TESTIN JA ARVUSTAN

San Francisco ja Galaxy Unpacked 2020

15. veebruar 2020

Ma tegin täna öösel enda voodis silmad lahti ja mul võttis päris mitu hetke aega aru saamaks, et kus ma üldse olen. Pole vist ka ime, sest see oli teine öö mu enda voodis alates esimesest jaanuarist. Ma ei jõudnud Tenerifelt tagasi tulles Eesti eluga sekundikski kohaneda, kui juba tormasin jälle lennukile, et San Franciscosse sõita. Seal toimus siis uute Samsungi telefonide esmaesitlus, kuhu üle maailma influencereid kohale lennutati.

Mul on hetkel aju nii krussis, sest kõik need lendamised ja ajavahed ja jet lagid jne on konkreetselt mul pea segi keeranud. Öösel vastu pühapäeva jõudsime Eestisse ja ma sain kodus olla umbes 26 tundi, kui uus minek kätte jõudis. Ma olin omadega päris õhtal juba siis, sest kodus magasin enne minekut vaid paar tundi, lootuses, et pikal lennureisil magan. Ütleme nii, et ei maganud ma miskit. Et kui me esmaspäeval, SF aja järgi umbes 2-3 paiku päeval hotelli jõudsime, suutsin ma üleval püsida kolm tundi, enne kui magama jäin. Mis tähendas muidugi seda, et kell 1 öösel olin ma üleval ja ei suutnud enam magama jääda. Üritasin, mis ma üritasin, aga ei miskit. Mis seal ikka, sellegipoolest läksime me kella kümneks Galaxy Unpacked 2020 üritusele.

leidsin Eesti reporteri ka peolt ?

Ma ei teadnud, mida tegelikult oodata. Aga mis seal tegelikult toimus – niiiii palju rahvast üle maailma. Meediaväljaanded, blogijad, vlogijad, instagrammerid. Kohal olid ka Samsungi kõige kõvemad tegijad ja esindajad, kes rääkisid, kuidas uued mudelid sündisid ja mida nendega teha saab. Ei ole kunagi ennast mega tehnikahuviliseks pidanud, aga no tõesti oli huvitav. Muidu näen uusi mudeleid nii, et telekas reklaamitakse või keegi ostab ja näitab, et oh, saan seda või teist teha sellega, aga seal koha peal näha ja kuulata – mega huvitav!

Näiteks see uus Galaxy Z Flip tundub nii äge. Ma ise sain seal vähe näppida seda, aga nii palju kui sain, oli see lausa hämmastav. Et kui telefoni lahti voldid, siis pole üldse aru saada, et see oleks kuidagi erinev TAVALISEST nutitelefonist, aga naks, saab klapi kinni lükata ja see võtab sul taskus vähe ruumi.

Mulle tundub, et igasugustele influenceritele ideaalne telefon. Näiteks saad ta lauale asetada samas asendis, nagu läptopi ja ta teeb selfisid viipe või häälkäskluse peale. Mugav pildistada ja videosid teha, eriti just vlogimine jne. Ja ütleme nii, et eks ta ole ju innovaatiline ka. Omamoodi, uus ja eriline. Kes lähemalt lugeda ja näha tahab, siis nt SIIT saab.  Eilsest alates sai seda juba osta ka, aga ilmselt Eestisse alles jõuab, sest praegu leian mina näiteks Tele2 lehelt ainult eeltellmisvõimalust uuele Galaxy S20’ne mudelitele (siit).

Ja need uued S20ned… Oh püha jeesus. Kui meile näidati, mis videosid nendega teha saab. Mis fotosid see ultra teha suudab. Ma lihtsalt ei jõua ära oodata, et minu oma ka kohale jõuaks ja ma saaks teha video, et teile seda tutvustada. 8K videod, mega kvaliteetsed pildid ja ma ei mäleta mitu korda rohkem piksleid ühes pildis. Et kui teed foto ja zoomid sisse, on kõik ikka terav ja ilus. Meile näidati esitlusel nii palju näiteid, et lausa uskumatu oli vaadata. Kas varsti saab olema tavaline, et fotograaf hakkabki telefoniga pilti tegema?! Sest kaamerad on niiiii heaks läinud, et samas miks mitte, eks? Ma luban, et kui ma oma telefoni kätte saan, siis ma teen ühe beebishoodi sellega, vaatame, mis välja kukub ?

Ei ütleks, et ma elusees oleks muidu see inimene, kes endale alati uut mudelit midagi ostma tormaks, aga võib-olla see ongi nii olnud selle pärast, et mind pole kunagi see nii väga huvitanud ja uutest mudelitest ma midagi ei teadnud. Seda enam, et ma ju tegelikult kasutan oma telefoni iga päev ka enda töö jaoks, siis peaks ta olema kiire, hea kvaliteediga, mugav ja vastupidav. Ja ma olen üsna kindel, et seda need uued Samsungid ka on.

Kes veel ei näinud, siis ma tegin kohapeal pilte ja videosid enda storydesse Instas ka, teen sellest ka väikse highlightsi, et saaksite järele vaadata, kes veel ei näinud, aga nii palju ma võin öelda, et minu jaoks esmakordne, aga eriti võimas üritus. Ja mulle tundub, et nende telefonide taha on tõesti edasi arendamiseks selline töö ja vaev pandud, et mul on usku, et need on ühed badass telefonid.

Kui palju mu lugejate seas Samsungi fänne on ja kas on endal ka huvi mõne uue mudeli soetamiseks? Kumb teile rohkem huvi pakub, kas S20 või Flip? Ma siiani kahevahel ??‍♀️

San Franciscost räägin lähipäevil veel ja näitan pilte ja värke kah, lihtsalt hetkel on selline tunne, et ma ei saa oma lastest küll. Ja oma kodust. Ja enda voodist, hehe. Nagu öedud, peas on pudru ja kapsad, aga ma olen nii tänulik Samsungile, et mind sellisest suurejoonelisest üritusest osa võtma kutsuti ja ma annan teile parima, et varsti uusi mudeleid ka lähemalt oma lugejatele tutvustada ❤️

Loe ka neid postitusi!

58 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Katrin 21. veebruar 2020 at 19:32

  Viimased 5 on olnud Samsungid. Mees käib ajudele koguaeg, et võtaksin Iphone… ei taha.. ei huvita… Ma ju näen, et kvaliteet ja mugav jne. Miks ma peaks toimivat asja muutma.

 • Avatar
  Vasta Jane 17. veebruar 2020 at 16:37

  Ise olen Iphone ’i usku, aga hakkasin mõtlema, kas sellele Flipile on mingi erilisem kaitseklaas ka siis mõeldud? Või sellele ei saagi panna klaasi/kile? 😀

 • Avatar
  Vasta Kris 17. veebruar 2020 at 11:28

  Tundub nii tore üritus ja kui palju uut ja põnevat õppida ja näha. Ja San Francisco! Kas on kahju, et kauemaks ei saanud jääda või pigem juba oli koduigatsus nii suur, et pigem ruttu-ruttu koju? Ootan SF postitust väga! Ja pilllte!

  Kohe viieaastane Galaxy S6 annab vaikselt otsi ja S20 tundub oiioioi, kui tore uus valik.

 • Avatar
  Vasta meow 16. veebruar 2020 at 22:36

  Ma olin kunagi mega klapitelefonide fänn 😀 aga nuritelefonide konkuvolditud versioon pidi üsna ebamugav olema selle jõnksu pärast, mis ekraanile jääb. Motorolal nüüd samasugune telefon väljas nagu see Flip Z, häda pidi olema see ka et avamine ja sulgemine on nö loetud, mingi hetk ütleb see funktsioon üles, aga noh, kes ikka tänapäeval ühte telefoni väga kaua omab, eks?

 • Avatar
  Vasta Elise 16. veebruar 2020 at 15:39

  Samsung all the way! Praegu on 2017. aasta A5 ja annab vaikselt märku, et võiks välja vahetada. Nendest valiks pigem S20 🙂

 • Avatar
  Vasta Morgie 16. veebruar 2020 at 14:43

  Ma ei ole Samsungi fänn, aga kui üldse, siis ma võtaks nende Note, sest pliiats.
  Minu meelest võiks kõikidel puutetundliku ekraaniga seadmetel olla pliiats/stylus. On julm, et ei ole. On iseloomulik, et just kahel tipptootjal – Samsung ja Apple – on ja Apple on siinkohal sabassörkija.
  Need tavalised nn nutipliiatsid ei tööta liiga hästi, vähemalt poodide demoseadmetel töötavad Samsungi originaalsed pliiatsid küll paremini, lihtsalt hind on minu jaoks liiga kallis.

 • Avatar
  Vasta Pauliine 16. veebruar 2020 at 00:55

  Aahhh see Flip nii äge! klapiga telod olid kunagi mu lemmikud ? ?

 • Avatar
  Vasta Regle 15. veebruar 2020 at 22:33

  Ootasin neid uusi mudeleid, et saaks oma s6 pensile saata. Ma valiks S20

 • Avatar
  Vasta Merle Kiisk 15. veebruar 2020 at 21:57

  Ma ka Samsungi fänniks saanud. Viimased kolm telefoni on olnud just Samsung. Mind kohe huvitab see Flip. Suvel alati probleem, et telefon ei mahu taskusse ära ?

 • Avatar
  Vasta Gerli 15. veebruar 2020 at 21:21

  S20 tundub huvitavam, sest mulle on tähtis, et telefonil on hea kaamera ?

 • Avatar
  Vasta Dana 15. veebruar 2020 at 18:34

  A5 omanik,hakkab vàsima vaikselt.
  Võimalusel valiksin nendest kahest S20

 • Avatar
  Vasta t 15. veebruar 2020 at 16:42

  Täiega Samsungi usku!!! Hetkel S9 aga oi kuidas tahaks seda S20 saada 😛

  PS! See Eesti reporteriga nii naljakas pilt ,nagu sa otsiks pulssi kaelal vms 😀 : P

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 16:46

   mu sõbranna ütles, et ma hoiaks nagu nuga kõril 😀

 • Avatar
  Vasta E. 15. veebruar 2020 at 15:47

  Mulle jäi silma hoopis see ilus lilla kleit, mida kandsid 🙂 kas tohib küsida, kust see pärit?

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 16:09

   Macy’s poes oli 80% alla hinnatud 😀

   • Avatar
    Vasta Tuut 15. veebruar 2020 at 16:14

    Niiiii tahaks S20.. oeh kuidas tahaks D

 • Avatar
  Vasta Annika 15. veebruar 2020 at 15:13

  Flip tundub kahtlane, liiga popp ning noortepärane ? ja rääkigu mis nad tahavad, siis ma selle töökindluses nii kindel ei ole, et seda osta julgeks. S20 ultra valiks aga iga kell. Võiks vaid tiba odavam olla ?

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 15:45

   Samas mu loogika ütleb, et kui katki läheb, siis garantii on ju uuele asjale ?‍♀️?‍♀️ Ja no uued välja tulnud telod alati nii kallid, aga mõne aja pärast juba normimad 🙂

   • Avatar
    Vasta DADADA 15. veebruar 2020 at 19:31

    Eestis on sul garantii sellele Flip Z’le raudselt nii: ”Ise panid oma telefoni valesti kinni ja Sinu pärast on see katki, maksa 2000€ ekraanivahetuse eest” 😀 Või siis lühemalt ”kasutasite telefoni valesti”. 😀

 • Avatar
  Vasta Glacier 15. veebruar 2020 at 14:57

  Endal S8, pmst parim telefon mis mul olnud on. Aga häda selles, et nad kõik on nii paganama suured! Seega see Flip võiks lahendada mu probleemi suuruse osas ja olla endiselt väga hea telefonina….

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 15:45

   jep!

  • Avatar
   Vasta Marilii 15. veebruar 2020 at 17:37

   Kindlasti flip. Nii kui nägin, teadsin, et tahan seda ?? Hea taskusse pista ja no ülieriline ka ju. Eestis vist müügil veel ei ole. Hoian silmad lahti, kui müüki tuleb. Huvitav, mis see hind olla võiks !? ?????? Nagunii maksab hingehinda ??

   • Mallu
    Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 18:26

    usas oli kirjas et mingi 1400 dollarit

    • Avatar
     Vasta Marilii 15. veebruar 2020 at 18:43

     ??? nojah… see ju ainult raha… raha tuleb, raha läheb ??? mul praegu samsung galaxy s7 edge. Maksis ka ostes pea 700 eur ? Enam täpselt ei mäleta. Siiani töötab, 3aastat vana. Super ost. Mida kallim telo, seda parem… nii on lihtsalt tänapäeval. Nö vanasti oli ükskõik mis klotsiga helistasid. Lastel ka samsung, kõige odavamad peaaegu mis hetkel müügil. Neile sobib

 • Avatar
  Vasta Eve 15. veebruar 2020 at 14:55

  Mina olen samsungi fänn.. Tahaks seda s20 aga millal endale saan ei kujuta ettegi..

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 15:45

   ma ise just mõtlesin, et kui ma ei saaks, ostaks järtsuga 😀

 • Avatar
  Vasta Älis 15. veebruar 2020 at 14:41

  Olen paadunud samsungi fänn :). Alates Galaxy s4-st on mul järjest nende mudelid olnud. 8s jäi vahele, sest 7s edge oli nii hea, järgmiseks tuli 9s, 10s jäi vahele jälle ja nüüd ma pean selle s20 saama??. Flip mudel on ka huvitav muidu, aga ma pigem vist tahaks 20dat.

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 14:50

   mul sama dilemma, et see flip nii äge, aga hing tahab ultrat rohkem 😀

 • Avatar
  Vasta Piret 15. veebruar 2020 at 13:30

  Olin kunagi varem aint Nokia fänn, aga praegu juba teine Samsung nutikas ja ülimalt rahul. Kui saaks valida, võtaks flipi, meeldib käia käed taskus, ja siis hea kui telefon väike.

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 14:50

   Jaaa, telefonid aastaid niii suured olnud 😀

  • Avatar
   Vasta yjhddfhx 15. veebruar 2020 at 16:03

   Sel nädalal (kolmapäeval äkki) oli Ringvaates Tele2 esindaja neist uutest telefonidest rääkimas ja tal endal oli flip proovikasustuses. Selgelt oli näha see kokkuvoltimise koht ekraanil. Mind see ilmselt hakkaks segama. Telefoni välimus muidu äge.

   • Mallu
    Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 16:16

    Tead, kui ma neid fotosid vaatasin, siis nägin ka, aga kui ise käes hoidsin, siis ei n’oind üldse

 • Avatar
  Vasta Merle 15. veebruar 2020 at 13:22

  Olen küll Samsungi fänn aga olude sunnil pean leppima huawei vana teloga ?

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 14:50

   :(((

 • Avatar
  Vasta A4 15. veebruar 2020 at 13:02

  Pm kogu elu samsungi peale jäänud ja see flip tundub väga äge. Just see et omapärane välimus ja taskus ruumi ei võta. Väga äge?

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 13:16

   Ainuke mõte selle flipiga on see, et äkki see ekraam ei ole vastupidav, kui teda aina painutada. Samas esitlusel räägiti, et seal sees mingid mega innovaatilised uued hinged jne, et küllap ikka eksperdid teadsid, mis tegid 😀

   • Avatar
    Vasta Merli 15. veebruar 2020 at 13:45

    Mu arvates nii lahe, et said San Franciscos käia :D. Elasin täiega kaasa sulle, kui instasse postitama hakkasid sellel reisil. :D. Mul ka Samsung, mingi suvakas, mille sai kaasa, kui liituda paketiga 😀 (pole tehnikahuviline). Samas, see Flip on küll hea vaheldus mobladele, mis näevad välja kõik ühesugused :D.

    • Mallu
     Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 14:50

     Minu meelest ka NIII lahe :D!

 • Avatar
  Vasta Dadada 15. veebruar 2020 at 12:58

  Tellisin S20+. Tean küll, et see enne 25.veebruari minuni kuidagi ei jõua, aga no pagaaaaan. Tahan oma uut nunnut kohe nüüd ja praegu!!

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 13:16

   Mis värvi tellisid? Ja millised kaaned??

   • Avatar
    Vasta DADADA 15. veebruar 2020 at 16:30

    Võtsin musta, hall ei kõnetanud kuidagi. Oleks tahtnud seda roosana, aga S20 on ainult värvilisena praegu saada. 🙁
    Ümbrise, kaitseklaasi ekraanile + kaamerale tellisin Amazonist, peaks jõudma telefoniga suhteliselt samal ajal. Samsungi leht näitab ümbrisele, et ”Kättetoimetamine alates 13.03.2020”, sellepärast ei hakanud sealt praegu tellima.
    Telefon otse karbist ümbrisesse ja kaitseklaasid peale- liiga väärtuslik kraam, et jamada kohe esimesel päeval mingite kriimudega 😀 😀

    • Mallu
     Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 16:34

     jep! 😀

 • Avatar
  Vasta Kaisa 15. veebruar 2020 at 12:56

  Kas sa saad tasuta selle telo ürituselt, et näitaksid seda oma jälgijatele? Ise valiksin samsung flipi

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 13:17

   Jah, koostöö osana saan ka uue telefoni, et teile tutvustada. 🙂

 • Avatar
  Vasta Gerda 15. veebruar 2020 at 12:51

  S20 see roosa ???, endal lilla S9 ? ja ka jätkuvalt väga rahul, aga selle roosa võtaks küll. Peab vist raha hakkama koguma ?

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 13:17

   See roosa ja niiii ilus!

 • Avatar
  Vasta Maarja S 15. veebruar 2020 at 12:51

  Ma täielikult Samsungi usku ja lojaalne klient. Alustasin s4-ga, siis oli s6 edge+ ja nüüd s8. Pildid super kvaliteediga ja üldse.. megarahul. Nüüd ootan s20 põnevusega! 🙂

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 13:17

   Samsungid mõnusad jaa, iPhone mul mitu korda olnd, aga no … ei harju ära 😀

 • Avatar
  Vasta Marileen 15. veebruar 2020 at 12:43

  Mul varasemalt Androididega nii halvad kogemused ja jään Iphonele truuks. Hetkel 11Pro ja mega rahul, tunduvad sarnased S20-ga.

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 13:17

   millega halb kogemus oli 🙂

 • Avatar
  Vasta Ave 15. veebruar 2020 at 12:42

  Mul siiani kõik nutikad Samsungid olnud, hetkel valin uut, mida osta. Suht 99% kindel, et tuleb jälle Samsung 😀

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 13:18

   Hehe, flip või S20?

 • Avatar
  Vasta Liis 15. veebruar 2020 at 12:40

  Mina olen truu samsungi kasutaja. Ainuke, mis meeldib. Olen proovinud ka teisi, aga ei, samsung röövis mu. Ma eelistaks flipi, sest need telefonid nii suured, et ei mahu ju enam kuskile taskusse?

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 13:18

   Jaaa, flip tundub tuus!

 • Avatar
  Vasta Riina 15. veebruar 2020 at 12:40

  Ma olen eluaeg olnud Samsungi usku. Mees vahepeal libastus ja läks Huawei peale, aga eelmine aasta otsustas siiski Samsungi gängi tagasi astuda. Ilmselt ei hakka hammas kummagi telefoni peale ? , aga ilmselt eelustaks S20, kuigi ka sellest Flipist ei ütleks ära. Aga S20 oleks vast kindlam ost ? Kui valima peaks.

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 13:18

   Eks ma varsti saan teada anda 😀

 • Avatar
  Vasta Karina 15. veebruar 2020 at 12:34

  S20 on THE DREAM ? Peab hakkama raha kõrvale panema selleks, sest ma nii amazed….

  • Mallu
   Vasta Mallu 15. veebruar 2020 at 12:36

   SAMA! Täitsa uskumatu, mis tehnoloogiat tehakse 😀