas.
  Tülid on normaalne osa suhtest. Kui võtta ikka kaks täiesti erinevat inimest, erineva minevikuga ja panna nad kokku elama, siis oleks imelik, kui seal lahkhelisi poleks 😀
  Kardo puhul on pidev kommentaar, et ta on tallalune.. Mis see üldse tähendab? Nagu.. Kui sa oled armastavas suhtes, siis sa ju teedki kõike, et teisel oleks parem, eriti, kui see sulle mingeid raskusi ei tekita 🙂 võibolla arvavad, et oleks okei, kui Kardo sind veits sõimaks ja peksaks. Näitaks välja milline testosterooni täis pumbatud perepea ta on 😀

 • Avatar
  Vasta Eva 18. juuli 2019 at 12:15

  Kardost kahju ei ole. Ja suhtest on jäänud mulje, et krt, väga hea! Minu suhe enda abikaasaga on igatahes väga sarnane! Ei saa kurta ?

  • Avatar
   Vasta Liina 18. juuli 2019 at 13:36

   Mul on hoopis nendest virtsapritsijatest kahju ?

 • Avatar
  Vasta C. 18. juuli 2019 at 12:04

  Harju keskmine suhe, oma tõusude ja langustega. Kui vahepeal mossitsmist ei oleks siis hakkaks ju igav. ?

 • Avatar
  Vasta Pille 18. juuli 2019 at 12:04

  “Blond segopää“ hahahaaaa
  Seevaldi paberitega varsti???

  • Avatar
   Vasta V 18. juuli 2019 at 14:04

   Minu meelest on Kardo nagu teistes suhetes naine (st sebib kõike seda lasteasja jne), no ja keegi ei ütle, et neil on emadest kahju, aga kui üks isa natuke rohkem nö emarolli võtab, on kõigil temast kole kahju… hmm??

   • Mallu
    Vasta Mallu 18. juuli 2019 at 14:11

    Ma isegi ei tea, et mida see Kardo nende lastega niiii palju rohkem teeb kui mina 😀 Lõunaunne paneb, et ise samal ajal magada saaks, haha. Ok, rattaga sõidab ja mürab ja teeb tünni, aga ma jälle meisterdan ja joonistan jne, et ma usun küll, et teeme võrdselt. Lihtsalt ma käin rohkem mujal ära.

 • Avatar
  Vasta Ketu 18. juuli 2019 at 12:00

  Haha, ma pole oma kutiga kunagi tülitsenud. Eks varsti lähme lahku sellepärast, et me ei tülitse. Samamoodi ta ei viitsi enam kuskil käia, armukade meist ka kumbki pole. Ma pigem ütleks, et see on hea ja see hoiab asja toimivana. Kui teine 24/7 närvide peal tallaks, siis ei oleks mõtet koos olla.

 • Avatar
  Vasta E+ 18. juuli 2019 at 12:00

  Ma vist olen tundetu, kuid blogi lugedes Kardost kahju pole veel hakanud 😀

 • Avatar
  Vasta Geidi 18. juuli 2019 at 11:58

  Ma rääkisin eelmisest postitusest oma abikaasale ja naersin, et noh nagu mina ju. Saan vihaseks ja siis tuhisen mööda elamist, keen kahesajaga üle kuigi suurt põhjust sellel polegi.
  Naersime, et eks vist ikka nii ole, et tuleb enda kõrvale see tasakaalustav inimene leida.
  Vahel on naljakas kuidas kõrvalseisjaid mingi asjad häirivad.
  Kirjutasin pikka loo ja kustutasin ära, kuna see nii lamp ja milleks.
  Miks peab alati üks pool kannatajapool olema. Mulle öeldakse tihti “oh Su mehel on
  ikka nii raske, käib kaugel tööl” Aga mul ei ole raske-kogu elamine + lapsed ja kõik muud kohustused on ju minu peal.
  Oh inimesed ja nende arusaamad. Pole meil kummalgi abikaasaga raske, armastame oma pere, loome oma kodu ja need on meie ühised valikud.
  Seega mul pohhui mida teised arvavad ja vagel
  on hea üle keeda 🙂

  • Avatar
   Vasta T 18. juuli 2019 at 18:10

   Mina aru ei saa, kuidas saab selle üle uhke olla, kui sa enda emotsioone ei kontrolli (mis kirjelduse järgi nii on)? 😀 Ma ei kujutaks ette, et lähen tööle ja paariline tuhiseb mööda maja ringi ja keeb kahesajaga üle, kuigi põhjust pole. Ja siis ma istun ja ootan teda, kuni ta maha rahuneb ja siis saame tööga pihta hakata. Või niimoodi ei olegi võimalik tööl käia ja peabki lastega kodus olema, kui just pole selline töö, kust saab iga hetk ära tulla (kui vihahoog tekib) või kus oled väga eraldatud teistest? Täiesti siiralt küsin, kuna ütlesid, et see on ilma põhjuseta.

 • Avatar
  Vasta Mailis 18. juuli 2019 at 11:54

  No ma mõtlen, et ju on kodus ikka nii hea, et ei tõmba iga nv linna pubisse ?
  Mu oma ka ei käi, eelistab pigem metsa minna sõpradega aeg-ajalt. Jumala ok mu meelest

 • Avatar
  Vasta Älis 18. juuli 2019 at 11:49

  Loen sind suht pikka aega ja halba muljet pole küll jäänud. Pigem peab ikka ja jälle inimestele meelde tuletama, et halloooo, kõik blogis kirjeldatu pole ju 100% elu..selles mõttes, et see vaid üks väike osa. Keegi ei seisa ju teil kodus 24/7 ja ei raporteeri, kes mida tegi ja kuhu keegi millal läks .. Inimesed on ikka nii lollid 😀 sorry.
  Ma su asemel vist ei paneks sellist sorti juttu enam tähelegi. Tüütu.
  P.S pildid on mega ägedad, vanaemal nii suur varandus❤.

  • Mallu
   Vasta Mallu 18. juuli 2019 at 11:51

   Ma enamasti ei panegi, lihtsalt tekkis tunne, et issand jumal, mida te must veel tahate, või kui ideaalne peab kellegi suhe olema, et “kahju” olema ei peaks 😀