Lasteasjad TESTIN JA ARVUSTAN

kus viga näed laita, seal paranda viga kenasti ära või midagi*

23. august 2019

Kui ma ootasin esimest last, siis ega mul palju teadmisi beebikraamist polnud. Kõik mähkmed= minu jaoks pampersid ja teadsin ka seda, et vaja on talki ja beebiõli. Sedagi teadsin, sest toidupoes beebiosakonnas neid ju müüdi. Sellest ka suht teine ainus firma nimi, mida teadsin – Johnsons. Loomulikult ostsin ma kenasti mõlemad ka koju valmis, kui beebi sündis. Ei mäleta, kas ja kui palju neid kasutasin, aga mingi mälestus siiski on, et olemas nad olid.

Siis hakkasin aga rohkem huvi tundma puhaste koostisosade ja looduslike toodete vastu. Ise poleks arvatavasti kunagi sellele rohkem mõelnud, aga blogijate värk. Ikka saadetakse üht koma teist ja lõpuks saingi aru, et kui on nii palju erinevaid firmasid, mis pakuvad looduslikku kraami,  mis teevad oma töö kenasti ära, siis miks ma peaksin eelistama keemiapomme. Seda enam, et aina enam kuulsin beebigrupist ja meediast, et enamik tavapoekraami ei ole üldse nii hea. Seega jätsin need pampersid ja johnsonid kenasti kõrvale ja kasutasin muud.

Kui mulle nüüd kirjutati, et tere, Johnsonsil uus kraam, siis ma alguses ei viitsinud isegi vastata. Kui ma juba olen sada korda rääkinud, et mida puhtam kraam, seda parem, siis kui normaalne oleks hakata promoma midagi, mida ma isegi tegelikult kasutada ei taha. Aga vot, mis siis selgus. Tuleb välja, et ma pole ainuke, kes nii mõelnud on.  Ja vastavalt klientide nõudmistele võttis ka suurettevõte enda kraamiga ette totaalse muutuse.

Jah, 125 aastat turul olnud masstoode, mis niigi madalas hinnaklassis (sest ilmselt niimoodi on hea lihtne oma kraami müüa) ei tõstnud hinda, kuid parandas sisu. Seega on mul hea meel teile esitleda uhiuut Johnsoni sarja- täielikult uuenenud koostis, ca 90% vaid looduslikud koostisosad, ning kõrvale on jäetud värvained, parabeenid, sulfaadid, ftalaadid. Ega ta muidugi nüüd ideaalne pole, et 100% puhas, aga sellegipoolest on tegemist nüüd toodetega, mida ka ise rahuliku südamega kasutan nii beebil, kui ka suurematel lastel.

Tore on näha, kui ka suuremad firmad nn ajaga kaasas käivad, sest tegelikult, olgem ausad. Kui on inimesi, kes endale Prismast 20€ turvahälli ostavad, et ah, käib see kah, siis seda enam on inimesi, kes valivad toidupoes õhtusöögi kõrvale riiulist ka suvalise lastešampooni, mis normaalse hinnaga ja asi ants. Et kindlasti oleks nende kraam ka vana koostisega edasi müünud, aga kuna inimesed on aina enam teadlikumad, tulid ka nemad muutustega kaasa ja see on ainult tore. Olgem ausad – oli ka tagumine aeg!

Lugesin seda ja olin nagu… eeee, te loobusite 400st ohtlikust koostisosast, mis krdi radioaktiivset hapet te enne müüsite ? Aga no tarbimisühiskond, pole midagi teha. Suht kõike tehakse odavalt ja võimalikult palju, ehk siis kvaliteeti oodata on tavaliselt väga odava asja puhul nagunii palju. Seega veelkord – tore, et siiski asjad paremuse poole liiguvad, ka suurfirmadel.

Mulle saadeti nende mõlemad uued “kollektsioonid”. Cotton Touch sari vastsündinutele ja pisaratevaba kraam suurematele. Vastsündinut mul enam pole, aga enamik kraami kulub ikka ära. Näiteks niisked salfakad. Sorri, siiani pole see supermom, kes öösiti kraani all beebit pesemas käia viitsiks ?‍♀️ Mõnusalt mitte liiga intensiivse lõhnaga ja mulle meeldivad. Haha, tahtsin kirjutada “sobivad”, nagu ennast pühiks nendega…


Vot beebiõli ma proovinud pole, sest mul pole hetkel ühegi lapsega seda kuivuse probleemi. Vastsündinuna oli samas kõigil mingi koorumise periood, seega siis oleks kasuks tulnud.

Selle kreemi andsin lastele. Ma ei tea, mis värk on lastel kreemidega, aga kogu aeg on vaja, et emme, anna kreemi. Nüüd see on nende kreem, määrigu siis kuhu tahavad (enda peale ikka, mitte vaibale vms ?). Ise olen ka kätekreemina kasutanud, mõnusalt maheda lõhnaga.

Mõlema sarja pesugeelid on ka juba vannitoas “vatti saanud” ja laste poolt heaks kiidetud. Mitte, et neile üldse eriti meeldiks, kui keegi neid peseb, aga no saate aru küll. Peseb kenasti, mis muud. Ja silma minnes ei kipita ka, nii et täitsa tore kraam.


Ühesõnaga, pikk jutt kokkuvõetuna – kui teil oli enne mingisuguseid eelarvamusi selle firmaga, siis mul on hea meel teavitada teid, et asjad liiguvad paremuse poole ja enam pole mingit põhjust neid vältida, kui poelettidel nägema satute. Lisaks on mul teile kingituseks ära anda terve suur kinkekotitäis asju, mõlema kollektsiooni kõik tooted! Et loosis osaleda, jäta ainult kommentaar, et mida ja kui palju sa üldse Johnsoni firmast tead ja kas oled ka midagi kasutanud?


*Postitus sündis koostöös Johnsoniga*

Loe ka neid postitusi!

Kommentaarid puuduvad

Jäta kommentaar