KINGILOOS TESTIN JA ARVUSTAN

7 ägedat asja, mida uue Samsungiga teha saab + free phone!*

17. märts 2020

Nagu te teate, siis mul on nüüd jupp aega olnud uhiuus Samsung Galaxy S20 Ultra. Enam ei ole ma üks vähestest, vaid ülipaljudel eestlastel sai see telefon endale juba eelmüügist tellitud, rääkimata nendest, kes nüüd poest selle soetanud on. Samsungi influenceritele ja saadikutele tehti selline telefoni võimalusi tutvustav tund ka, aga kuna teie seal ei olnud, siis räägin teile ka, et mis minu jaoks on need eriti ägedad asjad. Ja ärge pahandage, kui mõni värk ka eelmisel mudelil olnud on, ma ei ole kunagi enne väga palju oma telefoni võimalustesse süvenenud haha 😂

Samsungi uhked saadikud

Zoom – Galaxy S20 Ultra puhul on siis oluliseks märksõnaks suumimine, milleks on Ultra tagaküljel ka just spetsiaalne zoomimiskaamera. Sisu on see, et telefoniga saab väga kvaliteetselt kuni 30X sisse zoom-ida ning idee poolest saab zoomida lausa 100x. See on hea olukordadeks, kus on vaja kvaliteetset pilti mingist asjast, aga ei ole nt võimalik objektile ise lähemale minna. Või… ei viitsi 😂

“Kle saada oma aknalauast pilt” aga ma istun teises toa otsas ja ei viitsi tõusta :D

Jällegi kvaliteeti sööb siit vahelt FB, mitte telefoni enda töö :D

108MP kaamera – Teine oluline osa Ultra juures on selle põhikaamera, mis on lausa 108 megapiksline. See tähendab, et kaameraga tehtav pilt on väga detailne. Lisaks on sealjuures võimalik kasutada funktsiooni, kus meeldiv osa on võimalik pildist ilma kvaliteeti kaotamata välja lõigata. Idee on selles, et teed 108MP pildi, aga pärast vaatad, et tegelt tahaks sealt ainult mingit osa. Siis võid vabalt nt pool pildist ära lõigada, aga lõpptulemus on ikka väga kvaliteetne kuna algne foto on tehtud sedavõrd kõva kvaliteediga.
Lisaks on ka endale vajaliku asja välja croppimine meha lihtne. Kohe kui pildil sisse zoomid, pakub telefon kerge nupuvajutusega võimalust sellest, mis hetkel ekraanil on, eraldi pilt teha.

Ütleme, et ma tegin sellest maailma kõige rohkem segamini aiast pilti ja avastasin, et ohhoo, LIND. Tahaks sõbrale saata, aga mega häbi on, et aed selline välja näeb, seega naks…

…ühe klikiga on pildil ainult lind 😂 Pilt oleks kvaliteetsem, kui ma seda fbis endale saatnud poleks ja niiii sisse zoomind poleks. 

Single take funktsioon – See on siis lahe asi tarkvara poole pealt. Ehk siis sellega on hea jäädvustada hetki, mida on muidu raske pildile või videole saada. Nt liikuvad lapsed, koerad, pidustused vmt. Ja Single take funktsioon siis salvestab seda kasutades ühe korraga videoid, pilte jm. Selle mida täpsemalt jäädvustab, otsustab arvuti. Ma reaalselt lastest ainult nii pilte saangi, need ju aina vehivad! Näiteks ühest väiksest “videoklipist” mis see single take pmst on, andis ta mulle kõik allolevad pildid ja paar nunnut muusikaga videokest ka, mida nt instasse vms panna.

Ekraan – Juba pikka aega hinnatakse Samsungi telefonide ekraane maailma parimateks. Seda siis pildikvaliteedi ja muude omaduste poolest. Sel aastal lisati ekraanile aga lahendus, kus ekraani värskendussagedus on 120Hz. Sisuliselt tähendab see, et telefoni kasutamine on palju sujuvam ja mõnusam, ning absull ei jookse kokku!
Jõudlusvõimsus – Ja lõpuks PEAN rõhutada telefoni võimsust, mis on tõesti hea. Sellest ka nimi Ultra. See tähendab, et seadme sees on kõige uuemad protsessorid, rohkelt muutmälu (RAM) ja ülisuur aku, millega saab päeva kenasti läbi ajada. Ma isegi laen telefoni kord kahe-kolme päeva jooksul, täis laeb ka mega kiiresti ❤️
Mugav selfitamine –  Enne pidin ma taimeriga jamama, nagu mingi loll. Nüüd tõstan ma käe, kaamera saab aru, et on vaja pilti teha ja teebki! Mega mugav!
Telefonide laadimine teise telefoniga – Mis mul muud öelda, mega uhke värk. Eriti kui aku on täiesti tühi ja tahad nt vähemalt paar prossagi akut saada, et takso tellida, siis saab seda teha ka laadjata. Seda ma teadsin, et on vanematel mudelitel ka, ma kunagi nägin telekast reklaami ja olin nagu woooww 😂
Igatahes minu silmis ON Samsung parim telefon ja ma tahaks, et hästi paljud teist tuleks ka team-samsungisse 👌 Kahjuks ei ole mulle teile kõigile anda kõige uuemaid Samsungeid, aga mul ON anda üks imeilus Samsung Galaxy A71! Ma värvi täpselt ei tea, see on Samsungi kontoris ja nad ei teadnud ka hetkel, aga ma usun, et ega eriti vahet ka pole, sest tegemist on üli hea telefoniga, väärtuses 429€! Kui tahad selle telefoni loosis osaleda, siis jäta mulle kommentaariks, et kas oled juba team Samsung, või tooks võit su “õigele poole” üle 😂😊 Telefoni loosin välja juba reedel❤️ Head loosiõnne, people!
*Postitus sündis koostöös Samsungiga❤️

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

3,240 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Terje D. 23. märts 2020 at 10:23

  Võidu korral kingiks telefoni oma kallile emale edasi kuna täna kukkus tema truu telefon asfaldile katki.

  • Reply Mallu 23. märts 2020 at 10:27

   Loos läbi, lõppes reedel.

 • Reply karin 21. märts 2020 at 14:55

  Olin pikka aega team Samsung ,viimane oli Galaxy 7 edge, olin megahüper rahul ,sois aga kukkus ekraan katki ja ei raatsinud 200 euri parandusele jätta, soetasin odavaklassi xiaomi. Sellega rahul pole, tahaks tagasi TeamSamsungisse!!!

 • Reply Sissi 21. märts 2020 at 14:40

  Sooviks😋

 • Reply Liisi 21. märts 2020 at 14:34

  Juba Samsungi kasutaja pikemat aega, seega uuem mudel kuluks igati ära ;)

 • Reply Marit Põder 21. märts 2020 at 13:58

  Oii- prooviks küll sellist iludust 🤗

 • Reply Liisi Ernesaks 21. märts 2020 at 13:51

  Kui ma võidaksid siis ma oleksin esimest korda team Samsung. Mõnda aega ma olin team iPhone aga sain kohe aru et mulle ei meeldi ios süsteem. Ja nüüd olen hetkel team Huawei ja ei oska väga häid asju selle kohta öelda.

 • Reply Rita Tettermann 21. märts 2020 at 13:03

  Soovin lapsele. Tundub väga nutikas ja hea telefon.

 • Reply Sandra 21. märts 2020 at 13:01

  Heameelega prooviks uuesti Samsungi telefoni kasutada, sinu kirjelduse põhjal tundub supper!:)

 • Reply Di 21. märts 2020 at 12:56

  Võit tooks mu õigele poole üle 😊
  Nii nii väga tahaks normaalse kaameraga telefoni, et oma mõnglitest ilusaid pilte teha 🤗

 • Reply Keit 21. märts 2020 at 11:57

  Prooviks ka Samsungi ära 😍😍

 • Reply Cettlin 21. märts 2020 at 11:36

  Võit tooks mu team samsungi poole 🙈

  • Reply Alesja 21. märts 2020 at 13:46

   Vahetaks heameelega oma vana Samsungi uue vastu 🤘😍

 • Reply Rita 21. märts 2020 at 10:58

  Prooviks heameelega :)

 • Reply Caroliine 21. märts 2020 at 10:46

  Tahaks väga team- Samsungisse🤩

  • Reply Kati Voksepp 21. märts 2020 at 14:11

   Tuleks HEA meelega Samsungi tiimi 😍

 • Reply Eleriin 21. märts 2020 at 10:11

  Väga Sooviks 😍🙏 pole kunagi olnud Samsungit

 • Reply Ann 21. märts 2020 at 09:03

  Tulen hea meelega #teamsmasung-i

 • Reply Airi 21. märts 2020 at 00:47

  Oiii kuidas sooviks olla taas team Samsung! Mis siin ikka, pöidlad pihku ja loodame, et loosiõnn prantsatab just siia. Prantsuse bulldog ootab samuti, et saaks uue kaamera ees poseerida. :)

  • Reply Lili 21. märts 2020 at 11:18

   Nii võiks küll Samsungi tiimiga liituda😄🥰

 • Reply Laura K 21. märts 2020 at 00:29

  Võit tooks mu kindlalt õigele poole üle!😍

 • Reply Kait Evisalu 20. märts 2020 at 23:35

  Nõup, ei ole aga kui loosiõnn naeratb siis no problemo, welcome home new Samaung🖤

 • Reply Kai 20. märts 2020 at 23:29

  Olen team samsung !!
  Uue telefoni aga kingiks oma õele, kellel on väga väga vana telefon, millega ei saa põhimõtteliselt peale helistamise miskit teha :( loodan et loosiõnn naeratab meie õuele, oleks õeraasule parim sünnipäeva kink :)

 • Reply Merle 20. märts 2020 at 23:18

  Tooks õigele poole üle. Olen Huawei kasutaja ja päris pettunud. Teismeeast omasin Samsung ja olin nii rahul. Loodan võidule 😍

 • Reply Liisa 20. märts 2020 at 23:18

  Teamsamsung olnud mitu aastat

 • Reply Anu Alamaa 20. märts 2020 at 23:06

  Ma olin just Samsungi kasutaja ja nüüd on huawei ja no kallis jumal anna kannatust🤷‍♀️ ei istu mulle see telefon. Tahaks ikka vana värgi peale tagasi.

 • Reply Anni 20. märts 2020 at 23:00

  Võidu korral hea võimalus teha tutvust Samsungiga, hetkel team Huawei 😎

 • Reply Cätlin 20. märts 2020 at 22:59

  Tahaks ka uut nagu kõik teised

 • Reply E.P 20. märts 2020 at 22:57

  Praegu kasutan mitmendat hooaega huaweid . Astuksin meelsasti samsungi tiimi üle. Praegu suurem osa hõlmab mu tegemistest laste igasuguste veidruste pildistamine . Täna reaalselt oli nö lapse e -õpe ..pidin tegema pilte normaalse valge ukse taustal ning ise istusin kõige väiksemaga diivanil teda söötes.. :D telefon huias (huawei) käes ja üritasin ukseni zuumida poseerivat last ..et mingi töö valmis pildistada. Selline reaalne udukogu :D Laps muidugi eelnevalt vaadanud sellest multikat ja jäätis mõnusalt sinna kaunid jäljed jätnud . Heameelega jagaksin oma lapsega oma huaweid, kui oleks üks samsung endal tagant taskust võtta .

 • Reply Triin 20. märts 2020 at 22:34

  Ma olen Samsungi totaalne fänn old oi oi kui ammusest juba. Esimene samsung oli hõbe ja mustaga klapiga telefon, oi ma armusin ja armastan siiani Samsungi 🥰 Ega mul ple old aibt telefon samsung vaid ka muu elektroonika nagu telekas, soundbar, tolmuimeja isegi 😅😅
  Hetkel oman telefoni Samsun S10+ ja ka lastel Samsungid, kuid preili veel vana samsung, mis juba oma aja ära elanud ning vajaks vahetust ja ofkurse uus samsung oleks parim!!! 🤗🤗

 • Reply Siret 20. märts 2020 at 22:30

  Läksin üle Huawei peale. Ei ole rahul sellega. Tahaks normaalseid pilte lapsest, ei saa. Pluss ekraan on telo küljest lahti :(

 • Reply Katre Jaanso 20. märts 2020 at 22:29

  Telefon tooks mu Samsungi poole üle

 • Reply Kerli 20. märts 2020 at 22:26

  Uus telefon kuluks küll ära, praegune juba vaikselt näitab väsimusemärke ja liigagi tihti kuulen lauset: sul telefonil vist miskit halvasti, sind kuuleb nii halvasti. Seega… pöidlad-varbad pihus :)

 • Reply Kirsika 20. märts 2020 at 22:24

  Kunagi ammu oli Samsungi klapikas 😏 siis läks Iphone –> Huawei –> Xiaomi (no niiiiiii megakehv kaamera, et üksikuid tasub vaadata rohkem kui korra – ei soovita kellelegi, ausalt!). Ja nüüd reaalselt olen mõtetega Samsungi poole teel 🤩🙏

 • Reply Aveli 20. märts 2020 at 22:20

  Olen team Samsung😉

 • Reply Anneriin 20. märts 2020 at 22:10

  Soovin seda samsungi 🙂

 • Reply Helen 20. märts 2020 at 22:08

  Mina olen hetkel team iOS, täpsemalt iPhone 6s, aga tunnen, et fotograafia huvilisena on selle telefoni kaamera jäänud lahjaks, seega tuleks selle nimel meeleldi team Samsung’isse üle. :D

 • Reply Liis 20. märts 2020 at 22:00

  Team samsung since 2016.

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 21:58

  Praegu olen tiim huawei kuid tore oleks tiim samsung olla😊😍😍

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 21:56

  Hetkel huawei aga vahetaks selle siis samsungi vastu 😍😍

 • Reply Grit 20. märts 2020 at 21:55

  Olen team Samsung, kuid see uus kõlab küll väga vingelt!

 • Reply Katrin 20. märts 2020 at 21:52

  Mul oleks hädasti vaja seda !💕

 • Reply Sirly 20. märts 2020 at 21:47

  Tuleks küll tagasi #teamsamsung seltsi.

 • Reply Liisi 20. märts 2020 at 21:45

  Olen juba õigel poolel e siis team Samsungis:) Poja peab veel tiimi saama 🥰

 • Reply Anneli 20. märts 2020 at 21:44

  Oi kui väga tahaks endale uut telefoni 😍🙏🏾❤️

  • Reply Kaija Kivissaar 20. märts 2020 at 22:00

   Olin väga pikalt team Samsung. Hetkel olen team OnePlus.

  • Reply Diana 20. märts 2020 at 22:40

   Pole kunagi Samsungi poolele sattunud, aga tundub, et seal on väga head vaated 😍

  • Reply Liina 20. märts 2020 at 23:30

   Tilm Samsung 😊 mitte kõige edevam mudel, aga tubli.

 • Reply Sirlika 20. märts 2020 at 21:44

  Olin pikalt team Samsung, kuid üks hetk läksin 0le Huawei peale. Seda just seetõttu, et vajasin head kaamerat ja Huawei seda pakkus :)
  Nüüd saaksin oma vana lemmiku peale tagasi minna, koos super hea kaameraga, mida vaja oma töös (mida praegu muidugi pole 😱)

 • Reply Saara Kiivit 20. märts 2020 at 21:42

  Tore oleks tagasi astuda samsungi tiimi😛

  • Reply Kristel Ojaste 21. märts 2020 at 00:24

   Ei ole, proovin õnne. Aitäh 😉

 • Reply Kyka 20. märts 2020 at 21:40

  Hetkel huawei aga vahetaks selle siis samsungi vastu 😊

 • Reply Moonika 20. märts 2020 at 21:39

  Hetkel kasutan Iphone,aga selle aku ei pea üldse kaua vastu ja mõtlesingi,et oleks aeg omale uus soetada ja telefone vaadates ongi silma jäänud see sama samsung :) Alati võib ju loota,et loosiõnn naeratab 😉

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 21:37

  Olen hetkel huawei kasutaja ja see hakkab aeglaseks jääma ja sooviks seda uut samsungit. Sünnipäevaks.😍😍

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 21:33

  Olen huawei kasutaja juba viimased aastad. Kunagi ammu on olnud ka samsung. Hea meelega võtaks nüüd uue telefoni samsungi.😊😍

  • Reply Riina 20. märts 2020 at 22:40

   Minu 1,5a kutt arvas, et issi telefoni on kõige õigem peita wc potti, siis tänasest on meie issi nutimaailmast ära lõigatud. Seega loodame õnnele🤞🤞

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 21:31

  Tahaks seda telefoni endale võita ma oleks üliõnnelik.😊

 • Reply Liis 20. märts 2020 at 21:30

  Olin kunagi samsungi tiimis ja tuleksin hea meelega tagasi

 • Reply Annika 20. märts 2020 at 21:30

  Tsau Mallu! Ma nii tahaks seda telefoni, miks nii head reklaami teed 😭 🙈ei julge praegu järelmaksuga ka võtta ju 😭😭😭
  Samsung on parim

 • Reply Katrin 20. märts 2020 at 21:28

  Mu vana “juust” on nii väsinud lihtsalt juba, et püsib elus vaid laadija otsas😂😂😂
  Kevadises ojas vôiks selle õunaga lutsu visata😂😂😂

  • Reply Ketlin 20. märts 2020 at 23:48

   #teamsamsung 😍 kindlasti

 • Reply M. K. 20. märts 2020 at 21:26

  Mu ema just hiljuti avastas enda jaoks netimaailma tahvelarvutiga ja ma juba kujutan ette kuiiiii lahee oleks näha teda tutika nutikaga enda varsti tärkavaid lillekesi pildistamas 😍🥰🥰 Siis saaks ta ka videokõnesid mugavamalt teha, et sellel kriisiajal ikka lobiseda saaksime 😊

 • Reply Jane 20. märts 2020 at 21:23

  Hetkel Huawei tiimis aga võidu puhul oleks Samsung tiimis :)

  • Reply Gerli 20. märts 2020 at 21:30

   Tahaks seda telefoni endale võita ma oleks üliõnnelik.😊

 • Reply Triin 20. märts 2020 at 21:23

  Hetkel Apple kasutaja ja pidevalt probleeme, et aku kuumeneb üle nii, et prae või mune 😅 . Aku ka ei pea kaua vastu, pidevalt laadida vaja. Uut telefoni oleks kindlasti vaja ning miks mitte Samsung 🤗

 • Reply Marili K. 20. märts 2020 at 21:22

  Uus telefon kuluks vägagi ära 🤞Tulevane team-Samsungilane!

 • Reply Kair 20. märts 2020 at 21:21

  Vanasti on olnud mul samsung, klapikas ja mingi üles lükatav. Nutikat pole samsungit olnud, kuluks uus mobla ära küll 😄

 • Reply Carmen 20. märts 2020 at 21:14

  Team Samsung juba aastast 2005, vahel petsin, kuid armusin taas! 😂💓

 • Reply Kaisa 20. märts 2020 at 21:13

  oleneb kui hea telo on 😜

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 21:12

  #gosamsung😊😍

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 21:09

  Sooviks.😍

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 21:08

  Ehk viiks õigele poole.😊

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 21:07

  Soovin olla see inimene kes võidab nendest inimestest ainuke.😍😊 siis ma olen õnnelik.😍😊

 • Reply Jaana 20. märts 2020 at 21:06

  Olen huawei kasutaja juba viimased aastad. Kunagi ammu on olnud ka samsung. Hea meelega võtaks nüüd uue telefoni samsungi 🙂

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 21:05

  Sooviks omale sünnipäeva kingiks.😍😊

 • Reply Liis 20. märts 2020 at 21:00

  Täiega team Samsung ja kogu pere ka seda usku keeratud juba 🤩

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 21:00

  Annaks vendadele telefoniga mängida ja multikaid vaadata.😍😍😊

 • Reply Katri 20. märts 2020 at 20:58

  Oeh, tahaks uut Samsungit 😍

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 20:58

  Laenaks teist telefoni asenduseks peres kui katki.😍😍😊

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 20:56

  Laenaks e-õpe jaoks ka telefoni.😍

 • Reply Brigita 20. märts 2020 at 20:55

  Tahaks ka team samsungisse üle tulla 🤞

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 20:55

  Ma käiks pildistamas endast ka ja teeks pilte kahest vennast ka.😍😍

  • Reply Britta Edo 21. märts 2020 at 03:33

   Ma jäin vist täiega hiljaks 😕🤦
   Aga ma tahaks seda telefoni, sest mulle meeldib täiega selfisi teha ja kindlasti looduses ilusatest kohtadest pilte teha, ning pole juba väga ammu Samsungit kasutand 🤫
   Ning uue telefoni üle oleksin meeletult õnnelik 🥰🤩

 • Reply Riinu 20. märts 2020 at 20:54

  Mallu, mul on ausalt seda lihtsalt niiiiiii väga vaja!

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 20:53

  Ma võidaks siis teeks päikseloojangutest pilte ja päiksetõusudest pilte.😍

 • Reply Riin 20. märts 2020 at 20:53

  Hetkel olen tumedate jõudude küüsis ja õuna-klassis.

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 20:49

  Ma saaks loodust pildistada ja sel hea kaamera😍

 • Reply Maris 20. märts 2020 at 20:47

  Olen hetkel huawei tiimis aga hakkab aeglaseks minu jaoks jääma… Ja eks oma nunnusid tahaks ju ikka kõige parrma telefoniga jäädvustada ning eks sa Martakese pealt tead kui võimatu on liikumise pealt head pilti saada 😀😀 Vot kui selle super telefoni võidaks siis vast elaks selle vähemalt kuukese üle ilma oma kalli mehekeseta kes peab soomes perele raha teenima 😪😪😪

 • Reply Merle 20. märts 2020 at 20:44

  Olen olnud #teamsamsung, hetkel aga olen mitu aastat Sony kasutanud. Uut telefoni oleks tervis küll :)

 • Reply Siret 20. märts 2020 at 20:40

  ei ole team Samsungid kuigi mul (koos lastega) olid eelmised telefonid Samsungid, aga vahepeal on teine firma. aga kuna me nagunii uue otsingul, siis võtan kindlasti osa loosist =) olen suur pildistaja enda arust :D seega sellised andmed on väga wauuu! =) soovin!

 • Reply Karmen 20. märts 2020 at 20:39

  Praegu olen tiim huawei kuid tore oleks tiim samsung olla.

 • Reply Kertu 20. märts 2020 at 20:36

  #teamhuawei
  Aga hea meelega tuleks üle #teamsamsung
  😋

 • Reply Di 20. märts 2020 at 20:33

  2534 kommentaari 😬
  Pole mitte ühegi telefoni usku mis sümpaatne on see làheb káiku!

 • Reply Kristel Jürgenson 20. märts 2020 at 20:32

  #Team Samsung. Tundub väga hea olev, mugav,lihtne ja kerge käsitleda.

 • Reply Keiti 20. märts 2020 at 20:30

  Vana samsungi armastaja 🙂 üks perre lisaks ei tee paha 😃

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 20:26

  Tahan telefoni ausalt ja siis jääkski samsung teami😍😍😊.

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 20:24

  Ma soovin megalt sünnipäevaks sest 26.märts sünna ja siis oleks ma mega õnnelik selle üle kuo võidaks selle omale .😍😊

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 20:23

  Ma sooviks megalt uut telo et siis saangi samsung teami.😍😍😊

 • Reply Hanna-kaire Kiisk 20. märts 2020 at 20:20

  Hetkel ka Samsung A51 mis jookseb pidevalt kokku ja see ajab mind kurjaks. Ja 4kaamerat mis apsull ei toida, nagu kartuliga teeks pilti :) #teamsamsung

 • Reply Liisa 20. märts 2020 at 20:16

  Kingiks enda kallile mehele, kes on 100% team samsung aga hetkel peab minu vana huaweiga leppima 😞😀

 • Reply Kairit 20. märts 2020 at 20:15

  Hetkel ei ole, aga kõik võib ju muutuda. :)

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 20:15

  Võidan endale samsungi teise teloga kuulaks muusikat.

 • Reply Teele Talu 20. märts 2020 at 20:15

  Mina oleksin selle võidu üle juba sellepärast üli õnnelik, et ma kingiks selle oma väga erilisele inimesele, kes oleks sellise telefoni üle maru õnnelik. Ma ei tahaks olla egoist ja selle endale jätta, kuigi Samsung on väga kvaliteetne ja hea telefon, kuid siiski ma tean, et mu teine pool saaks suure üllatuse osaliseks ❤️

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 20:11

  Sünnipäeva kingiks võiks võita😍

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 20:10

  Samsung team😊

  • Reply Gerli 20. märts 2020 at 20:13

   Võidan samsungi😍

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 20:08

  Team samsung😍

 • Reply Birgit Ots 20. märts 2020 at 20:05

  Olen olnud alati samsungi kasutaja ja teamsamsung ongi lihtsalt parim :)

 • Reply Merilyn 20. märts 2020 at 20:05

  Minul ei ole veel 27 eluaja jooksul samsungit olnud aga kui loosi õnn naerataks prooviks ära küll ❤️😍(oleks päris vinge sünna kink) :)

 • Reply Carmen 20. märts 2020 at 20:05

  Väga tore sünnipäeva kink oleks. Kuna oleme karantiinis ( loodame, et kôik Eestlased on ), siis sünnipäeva tähistus lükkub järgmisesse aastasse. Ja tahaks proovida üle pika aja jälle Samsungi.

 • Reply Terje 20. märts 2020 at 20:02

  Ei ole samsungi tiimis aga abikaasa on ja jääks uue telefoni puhul ka sinna kindlasti 😜

 • Reply Birgit Ots 20. märts 2020 at 20:02

  Mis ma oskan öelda , Samsung on parim ja arenemine on olnud Samsungil imeline:) soovin väga väga võita :)

 • Reply Kertu 20. märts 2020 at 20:01

  Ma ei ei ole veel Samsungi omanik olnud, aga üks hea telefon, millega lõpuks normaalseid pilte teha saaks, kuluks küll ära.

 • Reply Maris 20. märts 2020 at 20:00

  Team Samsung. ❤ Olen nutikatest ka Sonyt ja Nokia Lumiat proovinud, kuid Samsung on parim ❤ uut Samsungi tahaks täiegaaa

 • Reply Kaisa 20. märts 2020 at 20:00

  Iga päevaga tundub üha enam, et tuleb liikuda team Samsungi poole! :)

 • Reply Mar 20. märts 2020 at 19:56

  Hetkel sonylane, aga sünnipäeva puhul tuleksin hea meelega team Samsungi üle. :)

  • Reply Gerda-Karoliine 20. märts 2020 at 21:09

   Team Samsung :)

 • Reply Elis 20. märts 2020 at 19:54

  Team Samsung ikka ja alati 😍

  • Reply Keiti Silberk 20. märts 2020 at 20:28

   Vana samsungi armastaja 🙂 üks perre lisaks ei tee paha 😃

 • Reply Merlin 20. märts 2020 at 19:50

  Tahan telefoni, ausõna!

  • Reply Einike 20. märts 2020 at 20:18

   Hetkel TeamOnePlus aga uus telefon kuluks ära küll :)

 • Reply Merilin 20. märts 2020 at 19:50

  Team Samsuuuung!!!
  Uus telefon kuluks väga ära :)

  • Reply Marge 20. märts 2020 at 20:32

   Olen mitu head aastat #teamsamdung olnud! Uus telefon oleks üüber võimas! 🙏

 • Reply Anne-Mari 20. märts 2020 at 19:49

  #Teamsamsung

 • Reply Joanna 20. märts 2020 at 19:47

  Team Samsung!

 • Reply Maris 20. märts 2020 at 19:45

  ehk viiks õigele poole üle 🤟🤷‍♀️

 • Reply Liis 20. märts 2020 at 19:43

  Olen poolel teel päris #teamsamsungisse.
  Olen omanud mitmeid erinevaid mudeleid. Kuid see uus samsung oleks küll mega hea, saaks perega ägedaid, ilusaid pilte teha, lemmikloomadest, ja seda kõike iga aeg ja kell. Peegelkaamera kaasas kandmine on ikka väga tüütu, kui selle saaks hoopis asendada uue samsungi uhke mudeliga ❤️

 • Reply Aliis 20. märts 2020 at 19:42

  Hetkel olen Apple’i kasutaja, aga ehk mitte kauaks…

 • Reply Marta V 20. märts 2020 at 19:39

  Võit tooks mu tagasi Samsungi poole.
  Oleks mõnus sünnipäevakink,kuna armastan ka teha hea kvaliteediga pilte ning videosid.

 • Reply Laura 20. märts 2020 at 19:38

  Minul Samsungi pole, aga mehel on 😊 ja üliäge oleks talle uus telefon võita, tema oma on juba vana ja ajast maas😀

 • Reply Liis 20. märts 2020 at 19:38

  Veel ei ole team Samsung!

 • Reply Kristiina 20. märts 2020 at 19:34

  🤩

 • Reply Mari-Liis 20. märts 2020 at 19:32

  Sooviks🤗

 • Reply Cayrycayry 20. märts 2020 at 19:31

  Minu õun hakkab ära surema😁

 • Reply Sandra 20. märts 2020 at 19:31

  Ma totaalne iphone kasutaja, aga su postitus pani kahtlema 😃😃 Tuleks vist siis õigele poolele

 • Reply Pips 20. märts 2020 at 19:29

  #teamsamsung ! Oleks äge, kui loosiõnn naerataks, ma eales ei võida miskit :D

 • Reply Estelle 20. märts 2020 at 19:29

  Võit tooks täiesti teisele poolele üle. Polegi kunagi Samsungi omanud :o

 • Reply Helis P 20. märts 2020 at 19:28

  Meie oleme veel olude sunnil team Apple aga olen pikalt mõelnud, et lõpetaks selle pulli ära! Lihtsalt kuidagi on koguaeg tähtsamaid asju vaja jne aga et peres on pisike beebi, kellest tahaks koguaeg teha pilte ja videosid, siis uus Samsung selles osas ei valmistaks kindlasti pettumust!
  Mehel on kohe eriti nukker olukord juba, vägisi laguneb vana iFöön kätte ära!
  Teda aitaks võit kindlasti õigele poole üle! ☺️

 • Reply Laura-Liisa Kolom 20. märts 2020 at 19:27

  Juba mitmes telefon järjest Samsung. 👌

 • Reply Triin 20. märts 2020 at 19:27

  Kes seda Liidust ei tahaks? Soovik ikka😍Prooviks kohe😊

 • Reply Jonna 20. märts 2020 at 19:26

  Team iPhone veel 🙈

 • Reply Siim 20. märts 2020 at 19:22

  Hetkel veel iosi peal aga prooviks ära!

 • Reply L 20. märts 2020 at 19:21

  Võit tooks õigele piole üle🤪

 • Reply Kristiina Liukanen 20. märts 2020 at 19:21

  Veel ei ole team SAMSUNG, aga varsti ilmselt küll ;)

 • Reply Kelli 20. märts 2020 at 19:17

  No minge kanni, palun uut telefoni 😫😂
  #teamsamsung #kogugalaktika #karantiin

 • Reply Mari-Liis 20. märts 2020 at 19:16

  Ma varem olin team Samsung ☺️ nüüd millegi pärast Huawei. Võidu puhul raudselt võtaks vana usu tagasi 😂 Tegelt tahaks ka korrakski omada ägedamat telefoni kui mu kutt.

 • Reply Katša 20. märts 2020 at 19:15

  Ma siiski proovin ka loosiõnne.2492 kommentaari hetkel,see ju suht hea võimalus,eks!
  Lugu natuke pikem,kui 2492 sõna,aga ma teen lühendatud variandi.Minu nooremal pojal on sünnipäev 12.august.Kui vanem perepoeg on selline materiaalne vend,kes mingit uut asja sõbral või kusagil reklaamis nähes süttib kiiresti ja võib sulle 24/7 nonstop ajudesse käia,et seda saada,siis väiksem on mõistlik ja isegi tagasihoidlik (olgu öeldud,et ega suurem ka kõike saa,mida hing ihaldab ja silm näeb).Aga tagasi “loo” juurde.Vanem vend sai 3 aastat tagasi septembris koolimineku puhul telefoni.Samsungi.Kool asub maal ja kodust 15 km eemal.Tundsin,et tal on ikka vaja,et telefon taskus oleks ja mul oli endal ka kuidagi kindlam tunne.Väiksem vend ei olnud kade,ega küsinud,et millal tema telefoni saab.Eelmine aasta enne väikevenna sünnipäeva hakkas hoopis suurem vend selle jutuga pihta,et näed tema sai oma kooli alguse puhuks telefoni,aga kuna pisem ka alustas eelmine aasta kooliteed ning sünnipäev ka vahetult enne kooli algust,siis kas mitte ei võiks tallegi telefoni kinkida.Lubasin asja kaaluda.Minu armas pesamuna kehitas vaid õlgu ja nentis,et ega tal väga vaja ka ei ole nüüd seda telefoni ja et raha kulub ju nii paljude muude tähtsate asjade peale (nagu näiteks söök,mida ta ar-mas-tab;ega me teda asjata Tõnissoniks kutsu,aga ka arvete maksmiseks). Selline pisike muretseja mul! Läks siis eelmine aasta nii,et kuna tõesti ikkagi iga kuu lõpp veeretame siin sente,siis kingi valis poiss toidupoe mänguasja riiulist ühe pisikese mänguauto ja oli väga õnnelik. Nüüd hiljuti aga ,kui poisid minu voodisse ronisid,küsis järsku suurem poiss,et emme,millal sa selle lubatud telefoni siis ära ostad? Väiksem vaatas selle peale suurele sellise näoga otsa,et ah mis sa ka plärisid ja nõuad,aga ise pakun,et suurem on tüdinud väikevennaga oma telefoni mängimiseks jagamast. Ma tõesti ei tea,kuna tekiks esimene võimalus meie pere pesamunale telefoni soetamiseks.Kui ostaksin,siis kindlasti Samsungi,sest isegi minu 85 aastane ema,kes meiega elab,kasutab oma tõeliselt uunikum nuppudega,aga üli töökindlat Samsungi. Tean,KUI suur üllatus see talle oleks! # kananahkpaljaltmõttest. Siis oleksime perek.Samsung täies koosseisus

 • Reply Lisete Õispuu 20. märts 2020 at 19:14

  Võit tooks mu ilmselt õigele poole 😁😁

 • Reply Meelika 20. märts 2020 at 19:12

  Olen viimased 10 aastat #teamsamsung ja kavatsen jätkata! Väga rahul!👍😊

 • Reply Karina Tamm 20. märts 2020 at 19:10

  Võit tooks mu õigele poolele tagasi*** 🤣 Kunagi ammu mul oli Samsung…. Väga ammu.

 • Reply Elina 20. märts 2020 at 19:06

  Minu mees on team Samsung olnud terve elu! Läheksin ka hea meelega sinna 😍 kui juhtuks ime 😝

 • Reply Eliise 20. märts 2020 at 19:05

  Hetkel kasutan IPhone ja see juba hakkab vaikselt otsi andma. Ehk tooks see Samsung õigele poolele üle. 😄

 • Reply Kadri 20. märts 2020 at 19:03

  Hetkel mul iphone, aga tuleksin ka Samsungi tiimi üle. ☺️

 • Reply Kaarin 20. märts 2020 at 19:02

  Olen samsungi teamis😍 kohe nii sees, et isegi mikrokas on samsung😍

 • Reply Birgit 20. märts 2020 at 19:01

  Nägin just instagrami storyst, et viimane võimalus osaleda nii, et paneme loosiõnne proovile. Jubedalt oleks uut telefoni vaja. Olen mega suur Samsung fänn ka nii, et mis saaks parem olla kui uus Samsung Galaxy A71. 😍😍😍😍

 • Reply Helery Lillema 20. märts 2020 at 19:01

  Ikka teamsamsung 😛

 • Reply Kaili 20. märts 2020 at 19:00

  Olen juba Samsungi kasutaja, võit tooks veel ägedama Samsungi 😊

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 18:59

  Võidan omale uue telefoni sünnipäevaks😍

 • Reply Inkeri 20. märts 2020 at 18:58

  Veel ei ole tiim Samsung, aga kõike annab parandada…

 • Reply Janno 20. märts 2020 at 18:58

  Ilgelt oleks vaja küll vana annabki saba kohe
  #teamsamsung

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 18:58

  Võidaks vennale uue telefoni tal katki telefon.

 • Reply Heldin Juhkam 20. märts 2020 at 18:57

  Olen tiim Samsung 😍😍😍

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 18:56

  Pöidlad pihku võidan sünnipäevaks endale.😍😍

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 18:54

  Võidan

  • Reply Marija 20. märts 2020 at 19:18

   Olen alates esimeset nutifonist alates olenud team Samsung! 🤗

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 18:53

  No kui ma võidaks jääkski team samsung😍

 • Reply Samjung 20. märts 2020 at 18:53

  #teamsamsung

  • Reply Monica 20. märts 2020 at 19:16

   Uuu…mina,terve perekond räägib et mu telol jube kehv kaamera osta uus telo,no ei raatsi kuidagi 😃

  • Reply Helery 20. märts 2020 at 19:23

   Olen juba #teamsamsung 😀

  • Reply Mariliis 20. märts 2020 at 19:37

   Oleks juubeliks hea kingitus . Sünnipäev kohe ukse ees. Vana telefon katki . Vōidan samsungi

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 18:51

  Ma oleks nii õnnelik kui võidaks enne sünnipäeva samsungi.

  • Reply Triinu 20. märts 2020 at 19:03

   Mina mina mina mina 🙏🙏🙏🤲

 • Reply Berit 20. märts 2020 at 18:51

  Nii kutsub see tulema team samsungi 😐

  • Reply Laura P 20. märts 2020 at 19:30

   Hetkel on huawei aga oleks ehk aeg samsungi usku minna. :)

  • Reply Siret 20. märts 2020 at 19:55

   Oleksin igakell #teamsamsung😍, hetkel veel kahjuks pole.

 • Reply Margit 20. märts 2020 at 18:50

  Hetkel iphone, aga see viiks samsungi peale üle küll.

  • Reply Lii Tanila 20. märts 2020 at 19:28

   Kui võidaksin siis isegi mõtleksin ühineda mehe ja poja Samsungi kambaga😂

 • Reply Kristina 20. märts 2020 at 18:49

  Ei ole Samsungi teamis. Võidu puhul oleks mu mees seal teamis küll!

  • Reply Kertu 20. märts 2020 at 19:56

   Ei ole veel Samsungi omanik olnud, aga mis selle vastu olla saaks. :)

  • Reply Mellu 20. märts 2020 at 20:04

   Pole juba aastaid team Samsungisse kuulunud, aga annaksin sellele jälle võimaluse, kui loosiõnn naerataks 🤩

 • Reply Samsung 20. märts 2020 at 18:48

  #gosamsung

  • Reply Kenely 20. märts 2020 at 19:13

   Mina olen juba team Samsung ja plaan on ka edaspidi olla. 🙂

  • Reply Birgit 20. märts 2020 at 19:16

   Nägin just instagrami storyst, et viimane võimalus osaleda nii, et paneme loosiõnne proovile. Jubedalt oleks uut telefoni vaja. Olen mega suur Samsung fänn ka nii, et mis saaks parem olla kui uus Samsung Galaxy A71. 😍😍😍😍

 • Reply Aliis 20. märts 2020 at 18:47

  Olen täitsa team Apple.
  Väiksem poeg on täiesti Samsungi tiimis 🙃

 • Reply Janno 20. märts 2020 at 18:47

  #gosamsung

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 18:47

  Ja vóit tooks mind õigele poolele pöidlad pihku et ma võidan esimest korda sünnipäevaks midagi väärtusliku.😍😍

 • Reply Linda 20. märts 2020 at 18:47

  Ma tahan TÄIEGA tagasi team Samsungi! I miss it so much!

 • Reply Kaie 20. märts 2020 at 18:46

  Aegade algusest (11 aastat) team Applesse kuulunud, kui loosiõnn peaks mulle naeratama, siis äkki tuleb teami vahetus 😝 😉🤗

 • Reply Tea 20. märts 2020 at 18:45

  Võit tooks mu “õigele poole” 😉

 • Reply Triin Een 20. märts 2020 at 18:44

  Olen team samsung 🤩🤩🤩

 • Reply T 20. märts 2020 at 18:43

  Just tsekkasin järele, mis telefoniga tegemist siis on – ou mai goshh, what a beauty 🤩🙊 Rõõmuga liituksin tiin samsungiga! 👏🏽🤞🏽

 • Reply Carolyn 20. märts 2020 at 18:42

  Olen alates 2012. aastast olnud team-Samsung. Ühe korra selle aja jooksul soetasin endale Sony kuna sellel oli mega hea kaamera aga kasutasin seda max 2 kuud kuna ei suutnud sellega toimida ja vahetasin ruttu tagasi Samsungi vastu :D Hetkel olev Samsung hakkab juba vanaks jääma ning pole enam nii palju elujõudu kui vanasti. Rakendused kiiluvad kinni tihedalt ja piltide kvaliteet on päris kehvake :(

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 18:42

  Ma sooviks nii väga võita uue telefoni ja mulle meeldib samsung rohkem kui huawei samsungil hea kaamera ja saab megalt ilusaid pilte ja ma tahaks uut telo et saaks ilusat loodust pildistada ja saaks endast pilte teha ja teha teistest ilusaid pilte ja saaks vennast ilusaid pilte teha ja siis oleks ma õnnelik kui võidaks ma teeks lilledest pilte,talvest pilte kevadest pilte päiksest pilte ilusatest ilmadest pilte teen sest mulle meeldib pildistamine meeletult mul telefon loodusest pilte megalt.😍😍😊

 • Reply Kaja 20. märts 2020 at 18:42

  Team Samsung. Ma vahepeal proovisin sony aga no ei sobi.

  • Reply Kaja 20. märts 2020 at 18:46

   Samsung ikka kindlasti🙂 mul praegusel ongi ekraan katki🤦‍♀️ mõtlen uue peale ja no sa nii õigel ajal ikka reklaamid siin seda uut samsungit, et ajad kohe ahvatluse peale. Aga kuna pisike beebi peaks kohe kohe sündima siis ma valiks odavama ja lükkaks ostu veel edasi🙂 aga kui loosi õnn naerataks siis juhuu ma oleks nii happy 🙂

 • Reply Kelly Käsper 20. märts 2020 at 18:42

  Team samsung all the way 😍.

 • Reply Kaido 20. märts 2020 at 18:42

  Olen juba pikki aastaid Samsungi fänn olnud. Praegune on juba vanaks ja väetiks jäänud seega see telefon läheks täpselt õigetesse kätesse. :)

 • Reply Marilyn 20. märts 2020 at 18:40

  Soovin ka kampa lüüa 👊

 • Reply Leanika 20. märts 2020 at 18:37

  Ma team Huawei. Change my mind 😀
  Tglt. Uus telefon sobiks praegu küll 😀

 • Reply Ketlin 20. märts 2020 at 18:36

  Veel on team apple aga äkki viibki üle samsungile 😇🤔

 • Reply Mari 20. märts 2020 at 18:36

  Ei ole veel team Samsung🙄😬

 • Reply Annely 20. märts 2020 at 18:34

  Oleks ilus kingitus saabuvaks sünnipäevaks.😊

 • Reply Marleen 20. märts 2020 at 18:29

  Võit tooks mu kindlasti üle Samsungi poolele 😊🥰

 • Reply Janika 20. märts 2020 at 18:29

  Hetkel Huawei, aga enne seda oli küll Samsung ja hea meelega hüppaks Samsungi teami tagasi😍

 • Reply Riin 20. märts 2020 at 18:28

  Mina olen tiim samsung. Ja juba vaatan ka uue poole, et paremaid pilte saada. Vana samsung juba vana ja vaja vahetamist 😊

 • Reply Annika Gofton 20. märts 2020 at 18:26

  Hetkel tean Huawei aga tahaks väga proovida Samsungi. S6 oli täitsa hea :)

 • Reply Sirle 20. märts 2020 at 18:26

  Olen veel niiöelda valel poolel ja pole Samsungiga peale arvuti varem koostööd teinud. Kuigi, peale sinu instapostitusi uuelt samsungi esituselt hakkas nagu miski torkima, et tahaks hirmsasti proovida 🤩😇😁

 • Reply Kerly 20. märts 2020 at 18:24

  🍎 team, aga uus telefon paneks seda muutma küll ;)

 • Reply raili 20. märts 2020 at 18:24

  Osalen loosis. Endiselt truu Samsungile💖

 • Reply Kerli 20. märts 2020 at 18:23

  Ei ole samsungi olnud veel, aga no need uued iludused kiskusid juba korra sinna samaungi poodi näppima :)

 • Reply Anna 20. märts 2020 at 18:23

  sooviks ka ja on tulemas beebi kellest saaks imelisi pilte teha 🥰

 • Reply Karmen 20. märts 2020 at 18:22

  Praegu olen tiim huawei kuid tore oleks tiimi muuta

 • Reply Grete 20. märts 2020 at 18:21

  Juba olen team Samsung 🤗 ja ühest upgrade-ist ära ei ütleks küll 😆

 • Reply Berit 20. märts 2020 at 18:20

  Veel ei ole team Samsung, vaid tiim Huawei 😄 aga parema kaameraga telefon kuluks väga väga ära!

 • Reply Katre P 20. märts 2020 at 18:18

  Siiamaani apple kasutaja, aga vahelduseks prooviks ka muud :)

 • Reply Tiina 20. märts 2020 at 18:13

  Olen peaaegu 2 aastat olnud samsungi teamis. Mulle meeldib 😍 osalen loosis 🤞

 • Reply Sille 20. märts 2020 at 18:11

  Samsungi tiimis juba aastaid, pole mõelnudki Samsungist loobuda :D

 • Reply Liisa 20. märts 2020 at 18:11

  Olen juba päris kaua olnud team samsung ning imetlen neist igaüht. Iga uus mudel suudab alati millegagi üllatada.😊
  Nüüd oleks aeg vahetada oma vana uue ja parema vastu, et kohe, kohe saabuvast beebist imelisi pilte teha ning kõiki tema kasvamise hetki jäädvustada.❤❤

 • Reply Kaija 20. märts 2020 at 18:08

  Olen olnud nüüd juba paar aastat team Samsung. Vahetus toimus sellepärast et mingi hetk oli vaja hullult teha toitudest pilte ja need samsungi värvid js kavliteet oli juba siis hoopis teine 💛👌

 • Reply Karin 20. märts 2020 at 18:08

  Ehk see viib õuna usust Samsungi usku. Ehk veel ei ole team samsung.

 • Reply Helina 20. märts 2020 at 18:07

  Olen terve elu tiim samsung olnud. Võidetud telefoni kingiksin edasi oma isale :)

 • Reply Helene 20. märts 2020 at 18:07

  Olen juba aastaid team Samsung.

 • Reply Helen 20. märts 2020 at 18:05

  Hetkel olen tiim Sony, aga alati valmis uueks tiimiks.

 • Reply Anu 20. märts 2020 at 18:04

  Olen hetkel Huawei tiimis aga hea meeelega prooviks ka Samsungit :)

 • Reply Katharina 20. märts 2020 at 18:04

  Olin team Apple, aga no ei, never again. Nüüd andsin võimaluse Androidile aga valele.. niiet, prooviks olla team Samsung! 📱

 • Reply Kaitel Keks 20. märts 2020 at 18:03

  Hetkel olen tiim apple, aga kui võidaksin selle samsungi siis kingiksin selle oma isale kellel tuleb juubel ja kes siiamaani kasutab nuppudega telefoni 😀 arvan et talle kuluks uus telefon kuluks marjaks ära 🥰

 • Reply Kristiina Kaili 20. märts 2020 at 18:02

  Team Samsung 📲

 • Reply Margit 20. märts 2020 at 18:02

  Olin. Hetkel ei ole. Tahan õigele poole tagasi. Palun ☺️

 • Reply Mari-Liis T 20. märts 2020 at 18:00

  Mul oli eelmine telefon Samsung aga kukkus maha kildudeks 😂 Õde kinkis uue telefoni Xiaomi redmi note 7me aga nii igatsen oma Samsungit 😭 Samsung parim telefon ever 🥳 võit rooks mind kindlasti “õigele poole” üle 😂

 • Reply Kethlin K 20. märts 2020 at 18:00

  Ma küll ei ole samsungi tiimis, aga võidu korral kingiksin telefoni oma isale, kellel aprillis 45 juubel ja kes siiamaani kasutab nuppudega telefoni 🤦‍♀️ ise ta osta ei raatsi, samamoodi pole ma vist nii rikas tütar, et ise see talle osta 🙈 seega minu võit läheks talle, et team nuppudega nokiast saaks uus puutetundlik team samsung 😀

 • Reply Anna-Liisa 20. märts 2020 at 17:58

  Paar aastat tagasi vahetasin iphone’i samsungi vastu ja ei kahetse seda üldse 😍 loodan heale õnnele! 🤞

 • Reply Inga 20. märts 2020 at 17:58

  Team samsung:) ja jätkan samas vaimus

 • Reply Imbi 20. märts 2020 at 17:58

  Ei ole veel, aga võiks saada ;)

 • Reply Kaitel Keks 20. märts 2020 at 17:56

  Ise olen küll tiim apple, aga kui võidaksin selle uue samsungi siis kingiksin selle oma isale kellel on tulemas juubel ning siiamaani kasutab nuputelefoni 😀 arvan et uus telefon kulub talle marjaks ära 🥰

 • Reply Ave Afanasjev 20. märts 2020 at 17:56

  Mul on ka samsung, ja plaan oligi uuema vastu vahetada. Oleks rõõm see kink saada :)

 • Reply JT 20. märts 2020 at 17:56

  Hetkel kasutan Huaweid, kuid oleksin parema meelega team Samsungi liige 😁

 • Reply Marx 20. märts 2020 at 17:55

  Mul pole KU-NA-GI Samsungit omanud, aga annaks võidu korral võimaluse! 😁 Tegelikult annaks selle võimaluse ilmselt hoopis oma kallile vanaemale. Tal on hetkel minu vana nutitelefon, millele on mälu niii täis, et isegi kõnelogi enam ei näita ja ta kunagi ei tea, kes talle vastamata kõne on teinud 😕 Ta juba ammu räägib, et lähme ostame talle uue odava nutika, et tema saaks ka oma sõbrannade ees minu lapse piltidega uhkustada, nagu nemad tema ees teevad. Uue uhke Samsungiga saaks ta kindlasti rohkemgi kui uhke olla. Veel enam, siis saaksin praegusel karantiini ajal leevendada ta lapseigatsust ja talle pidevalt uusi pilte ja videosid lapsest saata, mida ta niiii väga soovib.

 • Reply Maria 20. märts 2020 at 17:55

  Hetkel tiim Xiaomi 😂

 • Reply Eveli 20. märts 2020 at 17:54

  Hetkel olen tiim huawei, aga alati valmis oma tiimi muutma 🥳🥳🥳

 • Reply Kadri 20. märts 2020 at 17:54

  Pöidlad pihku, et minust saaks team Samsung 🙂

 • Reply Kaisa K 20. märts 2020 at 17:53

  Olen team Samsung, muid firmasid isegi ei vaata 😁 elukaaslane võiks ka uue Samsungi saada, et parimasse tiimi kuuluda! 😊

 • Reply Elisabet 20. märts 2020 at 17:53

  Hetkel olen Apple’i tiimis, kuid olen juba mõnda aega mõelnud midagi uut proovida. Samsungist olen ainult head kuulnud ja prooviks suurema hea meelega ise järgi :)

 • Reply Kethlin Keks 20. märts 2020 at 17:51

  Ma küll ei ole samsungi tiimis, aga võidu korral kingiksin telefoni oma isale, kellel aprillis 45 juubel ja kes siiamaani kasutab nuppudega telefoni 🤦‍♀️ ise ta osta ei raatsi, samamoodi pole ma vist nii rikas tütar, et ise see talle osta 🙈 seega minu võit läheks talle, et team nuppudega nokiast saaks uus puutetundlik team samsung 😀

 • Reply Gerli-Mae Käppa 20. märts 2020 at 17:50

  Ma oleksin maximaalselt õnnelik, kui saaksin uue telo 😁 praegusel samsungil mõrad sees klaasil ja kaamera hakkab üles ütlema 😂

 • Reply Janet 20. märts 2020 at 17:49

  Kuna ise olen olnud õunausku siis muidugi teevad pildid kadedaks ja kuna ka minul on kaamera!!!! Ülioluline siis ma olen nõus oma õuna seljatama ja proovima samsungit 🙈🤩

 • Reply Elsbet 20. märts 2020 at 17:48

  Hetkel Apple, aga Samsungit võiks proovida küll 🤷‍♂️🙄

 • Reply Pilleryn 20. märts 2020 at 17:47

  Kunagi on mul õun, HTC ka olnud, aga ikka jõuan Samsungi juurde tagasi. 💛

 • Reply Eva 20. märts 2020 at 17:46

  Praegu on mul iphone, aga samsung meeldib ikka rohkem. Team Samsung 🙂

 • Reply Anks 20. märts 2020 at 17:46

  Võit tooks mu õigele poole!
  Saaksin oma vana päevi näinud huawei välja vahetada ;)

 • Reply Pilleryn 20. märts 2020 at 17:46

  Sa ütlesid, et iga kommentaar loeb, ma siis kommenteerin. 😎
  Oma praeguse Samsungi annaks mehele ja võidu korral uut kasutaks ise. Ma suurem pildistaja. 📸

 • Reply Raneli 20. märts 2020 at 17:46

  Olen täiesti Samsungite tiimist ja ülimalt rahul olnud! Oleksin mega õnnelik uue nunnu üle 🤗

 • Reply OS 20. märts 2020 at 17:45

  Aeg õigele poole üle tulla

 • Reply Helen 20. märts 2020 at 17:45

  Tuleks õigele poolele üle 😉

 • Reply Moonika 20. märts 2020 at 17:44

  Ma olen samsungi lainen, uus telefon kuluks ära, äkki teeb paremaid pilte kui vana :)

 • Reply Kerli 20. märts 2020 at 17:44

  Olen team Samsungiga üles kasvanud ja siiani hea koostöö olnud 👌😊

 • Reply OS 20. märts 2020 at 17:44

  Tahan Samsungi poole üle tulla!

 • Reply Pilleryn 20. märts 2020 at 17:43

  Samsung! 💙

 • Reply Kelly 20. märts 2020 at 17:43

  Tahaks liituda küll team Samsungiga😛

 • Reply Kristin Muul 20. märts 2020 at 17:43

  Veel ei ole #teamsamsung , aga võidu korral kingiks uue telefoni abikaasale ja mine sa tea, kui meeldima hakkab, siis võibolla ostaks endale ka Samsungi 😏🤗

 • Reply cc 20. märts 2020 at 17:43

  Hetkel tiim iPhone ja tahaks tiimi Samsung!

 • Reply Egle 20. märts 2020 at 17:41

  Hetkel on kasutuses apple, kuid miks mitte miskit uut proovida 😍

 • Reply Jenni 20. märts 2020 at 17:40

  Hetkel iphone aga võit viiks mu üle samsungile😍

 • Reply Kristiina Kalvet 20. märts 2020 at 17:40

  Palun palun kordki seda loosiõnne!🙈 Abikaasa kasutab samsungit, mis üsna õhtal omadega. Ise kasutan iphone, aga nooo kingiksin selle telefoni abikaasale AGA see on ainult võibolla 😁🥳

 • Reply Gaili 20. märts 2020 at 17:38

  Ei ole samaungi kasutaja
  hetkel kasutuses Iphone😀

 • Reply Liis 20. märts 2020 at 17:38

  Veel ei ole team Samsung, aga äkki varsti olen?

 • Reply Teele H. 20. märts 2020 at 17:37

  Hea meelega vahetaks vana uue vastu 🤪🤪🤪

 • Reply Liis 20. märts 2020 at 17:34

  Mina olen aastaid olnud Team Samsung ja kui võrreldes mu praegust S8 ja vanat S6. Siis nt S6 pildikvaliteet on parem ja üldse kuidagi S6 meeldis rohkem. Aga loosist võtaks hea meelega osa.

 • Reply Kerli 20. märts 2020 at 17:34

  Team Samsung , aga võiks olla uuem telefon 😊

 • Reply Karl 20. märts 2020 at 17:34

  Tahaks olla teamsamsung aga hetkel ole team xiomi. Võit tuleks kasuks🤨

 • Reply Delis 20. märts 2020 at 17:34

  Veel ei ole team Samsung 😜

 • Reply T 20. märts 2020 at 17:34

  Olen juba ammu samsungi peale mõelnud, aga seni kuni õunake veel toimib, ei raatsi uut osta🤭 Võit tooks mind kindlasti samsungi poolele! 😍

 • Reply Keiu 20. märts 2020 at 17:34

  Team IPhone 😏

 • Reply Carolina 20. märts 2020 at 17:33

  Olin kunagi team Samsung ❤️, kuniks otsustasin proovida midagi muud, ja nooo eiiii, see pole üldse see 😔 … Tahan tulla tagasi “õigele poole” !! 🙏🏽😍

 • Reply Laura Allik 20. märts 2020 at 17:32

  Veel ei ole aga äkki on võimalus saada team samsungi😊

 • Reply Maša 20. märts 2020 at 17:32

  Uus telefon kuluks ära küll vana nii katki ja iga hetk otsi andmas😬

 • Reply Ketty 20. märts 2020 at 17:31

  Mina olen praegu juba team samsungis ja uuema telefoniga naudiksin veel rohkem seda tiimi😄

 • Reply Mari 20. märts 2020 at 17:31

  Apple peal ikka praegy. Aga oleks juba aeg uus soetada. Praegune telefon vana. Samas ilmselt võidu korral kingiksin mehele❣️🥳🙃👌

 • Reply P 20. märts 2020 at 17:31

  🐷🐷🐷

 • Reply Gea Dello 20. märts 2020 at 17:30

  Olen olnud Samsungi kasutaja. Hetkel Huawei tiimis 😁.

 • Reply Gaili 20. märts 2020 at 17:30

  Hetkel Samsungi ei oma ja kasutusel Iphone😀

 • Reply Julia 20. märts 2020 at 17:28

  Mulle meeldib ka samsung. Mul küll vanem versioon, peaaegu 3 aastat! Aga vastu pidanud. Vahetaks hea meelega uue vastu.

 • Reply Martin 20. märts 2020 at 17:27

  Olen olnud terve elu Samsungi perekonnas👊🙏

 • Reply Jaana 20. märts 2020 at 17:27

  Ei ole team Samsungis , aga mine sa teada vb täna õhtuls juba olen😁

 • Reply Eva-Lotta 20. märts 2020 at 17:25

  4aastat tagasi läksin samsungilt õunakese peale, praeguseks olen mitu korda mõelnud, et peaks andma samsungile uue võimaluse

 • Reply Kadi 20. märts 2020 at 17:25

  Hetkel olen tiim Apple 🍏 , aga kui võidaksin siis oleksin tiim samsung 🤗

 • Reply Kerli 20. märts 2020 at 17:24

  Yea please, tahan võita seda Samsungi! Praegu Huawei 🙊

 • Reply Ragnar 20. märts 2020 at 17:24

  Androidi kasutaja, aga samsungi pole veel olnud.

 • Reply Eva-Lotta Talts 20. märts 2020 at 17:22

  Kunagi olin ainult Samsungi usku, kuniks mõtlesin proovida õunakest, praeguseks olnud 4 aastat õuna kasutaja ja tihti mõelnud, et peaks andma samsungile uue võimaluse 🤗

 • Reply Kristiina 20. märts 2020 at 17:22

  Hetkel kasutan apple tooteid, kuid võibolla tuleksin tõesti androidile üle🤷🏻‍♀️😀

 • Reply Sandra 20. märts 2020 at 17:21

  Hetkel apple omanik mitu aastat olnud, kuid sinu kirjeldus pani mõtlema lausa🤪🐥

 • Reply Kelly 20. märts 2020 at 17:20

  Hetkel olen #teamhuawei, kuid see mu viimame huawei ning tood mu vaikselt õigele poolele tagasi 😅

 • Reply Sellu 20. märts 2020 at 17:19

  Minu vaieldamatu lemmik Samsungi mudel on Galaxy S7. Mitu aastat juba vastupidanud ja korduvalt maha kukkunud aga alati on jäänud terveks. Samas elukaaslase Galaxy S8 ei ole nii vastupidav. Olen pikalt mõelnud, et ostaks uue Samsungi aga ei ole raatsinud loobuda oma truust S7. Kuigi soov oleks küll proovida mõnda uuemat Samsungi mudelit. 😊

 • Reply Kaili 20. märts 2020 at 17:18

  Ma hetkel küll pole, aga võidu korral hakkaks teamsamsungi liikmeks 🤩

 • Reply Grete 20. märts 2020 at 17:17

  Team 🍏, aga you never know, mis võitmine võib kaasa tuua 😄😄

 • Reply Anu 20. märts 2020 at 17:17

  Olin tiim Samsung, proovin hetkel uut tiimi. Aga tuleks hea meelega “õigele poolele” uuesti üle. 🤞✨

 • Reply Heddi 20. märts 2020 at 17:17

  Meie perel kõigil on olnud algusest peale Samsung. Pere kõigile teistele 3 liikmele sai soetatud uuem Samsung, endal praegu j5. Hakkab teine vaikselt ajahambusse jääma. Hoian pöidlad peos. Olge terved❤🙂

 • Reply Kertu Reinsalu 20. märts 2020 at 17:16

  Võit tooks “õigele poolele”

 • Reply Helena 20. märts 2020 at 17:15

  Veel team iphone aga noooo kutsub üle galaxy peale 😍

 • Reply Kats 20. märts 2020 at 17:14

  Ma siiski proovin ka loosiõnne.2492 kommentaari hetkel,see ju suht hea võimalus,eks!
  Lugu natuke pikem,kui 2492 sõna,aga ma teen lühendatud variandi.Minu nooremal pojal on sünnipäev 12.august.Kui vanem perepoeg on selline materiaalne vend,kes mingit uut asja sõbral või kusagil reklaamis nähes süttib kiiresti ja võib sulle 24/7 nonstop ajudesse käia,et seda saada,siis väiksem on mõistlik ja isegi tagasihoidlik (olgu öeldud,et ega suurem ka kõike saa,mida hing ihaldab ja silm näeb).Aga tagasi “loo” juurde.Vanem vend sai 3 aastat tagasi septembris koolimineku puhul telefoni.Samsungi.Kool asub maal ja kodust 15 km eemal.Tundsin,et tal on ikka vaja,et telefon taskus oleks ja mul oli endal ka kuidagi kindlam tunne.Väiksem vend ei olnud kade,ega küsinud,et millal tema telefoni saab.Eelmine aasta enne väikevenna sünnipäeva hakkas hoopis suurem vend selle jutuga pihta,et näed tema sai oma kooli alguse puhuks telefoni,aga kuna pisem ka alustas eelmine aasta kooliteed ning sünnipäev ka vahetult enne kooli algust,siis kas mitte ei võiks tallegi telefoni kinkida.Lubasin asja kaaluda.Minu armas pesamuna kehitas vaid õlgu ja nentis,et ega tal väga vaja ka ei ole nüüd seda telefoni ja et raha kulub ju nii paljude muude tähtsate asjade peale (nagu näiteks söök,mida ta ar-mas-tab;ega me teda asjata Tõnissoniks kutsu,aga ka arvete maksmiseks). Selline pisike muretseja mul! Läks siis eelmine aasta nii,et kuna tõesti ikkagi iga kuu lõpp veeretame siin sente,siis kingi valis poiss toidupoe mänguasja riiulist ühe pisikese mänguauto ja oli väga õnnelik. Nüüd hiljuti aga ,kui poisid minu voodisse ronisid,küsis järsku suurem poiss,et emme,millal sa selle lubatud telefoni siis ära ostad? Väiksem vaatas selle peale suurele sellise näoga otsa,et ah mis sa ka plärisid ja nõuad,aga ise pakun,et suurem on tüdinud väikevennaga oma telefoni mängimiseks jagamast. Ma tõesti ei tea,kuna tekiks esimene võimalus meie pere pesamunale telefoni soetamiseks.Kui ostaksin,siis kindlasti Samsungi,sest isegi minu 85 aastane ema,kes meiega elab,kasutab oma tõeliselt uunikum nuppudega,aga üli töökindlat Samsungi. Tean,KUI suur üllatus see talle oleks! # kananahkpaljaltmõttest. Siis oleksime perek.Samsung täies koosseisus.

 • Reply Kristiina 20. märts 2020 at 17:13

  Olen tiim samsung.Hetkel samsung s10 aga nii tahaks seda kõige uuemat mudelit,et oleks veelgi parem oma meosterdatud torte pildistada. 😍

 • Reply C 20. märts 2020 at 17:12

  Iphone asemel hakkaks samsungit kasutama : D

 • Reply Karmen 20. märts 2020 at 17:12

  Tooks “õigele teele tagasi” 😀 alustava juuksurina kuluks hea kvaliteediga kaamera igati ära, et oma töid reklaamida.

 • Reply Kärt 20. märts 2020 at 17:12

  Tuleks hea meelega üle õigele poole🥳

 • Reply k. 20. märts 2020 at 17:11

  Fakk. Kas ma olen ainus, kes alati kommentaare lugedes ja nö scrollydes vajutab peaaegu iga kommentaari paremas nurgas olevale “reply” nupule. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😁 Koguaeg vajuta siis “tühista kommentaar”.
  Ja kui ise hakkan kommenteerima oma Huaweiga, siis tühiku asemel vajutab nö puutetubdlikule “home” nupule ja plaks leht ka eest läinud. 😬🤦‍♀️😁

  Kui selle Samsungiga samadesse ämbritesse ei astu nagu ma siin igapäevaselt oma Huaweiga, tulen ja astun samsungi teami.
  Tegelt kunagi ammu olin Samsungi teamis, aga aegadel, mil olid veel nupuga telefonid, klappidega 😏😍. Lemmikud. Oli vist hiljem ka esimesed nutikad või nö puutetundliku ekraaniga telefonid Samsungi teamist. Peaks veel mõni alles kuskil olema. ☺️

  Igaljuhul osalen loosis. 🤞 Äkki sel telefonil pole see “home” nupp selline 🤞☺️.

 • Reply Kristin 20. märts 2020 at 17:09

  Olen olnud juba ca 8 aastat tiim Iphone. Kuid hinna-kvaliteedi suhe on viimasel ajal pannud ka teiste tootjate poole vaatama. Siiani pole veel seda “õiget” suutnud välja valida. Samsungi kohta olen palju head kuulnud, suurima rõõmuga annaksin sellele võimaluse :)

 • Reply Heleri 20. märts 2020 at 17:08

  Nuti ajastuse algus aastatest saati olen tiim Samsung 🤗

 • Reply Cärolyn 20. märts 2020 at 17:07

  Hetkel olen team Apple 🤔 aga no mine sa tea 🤷🏼‍♀️

  • Reply Lota 20. märts 2020 at 17:31

   Juhata mind palun õigele teele! 🤞

 • Reply Andrus 20. märts 2020 at 17:05

  Nooo oleks aeg õunast üle saada

  • Reply Lenne 20. märts 2020 at 17:38

   Team Samsung ja kohe kindlasti alati !

  • Reply Gerli 20. märts 2020 at 18:45

   Ja vóit tooks mind õigele poolele pöidlad pihku et ma võidan esimest korda sünnipäevaks midagi väärtusliku.😍😍

  • Reply Kerli 20. märts 2020 at 19:49

   Samsung on parim 👌👍

 • Reply Victoria 20. märts 2020 at 17:04

  Hetkel olen Huawei poolel, aga võit kindlasti viiks üle Samsung poolele :) :)

  • Reply Kadri 20. märts 2020 at 17:20

   Tere! Ma olen hetkel team samsung aga on juba vana ja ootab väljavahetust. Oleks huvitav proovida nii uut mudelit ja sellega tõõmus olla.
   #TEAMSAMSUNG

  • Reply Riina Sitsmann 20. märts 2020 at 17:25

   Samsungi team. Enne oli apple aga sain sellest needusest lahti. Ei ole midagi et” once apple forever apple” :)

  • Reply Kertu 20. märts 2020 at 19:59

   Ei ole veel Samsungi omanik olnud, aga üks hea telefon, millega lõpuks normaalseid pilte teha saaks, kuluks küll ära.

 • Reply Vivian 20. märts 2020 at 17:04

  Hetkel olen tiim huawei aga alati valmis oma tiimi muutma!

  • Reply Kaidi 20. märts 2020 at 17:51

   Armas jumal!palun tee nii et ma võidaks! Aitäh 🙏🙏🙏😂😂

  • Reply Anne-Mai ivanova 20. märts 2020 at 18:47

   Team Samsung 💪😊

   • Reply Agnes Nuut 20. märts 2020 at 19:04

    Hetkel kuulun Huawei tiimi, aga nähes seda uut Samsungi siis kõik võib muutuda 😍

 • Reply Sissi 20. märts 2020 at 17:04

  Osalen ka loosis🙂 varem olin tiim samsung,kuid hetkel kasutan🍏 kui peaks võitma,siis hakkaks heameelega uuesti samsungi kasutama🙂

  • Reply Helen 20. märts 2020 at 17:13

   Mees just soetas endale selle telefoni, kekkab juba pikemat aega, et tal nüüd parem kui mul, seega päris äss kui saaks ise endale ka sama 🤑

  • Reply Kristiina 20. märts 2020 at 17:19

   Tundub, et Samsungil on tõesti nii mõndagi millega Huaweid trumbata 😛 sooviks ka oma jõnglase videotest ilusaid kaadreid välja ampsata

  • Reply Kristel 20. märts 2020 at 17:36

   Osalen🌞 Sooviks väga proovida vahelduseks Samsungi ja ehk see suudab mind ära pöörata IPHONE usust 🤭😂 Oleks hea sünnipäeva kink ka siia masendavasse päeva🤪🌞

  • Reply Kristiina 20. märts 2020 at 18:33

   Juba kolmas Samsung on kasutusel ja heameelega prooviks uuemat ja paremat.

 • Reply Marit Männiste 20. märts 2020 at 17:03

  Mina olen juba Tiim Samsung ❤ Aga kahjuks telefon juba vana ja ootab väljavahetamist

  • Reply Leen 20. märts 2020 at 17:36

   Eelnevalt olen eelisanud alati samsungit aga seekord sai valitud apple just pildi kvaliteedi pärast.

  • Reply Annika 20. märts 2020 at 18:32

   Hetkel olen Huawei poolel, aga kui selle telefoni võidaks siis oleks kindlasti Samsungi poolel 😊
   See oleks üks ütlemata väga lahe võit 😊

 • Reply Kaisa 20. märts 2020 at 17:03

  Prooviks küll samsungi, võidu korral saakski lapse enne kooli kauaoodatud ema Iphone endale 😀

 • Reply Carl Andreas Veski 20. märts 2020 at 17:03

  Poeg Samsung fänn ja hullult tahab endale uut telo 😉loodame et seekord naeratab õnn meile

 • Reply Karolain 20. märts 2020 at 17:02

  Olen kasutanud Samsungi, hetkel on iphone6 mille aku ei pea isegi 20minutit ja telefon elab oma elu. Telefoni kasutan enamasti ainult siis kui ta laeb. 100% kiirendab aku 20% umbes 10 minutiga. Ainuke asi milles ta veel kiire on!😹😹
  Uue samsungi puhul oleks kõige suuremaks plussiks Tema kaamera. Ma tahaks koguaeg kõiki ja kõike pildistada ja siis töödelda ja mässata nende piltidega.
  Hoian pöialt, et õnn naerataks ja päästaks mind iphone6 küüsist!😂🙏🏼

 • Reply Viola 20. märts 2020 at 17:00

  Mul on vist elu jooksul olnud 2 Samsungi telefoni, aga need jäid aega enne Nutitelefonide ajaarvamise algust. Viimastel aastatel olen olnud Huawei tiimis ja Samsungidesse pigem skeptiliselt suhtunud, aga kuna mu Huawei hakkab vanaks jääma, annaksin hea meelega Samsungile uue võimaluse tõestada, et ta on üks väärt telefon.

  • Reply Triin 20. märts 2020 at 18:11

   Tiim Samsung 🥰

  • Reply Heli 20. märts 2020 at 19:16

   Alati olnud tiim samsung! Hetkel galaxy A7, mis ajale hakkab juba jalgu jääma ja aku ei pea ka eriti vastu.

 • Reply Piret 20. märts 2020 at 17:00

  Hetkel ma ei ole tiim Samsung. Aga olen olnud ja siis kõige rohkem mulle meeldis telefoni kaamera kvaliteet ja tundub, et see pole ajas halvemaks läinud☺️

 • Reply Reilika 20. märts 2020 at 16:59

  Aitaks mind nn õigele poole üle tulla 😂😂😂

 • Reply Eliis 20. märts 2020 at 16:59

  Samsungi tiim

 • Reply Luisa 20. märts 2020 at 16:58

  Tahtsin mainida et elminekord kui samsungi kasutasin siis aku läks liirelt pekki aga nüüd on uis ja n7i rahul ning nagu ühes eelmoses kommentaaris mainisin oleks mu empsil uut telo vaja ta terve elu huawei peal olnid aga koguaeg räägib et tahab uut samsungi( seda mutelid mis välja loosid)

 • Reply Merike 20. märts 2020 at 16:58

  Hetkel olen veel tiim iphone , kuid olen valmis tagasi androidi peale minema.

 • Reply anni blumberg 20. märts 2020 at 16:57

  Team Samsung

 • Reply Elina 20. märts 2020 at 16:56

  Olen küll Huawei tiimis, aga vahelduse mõttes võib ka Samsungit kasutada 🙂

 • Reply Jane vool 20. märts 2020 at 16:56

  Oi,kuidas sooviks😀😀😀

 • Reply Kelli 20. märts 2020 at 16:55

  Olen team Samsung alati olnud 🙂

 • Reply Katre 20. märts 2020 at 16:55

  Aeg oleks vist team Samsung olla, abikaasa ammu norib mind Apple’i vaimustuse pärast🙄

 • Reply Kaisa 20. märts 2020 at 16:54

  Telefon on veel Huawei aga kell on Samsung. Uus Samsung telefon on täpselt puudu veel 😉

 • Reply Geidi 20. märts 2020 at 16:54

  Team Samsung taas. Vahepeal oli õuna peal aga taas samsungi rüpes :)
  Meil on perekond Samsung ja enamjaolt vist suguvõsa Samsung lausa, sest enamikel meie sugulastest kasutab ka Samsungi. Hea ja töökindel.

 • Reply Merit 20. märts 2020 at 16:54

  Jaanuarist olen juba team Samsungis, aga uuem on alati parem 🙂

 • Reply Birgit 20. märts 2020 at 16:54

  Olen viimased 12a kindlasti team Apple olnud, aga nüüd ausalt öeldes tunnen, et vb oleks aeg muid variante kaaluda 🙌🏼 Samsung on noo paljus järgi jõudnud ja ka ületanud juba iPhonei eeliseid :)

 • Reply Elina 20. märts 2020 at 16:54

  Tiim Samsung juba aastaid! Pole omanud ühtki Iphone’i, sõprusringkonnas olen ma ainus, kellel pole Iphone’i

 • Reply Kelli-Elen 20. märts 2020 at 16:53

  Olen team Samsung alati olnud 🙂

 • Reply Heleriin 20. märts 2020 at 16:52

  Palun mulle

 • Reply Triin 20. märts 2020 at 16:51

  Aastaid olnud suur samsungi fänn 😊😊

 • Reply M-L 20. märts 2020 at 16:51

  Mina olen tiim Samsung. Telekas Samsung, arvutid on olnud Samsung. Telefoniks ka Samsung, Samsung Galaxy S6, kui täpsem olla. Muidu ei tahakski teist telefoni, aga S6 on selle 4a, millal ta on olnud mu ustav kaaslane, oma aja ära elanud. Aku lähen 3x päevas.

 • Reply MAARJA 20. märts 2020 at 16:51

  Hetkel pole tean Samsung, aga heameelega hakkan 😁😁

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 16:49

  Olen juba team samsung ja jätkan 🙈

 • Reply Helen 20. märts 2020 at 16:48

  Team I Phone aga võiks vabalt üle minna 😊

 • Reply Andree 20. märts 2020 at 16:47

  Ma kingiks oma võidu ise oma naisele selle eest, et ta su blogi koguaeg jälgib ja loeb. (:
  Winwin mõlemile :P

 • Reply Katre 20. märts 2020 at 16:46

  Mulle palun see Samsung! Täiega Samsungi tiiiiiimis olnud as long as I remember !

 • Reply Maarja 20. märts 2020 at 16:45

  Team Samsung juba aastaid! Saigi paar nädalat tagasi A50 vahetatud A51 vastu kuid elukaaslasele kuluks see uus Samsung ära, kuna tegeleb hobikorras fotograafiaga, siis mis viga kaamera asemel telefon rabasse kaasa võtta ja pildistada. 😊

 • Reply Inx 20. märts 2020 at 16:45

  Hea võimalus mulle “tõestada”, et kõik muu on jama ja samsung on nr1. Elus korra võiks jopata ju :(

 • Reply Liina 20. märts 2020 at 16:44

  Uus on alati tore ja juba seda enam et varem pole samsungi olnud. Teen lastest palju pilte ja uue samsungi pildi kvaliteet on ju üli hea.

 • Reply Kai 20. märts 2020 at 16:44

  Osaleen

 • Reply Ingrid 20. märts 2020 at 16:43

  Pigem tooks siis nö “õigele teele”:D

 • Reply Helis 20. märts 2020 at 16:43

  Olen team Samsungis aastast 2015 ja sooviksn ka jätkata Samsungiga.

 • Reply Jane 20. märts 2020 at 16:42

  Ise olen küll iphone kasutaja, kuid mul mehele meeldib samsung ning see oleks ideaalne kink ☺️

 • Reply Victoria 20. märts 2020 at 16:42

  Olen juba Samsungi fànn yle 10 aasta. Yks suurimaid pìhjuseid just imelised kaamerad!!

 • Reply Karolina 20. märts 2020 at 16:40

  Mul endal oli vahepeal iphone ka, kuid samsung on siiski kordades parem.

 • Reply Erik 20. märts 2020 at 16:40

  Samsung on välja lasknud aina vingemaid telefone viimasel ajal. Kõvasti teistest etem. 🤩

 • Reply Karolina-Isabel 20. märts 2020 at 16:39

  Samsung on mulle alati meeldinud!

 • Reply Editha Schmalz 20. märts 2020 at 16:38

  Olen Huawei ja Apple usku olnud, aga vennal Samsung! Selle loosi võit, keeraks mind Samsung usku, sest sinu tehtud pildid näevad juba head välja!✨ Aeg “õigele poole” sammuda!

 • Reply Getu 20. märts 2020 at 16:38

  Aastaid kasutanud õuna aga viimasel ajal siiski kripeldab, et tahaks miskit uut proovida. Ütlen ausalt. Pole julgenud osta, sest äkki ma ei armu 😂 ja sis natuke kahju.
  Vajan abi oma usu muutmisel 😂

 • Reply Merilin 20. märts 2020 at 16:38

  Mina olen hetkel Huawei tiimis, aga ammu silmadega juba Samsungi poole vaadanud. Ei teagi, miks viimase telefoni ostuga ikkagi Huawei kasuks otsustasin, sest enne ostu olin 99% kindel enda Samsungi valikus😂

 • Reply Melany 20. märts 2020 at 16:36

  Kuna ma nii rott ja uut telefoni ei jõua endale osta,siis loodan ka loosi õnnele :)

 • Reply Maret 20. märts 2020 at 16:36

  Olin pikalt Samsungi fänn, aga kõigil tuli iPhone hullus, siis mõtlesin, et ostan ka ja proovin, aga ei sobinud mulle 😁, heameelega võtaks jälle Samsungi, eriti veel selle mudeli 😍!

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 16:36

  Ma võiks võita oleks see mu sünnipäeva kink ja kingiks vana telefoni vennale. Siis see oleks team sünnipäeva kink.😍😊

 • Reply Margit 20. märts 2020 at 16:35

  Olen juba team Samsung 🙃

 • Reply Siiri 20. märts 2020 at 16:34

  Mulle väga meeldiks üks Samsung võita 😊

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 16:34

  Team samsung

 • Reply Margit Jasson 20. märts 2020 at 16:33

  Olen juba team Samsung 🙃

 • Reply Mari 20. märts 2020 at 16:32

  Jah palun, prooviksin ära ja ehk muudangi 😘

 • Reply Kelli 20. märts 2020 at 16:31

  Noo, meeleldi tuleks ka õigele poole ära😍

 • Reply Liise Lindau 20. märts 2020 at 16:31

  Mind tuleb nn ,,õigele
  poolele “ viia🤣

 • Reply Kadi-Liis 20. märts 2020 at 16:30

  Juba peaaegu aasta olen Samsungi usku olnud, no nii head on ikka. 😍 Enne oma praegust telefoni olin täielik Huawei fänn aga nüüd ei oskaks oma elu ilma Samsungita ette kujutada. 😁

 • Reply Margarita 20. märts 2020 at 16:29

  No võiks samsung mindki üllatada 😏

 • Reply Laura 20. märts 2020 at 16:28

  Meie pere on samsungi usku, tervel perel samsung, aga lapsel ekraan päris katki siis talle kuluks üks uus samsung küll ära 🙏

 • Reply Anksu 20. märts 2020 at 16:26

  Team Samsung. Pilte teeb telefon üli hästi ja hetkel väga rahul. Kahjuks suutsin telefoni maha kukutada ja ekraan mõrane. Aga plaanis ikkagi võtta Samsung 🙂

 • Reply Sandra 20. märts 2020 at 16:25

  Olin teamsamsung aga uuesti ju võiks ka olla

 • Reply Efka 20. märts 2020 at 16:25

  Aga prooviks selle tiim Samsung ka âra vahelduseks! 😆

 • Reply Maria 20. märts 2020 at 16:25

  Olen alati olnud tiim Huawei. Samas elukaaslane ei taha muust kuulda kui Samsung. Tema on nende ustav sõber juba aastaid. Hetkene Huawei juba paar aastat vana ning vajab välja vahetamist. Mis oleks veel parem kui saaksin Samsungi nii uue mudeli näol ära proovida 😍

  • Reply Loviisa 20. märts 2020 at 16:56

   Elupäevad samsungi poolt. Kindlasti jään ka kui selle nunnuduse saaks endale😍😍😍

 • Reply Kati 20. märts 2020 at 16:24

  Olen küll Huawei tiimis, viimane kord samsungi kasutades polnud üldse rahul🙄 Kuid ilmselgelt olen nõus talle uue võimaluse andma!!🤗🤗

  • Reply Mari-Liis 20. märts 2020 at 16:36

   Olin aastaid tagasi team samsung.
   Aga läksin üle iphone teami. Annaks uue võimaluse samsungile, sest iphone aku ei pea asbosoluutselt ja samsung oli mul kunagi tunduvalt parema aku kestvusega! 📱😬👌

  • Reply Ülle 20. märts 2020 at 17:02

   Team Samsung forever!

 • Reply Elena 20. märts 2020 at 16:24

  Olen tiim Samsung küll, aga üks uus äge telefon oleks vägs tore, et ajaga kaasas käia 😍

  • Reply Maiken Hermsalu 20. märts 2020 at 16:53

   Olen Huawei tiimis

 • Reply Liina 20. märts 2020 at 16:22

  Samsung on lihtsalt üle prahi telefon.
  Hetkel kasutan samsung galaxy s8 sat.
  No ilmselgelt olen ajahambusse jalgu jäänud.
  Ps.koondati ka just. Ja uue superhüper teloga on vahva selfisid teha.No aega Mul ju on 😂😂
  Ilgelt mahe oleks see võit ka sellesosas et mul tulemas 3.aprill 30nes sünnipäev 😎 wiiii

 • Reply Annika 20. märts 2020 at 16:22

  Team Samsung alates esimesest telefonist olnud. Ja see uus Samsung kuluks ära küll 😉

 • Reply Kelli 20. märts 2020 at 16:21

  Team Samsung pole, kuid ega mul erilist vöimalust pole olnud ka proovida, niisiis miks mitte seda teha?

 • Reply Minna 20. märts 2020 at 16:21

  Mehe vanemad ka Samsungi usku. :)

 • Reply Kats 20. märts 2020 at 16:21

  Hetkel veel ei ole team Samsung, aga see võit kindlasti tooks mu sinnapoole😉

 • Reply Anna-liisa 20. märts 2020 at 16:20

  praegu ka team samsung, aga uus telefon tuleleks ikkagi kasuks ja tooks palju rõõmu!😃

 • Reply Maribel 20. märts 2020 at 16:19

  Meie peres kõigil samsung!

  • Reply Sirle 20. märts 2020 at 18:35

   Ma just vaatasin ka seda Samsungit aga jääb tsipa kalliks minu jaoks ( emapalk all the way)
   Hetkel kasutan vana huaweid mida laps on oma jagu peedistanud. Kindlasti oleks hea meelega #teamsamsung

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 16:18

  Ja ma oleks siis ka team samsung. Ja siis ei vahetaks seda telefoni huawei vastu kunagi.😍😊

 • Reply Kaisa 20. märts 2020 at 16:16

  Olen olnud pikka aega Huawei kasutaja ja korra ka Iphone proovinud. Heameelega prooviks seda uut Samsungi, mine tea, äkki ei tahagi enam muud proovida 😁

 • Reply Siret 20. märts 2020 at 16:16

  Team samsung :)

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 16:16

  Loosiõnn võiks mulle tulla siis ma olen mega õnnelik siis oleks see mu sünnipäeva kink ka😍😊

 • Reply Berit 20. märts 2020 at 16:16

  Terve meie perel Samsungid ;)

 • Reply Siiri 20. märts 2020 at 16:16

  Hetkel team föön, kuid see omadega läbi juba. Maybe saan samsungi usku siis 😀

 • Reply Margret 20. märts 2020 at 16:15

  Olen pikemat aega kasutanud Iphone-i, kuid nüüd mõtlen, et ehk vajaks siiski vaheldust.

 • Reply Katrin 20. märts 2020 at 16:15

  Olen minagi varem team Samsung olnud; praegu tütred mulle mitu aastat iPhone surunud 😀

 • Reply Signe 20. märts 2020 at 16:15

  Hetkel veel samsungi usku ei ole, aga ehk toob see tee samsungi poole 🤷🏼‍♀️

 • Reply Triin 20. märts 2020 at 16:15

  Samsung aga mu laps just lõhkus mu s9 ära,oleks uut vaja täiega 😂

 • Reply Triin Kirsimäe 20. märts 2020 at 16:15

  Olen juba team samsung ja väga vaffa oleks ülituus uus telo võita 🙂

 • Reply Silja 20. märts 2020 at 16:14

  Hetkel endal ei ole Samsungi,aga kui saaks siis kingiks selle õe lapsele ,tal sünnipäev tulemas ☺️☺️

 • Reply Janet 20. märts 2020 at 16:14

  Pikka aega ei olnud mul samsungi aga nüüdeks olen juba team samsung, oleks tore see uuema mudeli vastu välja vahetada. 😊

 • Reply Maria 20. märts 2020 at 16:14

  Olen alati olnud tiim Huawei. Samas elukaaslane ei taha muust kuulda kui Samsung. Tema on nende ustav sõber juba aastaid. Hetkene Huawei on paar aastat vana ning hakkab vaikselt hääbuma. Mis oleks veel parem kui saaksin Samsungi nii uue mudeli näol ära proovida 😍

 • Reply Elerin 20. märts 2020 at 16:14

  Samsungi kasutaja veel ei ole aga nüüd kus mu telefon on mega mega aeglane ja ekraan katki ka esikaameral on mõra ja ka tagakaameral on mõra siis pilti teha ei saa..
  Mu kaks väikest präänikut on piltidel nagu udukogu 😪🥺 niiet pliiis sellel nõmedal perioodil kus mul koguaeg kõik halvasti läheb võiks ju ka hästi minna uue telefoni näol 🤔🤩🤗

 • Reply Elis Leetmaa 20. märts 2020 at 16:13

  Hetkel tiim Huawei, aga loositava telefoni puhul oleks edaspidi hea meelega TIIM SAMSUNG🙂

 • Reply Mirjam 20. märts 2020 at 16:12

  Hetkel Apple’i teamis, aga olen valmis usupuhastuseks 😃

 • Reply Mari-Liis 20. märts 2020 at 16:12

  Kindlasti team Samsung 💙

 • Reply Elery 20. märts 2020 at 16:12

  Olen team Huawei 😁
  Üks korralik Samsung kuluks 100% ära.
  Pildid on tõesti imelised ja kvaliteet WOW.
  Emale oleks ideaalne kingitus kuna temal on minu vana iphone, millel laadija koguaeg küljes ja telefoni kaasa võtta kuskile ei saa väga.
  Ema on alati mulle parimat soovinud ja teinud oleks tema aeg midagi kinkida ja rõõmu tuua.

 • Reply Elis Leetmaa 20. märts 2020 at 16:11

  Võidu korral tuleks õigele poole üle😉

 • Reply Triinu 20. märts 2020 at 16:10

  Kunagi ammu ammu olin team Samsung, aga siis mingi hetk pertusin, seat peale 1 aastat kasutamist mu telefon hakkas hullu panema – teistele kes mulle helistasid andis telefon signaali, et mul telo välja lülitatud, kuigi tegelikult polnud. Lihtsalt poole helistamise pealt lükkas end välja jne. Viisin mitu korda remonti, kuid jamad jätkusid. Lõpuks olin sunnitud uue telefoni ostma. Proovinud olen nii Samsungi, LG, iPhone kui ka Motorolla. Siiani iPhone kõikidest kõige töökindlam olnud. Oleksin nõus Samsungile uue voimuse andma ja laskma sellel ennast tõestada.

 • Reply Ebbe 20. märts 2020 at 16:10

  Võit tooks mind õigele poole üle 😊

 • Reply Triinu 20. märts 2020 at 16:09

  Tooks õigele poole üle 😍

 • Reply Greetel 20. märts 2020 at 16:08

  Samsung on ja samsung jääb, kui saaks uuemat proovida oleks veel parem 😊

 • Reply Merilin 20. märts 2020 at 16:08

  3aastat juba samsumggalaxy teamis olnud laps ka muidugi. Aga nüüd peaks hakkama välja vahetama. Seoses koduõppega oleks vaja uuemat juba liiga väsinud teine et sellele õppetööle vastu pidada ja koostööd teha.

 • Reply Gerly Luhamaa 20. märts 2020 at 16:08

  Olen team samsung, kogu meie perel on samsungi telefonid ja need on ülihead 😊👍

 • Reply Kätlin 20. märts 2020 at 16:07

  Mina kingiks telefoni oma emale, kes on hetkel team Huawei. 🙄

 • Reply Ms. Th 20. märts 2020 at 16:07

  Team samsung juba üle aasta.

 • Reply Kätlin 20. märts 2020 at 16:07

  Samsung ikka. Ehk saaks tööle minnes ilusaid pilte teha klientidest. Ilusalongid hetkel väga kehvas seisus.

 • Reply Liis 20. märts 2020 at 16:07

  Olen pikemat aega samsungi kasutanud, see uus tundub küll maru hubane 🙂🐱

 • Reply Karoli Mägi 20. märts 2020 at 16:06

  Võit tooks mind kindlasti üle õigele poole 😊

 • Reply Triin 20. märts 2020 at 16:06

  Oleme suured samsungi fännid terve perega. Ema telefon on juba väga vana ja aeglane, loodame et loosiõnn naeratab meile ja ta saab omale uue ja uhkema 😊

 • Reply Birgit Piirsalu 20. märts 2020 at 16:05

  Team SAMSUNG💖

 • Reply Karoli Mägi 20. märts 2020 at 16:05

  Võit tooks mu üle õigele poole 😊

 • Reply Janne 20. märts 2020 at 16:05

  Olen juba “Team Samsung” aga vana telefon on igavene juust, uus kuluks ära küll 🙂

 • Reply Kelly-Sue 20. märts 2020 at 16:04

  I am tean Android, aga samsungit olen omanud vaid korra varem. Ma olen üldse kuidagi väga nuub praeguses telefoni maalimas. Ei tea üldse mis turul toimub, aga see kokku käiv mobla tundus vägev. So, hit me baby with the one. Thanksju

 • Reply Sigrit 20. märts 2020 at 16:04

  Meil pere noorematel iPhoned aga kui ma võidaksin , siis kingiksin kohe enda emale. Tal on Samsung mdea mis aastast, 10 ja rohkem vana. Sellisel äreval ajal oleks meile suureks südamerahuks, kui teaks et tal korralik telefon ja temaga alati ühendust saab. Mitte ei kuuleks talle helistades: telefon millele te helistate….. Ei saa teda hetkel külastada ka, kuna võimalik kokkupuude viirusekandjaga. Loodame kõikvõimsa abile, püsige terved!

 • Reply Helin 20. märts 2020 at 16:03

  Hetkel on iPhone, ehk siis võit tooks mu õigele poole ! 🥰

 • Reply Nele-Liis 20. märts 2020 at 16:03

  Kui võidaks oleks kindlalt team samsung aga hetkel veel team iphone 🤩🤩

 • Reply Maarja Veide 20. märts 2020 at 16:03

  I really need a new one 🙏🙏🙏
  Mu selfikaamera läks katki 😭😭😭

 • Reply Katrin 20. märts 2020 at 16:03

  Hetkel olen Iphone usku olnud, kuid üha enam olen ka nõus Samsungit proovima 😊

 • Reply Birgit 20. märts 2020 at 16:02

  Olen alati olnud team samsung.jätkan seda rada.nii et kuluks igati ära 😊😉

 • Reply Liisi 20. märts 2020 at 16:02

  Hetkel kasutan oma vana Huaweid sest Samsung läks katki😑

 • Reply Maarja Veide 20. märts 2020 at 16:02

  Go Samsung!!!!! 😍🙂🤘🙏🤘🙂😍

 • Reply kelli 20. märts 2020 at 16:02

  Mina olen team apple ja minu mees samuti, aga viimasel ajal on just rääkima hakanud, et äkki hakkaks samsungi poole vaatama, seega oleks idekas sünnipäevakingitus talle 🥰

 • Reply Dinza 20. märts 2020 at 16:01

  Mul ema on team Samsung ja talle väga meeldiks see telefon 😍

 • Reply Merli 20. märts 2020 at 16:01

  Oleks küll vaja uut mobiili ☺️. Oleks paras sünnipäeva kingiks mulle 😅

 • Reply Mariliis 20. märts 2020 at 16:01

  Samsung 4ever ❤❤❤

 • Reply Kristi 20. märts 2020 at 16:00

  Tütrele sooviks uut telefoni, team samsung👍🏼😊

 • Reply Helen Arov 20. märts 2020 at 16:00

  Team samsung

 • Reply Dinza 20. märts 2020 at 16:00

  Kingiksin telefoni oma armsale emmele, tal hetkel telefon mis teeb väga halbu pilte ja on meeeeeletult aeglane 😓 Talle meeldib pildistada ja see kink oleks super talle😍

 • Reply Aveli 20. märts 2020 at 16:00

  Hetkel olen veel huawei tiimis, aga tahaks praegu väga häid uudiseid ja samsungi tiimi saamine oleks lihtsalt super!

 • Reply Chaty 20. märts 2020 at 16:00

  Too mind teise tiimi üle😏😎

 • Reply Maritte-Greteliis Saks 20. märts 2020 at 15:59

  Hetkel ei ole Team Samsung aga võidu puhul kindlasti oleks.

 • Reply Kersti 20. märts 2020 at 15:59

  Olen team samsung ja praegune telefon vajaks väljavahetamist!🙂 ja mille muu, kui samsungi vastu?😃

 • Reply Helena 20. märts 2020 at 15:58

  Ma vist olen team Android. 😆 Enne olid Samsungid, aga kui tuli Huawei P20 pro välja, siis ostsin selle vahelduseks. Võidu korral annaks Huawei mehele. 😆

 • Reply Karoliine 20. märts 2020 at 15:58

  Olen juba team Samsung ja väga rahul! Aga uuem mudel võiks juba olla küll😊📱📲

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 15:58

  Mina veel ei ole team Samsung. Olen vaid vanema generatsiooni Samsunge näppinud – ei ole muljet avaldanud. Ilmselt uue Samsungiga vahetaksin küll tiimi!

 • Reply Janely 20. märts 2020 at 15:58

  Ma olin team samsung..kuni ostsin oma esimese iphone ja nüüd olen täiega õuna tiimis. Ja ma jumala kindel, et ma ei läheks tagasi samaungi tiimi…aga kes teab, vb pean hakkama oma sõnu sööma 😁

 • Reply Ave 20. märts 2020 at 15:58

  Nii oleks vaja uut telefoni. Peres juba kaks Samsungi on aga needki otsakorral. Ükskord võiks ka loosiõnn naeratada ☺️😍

 • Reply Lisete 20. märts 2020 at 15:57

  Mina ise olen tiim mõlemad, sest kasutan nii Samsungit kui ka Apple’it. Küll aga on mu ema pärast Nokia 3310 olnud terve aeg tiim-Samsung , ühtlasi tuleb tal kohe sünnipäev ja see oleks maailma kõige parem kingitus talle!

 • Reply Kaysa 20. märts 2020 at 15:57

  Võit tooks võibolla õigele poole, hetkel veel #teamapple

 • Reply Gitte 20. märts 2020 at 15:56

  Hetkel olen team Iphone, aga elukaaslane on team Samsung ning samas tal oleks hädasti uut telefoni vaja. Uus Samsung on meile igaljuhul väga oodatud! 🤞🏼

 • Reply Liina 20. märts 2020 at 15:56

  Lotoga ei võida, rikast onu ka kuskil pole, istume Saaremaal lõksus ja mees mandrile tööle ei pääse. I reallyyyy need that phone 😂

 • Reply Mariann 20. märts 2020 at 15:55

  Veel ei ole team Samsung, loodetavasti täna õhtul saan tiimiga liituda🙂

 • Reply Berit 20. märts 2020 at 15:55

  Hetkel olen küll Team Huawei, aga täitsa võimalik, et selline uus ja korralik telefon võiks mu arvamust muuta. Oleks väga hea abiline igapäevaelus. :)

 • Reply Eda 20. märts 2020 at 15:54

  Olin team Samsung, hetkel kasutan Huaweid.

 • Reply Stella 20. märts 2020 at 15:54

  Mina ise olen team iPhone, aga mees on teised tiimis ja temale kuluks uus telefon ära küll 😊

 • Reply Hipi 20. märts 2020 at 15:54

  #teamapple vs #teamsamsung

 • Reply Markus 20. märts 2020 at 15:53

  Team android, aga hetkel mitte team samsung. Olekski vaja hädasti juba uut telefoni, üks tuus samsung sobiks selleks hästi!

 • Reply A 20. märts 2020 at 15:53

  Sooviks liituda samsungteamiga :)

 • Reply Eleri 20. märts 2020 at 15:52

  Olen olnud team Samsungi liige ning väga rahul. Praegune telefon on korralik jonnipunn. Vastavalt tema tujudele hakkab lambist ennast Restartima 🙄 Isegi praegu kirjutan seda kommentaari 3ndat korda, kuna ta ei taha vist, et teda uutele jahimaadele saadaksin 😆 Niiet uus telefon kuluks igati ära 🙂

 • Reply Elina 20. märts 2020 at 15:52

  iPhone usku hetkel. Uus Samsung ehk paneb usku muutma 😃

 • Reply Erle Tomband 20. märts 2020 at 15:51

  Hetkel kasutan õuna, aga sellise telefoniga oleks nõus küll samsungi tiimi üle minema🥰

 • Reply O 20. märts 2020 at 15:51

  Tahaks õigele poole lõpuks üle tulla

 • Reply Keily 20. märts 2020 at 15:51

  Jaaaaa ammu samsungi usku kuid praegune telefon mitu aastat vana ja 9 kuud juba täiesti katkise ekraaniga 😔 uus telefon kuluks väga ära , saaks oma jõnglastest korralikke pilte teha lõpuks🤗

 • Reply Evely Tirp 20. märts 2020 at 15:51

  Olen juba Samsungi tiimis, kuid telo on igavene pann ja vana A5 2017. Imestan isegi kuidas veel töötab. See võit oleks nii nii supper.

 • Reply Laura 20. märts 2020 at 15:50

  Praegu olen team Huawei, aga annaks Samsungile võimaluse küll :D

 • Reply Sirts 20. märts 2020 at 15:50

  Ma muidu team Apple, aga kuna mees on team Samsung, siis kingiksin võidu korral temale😻🙏

 • Reply Karoliin 20. märts 2020 at 15:50

  Uut telefoni oleks väga vaja! Lemmik telefonid, on Samsungid.

 • Reply Kairi 20. märts 2020 at 15:50

  Mul ei ole kunagi ühtegi Samsungi telefoni olnud. Võit tooks mu kindlasti “team Samsungisse” 😉

 • Reply Elina Leisson 20. märts 2020 at 15:49

  Uut telefoni oleks vaja kùll.Hetkel olen veel iPhone usku. Tahaks Väga Samsungit proovida 😆

 • Reply Leanika 20. märts 2020 at 15:49

  Mina olen veel Huawei kasutaja, aga kui Samsungi võidaks, oleks ju definitely Team Samsung! 😊☀️

 • Reply Häly 20. märts 2020 at 15:49

  Usun, et see tooka mind kindlasti uuele ÕIGELE poolele üle😍

 • Reply Aire 20. märts 2020 at 15:49

  Olen team Samsung olnud juba sellest saati, kui olen puutetundliku telefoni omanud ehk siis väga kaua😎

 • Reply Madli 20. märts 2020 at 15:48

  Hetkel vana samsung aga tahaks juba uut:)

 • Reply Merje 20. märts 2020 at 15:48

  Olin pikalt Samsungi kasutanud, aga võtsin prooviks Huawei ja nüüd igatsen Samsungi tagasi. Lisaks on praeguse telefoni ekraan katki, niiet väga kuluks ära üks terve ekraaniga Samsung.

 • Reply Kelly 20. märts 2020 at 15:47

  Kunagi olin täielik team samsung, praegu pole nüüd tükk aega samsungi omanud, aga uus telefon mööda külgi maha ei jookseks😃 tahaks jälle proovida seda samsungivärki😃

 • Reply laura 20. märts 2020 at 15:47

  ma kaitsen end koroona eest, aga palun ründa mind samsungiga ja minu apple usk on eilne päev q😱👏🏻

 • Reply Brigitta 20. märts 2020 at 15:47

  Olen tiim Samsung juba 😁

 • Reply Liise 20. märts 2020 at 15:46

  Mul oli viimati samsung siis kui need esimesed puuteekraanga telefonid tulid ning noh see jooksis nii kokku. Lõpuks loobusin samsungist ja olen olnud nüüd teame Sony aga kui telefoni võidaks siis annaks talle uue võimaluse. Praegu telefon on juba üsna vana ning oleks vaja ta pensionile saata.

 • Reply Kadi Korkmann 20. märts 2020 at 15:44

  Olin vanasti iphone usku, siis ostsin kaamera pärast aasta tagasi huawei ja nüüd võiks samsungi proovida. Nagunii androidiga harjunud ja iphone enam tagasi ei taha.

 • Reply berit 20. märts 2020 at 15:44

  hetkel team iphone aga samsung tunduks parem🤩

 • Reply Õnnela 20. märts 2020 at 15:44

  See võit oleks väga asja ette, sest Samsungi kaamera tundub hullumeelselt võimas olevat. Hetkel iPhone’i tiimis.

 • Reply Elis 20. märts 2020 at 15:43

  Olen juba team samsung, niiet tean, mis on hea ja miks loosis osalen! 😉

 • Reply Getter 20. märts 2020 at 15:43

  Ise olen team Iphone, aga elukaaslane oleks kindlasti uue Samsungi üle väga rõõmus😃

 • Reply Angelika 20. märts 2020 at 15:42

  Iga kommentaar loeb🤞🏼

  • Reply Angelika 20. märts 2020 at 15:45

   Soovin saada Samsungi tiimi 📱

 • Reply Õnnela 20. märts 2020 at 15:42

  Uus telefon kuluks ära küll, eriti kui tagasi androidi maailma saab, praegu IOS, millega ka rahul, kuid android on vahepeal meeletu arengu teinud.

 • Reply Külli 20. märts 2020 at 15:42

  Team Samsung olen ja mega õnnelik oleksin võidu üle 😀

 • Reply Abgela 20. märts 2020 at 15:42

  Minul Huawei mis läks samal päeval katki kui juttu tegid, et lootsid välja telefoni🙈

 • Reply Kadi 20. märts 2020 at 15:41

  Olen kasutanud varasemalt paari Samsungi telefoni ja omanud ka selle firma läpakata, mis kõik mulle suure pettumuse valmistanud😞. Nii mõnedki aastad olen elanud uskumuses, et siia elamisse ei tule mitte üksi selle firma asi 🙄😀. Kuna olen ka nii mõnedki aastad olnud nüüd “õuna” usku siis oleksin nõus vist hetkel ainult selle telefoni tõttu loobuma oma 📱🙋‍♀️

 • Reply Kristiina 20. märts 2020 at 15:41

  Samsung. Samsung. Samsung.
  Senimaani lemmik.😊🤩

 • Reply Kadi 20. märts 2020 at 15:41

  Hetkel veel apple team aga kui võidaks telefoni siis kingiksin selle oma vennale kellel pole juba sajandeid normaalset telefoni 😀

 • Reply Merly 20. märts 2020 at 15:41

  Kunagi ammu oli Samsung. iPhone vahetaks vàlja rõõmuga 😊

 • Reply Sirli 20. märts 2020 at 15:41

  Mina olen tiimis juba poolteist aastat! Mu küige esimene telefon oli ka samsung.🤩🤩

 • Reply Keili 20. märts 2020 at 15:40

  Võit tooks mu õigele poole tagasi. Eelnevalt koguaeg Samsungi kasutanud, nyyd olen Iphone kasutaja. Aga meeleldi oleks taas Samsungi kasutaja. 🥰 Eriti kutsub mind õigele poole tagasi see uue Samsungi kaamera.. omg! 😱

 • Reply Valdo 20. märts 2020 at 15:39

  Olen Samsungi tiimis. Osalen loosis.

 • Reply Laura - Liisa 20. märts 2020 at 15:38

  Hetkel team Huawei juba aastaid… Lihtsalt jäänud mulje et Huawei on üks võimas ja ilus telefon. Aga nüüd tahaks vaheldust ja ega siis polegi ju muud kui siis #TeamSamsung 😁

 • Reply Eliko 20. märts 2020 at 15:38

  Võidu korral liitun Samsungi tiimiga

 • Reply Liisu 20. märts 2020 at 15:37

  No ma olen pooleldi team samsung. Mul on samsungi kell :D

 • Reply Ripli 20. märts 2020 at 15:37

  Võtan loosist osa ja kui võidan, siis olen team Samsung :) Hetke iphone’i usku veel 📱

 • Reply Riin 20. märts 2020 at 15:37

  Olen team samsung!📱🤗

 • Reply Triin L. 20. märts 2020 at 15:37

  Võit tooks mu kindlalt üle!

 • Reply Eq 20. märts 2020 at 15:36

  Team Samsung veel pole, aga hea meelega vahetaks iPhone välja ja kuuluks samsungi tiimi 🙂

 • Reply Kristina 20. märts 2020 at 15:36

  Hetkel veel Tiim iphone. Aga meeleldi vahetaks tiimi. Praegune tiim veab pidevalt alt, jookseb kokku ja ma pole näinud enne telefoni millel peale aastast kasutust aku läbi läheks. Meeleldi tuleks tagasi Tiim Samsungite sekka!

 • Reply Kady 20. märts 2020 at 15:35

  Ma tahaks team Huaweist tulla nüüd Samsungi tiimi 🙃

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 15:35

  Olen alati olnud team Samsung! 🌞🌞

 • Reply Kristi Miglai 20. märts 2020 at 15:35

  Olen juba aastaid #teamSamsung. Nii on ja nii jääb. ❤ oma vana telefoni annaksin mehele,kes oma vana telefoni annaks lapsele 😊

 • Reply Keili 20. märts 2020 at 15:35

  Hetkel veel team Samsungi ei kuulu, kuid vōidu korral läheksin sinna kindlasti üle!!!! 🤘😄

 • Reply Agnit 20. märts 2020 at 15:34

  Minu esimene nutitelefon oli Samsung. . Kõiksugu erinevad mudelid käisid käest läbi kuni umbes 2 aastat tagasi tuli pakkumine Iphone’le. Tol hetkel olin ma väga rahul ja olen siiani, kuid juba pikemat aega käivad peas mõtted, et ostaks uue telefoni…pole veel seda sammu astunud, kuid ilmselt see võit lahendaks olukorra 😄

 • Reply Janne 20. märts 2020 at 15:33

  Pole aastaid enam Androidi kasutanud, kuid võidu korral peab proovima ka selle võlusid.

 • Reply Merlin 20. märts 2020 at 15:32

  Saaksin siis vist õige telefoni. Hetkel olen team iphone! :D

  • Reply Maris 20. märts 2020 at 16:40

   Olen aastaid kasutanud samsungi, ema ka😊 ja täna sain teada et isegi vanaema on saanud omale samsungi ja temagi on ülirahul sellega 😀

 • Reply Marleen Rosenthal 20. märts 2020 at 15:32

  Olen hetkel team iphone, olnud seda kaua, aga olen pikalt mõeldnud et hakkaks Samsungi usku.. Loodan saada team Samsungiks! ;)
  Tahaks midagi uut proovida!

  🤞🏼🙏🏻

  • Reply Reelika 20. märts 2020 at 15:51

   Ma olen täiega team Samsung. Või noh, kogu pere on. Mehel s8 ja mul s9, aga no, ma kuulun nende hulka, kellel alati juhtub mingi õnnetus telefonitega 😂 nii ka praegusega, üldse ei kuule kõnet ja ekraanil mõrad. Nii et uus telefon kuluks ära küll 😁

  • Reply Karolin 20. märts 2020 at 16:08

   Mul oleks nii hea meel uue telefoni üle 🤩

  • Reply Gettry 20. märts 2020 at 16:11

   Topelt ei kärise✌ kingiksin võidu korral telefoni enda elukaaslasele, saab enda katkise S7 välja vahetada🙃

 • Reply Terhi 20. märts 2020 at 15:32

  Olen mina ja ka terve pere Samsungi sõbrad. Andsin kunagi võimaluse teistele.. meh.. jättis külmaks ja ma arvatavasti jäängi Samsungi poolele. Tundub ja hea ja usaldusväärne. Samsunge mitmeid olnud. Ja ei ole kunagi pettuma pidanud. Ühelgi Samsungil pole kukkudes ekraan katki läinud, mis ütleb nii mõndagi..*winkwink* 😂😂 Ja hetkel ka Samsung mille annaks võidu korral kellegile perest kellel oleks rohkem vaja(onutütar või vanaema.. mõtlema panev..) 😁🤞

  • Reply Meril 20. märts 2020 at 15:41

   Olen teamHuawei.
   Kuna praegune telefon hakkab ära väsima, olen valimas uut telefoni. Võit kuluks ära 🥰🥰

  • Reply Kätlin 20. märts 2020 at 15:53

   Ei ole team Samsungi liige, kuid väga loodan õnnele, et selleks saada 🤞☺️

  • Reply Vitalina 20. märts 2020 at 16:23

   Team Samsungis juba 7 aastat 😄 minu jaoks parim telefon ❤

 • Reply Keitlin 20. märts 2020 at 15:32

  Hetkel olen tiim Apple 🍏 , aga kui võidaksin siis oleksin tiim samsung 🔥(tegelikult olen väiksest peale olnud Samsungi fänn)😮

  • Reply Tairi Ka 20. märts 2020 at 15:38

   Ei ole team Samsung. Aga selle lind su aias ajas Samsungi isu peale küll 🤓

  • Reply Janne 20. märts 2020 at 16:51

   Ma pillasin enne karantiini jäämist oma telefoni maha katki ja kuna kõik esindused kinni kaa, siis nüüd olen täiesti ilma :( olin siiani team samsung, vahelduse mõttes proovisin huaweid, aga samsung meeldis rohkem.

 • Reply Stella 20. märts 2020 at 15:31

  Ei ole Samsungit ja võidu korral annaksin ilmselt yhele lastest. Ilmselt sellele, kes senimaani nupukaga. Nyyd e-õppe ajastul on nutikas koos pildistamise võimalusega hädavajalik (siiani oleme minu telefoniga hakkama saanud, sest olen kodus, aga kui tööle lähen, siis ei teagi…saab alles õhtul oma asju saata)

  • Reply M 20. märts 2020 at 15:47

   Samsungi pole enam aga alati olen olnud team android :)

  • Reply Lilian 20. märts 2020 at 16:21

   Vahetaks vana samsungi heameelega uuema vastu.

 • Reply Piia 20. märts 2020 at 15:31

  🖤🖤🖤🖤

  • Reply Birgit 20. märts 2020 at 15:37

   Team Samsungis juba pikalt olnud 🤗

 • Reply Kristiina 20. märts 2020 at 15:29

  Ei ole kunagi team Samsung olnud ning nüüd olekski viimane aega teada saada, et millest kõigest ma ilma olen jäänud seetõttu.

 • Reply Kätlin 20. märts 2020 at 15:29

  Võiks võita küll. Muidu olen iPhone usku, kuid mulle meeldib väga teha pilte ja uue samsungi kaamerat ei anna võrrelda iPhone kaameraga.

 • Reply Mari-Liis Kurvits 20. märts 2020 at 15:29

  Kunagi kasutasin alati Samsungi telefone, aga nüüd enam pole seda ja olen väga pikalt tahtnud endale Samsungit uuesti soetada aga pole selleks võimalust olnud, ma olen meeletult õnnelik kui saaksin jälle Samsungi peale üle minna.

 • Reply Erkki 20. märts 2020 at 15:29

  Ammu olen team sammy ❤❤❤✌
  Uus telf kulub alati marjaks

  • Reply Karin Talitsõn 20. märts 2020 at 15:43

   Uut telefoni oleks vaja küll … praegusel ekraan katki 🙃

  • Reply Piret 20. märts 2020 at 15:50

   Uusbtelefon kuluks ära, nähes veel su postitutes kui lahedaid asju sellega teha saab, seda enam tahaks seda ja juba sp, et vana samsung annab varsti otsad

 • Reply Sandra 20. märts 2020 at 15:29

  Ma tahaks hullult uut telefoni, kui ma võidaks siis ma tuleks “õigele poolele” üle😀

 • Reply Kaili 20. märts 2020 at 15:29

  Olen juba Samsungi tiimis. Kasutan mudelit s9, olen väga rahul, aga ekraan on kahjuks katkine. Kuuldavasti maksab ekraanivahetus pmst uue telefoni hinna😁

  • Reply Maria 20. märts 2020 at 16:10

   Olen alati olnud tiim Huawei. Samas elukaaslane ei taha muust kuulda kui Samsung. Tema on nende ustav sõber juba aastaid. Mis oleks veel parem kui saaksin Samsungi nii uue mudeli näol ära proovida 😍

 • Reply Brita 20. märts 2020 at 15:28

  Hetkel veel team Apple, AGA ma olen valmis Samsungile võimaluse andma 😄

 • Reply Geidi 20. märts 2020 at 15:28

  Ma olen viimased 5a täielik õunakas olnud, aga kui loosiõnn naeratab siis prooviks heameelega #teamsamsung ilud ja võlud ära

 • Reply Kaia 20. märts 2020 at 15:28

  Ma kyll ise olen alati kasutanud iphone aga kui võit tuleks siis annaksin selle telefoni oma emale või vanaemale, et ikka saaks videokõnesid nendega teha, kui nad maal on😊😊

 • Reply P.K 20. märts 2020 at 15:28

  Olen team samsung!🥰

  • Reply Anxu 20. märts 2020 at 15:53

   No äkki ükskord elus loosiõnn naeratab mulle, ning saan hakata Samsungi kasutama 😇 Jätaks Huawei ga hüvasti.

 • Reply Alexandra 20. märts 2020 at 15:28

  Ise olen team iPhone, aga tahaks oma emmele kinkida selle telefoni. Ta alati Samsungi kasutanud, aga tal oleks väga uut vaja. Hetkel kaotasime covid-19 tõttu mõlemad oma tööd (teadmata ajaks) ning telefoni ost ei ole ilmselgelt hetkel prioriteet, kuid seda on sellegipoolest vaja! 😁 Ema saaks lõpuks ometi hea kvaliteediga pilte teha. 😂

 • Reply Kristiina 20. märts 2020 at 15:27

  Mul on juba mitu aastat vana samsung, seega oleks ülihappy kui saaks selle uue telo.
  😍

 • Reply Piret 20. märts 2020 at 15:27

  Kui ma võidaks siis annaks telefoni mehele, tal uut vaja, ise jäàksin siiski õuna kasutama :D

 • Reply Piret Tammistu 20. märts 2020 at 15:27

  Ikka ja jälle osalen ,Kuna soovin kuuluda Samsung tiimi 🤗💪

 • Reply Kertu 20. märts 2020 at 15:26

  Hakkan juba iPhone kasutades Samsungi usku muutuma 😳

 • Reply Kadri 20. märts 2020 at 15:26

  Ma ise ei kuulu sellesse team’i aga mees küll ja esindan pigem tema huve!! 😁

 • Reply Merka 20. märts 2020 at 15:26

  Alati olnud team Samsung ❤ kui sõbrad (või kes iganes) on soovitust küsinud, mis telefoni osta, on minu kindel vastus olnud, et Samsung. Paremat lihtsalt mu arust pole 🥰🤩

 • Reply Joanna 20. märts 2020 at 15:26

  Veel ei ole team sumsung aga võit tooks mind ehk ”õigele poole” üle :D :)

 • Reply Sille 20. märts 2020 at 15:26

  Hetkel Team Samsung ei ole aga võit tooks mind sinna küll üle! 😄

 • Reply Birgit 20. märts 2020 at 15:26

  Saaksin tagasi nn “õigele poole”. Hetkel iphone, kuid androidi igatsus juba suur ning uus Samsung oleks parim 😍

 • Reply Kerttu 20. märts 2020 at 15:26

  Ma pole ammu team Samsung olnud, aga olen valmis andma neile veel ühe võimaluse! ❤️

 • Reply Kristi 20. märts 2020 at 15:25

  Olen varem olnud team
  Samsung,kuid kolm aastat tagasi ostsin oma
  Esimese (ja ka viimase) apple.
  Soovin väg uut telefone,kuna pildistan palju.
  Jään lootma parimale loosiõnnele.

 • Reply Anastassia 20. märts 2020 at 15:25

  olen team Iphone arvamusega, et see parim, aga prove me wrong samaung galaxy A71…

 • Reply Ly 20. märts 2020 at 15:25

  Võidu korral poole sammuga õigel poolel 😅Peab enne katsetama 😁 Uhiuuega Samsungiga poleks küsimustki!

 • Reply Diana 20. märts 2020 at 15:25

  Olen samsungi kasutaja.. aga praegune telefon hakkab otsi andma. Aku peksab segast, külma ilmaga lülitub välja ja sisse ei lähe.
  Pildikvaliteet kriitikat ei kannata ja olegm ausad ..telefoni tagusel on päris mitu ämblikuvõrku 😂
  Aga kõige enam on kahju,et pildid niiii halvad.. ei saa üldse oma lapsi pildile püüda.. :(

 • Reply Kairit 20. märts 2020 at 15:25

  Soovin ka osaleda ❤️💕

  Uus telefon kuluks ära küll 😊😊

 • Reply Susanne 20. märts 2020 at 15:24

  Tahaks ka niimoodi Samsungiga naabreid piiluda😂😂

 • Reply Maive 20. märts 2020 at 15:24

  Olen team samsung aga tahaks väga uut telefoni. Loodan vòidule

 • Reply Kristiina Tamm 20. märts 2020 at 15:24

  See võit tooks kindlasti mind samsungi poolele üle 🤩🥳😁

 • Reply Maive 20. märts 2020 at 15:24

  Olen team samsung aga tahaks väga uut telefoni

 • Reply Greete 20. märts 2020 at 15:24

  Loosi võidu kingiksin oma mehele, kes on juba team Samsung. 😍 Kahjuks on ta nii õnnetu tüüp, kellel lihtsalt kogu aeg!!! telefoniekraanid purunevad. Seega oleks tal hädasti vaja Gorilla klaasi, nagu seda on A71 telefonil. Ja kuna tal kohe sünnipäev ka tulemas, siis miks mitte 🤷‍♀️ sünnipäevaks kink olemas 😁
  PS! Praegune Samsung on tal juba nii katki, et eile nokkis kaamera eest klaasi ära, et pilti saaks teha..

 • Reply Janika 20. märts 2020 at 15:23

  Kui võidan, olen uhkusega uus “team Samsung” liige😀.

 • Reply Liisabet Naaris 20. märts 2020 at 15:23

  Ei ole team Samsung, aga uue telefoni kingiks hoopis kallile emale 😊

 • Reply Sirli 20. märts 2020 at 15:23

  Hetkel veel mitte aga võit tooks mu õigele poole vb 😁 tahaks proovida kõiki neid ägedaid funktsioone 📸

 • Reply Pirko 20. märts 2020 at 15:23

  Mina olen siiani olnud suur iphone kummardaja aga vb oleks juba aeg ka midagi muud proovida 😁

 • Reply Janika T 20. märts 2020 at 15:23

  Olen aastaid samsungi kasutaja ja see ei näi muutuvat!

 • Reply Liisa 20. märts 2020 at 15:23

  Ma olin esimest telefonist kuni eelmise kevadeni Samsungide suur fänn. Kui viimane vedru välja viskas, siis läksin moega kaasa ja ostsin kasutatud iPhone endale. Alguses oli lahe, aga mingi hetk viskas üle ja tahaks vana-ead Androidi tagasi. Ma mõtlesin selle antud telefoni endale osta ka, aga kuna nüüd palgata puhkus ei-tea-kui-kauaks, siis lükkub telefoniost määramata ajaks edasi, seega oleks suht tuus võit koju tuua 🤞🏻

 • Reply Karina 20. märts 2020 at 15:23

  Hoian pöidlad pihus ja loodan et kindlasti vòidan!

 • Reply TJ 20. märts 2020 at 15:23

  Olin team Samsung, siis tekkis huvi katsetada Huawei’d ja nüüd tahaks uuesti Team Samsung olla. 🙈😃

 • Reply Karin 20. märts 2020 at 15:23

  Kui ma vôidaks siis kingiks selle abikaasale kes on 100% team Samsung ja seda olnud aastaid. Usun see uus Telefon teeks ta mega mega õnnelikuks sest tema hetkel kasutusel olev Samsung vajaks vahetamist, aga on seda edasilükanud (mõeldes teistele rohkem). Nii et pool meie kodust on team Samsung kindladti. Kes teab võimalik et see telefon võib teha imesid ja oleme 100% team Samsung, sest lugedes seda postitust tärkas täitsa huvi rohkem uurida ja see uus uus Samsung on ikka silmale ilus vaadata🥰

 • Reply Mairi 20. märts 2020 at 15:22

  Pole kunagi kahjuks õnnestunud samsungit omada, see telefon tooks mind õigele poolele ;)

 • Reply Janne 20. märts 2020 at 15:22

  Ei ole Samsungi omanik veel olla jõudnud oma elu jooksul aga juhtusin oma sõbra Samsungi üks päev kasutama ja tõesti on Samsungil megahea kaamera ja üldse ilus telefon. Pildistamine on ka minu jaoks üks peamiseid funktsioone telefoni puhul, seega oleksin väga-väga hea meelega uue Samsungi kasutaja 😊

 • Reply Triin 20. märts 2020 at 15:22

  Olen team Samsung, pole kunagi ühtegi teist telefoni kasutanud (va muidugi Nokia kunagi ammu 😁). Praegune telefon on juba üle 4a.vana ja õhtul 80% täis akuga magama minnes on hommikuks aku tühi.

 • Reply Helena 20. märts 2020 at 15:22

  Tuleks team Samsungi üle😄🤪

 • Reply Krifiti Kand 20. märts 2020 at 15:21

  Mul oli aastaid Samsung, siis läksin iphone’le üle, aga see teeb nii kehvasid pilte seega keegi võiks mind Samsungi usku uuesti pöörata küll 😀

 • Reply Kristin 20. märts 2020 at 15:21

  Hetkel veel team IPhone usku aga võites muutuks koheselt team Samsungi usku 🥰 Võiks ju ka ühe korra elus võita 🤩🤗

 • Reply Piret 20. märts 2020 at 15:21

  Räägitakse,et killud toovad õnne!

 • Reply Janella 20. märts 2020 at 15:21

  Võit tooks mind Huawei tiimist “õigesse” tiimi 😀

 • Reply Victoria 20. märts 2020 at 15:21

  Sooviksin just kaamera pärast üle minna team Samsung Ile, kuna hobi korras harrastan fotograafiat
  Telefon suurimaks sõbraks selle puhul, et sellega on see mugav, kompaktne, lihtne, kiire ning alati käepärast.

 • Reply Liisi 20. märts 2020 at 15:21

  Ei ole veel samsungi poolel, aga võites prooviks ära küll.

 • Reply Kristi 20. märts 2020 at 15:21

  Kindlasti team samsung. Juba viimased 10 aastat.
  Nii väga ootan et loosiõnn mulle naerataks ❤❤

 • Reply Karina 20. märts 2020 at 15:21

  Tahaks väga saada team samsungiks!

 • Reply Karin 20. märts 2020 at 15:20

  Samsung kōlab dreamteamina küll 🙈🥰

 • Reply Merili P 20. märts 2020 at 15:20

  Mu elukaaslane on tulihingeline Samsungi fänn. Tema kõige lemmikum telefon on siiani olnud Samsung Galaxy S2 mida ta siiani helde südamega meenutab ja vaatamata sellele,et telefon juba aastaid ei tööta, ei luba ta seda telefoni ära visata . Hetkel on ta leppinud mingi tundmatu firma telefoniga(hiinast tellitud 😎) ja ainult vihastab ja heietab selle telefoni vigu 🤯 Lisaks kui see telefon laadima panna, siis see pinin mis akulaadimidega kaasas käib on lihtsalt nii närve sööv no ja minu närvid on ju tegelikult kõige tähtsamad 😆
  Uue telefoni võitmine oleks antud hetkel ja suurepärane üllatus just mehele, seda enam, et sisimas Ta neid Samsungi telefone ju armastab ja kes teab..vb võidaks Samsung ka minu südame ning võit tooks mu “ õigele poolele” :)
  Ja kuidas see ütlus oligi, et kui mees õnnelik on ka naine õnnelik..või oli see vastupidi? 🤔😁

 • Reply Sille 20. märts 2020 at 15:20

  Kolm on kohtu seadus :)

 • Reply Sandra Kurvits 20. märts 2020 at 15:20

  Mul on olnud Samsung varasemalt, aga hetkel teine telefon. Samsungi teele võiksin vabalt tagasi minna 😀☝️

 • Reply Regina 20. märts 2020 at 15:20

  Olen hetkel ka team Samsung, aga uus telefon oleks veel uhkem 🤗

 • Reply keits 20. märts 2020 at 15:20

  Aastaid 10 või rohkem olen Team Samsung olnud. Aga uus samsung kuluks küll ära, sest praegune on oma aja kenasti täis teeninud ja hakkab puhkust soovima juba 😊 #teamsamsung

 • Reply Triin 20. märts 2020 at 15:20

  Siiamaani olen olnud Huawei fänn, ei ole julgend teisi telefone osta. Hea vaheldus oleks ja vb saaks Samsungist mu lemmik tulevikus. ❤️

 • Reply Gerly 20. märts 2020 at 15:20

  Hetkel viimased 4a olnud iphone kasutaja, aga võin Samsungi peale tagasi minna

 • Reply Liina J 20. märts 2020 at 15:20

  Suur samsungi fänn olen !! ❤
  Samsungi telefonid on nii vastupidavad, et ei saa uue telefoni tulekul osta uut, kuna vana veel töötab ja see oleks ju priiskamine, kui uus osta 😀
  Lisa samsungist ära ei ütle. Nähes kuidas lapsed üritavad mu telefone lõhkuda, ss alati võib üks igaksjuhuks rohkem olla 😉

 • Reply Kristi 20. märts 2020 at 15:19

  Uus telefon oleks väga väga vajalik. Olen varem olnud truu team samsungi liige. 3aastat tagasi ostsin esimese(ja ka viimase) apple telefoni.
  Pöidlad ka varbad loodavad heale loosiõnnele :)
  😎✌️

 • Reply ingrid 20. märts 2020 at 15:19

  Tundub, et mu föön on ikka täitsa plähma kaamera. Sooviks küll hea kaameraga telefoni.

 • Reply Sille 20. märts 2020 at 15:19

  Proovime siis v6iduv6imalusi suurendada! :D

 • Reply Mari-Ann Kukk 20. märts 2020 at 15:19

  Hetkel iphone kasutaja. Võit võib aga muuta nii mõndagi.

 • Reply Rutt 20. märts 2020 at 15:19

  Hetkel kasutan iphone. Kaamera tundub samsungil niii hea, et oleksin nõus minema uuesti androi peale. Kaamera on minule vaga tähtis! Tahan viimsegi jäädvustuse oma pojast! :)

 • Reply Gerly 20. märts 2020 at 15:19

  Team Samsung võin olla küll 🙆‍♀️

 • Reply KÄROLIN 20. märts 2020 at 15:18

  ei ole veel team samsung 🙈

 • Reply Maria 20. märts 2020 at 15:18

  Võit tooks õigele poole 🙂

 • Reply Marx 20. märts 2020 at 15:18

  Ma pole ausaltöeldes KUNAGI ühtegi Samsungi telefoni omanud. Võidu korral annaks võimaluse! Või annaks selle võimaluse hoopis oma kallile vanaemale, kellel on praegu minu vana telefon, millel on mälu niiiii täis, et see enam ei näita talle ka kõnelogigi ja ta ei tea, kes talle helistanud on. Ta juba ammu räägib, et lähme ostame talle uue odava nutika, sest ta tahab ka, et ma saaksin talle oma lapsest pilte saata, et ta oma sõbrannade ees uhkustada saaks (lapsega, mitte telefoniga). Kui ma talle nüüd selle telefoni võidaks, siis saaks sel karantiiniajal ta igatsust lapse vastu natukenegi piltide ja videokõnedega leevendada ❤️😍

 • Reply Reili 20. märts 2020 at 15:18

  Pikemat aega olen team iphone olnud, aga megalt sooviksin Samsungit proovida. Tundub mugav ja lihtne. 🤞🤞

 • Reply Karoliina 20. märts 2020 at 15:18

  Ei ole veel team Samsung, aga tuleksin üle😍

 • Reply AZ 20. märts 2020 at 15:18

  No seni olen Iphoonik olnud aga ehk oleks tõesti aeg androidi jaoks. :)

 • Reply Age 20. märts 2020 at 15:17

  Kui võidan, siis liitun Samsungi tiimiga 😍

 • Reply Laura 20. märts 2020 at 15:17

  Ma veel ei ole üle tulnud agaaaaa no vaataks mis sellel samsungil siis pakkuda on 😝 Äkki siis muudan usku 😁

 • Reply Catlin 20. märts 2020 at 15:17

  See mind õnnelikumaks ei teeks, aga tunne näha rõõmu inimese silmis kellele selle kingiksin, muudaks mind palju õnnelikumaks😍

 • Reply Celine Järavere 20. märts 2020 at 15:17

  Olen juba team samsung kuskil aastake. Kuna praegune telefon sai seotatud kasutatuna,siis oleks suurepärane võita uus,millega oma pisitütrest ilusaid pilte jäädvustada😍

 • Reply Ave 20. märts 2020 at 15:17

  Tundub, et tahtjaid on palju. Mina ka ei erine kuidagi, tahan ka!

 • Reply Merili P 20. märts 2020 at 15:17

  Mu elukaaslane on tulihingeline Samsungi fänn. Tema kõige lemmikum telefon on siiani olnud Samsung Galaxy S2 mida ta siiani helde südamega meenutab ja vaatamata sellele,et telefon juba aastaid ei tööta, ei luba ta seda telefoni ära visata . Hetkel on ta leppinud mingi tundmatu firma telefoniga(hiinast tellitud 😎) ja ainult vihastab ja heietab selle telefoni vigu 🤯 Lisaks kui see telefon laadima panna, siis see pinin mis akulaadimidega kaasas käib on lihtsalt nii närve sööv no ja minu närvid on ju tegelikult kõige tähtsamad 😆
  Uue telefoni võitmine oleks antud hetkel ja suurepärane üllatus just mehele, seda enam, et sisimas Ta neid Samsungi telefone ju armastab ja kes teab..vb võidaks Samsung ka minu südame ning võit tooks mu “ õigele poolele” :)

  Ja kuidas see ütlus oligi, et kui mees õnneluk oj ka naine õnnelik..või oli see vastupidi? 🤔😁

 • Reply Eliis 20. märts 2020 at 15:17

  Kui võidaksin, oleksin kohe team Samsung. 🤩

 • Reply Signe 20. märts 2020 at 15:17

  Üli lahe oleks kui võidaks telefoni😍 paljudes loosides osalenud aga no see loosiõnn kohe üldse ei naerata mulle.Kui võit tuleb ss olen team Samsung 😍

 • Reply Anete 20. märts 2020 at 15:16

  Minu esimene telefon oli küll vana hea Nokia, aga kõik telefonid peale seda on olnud #samsund!❤

 • Reply Liisa 20. märts 2020 at 15:16

  Mul on enamus telefonidest Samsungid olnud. Vahepeal mõned kuud oli ka Apple, kuid Samsung on minu jaoks ikka nii palju parem ja mugavam 😊

 • Reply Triinu 20. märts 2020 at 15:16

  Veel ei ole teamSamsung. Hea meelega Aga oleks, sest Kes ei tahaks teha megailusaid pilte oma telefoniga :)

 • Reply Karin 20. märts 2020 at 15:16

  Olem küll team Iphone, aaaaga äkki suudaks uus Samsung mind ‘üle tuua’

 • Reply Hanna 20. märts 2020 at 15:16

  Team samsung🤗🤗

 • Reply Moonika 20. märts 2020 at 15:16

  Olen viimasel ajal olnud ios’i usku, aga alati olen seda meelt, et kui peaksin kasutama androidi, siis kindlasti Samsung! Mine tea, kui võidan, siis ehk vahetan usku.. 🤔

 • Reply Kersti 20. märts 2020 at 15:15

  Hetkel ei ole aga proovida võiks☺️

 • Reply Kaisa 20. märts 2020 at 15:15

  Hetkel IPhone,aga kui voidaks vahetaks kohe selle imelise telefoni vastu 🤗

 • Reply Sirli 20. märts 2020 at 15:15

  Olen juba aastaid vankumatult #teamsamsung. Uus Samsung kuluks juba ära küll😍 #lovesamsung

 • Reply Hanna 20. märts 2020 at 15:15

  Team samsung🤗🤗

 • Reply Marian 20. märts 2020 at 15:15

  Hetkel olen teises tiimis. Aga Samsungi tiimi naaseks meeleldi tagasi.

 • Reply Ansa 20. märts 2020 at 15:15

  Appi, ma neid kommentaare vaatan, siis vist pole vaja imestada miks ma kunagi ei võida, mul ei tule kunagi pähe sada korda spämmida ja siis jään oma ühe kommentaariga loosiõnne ootama. Please god noh, olen ikka aeglaselt helge mõtlemisega.
  Aga võidurõõmu tahaks sellegipoolest tunda, praegu olen puhta süütuke, pole kunagi (võite) saanud. 🙈 Ja no eelis on see, et minuga on eriti kerge, usku vaja pöörata pole, ma juba usun!

 • Reply Kristel 20. märts 2020 at 15:14

  Team Samsung til the end!!

 • Reply Anni Aksberg 20. märts 2020 at 15:14

  Olen Samsungi tiimis olnud aga lõi populaarsus pähe ja sain IPhone , nüüd taon endale kahejalaga P***sse , et miks ma nii rumal olin .
  Selle võidu puhul olen ma nõus sõitma kasvõi maakodust Tallinna poole rattaga 😁
  Ja uskuge , see pole lühike maa 🤔😆

 • Reply Triin L-P 20. märts 2020 at 15:14

  Loodame oma võidule. Kingin vana samsungi telefoni oma pojale . Laps oleks mingi mega õnnelik kui saaks veits parema telefoni.

 • Reply Meriliis 20. märts 2020 at 15:14

  Võidu puhul tuleks üle team samsungi 💪🏻💪🏻😊

 • Reply Urve 20. märts 2020 at 15:14

  Team Samsung 😁

 • Reply Kristel 20. märts 2020 at 15:14

  Ise olen team samsung, aga mees kasutab endiselt mingit mõttetut huaweid. Oleks väga armas, kui saaksin talle sünnipäevaks normaalse telefoni kinkida, mis on juba esmaspäeval 🥰

 • Reply Helerin Suursiim 20. märts 2020 at 15:14

  Ei ole hetkel #teamSamsung .
  Aga tuleksin hea meelega üle ;)
  Oleksin väga õnnelik võidu puhul :)
  Saaks lastest ilusaid pilte teha ;)

 • Reply Tuuli 20. märts 2020 at 15:14

  Olen veel pann-Huawei tiimis, aga tuleksin Samsungisse üle kui vaid loos naerataks :)

 • Reply illona 20. märts 2020 at 15:13

  Loodan loosi õnnele :)

 • Reply Eve 20. märts 2020 at 15:13

  .. Tegelt nüüd ma juba kommenteerin aind seepärast, et veelkord kinnitust saada, et ma pole robot 😂

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 15:13

  Pöidlad pihku et ma võidan.😍😊ja loodan et võidan sünnipäeva kingiks.😍😊

 • Reply Ülla 20. märts 2020 at 15:13

  Kasutan samsungi, aga üht odavamatest ja no eriti rahul pole…ehk on kallimad paremad ja saan selles ise uue telefoniga veenduda :)

 • Reply Eve 20. märts 2020 at 15:12

  Ja veel korra 🙈 (sest karantiin ja nvn midagi muud teha pole)

 • Reply Kadri 20. märts 2020 at 15:12

  Pole kunagi Samsungi olnud, väga tore oleks proovida 🥰

 • Reply Sandra 20. märts 2020 at 15:12

  Olen teen sinna poole ja kui selle telefoni saan siis olen täiega sellel poolel :))

 • Reply Sorel S 20. märts 2020 at 15:12

  Võit tooks mu õigele poole 🤍 📱

 • Reply Karoliine Kräman 20. märts 2020 at 15:12

  Võidu korral olen uus liige team Samsungis :)

 • Reply Dolores 20. märts 2020 at 15:12

  Mina kingiks oma õele uue samsungi 🙂

 • Reply Kristiin 20. märts 2020 at 15:12

  Olen juba teamsamsung ja telefoni kingiks oma pojale, kes sügisel alustab kooliteed. :)

 • Reply Anne-Mai 20. märts 2020 at 15:12

  Võit tooks just mind ÕIGELE POOLE 😍

 • Reply Teele 20. märts 2020 at 15:12

  See telefon tooks mu esimest korda Samsungi maalima.

 • Reply illona 20. märts 2020 at 15:12

  Mallukas sa oled ikka supper emma ja uldse vãga hea blogija :)
  Vottaks kull osa loosist kuna mul ka 3 last ja nuud kui on koduõpe siis uhest telefonist kull ara ei utleks sest muidu laps kasutab minu telefoni kodutooks tegemisel :)

 • Reply Eve 20. märts 2020 at 15:12

  Ma kommenteerin korra veel.. Just in case 😂

 • Reply Kristjaana 20. märts 2020 at 15:11

  Hetkel veel olen 🍏 team aga kui võidaks siis ilmselgelt ➡️Team Samsung😊

 • Reply Maarja-liis lebedev 20. märts 2020 at 15:11

  Kui mina peaks võitma siis oleksin muidugi mega happy kuna pole kunagi midagi ealeski võitnud. HETKEL VEEL OLEN TEAM HUAWEI AGA SEE EI TÄHENDA ET MA MUUTUSTEGA KOHANEDA EI VÕIKS. PÄIKEST TEILE.

 • Reply Eneli 20. märts 2020 at 15:11

  Olin päris pikalt team Iphone, siis otsustasin enda vana Iphone-i vahetada Huawei vastu kuna see oli samuti palju kiidetud, just oma kaamera pärast. Huaweis olen aga pettunud ja rõõmsat team androidi minust ei ole saanud. Võibolla Samsung suudaks veel mind androidi usku pöörata, mine tea 😊

 • Reply Mary-Liis Riiman 20. märts 2020 at 15:11

  Muidugi Team Samsung 😍

 • Reply KatiK 20. märts 2020 at 15:10

  Igaljuhul Team Samsung!

 • Reply Maria 20. märts 2020 at 15:10

  Juhul kui vôidaks saaks sellest minu telefon😃

 • Reply Maili 20. märts 2020 at 15:10

  Nojah, eks kui iga kommentaar loeb siis ma kriban veeeeeel, sest ma vajan seda telefooooni. 😀

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 15:10

  Loodan megalt loosiõnnele.😍😊

 • Reply Margit 20. märts 2020 at 15:10

  Hetkel pole samsugi telefoni.. Aga olen alati valmis üle tulema 🤣

 • Reply Kerli 20. märts 2020 at 15:10

  Võidu korral vahetaks see samsung välja huawei. Saaksin võimaluse katsetada, kas tulla “õigele poole” üle :D

 • Reply sigrid 20. märts 2020 at 15:10

  uu, ma olin aastaid Samsungi austaja, nüüd Iphone. Tahaks näha telefoni, mis mind Samsungi ♥️ tagasi tooks. Kas tõesti-tõesti on see see uus nii hea?😍 Tahaks proovida

 • Reply Gerly 20. märts 2020 at 15:10

  Hetkel ei ole Samsungi Tiimis, aga ülejäänud pere on ja nemad on ülirahul 🙂

 • Reply Erika 20. märts 2020 at 15:10

  Praegu mul Samsung ei ole, aga varem on olnud küll. :)

 • Reply Johanna 20. märts 2020 at 15:09

  Olen juba küll team Samsung, aga juuuust paar päeva tagasi kukkus telefon maha ja klõpsti ekraan katki. Niisiiis uus Samsung ei jookseks mööda külge maha ja kindlalt ei jääks kapile tolmu koguma, mkmkmk.
  Olen nüüd ka tavaline eestlane, sellw tavalise jutuga, et ma pole kunagi midagi võitnud, ehk siis jään lootma, et ehk seekord. 🙂🙏

 • Reply Kaidi Tamm 20. märts 2020 at 15:09

  Ei ole veel teamsamsung, aga Olen olnud ja miks mitte taaskord poolt vahetada 😅🐿

 • Reply Anita 20. märts 2020 at 15:09

  Hetkel ei ole team samsungis aga kuna mu telefoni ekraan on totally ribadeks, siis uut telefoni oleks vaja küll :D

 • Reply Gerda 20. märts 2020 at 15:09

  Loodan loosi õnnele :)

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 15:09

  Mul oli samsung aga läks katki ja siis osteti huawei ja tahaks samsung team olla.😍😊ja siis oleks mu sünnipäeva kink ja lõpetamise kink😍😍😊

 • Reply Liisi 20. märts 2020 at 15:09

  Samsung team since i was born👩‍💻📱

 • Reply Heleri 20. märts 2020 at 15:09

  Team Samssung ✌❤

  Uus telefon kuluks igati ära 🙏🙏🤞

  • Reply Heleri 20. märts 2020 at 15:11

   Team Samsung✌❤

   Uus telefon kuluks väga ära🙏🙏🤞

   Saaks ülihäid pilte teha 😍

 • Reply Sirelin 20. märts 2020 at 15:09

  Ostsin hiljaaegu omale Huawei,kõige lihtsama ja odavama versiooni ja ei ole üldse rahul kaameraga,samas ,mis ma ikka saada soovin sellise raha eest….sooviksin õigele poole üle tulla ,sest tean ,et Samsungi kaamerad jäävad enamus telefoni tootajatele alla ja kingiksin “vana” telefoni emale :) win-win !

 • Reply Mirtel Kuuse 20. märts 2020 at 15:09

  Mul on endal hetkel samuti Samsung aga 2 aasta vanune versioon. Ma armastan Samsungi telefone, neil on hiilgama palju plusse, kuod sooviksin ikkagi veidi uuemat Samsungi😊

 • Reply Kaisa 20. märts 2020 at 15:09

  Aitab applest, ühineks ka samsungi teamiga 🤟🤟

 • Reply Elise 20. märts 2020 at 15:08

  Olen ammu team samsung ning kindlasti jätkan ka selles tiimis. Muud telefonimargid ei kõneta :)

 • Reply Merike 20. märts 2020 at 15:08

  Olen olnud team Samsung ja jäin väga rahule. Kahjuks rikkusin aga ise telefoni tol korral ära ja see tuli välja vahetada. Valituks osutus Xiaomi, kuid arvan, et südames olen salamisi siiski veel team Samsung. 😀

 • Reply Kersi 20. märts 2020 at 15:08

  Team SAMSUNG 🥰 igaljuhul ja alati!
  Saaks lõpuks filmida mida teeb karantiin paarikestega 🤣
  Nädal veel ja varsti hakkab karvu lendama 🤣

 • Reply Gerda 20. märts 2020 at 15:08

  Kui võidan siis saab minust forever liige Team Samsungis 🤩

 • Reply Ange 20. märts 2020 at 15:08

  Hetkel olen Huawei tiimis aga üks korralik telefon või vabalt panna mind tiimi Samsung.
  Elu peab olema pidevas muutuses 😉

 • Reply Merlin Muru 20. märts 2020 at 15:08

  Juba aastaid samsungi fänn ja kasutaja, sest üks lihtsamaid telefone. Mõned aastad tagasi sai ostetud samsung hea kaamera pärast, kuid nüüd hakkab juba alla ja jalgu jääma uuematele mudelitele. Kuna jalutan lapsega palju, siis meeldib jäädvustada nii loodust kui last 😊

 • Reply Kaidi 20. märts 2020 at 15:07

  Olen mitu mitu aastat juba olnud team iphone. Aga praegu tundub, et võiks pooli vahetada😀
  Seega loodan loosiõnnele🤗

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 15:07

  Ma soovin megalt võita samsungi saaksin samsungi team olla😍😍😊 ja siis oleks mu sünnipäevakink ka.😍😍

 • Reply Hestia 20. märts 2020 at 15:07

  Mul endal on S20 olemas ;)
  Võidetud Samsungi kingiks emale, kellel on nuppudega Nokia ja järgmisel nädalal sünnipäev.

 • Reply Aliis 20. märts 2020 at 15:06

  Kuna YouTube vaheklippides reklaamitakse seda sama uut vinget Samsungi telefoni. Siis kasutütred mul nii fännavad seda aga ma tegin diili nendega, et kui ma võidan selle asjaliku telefoni, saavad nad mu pm uue Huawei endale 😅. Olid nõus 😅. Võidu korral peaks loosi tõmba, kumb tüdrukutest minu telefoni endale saaks 😅!

 • Reply Helena 20. märts 2020 at 15:06

  Iga kommentaar pidi lugema. Ma siin kommin veel 😁😁😁
  Ei ma ei ole see samsungi perega liitunud. Pole veel ühtegi omanud. Nuppudega tel ajal, oli mu hing Nokia poolt. Väljamaal olles opo hingega ja müüd huaweide peal.
  Kuid kõik võib veel muutuda 😁😁😁

 • Reply Anastasia 20. märts 2020 at 15:06

  Team samsung ei ole. Aga issil on aprillis sünna tulemas ja ta oleks mega õnnelik sellise kingituse üle.

 • Reply Mannu 20. märts 2020 at 15:06

  No ütleme nii et hetkel ei ole team Samsung aga minu elukaaslane on juba poolteist aastat ja ta “ähvardab” mind, et ka minu järgmine telo on Samsung 😂 nii et saaksin kohe team Samsungisse ja parem oleks, et see tiim on hea 😉

 • Reply Eliis 20. märts 2020 at 15:06

  Samsung ! 😇🌎

 • Reply Kerly 20. märts 2020 at 15:06

  Loodan et võidan, samsungi telefonid head ja kindlasti see uus kõige parem :) Hetkel iphone aga eelistaksin samsungit 😇😇 Nii et 👍👍

 • Reply Bam 20. märts 2020 at 15:06

  Team IPhone alati olnud. Aga kuna praegune telefon hakkab otsi andma ja otseselt veel loobuda sellest ei taha, siis mine tea, äkki võit teeb mind team Samsungiks? 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

 • Reply K 20. märts 2020 at 15:05

  Olen juba team Samsung aga võidu abil tooksin veel ühe liikme team Samsungisse juurde 🙂

 • Reply Karmen 20. märts 2020 at 15:05

  Tahan ka olla Team Samsung mitte Iphone enam…

 • Reply Jandra 20. märts 2020 at 15:05

  Mul pole veel kunagi Samsungi telefoni olnud. Loodan võita, sest siis saan ka paljude poolt kiidetud telefoni ära proovida. :)

 • Reply Eneli 20. märts 2020 at 15:05

  Ma olen hetkel team Huawei, aga telefon on juba üsna väsinud ja katki, siis tuleks üle team Samsungi. Kunagi olnud Samsung ja no väga hästi pidas vastu😍 Enne sünnipäeva oleks super tore uus telefon võita😍

 • Reply Liisi S 20. märts 2020 at 15:05

  Ei ole veel team Samsung aga loodan loosiõnnele 🙂🤞

 • Reply Liisa 20. märts 2020 at 15:05

  Olen kuu aega olnud team Samsungis 🙂

 • Reply Kristi 20. märts 2020 at 15:05

  Võit tooks õigele poole üle 😀

 • Reply Viktooria 20. märts 2020 at 15:05

  Nii tore kui võidaks🙋‍♀️ Oleksin siis taas team Samsung. 🤩

 • Reply keity konetski 20. märts 2020 at 15:05

  hetkel olen veel iphone team.

 • Reply Anna 20. märts 2020 at 15:05

  Hetkel Team Iphone, kui võidaks oleks Team Samsung :)

 • Reply Renate 20. märts 2020 at 15:04

  Ilus telefon on.

 • Reply Caroly 20. märts 2020 at 15:04

  Olen pikalt team Huaweis ja tuleks rõõmuga Samsungi üle :)

 • Reply Kairit 20. märts 2020 at 15:04

  Kasutasin pea 3 aastat õuna aga kuna uus iPhone ei paelunud siis valisin omale Samsungi ja siiamaani olen rahul. Isegi Telia teenindaja imestas, et soovisin iPhone’i Samsungi vastu vahetada. :D Loositava telefoni kingiksin oma väikevennale, kellel oli just sünnipäev.

 • Reply Grete 20. märts 2020 at 15:04

  Endiselt olen õunade maailmas, ehk täiesti valel poolel ;)

 • Reply kärolyn 20. märts 2020 at 15:04

  olin aastaid täiega team-samsung, siis sattusin aga õuna võrku ja olen sellesse tänaseni püsima jäänud.
  võites annaksin samsungile võimaluse, aga kui meie koostöö ei sujuks, siis mu poja telefon ei kannata eriti kriitikat ja praegusel ajal mil e-õpe on teem, kuluks talle väga adekvaatsem telefon ära.

 • Reply Carolyn 20. märts 2020 at 15:03

  Hea meelega katsetaksin selle telefoniga, kas Samsung suudab mind #teamIPhone -st eemale tõmmata 😉🤩

 • Reply Terje 20. märts 2020 at 15:03

  Võites läheksin üle team Samsungi! 🙏🎁

 • Reply Janely Hiop 20. märts 2020 at 15:03

  Kes ei unistaks uuest telefonist 😊

 • Reply Signe 20. märts 2020 at 15:03

  Olen veel team iphone😅😅 aga sinu postituse j samsungi tutvustamise tagajärjel olen hakanud kaaluma samsungi ostmise peale😃😃 kui ma vôidaksin selle siis enam ei peaks môtlemagi😅😅

 • Reply Kerli 20. märts 2020 at 15:03

  Võit tooks mind õigele poolele üle 😊

 • Reply Kätlyn 20. märts 2020 at 15:03

  Samsung ise best

 • Reply Aliis L. 20. märts 2020 at 15:03

  Ma tegin kasutütardega siili 😅. Kui ma uue sellise vinge telefoni peaks võitma, siis ma annan enda Huawei p30 pro ühele neist( mis tuleks meil loosiga kodus tõmmata, kumb selle siis endale saaks). Ütleme nii, et eks tüdrukud hetkel nii aktsioonis ja käivad nagu paha uni pinda, et mine vaata nüüd, kas juba loositi ära telefon 😅❗

 • Reply M 20. märts 2020 at 15:03

  Õigete pool juba terve elu 🤜🏻🤛🏻

 • Reply Riin 20. märts 2020 at 15:03

  Olen juba team Samsung ja tahaksin sellel lainel ka jätkata! 😛

 • Reply Maret 20. märts 2020 at 15:03

  Ikka samsung olnud!

 • Reply Anete Vahl 20. märts 2020 at 15:02

  Olin aastaid team Samsung, läksin apple’i peale üle 2 aastat tagasi, nüüd ikka leian, et android kordades mugavam ja parem, meeleldi lâheks selle peale tagasi 🌸

 • Reply Birgit 20. märts 2020 at 15:02

  Oh, loodan loosiõnnele! Kingiks vanaemale, saab ka nuti inimeste sekk!♥️

 • Reply Hanna-Eliise 20. märts 2020 at 15:02

  Oleks hea midagi uut proovida! ;)

 • Reply Anu 20. märts 2020 at 15:02

  Minu vana luts vajab välja vahetamist ning seee samsung oleks idekas.

 • Reply Hedi 20. märts 2020 at 15:02

  Team iphone aga vaatame kas suudad meelt muuta 😃

 • Reply StellaS 20. märts 2020 at 15:02

  Hetkel olen team Huawei. Aga heameelega liituks #teamsamsuniga. Loodan loosiõnnele

 • Reply Janika 20. märts 2020 at 15:02

  Olen team samsung , aga praegune telefon vajab väljavahetamist 🙈

 • Reply An 20. märts 2020 at 15:01

  õigete poole üle ✌🏼

 • Reply Miramii Maarja 20. märts 2020 at 15:01

  Praegu team ōun, aga never know 🙈

 • Reply Helen Rudnitski 20. märts 2020 at 15:00

  Team Samusung loomulikult.

 • Reply Liis 20. märts 2020 at 15:00

  🤩 100% team Samsung 🤩

 • Reply P 20. märts 2020 at 14:59

  Osalen veeell ☀️🌞

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 14:49

  Ja kui ma võidaks annaksin vb telefoni ära või panrn varu telefoniks kui kellegil katki läheb või anna vennale telefoni sest tal eõpe ja siis oleks tal lihtsam õppida ja hoian pöidlad peos et võidan see kord selle

  • Reply Brigitta 20. märts 2020 at 15:06

   Ma ei ole kunagi ühegi Samsungi omanik olnud d, aga kunagi ei või teada millal team Samsungi sattuda võib 😁

  • Reply Kelly 20. märts 2020 at 15:13

   Igavesti team Samsung! Kahjuks pole mul rahalist õnne olnud ja olen alati oma samsungidega teistest ajast maas.. kui ma oma Samsungi sain mõned aastad tagasi juba, siis oli selle kaamera minu jaoks hea, nüüd vaatan ja täielik juust, tahan ka ilusaid pilte teha juu 😔😔 ei taha enam elukaaslase telefoniga teises toas selfareid teha 😂😂😂😂 pliiis helphh me äkki aitad sündida uuel vlogeril 🤷🏼‍♀️😁😁 pluss ma istun kodus juba päris kaua aega ja ei tea millal töökoht uuesti avatakse 😞 vaja uut telefoni et su blogi paremini lugeda saaks, sjauu ja olge terved ja tee varsti uus veinikas

  • Reply Triin 20. märts 2020 at 15:14

   Olin koguaeg team Samsung aga eelmisel aastal mõtlesin, et prooviks Huawei ka ära. Tegelikult igatsen ikka Samsungit väga nii, et võit kuluks küll marjaks ära 😊

  • Reply Maiken Kõiv 20. märts 2020 at 15:20

   Samsung Team it is! Aga lühidalt, kes ütleks ära uuest telost, ilmselt mitte keegi ja nii ka mina😀 Kasutusele läheks 100% vana samsung juba korralik juust ja selfide tegemine juba unustatud. Nii et I hope its meee! 🤞

  • Reply Karina 20. märts 2020 at 15:22

   Kopp ees juba vanast iphonest :D

  • Reply Marit 20. märts 2020 at 15:25

   Nii väga sooviks uut telefoni võita, vana juba laguneb.

  • Reply Sandra 20. märts 2020 at 15:30

   Eee… Veeel ei ole team Samsung, 😅 eks täna selgub kas olen edasi huawei teamis või liitun Samsungi tiimiga 😉

   • Reply Gerli 20. märts 2020 at 16:14

    Ma tahaks ka samsungi teami saada.ja tahaks heameelega samsungi teami

   • Reply Maarja 20. märts 2020 at 17:58

    Varem olnud kaks samsungi telefoni aga hetkel kasutusel Xiaomi firma telefon,mis ei ole mind siiani oma hinna ja kvaliteedi suhtes alt vedanud. Aga kindlastl võidu korral võtaksin kasutusele Samsungi,kuna laps sooviks minu telefoni endale.

  • Reply Kristi 20. märts 2020 at 15:31

   Olin Samsung team ja heameelega oleks uuesti :) Loodan õnnele!

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 14:47

  Ma hoian pöidlad peos et mina võidan esimest korda siis ma oleksin mega õnnelik kui saan ka olla team samsung.😍😊

  • Reply Merili 20. märts 2020 at 15:06

   Kes ei proovi, see ei võida. Aga võit tooks mu õigele poolele, :)

  • Reply Angelika 20. märts 2020 at 15:16

   team Samsung viimseda 2 aastat 😁

  • Reply Merka 20. märts 2020 at 15:25

   Alati olnud team Samsung ❤ kui sõbrad (või kes iganes) on soovitust küsinud, mis telefoni osta, on minu kindel vastus olnud, et Samsung. Paremat lihtsalt mu arust pole 🥰🤩

  • Reply Darja 20. märts 2020 at 15:35

   Olen täiesti team Samsung! Kuna jooksen (enne koroonat ja ka peale karantiini lõppu) igapäevaselt ülikooli, töö, trenni ja kodu vahet, siis korralik telefon, milles on kõik vajalik olemas, täiesti asendamatu. Kuna praegune mind tublilt teeninud telo hakkabki lusikat vaikselt nurka viskama, oleks paras aeg uue peale mõtlema hakata.

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 14:45

  Ma olen ainuke veel team huawei ja kui võidaks samsungi oleks meil kõigile samsung team sest kõigile on aga mul ainuke huawei ja kui võidaks saaks ka olla team samsung ja ma hoian pöidlad peos et võidan siis saan ka team samsung olla ja siis oleks see mu sünnipäeva kink ka ma loodan et võidan .😍😊

  • Reply Jane 20. märts 2020 at 15:29

   Hetkel olen team xiaomi, sest hind ei ole ulmeline. Uus telefon oleks ideaalne küll, saaksin õele või elukaaslasele kinkida. 😊

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 14:41

  Ma loodan megalt loosiõnnele võiks eluski kord võita.😍😊

  • Reply Maria 20. märts 2020 at 15:05

   Väga oleks uut vaja.. Saaks lastest ilusaid pilte teha :)

  • Reply Kätlin 20. märts 2020 at 15:15

   Olen juba ammu team Samsung, isegi kui mu abikaasa mind selle pärast vahel norib 😁

  • Reply Jane Lätt 20. märts 2020 at 15:24

   Sooviks võita küll uut. Kuna olen oneplus pro telefonis pettunud. Ja kui võimalus oleks ostaks iga hinna eest uuesti Samsungi:)
   Ehk sellel korral loosiõnn naeratab mulle 🙄🙉

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 14:40

  Ma loodan väga loosiõnneleja kui võidaks kingiks vana telefoni vennale sest tal katki ekraan.😍

  • Reply Eliis 20. märts 2020 at 15:04

   Samsung !

  • Reply Jane 20. märts 2020 at 15:32

   Loodan väga võidule.

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 14:38

  Ma väga loodan võidan seekord sünnipäevaks siis olen õnnelik.😍

  • Reply Elina 20. märts 2020 at 15:20

   Olen juba team Samsung 🥰

  • Reply Mariliis 20. märts 2020 at 15:59

   Samsung 4ever! ❤❤❤

 • Reply Annika 20. märts 2020 at 14:08

  Kui võidan olen kohe team Samsung. 😁😊

  • Reply Sabine 20. märts 2020 at 15:01

   Team Samsung 🤩

  • Reply Anne 20. märts 2020 at 15:18

   Eelmine telefon oli Samsung, see oli ülihea telefon. Nüüd on mingi odavam telefon, millega jantimist küll ja veel..

 • Reply Eve 20. märts 2020 at 11:38

  Ma olin team-Samsung.. Nüüd paar aastat juba Huaweid kasutanud. Aga elukaaslasel on Samsung..ja ma olen kade 😂
  Tahan ka nüüd tagasi Samsungi maailma saada 😂😂

  • Reply Viktoria 20. märts 2020 at 15:00

   Olen juba team samsung ja väga rahul :)

  • Reply Anu 20. märts 2020 at 15:01

   Samsung on minu teema😀

  • Reply Kristeli 20. märts 2020 at 15:02

   Koguaeg ainult team samsung olnud, parim 😍

  • Reply Eliis 20. märts 2020 at 15:05

   Ikka Samsung !

  • Reply Silve 20. märts 2020 at 15:16

   Olen ainult Samsungeid kasutanud, olen rahul. Loodan väga loosiõnnele, enda telefon hakkab vaikselt otsi andma 😁😇🙏

  • Reply Tuuli 20. märts 2020 at 15:17

   Team Samsung😉

 • Reply Sirli 20. märts 2020 at 10:53

  Eelmine telefon oli samsung, sooviks uuesti samsungi lainele saada. Päikest

 • Reply Marleen 20. märts 2020 at 10:42

  Pärast selle uue roosa samsungi nägemist mõtlesin küll, et pean oma Apple vaimustuse nurka viskama ja androidile üle minema 😁😁 Loodan ka loosi õnnele, mis iganes värvi ta ka ei ole ❤️

 • Reply Kairit 20. märts 2020 at 10:40

  Soovin ka loosis osaleda,mulle jõuluvana tõi juba telefoni a mu tubli mees jäi seekord kahjuks ilma :) kingiks siis selle talle ;) et saaks meist preiliga ilusaid pilte teha:)

  • Reply Hanna-Eliise 20. märts 2020 at 15:05

   Midagi uud oleks küll hea proovida! :)

 • Reply Medris Kivi 20. märts 2020 at 10:32

  Varem olin team iphone ,aga läksin aasta tagasi üle team Samsungile ning seda otsust ma ei kahetse karvavõrdki. Suurim soov oleks siisgi võita,sest siis ma tooks oma ema ka samsungile üle. Ja ma usun, et ta oleks sünnipäeval imestunud.Mu emal on hetkel iphone. Näitaks talle parimad ja ma usun, et temagi ei kahetse hiljem seda otsust. Sest ega ta mind muidu usugi .Hoian pöidlad peos lootusrikkalt hehe.🙂🤩🤞🏻🥺

  • Reply Kristina 20. märts 2020 at 15:05

   Kingi doma õele kes unistab ammu uues telefonist, teine on juba vana ja väsinud

 • Reply Medris Kivi 20. märts 2020 at 10:28

  Varem olin team iphone ,aga läksin aasta tagasi üle team Samsungile ning seda otsust ma ei kahetse karvavõrdki. Suurim soov oleks siisgi võita,sest siis ma tooks oma ema ka samsungile üle. Ja ma usun, et ta oleks sünnipäeval imestunud.Mu emal on hetkel iphone. Näitaks talle parimad ja ma usun, et temagi ei kahetse hiljem seda otsust. Hoian pöidlad peos lootusrikkalt võidu jaoks🤞🏻🥺🤩

 • Reply Medris Kivi 20. märts 2020 at 10:25

  Loodan loosi õnnele. Varem olin team iphone ,aga läksin aasta tagasi üle team Samsungile ning seda otsust ma ei kahetse karvavõrdki. Suurim soov oleks siisgi võita,sest siis ma tooks oma ema ka õigele poolele üle. Ja ma usun, et ta oleks sünnipäeval imestunud.Mu emal on hetkel iphone. Näitaks talle parimad ja ma usun, et temagi ei kahetse hiljem seda otsust. Hoian pöidlad peos lootusrikkalt hehe. Võik ühe korragi võita🥺🤩🤞🏻

 • Reply Medris Kivi 20. märts 2020 at 10:22

  LOODAN LOOSI ÕNNELE. Ma võiks ju ühe korra võida kah? Haha 😂 Varem olin team iphone ,aga läksin aasta tagasi üle team Samsungile ning seda otsust ma ei kahetse karvavõrdki. Suurim soov oleks siisgi võita,sest siis ma tooks oma ema ka samsungile üle. Ja ma usun, et ta oleks sünnipäeval imestunud.Mu emal on hetkel iphone. Näitaks talle parimad ja ma usun, et temagi ei kahetse hiljem seda otsust. Hoian pöidlad peos lootusrikkalt hehe.

 • Reply Medris Kivi 20. märts 2020 at 10:19

  Varem olin team iphone ,aga läksin aasta tagasi üle team Samsungile ning seda otsust ma ei kahetse karvavõrdki. Suurim soov oleks siisgi võita,sest siis ma tooks oma ema ka õigele poole üle. Ja ma usun, et ta oleks sünnipäeval imestunud.Mu emal on hetkel iphone. Näitaks talle parimad ja ma usun, et temagi ei kahetse hiljem seda otsust. Hoian pöidlad peos lootusrikkalt hehe.🤩😀🤞🏻

 • Reply Medris Kivi 20. märts 2020 at 10:14

  Varem olin team iphone ,aga läksin aasta tagasi üle team Samsungile ning seda otsust ma ei kahetse karvavõrdki. Suurim soov oleks siisgi võita,sest siis ma tooks oma ema ka samsungile üle. Ja ma usun, et ta oleks sünnipäeval imestunud.Mu emal on hetkel iphone. Näitaks talle parimad ja ma usun, et temagi ei kahetse hiljem seda otsust. Hoian pöidlad peos lootusrikkalt hehe.🤞🏻😃🤩

 • Reply B 20. märts 2020 at 10:00

  Story behind üldse milleks mul uut telefoni vaja on. Mu praegune on umbes nelja aastane ja suht annab otsad, ta ei lase uusi äppe alla laadida, mida mul tööga seoses vaja läheb, kaamera teeb ainult uduseid pilte, aku ei pea isegi poolt päeva max 3h, lisaks sellele jube aeglane. Mul oli raha kogutud uuele telefonile sügise lõpuks, aga kahjuks sellel ajal olid mu perel finants raskused ja toetasin neid, et nad võlgadesse ei satuks. Muidu ei oleks üldse hullu kui just tööd see ei aeglustaks.

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 09:51

  Võiks seekord võita siis ma olen vähemalt ühekorra võitnud😍😊

 • Reply Brigitta 20. märts 2020 at 09:45

  Loodan loosi õnnele 🤞

  • Reply Silve 20. märts 2020 at 12:49

   Ma olen täielik Team Samsung, muud telefoni ma ette endale ei kujutakski!
   Kui ma võidan, siis annan ma kindlasti oma telefoni kellelegi, kel seda vaja oleks! Ta on küll vanake, aga VEEL toimib🤗

  • Reply Saskia 20. märts 2020 at 15:02

   Kui võidaksin, oleksin kindlasti team Samsung ❤️

 • Reply Gerli 20. märts 2020 at 09:25

  Kui ma võidaks sünnipäevaks selle telefoni siis ma olen mega õnnelik ja siis annaks vana telefoni ära peres kellegi teisele või panen varuks ära 😍😍😊

 • Reply Kristi 20. märts 2020 at 07:26

  Praegu olen teamOukitel ja kahetsen seda täiega, aga hambad ristis kannatan ja uut telefoni ei osta. Samsung on ikka aus ja lollikindel telefon, millega saab päriselt ka helistada ning mis ei lae terve öö ja mille kaamera ei tee teralisi pilte. Palun fortuuna, halasta mulle ja too mind teamSamsungisse!!

 • Reply P. 20. märts 2020 at 02:47

  Ma olen väga pikalt olnud team Samsung. Eelmisel aastal kasutasin veel Samsung S2. Ostsin selle kunagi kasutatult ja kasutasin päris mitu aastat. Oli küll iidamast aadamast mudel, aga töötas ja olin rahul. Eelmisel aastal sain, aga sugulase vana (paar aastat kasutatud) Samsung S6 endale. Ta on küll veidi katki ja aku päris hästi ei pea, aga minu jaoks on see siiski nagu uus telefon.
  Päris uuest (kellegi poolt eelnevalt kasutamata) Samsungist ei julgeks unistadagi…

  • Reply Krislin 20. märts 2020 at 15:35

   Ei ole veel Samsungi poolele üle läunud aga kui vōidaksin siis oleks asi korras:)

   • Reply Krislin 20. märts 2020 at 15:50

    Sooviksin Samsungi küll proovida, eiriti veel nii vinget:)

 • Reply Jessica 20. märts 2020 at 02:23

  Mina olen team-Huawei aga elukaaslane on tulihingeline team-Samsung. 🙄

 • Reply Hanna 20. märts 2020 at 01:12

  Olen viimased kaks aastat #teamiphone olnud aga O M G kui kopp ees mul sellest on😆 vajab koguaeg laadimist ja üldse ei ole selle telefoniga enam head suhted🤪

 • Reply Marian 20. märts 2020 at 01:11

  Olen juba team Samsung 3ndat põlve. I love it. Tooks ämma ka sellesse teami üle.

 • Reply Kristi Kirss 20. märts 2020 at 00:21

  Mul on üks teine (🍎) Hing ihkab paremat

 • Reply Jansa 19. märts 2020 at 23:55

  Oh ,mina sooviks vaga osaleda . Kuna enda telefon kukkus kaks nadalat puruks ,siis kasutan hetkel Poja telefoni . Kuna kasvatan oma kolme poega uksinda ei ole hetkel sellist raha ,et endale uut osta . Kui voidaks oleksin uli hapi ikka ja Poja saaks jalle oma telefoni kasutada normaalselt . Loodan Onnele .

  • Reply K 20. märts 2020 at 15:24

   Olen team Samsung 😃😃

 • Reply K. J. 19. märts 2020 at 23:44

  Hetkel team Huawei, aga Samsungi vastu poleks midagi

 • Reply Heleri 19. märts 2020 at 22:57

  Ma olin pikalt team #Samsung, pidas kaua vastu (st ei l2ind mu nuudlin2ppude vahelt kukkudes koe katki) aga kuna ma tavaliselt ostan pm k6ige odavam telefoni mis turul saada on, siis see j2i ajale ikka jalgu (ei toeta 4G-d) ja siis sai musta reede raames huawei soetatud. Ilus ja puha, aga pillasin juba ekraani katki :/ Kui v6idaks, siis tuleks samsungi tiimi tagasi k8ll.

  • Reply Mari-Liis 20. märts 2020 at 16:28

   Ma aastaid juba Samsu semu, niiet uus foun igati teretulnud🙈🙊

 • Reply Birgit 19. märts 2020 at 22:26

  Hetkel olen huawei kasutaja ja ehk oleksin tulemas samsungile üle. Ja kui endale siiski ei sobi siis poja telefoni ekraan läks katki ning ühe Samsung fänni kindlasti saaks 😁

  • Reply Markus 20. märts 2020 at 15:50

   Team android, aga hetkel mitte team samsung. Olekski vaja hädasti juba uut telefoni, üks tuus samsung sobiks selleks hästi!

 • Reply Liisu 19. märts 2020 at 22:23

  Hetkel kasutan Xiaomit, aga muidugi oleks huvitav midagi täiesti uut proovida :)

 • Reply Inga 19. märts 2020 at 20:47

  Olen kauaaegne Samsungi kasutaja olnud. Praegune telefon on 2 aastat vana.
  Sooviksin uue Samsungi võita kuna pildistan palju ja sooviksin kvaliteetsemaid pilte oma 2 aastasest pojast ja varsti sündivast tütrest.😊

 • Reply Katrin 19. märts 2020 at 20:42

  Olen Samsungi teamis sellest asjast saadik kui Galaxy S 3 välja tuli :) Abikaasaga vaheldumisi pea kõik S seeria telefonid nüüd järjest ära proovitud ja hetkel ma oma S10ga ka väga rahul aga no hing ihkaks ju ikka seda kõige uuemat ja kõige paremat :D

 • Reply Ann Laheäär 19. märts 2020 at 19:57

  Tuleks õigesse tiimi üle :D

 • Reply Eleriin 19. märts 2020 at 18:52

  Hetkel team Iphone aga tuleks üle😁

 • Reply Merily 19. märts 2020 at 18:30

  Ma ei oska ennast kuskile tiimi potsatada, aga mu ema on tiim Samsung. Ja just tema pärast võtaksingi loosist osa. Ta pole kunagi raatsinud endale osta kallist telefoni ja hetkelgi on tal üks odavamatest Samsungidest (see telefon juba päris vana ka), millega ta saadab reaalselt mulle üli uduseid ja halle pilte :D. Ta ei raatsiks elu sees endale kallist telefoni osta, seega tahaks talle ise kinkida seda. Tean, et tuleb ükspäev see periood, kus saan teda kingitustega üle külvata, aga hetkel proovin siin ise “ellu jääda” noore inimesena. Seega loodan loosiõnnele, et oma korda õnne edasi anda. Ma jõuludeks kinkisin talle näokreeme, mille peale pisarad juba jooksid, nii et uue ja uhke Samsungi peale ta kindlasti kukuks pikali.

 • Reply Riina 19. märts 2020 at 18:11

  Terve elu #teamsamsung, ei tule pähe ka mitte mõte vahetada millegi muu vastu. #tahanuuttelefonimuidusuren
  Tglt pole nii desperate , aga võiks 🤣

 • Reply Anna 19. märts 2020 at 17:14

  Olen pikalt #teamsamsung olnud, praegu juba kiiresti vananeva telefoniga.

 • Reply Laura-Liis 19. märts 2020 at 17:09

  Hetkel team Huawei, aga uue Samsungi vastu pole midagi 😉

 • Reply Annika 19. märts 2020 at 17:00

  Wow 2415 inimest soovivad kõik võita. Ma loodan, et mina olen see õnnelik kes valituks osutub. 🤔🙈😁

 • Reply Anne 19. märts 2020 at 16:29

  Juba viimased mitu aastat Samsungi usku olnud ja oleks kindlasti aeg uuema vastu vahetada!

 • Reply Lorean 19. märts 2020 at 15:28

  Pole elusees ühtegi Samsungit omanud peale mikrolaineahju aga hea õnne korral annan kuradile käe ja tulen Samsungi poolele üle 🙈

 • Reply Piret 19. märts 2020 at 14:38

  Samsungi kasutaja olen olnud juba päris pikka aega, juba kutseka ajast kasutan samsungit, muud margid on külmaks jätnud😊 vb mugavustsioon, vahel mõtlen küll et prooviks muud aga kui ostuks läheb jääb ikka samsung peale😀
  Uut telefoni on sp vaja et mul kukkus ta vette ja ja peale seda viskab aeg ajalt enne foto tegemist ekraani punaseks ja vahel lampi lõpetab ise kõne, eks see on vaid aja küsimus millal lõplikult hakkab otsi andma, sp oleks see super kui saaks asendada selle katkise telefoni uuega😍

 • Reply Brigitta 19. märts 2020 at 14:28

  Olen nii team samsung kui ka team Iphone ja soovin väga loosis osaleda kuna mõlemad telefonid veidi rivist väljas.

 • Reply Liis 19. märts 2020 at 13:03

  Juba tiimis 😎

 • Reply K 19. märts 2020 at 12:50

  Hetkel team iPhone, aga ehk tuleks isgi Samsungi peale tagasi

 • Reply Tiina 19. märts 2020 at 12:24

  Praegune telefon hakkab otsi vaikselt andma, ekraan katki ja osa funktsioone ei tööta, uus kuluks hädasti ära :)

 • Reply Merle 19. märts 2020 at 12:10

  Juba aastaid tiimis Samsung, praegu kasutusel S7edge juba üle nelja aasta, millega olen väga rahul, aga uus telo oleks kindlasti veel parem ja ägedam😊

  • Reply Kristeli 20. märts 2020 at 15:04

   Koguaeg ainult team samsung olnud, parim😍

 • Reply Silve 19. märts 2020 at 11:20

  Tsau Mallu!☀️

  Mina olen vaieldamatu Samsungi ja fotograafia fänn ja uus Samsung on MEGA äge, aga ilmselt ei saa ma seda telefoni endale never lubada, aga samas ka A71 on väga heade näitajatega ja mida ma jällegi eriti praeguses kriisiolukorras, millal raha peab hoidma, sest never know millal rahaliselt kergemaks hakkab minema, endale lubada ei saa.
  Praegune telefon on juba aastatega muutunud korralikuks juustuks ja on ainult aja küsimus millal sussid püsti viskab. 😕
  SEEGA hoian pöidlad pihus, sest tihti ma ei võta osa loosidest, ja kui võtan, siis muidugi ei võida🙄😀

 • Reply Tiina 19. märts 2020 at 10:28

  Pole veel team Samsung, aga vabalt võiksin olla. Praegu mul Huawei.

 • Reply Tiia Tiik 19. märts 2020 at 10:22

  olen Samsungi kasutaja aga praegusel mudelil S9 on ekraanil triibud peal nagu kanasuled, sest panin selle voodile, kuid telefon lendas vastu voodiäärt ja ekraam mõranes, kuigi oli ka purunemist kaitsvas kestas. Tahaks uut aga osta veel ei raatsi.

 • Reply Liis 19. märts 2020 at 10:20

  Team Samsung oleksin meeleldi 🙋😊

 • Reply Kelly 19. märts 2020 at 09:51

  Mind tooks võit “õigele poolele” üle ;)

 • Reply Sigrid 19. märts 2020 at 09:27

  On küll juba samsung aga S20 pildikvaliteet tundub nii hea, kui ma teeksin beebist pilte ja need välja prindiks siis need pole mürased.

  • Reply Liise 20. märts 2020 at 15:44

   Mul oli viimati samsung siis kui need esimesed puuteekraanga telefonid tulid ning noh see jooksis nii kokku. Lõpuks loobusin samsungist ja olen olnud nüüd teame Sony aga kui telefoni võidaks siis annaks talle uue võimaluse. Praegu telefon on juba üsna vana ning oleks vaja ta pensionile saata.

  • Reply Reelika Heinmets 20. märts 2020 at 18:04

   Mind tooks võit õigele poolele üle , endal telefon väga katki, hetkel iphone aga kunagi oli samsung, kadus ära. Minu arust on kõige parim telefon siiski ikkagi SAMSUNG🙈🙈 nii nii väga oleks vaja..🤷‍♀️🤷‍♀️

 • Reply Victoria 19. märts 2020 at 09:21

  Mul on praegu iphone 7 ja hädasti oleks uut vaja, sest aku on kehv. Teised muudkui korrutavad, et “ausalt samsung on parem”.
  Tahan, et võit tooks mu “õigele poole üle” 😊✨

 • Reply Kats 19. märts 2020 at 08:34

  Hei! Päris tõsiselt sooviks liituda team samaungiga! Just mees kusis mis sünnaks tahan, ja kuigi mul on toimiv iphone, siis vastasin et tahan telefoni’ :D samsungi! Tal endal on ja kuigi mul see harjumatu kasutada, aga no igasugu pildikvaliteet ja mõned asjad veel on kordades paremad kui iphonel’
  Nii et see oleks nagu rusikas silmaauku :)

 • Reply Kaja 19. märts 2020 at 08:24

  Olen samsungi kasutaja hetkel A7. Hiljuti viskas laps ekraani ämblikuks. Ja uus ongi plaan A71. Ootab siis nüüd natuke😁 äkki veab 😇😇

 • Reply Maarika Saarik 19. märts 2020 at 08:10

  Loodan Samsung🌺

 • Reply Kristiina S 19. märts 2020 at 05:09

  Olen “team Samsung”, esimene oli Nokia, edasised kõik Samsungid olnud.

  • Reply Geilin 20. märts 2020 at 15:58

   Olen team samsung, enamus mu telefonid on samsungid olnud, aga viimastega ei ole üldse rahul olnud just kaamera kvaliteedi pärast. Eile korra mõtlesin, et lähen huawei usku üle ja ostan P30 pro. Ehk loosiõnn naeratab ja jään ikka samsungi usku edasi 🤷🏼‍♀️😊

   <