NIISAMA JUTTU

lordy lord…mega pikk loba sellest, kuidas ma räägin nagu geimees Texasest, oma lapse soengu pekki keerasin, mega hea pakkumise sain ja teekond arusaamiseni, miks Kersti Kaljulaidil selline soeng on. Ps! Pealkiri on inspireeritud blogija Jaanikast obv

16. jaanuar 2020

Mul on mingi imelik komme, et ma võtan üli lihtsasti teiste inimeste maneere üle. Näiteks see sekund, kui ma Saaremaale minekuks praamile astun, imbub mu juttu tugev saare murre, haha. Ma ei tee seda üldse meelega, aga kohe hakkan rääkima, nagu teised minu ümber. See on kohati väga nadi, sest inimestele võib jääda mulje, et ma mõnitan neid, ala kui neil mingi aktsent näiteks on, aga ma vannun teile – see on vist minu hing, mis tahab nii väga ülejäänud inimestega kokku sobida ja põimuda, et hakkan kohe samasuguseks, upsss.

Nüüd ma vaatasin The Circkle’it ja kuna ma mingi täiega fängirlin seda Chrisi, siis ma olen hakanud ka vaikselt rääkima, nagu Texasest pärit fab geimees. Et kui ma täna oma läpakat tööle panna üritasin ja SEE EI LÄINUD, siis ma karjatasin: “Lord, have mercy on me, oh lordy lord!“.

Ja konkreetselt, lord had mercy on me, sest mõne aja pärast läks see sinder jällegi tööle, niiet näed. Tasus karjatada.

Üldse mulle tundub, et taevane vanamees on viimasel ajal kuidagi leebe olnud mu armetu hinge vastu. Kuidagi selline mõnus on olla, soe on olla, mured muudkui vähenevad. Koos rahaga loomulikult, haha. Maksin Annele ta tonn viissotti ära, kohtukulude summat ei tea ikka veel, aga noh, eks varsti peaks see ka selguma. Loodan, et mitte päris 4700€ siiski, saaks selle asjaga ühele poole.

Mida ma veel tegin, ma palusin oma juristil kirjutada ka Ekspressmeediale ja öelda, et ma tõstan käed, annan alla, ei taha enam seda mängu mängida ja pakun neile kokkulepet.

Ma muidugi ei tea, kuidas sellega läheb, aga päris pikalt mind saadetud ei ole, seega lootust on, et ehk saab see ka ükskord läbi ja ma saaksin elada paar kuud lausa võib-olla niimoodi, et keegi mind kohtusse ei anna või miskit. Muidugi eks lootus ole lollide lohutus, aga inimene ju ometi loota võib, kes mind keelata saab.

Konkreetselt lordy-lord, mis krdi elu ma elan, et mõte mitte ühestki kohtuasjast mu õlul tundub maailma kõige suurema asjana, haha. Teiste inimeste argipäev, aga not for me, my friend. Igatahes, hoidke mulle pöidlaid, eksss, pliiiiiis!

Mis veel – ma sain ühe MEGA HAIGE pakkumise ühelt suurelt firmalt. Ma ei saa veel täpsemalt rääkida, sest see pole 100% kindel ja see nõuab kohutavalt palju jeblamist, kui see ka 100% kindlaks saab, aga ma ei jõua ära oodata kuni ma teile rääkida saan, seega ma teen seda harilikku influencerite värki “omg tibud, mul saladus ja see mingi nagu max megaaa tuuz asi aga obv ma ei ütle teile veel, sest u are gonna dieeeeee bitcheees, kui teada saate #saladus #olenstaar #betterthanyou #stopbeingpoor ❤️❤️❤️”

Aga konkreetselt ma ise oleks küll napilt ära surnud, kui üldse selle pakkumise sain, sest nagu ma teile rääkinud olen, ei pea ma ennast ise küll mingiks mega kuulsuseks või millekski. Miks ma peaksingi? Ma olen lihtsalt suvaline blogija, keda enamik inimesi ei teagi. Ja see pakkumine on selline, et Eestist valitigi nagu ÜKS inimene ainult ja kõikide kuulsuste ja asjade seast valiti mind, nagu…

Et isegi kui sellest asja ei saa (nädala jooksul selgub) siis ikka päris äge tunne oli sellise asja jaoks valitud olla.

Muidugi elu on näidanud, et iga kord kui ma millegi üle blogis avalikult juubeldan, siis need asjad konkreetselt iial ei juhtu, seega ma juba jätan selle mõttega hüvasti ja valmistun massiivseks pettumuseks, haha. Aga siis ma saan vähemalt jälle korralikult halada ja teie saate mind patsutada ja öelda, et ju siis see pidigi nii minema, ooo armas Mallu ?

Lõpetuseks veel nii palju, et Triinu tuli eile külla, käisime jälle väljas, literally ei joo kunagi enam tilkagi obv (ehk siis kõik must-have-lubadused, mis peale pidu tehakse) ja homme rendime auto, et veits ringi kah trippida. Põnevad ajad on ees.

Muuseas, et üdini aus olla, siis see minutike, mil ma arvasin, et mu arvuti on surnud, siis ma päriselt mõtlesin, et issand, kas ma pean nüüd uue arvuti ostma?! Ka see peaks nüüd Asus olema? Kardo kogu aeg räägib mulle, et Macid on nii mõttetud ja ülehinnatud, et sama raha eest saab kolm korda parema Asuse, aga ma ei tea, kas ma suudan loobuda olemast basic white girl, kellel on MacBook Pro ja käib loomulikult pidevalt Starbucksis.

Aaaa ISSAND, ma hakkasin telefonist mingit pilti päisesse otsima ja omg kuidas ma selle unustada sain?! Ma nüsisin eile Mari juuksed maha ja jeesus teab, et ma poleks pidanud seda tegema… Või vähemalt oleksin ma pidanud proovima seda natukenegi sirgemalt teha. Ütleme nii, et kui keegi küsib, siis ma kavatsen öelda, et Lende tegi seda, haha ?

Maril on lihtsalt nii pikad ja paksud juuksed ja ta vihkab nende kammimist. Iga jumala õhtu kammisin ma neid nii kaua, kuni tema valust kiunus ja minul ranne lõi tuld välja, kuni eile ma lõpuks ütlesin, et kuule, kas sa tahad, lähme juuksurisse ja lõikame sulle lühikesed juuksed? Ta oli nagu jah, jumala eest lähme, ära ainult enam kammi. Ma olin nagu ahsoo, ma võin kohe ka lõigata, kuhu maani juukseid sa tahad. Ta näitas umbes kukla peale, mina kahmasin patsist kinni ja nüsisin selle maha. Mari läks hüsteeriasse.

Selgus, et ta oli mõelnud palju pikemaid juukseid, lihtsalt “ta käsi ei paindunud nii alla” ja ta nuttis ja rääkis, et ta ei taha neid väikseid juukseid ja nüüd ta on kole jne. Aga siis Triinu rääkis talle juuksehaldjast ja lubas endal ka juukseotsi lõigata, niiet Mari rahunes maha ja nüüd rokib oma “Britney aastal 2007” soengut.

Note to self: palun ära lõika enam ise oma laste juukseid…

Kardo küsis just, et kas üritame seda ise sirgeks timmida või viin ma ta juuksurisse. Ma konkreetselt KINDLALT ei kavatse ise seda edasi timmida – mind teades näeks ta lõpuks välja nagu pisike Kersti Kaljulaid, no thanks… ? Sry Kersti, sa kindlalt mega norm naine, aga see soeng…

Samas omg, äkki Kersti lasi ka emal lõigata ja tal läks lappesse? Sellisel juhul, sorry gurrrrl, ikka juhtub ?

Lõpetuseks pilt minust orgasmi äärel pealkirjaga “mina ja musi köögis”

Suurimad tänud Marlenile saadetise eest, love yaaaa ❤️

Loe ka neid postitusi!

20 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Kais 17. jaanuar 2020 at 22:34

  Küsimus Triinule, kui tohib… 🙂
  Kas Triinu pole enam Kristoga koos?
  Pole enam tal uusi blogipostitusi, samuti pilte Kristoga…
  Ei midagi halva pärast, kuid lihtsalt olin ta suur blogilugeja 🙂

  • Mallu
   Vasta Mallu 17. jaanuar 2020 at 23:43

   Ta on instas öelnud sada korda, et nad lahutatud.

 • Avatar
  Vasta Kitkat 17. jaanuar 2020 at 21:17

  Mul lisaks kõnemaneerile jäävad külge inimeste grimassitamised ja ka ntks kõndimise stiil. Ise mõtlesin, et äkki sellest, et ahvi aastal sündinud, aga tuleb välja hoopis vist, et paadunud #tahankõigilemeeldida. ? Oma arust on küll pohlad muidugi sest meeldimisest ??

 • Avatar
  Vasta Anna-Liiza 17. jaanuar 2020 at 14:42

  Minul on põsel arm, ema kunagi nõuka ajal tõi Ungaris reisil käies teravad käärid ja otsustas mul ise juukseid lõigata (mul olid lokkis juuksed ja ka alati takkus) ning ma siplesin ja ta lõikas mulle kääridega põske. Peale seda võpatasin juuksuris aastaid, kui käärid kuskil põse läheduses olid, ema ma loomulikult enda juuste kallale enam ei lasknud. Õnneks ta ei soovinud ka rohkem.

 • Avatar
  Vasta Tsein 17. jaanuar 2020 at 01:39

  Kuna Sul nii lühikest aega load olnud, siis ma ei ole päris kindel, et Sulle auto renditakse ?‍♀️ Aga need seal ei oska ilmselt seda algaja märki lubadel märgata ja ehk veab ikka ?

 • Avatar
  Vasta Triin 17. jaanuar 2020 at 01:07

  Jess, just sellised postitused ongi mu lemmikud! 😀 Ja The Cirle on mu uus obsession, ma vaatasin kõik UK hooajad ka ära, reaalselt mingi ühe nädalavahetusega, aidake mind, mul on sõltuvus. 😀

 • Avatar
  Vasta Muff 16. jaanuar 2020 at 23:14

  Ma vist olen imelik, aga mulle jumala meeldib Mari uus soeng. Lühemad juuksed rokivad ja no jumal tänatud, et seda lillat värvi enam suurt näha ei ole.

  • Avatar
   Vasta K 18. jaanuar 2020 at 01:19

   Sama!! Jumala vinge! Ja Mallukas, sa oled ka vinge ja see postitus on nii vinge. Kuidagi tunnen, et su blogi on täiega elama hakanud jälle, nii lahee!! Mmmmuah ja mõnnat Teneka jätku!

 • Avatar
  Vasta Zz 16. jaanuar 2020 at 20:14

  Haha, mul väiksena oli sama mure, et ei viitsinud üldse juukseid kammida ja lisaks oli mul selline loll komme, et jäin näts suus magama. Mis tähendas muidugi, et iga hommik oli vaja see emal lahti kammida ja mulle pats teha. Ja ma samal ajal röökisin nagu ratta peal?‍♀️ Ega ei õppinud kah sellest muidugi. No lõpuks vast ikka, aga mul need jubedad hommikud hästi meeles, kui hommikuti juukseid kakuti.? ainus vahe selles, et mul olid suht puusani need pikad paksud juuksed..?
  Aga minu arust Mari näeb täiega nunnu välja nii! Kindlasti mugav ka selle soojaga seal ujumas käia/ mängida jne, et juuksed silma ees pole
  Tahaks endalgi juukseid õlgadeni lõigata, aga nagu üldse ei raatsi?

  • Avatar
   Vasta K. 17. jaanuar 2020 at 01:08

   Kindlasti on mugav lühikesed juuksed silma augus ringi ujuda kui neod just kalasabasse ei punu:)

 • Avatar
  Vasta Selgeltnägija Milvi 16. jaanuar 2020 at 19:50

  Koostöö on Lidl’ga.

 • Avatar
  Vasta Kertu 16. jaanuar 2020 at 18:33

  Jaa ma tean seda tunnet et emme jaa sa võid lõigata küll. Ma nimelt olen õppinud juuksur ja samal ajal kui oma vennal juukseid lõikasin otsustas mul tüdruk ka enal natuke pügada. tal olid küll pikad juuksed. Mul oli mega kurb kui nägin tal pool pead pm 5cm pikkuseks lõigatud. siis sai võetud otsus et ei kõik nüüd lõikame kõik selliseks. Ja seda nuttu ja kisa et talle ei meeldi lühiksed juuksed jne. Nüüd kui juba umbes sama pikad tal juuksed nagu maril nüüd siis otustas ta veel et miks mitte lõikas endale veel lühemaks ja ikka olen mina süüdi et tal liiga lõhikesed juuksed 🙂 EI JÕUA ÄRA OODATA kui tal juba pikaks need juuksed kasvaks!

 • Avatar
  Vasta Inimene 16. jaanuar 2020 at 18:28

  Kuule, rahvas räägib, et sa olevat kusagile instasse mingi “peale k****” pildi visanud, aga ma ei leia, kust ma selle leiaks, pliiz? Ma nagu megalt tahan seda näha, ilma selleta ei ole mul elu. Love U!

  • Mallu
   Vasta Mallu 16. jaanuar 2020 at 18:40

   aa eiii see oli nalii 😀 ei olnd mingit kepipilti 😀

 • Avatar
  Vasta R 16. jaanuar 2020 at 18:27

  Noh, juuksurid lõikavad märgi juukseid.. 😀

  • Mallu
   Vasta Mallu 16. jaanuar 2020 at 18:40

   need olidki märjad 😀

 • Avatar
  Vasta K 16. jaanuar 2020 at 18:12

  Nägin su sprotipilti instas ja reaalselt jooksin maximasse, sprottide järele …

  • Mallu
   Vasta Mallu 16. jaanuar 2020 at 18:40

   ma olen sproti influencer 😀

   • Avatar
    Vasta Ahv 17. jaanuar 2020 at 00:24

    Täpselt sama asi selle aktsentide ahvimisega! Peale mitut piinlikku korda suudan ennast nüüd enamasti juba kontrollida aga aktsentiga rääkivad inimesed on ikkagi lemmikud 😀

  • Avatar
   Vasta inimene 16. jaanuar 2020 at 18:59

   Alguses on sport, siis on sprot.